גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #654328 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 654328        
ZioNLight לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.4.16
50094 הודעות, 374 מדרגים, 402 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    20:57   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

הריאיון המלא של שי ניצן: ''יש גבול לכמה אני יכול לשאת'' | הליכוד: ניצן השחית את המערכת והפכה למערכת עקיפת החוק  

עבר עריכה לאחרונה בתאריך 11.09.20 בשעה 06:27 על-ידי Mr W (מנהל הפורום)

שי ניצן מגיב לדברי ראש הממשלה: "כמה שקרים במשפט אחד"

בריאיון לדני קושמרו התייחס פרקליט המדינה לשעבר לטענות כי סיכל את חקירתו של המפכ"ל אלשיך כדי לא להיטיב עם ראש הממשלה נתניהו • "אין לזה קשר לראש הממשלה - עשו ספין ממייל בעניין אחר", התעקש • וגם, למה החליט להגיב לנתניהו: "יש גבול למה שאני יכול לשאת"

דני קושמרו|המהדורה המרכזית| פורסם 10/09/20 18:00 | עודכן 10/09/20 21:17

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

פרקליט המדינה לשעבר, שי ניצן, העניק ריאיון הערב (חמישי) למהדורה המרכזית שבו התייחס לסערה שמתחוללת בימים האחרונים, מאז חשיפתו של עמית סגל. ניצן הכחיש את הממצאים, לפיהם טרפד חקירה נגד מפכ"ל המשטרה רוני אלשיך - מחשש שחקירה כזו תועיל למאבקו הציבורי של ראש הממשלה בנימין נתניהו והתעקש בתוקף כי מדובר בספין תקשורתי. בנוסף, הוא הסביר למה החליט לשובר שתיקה דווקא עכשיו: "כמה שקרים במשפט אחד, יש גבול למה שאני יכול לשאת".

"ברגע שראיתי את ראש ממשלת ישראל עומד מול כל עם ישראל ואומר ש'פרקליט המדינה והמפכ"ל הפכו אדם חף מפשע למחבל כדי לפגוע בראש הממשלה' - אמרתי עד כאן", אמר ניצן.

"מי שקבע בזמנו שאל קיעאן הוא מחבל היו המפכ"ל, ראש הממשלה, השר לביטחון פנים גלעד ארדן ועוד. ופתאום, אחרי שלוש שנים, ראש הממשלה החליט להתנצל. אין לי בעיה - לא אני קבעתי שהוא מחבל, זה שקר מוחלט. להיפך, אני קבעתי בחוות דעת רשמית שפורסמה, שלא ניתן לקבוע אם הוא מחבל או לא. אם ראש הממשלה רוצה להתנצל זה בסדר גמור, אבל מה הקשר למייל ולחשיפה שאין להם שום קשר לנושא הזה?".

"אני פניתי לשב"כ ואמרתי שאני רוצה לדעת - זה היה פיגוע או לא היה פיגוע. התשובה רשמית של השב"כ הייתה: 'אנחנו לא יכולים לדעת אם זה פיגוע או לא'. בהחלטתי כתבתי שני דברים. א', זה לא תפקידי לקבוע – אני צריך להחליט אם להעמיד לדין או לא. דבר נוסף כתבתי שיש אינדקציות לכאן ולכאן אבל לא ניתן לקבוע בהסתברות גבוהה את אחת משתי האפשרויות".

אז כשעומד ראש הממשלה, שהוא אמר שהמנוח מחבל, ואומר שאני קבעתי שהוא מחבל מה ששקר – ועוד אומר שעשיתי את זה כדי לפגוע בראש הממשלה, מה הקשר בכלל? האם האיש מחבל או לא זו שאלה מאוד חשובה, למשפחה בוודאי – אבל איך ראש הממשלה קשור בכלל לעניין הזה?".

"אין לזה שום קשר לראש הממשלה", הוסיף. "יש לזה קשר לשאלה איך 2 ראשי מערכות חשובות צריכים לנהל ויכוחים ביניהם. על זה היה הנושא. אני עד היום חושב, שפרקליט מדינה ומפכ"ל לא צריכים להתקוטט בפומבי. אני גם אמרתי למפכ"ל את דעתי, אמרתי לו שההתנהגות שלו הייתה שערורייתית, שהוא לא היה צריך לתקוף את מח"ש חזיתית, זה גם לא היה נכון מה שהוא טען על מח"ש".

"וזה מה שכל כך הרגיז אותי. לקחו מייל שנכתב על עניין אחר לגמרי וסילפו אותו לחלוטין. מח"ש באותה תקופה הייתה במהלך החקירה, המפכ"ל יצא ותקף את מח"ש על דרך ניהול החקירה. אני הוצאתי הודעה פומבית שמגינה על מח"ש, ואמרתי שהיא חוקרת במקצועיות ובהגינות. ראש מח"ש מאוד נפגע ודרש שאצא פומבית נגד המפכ"ל ואגיב".

"אמרתי לו שזו לא דרכי, אני לא אפעל כמו המפכ"ל. אני לא חושב שפרקליט מדינה ומפכ"ל צריכים לנהל קרבות בוץ. אם אני אעשה את זה, הראשונים שישמחו זה כל מי שרוצה ברעתה של מערכת אכיפת החוק. אגב, ראש הממשלה מציג את עצמו כמי שרוצה ברעת מערכת אכיפת החוק? למה הוא חושב שזה כוון אליו?".

"לא נתתי גיבוי למפכ"ל שאמר מאה פעם שבעיניו האיש מחבל ולמיטב ידעתי הוא עד היום חושב כך. הוויכוח היה על האם פרקליט המדינה והמפכ"ל צריכים להתכתש בתקשורת. גם אם הייתי מתכוון לראש הממשלה ספציפית אני חושב שזה בסדר גמור להגיד קרבות פומביים בין המשטרה פרקליטות שישמחו אחרים זה לא דבר בריא – הפכו את זה כאילו אני אמרתי שהאמירה של המפכ"ל שהמנוח מחבל היא שערורייתית וזה פשוט ספין, קוראים לזה ספין".

הפרקליט התייחס גם לפירסומו של עמית סגל בנוגע לרב פקד אבי רוטנברג והטענות שנמצא בניגוד עניינים חמור כשחקר את תיקי נתניהו בזמן שהיה בקשר עם ג'ודי ניר מוזס - אחותו של עורך ידיעות אחרונות נוני מוזס: "מסתבר שחצי שנה לפני שהתחילה חקירת תיק 2,000, רב פקד רוטנברג כבר עבר ליחידה אחרת ולא נגע בתיק 2,000. הסתבר שחצי שנה עוד לפני שהוא עזב הוא השתתף בפגישה מודיעינית ראשונית, אבל לחקור את התיק הזה הוא לא חקר".

"תיקי המעונות יש פה שאלה משפטית לא פשוטה. אני לא בקיא בריכלות אבל אני מבין בדיעבד שג'ודי ניר מוזס לא חברה של שרה נתניהו. זו שאלה טובה אם הוא צריך לחקור או לא. אבל השאלה שאנחנו דנים בה אם זו עבירה פלילית או לא. במכלול החליטו לא ללכת לתיק פלילי, אם היו חושבים שצריך לחקור היינו חוקרים זה גם לא היה פוגע בתיק נתניהו, מה זה קשור לתיק נתניהו בכלל?".

"שמעתי את הקריאה של נתניהו להקמת וועדת בדיקה עצמאית במה שקורה במח"ש, בפרקליטות ובמשטרה. כדי להקים וועדת חקירה צריך תשתית עובדתית שמראה שיש בעיות. נכון שראש הממשלה חושב שיש בעיות אבל זה לא מספיק. טענות שווא והאשמות כאילו יש כאן קונספירציה פוליטית מופרכות לחלוטין אינן מספיקות".

"ראש הממשלה אמר 'אין כלום', שיבוא לבית משפט, יטען את כל מה שהוא רוצה על כשלים שלא בסדר. אני בטוח שאם בית משפט ישתכנע, הוא יזכה אותו. אבל כנראה שמישהו לא רוצה ללכת לבית משפט כי אולי גם השופטים פסולים".

"יש כאן כוחות פוליטיים אדירים שתוקפים כבר חודשים ושנים את המערכת ואומרים כזב כזב כזב, אז ברור שחצי מדינה משתכנעת. יש כאן אנשים שיודעים לדבר עם יכולת נאום פנטסטית. אני יודע שמי שהאמת לצידו, זה כוחות ואני מאמין שהאמת לצידנו".

"יכול להיות שבית המשפט יזכה אותו וזה בסדר גמור, כל מה שאני חושב שהמשפט הזה צריך להגיע לבית משפט ולהתנהל שם ולא בציבור. מנדלבליט ואני ואלשיך התמנינו על ידי ממשלות בראשות בנימין נתניהו ואז הוא העתיר עלינו שבחים. 30 שנה בשירות הציבורי היינו אנשים מעולים, נפלאים ופתאום כולנו שמאלנים קיצוניים. זה כל כך מופרך שדבר כזה לא יכול לתפוס. אבל חצי מהציבור שבי אחרי כל דבר שהוא יגיד וזה ידוע ששקר שאומרים אותו עוד פעם ועוד פעם תופס לו אחיזה".

בליכוד מסרו בתגובה לריאיון: "שי ניצן השחית את מערכת אכיפת החוק והפך אותה למערכת עקיפת החוק.

רק השבוע נחשף שניצן הוביל ואישר את טיוח חקירת פרשת הרג האזרח הישראלי באום אל חיראן והגדרתו כמחבל, אישר את מעורבותו של חוקר בכיר בתיקי רה"מ שהיה בניגוד עניינים חמור כבן הזוג של ג׳ודי מוזס, ומנע את חקירת האמצעים הפליליים בהם השתמשה המשטרה כדי להפוך את ניר חפץ לעד מדינה. שי ניצן בפאניקה כי גם הוא יודע שחקירה בלתי תלויה תגלה את האמת על תפירת התיקים נגד ראש הממשלה,
ושעל כך הוא הראשון לתת את הדין".

https://www.mako.co.il/news-politics/2020_q3/Article-65a2ccfa1787471027.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=173113802_175876

<span style='font-size:larger;font-weight:bold;'>הריאיון לחדשות 13</span>

שי ניצן עונה לנתניהו: "יש גבול כמה שקרים אני יכול לסבול"
פרקליט המדינה לשעבר התייחס בריאיון לחדשות 13 למתקפה של רה"מ נגדו סביב אירוע אום אל-חיראן: "היעלה על הדעת שאנחנו נהפוך אזרח חף מפשע למחבל בשביל לפגוע ברה"מ? זה מופרך"

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

ברקע הסערה האחרונה סביב פרשת אום אל-חיראן והמתקפה נגד מערכת אכיפת החוק - פרקליט המדינה האחרון שי ניצן החליט להתראיין הערב (חמישי), לראשונה מאז פרישתו בדצמבר 2019. "כששמעתי את ראש ממשלת ישראל אומר שהמפכ"ל ואני הפכנו אזרח חף מפשע למחבל כדי לפגוע בראש הממשלה, אמרתי עד כאן, יש גבול כמה שקרים אני יכול לסבול, כמה סילופים. ולכן אמרתי שאני מוכן להתראיין".

הכוונה היא ליעקוב אבו-אלקיעאן, שנורה למוות ב-2019, לאחר המוות קבעו המפכ"ל, השר לביטחון הפנים וגם ראש הממשלה נתניהו – שמדובר במחבל מתאבד. בחדשות 12 נחשפה התכתבות בין שי ניצן למי שכיהן כמנהל מח"ש אורי כרמל, שבה ניצן אומר שהמתקפה של המפכ"ל נגד מח"ש סביב חקירת מותו של אל-קיעאן היא שערורייתית, אך סבר כי לא נכון להשיב במתקפת נגד כפי שכרמל ביקש ממנו משום שהדבר יכול לשרת גורמים שמבקשים לפגוע ברשויות שלטון החוק.

"כמה שקרים אפשר במשפט אחד וכמה ציניות? אני מעולם לא קבעתי שהוא מחבל, בניגוד לראש הממשלה שדווקא כן קבע", טוען ניצן. "ולכן, המייל הזה לא אמור היה לשנות שום דבר. היעלה על הדעת שאנחנו נהפוך אזרח חף מפשע למחבל בשביל לפגוע בראש הממשלה? איך קשור ראש הממשלה בכלל?".

"עשו כאן פרשנות רש"י. כשאני כותב שוויכוח פומבי יעזור למי שרוצה לפגוע בגורמי אכיפת החוק אז ראש הממשלה קופץ ואומר 'זה אני זה אני – אני רוצה לפגוע במערכת אכיפת החוק ולכן שי ניצן בטח התכוון אלי'. אז כל אדם שעיניו בראשו מבין שיש כאן קפיצת מדרגה מטורפת. מי דיבר על רה"מ? אני דיברתי על אלה שרוצים לפגוע במערכת אכיפת החוק, ואני גם היום חושב שפרקליט מדינה ומפכ"ל שמתווכחים, והיה ויכוח קשה, לא צריך להוציא את זה לתקשורת".

עוד המשיך ניצן ואמר כי "הוא (נתניהו) גם 'אמר מח"ש רצתה לחקור את אירועי אום אל-חיראן – פרקליט המדינה מנע'. מה? הרי הייתה חקירה עמוקה, אדירה, ייסודית, אני מנעתי לחקור את הפרשה? אם אני נותן גיבוי למפכ"ל, ברור שאני אמור להגיד 'המנוח היה מחבל, יש אינדיקציות' - כמו שאמר המפכ"ל. מה לעשות שהאמת היא בדיוק הפוכה? ואמרתי שיש בתיק אינדיקציות לכאן ולכאן ואי אפשר לקבוע אם הוא מחבל או חף מפשע. זה נקרא לתת גיבוי למפכ"ל?

"אין ספק שאנחנו נופלים בדברים מסוימים. אולי נתתי גיבוי מוגזם למפכ"ל? יכול להיות. אני יודע דבר אחד – בהחלטה הסופית, הבעתי חד משמעית את דעתי שעמדת המפכ"ל לא מבוססת מספיק על הראיות".

"אני אגיד לך בכנות, כששמעתי בפעם הראשונה את ראש הממשלה אומר שכל המערכת, כולם מטעמים פוליטיים רוצים להפיל אותו ולכן הם טייחו או המציאו חקירות - זה נראה לי כל כך מופרך שהיה נראה לי שבכלל לא צריך להגיב לזה. מנדלבליט, שהוא אדם דתי מבית של בית"ר ורוני אלשיך, שהוא אדם דתי שגר בשטחים, ושי ניצן שבא מבית דתי ומומי למברגר שהוא אדם דתי - כולנו אנשי שמאל קיצוני, רוצים להפיל את ראש הממשלה. זה פשוט מופרך, אבל לצערי, כשאומרים שקר עוד פעם ועוד פעם ועוד פעם, חלק מהציבור מאמין".

https://13news.co.il/item/news/domestic/crime-law/netanyahus-investigations/shay-nitzan-1124920/

<span style='font-size:larger;font-weight:bold;'> שי ניצן תוקף את נתניהו: "כמה שקרים אפשר להכניס במשפט אחד" | הריאיון המלא (חדשות 'כאן')</span>

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

https://www.kan.org.il/Item/?itemId=77206

<span style='font-size:larger;font-weight:bold;'>שי ניצן עונה לנתניהו: עלילת דם, שקרים מופרכים מהיסוד (YNET)</span>

ה"מ אמר כי "הפרקליטות והמשטרה הפכו את אבו אלקיעאן למחבל כדי לפגוע בי" - ופרקליט המדינה לשעבר בחר לשבור שתיקה. "החלטתי שיש גבול לכמות השקרים שאני מוכן לבלוע", אמר בריאיון ל-ynet. "קנוניה פוליטית להפלתו? טענה כל כך מופרכת שלא חשבתי שמישהו יאמין לה"
טובה צימוקי

פורסם: 10.09.20 , 20:31

פרקליט המדינה לשעבר שי ניצן שובר שתיקה אחרי חודשים ארוכים, לאחר המתקפה של ראש הממשלה בנימין נתניהו על הפרקליטות ועל המשטרה. "זו עלילת דם", הוא אומר על כך שקבע לכאורה כי יעקוב אבו אל קיעאן, שנורה למוות בידי שוטרים באום אל חיראן, הוא מחבל.

"שמעתי שקרים רבים עליי אישית ועל הפרקליטות. השמצות, הסתות. הבלגתי", אמר ניצן בריאיון ל-ynet, "אבל כששמעתי את ראש הממשלה אומר אתמול שבכירי הפרקליטות והמשטרה הפכו את אבו אלקיעאן למחבל כדי להגן על עצמם ורק כדי לפגוע בי - החלטתי שיש גבול לכמות השקרים שאני מוכן לבלוע".

מה לא נכון פה? לא קבעת שאלקיעאן הוא מחבל?

ניצן: "ממש לא. זו פשוט עלילת דם. אני פרסמתי באמצע 2018 החלטה ברורה בפרשה זו. קבעתי שאין מקום להעמיד את השוטרים שירו באלקיעאן לדין כי השתכנעתי שהם סברו שהוא מחבל. זו הייתה ליבת ההחלטה. אשר לשאלה אם המנוח באמת היה מחבל, כפי שטענו המפכ"ל, השר לביטחון הפנים וראש הממשלה עצמו - אמרתי במפורש כי אין מספיק אינדיקציות כדי לקבוע שכך היה הדבר, כשם שאין מספיק אינדיקציות לקבוע את ההפך".

"בנוסף, הבהרתי כי שב"כ, שאליו פניתי לבירור עמדתו, נתן לי תשובה רשמית ואמר כי אינו יכול לקבוע אם מדובר בפיגוע. עוד הוספתי כי בכל מקרה כלל אין זה מתפקידי לקבוע אם המנוח היה מחבל או חף מפשע, אלא תפקידי הוא להכריע אם יש מקום לחקור את השוטרים באזהרה ולהעמידם לדין. כלומר, הטענה שכביכול אני קבעתי שהמנוח הוא מחבל – מופרכת מיסודה. ומי אומר זאת עלי? דווקא מי שכן קבע, ללא היסוס, שהמנוח הוא מחבל. כלומר, ראש הממשלה".

אבל במייל שעמית סגל חשף השבוע כתבת במפורש ש'התנהגות המפכ"ל אלשיך היא שערורייתית', ולמרות זאת לא תצא נגדו. האם בכך לא נתת גיבוי להצהרתו שמדובר במחבל?

ניצן: "זה לא יאומן הספין שנעשה פה. המייל שפורסם מהווה חלק מתכתובת שלמה, שרק קטע ממנה פורסם. עיון במיילים כולם מעלה בבירור שההתכתבות עסקה בנושא אחר לגמרי. באותו ערב שבו נשלח המייל פורסם שהמפכ"ל תקף פומבית את מח"ש וטען שהיא משבשת את החקירה. מיד לאחר מכן פרסמתי הודעה פומבית שנתנה גיבוי מלא למח"ש והכחישה לגמרי טענה זו.

"ראש מח"ש לא הסתפק בכך ורצה שאתקוף בחזרה את המפכ"ל אישית. לכך השבתי כי אמנם התנהגות המפכ"ל שתקף את מח"ש פומבית היא שערורייתית, אך אני לא אלך בדרכו, שכן ריב פומבי בין פרקליט המדינה למפכ"ל רק ישמח את כל הרוצים ברעת מערכת אכיפת החוק. כך חשבתי אז וכך אני חושב היום. לא התייחסתי באותה עת כלל לשאלה אם המנוח היה מחבל או לא, וכל מי שטוען אחרת- פשוט משקר".

ראש הממשלה גם טען שנמנעת מלהבהיר שמדובר באדם חף מפשע, רק כדי לפגוע בו. מה תגובתך?

ניצן: "זה המשך הספין. איך ראש הממשלה קשור בכלל לעניין זה? לא היה שום קשר בין חקירת אום אל חיראן לחקירת ראש הממשלה.

האם אתה חושב שטיפלת בנושא הזה כפי שהיית מטפל בו לו היה מדובר ביהודי?

ניצן: "אין שום ספק בדבר. נדמה לי שהותקפתי לא אחת גם על טיפוליי בתיקים שבהם דובר ביהודים שכן התעקשתי למצות עימם את הדין. מעולם לא קיבלתי החלטות לפי גזעו או דתו של אדם, אלא לפי הראיות בעניין.

האם מגיע למשפחת אלקיעאן טיהור פומבי ופיצויים?

ניצן: "כפי שהבהרתי, אין זה מתפקידי או מסמכותי לקבוע אם אלקיעאן המנוח היה מחבל. יש רשויות מוסמכות לכך. אם הן סבורות כיום שמדובר באזרח חף מפשע שנהרג בטעות, אין כמובן שום בעיה שיטהרו אותו פומבית ויפצו את המשפחה. אך צריך להיות ברור שלא השתנה דבר במסד הראייתי שעליו התבססו ההחלטות בעבר. בכל זאת, גם לאמת יש חשיבות".

נראה שאי האמון הקשה שיש כלפי מח"ש הועצם השבוע.

ניצן: "אם הבנתי נכון את ראש הממשלה, דווקא במקרה זה הוא לא תקף את מח"ש. אכן, יש בעיות במח"ש, אם כי לא בהכרח אותן הבעיות שאת מכוונת אליהן. ידוע לי שהיועץ המשפטי וראשי הפרקליטות מטפלים בעניין. לצערי, חלק מרכזי מהבעיות נובע מכך שיש גורמים בכירים במח"ש שלא מוכנים לקבל את מרות מנהלת המחלקה, שכן הם לא קודמו בהתאם לציפיותיהם, והדבר פוגע קשות בהתנהלות מח"ש. קראתי לא מכבר שהשר ניסנקורן החליט לבצע צעדים כגון אזרוח מלא של חוקרי מח"ש. אני מקווה שהתוכנית תמומש ושהדבר יגביר את אמון הציבור במח"ש".

נתניהו גם אמר בהתייחסו למקרה זה כי: "מח"ש רצו לחקור את הארוע, ופרקליט המדינה סירב". האם גם כאן מדובר בשקר?

ניצן: "ברור. מי שהורה על חקירת הארוע הייתי אני, סמוך מאד להתרחשותו. מח"ש חקרה מאד ביסודיות את האירוע והדבר ידוע. אז כיצד ניתן לומר שאני סירבתי לחקור?"

טענתו העיקרית של ראש הממשלה המופנית נגדכם, לגבי חקירתו, היא, כלשונו: "זאת לא הייתה חקירה. זאת קנוניה פוליטית מושחתת להפיל ראש ממשלה".

ניצן: "הטענה הזו נשמעת על ידו שוב ושוב. בתחילה חשבתי שזו טענה כל כך מופרכת, שאיש לא יאמין בה. אך לצערי, כנראה יש לא מעט אנשים שמוכנים לאמץ אותה. לטענה זו אין כל שחר. האם מישהו יאמין ברצינות, שהיועץ מנדלבליט, שגדל על ברכי תנועת בית"ר ומנהל אורח חיים דתי; שהמפכ"ל לשעבר אלשיך, שחי חלק מחייו ביו"ש וגם הוא איש דתי; שהמשנה הפלילי לפרקליט המדינה מומי למברגר, שאף הוא איש דתי בוגר תנועת בני עקיבא; שאני, בוגר אותה תנועה ובוגר החינוך הדתי, ושעוד עשרות שוטרים ופרקליטים – כולנו שמאלנים מוסווים שרק רוצים להפיל את ראש הממשלה? גם אני וגם אחרים שהיו מעורבים בתיקי נתניהו עסקנו בתיקי אולמרט והובלנו להרשעתו. גם זה היה גדי לפגוע בנתניהו מטעמים פוליטיים? זו פשוט הכפשה מזעזעת ומופרכת שנועדה כל כולה לעשות דה-לגיטימציה להחלטות שהתקבלו ממניעים מקצועיים לחלוטין".

אתה מאמין שמשפטו של ראש הממשלה יתקיים כסדרו?

ניצן: "אני מאוד מאוד מקווה שכך יהיה. במדינה מתוקנת, כך צריך להיות".

https://www.ynet.co.il/article/SkyOnCD4P#autoplay

£ אוהב להטמיע =/$ הכותב שמאלן קיצוני,ציוני קיצוני,אשכנזי וקיבוצניק ₪לא טרול$

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  הטענות של ניצן פשוט בדיחה ישראל_ק 10.09.20 21:03 1
     ברור... חשוב לי 10.09.20 21:05 7
         אם אתה מאשים אותי כמי שמשתמש בדף מסרים אתה מוזמן להתעלם מדבריי לדפדף הלאה. ישראל_ק 10.09.20 21:09 12
             קודם כל אני לא מאשים... חשוב לי 10.09.20 22:13 63
                 לא גרעתי מילה אחת ממה שכתבתי קודם. ישראל_ק 10.09.20 22:33 73
         כל מי שחשוד כמושחת ומשחית ושעבר על החוק והוא עבריין חייב להיחקר ולתת את הדין בחלם 10.09.20 23:16 86
     מנין לך שהפרקליטות ידעה שהוא לא מחבל והיא שמרה לעצמה את המידע? OffTheRecord 10.09.20 21:22 19
         היא גם לא ידעה שהוא כן מחבל. מערכת שרואה מפכ''ל מאשים אזרח שנהרג בארוע מצער שהוא מחבל ישראל_ק 10.09.20 21:25 24
             מקודם טענת אחרת שהיא ידעה שהוא לא מחבל OffTheRecord 10.09.20 21:34 31
                 זה לא להתקוטט בתקשורת. זה להעמיד את האמת העובדתית בפני הציבור. ישראל_ק 10.09.20 21:40 37
                     אתה אומר את המילים ''משרתת את נתניהו'' הוא טוען שנתניהו בכלל לא האישיו פה OffTheRecord 10.09.20 21:51 44
                         אני בעד שיהיה שידור חי של קבינט הקורונה. ישראל_ק 10.09.20 22:08 57
                             גם אני אבל אתה יודע מה... חשוב לי 10.09.20 22:21 64
                                 גרוע מאד. ישראל_ק 10.09.20 22:26 68
                                     צודק לחלוטין... חשוב לי 10.09.20 22:31 72
                                         מי שהטיל את החיסיון זה החוק. ישראל_ק 10.09.20 23:12 85
                                             החוק לא הטיל כלום... חשוב לי 11.09.20 06:22 115
                             חח אני שם לב שממש קשה לך עם האשמת שווא על יעקוב אבו אל-קיעאן. I'm touched OffTheRecord 10.09.20 22:24 65
                                 ממש קשה שהמערכת יודעת ומסתירה רק כדי לספק את צרכיה בעוד שהיא אמורה לספק את צרכי האזרחים. ישראל_ק 10.09.20 22:30 71
     +++ News_Max 10.09.20 21:38 35
     צודק הרב 10.09.20 22:10 59
     מכתב lola 11.09.20 07:06 118
  כפול איתי שלום 10.09.20 21:03 2
     יש אישור ממנהל בדרגה גבוהה ביותר וגם אשכול עם וידאו של פחות מדקה בלי שום מלל (אוסיף בקרוב) לא משתווה למה ZioNLight 10.09.20 21:04 5
  לא מאמין למילה אחת של שי ניצן . Braveheart 10.09.20 21:03 3
     מסוג האנשים שברור כשמש שהם משקרים אבל מה לעשות המערכת איתו ברוך השם 10.09.20 21:05 8
         ++ Braveheart 10.09.20 22:01 49
     על מעלליו של שי ניצן היתה מזמן צריכה לקום ועדת חקירה הגיון_בריא 10.09.20 21:58 46
         ++ אמת ויציב Braveheart 10.09.20 22:01 48
     שי ניצן יגמור או כאסיר או כעד מדינה הרב 10.09.20 22:11 60
     אני 9 חודשים אדם פרטי = אני 9 חודשים מנהיג את החונטא בהתנדבות חוצב להבות 10.09.20 23:08 83
  מעניין למה הוא לא התראיין לסגל Israeli 10.09.20 21:03 4
     חחח סגל היה עושה ממנו קציצות News_Max 10.09.20 21:40 38
     לא קיבל ליטופים מברוכי ערוץ13 מירי 10.09.20 23:46 96
  תודה על הוספת המלל. אין כוח לראות את האיש המאוס הזה. כמובן לא קונה שמץ מאוסף התחמונים שלו intelligent 10.09.20 21:05 6
  עונה לעניין ירוק בעיניים 10.09.20 21:06 9
  נתניהו לא אמר שהפרליטות קבעה שהוא מחבל, הוא אמר שהפרקליטות משיקולים זרים לא נקתה את שמו בהיר 10.09.20 21:07 10
     אבל למה לנקות את שמו Take Five 10.09.20 23:37 94
  הוא אכל חריף לפני הראיון ? קלריס 10.09.20 21:08 11
     סתם בגלל שהוא אוהד הפועל ישראל_ק 10.09.20 21:11 13
         חח קלריס 10.09.20 21:12 14
  מסכן micmic 10.09.20 21:13 15
  לאור קריסת כל האמינות של תופרי תיקי נתניהו, בסיציליה יאירו הערב את בניין העירייה בצבעי דגל הפרקליטות. BEBO 10.09.20 21:16 16
  תגובת הליכוד מסכמת את הכל. השמאל הישראל בגד בדמוקרטיה. תמהוני 10.09.20 21:16 17
     👎👎👎👎 מירי 10.09.20 23:48 97
         מפורט, מבוסס ורהוט! תמהוני 11.09.20 00:34 111
  ראיתי את הראיון Idf 10.09.20 21:20 18
     לדעתי ( הנכונה) , פרצופו הקרין כנות ויושרה ZioNLight 10.09.20 21:24 22
         אם ככה ניראה פרצוף של כנות ויושרה Idf 10.09.20 21:28 26
             גם הרבה נגיעות באף ופזילה לצדדים הרב 10.09.20 22:24 67
         ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח Braveheart 10.09.20 21:30 28
         איזה בדיחה טובה טובטוב 10.09.20 21:37 33
         לדעתי (הנכונה) פרצופו הקרין חוסר אמינות. אוריניו 10.09.20 21:40 36
     + News_Max 10.09.20 21:41 39
     מענין. כי אני ראיתי משהו אחר לגמרי. כנראה עניין של פוזיציה או כמו שאמר דני קושמרו גמני 10.09.20 22:05 53
         ויש רק דרך אחת לבדוק את הנושא Idf 10.09.20 22:10 58
             שאלת ''איך הגענו למצב ש 50 אחוז מהציבור לא מאמין במערכת המשפט והצדק''? התשובה: נתניהו גמני 10.09.20 22:37 74
                 מענין שזה כל מה שיש לך לכתוב Idf 10.09.20 22:43 76
                     אנא הבא מקום אחד ברוטר שכתבתי בו שנתניהו עבריין, פושע או אשם במשהו פלילי. גמני 10.09.20 22:50 78
                         בעקיפין עצם זה שאתה מאשים ... Idf 10.09.20 22:57 80
                             שוב, אתה פונה לאדם הלא נכון. אני נגד נתניהו אבל לא בגלל החשדות בפלילים שיש כלפיו. גמני 10.09.20 23:05 82
                                 במשך שנים היתה פה הפליה כנגד עדות המזרח Idf 10.09.20 23:11 84
                                     כתבת מצחיק - ''במשך שנים היתה פה הפליה כנגד רוסים אתיופים .. במשך שנים היתה בארץ שליטה של האשכנזים'' גמני 10.09.20 23:37 95
                                         מצביעי הליכוד - אתם עדר טיפש ונבער, מסיתים שכמותכם... בבב 11.09.20 00:02 101
                                             אתם לא עדר טיפש ונבער. אתם עדר ששבה אותו רועה מניפולטור והשתלט לו על המוח. גמני 11.09.20 00:08 105
                                                 ראשית - מעולם לא הצבעתי 'מחל'. בבב 11.09.20 00:10 106
                                                     אהרון ברק? לא זוכר שאי פעם הצבעתי לו. גמני 11.09.20 00:11 107
                                                         בעדר שלו, יש גם מצביעים וגם ח''כים. אתם. כעדר מושלם, מצביעים למשרתיו... בבב 11.09.20 00:14 108
                                     מעולה בבב 11.09.20 00:00 100
         אין פה שום עניין של פוזיציה. יש פה את העניין שנגמר הבית זונות שהיה פה באוסלו BEBO 10.09.20 22:24 66
             + Idf 10.09.20 22:57 81
                 היית מעולה לאורך כל השרשור BEBO 10.09.20 23:24 91
                     :) הילד חסר בטחון וצריך שאבא ואמא ישבו לידו ויחזיקו לו את היד? גמני 11.09.20 00:05 103
             +++ בבב 11.09.20 00:03 102
  שי ניצן וחדשות 13 יצרו איש קש ותוקפים אותו. אף אחד לא טען ששי ניצן אמר שאלקיען מחבל imsa 10.09.20 21:24 20
  זה היה אמיתי הכתבה הזו? עכביש 10.09.20 21:24 21
  הליכוד הפך את התגובות שלו לכלי להפצת פייק, שיטנה ןשנאה המקור 10.09.20 21:24 23
     זה ביבי שמתחפש לליכוד אקטואלי 10.09.20 21:28 25
  זה משול לשחקן נבחרת שיראיין את המאמן שלו אור_יקרות 10.09.20 21:29 27
  יש הוכחות מר שי ניצן Y to Y 10.09.20 21:32 29
  אהבתי את היצירות על הקיר...חדי העין יוכלו לקשר אותו לאילומינטי :) winter1 10.09.20 21:33 30
  חסרה השאלה העיקרית סקוט 10.09.20 21:37 32
     באמת למה לא שאלו שאלה פשוטה כזו? הרב 10.09.20 22:12 62
  תענוג..הצייד הפך לניצוד מיקלוש 10.09.20 21:37 34
  שי ניצן הוא שקרן פתלוגי הוא חי ונושם את השקר של עצמו עד שאנשים תמימים מאמינים למניפולציות גרי 10.09.20 21:42 40
  שפת הנוכלים... איך אמר לבראשי.. למי יאמינו לי או לך?. פלומה 10.09.20 21:44 41
  שקרן נשאר שקרן. מקווה שיועמד לדין כאחרון הפושעים gandalf 10.09.20 21:45 42
  מי שקצת חושב וקצת מבין בנושא מבין שהתגובות של הליכוד שקריות לא צריך לחשוב הרבה Howlowcanugo 10.09.20 21:45 43
     וד״ל פוסטמודרני 10.09.20 21:59 47
     מעניין מי פה השקרן.. גרי 10.09.20 22:04 52
     כשלא חושבים, מסיקים שטויות בבב 11.09.20 00:05 104
  אהבתי את הריאיון - קושמרו שאל אותו את כל השאלות הקשות שעולות בעקבות התחקיר. OffTheRecord 10.09.20 21:57 45
     שאלות קשות? לא ראיתי כאלה. ניצן - למברגר- מנדלבליט זו הכנופיה מפרשת אשכנזיגייט רות דוד , ועוד .. פוסטמודרני 10.09.20 22:01 50
         ''שאלות קשות ***שעולות בעקבות התחקיר***'' OffTheRecord 10.09.20 22:06 55
  פרם את כל הספינים אחד אחרי שני נאקימה 10.09.20 22:02 51
     כן...וטכנאי מחשב שלו נכנס למחשב המוגן במדינה אחרי שהוא פרש ...ולא היורש של אהרון ברק. פוסטמודרני 10.09.20 22:05 54
         פרם אחד אחרי השני הוציא את כל השקרים החוצה נאקימה 10.09.20 22:07 56
             האיש מעורב לכאורה בכל שחיתות גדולה שהייתה פה בעשור הארון לפחות. הוא אולי שקרן טוב. פוסטמודרני 10.09.20 22:27 69
                 אם שמת לב התשובות שלו היו כמו עדות בבית משפט נאקימה 10.09.20 22:43 75
                     לא האמנתי לאף מילה שלו, כמו שאני לא מאמין ש״טכנאי המחשב שלו, פרץ למחשב שלו, וכמו שאני לא מאמין שהוא ישר פוסטמודרני 11.09.20 14:53 122
  ראיון מעריב לנוער עם סיימון לבון שין שין 10.09.20 22:12 61
  לא צריך ללכת רחוק. הפרקליטות מעדיפה הסדרי טיעון ופשרות. Spike 10.09.20 22:27 70
  האיש מאסטר בצביעות, נוכלות, חלקלקות לשון, שקרנות, הסתרה, עיוות וסילוף, כוחנות ושליטה, סובביו ונדרסיו יעידו ארבינקא 10.09.20 22:46 77
     תוסיף לזה גיבוי מלא מלא מהתקשורת asraf36 10.09.20 22:55 79
  ממשלות ביבי מינו את מנדלבליט אלשיך וניצן, אך לצערו הם לא הסכימו להיות בובות כמו אוחנה ורגב אקטואלי 10.09.20 23:17 87
     לא הם הפכו למפלצות שתופרות תיקים לחפים מפשע והפכו באשמתם הבלעדית לשנואי העם - מה שמקרב את ה D9 SecondOpinion 10.09.20 23:19 88
         כולם אשמים וביבי זכאי? אז למה הוא רועד מפחד שנשמע את העדים בינואר בבית המשפט? אקטואלי 10.09.20 23:21 90
             אתה מכזב בגסות! נתניהו ביקש שכל המשפט ישודר בשידור חי. אתם הם אלה שמשגרים מסרים מפתים לעיסקת טיעון SecondOpinion 10.09.20 23:34 92
                 שוב ספינים: ביבי מגיש בקשות מופרכות והזויות, וכאשר הן כמובן נדחות- הוא תוקף בחזרה אקטואלי 11.09.20 01:43 114
             תקרא את הפרסומים של שלמה פילבר בטוויטר, הוא כבר מזמן הרג את תיק 4k asraf36 10.09.20 23:35 93
     אלשייך התחיל טוב, התקשורת התעללה בו asraf36 10.09.20 23:19 89
  לנעול Foxy 10.09.20 23:57 98
  אפשר להגיד הרבה על הראיון אבל המשפטים האחרונים שהוא אמר לקושמרו ERIK85 10.09.20 23:58 99
     את המינוי של גל הירש סיכלו עם תיק סרק ובעקבות כך מונה אלשיך imsa 11.09.20 00:27 109
         לנתניהו יש הרבה השפעה על המינויים בכל מקרה ותוסיף לזה את השבחים ERIK85 11.09.20 00:32 110
             אני לא מתכוון להצדיק את ביבי על המינוי שלהם אבל אין בזה כדי להפחית מהשחיתות שלהם שכבר חצתה כל גבול imsa 11.09.20 00:38 113
                 שחיתות של אחד לא מצדיקה שחיתות של אחרים ERIK85 11.09.20 06:59 116
             לנתניהו בעידן שלטון הפקידים יש השפעה מועטה על המועמדים הסופיים לכל תפקיד FBD 11.09.20 07:09 119
     אף פעם לא הבנתי את טענת הוא מינה כי: סקוט 11.09.20 00:37 112
         1. לא מקבל. אתה מצייר את ביבי כבובה של חותמת גומי ERIK85 11.09.20 07:03 117
             ולמה שיסתייג ? מה ... הוא אמור לדעת מה מתכננת המתפרה כנגדו ? FBD 11.09.20 07:11 120
             אני מתייחס רק לטענת ''הוא מינה'' סקוט 11.09.20 10:08 121
  איש מאוס עם דיבור מאוס יותר האינג'יניר 11.09.20 15:37 123

ישראל_ק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.12.15
27660 הודעות, 113 מדרגים, 222 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:03   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. הטענות של ניצן פשוט בדיחה  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 10.09.20 בשעה 21:08 בברכה, ישראל_ק

הוא אומר "נתניהו אמר שהוא מחבל לא אני"...

הבעיה אדון שי, שהפרקליטות ידעה בזמן אמת ושתקה.
זאת ה-בעיה אדון ניצן ואין בלתה.

הפרקליטות שמרה לכאורה לעצמה את המידע שאבו אלקיען איננו מחבל ונתנה לאלשיך לטעון בראש חוצות כי מדובר במחבל (ואני מודה שהאמנתי לו).

לא חלמתי לרגע שמאחורי טענותיו של אלשיך עומד מידע מושתק שמנקה את אבו אלקיען והכל רק כדי לא לספק "תחמושת" ציבורית ל- "די לחכימא".

ממש עושים את העם למטומטמים.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
חשוב לי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.2.16
5075 הודעות, 50 מדרגים, 88 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:05   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. ברור...  
בתגובה להודעה מספר 1

יש דף מסרים חדש.
היום זה שי ניצן.
אתמול...
https://rotter.net/forum/scoops1/654146.shtml

מעניין מי יהיה על הכוונת מחר...

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
חבר מתאריך 29.12.15
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:09   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. אם אתה מאשים אותי כמי שמשתמש בדף מסרים אתה מוזמן להתעלם מדבריי לדפדף הלאה.  
בתגובה להודעה מספר 7

חבר מתאריך 4.2.16
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:13   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  63. קודם כל אני לא מאשים...  
בתגובה להודעה מספר 12

ערכתי לאחרונה בתאריך 10.09.20 בשעה 22:18 בברכה, חשוב לי

רק מציין עובדה שביומיים האחרונים יש מושג חדש שמטופטף בכל הזדמנות.
כך היה עם החמוצים, האנרכיסטים, מפיצי המחלות ושאר המושגים פרי מוחו הקודח של הבלופר מבלפור.
לראיה צירפתי כתבה מאתמול בה ניתן לקרוא שנתניהו הוא אביו מולידו של המושג "מערכת עקיפת החוק", והנה היום, בכתבה אחרת לחלוטין, נעשה שימוש באותו מושג בדיוק, מילה במילה.
נ.ב. העובדה שערכת את תגובתך אינה גורעת כהוא זה מהעובדה שתגובתי התייחסה למקור.
אם אתה לא מצליח לראות את ההקבלה, אתה מוזמן לדפדף הלאה.

חבר מתאריך 29.12.15
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:33   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  73. לא גרעתי מילה אחת ממה שכתבתי קודם.  
בתגובה להודעה מספר 63

בסה"כ כתבתי כותרת ואח"כ הוספתי לה הסבר שזה לא יהיה סתם התבטאות באוויר.

ואני אכן אדפדף הלאה.

לילה טוב.

בחלם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
15503 הודעות, 70 מדרגים, 116 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    23:16   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  86. כל מי שחשוד כמושחת ומשחית ושעבר על החוק והוא עבריין חייב להיחקר ולתת את הדין  
בתגובה להודעה מספר 7

הוא ריסק את אמון הציבור במערכת המשפט הישראלית ובפרקליטות המזוהמת והמשתוללת ורשויות עקיפת החוק

צה''ל נמצא דרך קבע בשני מצבים: מלחמה או הכנה למלחמה

OffTheRecord לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.4.19
2570 הודעות, 10 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:22   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. מנין לך שהפרקליטות ידעה שהוא לא מחבל והיא שמרה לעצמה את המידע?  
בתגובה להודעה מספר 1

הרי ניצן סיפר שהשב"כ גם לא ידע בוודאות אז איך הפרקליטות תדע?
נניח שאתה צודק, אם הפרקליטות ידעה למה היא שתקה ונתנה לאלשיך לריב עם מח"ש? הרי לפי הטענות של עמית סגל, הם ניסו להימנע ממריבות כדי לא להחליש את המערכת. אז למה להסתיר מידע שיכול לגרום לריב ולהחליש את המערכת?

חבר מתאריך 29.12.15
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:25   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. היא גם לא ידעה שהוא כן מחבל. מערכת שרואה מפכ''ל מאשים אזרח שנהרג בארוע מצער שהוא מחבל  
בתגובה להודעה מספר 19

והיא מודעת לכך שאין אינדיקציות לטענה הזאת צריכה להעמיד את המפכ"ל על מקומו

זה מחזק את המערכת לא מחליש אותה.

האמת מחזקת את המערכת.

הסתרות וכסתחים מחלישים את המעכרת (יצא בטעות אבל אשאיר ככה כי זה פשוט מתאים)

חבר מתאריך 9.4.19
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:34   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. מקודם טענת אחרת שהיא ידעה שהוא לא מחבל  
בתגובה להודעה מספר 24

אבל כנראה שהיה לה ספק כפי שהשב"כ ענה לה.
בנוסף זה לא התפקיד של הפרקליטות להגיד מחבל או לא.
חוצמזה שי ניצן אמר שהוא כן צעק על אלשיך שביקר את מח"ש ואני כן יכול להבין היגיון שלא צריך להתקוטט בתקשורת.

חבר מתאריך 29.12.15
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:40   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. זה לא להתקוטט בתקשורת. זה להעמיד את האמת העובדתית בפני הציבור.  
בתגובה להודעה מספר 31

הם עובדים אצל הציבור. הם חייבים לציבור שקיפות ודיווח אמת ולא כיסוי על האמת רק כי זה עלול לשרת נחקר כלשהו.

מה עוד, שלא ברור לי איך זה שהפרקליטות בזמן אמת היתה אומרת "אין אינדיקציה לכך שאבו אלקיען מחבל" היתה משרתת את נתניהו.

זה תירוץ עלוב.

חבר מתאריך 9.4.19
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:51   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. אתה אומר את המילים ''משרתת את נתניהו'' הוא טוען שנתניהו בכלל לא האישיו פה  
בתגובה להודעה מספר 37

אני שוב אחזור על הסיבות ההגיוניות למה הם לא אמרו:
א). זה לא מתפקידם לקבוע מחבל או לא.
ב). הם באמת לא יודעים אם הוא מחבל כפי שהשב"כ ענה להם שהוא לא יודע.

זה נכון שהם חייבים שקיפות לציבור אבל הם לא צריכים לריב ולהתקוטט בפומבי בשביל לספק את האמת.
גם הממשלה חייבת את האמת לציבור אז למה אין עכשיו שידור חי של קבינט הקורונה? שתהיה שקיפות ונשמע את כל האמת והדיונים.

חבר מתאריך 29.12.15
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:08   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  57. אני בעד שיהיה שידור חי של קבינט הקורונה.  
בתגובה להודעה מספר 44

הם אמורים לספק את העובדות לציבור. לא פחות ולא יותר.

להשאיר באוויר אמירה בלתי מתפשרת של מפכ"ל שטוען שאזרח ישראלי שנהרג הינו מחבל זה פשוט שערוריה.

בכלל לא מעניין אותי עם מי צריך לריב כדי למנוע מצב כזה.

יוקרת המערכת לא חשובה יותר.

ובייחוד שלבסוף זה גורם את ההפך הגמור מיוקרת המערכת.

חבר מתאריך 4.2.16
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:21   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  64. גם אני אבל אתה יודע מה...  
בתגובה להודעה מספר 57

ערכתי לאחרונה בתאריך 10.09.20 בשעה 22:32 בברכה, חשוב לי

מישהו העביר החלטה להטיל חיסיון על כל הדיונים, הפרוטוקולים וכל מסמך ו/או החלטה הנוגעת לכל התנהלות המדינה בנושא הקורונה.
ואתה יודע לכמה זמן...
לשלושים שנה.
אתה יודע איפה יהיה מי שהטיל חיסיון לעוד 30 שנים?
בוא נגיד כך. יהיה קשה להעמיד אותו למשפט...
https://www.meida.org.il/?p=10326

חבר מתאריך 29.12.15
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:26   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  68. גרוע מאד.  
בתגובה להודעה מספר 64

חבר מתאריך 4.2.16
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:31   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  72. צודק לחלוטין...  
בתגובה להודעה מספר 68

ועכשיו אתה גם יודע מי הטיל את החיסיון.
ועכשיו אני מקווה שגם מתחילים להתבהר לך צעדים מגמתיים נוספים כמו הטלת רפש במערכת המשפט, הפרקליטות, המשטרה, התקשורת, הפרוייקטור של הקורונה ובקיצור כל מה ומי שזז במדינה.
כווווולם אשמים חוץ מהבלופר.

חבר מתאריך 29.12.15
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    23:12   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  85. מי שהטיל את החיסיון זה החוק.  
בתגובה להודעה מספר 72

35. (א) הדיונים וההחלטות של הממשלה ושל ועדות השרים בענינים אלה הם סודיים וגילוים ופרסומם אסור:

(1) ביטחון המדינה;

(2) יחסי חוץ של המדינה;

(3) סוג ענינים אחר שהממשלה ראתה את סודיותו כחיונית למדינה, והכריזה עליו בצו, לענין סעיף זה;

(4) ענין שהממשלה החליטה לשמרו בסוד, ובלבד שגילויו ופרסומו של ענין כאמור אינו אסור אלא על מי שידע על ההחלטה.

(ב) הוראות סעיף קטן (א) לא יחולו על דברים שהממשלה או ראש הממשלה, או מי שהממשלה או ראש הממשלה הסמיכוהו לכך, התירו את פרסומם, או על דברים שפרסומם נדרש על פי דין.

חבר מתאריך 4.2.16
יום ששי כ''ב באלול תש''פ    06:22   11.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  115. החוק לא הטיל כלום...  
בתגובה להודעה מספר 85

ערכתי לאחרונה בתאריך 11.09.20 בשעה 06:28 בברכה, חשוב לי

נתניהו ניצל את ההגדרה המאוד רחבה של "החוק" והכליל את נושא הקורונה תחת הסעיף המאפשר להטיל חיסיון על כל נושא שיוחלט.
מה כבר יכול להיות חסוי באופן הטיפול בנושא הקורונה?
הרי היתה ועדת חקירה בעקבות מלחמת יום הכיפורים ופה אין עוררין שמדובר בנושאים הקשורים בביטחון המדינה ובנושא הקורונה סגרו כל אפשרות לחקור את התנהלות המדינה ביום שאחרי...
הרי הדבר נדרש ולו רק כדי שלא לחזור על טעויות העבר במקרים דומים, קל וחומר נוכח העובדה שלא מעט מומחים טוענים שהעולם ייחשף בעתיד למקרים נוספים של מגפות כדוגמת הנוכחית, בטח ובטח לאור הכישלון הנחרץ של הממשלה בטיפול במגפה הנוכחית.

חבר מתאריך 9.4.19
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:24   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  65. חח אני שם לב שממש קשה לך עם האשמת שווא על יעקוב אבו אל-קיעאן. I'm touched  
בתגובה להודעה מספר 57

הסברתי לך כמה פעמים שהוא לא ידע (אחרי בירור עם השב"כ) ואתה עדיין מתעקש שהוא צריך לריב בפומבי עם המפכ"ל למרות שהוא לא יודע בוודאות ולמרות שזה לא תפקידו לקבוע אם הוא מחבל או לא.
אגב, אל תשכח שביבי וארדן יצאו בהצהרות שמדובר בפיגוע והוא מחבל.
אז פרקליט המדינה ייצא בריב פומבי בנושא שהוא לא יודע בוודאות נגד המפכ"ל, השר לביטחון פנים וראש הממשלה? נראלך הגיוני?
בהצלחה אחי.

חבר מתאריך 29.12.15
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:30   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  71. ממש קשה שהמערכת יודעת ומסתירה רק כדי לספק את צרכיה בעוד שהיא אמורה לספק את צרכי האזרחים.  
בתגובה להודעה מספר 65

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

ואם אתה חושב שאני אמור לשמוח שאזרח ערבי נהרג (ובכלל לא משנה כרגע דעתי על ההשתלטות הבדואית) ולתמוך בכסתוח של המקרה אז אתה טועה בגדול.

News_Max לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.8.17
9483 הודעות, 41 מדרגים, 81 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:38   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. +++  
בתגובה להודעה מספר 1

יום יבוא והוא יתן את הדין

זדורוב
הרג האזרח באו אל חיראן
גל בק

הרב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.3.14
9100 הודעות, 69 מדרגים, 126 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:10   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  59. צודק  
בתגובה להודעה מספר 1

lola
חבר מתאריך 14.12.18
305 הודעות
יום ששי כ''ב באלול תש''פ    07:06   11.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  118. מכתב  
בתגובה להודעה מספר 1

איתי שלום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.18
6202 הודעות, 35 מדרגים, 68 נקודות.  ראה משוב
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. כפול  
בתגובה להודעה מספר 0

https://rotter.net/forum/scoops1/654302.shtml

חבר מתאריך 22.4.16
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:04   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. יש אישור ממנהל בדרגה גבוהה ביותר וגם אשכול עם וידאו של פחות מדקה בלי שום מלל (אוסיף בקרוב) לא משתווה למה  
בתגובה להודעה מספר 2

שיש באשכול הזה שזה הריאיון המלא. הקטע שם זה בקושי פרומו.

Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
16796 הודעות, 130 מדרגים, 226 נקודות.  ראה משוב
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. לא מאמין למילה אחת של שי ניצן .  
בתגובה להודעה מספר 0

לא מאמין לאדם שטען שהנעליים של זדורוב היו מבריקות כשבפועל הן היו מלוכלכות ומצחינות

שי ניצן שקרן גדול , כשתהיה חקירה בלתי תלויה , הוא הראשון לחטוף הכי חזק שיש .

רפ"ק רוטנברג לא היה רק באיזו ישיבה ראשונית , הוא היה מעורב לגמרי !
שקרן !

- השמאל הזוי, מנותק מהמציאות, אנטי-דמוקרטי, חסר דרך ארץ וחסר תרבות דיון

ברוך השם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.2.18
6411 הודעות, 29 מדרגים, 46 נקודות.  ראה משוב
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. מסוג האנשים שברור כשמש שהם משקרים אבל מה לעשות המערכת איתו  
בתגובה להודעה מספר 3

חבר מתאריך 14.10.16
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:01   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. ++  
בתגובה להודעה מספר 8

הגיון_בריא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.1.17
1928 הודעות, 58 מדרגים, 112 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:58   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. על מעלליו של שי ניצן היתה מזמן צריכה לקום ועדת חקירה  
בתגובה להודעה מספר 3

נתחיל מהאירוע המגה עברייני בו שי ניצן בישל במו ידיו הדחה ליריבו הגדול אפי נוה.

כידוע בין נוה לניצן שררה יריבות קשה ביותר במסגרתה הודיע נוה לניצן כי הוא (בכובעו כיו"ר לשכת עוה"ד, וחבר הוועדה לבחירת שופטים) ידאג שניצן לא ימונה לביהמ"ש העליון.

מה עשה המאפיונר ניצן?
האיש רקח פשוט במו ידיו פוטש נגד יריבו הגדול, באמצעות שימוש נפשע בסמכותו של ניצן, תוך ניגוד עניינים שאין, ולא יכול להיות, חמור הימנו, לצורך מתן חסינות נפשעת לעבריינית הדס שטייף שפרצה לטלפון של נוה.
דומה שמעולם לא בוצעה במדינה עבירת הפרת אמונים כל כך בוטה, ומהמקפצה.

נמשיך לחקור שי ניצן על מעורבותו, יחד עם ראשי הפרקליטות, בנסיון ההשתקה של ד"ר חן קוגל ראש המכון הפתולוגי באבו כביר, וד"ר מאיה פורמן, והנסיון לשנות את התצהיר שהכינו בפרשת רומן זדורוב. במה שנחשב אצל אנשים "רגילים" (לא מ"הגזע העליון של הפרקליטות" שעומדים מעל החוק) כעבירה פלילית להדחת עד.

וזו רק רשימה חלקית ביותר ממעללי העבריין שי ניצן. שבגלל "יושרו" נאלצה השופטת גרסטל לעזוב את תפקידה כמבקרת הפרקליטות, לא לפני שהביעה בתקשורת את דעתה על שי ניצן כי הוא לא ראוי לכהן בתפקידו.

חבר מתאריך 14.10.16
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. ++ אמת ויציב  
בתגובה להודעה מספר 46

חבר מתאריך 9.3.14
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:11   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  60. שי ניצן יגמור או כאסיר או כעד מדינה  
בתגובה להודעה מספר 3

חוצב להבות
חבר מתאריך 29.7.20
208 הודעות
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    23:08   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  83. אני 9 חודשים אדם פרטי = אני 9 חודשים מנהיג את החונטא בהתנדבות  
בתגובה להודעה מספר 3

Israeli
חבר מתאריך 4.9.16
6842 הודעות
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. מעניין למה הוא לא התראיין לסגל  
בתגובה להודעה מספר 0

הרי סגל כביכול הוציא את הפרשיה לאור
והוא טוען שהאמת אצלו
אז שיתכבד להפריך את הטוען ולא רק לקבל ליטופים כדי לצאת ידי חובה

חבר מתאריך 20.8.17
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. חחח סגל היה עושה ממנו קציצות  
בתגובה להודעה מספר 4

שלחו 2 שופרות ברוכי ותמר אלמוג פלוס קושמרו שאין לו מושג

מירי
חבר מתאריך 27.8.19
3759 הודעות
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    23:46   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  96. לא קיבל ליטופים מברוכי ערוץ13  
בתגובה להודעה מספר 4

ויש לו הזכות לא להתראיין אצל השופר של נתניהו

intelligent לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.11.17
11918 הודעות, 141 מדרגים, 282 נקודות.  ראה משוב
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. תודה על הוספת המלל. אין כוח לראות את האיש המאוס הזה. כמובן לא קונה שמץ מאוסף התחמונים שלו  
בתגובה להודעה מספר 0

שנועדו להציל את עורו.
הפעם האדמה באמת בוערת תחת רגליו.

ירוק בעיניים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.10.15
5058 הודעות, 38 מדרגים, 71 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:06   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. עונה לעניין  
בתגובה להודעה מספר 0

בהיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.2.19
6632 הודעות, 27 מדרגים, 46 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:07   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. נתניהו לא אמר שהפרליטות קבעה שהוא מחבל, הוא אמר שהפרקליטות משיקולים זרים לא נקתה את שמו  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 10.09.20 בשעה 21:45 בברכה, בהיר

ובכך הפכו אותו למחבל.
מה שמדהים איך שהעיתונאי מציג עובדה שקרית ומשתף פעולה עם המרואין.

שי ניצן אומר שאין קשר לראש הממשלה, אז שיסביר לציבור מי הוא אותו אחד ששי ניצן חושד בו שמעונין לפגוע מפרקליטות והמשטרה?

"די לחכימא" כתב שי ניצן, כל בר דעת מבין מי הוא לדעתו של ניצן רוצה לפגוע בפרקליטות.

Take Five לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.12.16
1800 הודעות, 11 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    23:37   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  94. אבל למה לנקות את שמו  
בתגובה להודעה מספר 10

אם השבכ קבע שאי אפשר לקבוע אם הוא מחבל או לא?
זו לא תפקידה של הפרקליטות לקבוע האם אלקיען היה מחבל או לא.
מה שכן קרה, זה שהפרקליטות נתנה אישור למחש לחקור את השוטרים שירו. שי ניצן המליץ בסופו של דבר שלא להעמיד אותם לדין כי הוא השתכנע שמבחינתם הם חשו בסכנה ושהיו בטוחים שהוא מחבל.
את כל זה הוא אומר בראיון.
גם כל נושא המייל שלו על אלשייך הוא פייק אחד גדול. זה בכלל לא קשור לקביעה האם הוא היה מחבל או לא, אלא על אמירה של המפכל באותו יום על מחש. ניצן סבר ובצדק שאין צורך להתקוטט פומבית עם המפכל.

קלריס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.9.14
7606 הודעות, 89 מדרגים, 173 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:08   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. הוא אכל חריף לפני הראיון ?  
בתגובה להודעה מספר 0

מעניין למה הוא האדים ככה במהלך הראיון??
שי ניצן לכלא !

חבר מתאריך 29.12.15
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:11   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. סתם בגלל שהוא אוהד הפועל  
בתגובה להודעה מספר 11

קלריס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.9.14
7606 הודעות, 89 מדרגים, 173 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:12   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. חח  
בתגובה להודעה מספר 13

איזה ראיון גרוע ,ואיזה תשובות הזויות הוא ענה 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

micmic לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.12.14
63683 הודעות, 225 מדרגים, 390 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:13   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. מסכן  
בתגובה להודעה מספר 0

חיבוקי

BEBO לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.9.11
26282 הודעות, 188 מדרגים, 376 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:16   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. לאור קריסת כל האמינות של תופרי תיקי נתניהו, בסיציליה יאירו הערב את בניין העירייה בצבעי דגל הפרקליטות.  
בתגובה להודעה מספר 0

we are fed up with being ruled by goyim

תמהוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.3.19
4142 הודעות, 36 מדרגים, 59 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:16   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. תגובת הליכוד מסכמת את הכל. השמאל הישראל בגד בדמוקרטיה.  
בתגובה להודעה מספר 0

מירי
חבר מתאריך 27.8.19
3759 הודעות
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    23:48   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  97. 👎👎👎👎  
בתגובה להודעה מספר 17

תמהוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.3.19
4142 הודעות, 36 מדרגים, 59 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באלול תש''פ    00:34   11.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  111. מפורט, מבוסס ורהוט!  
בתגובה להודעה מספר 97

Idf לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.19
1950 הודעות, 11 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:20   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. ראיתי את הראיון  
בתגובה להודעה מספר 0

הפרצוף של שי ניצן משדר פחד ופרנויה
והפרצוף של דני קושמרו הראה .. את מי הוא מנסה לסבן פה חחח

פרקליט מדינה שמגמגם ככה לחוץ ככה ורץ בצורה כזאת מטורפת לתשקורת שתגן עליו אומרת הכל ..

האמת מתחילה להתגלות .. החרא מתחיל לצוף .. הרשאה לא תהיה בבית משפט
ועדת חקירה אם יהיו הוכחות ... (תן לי להגיד לך משהו אישי אדון שי ניצן ) ברגע שיהיו הוכחות לא צריך ועדת חקירה צריך העמדה לדין .. תחת כתב אישום הכי חמור שאפשר למצוא .

חבר מתאריך 22.4.16
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:24   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. לדעתי ( הנכונה) , פרצופו הקרין כנות ויושרה  
בתגובה להודעה מספר 18

חבר מתאריך 17.2.19
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:28   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. אם ככה ניראה פרצוף של כנות ויושרה  
בתגובה להודעה מספר 22

לא רוצה לדמיין איך ניראים פני השקר והרשע .

הבן אדם גימגם שם שקרים אחרי שקרים
בא עם תשובות מוכנות מהבית
לפחות הוא הודה שמריך לבדוק את פרשת המעונות .. והכי מצחיק שאמר יש שם ניגוד עינייני אבל זה לא פלילי ..
זה לא פלילי אבל סיקור אוהד זה שוחד !?
וסיגרים זה שוחד

על מה שעשה שי ניצן בפרשת רומן זדורוב רק אלוהים ישלם לו .

גם על פרשת אום אל חיראן

ולגבי זה שאמר שביבי בחר אותו
אז מה !?!? אתה יודע כמה חברים בחרתי בחיים שלי עד שהבנתי שטעיתי לגביהם שהם נחשי משקפים דו פרצופים ולא אמינים ומסוכנים !!

חבר מתאריך 9.3.14
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  67. גם הרבה נגיעות באף ופזילה לצדדים  
בתגובה להודעה מספר 26

לא מבין בזה, אבל האיש לא משדר אמינות.

מה גם שכל התשובות שהוא נתן בראיון לא מספקות ונשמעות כתשובות מוכנות מיועץ תקשורת טיפש.

חבר מתאריך 14.10.16
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:30   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח  
בתגובה להודעה מספר 22

טובטוב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
1689 הודעות, 12 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:37   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. איזה בדיחה טובה  
בתגובה להודעה מספר 22

אתה מקסים. אני הולך לחשון רגוע...

אוריניו
חבר מתאריך 22.11.18
613 הודעות
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. לדעתי (הנכונה) פרצופו הקרין חוסר אמינות.  
בתגובה להודעה מספר 22

חבר מתאריך 20.8.17
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:41   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. +  
בתגובה להודעה מספר 18

גמני
חבר מתאריך 1.10.14
12734 הודעות
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:05   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. מענין. כי אני ראיתי משהו אחר לגמרי. כנראה עניין של פוזיציה או כמו שאמר דני קושמרו  
בתגובה להודעה מספר 18

יש כאן עם מחולק לשנים באופן ברור.
לדעתי הרבה זמן לא נוכל להמשיך ככה יחד ונצטרך להחליט כולנו יחד לאן הולכים. ליועץ נישואים או לגירושים ופיצוץ רבתי.

חבר מתאריך 17.2.19
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:10   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  58. ויש רק דרך אחת לבדוק את הנושא  
בתגובה להודעה מספר 53

וזה לחקור את החוקרים
בדיוק כמו שבצהל אחרי מבצעים ומלחמות וכשלים מוקמת ועדת חקירה
יש פה טענות .. מיילים .. והוכחות לפעולות לא תקינות בתקופת כהונותו של שי ניצן ..
פרשת זדורוב
פרשת אום אל חיראן
פרשת מנדבליט
תיקי נתניהו ..
פרשת אלשייך
פרשת רות דוד
פרשת ניסנקורן

ועכשיו הפרשה של ניגוד עיניינים בתיקי משפחת נתניהו ..

חובה להקים ועדת חקירה ולבדוק מה קורה בגוף הזה שצריך להיות הגוף הכי אמין על אזרחי המדינה איך הגענו למצב ש 50 אחוז מהציבור לא מאמין במערכת המשפט והצדק .

גמני
חבר מתאריך 1.10.14
12734 הודעות
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:37   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  74. שאלת ''איך הגענו למצב ש 50 אחוז מהציבור לא מאמין במערכת המשפט והצדק''? התשובה: נתניהו  
בתגובה להודעה מספר 58

האיש הביא אתכם באופן מתוחכם ובתהליך ארוך מחושב וסדור שהוא הפעיל והוציא לפועל להיות חיילים אוטומטיים שאומרים אמן לכל דבר שהוא אומר לכם לחשוב. הייתי אומר שעשיתם לכם רב אבל זה יהיה לא מדויק כי עשיתם לכם אלוהים. איבדתם כל יכולת לחשוב בביקורתיות כלפיו וכלפי מה שהוא מכתיב לכם לחשוב כי פוליטית ותפישתית אתם נורא רוצים להיות במצב שנתניהו זה לבן וכל היתר שחור. רק מה לעשות, העולם קצת מורכב יותר.

חבר מתאריך 17.2.19
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:43   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  76. מענין שזה כל מה שיש לך לכתוב  
בתגובה להודעה מספר 74

אבל אני רוצה לעדכן אותך בכמה פרטים חשובים !!

משפט רומן זדורוב לא קשור לנתניהו ואני מאמין שאדם חף מפע נרקב בכלא בגלל מחדלי שי ניצן .

פרשת אשכנזי מנדבלייט תודה לכינרת האמת יוצאת לאור לקרוא את תמלולי השיחות ולהזדעזע
..

ומה שהביא עמית סגל זאת רעידת אדמה שהביאו את הקלטות והדלפות נתניהו חגגתם עליהם בצביעותכם וקראתם לו פושע ומושחת .. אבל שמביאים לכם הוכחות לפשעים מנגד של המושיעים שלכם בכת הרלבי״ם אתם ישר צועקים נתניהו !! אז כמו שאתה צועק נתניהו אני עונה לך שי ניצן .

ויודע מה בצורה הכי ברורה. חומרים שמתגלים בשבוע שבועים האחרונים גם אם באחריות האישית של נתניהו זועקים לשמים שוחד , מרמה , בפרת אמונים אבל של שומרי הסף גם כן ..

עכשיו כמו שצינתי רוצה שאחזור להאמין במערכת במינימום ועדת חקירה ובתקווה שאחריה לא יוגשו כתבי אישום חמורים כנגד מספר גורמים בפרקליטות , במשטרה ,

גמני
חבר מתאריך 1.10.14
12734 הודעות
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:50   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  78. אנא הבא מקום אחד ברוטר שכתבתי בו שנתניהו עבריין, פושע או אשם במשהו פלילי.  
בתגובה להודעה מספר 76

ערכתי לאחרונה בתאריך 10.09.20 בשעה 22:56 בברכה, גמני

ובהמשך לזה, הנה אתה עושה משהו שאני מעולם לא עשיתי:

"עכשיו כמו שצינתי רוצה שאחזור להאמין במערכת במינימום ועדת חקירה ובתקווה שאחריה לא יוגשו כתבי אישום חמורים כנגד מספר גורמים בפרקליטות , במשטרה ",

הנה החלטת שיש פה אשמים שצריך לדחוף להם כתבי אישום חמורים. אתה מקווה שלא אבל נשמע שלדעתך זה כן צריך להגמר בזה. כאמור, אני מעולם לא כתבתי ב 6 שנותי ברוטר שנתניהו אשם במשהו ולא השתתפתי מעולם באשכולות שהאשימו אותו בפלילים.

חבר מתאריך 17.2.19
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:57   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  80. בעקיפין עצם זה שאתה מאשים ...  
בתגובה להודעה מספר 78

את זה שנתניהו אשם בכך ש 50 אחוז מהציבור איבד את האמון בפרקליטות
אומר באיזה צד אתה תומך ואם טעיתי אז אבקש את סליחתך !!

אבל באותה מידה ארשום לך שעצם זה ש 50 אחוז מהציבור חושב שנתניהו מושחת היא בדיוק בגלל אותה מערכת משפטית רודפת ורקובה .. שמנוהלת ומתקיימת בכוחניות .. וקומבינות שמתגלות פעם אחרי פעם אחרי פעם ..

ושאלת השאלות באם קראת את תמלילי מנדבלייט אשכנזי שפורסמו
האם אינך חושב שהיה שם מעשה פסול ורקוב שלכל הפחות חייב הגשת כתב אישום !?!

גמני
חבר מתאריך 1.10.14
12734 הודעות
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    23:05   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  82. שוב, אתה פונה לאדם הלא נכון. אני נגד נתניהו אבל לא בגלל החשדות בפלילים שיש כלפיו.  
בתגובה להודעה מספר 80

אני נגד נתניהו כיוון שהאיש מפרק את מדינת ישראל. אנחנו חברה של מהגרים שהגיעו לא מזמן מתרבויות ומנטליות שונים מאוד. קל מאוד לייצר ביננו כעס ושנאה. וזה מה שנתניהו עושה. הוא לא עושה את זה כי הוא אדם רע. הוא עושה את זה כי הוא לא רואה עצמו עושה שום דבר אחר חוץ מלשבת בכסא ראש הממשלה ובשביל לשבת בכסא הזה שהוא כל עולמו הוא מוכן לעשות הכל. אגב, בכל החזיתות, לא רק נגד יריביו ממפלגות אחרות. גם נגד שותפיו בליכוד, בימין, וכו'. זה לא רק הוא. יש מאחוריו משפחה שבשביל שביבי ימשיך להיות ראש ממשלה מוכנה לעשות הכל.

האיש פשוט מפרק ומפלג את החברה במדינת ישראל כי הוא רוצה להיות ראש ממשלה. ככה פשוט.

חבר מתאריך 17.2.19
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    23:11   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  84. במשך שנים היתה פה הפליה כנגד עדות המזרח  
בתגובה להודעה מספר 82

במשך שנים היתה פה הפליה כנגד רוסים אתיופים .. במשך שנים היתה בארץ שליטה של האשכנזים (ושלא תהיה טעות אני אשכנזי ) אבל העידן הזה ניגמר
ופתאום שבא מישהו וצועק שהגיע הזמן לפרק את המונופול הזה שקיים בפרקליטות .. בבגץ .. ובמוסדות הכי חשובים במדינה אתם צועקים שהוא מפלג ! אוסלו פילג אותנו , פינוי גוש קטיף פילג אותנו .. זה שיש בתוכנו אנשים שתומכים במחבלים וקוראים לצהל צבא כובש מפלג אותנו ..
ואחרי כל מה שרשמתי ביבי הוא זה שהרס אותנו !! לא אחי ממש לא
ביבי לא מלך ויגיע הרגע שהוא כבר לא ישאר בשלטון אף אחד לא חי לנצח
אבל הפילוג היה ויהיה הוא קיים פה
רק הדבר היחיד שקרה זה שהתחלנו להרים את הראש ולדרוש שיוויון אמיתי בהכל ! במערכת המשפט .. בגופים הכי חשובים לא יכל להיות שבגץ ב90 אחוז ישבו שופטים בעלי תפיסת עולם שמאלנית .. !!

אפשר לדבר היום על הכל גלוי ופתוח
ביבי הוא קול שנבחר ע״י ציבור וביבי מדבר את מה שרובנו חושבים ולא מהיום !

גמני
חבר מתאריך 1.10.14
12734 הודעות
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    23:37   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  95. כתבת מצחיק - ''במשך שנים היתה פה הפליה כנגד רוסים אתיופים .. במשך שנים היתה בארץ שליטה של האשכנזים''  
בתגובה להודעה מספר 84

ערכתי לאחרונה בתאריך 10.09.20 בשעה 23:50 בברכה, גמני

חבר יקר. מי שהפלה הכי הרבה רוסים ומפלה הכי הרבה אתיופים היום אלו עדות המזרח. היתה אפליה נגד עדות המזרח. היא היתה לפני יותר מ- 43 שנים. מאז הליכוד נמצא בשלטון כמעט כל השנים למעט מספר שנים ספורות פה ושם ששלטה מפלגת העבודה.

את כל היועצים המשפטיים שכרגע נתניהו יוצא נגדם הוא מינה והם לא שמאלנים. את המפכ"ל אלשיך, איש הציונות הדתית ביבי מינה ולא שמאלנים. אגב, לפני שנמשיך בשיח הזה של שמאל ימין, אעשה לך את המבחן שאני עושה לכל אדם ברוטר שמנסה לדבר איתי בהקשר של החלוקה שיצר ביבי בין ימין לשמאל - תוכל בבקשה להביא ולהציג מעשה ימני אחד שנתניהו עשה בכל שנות שלטונות הארוכות?

מעניין שאוסלו פילג ביננו אבל תוכנית המאה שהביאו טראמפ ונתניהו פועל לפיה שהיא העתק הדבק של אוסלו לא מפלגת בינך לבין נתניהו. חבר, כפי שכתבתי בתגובה הראשונה שלי אליך, אתם על אוטומט ומהדהדים מסרים שנתניהו שתל במוחכם ואיבדת את היכולת לבחון את המציאות ולחשוב בביקורתיות. האיש יצר בתהליך של אילוף קבוצה גדולה שלמשמע כמה מילים שהוא אילף אותכם להשתגע למשמען, כמו "השמאל" "בגץ" "ערבים" וכו' הוא אילף אתכם לאבד את המוח למשמען ולקפוץ ולהתיצב כחבורת זומבים אוטמטים מגוייסים לשנאה כלפי כל מי שיצביע לכם עליו.

אתם כל כך מוסתים שאתם אפילו לא מסוגלים לראות שנתניהו אינו ימין, לא מבצע מהלכים ימניים, לא מנהל כראוי את המדינה, עוסק בעיקר בענייניו הפוליטיים ובהבטחה שיוכל בכל מקרה להשאר בשלטון וזה אומר לחסל כל מי שמסביב, ממפלגות אחרות וממפלגתו שלו שיש לו סיכוי להגיע להיות מתחרה ראוי ולחסל גופי שלטון בישראל שעשויים להפריע לו. האיש לא ראש ממשלה שאתה חושב שהוא. פשוט אולפתם באופן מתוחכם לא לבחון ולבדוק אותו כלל, רק להתייצב כרטווילרים לשמע קריאת "השמאל" שלו ולתקוף כל מי שהוא מצביע לכם עליו. תשאל את תושבי עוטף עזה מה עשה למענם. בוא לנגב ולגליל ותראה את חוסר המשילות של המדינה שהוא מוביל כבר 11 שנים. תבדוק ביו"ש האם נתניהו בונה שם יותר למשל משבנו שם רבין ופרס. ראה את השנאה שהוא יצר. יום יבוא וכך או אחרת תתעוררו, זה יכול להיות בטוב אבל סביר יותר שזה יהיה בסטירת לחי נוראה בגלל שמצבה של ישראל יהיה רע ומר.

בבב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.8.12
23338 הודעות, 69 מדרגים, 96 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באלול תש''פ    00:02   11.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  101. מצביעי הליכוד - אתם עדר טיפש ונבער, מסיתים שכמותכם...  
בתגובה להודעה מספר 95

כששוכחים לרכוש מראה...

גמני
חבר מתאריך 1.10.14
12734 הודעות
יום ששי כ''ב באלול תש''פ    00:08   11.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  105. אתם לא עדר טיפש ונבער. אתם עדר ששבה אותו רועה מניפולטור והשתלט לו על המוח.  
בתגובה להודעה מספר 101

המצחיק הוא שאתם לא מעניינים אותו. למעשה אתם משעממים אותו. אבל הוא השתלט עליכם באופן כל כך טוטלי שגם את זה אתם לא מסוגלים לראות ובטוחים שאתם בניו האהובים. האיש צריך אתכם עד הקלפי. לא דקה אחרי.

חבר מתאריך 19.8.12
יום ששי כ''ב באלול תש''פ    00:10   11.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  106. ראשית - מעולם לא הצבעתי 'מחל'.  
בתגובה להודעה מספר 105

שנית - דבריך מתאימים בול בהתייחס לאהרון ברק ושלוחיו

גמני
חבר מתאריך 1.10.14
12734 הודעות
יום ששי כ''ב באלול תש''פ    00:11   11.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  107. אהרון ברק? לא זוכר שאי פעם הצבעתי לו.  
בתגובה להודעה מספר 106

חבר מתאריך 19.8.12
יום ששי כ''ב באלול תש''פ    00:14   11.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  108. בעדר שלו, יש גם מצביעים וגם ח''כים. אתם. כעדר מושלם, מצביעים למשרתיו...  
בתגובה להודעה מספר 107

חבר מתאריך 19.8.12
יום ששי כ''ב באלול תש''פ    00:00   11.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  100. מעולה  
בתגובה להודעה מספר 84

חבר מתאריך 1.9.11
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  66. אין פה שום עניין של פוזיציה. יש פה את העניין שנגמר הבית זונות שהיה פה באוסלו  
בתגובה להודעה מספר 53

ששמענו רק דעה אחת. השנה 2020. לאנשים יש סמארטפונים עם מצלמות ורשתות חברתיות. המידע זורם, אין לכם יותר שליטה עליו. תתחילו ללמוד את העידן החדש ולהתמודד מולו עם עובדות.

אי אפשר למכור לנו לוקשים על שחיתות של נתניהו בלי להציג ראיות. ומהצד השני לחשוף שחיתות של חוקרי נתניהו מגובות בראיות ולהתעלם מזה.

חבר מתאריך 17.2.19
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:57   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  81. +  
בתגובה להודעה מספר 66

איך אני לא חשבתי על התשובה הזאת

חבר מתאריך 1.9.11
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    23:24   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  91. היית מעולה לאורך כל השרשור  
בתגובה להודעה מספר 81

גמני
חבר מתאריך 1.10.14
12734 הודעות
יום ששי כ''ב באלול תש''פ    00:05   11.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  103. :) הילד חסר בטחון וצריך שאבא ואמא ישבו לידו ויחזיקו לו את היד?  
בתגובה להודעה מספר 91

חבר מתאריך 19.8.12
יום ששי כ''ב באלול תש''פ    00:03   11.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  102. +++  
בתגובה להודעה מספר 66

imsa לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.7.14
2450 הודעות, 22 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. שי ניצן וחדשות 13 יצרו איש קש ותוקפים אותו. אף אחד לא טען ששי ניצן אמר שאלקיען מחבל  
בתגובה להודעה מספר 0

אלשיך הוא שקבע זאת בניגוד לכל הראיות ושי ניצן בידיעה שזה המצב מנע חקירות כדי לא להחליש את אלשיך כי זה יפגע בחקירות נתניהו (די לחכימא וכו')

לא רק זה, אלא שניצן גם משקר כאן לכאורה בכך שטוען שמח"ש קבעו שלא ניתן לקבוע כי אלקיען אינו מחבל, זה גם שקר לכאורה כיוון שמח"ש קבעו שאין אף ראיה המצביעה על כך שהוא כן מחבל ולא שלא ניתן לקבוע כי הוא אינו מחבל( אין שום דבר שיצביע על כך שהוא כן מחבל ולכן לטעון שהוא מחבל זוהי עלילת שווא)ואלה שני דברים שונים לחלוטין.

שוב שי ניצן שיקר לכאורה(כל אחד חייב להוסיף את המילה "לכאורה" מחשש שהמאפיה תביאו לספסל הנאשמים ומשם התוצאה ידועה), שוב העיתונות מלטפת את המאפיה, לא רק שאינה שואלת שאלות קשות אלה ששואלת שאלות מכוונות לתשובות מסוימות.

העם אינו טיפש ואינו עיוור.

והנה גיבוי לדברי:

https://www.google.com/amp/s/www.haaretz.co.il/amp/news/law/.premium-1.5791392

עכביש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.9.15
11495 הודעות, 88 מדרגים, 168 נקודות.  ראה משוב
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. זה היה אמיתי הכתבה הזו?  
בתגובה להודעה מספר 0

כתבה מוזמנת עם שאלות מראש.
מה לכל הרוחות הוא רצה מראש ממשלה שהמפכל אומר לו זה מחבל? הוא יצא לחקור בשטח ויגיד אוקיי לא מאמין לאלשיך הוא לא מחבל.
וכת הפילפולים שלו לגבי החוקר שהוזז אחרי שהתגלה כי הוא ביחסים עם אחותו של נוני.
איך הוא אמר אחרי שה שהתגלה לנו שהוא קשור לתיק אז הוא הוזז.
מה זה התגלה? מה הוא מינה את עצמו לחקור?
פתאום הם מגלים דברים שלא ידעו.
לקקני הפרקליטות לא יעזור להם אתם מוטים שקרנים שונאי ביבי.

טיבי: גנץ אסור לך לעשות שום צעד לפני אישור שלי.

המקור
חבר מתאריך 19.2.09
46589 הודעות
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. הליכוד הפך את התגובות שלו לכלי להפצת פייק, שיטנה ןשנאה  
בתגובה להודעה מספר 0

אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
49092 הודעות
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:28   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. זה ביבי שמתחפש לליכוד  
בתגובה להודעה מספר 23

כתבי הטלויזיה לא נוסעים לוושינגטון-כי הבית הלבן דחה בקשותיהם, ולא בגלל ביבי!

אור_יקרות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.07
68630 הודעות, 360 מדרגים, 635 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:29   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. זה משול לשחקן נבחרת שיראיין את המאמן שלו  
בתגובה להודעה מספר 0

Y to Y לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.3.18
2942 הודעות, 29 מדרגים, 53 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:32   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. יש הוכחות מר שי ניצן  
בתגובה להודעה מספר 0

אתה לא יכול לברוח מהאמת כמו שאתה ועמיתיך אוהבים לעשות.
תקח אחריות למעשיך!

winter1
חבר מתאריך 19.6.17
27671 הודעות
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:33   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. אהבתי את היצירות על הקיר...חדי העין יוכלו לקשר אותו לאילומינטי :)  
בתגובה להודעה מספר 0

סקוט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.20
3759 הודעות, 27 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. חסרה השאלה העיקרית  
בתגובה להודעה מספר 0

למה התכוונת במילים די לחכימא?
נסיון להזיז ולטאטא כל דבר שיכול לפגוע בעיגול ששרטטת ובחץ שירית לעבר ראש הממשלה?

חבר מתאריך 9.3.14
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:12   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  62. באמת למה לא שאלו שאלה פשוטה כזו?  
בתגובה להודעה מספר 32

ערכתי לאחרונה בתאריך 10.09.20 בשעה 22:29 בברכה, הרב

כלומר, כבר שאלתם, אתם רואים שהאדם מתבלבל ומשקר, למה אתם לא מכים על הברזל בעודו חם ומועכים את היצור?

מיקלוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.3.20
631 הודעות, 2 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. תענוג..הצייד הפך לניצוד  
בתגובה להודעה מספר 0

רק שעכשיו כל הכפופים לו ימכרו אותו ואת סודותיו כדי לצאת נקיים מהועדת חקירה שבדרך

גרי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.1.18
12746 הודעות, 73 מדרגים, 145 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:42   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. שי ניצן הוא שקרן פתלוגי הוא חי ונושם את השקר של עצמו עד שאנשים תמימים מאמינים למניפולציות  
בתגובה להודעה מספר 0

שלו..
בתמונה הנעלים של זדורוב.. ושי ניצן אומר בשידור מול כל המדינה עוד שקר.. (רק שבשעה שאמר את השקר הזה לא הייתה התמונה של הנעליים על המסך..) שי ניצן שקרן מושחת עד היסוד ואין לו תקנה. כל דבריו שמוציא מפיו הם שקר אחד גדול ומניפולציות..

פלומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.1.15
56570 הודעות, 166 מדרגים, 317 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:44   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. שפת הנוכלים... איך אמר לבראשי.. למי יאמינו לי או לך?.  
בתגובה להודעה מספר 0

לך כבר מזמן לא מאמינים

אין לנו ארץ אחרת, מדינת ישראל תישאר יהודית ודמוקרטית

gandalf לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.7.08
37631 הודעות, 171 מדרגים, 334 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:45   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. שקרן נשאר שקרן. מקווה שיועמד לדין כאחרון הפושעים  
בתגובה להודעה מספר 0

רצינו עליונות מוסרית - קיבלנו תעסוקה מבצעית.

Howlowcanugo
חבר מתאריך 24.10.14
11902 הודעות
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:45   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. מי שקצת חושב וקצת מבין בנושא מבין שהתגובות של הליכוד שקריות לא צריך לחשוב הרבה  
בתגובה להודעה מספר 0

פוסטמודרני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.18
21094 הודעות, 170 מדרגים, 280 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:59   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. וד״ל  
בתגובה להודעה מספר 43

גרי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.1.18
12746 הודעות, 73 מדרגים, 145 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:04   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. מעניין מי פה השקרן..  
בתגובה להודעה מספר 43

חבר מתאריך 19.8.12
יום ששי כ''ב באלול תש''פ    00:05   11.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  104. כשלא חושבים, מסיקים שטויות  
בתגובה להודעה מספר 43

חבר מתאריך 9.4.19
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    21:57   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. אהבתי את הריאיון - קושמרו שאל אותו את כל השאלות הקשות שעולות בעקבות התחקיר.  
בתגובה להודעה מספר 0

שי ניצן הפתיע אותי וענה ממש הגיוני ולעניין.
פתאום התחקיר של סגל נראה לי מאוד נסיבתי ומעורפל כזה.

חבר מתאריך 3.9.18
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. שאלות קשות? לא ראיתי כאלה. ניצן - למברגר- מנדלבליט זו הכנופיה מפרשת אשכנזיגייט רות דוד , ועוד ..  
בתגובה להודעה מספר 45

ממש חס עליו.

שי ניתן טוען פתאום שהוא לא איש שמאל קיצוני כי הלך לבני עקיבא?
פה חשדתי

למה התכוון שי ניצן ב״וד״ל״?

למה הוא מחליט מה ״טות המדינה״? ( איזו מדינה, מדינת אהרון ברק ?)

שי ניצן וודאי לא יוכל כבר להיות שופט בגצ
לעניות דעתי הוא בדרך להיות עד מדינה נהדר ולהציל את עורו

מוצש מול הבית של שי ניצן

חבר מתאריך 9.4.19
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:06   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. ''שאלות קשות ***שעולות בעקבות התחקיר***''  
בתגובה להודעה מספר 50

קצת התבדרת לי בהמשך...

נאקימה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.2.13
6681 הודעות, 17 מדרגים, 25 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:02   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. פרם את כל הספינים אחד אחרי שני  
בתגובה להודעה מספר 0

והציג את מפלגת הפייק

חבר מתאריך 3.9.18
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:05   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. כן...וטכנאי מחשב שלו נכנס למחשב המוגן במדינה אחרי שהוא פרש ...ולא היורש של אהרון ברק.  
בתגובה להודעה מספר 51

די ניצן.

רואים שהתכונן טוב על השקרים, אבבל ...למה התכוון ב״טובת המדינה״.
מישהו הסמיך אותו להחליט מהי טובה זו , ולהשחיתאת המערכת בעקבות החלטה זו ?

למה התכוון ב״וד״ל״?

את מי היה מוטרד שהאמת תשרת?

הבט...ימי ילדי תימן עברו.
איש לא מאמין לשי ניצן מלבד העדר המהופנט שמצביע אתנית מסורתית ופוקד את מחאת וולדורף אסטוריה . נו, השלושה אחוז

חבר מתאריך 7.2.13
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:07   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  56. פרם אחד אחרי השני הוציא את כל השקרים החוצה  
בתגובה להודעה מספר 54

שידר אדם מה זה אמין לעומת ההוא בבלפור שרק מריץ סיסמאות בטלות

יש לי הרגשה שאפילו אותך הוא שכנע - אמר משפט חזק אם באמת יש אמת בספינים בית משפט יפסול

ויזכה את ביבי הבעיה שביבי מכלום מפחד כעלה נידף מלהיות שם - ממש דוגמה לראש ממשלה נהדר

חבר מתאריך 3.9.18
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:27   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  69. האיש מעורב לכאורה בכל שחיתות גדולה שהייתה פה בעשור הארון לפחות. הוא אולי שקרן טוב.  
בתגובה להודעה מספר 56

אני לא מאמין לו שהוא אומר ״בוקר טוב״.

מה הכוונה ב ״וד״ל״?
מי הוא שיחליט על ״טות המדינה״ ומה ניתן להשחית עבורה ?

זכור, אסור להיות מהופנט על ידי שקרן קיסרי

חבר מתאריך 7.2.13
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:43   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  75. אם שמת לב התשובות שלו היו כמו עדות בבית משפט  
בתגובה להודעה מספר 69

מגובות בעובדות ומדויקות - לעומת דף המסרים שהליכוד הוציא (דברי בלע )

אני יודע איפה הבייס שלך אבל שמתי לב שאתה אדם הגיוני נכון שהוא שכנע אותך

השתמשת קצת מהכינויים על ביבי לתאר את שי ניצן - מעניין פסיכולוגיה הפוכה

חבר מתאריך 3.9.18
יום ששי כ''ב באלול תש''פ    14:53   11.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  122. לא האמנתי לאף מילה שלו, כמו שאני לא מאמין ש״טכנאי המחשב שלו, פרץ למחשב שלו, וכמו שאני לא מאמין שהוא ישר  
בתגובה להודעה מספר 75

בכל צומת של שחיתות בקנה מידה לאומי - תמצא את שי ניצן ( מהצד של המושחתים או מגינם)
עובדה

שין שין
חבר מתאריך 5.9.19
382 הודעות
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:12   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  61. ראיון מעריב לנוער עם סיימון לבון  
בתגובה להודעה מספר 0

Spike לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.12.14
15372 הודעות, 36 מדרגים, 58 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:27   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  70. לא צריך ללכת רחוק. הפרקליטות מעדיפה הסדרי טיעון ופשרות.  
בתגובה להודעה מספר 0

ורק בתיקים עם הד תקשורתי וציבורי, הם מתאמצים יותר, אבל גם כאן, במשפט של שרה נתניהו, גם הגיעו להסדר טיעון.

בגלל הפרקליטות אין הרתעה בפשיעה. דורס, הורג, תוקף כמעט ב 100% יהיה הסדר טיעון.

ארבינקא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.11.15
3634 הודעות, 65 מדרגים, 125 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:46   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  77. האיש מאסטר בצביעות, נוכלות, חלקלקות לשון, שקרנות, הסתרה, עיוות וסילוף, כוחנות ושליטה, סובביו ונדרסיו יעידו  
בתגובה להודעה מספר 0

על כמה גופות דרך בדרכו לתפקיד רבים יודעים ושותקים מאימה

asraf36 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.6.08
9794 הודעות, 94 מדרגים, 188 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    22:55   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  79. תוסיף לזה גיבוי מלא מלא מהתקשורת  
בתגובה להודעה מספר 77

וזאת הסיבה למה אנחנו מדינת עולם שלישי
בתחום הזה

☼ וַיְקַו לְמִשְׁפָּ ט, וְהִנֵּה מִשְׂפָּח☼ ♥♥♥תודה לכל מדרגיי היקרים ריגשתם אותי ♥♥♥

אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
49092 הודעות
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    23:17   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  87. ממשלות ביבי מינו את מנדלבליט אלשיך וניצן, אך לצערו הם לא הסכימו להיות בובות כמו אוחנה ורגב  
בתגובה להודעה מספר 0

אלא עשו את מלאכתם ביושר, אבל הספינולוגים של ביבי תוקפים אותם תקופה ארוכה, כדי לחלץ את הבוס. אולי הם לא מושלמים, אבל לבטח אין לבסיס לקונספירציות ההזויות נגדם, שנועדו למנוע את בירור האמת בבית המשפט

SecondOpinion לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.11.19
3212 הודעות, 17 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    23:19   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  88. לא הם הפכו למפלצות שתופרות תיקים לחפים מפשע והפכו באשמתם הבלעדית לשנואי העם - מה שמקרב את ה D9  
בתגובה להודעה מספר 87

השב"כ ירה בחזהו של רבין בנסיעה למטה השב"כ ולאחר מותו ב 22.30 ירה בגופה לזיוף נסיבות הרצח!

אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
49092 הודעות
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    23:21   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  90. כולם אשמים וביבי זכאי? אז למה הוא רועד מפחד שנשמע את העדים בינואר בבית המשפט?  
בתגובה להודעה מספר 88

כי הוא רוצה שתשמעו רק את הספינולוגים שלו ולא את האמת

SecondOpinion לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.11.19
3212 הודעות, 17 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    23:34   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  92. אתה מכזב בגסות! נתניהו ביקש שכל המשפט ישודר בשידור חי. אתם הם אלה שמשגרים מסרים מפתים לעיסקת טיעון  
בתגובה להודעה מספר 90

וזה שקוף. פרט לפשעי הפרקליטות שנחשפים כל יום גם עדי המדינה מתרחקים מהפרקליטות מה עוד שפושעי הפרקליטות בדרך החוצה שלא לדבר על מרד פנימי שמוביל להדלפות יומיומית על הפושעים האמיתיים. ככל שיחלוף הזמן הפרקליטות תשקע בבוץ עמוק יותר ונתניהו לא מתכוון לתת להם גלגל הצלה אלא להשקיף מהצד בהנאה כמו רוב עם ישראל

השב"כ ירה בחזהו של רבין בנסיעה למטה השב"כ ולאחר מותו ב 22.30 ירה בגופה לזיוף נסיבות הרצח!

אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
49092 הודעות
יום ששי כ''ב באלול תש''פ    01:43   11.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  114. שוב ספינים: ביבי מגיש בקשות מופרכות והזויות, וכאשר הן כמובן נדחות- הוא תוקף בחזרה  
בתגובה להודעה מספר 92

חבר מתאריך 29.6.08
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    23:35   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  93. תקרא את הפרסומים של שלמה פילבר בטוויטר, הוא כבר מזמן הרג את תיק 4k  
בתגובה להודעה מספר 90

☼ וַיְקַו לְמִשְׁפָּ ט, וְהִנֵּה מִשְׂפָּח☼ ♥♥♥תודה לכל מדרגיי היקרים ריגשתם אותי ♥♥♥

חבר מתאריך 29.6.08
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    23:19   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  89. אלשייך התחיל טוב, התקשורת התעללה בו  
בתגובה להודעה מספר 87

ואז שכר יועץ תקשורת והתהפך כמו סטייק סוליה.

את מנדלבליט בחרה ועדת איתור, הוא היה היחיד ברשימה.
בקשר לשי ניצן על זה ביבי משלם בריבית דריבית

Foxy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.2.20
935 הודעות, 3 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    23:57   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  98. לנעול  
בתגובה להודעה מספר 0

ERIK85 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.10.08
11766 הודעות, 87 מדרגים, 170 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באלול תש''פ    23:58   10.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  99. אפשר להגיד הרבה על הראיון אבל המשפטים האחרונים שהוא אמר לקושמרו  
בתגובה להודעה מספר 0

על כך שנתניהו עצמו מינה אותם והרעיף עליהם שבחים ומה בעצם השתנה - זאת טענה שלא ראיתי שום מענה הגיוני עליה עד היום

"ובאמת ההויה היא טובה מאד, כשהאדם המסתכל בה, פועל בקרבה וחי עמה, הוא טוב" (הראי"ה קוק)

חבר מתאריך 6.7.14
יום ששי כ''ב באלול תש''פ    00:27   11.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  109. את המינוי של גל הירש סיכלו עם תיק סרק ובעקבות כך מונה אלשיך  
בתגובה להודעה מספר 99

ערכתי לאחרונה בתאריך 11.09.20 בשעה 00:34 בברכה, imsa

https://www.google.com/amp/s/m.maariv.co.il/amp/news/law/Article-706838

באוגוסט 2015 הודיע גלעד ארדן, השר לביטחון הפנים, כי בכוונתו למנות את הירש למפכ"ל המשטרה במקום רב־ניצב יוחנן דנינו. ההחלטה התקבלה חרף ביקורת נוקבת של בכירים לשעבר במשטרה, אך אז הורה היועמ"ש יהודה וינשטיין לארדן להשהות את המינוי עקב עננה פלילית שריחפה מעל עסקיו הביטחוניים של הירש, עד לסיום הבדיקה בעניינו. בסופו של דבר, עקב התמשכות הבדיקה, נאלץ ארדן להסיר את מועמדתו של הירש ומינה את רוני אלשיך במקומו לתפקיד הנכסף.

חבר מתאריך 18.10.08
יום ששי כ''ב באלול תש''פ    00:32   11.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  110. לנתניהו יש הרבה השפעה על המינויים בכל מקרה ותוסיף לזה את השבחים  
בתגובה להודעה מספר 109

ומה עם המינוי של ניצן ומנדלבליט?

"ובאמת ההויה היא טובה מאד, כשהאדם המסתכל בה, פועל בקרבה וחי עמה, הוא טוב" (הראי"ה קוק)

חבר מתאריך 6.7.14
יום ששי כ''ב באלול תש''פ    00:38   11.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  113. אני לא מתכוון להצדיק את ביבי על המינוי שלהם אבל אין בזה כדי להפחית מהשחיתות שלהם שכבר חצתה כל גבול  
בתגובה להודעה מספר 110

חבר מתאריך 18.10.08
יום ששי כ''ב באלול תש''פ    06:59   11.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  116. שחיתות של אחד לא מצדיקה שחיתות של אחרים  
בתגובה להודעה מספר 113

ואם מדובר בחבורה כל כך מושחתת, איך ייתכן שהם קיבלו את ברכתו של ביבי.
משהו כאן לא מסתדר.

FBD לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.10.15
12985 הודעות, 124 מדרגים, 228 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באלול תש''פ    07:09   11.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  119. לנתניהו בעידן שלטון הפקידים יש השפעה מועטה על המועמדים הסופיים לכל תפקיד  
בתגובה להודעה מספר 110

בימינו הפקידים הבכירים מחליטים מי יהיו המחליפים שלהם על ידי וועדות שבוחרות אותם , ואז משאירים לפוליטיקאי להסכים להחלטות הוועדה .

חבר מתאריך 17.2.20
יום ששי כ''ב באלול תש''פ    00:37   11.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  112. אף פעם לא הבנתי את טענת הוא מינה כי:  
בתגובה להודעה מספר 99

1. דה יורה לא הוא מינה. הבולשביקים יצרו מצב שיש וועדה שהוא בכלל לא פקטור בה ושמחליטה על מועמד אחד ומגישה לו אותו כתפריט יחיד בלי אופציית בחירה . זה שהוא הסכים לעניין זה נכון, אבל האם הם היו מוסיפים לו אופציית בחירה אם לא היה מסכים? או שהיו עושים לו את המוות בתואנות של מות הדמוקרטיה כפי שעושים לו ב 4 שנים האחרונות? נדמה לי שהתשובה ברורה.
2. גם אם נניח שהוא מינה, מה, לא קורה שמנהל בחברה קולט עובד ומגלה שהעובד הורס לו את החברה? אז הוא מפטר אותו. האם היתה לביבי אפשרות לעשות זאת?

ותחשבו על זה..

חבר מתאריך 18.10.08
יום ששי כ''ב באלול תש''פ    07:03   11.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  117. 1. לא מקבל. אתה מצייר את ביבי כבובה של חותמת גומי  
בתגובה להודעה מספר 112

אם היו לו הסתייגויות, לכל הפחות הוא היה צריך לומר אותם ולא להרעיף שבחים.

2. מילא מינוי בודד אבל מדובר במינוי של לפחות 3 אנשים (ניצן, אלשיך, מנדלבליט).

FBD לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.10.15
12985 הודעות, 124 מדרגים, 228 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באלול תש''פ    07:11   11.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  120. ולמה שיסתייג ? מה ... הוא אמור לדעת מה מתכננת המתפרה כנגדו ?  
בתגובה להודעה מספר 117

חבר מתאריך 17.2.20
יום ששי כ''ב באלול תש''פ    10:08   11.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  121. אני מתייחס רק לטענת ''הוא מינה''  
בתגובה להודעה מספר 117

לא למה שקרה אחר כך. ברור שהיה צריך לעמוד על רגליו האחוריות אחרי שהבין מה קורה פה, אבל אין לזה קשר לטענת הוא מינה. לדעתי בעניין המינוי אין מה להאשים אותו, במיוחד לא כשהטענה מגיעה מאנשי שמאל.

האינג'יניר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.7.14
32186 הודעות, 140 מדרגים, 276 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באלול תש''פ    15:37   11.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  123. איש מאוס עם דיבור מאוס יותר  
בתגובה להודעה מספר 0

הנחש יצא מהמחילה כדי לראות מי זה שי ניצן שמצליח להוביל בכחש כל כך הרבה אנשים

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות