גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #661573 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 661573        
אא חדשות
חבר מתאריך 11.11.14
179 הודעות
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    10:45   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

346 יחידות דיור אושרו לבנייה בית אל - אבל אין איפה לבנות אותן  

בבית אל מברכים על האישור לבנייה של 346 יחידות דיור במסגרת ישיבת ועדת התכנון העליונה של המנהל האזרחי שהתכנסה שבוע שעבר לאחר חודשים ארוכים. עם זאת באופן אבסורדי האישור הסופי שהושג לבניית יחידות הדיור, לא מבטיח את בנייתם בפועל.

כבר מספר שנים ממתינים בבית אל להעברת חטמ"ר בנימין משטח היישוב עליו אמורות להיבנות יחידות הדיור המדוברות, לשטח ייעודי שהוקצה לו וכבר הושקעו מיליוני שקלים בהליך העברה, שנקטע באיבו. כל עוד החטמ"ר עומד על תילו במיקומו הנוכחי אין אפשרות לבנות את 346 יחידות הדיור שאושרו בוועדה.

ראש מועצת בית אל שי אלון: "אנו בבית אל באמת ובתמים מודים על כך שסאגת אישור הבתים הגיעה לסיומה וקיבלנו לאחר מאמצים רבים את האישורים הנדרשים. מנגד המנופים לא יעלו על הקרקע בזמן הקרוב, לאחר שההתחייבות שקיבלנו לפינוי חטמ"ר בנימין היושב על השטח בו הן אמורות להיבנות לא מומשה".

"בסופו של דבר מדובר פה בחלמאות בסגנון ישראלי קלאסי. יד ימין לא מתואמת עם יד שמאל. נתנו לבנייה את כל האישורים בתהליך ארוך ומתיש, מתהדרים במספרים של הבנייה ביו"ש, אבל כל עוד החטמ"ר במקומו, האישור חסר משמעות בפועל. מדובר בעתודת הקרקע האחרונה של בית אל אבל אנחנו לא נוכל לבנות בשטח אפילו יחידת דיור אחת".

https://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-5825049,00.html

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  ליד הבית שלי יש שטח ענק.. באוו כונן 18.10.20 10:46 1
  פרצופה של המדינה. יד ימין לא יודעת משמאל, יוצאים בהכרזות רק לשם הכרזות. שום ביצוע gold1980 18.10.20 10:47 2
     לא חושב שלא ידעו. אני מאמין שידעו ובגלל זה אישרו Moshe 18.10.20 11:06 3
  אם ביבי ינחה/יורה לבנות הכל הסתדר....🤦‍♂️🤦‍♂️ חלם זה כאן LAVI 18.10.20 11:09 4
  אפשר לבנות שם בניינים של 4 קומות, עדיף מאשר בתי קרקע Liran401 18.10.20 11:37 5
  נתניהו: אני בונה בהתנחלויות פחות מאולמרט, ברק ושרון (2015 ושום דבר לא השתנה מאז) עמוס 18.10.20 13:35 6

כונן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.5.12
18951 הודעות, 114 מדרגים, 224 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    10:46   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. ליד הבית שלי יש שטח ענק.. באוו  
בתגובה להודעה מספר 0

"אדם שלא היה שמאלני בצעירותו הוא חסר לב, אדם שלא הפך לימני עם השנים הוא חסר מוח"

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
gold1980 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.7.14
54263 הודעות, 220 מדרגים, 261 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    10:47   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. פרצופה של המדינה. יד ימין לא יודעת משמאל, יוצאים בהכרזות רק לשם הכרזות. שום ביצוע  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Moshe
חבר מתאריך 18.12.13
3961 הודעות
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    11:06   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. לא חושב שלא ידעו. אני מאמין שידעו ובגלל זה אישרו  
בתגובה להודעה מספר 2

אמרו בשקט לארה"ב ולאירופה שזה סתם בשביל להרגיע את הציבור, תכלס לא יבנו כלום.

LAVI לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.7.20
1237 הודעות, 38 מדרגים, 76 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    11:09   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אם ביבי ינחה/יורה לבנות הכל הסתדר....🤦‍♂️🤦‍♂️ חלם זה כאן  
בתגובה להודעה מספר 0

במקום לספר לבורא עולם כמה גדולות הצרות שלך, ספר לצרות שלך כמה גדול בורא עולם

Liran401 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.10.16
5676 הודעות, 46 מדרגים, 76 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    11:37   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. אפשר לבנות שם בניינים של 4 קומות, עדיף מאשר בתי קרקע  
בתגובה להודעה מספר 0

עמוס
חבר מתאריך 5.5.02
27213 הודעות
יום ראשון ל' בתשרי תשפ''א    13:35   18.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. נתניהו: אני בונה בהתנחלויות פחות מאולמרט, ברק ושרון (2015 ושום דבר לא השתנה מאז)  
בתגובה להודעה מספר 0

נתניהו: אני בונה בהתנחלויות פחות מאולמרט, ברק ושרון

ראש הממשלה טען בנאומו בפני הקונגרס הציוני בירושלים כי אחד השקרים הפלסטיניים שתורמים לאלימות הוא הטענה שישראל בונה הרבה בהתנחלויות. "אולמרט, שרון וברק בנו יותר. בכהונה שלי ירד המספר ל-1,500 יחידות דיור בשנה"

יעל פרידסון פורסם: 20.10.15 , 10:58

ראש הממשלה בנאומו מנה נתניהו כמה שקרים שלטענתו הפלסטינים מפיצים. "ישראל לא מנסה לשנות את הסטטוס קוו בהר הבית", אמר נתניהו, והדגיש כי ישראל לא מוציאה להורג פלסטינים ולא משתמשת בכוח עודף.

"היה לנו טרור כשהיה תהליך שלום", אמר נתניהו, "היה לנו טרור כשלא היה תהליך שלום, לפני שהייתה ישראל וכשהוקמה ישראל. הטרור נמצא בגלל שהטרוריסטים מתוסכלים בגלל שמדינת ישראל קיימת".

נתניהו סיכם ואמר כי ישראל עמדה בפני טרור פלסטיני במשך העשורים ותעמוד גם בזה. "כל ניסיון להגיע לשלום המבוסס על שקרים יתנגש בקיר המציאות במזרח התיכון", אמר ראש הממשלה. "זכות העם היהודי לחיות בביתו הלאומי. אין הגבלות מצדנו לכניסה למשא ומתן. הפלסטינים לא לוקחים אחריות על האלימות שהם יוצרים".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4713727,00.html

אין ימין בשלטון - עובדה

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות