גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #661562 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 661562        
עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
17779 הודעות, 96 מדרגים, 180 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    09:53   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

האם הוטעה בג''ץ בנוגע לעילת הסגירה בתיק של מנדלבליט?  

 
  
מדוע הוטעה בג"ץ בנוגע לתיק של מנדלבליט?

דבריו של שי ניצן ב"אולפן שישי" הבהירו באופן סופי: התיק נגד מנדלבליט נסגר מ"חוסר ראיות והיעדר עניין לציבור" - בניגוד למה שסברו השופטים שדנו בעתירה נגד מינויו • ניצן: "אין שחר לטענה להסתרה או להטעיה כלשהי"

גלעד צוויק
פורסם ב: 17.10.2020 20:54 עודכן ב: 18.10.2020 01:18

האם היועץ המשפטי לממשלה ופרקליט המדינה לשעבר, יהודה וינשטיין ושי ניצן, הטעו את שופטי בג"ץ בפרשת מינויו של אביחי מנדלבליט ליועמ"ש? על פניו, התשובה חיובית. בראיון שהעניק לאולפן שישי בסוף השבוע האחרון, חשף ניצן לראשונה את עילת הסגירה לתיק נגד מנדלבליט בפרשת הרפז: "שילוב של חוסר ראיות והיעדר ענין לציבור". ניצן הוסיף כי וינשטיין "אימץ" את העילה המשולבת של חוסר ראיות וחוסר ענין לציבור.

דברים אלו של ניצן לא היו ידועים לשופטי בג"ץ בבואם לדון בעתירות נגד מינויו של מנדלבליט ליועמ"ש, בשל התנהלותו כפצ"ר בפרשת הרפז. כזכור, המשטרה המליצה להעמיד את מנדלבליט לדין בעבירות של שיבוש מהלכי משפט ומרמה והפרת אמונים בפרשה. במרץ 2015 הודיע היועמ"ש בזמנו וינשטיין על החלטתו לסגור את התיק נגד מנדלבליט – אך מבלי שציין עילת סגירה.

ניצן טען בתגובתו לכתבה זו, כי "אין שחר לטענה להסתרה או להטעיה כלשהי". לדבריו, "השופט ג'ובראן קבע כי 'התיק נסגר, בין היתר, משיקולי חוסר אשמה'. מהציטוטים לעיל ברור כי בית המשפט היה מודע היטב לנימוקי הסגירה המדויקים".

אולם למעשה, בתגובתו מזיק ניצן לטיעוניו שלו: ראשית, דבריו של ג'ובראן מלמדים כי בית המשפט לא היה "מודע היטב לנימוקי הסגירה המדויקים". על פי דבריו של ניצן עצמו אמש, התיק נסגר "משילוב של היעדר ראיות והיעדר ענין לציבור" – ולא "בין היתר משיקולי חוסר אשמה", כפי שסבר ג'ובראן.

מעבר לכך, ניצן מסלף את הציטוט המלא של ג'ובראן, שבתחילת דבריו אמר כך: "היועמ"ש וינשטיין נמנע מלציין במפורש את סיבת הסגירה (של התיק נגד מנדלבליט)".

כלומר, ג'ובראן בעצמו מאשר שאין עילת סגירה לתיק – בניגוד מפורש לטענתו כעת של ניצן כי "בית המשפט היה מודע היטב לנימוקי הסגירה המדויקים". ניצן לא טרח לתקן את ג'ובראן בזמן אמת, ובתגובתו כעת משמיט את החלק שלא נוח לו מדבריו של ג'ובראן – תוך הטעיית ציבור הקוראים. תגובתו המלאה של ניצן מובאת בסוף הידיעה.

כזכור, בסוף 2015 נבחר מנדלבליט ליועמ"ש ע"י ועדת האיתור, ובינואר 2016 אושר מינויו בממשלה. זמן קצר לאחר מכן דחה בג"ץ עתירות נגד מינויו של מנדלבליט, וב-2 במרץ אותה שנה פרסמו השופטים את נימוקיהם לדחייה: "במקרה שלפנינו", כתב בזמנו השופט סלים ג'ובראן, "היועץ המשפטי לממשלה וינשטיין נמנע מלציין במפורש את סיבת הסגירה (של תיק החקירה נגד מנדלבליט), אך למקרא החלטתו לסגירת תיק החקירה, דומה כי התיק נסגר, בין היתר, משיקולי חוסר אשמה".

כלומר, בעת ההכרעה האם מנדלבליט ראוי לשמש כיועץ המשפטי לממשלה – שופטי העליון כלל לא ידעו שלמעשה קיימת עילת סגירה לתיק של מנדלבליט – וכי אף אחת מהעילות אינה חוסר אשמה. שי ניצן ידע בוודאות כי דבריו של השופט ג'ובראן אינם עולים בקנה אחד עם העובדות – אך למרות זאת לא פורסמה הבהרה מטעמו, ועד היום לא תוקנה הכרעת השופטים. העובדה כי התיק נגד מנדלבליט לא נסגר בחוסר אשמה לא הייתה ידועה גם לחברי ועדת האיתור שאישרו את מינויו ליועמ"ש בסוף 2015, כמו גם לא לחברי הממשלה.

ההבדל בין סגירת תיק בעילה של חוסר אשמה לסגירה בעילות אחרות, בדגש על חוסר בראיות, הינו דרמטי – כפי שהעיד ניצן בעצמו בדברים שכתב לפני כשנה, עת שימש עדיין פרקליט מדינה:  "בסגירת תיק בעילה של 'חוסר ראיות'", כתב ניצן במסגרת מסמך הנחיות פרקליט המדינה, "התיק נותר ברישומי המשטרה הפנימיים, וקיימת אפשרות למשטרה ולגורמים מוסמכים נוספים, לעיין בעתיד ברישומי תיקים סגורים. לכך עשויות להיות השלכות משפחתיות, חברתיות, תעסוקתיות, ציבוריות ואחרות על חייו של החשוד ועל שמו הטוב".

מנגד, ציין ניצן, עילת סגירה של "היעדר אשמה", "נועדה למנוע רושם ולו למראית עין, לפיו נותר חשד ממשי באשר לאשמתו של האדם. בהתאם לכך, נמחק תיק החקירה אפילו מרישומי המשטרה הפנימיים. משמעות הדבר היא כי לא ניתן יהיה לקבל בעתיד כל מידע אודות התיק שנסגר. לכך עשויות להיות השלכות רבות משמעות גם מנקודת המבט הציבורית, שכן המידע כאמור לא יהא גלוי עוד לרשויות".

ניצן לא אומר זאת במפורש, אך מפרשנותו שלו עולה כי מנדלבליט היה מתקשה מאוד להיבחר לתפקיד היועמ"ש – אם היה נודע ברבים בזמן אמת כי התיק נגדו נסגר בעילה של חוסר בראיות בשילוב עילה נוספת.

למעשה, אפילו לאחר שמנדלבליט מונה לתפקיד, ניצן העיד כי מנדלבליט דחק בו לסגור את התיק בעילה של חוסר אשמה: "הוא פנה אליי וזה בער בעצמותיו", התייחס ניצן לפניותיו של מנדלבליט: "הוא פנה אליי כמו כל אדם שיש לו עניין אישי... זה היה הדבר הכי דחוף בעולם בשבילו. הוא הרגיש נחנק, זה עלה לו בחיים". מנגד, ציין ניצן, "באותה תקופה עשיתי עוד כמה דברים ולא חשבתי שזה הכי דחוף".

בנקודה זו, נכנסת לתמונה סוגיית ניגוד העניינים בו היה מצוי לכאורה מנדלבליט עם ניצן – אך כעת אנו חושפים שמנדלבליט לא דיווח על ניגוד עניינים זה. ע"פ החשיפה של עמית סגל, מנדלבליט חש כי ניצן, שהיה כפוף אליו, "יכול להחזיק אותי בגרון, לא יודע מה חושב לעצמו... עושה לי את זה בכוונה" - בכך שלא מחליט בתיק הפתוח שלו. מנדלבליט הוסיף כי "מי שתפרה אותי זה דינה (זילבר, המשנה ליועמ"ש) ושי (ניצן)".

כלומר, מנדלבליט חש כי באותה עת שני עובדים בכירים הכפופים לו – פרקליט המדינה ניצן והמשנה ליועמ"ש זילבר – מפעילים עליו לחץ פסול בסוגיה ש"עולה לו בחיים".

ניצן מודה גם כי מנדלבליט "פנה אליי כמו כל אדם שיש לו עניין אישי", ובמקביל גם מנדלבליט הוקלט בשיחותיו עם נווה מאשר כי העובדה שניצן כפוף אליו לא רלוונטית, מאחר ומדובר ב"ענין אישי" שלו. על פי נוהל עריכת הסדרי ניגוד עניינים של נציבות שירות המדינה, על עובד ציבור חל איסור להימצא במצב של חשש לניגוד עניינים בין עבודתו הציבורית לבין ענייניו האישיים. עוד נקבע בנוהל כי מטרתו היא "למנוע את הרע בטרם יארע, ולכן אין צורך להוכיח קיומו של ניגוד עניינים בפועל, אלא די בכך שקיים חשש אובייקטיבי".

החשש האובייקטיבי מניגוד עניינים במקרה הנוכחי מובהק: הבוס מנדלבליט תלוי בעובדיו, ניצן וזילבר, בשאלה ש"עולה לו בחיים", בדמות עילת סגירת התיק שלו. אם 'יעז' לנקוט במהלך שלא יהיה לרוחם – למשל לא לחקור / להגיש כתבי אישום נגד ראש הממשלה - קיים חשש אובייקטיבי כי ייפגע בענייניו האישיים. זו הסיבה שמנדלבליט השתמש במונח "תופס לי בגרון" – כלפי ניצן.

בהסדר ניגוד העניינים של מנדלבליט מינואר 2016 נכתב: "בכל מקרה בו יתעורר חשש לניגוד עניינים שלא הוסדר בכתב התחייבות זה, אהיה חייב להתייעץ עם היועצת המשפטית של משרד המשפטים ואפעל בתיאום עמה". עוד נכתב בהסדר: "במקרה בו יחול שינוי ... אעדכן לאלתר".

למרות דברים אלו – במשרד המשפטים מודים כי מנדלבליט לא עדכן את יועמ"ש משרד המשפטים על ניגוד העניינים שהלך והתפתח - בניגוד להתחייבותו. הנימוק: כלל לא היה מה לעדכן, מאחר וכלל לא התקיים ניגוד עניינים. פרשנות זו, כאמור, אינה משקפת את הגדרת ניגוד העניינים של נציבות שירות המדינה, ואינה תואמת את תחושותיו של מנדלבליט – כפי שביטא אותן בהקלטותיו עם נווה.

תגובות

ממשרד המשפטים נמסר: "הטענה כי ד"ר מנדלבליט היה נתון בניגוד עניינים ביחס לגורמים שהיו מעורבים בטיפול בעניינו בקשר לפרשת הרפז - חסרת ביסוס. משכך, לא נדרשה כל התייחסות לכך בהסדר ניגוד העניינים שנערך לו".

תגובתו המלאה של שי ניצן: "בהחלטת הסגירה של היועץ המשפטי דאז וינשטיין ממאי 2015 אומצה המלצת פרקליט המדינה דאז שי ניצן לסגור את התיק וכן אומצו נימוקי הסגירה שקבע ניצן. הנימוקים פורטו במפורש בהחלטה, פורסמו ברבים ועמדו בפני כל הגורמים הרלבנטיים, לרבות ראש הממשלה, ועדת האיתור ובג"צ שדן בשאלת מינוי מנדלבליט לתפקיד היועץ. ממילא אין שחר לטענת הסתרה או הטעיה כלשהי. וכך נכתב בהחלטת גניזת התיק:

"אשר לחשד לביצוע עבירה של שיבוש מהלכי משפט ]............[ סבר פרקליט המדינה כי הגם שיש בראיות לגלות התנהגות בעייתית, מצויה היא ברף הנמוך, וככזו איננה מצדיקה העמדה לדין פלילי". {יובהר, כי עילת "מכלול נסיבות הארוע" כונתה בעבר "העדר עניין לציבור"}.

שופטי בג"צ התייחסו במפורש לנושא עילת הסגירה, ובין היתר קבע השופט סולברג כי: "למקרא החלטת היועץ המשפטי לממשלה על סגירת תיק החקירה עולה כי זו מבוססת על שני אדנים מרכזיים – האחד בתחום הראייתי, השני בנושא אשמה."

גם השופט ג'ובראן התייחס לעילות הסגירה וקבע כי " כי התיק נסגר, בין היתר, משיקולי חוסר אשמה".  מהציטוטים לעיל ברור כי בית המשפט היה מודע היטב לנימוקי הסגירה המדויקים. 

אשר לשאלה אם היו תיקים נוספים שנסגרו בעילה משולבת – התשובה חיובית. כך למשל, תיק אחר שנסגר בעילה משולבת כזו הוא תיקו של עו"ד נבות תל צור. החלטת הסגירה המשולבת הותקפה בבגצ אך העתירה נדחתה.  האפשרות לסגור בעילה משולבת מעוגנת בהנחיית פרקליט המדינה 1.3.

מיהודה וינשטיין נמסר: "תפנה למשרד המשפטים".

https://www.israelhayom.co.il/article/810851              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  לא הוטעה. כמה אפשר לנסות לקעקע את יסודות המשפט, כמה? Swiss 18.10.20 09:54 1
     אחת משלוש: או ששי ניצן משקר, או שבג''ץ משקר או שבגץ הוטעה. עבד לעם קדוש 18.10.20 09:58 4
         או כולם יחד קפסולה 18.10.20 10:38 24
             + News_Max 18.10.20 11:37 44
         ואף על פי כן, יגידו לך שלא מצאו עילה ולא קרה דבר ואין כלום והזפת צח כשלג ולא יהיה על זה דיון נוסף. ונאמר אמן ארבינקא 18.10.20 13:30 51
         אפילו נוסח ההחלטה של הפרקליטות ונוסח החלטת השופט שמאלני גאה 18.10.20 15:41 54
             שום טעות ושום נעלים! שי ניצן טוען כיום שהעילת הסגירה היתה חוסר ראיות + חוסר ענין לציבור. עבד לעם קדוש 18.10.20 15:50 55
                 אז תקרא שוב את התגובה. אם ללמד זכות עליך ועל הכתב שמאלני גאה 18.10.20 15:56 56
                     קראתי בשלשית ויש פער בין עילת הסגירה כפי שמביא שי ניצן לבין עילת הסגירה כפי שנכתב בהחלטת עבד לעם קדוש 18.10.20 16:20 57
                         בזכותך, קראתי את פסק בגץ וקראתי גם את ההחלטה של דוד רוזן. שמאלני גאה 18.10.20 16:27 59
                             מה הטענה שלך, שבגץ ידע את הכל? ולכן נחה דעתך? שבג''ץ היה שותף לפארסה הזו? את דעתי זה לא עבד לעם קדוש 18.10.20 16:37 61
                                 כמה דברים בעניין זה: שמאלני גאה 18.10.20 17:01 65
                                     לא הייתי גולש ברוטר, אך הייתי טוקסקיסט והתנגדתי נחרצות למינוי של מנדלבליט גם בגלל שהוא עבד לעם קדוש 18.10.20 19:06 69
                                     לגבי יתר טענותיך, אתה רק מחזק את טענתי שבג''ץ ידע והחליט לשתוק, למרות שבעילת הסגירה באחד עבד לעם קדוש 19.10.20 00:18 70
                                         תגובה קצרה: שמאלני גאה 19.10.20 07:49 72
                                             בתגובה 4 כתבתי שאחת משלוש אפשריות נכונה, אתה רק טוען שזו האפשרות שבית המשפט הטעה את הציבור עבד לעם קדוש 19.10.20 14:32 73
                         שיבוש חקירה, מרמה והפרת אמונים הר טוב 18.10.20 16:27 60
         או שכל התשובות נכונות הר טוב 18.10.20 16:24 58
             למה מי אתה שאתה חושב שאתה תקבע מה מעניין אותך כחלק מהציבור?? זה המשפטנים יודעים מה מעניין פרה אדומה 18.10.20 16:58 64
                 מי אני, כלום הר טוב 18.10.20 17:24 67
     ואגב, מטעמי דיוק אני שינתי את הכותרת מ''מדוע הוטעה'' ל ''האם הוטעה''. עבד לעם קדוש 18.10.20 09:58 5
     איזה חוצפה יש לעיתונים לחשוף דברים לא נעים על הפרקליטות מתעניין 18.10.20 09:59 6
         ממש. זה נגד הברית הסודית שלהם מעל הטבע 18.10.20 11:30 41
     השאלה נכונה, הפניית השאלה לכתב לעומת זאת ממש לא נכונה party pooper 18.10.20 10:03 7
     עינך ממאנות לראות את הדברים כהווייתם, או שיתכן ונאמר בלשון סגי נהור? גושן 18.10.20 10:20 13
     הוטעה גם הוטעה. יש ראיה ברורה שמוכיחה שבית המשפט סבר שהעילה לסגירת התיק היא חוסר אשמה פילאלטס 18.10.20 10:26 16
         הוטעה לבוב 18.10.20 11:18 34
     ממש חייבים להניף דגל שחור גדליה הפיל 18.10.20 10:39 26
     למה אתה אומר שלא הוטעה כאשר ברור שהוטעה. תיקרא כמו שצריך: ולא ''בין היתר משיקולי חוסר אשמה'' ליה 18.10.20 15:27 52
     אי אפשר לקעקע דבר מקועקע. מערכת המשפט מקולקלת וצריך לתקנה ליה 18.10.20 15:30 53
  כולם הוטעו, ביהמ''ש, ועדת האיתור ולכן מנדל צריך ללכת הביתה שלשום UnderTaker 18.10.20 09:56 2
     מה הסיבה להטעיה? עפרנח 18.10.20 10:05 9
         כל דרדק מבין שאם לא היו מטעים אז לא היה נבחר.. ולחונטא בפרקליטות היה נח שייבחר כי הם ידעו שהוא סחיט ויש על מה יאצק 18.10.20 10:09 12
         היתה אי הבנה וערכתי את התגובה UnderTaker 18.10.20 10:40 27
         המפתח נמצא במכתב שוינשטיין שלח לנתניהו בו הזהירו לבל ימנה את מנדלבליט למזכיר הממשלה קוד 18.10.20 11:43 47
     ראה תגובות 4 ו 5 עבד לעם קדוש 18.10.20 10:26 17
  אילה חסון פירסמה את זה כבר מזמן, בג''ץ הוטעה לחשוב שהתיק נסגר מחוסר אשמה אחרת לא היו מאשרים קוקי 18.10.20 09:56 3
     ראה תגובה #2 הקלטה של איילה חסון מהיום אצל אבי רצון UnderTaker 18.10.20 10:51 29
  בישראל אי אפשר להיות נהג מונית עם תיק פלילי פתוח... אבל ראש התביעה הכללית של כל המדינה .... כן... חונטא !!! יאצק 18.10.20 10:04 8
     זה מה שמטריד , מנדלפוץ חייב לשים את המפתחות וללכת לעשות לביתו עם הפנסיה השמנה שצבר. זראטוסטרא 18.10.20 10:33 21
  תשובה : לא המקור 18.10.20 10:05 10
     אחת משלוש: או ששי ניצן משקר, או שבג''ץ משקר או שבגץ הוטעה. עבד לעם קדוש 18.10.20 10:21 14
  התגובה micmic 18.10.20 10:06 11
  כן. אבל את אוהדי כנופיית שלטון החוק זה לא מעניין כי הם פועלים לטובת הצד השמאלי BlackHawkIL 18.10.20 10:21 15
  אי אפשר להסתמך על דבריו של שי ניצן באולפן שישי באשר לעילת הסגירה.דברים שנאמרו בע''פ בראיון אינם מסמך רשמי tec 18.10.20 10:29 18
     ראה תגובה 4 עבד לעם קדוש 18.10.20 10:33 20
  וודאי שלכל הפחות בג''ץ הוטעו. ויותר סביר שלכאורה ידעו מההסתרה ובחרו להתעלם ממנה. ממוקד 18.10.20 10:32 19
     לא רק בג''ץ , אף חברי ועדת האיתור הוטעו לחשוב שהעבריין מנדלבלוף צח כשלג. זראטוסטרא 18.10.20 10:37 23
  כן, ושי ניצן ידע שהם מסתמכים על חוות דעת לא נכונה ושתק BEBO 18.10.20 10:33 22
     גם מנדלבליט כמובן ידע ושתק והגדיל לעשות כשפנה לניצן הכפוף שלו, שזאת עבירה בפני עצמה, כדי להשלים את התרמית UnderTaker 18.10.20 11:21 36
  צחנה עד לב שמים. HAIM 18.10.20 10:39 25
     אכן יאצק 18.10.20 10:53 30
  מה? ANTI-PC 18.10.20 10:47 28
  תשובה קצרה : כן. משה בן אברהם 18.10.20 11:07 31
  מעניין.. אלה המתגוללים על מנדלבליט, מאמצים בשתי ידיים את ההחלטה ההזויה שלא לפתוח בחקירה.. יגאל פת-אל 18.10.20 11:12 32
     א. לא הבנתי את הטענה, אתה רוצה שלא נאמץ? שנחליט שהוא אשם למרות שגם חורשי רעתו סבורים שאין עבד לעם קדוש 18.10.20 11:40 45
     מאד מעניין.. שאלו המבקשים שלא לחקור את החוקרים שסרחו, נאחזים בקרנות המזבח בטענות שלא רלוונטיות בלשון המעטה. ממוקד 18.10.20 12:48 49
  פייק ניוז מהתחלה ועד הסוף הצדיק הרומני 18.10.20 11:16 33
     אתה מאמין לעצמך? UnderTaker 18.10.20 11:19 35
     אומר בקולו מנדנבליט תפרו אותי תופסים אותי בגרון אויי לנו עם מערכת אכיפת חוק שכזאת blackjack 18.10.20 11:24 37
     די להיאחז בקרנות המזבח. יש לחקור את החוקרים שסרחו לעיני כל. את הכביסה המלוכלכת שלכם לשם שינוי, יכבסו כעת בחוץ. ממוקד 18.10.20 12:49 50
  כתבה שלמה אומרת ששי ניצן הסתיר מידע, למרות שבתגובה שביקשו ממנו שי ניצן ציטט את הפרסום הרשמי של המידע פלאיו פנדרסון 18.10.20 11:24 38
     כי עובדתית הוא אומר היום משהו אחר ממה שנטען שנאמר לבג''ץ, אז מישהו משקר... עבד לעם קדוש 18.10.20 11:40 46
  עו''ד פיני פישלר לשעבר קצין חקירות בכיר מסביר איך בדיוק אישרו את מנדל UnderTaker 18.10.20 11:28 39
     וניצב בדימוס יעקב בורובסקי על סגירת תיק מנדלבליט ועוד 16-10-20 UnderTaker 18.10.20 12:13 48
  ארגון פשע, קווים לדמותו erz 18.10.20 11:29 40
  אם זה לא העלמת ראיות ושיבוש הליכי חקירה, אז מה זה? Q 18.10.20 11:35 42
  ''באותה תקופה עשיתי עוד כמה דברים ולא חשבתי שזה הכי דחוף''. קלאסי אדגר הובר.. Kayser Soze 18.10.20 11:36 43
  התבלבלתי כבר בכותרת לייקווד 18.10.20 16:45 62
     הכותרת באתר היתה ''מדוע'' אני חושב שיותר מדויק ''האם'' לכן בכותרת שאני נתתי לאשכול כתבתי האם, עבד לעם קדוש 18.10.20 16:49 63
  גם אם יהיה וידיאו של שי ניצן מקבל מזוודות של דולרים. לא יקרה לו כלום! שאלו את רות דוד... Asi_Miami 18.10.20 17:06 66
  אני רק שאלה, כולנו רואים את הבאזז הגדול שיש סביב כל הנושא איך זה יכול להתכתב עם עילה של חוסר עניין לציבור? HappyBD 18.10.20 17:26 68
  המפקד לא מאחר, הוא מתעקב Djin 19.10.20 00:35 71

   
   
Swiss
חבר מתאריך 28.12.14
3568 הודעות, 63 מדרגים, מינוס 47 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    09:54   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. לא הוטעה. כמה אפשר לנסות לקעקע את יסודות המשפט, כמה?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


בין הבודדים להם דירוג שלילי באתר רוטר, ואני רואה זאת בחיוב


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
17779 הודעות, 96 מדרגים, 180 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    09:58   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אחת משלוש: או ששי ניצן משקר, או שבג''ץ משקר או שבגץ הוטעה.  
בתגובה להודעה מספר 1
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קפסולה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.6.20
903 הודעות, 4 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    10:38   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. או כולם יחד  
בתגובה להודעה מספר 4
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
News_Max לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.8.17
10251 הודעות, 43 מדרגים, 85 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    11:37   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. +  
בתגובה להודעה מספר 24
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ארבינקא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.11.15
3721 הודעות, 65 מדרגים, 125 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    13:30   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. ואף על פי כן, יגידו לך שלא מצאו עילה ולא קרה דבר ואין כלום והזפת צח כשלג ולא יהיה על זה דיון נוסף. ונאמר אמן  
בתגובה להודעה מספר 4
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שמאלני גאה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.9.20
831 הודעות, 13 מדרגים, 17 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    15:41   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. אפילו נוסח ההחלטה של הפרקליטות ונוסח החלטת השופט  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  
לא גורמים לך להפסיק לשקר! ובלבד להסית נגד מערכת המשפט.

איך אפשר לשקר כך לאחר קריאת התגובה הפרטנית של שי ניצן,
כולל ציטוט מהחלטת בית המשפט?

ניכר לכל, כי הכתב וכל המגיבים כאן ברוטר אוהבים להתעלם מהעובדות אך להמשיך לדבר בשם העובדות.

אפילו הוכחות חדות שההחלטה הייתה ברורה, ושהשופטים הבינו אותה,
לא גורם לכם להתנצל.

אני במקום הכתב, הייתי מוריד את הכתבה, ומתחפר שנתיים על הבושות שעשיתי.

להשאיר את הכתבה אחרי הוכחה חד משמעית שמדובר בטעות,
מלמד שמדובר בגידול פרא תקשורתי ולא בעיתונאי            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
17779 הודעות, 96 מדרגים, 180 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    15:50   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. שום טעות ושום נעלים! שי ניצן טוען כיום שהעילת הסגירה היתה חוסר ראיות + חוסר ענין לציבור.  
בתגובה להודעה מספר 54
 
  
בגץ קבע שעילת הסגירה כלל (לא אמורה היתה לכלול, כללה!) חוסר ראיות.
אז אין מנוס מאחת משלוש האפשרויות שכתבתי!
מי שמשקר זה לא אני!!!
ואחרי חשיפת ההקלטה האחרונה - אלו שתומכים בחבורת מנדלבליט-ניצן-זילבר-בן אחרי - צריכים להיכנס לבונקר לחודשיים מרוב בושה!!!
אגב, כפי שכתבתי בתגובה 5 - אני מיוזמתי שיניתי את הכותרת מ "מדוע הוטעה" ל "האם הוטעה".
כי אני באופן עקבי משתדל להיות אחראי ומדוייק!!!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שמאלני גאה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.9.20
831 הודעות, 13 מדרגים, 17 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    15:56   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  56. אז תקרא שוב את התגובה. אם ללמד זכות עליך ועל הכתב  
בתגובה להודעה מספר 55
 
  
זה בגלל שיש לכם חוסר הבנה בניסוח המשפטי.

הוא מצטט לך את הניסוח המשפטי, ואת הציטוטים מהחלטת בית המשפט.

גם מהחלטה שפורסמה וגם מהחלטת השופטים עולה, כי השופטים היו מודעים לכך.

אולי התלהבת מהכתבה ופספסת את התגובות של שי ניצן.
מציע לך לקרוא שוב את תגובתו.
אם אתה לא מאמין לו, אני יכול לעזור לך למצוא את החלטת בית המשפט ולקרוא את כולה בפנים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
17779 הודעות, 96 מדרגים, 180 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    16:20   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  57. קראתי בשלשית ויש פער בין עילת הסגירה כפי שמביא שי ניצן לבין עילת הסגירה כפי שנכתב בהחלטת  
בתגובה להודעה מספר 56
 
  
בג"ץ - מכלול הנסיבות/חוסר ענין לציבור זה דבר אחר לגמרי מחוסר אשמה!
מי אשם בפער? לא יודע, אבל מדובר או בפרקליטות או בבית המשפט - בטוח לא אצל הכתב או המגיבים ברוטר...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שמאלני גאה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.9.20
831 הודעות, 13 מדרגים, 17 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    16:27   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  59. בזכותך, קראתי את פסק בגץ וקראתי גם את ההחלטה של דוד רוזן.  
בתגובה להודעה מספר 57
 
  
החכמתי.
גם קראתי על התביעה של בראשי.
בחיי, אתם חיים בסרט.
כל הפרטים "העסיסיים" של אילה חסון, כתובים ונידונים בהחלטות הנל.

אני באמת מציע לך לקרוא בפנים.
אל תסתמך על שי ניצן ולא על הכתבים.

משחקים לכם בראש.

אני מוכן לכתוב ולהסביר את כל מה שקרה (עד היום לא ידעתי את כל הפרטים. ידעתי שיש שתי האשמות נגד מנדלבליט בפרשת הרפז? בגץ ידע!), אם רק המנהלים יסכימו לפרסם את זה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
17779 הודעות, 96 מדרגים, 180 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    16:37   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  61. מה הטענה שלך, שבגץ ידע את הכל? ולכן נחה דעתך? שבג''ץ היה שותף לפארסה הזו? את דעתי זה לא  
בתגובה להודעה מספר 59
 
  
מניח, זה רק חמור יותר!!!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שמאלני גאה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.9.20
831 הודעות, 13 מדרגים, 17 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    17:01   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  65. כמה דברים בעניין זה:  
בתגובה להודעה מספר 61
 
  
1. בג"ץ בחן את הדברים מהזווית ההופכה (לשיטתך).
מי שהיה בעד מנדלבליט היו חברי הממשלה (ובראשם בנימין נתניהו),
ומי שעתרו נגד המינוי, הם ארגונים שאתה מכנה אותם "שמאל".

ובמילים שלך: כנופיית שלטון החוק לא רצתה את מנדלבליט, והביביסטים רצו את מנדלבליט.
מה שבעצם יגרום, אפילו לך, להאמין שאם בית המשפט הכשיר את המועמד של ביבי,
כנראה שאין חומר ראיות נגד המינוי.

ובלשון אחרת, סביר להניח שאם היית באותה תקופה ברוטר,
היית משתמש בפסק הדין הזה להוכיח איך השמאל סתם רודף את הימין,
ואפילו בית המשפט השמאלני לא מסכים איתם.

2. לגבי השקר של הכתבה שהבאת:
מלבד התגובה שנתן שי ניתן ובה הוא הוכיח שבית המשפט ידע את העילה המורכבת לסגירה,
בית המשפט נתן נימוק נוסף (בדגש על נוסף, כי הוא מתייחס לכל אחד מהדברים שעולים כל הזמן נגד היועמש) למה הוא לא מתערב.

לטענת השופטים, בית המשפט היה מתערב רק אם הוא מגלה חוסר סבירות קיצונית,
או אם החומר שהוגש לבית המשפט לא היה ידוע לוועדת האיתור,
אבל מכיוון שכל החומר היה ידוע להם, כולל המכתב הראשון של ויינשטיין, וכולל כל החומר שיש לבראשי נגד מנדלבליט, אין לבית המשפט להתערב.
מבחינתם, הם דבקים בעקרון הפרדת רשויות ומתערבים רק במקרים קיצוניים.

כלומר, לא רק שהכתב שיקר שבית המשפט לא ידע את עילת הסגירה(כפי שעולה מהכתבה, הוא הבין את זה מדברי שי ניצן אבל הוא לא קרא את פסק הדין. בושה של כתב),
אלא שגם אם בית המשפט לא היה יודע מה העילה האמיתית, הם לא היו משנים את פסק הדין, היות והם השתכנעו שהוועדה בחנה את הדברים.

הם מפרטים את כל החומר שהגיעה לידי הוועדה ולידי הממשלה (הם טוענים שהממשלה ידעה את כל חומר הראיות טרם ההחלטה!!)

נ.ב. בלי קשר לנושא הזה, אני סוף סוף מבין מה הסיפור שם.
אני חושב שרבים לא יודעים במה הוא מואשם (רמז: הוא נחשד בשתי עבירות שונות!!).

לאחר קריאת פסק הדין המרתק של בית המשפט ולאחר החלטת הנציב (אתה לא תאמין לנציב כי החלטתו פורסמה ב-2020 כשמנדלבליט היה בצד השני של המערכה אבל אני מאמין לו. ולמרות שהוא חבר שלו), אני מתקשה להאמין שאי פעם כינרת בראשי תוכל באמת להאשים את מנדלבליט.
יש אולי רק הקלטה אחת שנאמרו בה דברים ראוותניים אבל לא גובו במעשים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
17779 הודעות, 96 מדרגים, 180 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    19:06   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  69. לא הייתי גולש ברוטר, אך הייתי טוקסקיסט והתנגדתי נחרצות למינוי של מנדלבליט גם בגלל שהוא  
בתגובה להודעה מספר 65
 
  
שמאלני (הוא הוכיח זאת טוב מאוד כפצ"ר) וגם בגלל היחסים המיוחדים שלו עם ביבי, חששתי מאוד שביבי מתכנן יחד אתו לבצע את מדיניות השמאל של פינוי ישובים!!! עד היום אני לא יודע להגין האם חששי היה חשש שווא, במבחן התוצאה נראה שאכן היה חשש שווא.
הבעתי דעה זו בזמנו בכל הזדמנות!!!
אני זוכר טוב מאוד שהמתנגדים למינוי היו מצד שמאל של המפה, אך מדובר על כאלו שבאופן אוטומטי מתנגדים לכל דבר שביבי עושה (לא כמוני שבוחן כל דבר ענינית).
לגבי יתר הטענות, אתייחס בהמשך.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
17779 הודעות, 96 מדרגים, 180 נקודות.  ראה משוב
יום שני א' בחשון תשפ''א    00:18   19.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  70. לגבי יתר טענותיך, אתה רק מחזק את טענתי שבג''ץ ידע והחליט לשתוק, למרות שבעילת הסגירה באחד  
בתגובה להודעה מספר 65
 
  
התיקים לא היה כלל רכיב של חוסר אשמה...
ויתרה מזאת - אתה מסביר, בצדק, שבגץ לא היה חלק מהחלטה אלא רק נמנע מלהופכה על פיה כי הוא לא ראה שיש כאן חוסר סבירות קיצוני המצדיק התערבות. אז ממילא בג"ץ מעולםמלא נתן תעודת יושר למנלבליט וכל הפזמון החוזר "בגץ ראה הכל וקבע שאין כלום" פשוט לא נכון.
ועכשיו טענה נוספת - אתה אומר שהכל היה ידוע? אז למה הציבור לא ידע? זה לא ענינו של הציבור לדעת מהי קופת השרצים אטתה סוחב מנדלבליט?
אני לדוגמא, עד לפני כשנה חשבתי שכל הסיפור הוא דמנדלבליט ישן לילה לפני שהעביר את המסמך למצ"ח - ובאמת לדעתי זה רחוק מאוד מאוד מפלילי או מחוסר מינהל תקין.
אבל היום כולם יודעים שהיה הרבה הרבה מעבר לכך...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שמאלני גאה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.9.20
831 הודעות, 13 מדרגים, 17 נקודות.  ראה משוב
יום שני א' בחשון תשפ''א    07:49   19.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  72. תגובה קצרה:  
בתגובה להודעה מספר 70
 
  
1. לא קראת אותי טוב.
2. אל תאמין לשום מילה שלי.
3. אתה צודק. לא רק ההמתנה של הלילה, היא העבירה.
זו רק העבירה החמורה שהוכח שהוא עבר.
היה עוד עבירה. אבל היא לא הוכחה.
4. מה לדעתך היו העבירות שהוא נכשל בהם?
5. מה לדעתך דעתו של ויינשטיין? האם הוא בעד למנות את מנדלבליט ליועמש או לא?
6. האם בית המשפט ידע על העבירה הנוספת?
7. מה משקל הראיות שיש לכינרת בראשי? האם יש להם ערך משפטי? האם יש לה חומר ראיות שיכול להפיל את מנדלבליט? ולמה היא לא מפרסמת את הראיות?
8. האם יש צו איסור פרסום על הפרשה?

ועוד נקודה אחת חשובה לגבי השקר בכתבה. בית המשפט כותב שהוא קרא את ההחלטה של סגירת התיק.
בית המשפט כותב משהו בסגנון "למקרא החלטת.." . באופן וודאי, בית המשפט קרא את ההחלטה למה התיק נסגר.
אתה יכול להיווכח לבד שהכתב לא עשה פעולה בסיסית פשוטה: לקרוא את פסק הדין. וחיפש מתחת הבלטות למצוא בעיות שלא קיימות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
17779 הודעות, 96 מדרגים, 180 נקודות.  ראה משוב
יום שני א' בחשון תשפ''א    14:32   19.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  73. בתגובה 4 כתבתי שאחת משלוש אפשריות נכונה, אתה רק טוען שזו האפשרות שבית המשפט הטעה את הציבור  
בתגובה להודעה מספר 72
 
  
ולא פרקליט המדינה הטעה את היועמ"ש, סבבה אם זה מנחם אותך.
הכתב לא מעניין אותי ולא הגנתי עליו לרגע, מה שמענין אותי שאנחנו נשלטים על ידי חבורת עבריינים, שמגבים אחד את השני תוך כדי אחיזה בגרון...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הר טוב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.2.20
1550 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    16:27   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  60. שיבוש חקירה, מרמה והפרת אמונים  
בתגובה להודעה מספר 57
 
  
אלה תיקי מנדלבליט - הוא עשה הסבה לתיקיים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הר טוב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.2.20
1550 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    16:24   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  58. או שכל התשובות נכונות  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  
לסגור תיק לאדם שנכנס לתפקיד היועץ המשפטי לממשלה - שהוא התובע הראשי במדינה, בעילה של חוסר עניין לציבור - זו בדיחה!

בדיחה עצובה!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרה אדומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.4.12
43859 הודעות, 293 מדרגים, 577 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    16:58   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  64. למה מי אתה שאתה חושב שאתה תקבע מה מעניין אותך כחלק מהציבור?? זה המשפטנים יודעים מה מעניין  
בתגובה להודעה מספר 58
 

את הציבור.


מי שמפצלת בית מזכוכית שלא תזרוק אבנים


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הר טוב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.2.20
1550 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    17:24   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  67. מי אני, כלום  
בתגובה להודעה מספר 64
 
  
סתם אחד מהציבור...
מזל שיש פרקליטות שתקבע מה טוב לי ומה מעניין אותי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
17779 הודעות, 96 מדרגים, 180 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    09:58   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. ואגב, מטעמי דיוק אני שינתי את הכותרת מ''מדוע הוטעה'' ל ''האם הוטעה''.  
בתגובה להודעה מספר 1
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מתעניין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.18
26928 הודעות, 101 מדרגים, 151 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    09:59   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. איזה חוצפה יש לעיתונים לחשוף דברים לא נעים על הפרקליטות  
בתגובה להודעה מספר 1
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מעל הטבע לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.9.20
1111 הודעות, 40 מדרגים, 64 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    11:30   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. ממש. זה נגד הברית הסודית שלהם  
בתגובה להודעה מספר 6
 
  
חוצפה!!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
party pooper לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.19
1691 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    10:03   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. השאלה נכונה, הפניית השאלה לכתב לעומת זאת ממש לא נכונה  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
ודי לחכימא חביבי            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גושן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.3.19
11014 הודעות, 87 מדרגים, 123 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    10:20   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. עינך ממאנות לראות את הדברים כהווייתם, או שיתכן ונאמר בלשון סגי נהור?  
בתגובה להודעה מספר 1
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פילאלטס
חבר מתאריך 5.10.20
191 הודעות
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    10:26   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. הוטעה גם הוטעה. יש ראיה ברורה שמוכיחה שבית המשפט סבר שהעילה לסגירת התיק היא חוסר אשמה  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
ברור כמעט לגמרי שמנדלבליט הסתיר מבית המשפט את המידע שאין עילה לסגירת התיק, כשברור היה לו שזה לא חוסר אשמה. את זה הוא הרי אומר במפורש לאפי נוה בביקורת שלו על שי ניצן. מהסיכום של ג'ובראן ברור כמעט לחלוטין שהוא סבר שעילת הסגירה היא חוסר אשמה. למה הוא סבר כך? משום שמנדלבליט הטעה את בית המשפט ולא מסר שזה לא חוסר אשמה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לבוב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.11.19
10696 הודעות, 59 מדרגים, 111 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    11:18   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. הוטעה  
בתגובה להודעה מספר 16
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גדליה הפיל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.8.08
9173 הודעות, 122 מדרגים, 235 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    10:39   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. ממש חייבים להניף דגל שחור  
בתגובה להודעה מספר 1
 

רצוי בלי מסיכה ולהרביץ לשוטרים.
איכס.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ליה
חבר מתאריך 2.9.10
23649 הודעות
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    15:27   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. למה אתה אומר שלא הוטעה כאשר ברור שהוטעה. תיקרא כמו שצריך: ולא ''בין היתר משיקולי חוסר אשמה''  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
התיק נסגר "משילוב של היעדר ראיות והיעדר ענין לציבור" – ולא "בין היתר משיקולי חוסר אשמה", כפי שסבר ג'ובראן.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ליה
חבר מתאריך 2.9.10
23649 הודעות
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    15:30   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. אי אפשר לקעקע דבר מקועקע. מערכת המשפט מקולקלת וצריך לתקנה  
בתגובה להודעה מספר 1
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
UnderTaker
חבר מתאריך 2.4.12
8376 הודעות
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    09:56   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. כולם הוטעו, ביהמ''ש, ועדת האיתור ולכן מנדל צריך ללכת הביתה שלשום  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 18.10.20 בשעה 10:49 בברכה, UnderTaker
 
אילה חסון מבהירה את העובדות
להאזנה

http://bit.ly/3kcJRoP


מְק֤וֹם הַמִּשְׁפָּט֙ שָׁ֣מָּה הָרֶ֔שַׁע וּמְק֥וֹם הַצֶּ֖דֶק שָׁ֥מָּה הָרָֽשַׁע׃


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עפרנח לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.09
14024 הודעות, 109 מדרגים, 211 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    10:05   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. מה הסיבה להטעיה?  
בתגובה להודעה מספר 2
 


ישראל, כל מה שחטא היה גם כן ברצון ה' יתברך (רבי צדוק הכהן) http://bit.ly/2HYcS91


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יאצק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.1.15
12740 הודעות, 133 מדרגים, 240 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    10:09   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. כל דרדק מבין שאם לא היו מטעים אז לא היה נבחר.. ולחונטא בפרקליטות היה נח שייבחר כי הם ידעו שהוא סחיט ויש על מה  
בתגובה להודעה מספר 9
 
  
ומה יותר טוב מיועמ"ש לחיץ וסחיט ותפוס בגרון שאפשר לנווט לאן שנרצה....            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
UnderTaker
חבר מתאריך 2.4.12
8376 הודעות
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    10:40   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. היתה אי הבנה וערכתי את התגובה  
בתגובה להודעה מספר 9
 
  


מְק֤וֹם הַמִּשְׁפָּט֙ שָׁ֣מָּה הָרֶ֔שַׁע וּמְק֥וֹם הַצֶּ֖דֶק שָׁ֥מָּה הָרָֽשַׁע׃


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קוד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.1.16
1226 הודעות, 2 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    11:43   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. המפתח נמצא במכתב שוינשטיין שלח לנתניהו בו הזהירו לבל ימנה את מנדלבליט למזכיר הממשלה  
בתגובה להודעה מספר 9
 
  
כל עוד המכתב הזה נשאר חסוי הפרשה לא תבוא על פיתרונה.
קבוצת אשכנזי סימנה במכתב ההוא שמנדלבליט הפך לאבן ריחיים על צווארה ונתניהו, שלא אהב את ברק בתקופה ההיא במיוחד, קידם את מנדלבליט משיקוליו הוא.
שי ניצן הפעיל את מנופיו בהתאם ועכשיו הדייסה שהאכיל בה את נתניהו מאיימת להפוך את הארץ לשדה קרב בו נשפך דם אחים.
כמה חבל שבמדינת ישראל אין חוקה, למרות שבן גוריון הבטיח לפני 72 שנים לכונן אותה. זה היה אולי חוסך לנו את הסאגה הזו ואולי מציל את בית שלישי מנפילתו הקרבה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
17779 הודעות, 96 מדרגים, 180 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    10:26   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. ראה תגובות 4 ו 5  
בתגובה להודעה מספר 2
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קוקי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.18
6349 הודעות, 43 מדרגים, 86 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    09:56   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אילה חסון פירסמה את זה כבר מזמן, בג''ץ הוטעה לחשוב שהתיק נסגר מחוסר אשמה אחרת לא היו מאשרים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
את המינוי            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
UnderTaker
חבר מתאריך 2.4.12
8376 הודעות
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    10:51   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. ראה תגובה #2 הקלטה של איילה חסון מהיום אצל אבי רצון  
בתגובה להודעה מספר 3
 
  


מְק֤וֹם הַמִּשְׁפָּט֙ שָׁ֣מָּה הָרֶ֔שַׁע וּמְק֥וֹם הַצֶּ֖דֶק שָׁ֥מָּה הָרָֽשַׁע׃


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יאצק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.1.15
12740 הודעות, 133 מדרגים, 240 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    10:04   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. בישראל אי אפשר להיות נהג מונית עם תיק פלילי פתוח... אבל ראש התביעה הכללית של כל המדינה .... כן... חונטא !!!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זראטוסטרא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.7.14
4737 הודעות, 20 מדרגים, 29 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    10:33   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. זה מה שמטריד , מנדלפוץ חייב לשים את המפתחות וללכת לעשות לביתו עם הפנסיה השמנה שצבר.  
בתגובה להודעה מספר 8
 
  
האיש הנקלה מנדלבלוף , בסיוע הפרקליט שי ניצן , תפרו תיקים בגלל חששו של מנדלבלוף מזרועם של שי ניצן והגב' זילבר.
מישהו חייב לעשות שם סדר !!!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
המקור
חבר מתאריך 19.2.09
48107 הודעות
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    10:05   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. תשובה : לא  
בתגובה להודעה מספר 0
 

לספין הבא            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
17779 הודעות, 96 מדרגים, 180 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    10:21   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. אחת משלוש: או ששי ניצן משקר, או שבג''ץ משקר או שבגץ הוטעה.  
בתגובה להודעה מספר 10
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
micmic לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.12.14
67324 הודעות, 227 מדרגים, 395 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    10:06   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. התגובה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מיהודה וינשטיין נמסר: "תפנה למשרד המשפטים".            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
BlackHawkIL לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.16
28210 הודעות, 119 מדרגים, 228 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    10:21   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. כן. אבל את אוהדי כנופיית שלטון החוק זה לא מעניין כי הם פועלים לטובת הצד השמאלי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
tec לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.10.07
33429 הודעות, 125 מדרגים, 247 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    10:29   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. אי אפשר להסתמך על דבריו של שי ניצן באולפן שישי באשר לעילת הסגירה.דברים שנאמרו בע''פ בראיון אינם מסמך רשמי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אולי הוא לא זוכר בדיוק את פרטי התיק ומה היתה המלצתו לויינשטיין, או מה ויינשטיין אימץ כעילת הסגירה?
אולי הוא משקר היום באשר לעילת הסגירה, או באשר להמלצתו לויינשטייין כדי שזה יתאים לאג'נדה/אינטרסים שלו היום?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
17779 הודעות, 96 מדרגים, 180 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    10:33   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. ראה תגובה 4  
בתגובה להודעה מספר 18
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ממוקד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.2.17
2387 הודעות, 24 מדרגים, 38 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    10:32   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. וודאי שלכל הפחות בג''ץ הוטעו. ויותר סביר שלכאורה ידעו מההסתרה ובחרו להתעלם ממנה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


בברכה,ממוקד


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זראטוסטרא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.7.14
4737 הודעות, 20 מדרגים, 29 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    10:37   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. לא רק בג''ץ , אף חברי ועדת האיתור הוטעו לחשוב שהעבריין מנדלבלוף צח כשלג.  
בתגובה להודעה מספר 19
 
  
יו"ר הועדה משה ניסים אמר , לו ידענו את הסיפור על מנדלבלוף , לא היינו מאשרים את מועמדותו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
BEBO לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.9.11
26920 הודעות, 193 מדרגים, 386 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    10:33   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. כן, ושי ניצן ידע שהם מסתמכים על חוות דעת לא נכונה ושתק  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


we are fed up with being ruled by goyim


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
UnderTaker
חבר מתאריך 2.4.12
8376 הודעות
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    11:21   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. גם מנדלבליט כמובן ידע ושתק והגדיל לעשות כשפנה לניצן הכפוף שלו, שזאת עבירה בפני עצמה, כדי להשלים את התרמית  
בתגובה להודעה מספר 22
 
  


מְק֤וֹם הַמִּשְׁפָּט֙ שָׁ֣מָּה הָרֶ֔שַׁע וּמְק֥וֹם הַצֶּ֖דֶק שָׁ֥מָּה הָרָֽשַׁע׃


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
HAIM לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.12.08
4477 הודעות, 67 מדרגים, 122 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    10:39   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. צחנה עד לב שמים.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יאצק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.1.15
12740 הודעות, 133 מדרגים, 240 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    10:53   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. אכן  
בתגובה להודעה מספר 25
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ANTI-PC לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.8.18
5127 הודעות, 96 מדרגים, 179 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    10:47   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. מה?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
"שילוב של חוסר ראיות והיעדר ענין לציבור".

מה?
חוסר ראיות?🤯
תחקרו את מי שצריך וכמו שאתם יודעים!
וגרע🤔 מה עם ההקלטות שבהן מנדלבליט מודה משחיתויות ובעבריינויות שלו?🙄
זה לא ראיות? מדוע מוסיפים שחיתות על עבריינות כשמסתירים את ההקלטות מהציבור הרחב?🤨

חוסר עיניין לציבור?🤯

באמת?
את איזה ציבור זה לא מעניין?
את ה3 אחוזים שלכם וכת הרל"ב שתומכים בשחיתות ובעבריינות שלכם? אתם עדיין לא כל הציבור!

הגיע הזמן להכניס את אור השמש להיכלים האפלים של הפרקליטות ומערכת המשפח כדי לחטא ולבער את השחיתות והעבריינות!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
משה בן אברהם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.2.15
11936 הודעות, 50 מדרגים, 88 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    11:07   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. תשובה קצרה : כן.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


כך אזדרע שמא גליפא מפורש בארבעין ותרין אתוון דעובדא דבראשית.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
26598 הודעות, 200 מדרגים, 357 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    11:12   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. מעניין.. אלה המתגוללים על מנדלבליט, מאמצים בשתי ידיים את ההחלטה ההזויה שלא לפתוח בחקירה..  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
בתיק המניות אפילו שנאמר שהיו טובות הנאה..            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
17779 הודעות, 96 מדרגים, 180 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    11:40   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. א. לא הבנתי את הטענה, אתה רוצה שלא נאמץ? שנחליט שהוא אשם למרות שגם חורשי רעתו סבורים שאין  
בתגובה להודעה מספר 32
 
  
מקום לחקירה?
ב. השאלה הפוכה, למה אלו שאומרים קדוש אחרי כל כתב אישום שמוגש נגד נתניהו, פתאום לא נותנים אמון בשומרי הסף כסוגרים תיק לנתניהו?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ממוקד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.2.17
2387 הודעות, 24 מדרגים, 38 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    12:48   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. מאד מעניין.. שאלו המבקשים שלא לחקור את החוקרים שסרחו, נאחזים בקרנות המזבח בטענות שלא רלוונטיות בלשון המעטה.  
בתגובה להודעה מספר 32
 
  
אבל זה לא יעזור להם.


בברכה,ממוקד


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הצדיק הרומני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.18
2951 הודעות, 15 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    11:16   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. פייק ניוז מהתחלה ועד הסוף  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
עוד ניסיון נואל להציל ממשפט את הנאשם בפלילים מבלפור            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
UnderTaker
חבר מתאריך 2.4.12
8376 הודעות
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    11:19   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. אתה מאמין לעצמך?  
בתגובה להודעה מספר 33
 
  


מְק֤וֹם הַמִּשְׁפָּט֙ שָׁ֣מָּה הָרֶ֔שַׁע וּמְק֥וֹם הַצֶּ֖דֶק שָׁ֥מָּה הָרָֽשַׁע׃


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
blackjack לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.4.19
3300 הודעות, 7 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    11:24   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. אומר בקולו מנדנבליט תפרו אותי תופסים אותי בגרון אויי לנו עם מערכת אכיפת חוק שכזאת  
בתגובה להודעה מספר 33
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ממוקד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.2.17
2387 הודעות, 24 מדרגים, 38 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    12:49   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. די להיאחז בקרנות המזבח. יש לחקור את החוקרים שסרחו לעיני כל. את הכביסה המלוכלכת שלכם לשם שינוי, יכבסו כעת בחוץ.  
בתגובה להודעה מספר 33
 
  
לעיני כל העם.


בברכה,ממוקד


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פלאיו פנדרסון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.3.17
5212 הודעות, 29 מדרגים, 50 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    11:24   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. כתבה שלמה אומרת ששי ניצן הסתיר מידע, למרות שבתגובה שביקשו ממנו שי ניצן ציטט את הפרסום הרשמי של המידע  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מופת של עיתונות


די למלך הפילוג Ⓐ


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
17779 הודעות, 96 מדרגים, 180 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    11:40   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. כי עובדתית הוא אומר היום משהו אחר ממה שנטען שנאמר לבג''ץ, אז מישהו משקר...  
בתגובה להודעה מספר 38
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
UnderTaker
חבר מתאריך 2.4.12
8376 הודעות
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    11:28   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. עו''ד פיני פישלר לשעבר קצין חקירות בכיר מסביר איך בדיוק אישרו את מנדל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב


מְק֤וֹם הַמִּשְׁפָּט֙ שָׁ֣מָּה הָרֶ֔שַׁע וּמְק֥וֹם הַצֶּ֖דֶק שָׁ֥מָּה הָרָֽשַׁע׃


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
UnderTaker
חבר מתאריך 2.4.12
8376 הודעות
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    12:13   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. וניצב בדימוס יעקב בורובסקי על סגירת תיק מנדלבליט ועוד 16-10-20  
בתגובה להודעה מספר 39
 
  
מראיין אלי ציפורי /יום ו האחרון
להאזנה:
http://bit.ly/3dzUzDt


מְק֤וֹם הַמִּשְׁפָּט֙ שָׁ֣מָּה הָרֶ֔שַׁע וּמְק֥וֹם הַצֶּ֖דֶק שָׁ֥מָּה הָרָֽשַׁע׃


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
erz לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.1.09
3728 הודעות, 17 מדרגים, 27 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    11:29   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. ארגון פשע, קווים לדמותו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
תלמד ברקו            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Q לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.10.01
33428 הודעות, 151 מדרגים, 294 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    11:35   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. אם זה לא העלמת ראיות ושיבוש הליכי חקירה, אז מה זה?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
"בהתאם לכך, נמחק תיק החקירה אפילו מרישומי המשטרה הפנימיים.
משמעות הדבר היא כי לא ניתן יהיה לקבל בעתיד כל מידע אודות התיק שנסגר."            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Kayser Soze לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
17007 הודעות, 94 מדרגים, 156 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    11:36   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. ''באותה תקופה עשיתי עוד כמה דברים ולא חשבתי שזה הכי דחוף''. קלאסי אדגר הובר..  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לייקווד
חבר מתאריך 16.9.20
368 הודעות
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    16:45   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  62. התבלבלתי כבר בכותרת  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
האם הוטעה?
ו
מדוע הוטעה?
הבנתי שרק אני יכול להתבלבל היות ואיני נמנה על בני האלים שלא תיתכן אצלם טעות            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עבד לעם קדוש
חבר מתאריך 5.9.19
17779 הודעות
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    16:49   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  63. הכותרת באתר היתה ''מדוע'' אני חושב שיותר מדויק ''האם'' לכן בכותרת שאני נתתי לאשכול כתבתי האם,  
בתגובה להודעה מספר 62
 
  
אך בכותרת שמופיע בגוף הכתבה לא נגעתי - זה ציטוט מילה במילה מהאתר ועל אחריות...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Asi_Miami לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.10.16
2687 הודעות, 28 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    17:06   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  66. גם אם יהיה וידיאו של שי ניצן מקבל מזוודות של דולרים. לא יקרה לו כלום! שאלו את רות דוד...  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


הודאה בעינויים לא! הודאה באיום לחזור לעינויים כן?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
HappyBD
חבר מתאריך 4.8.19
520 הודעות
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    17:26   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  68. אני רק שאלה, כולנו רואים את הבאזז הגדול שיש סביב כל הנושא איך זה יכול להתכתב עם עילה של חוסר עניין לציבור?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
בשטח זה הפוך לגמרי, כנראה שבקרב הציבור של ניצן זה לא מעניין והרי הוא המחליט, הקובע והתליין            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Djin לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.1.20
4229 הודעות, 30 מדרגים, 60 נקודות.  ראה משוב
יום שני א' בחשון תשפ''א    00:35   19.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  71. המפקד לא מאחר, הוא מתעקב  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
המפקד לא טועה, מטעים אותו            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  

תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות