גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #662506 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 662506        
קורנס
חבר מתאריך 5.9.19
2120 הודעות
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    02:25   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

אחמד באזיאן, תושב אילת, נידון לשמונה שנות מאסר בגין הריגתו של מתנאל בן ארויה  

 
  
אחמד באזיאן, תושב אילת, נידון לשמונה שנות מאסר בגין הריגתו של מתנאל בן ארויה באפריל 2019 בבית אורן בעיר. כך קבע בית המשפט המחוזי בבאר שבע. לפי האישום, באזיאן הרג את בן ארויה לאחר שהאחרון חתך אותו בפניו, בעקבות עימות מילולי שהתפתח בין באזיאן לבין חברתו של בן ארויה.
באזיאן, שהורשע על פי הודאתו בכתב אישום מתוקן, הכיר את חברתו של המנוח עדן, הכרות מוקדמת, שכן שניהם התגוררו באותה קומה בית אורן באזור התעשייה באילת. הקורבן, הגיע אותו יום להתארח אצל חברתו ואז נוצר העימות שהוביל להריגתו.

מגזר הדין עולה, כי ב- 24.4.19 בשעה 16:38, נפגש באזיאן עם עדן במבואה בסמוך למעלית. במפגש אקראי זה, התפתח עימות מילולי קולני שבו, בין היתר, קיללה עדן את באזיאן (לסרטון זירת הארוע כנסו).

המנוח, ששמע את העימות המילולי, יצא מהחדר אל המסדרון לעבר המעלית, כשבידו השמאלית מוסלקת סכין יפנית בצבע צהוב). הנאשם עצר את סגירת דלת המעלית ויצא מתוכה לעבר המסדרון, כשידיו פתוחות לרווחה לצדי גופו, תוך שהוא אומר לעדן, כחלק מהעימות המילולי "בואי תביאי חיבוק" או משפט בדומה לכך.

בשלב זה נעמדו המנוח והנאשם זה מול זה בפינת מבואת המעלית. עדן התקרבה אליהם ונעמדה מאחורי המנוח. לאחר דין ודברים קצר בין המנוח לנאשם, המתייחס לחיבוק שביקש הנאשם מעדן, העביר המנוח מאחורי גבו את הסכין מידו השמאלית אל ידו הימנית וחתך את הנאשם בפניו ובצווארו, בצידם השמאלי, וגרם לו לשני חתכים בפנים ושני חתכים בצוואר, בעקבותיהם הורדם והונשם והוסק במסוק לבית החולים סורוקה.

הנאשם נסוג בריצה, תחילה רץ לכיוון חדרו, נמלך בדעתו, בלם את ריצתו וחזר למבואת המרפסת שמול מבואת המעלית. שם נטל הנאשם בידו חלוקי נחל מאחת משתי האדניות שבמקום והתייצב עימן מול המנוח, שהתקדם גם הוא לעבר הנאשם. בעומדם כך, במרחק של כמטר זה מזה, איימו הנאשם והמנוח זה על זה, הנאשם באמצעות אבן והמנוח באמצעות סכין, במעמד זה, ניסה המנוח שוב לפגוע בנאשם עם הסכין.

הנאשם התרחק שני צעדים לאחור ויידה את האבנים במנוח. המנוח, שחשש להיפגע מהאבנים, נסוג לאחור במסדרון בעקבות עדן, שנמלטה חזרה לתוך החדר. הנאשם ניצל נסיגת המנוח, בכדי להצטייד פעם אחר פעם באבנים נוספות מהאדנית ויידה אותן בכוח במנוח ולעברו.

לפחות שתיים מהאבנים שיידה הנאשם, ממרחק של כ- 3 מטרים פגעו ישירות בגופו של המנוח בפלג גופו העליון, באזור הבטן והצלעות. המנוח השלים נסיגתו לתוך החדר בעקבות עדן והם נעלו אחריהם את דלת החדר העשויה מעץ בתוך החדר נכנסו המנוח ועדן אל חדר השינה.

הנאשם, מתוך כעסו על המנוח על שחתך אותו בפניו, פנה אל החדר, תוך שהוא מלקט מרצפת המסדרון, את האבנים אותן יידה רגע קודם במנוח. עם הגיעו אל החדר ניסה הנאשם ללא הצלחה לפתוח את הדלת הנעולה בשתי בעיטות. בכאבו, בזעמו ובתסכולו שהדלת הנעולה מונעת ממנו להגיע אל המנוח, יידה הנאשם אבן בדלת הסגורה וזעק אל מולה.

הנאשם בנחישותו להיכנס לתוך החדר ולהתקוטט עם המנוח בעט שוב ושוב בדלת החדר הנעולה. בבעיטה הרביעית פרץ הנאשם את הדלת ורץ פנימה אל תוך החדר כשבידיו האבנים שליקט.

בתוך החדר, בנסיבות שאינן ברורות, נדקר המנוח בעודו אוחז בסכין, שתי דקירות בחזה מצד שמאל ודקירה אחת בגב בצד שמאל). הדקירות בחזה חדרו לליבו של המנוח.

לאחר הדברים האלה, אחזו הנאשם והמנוח זה בזה על מפתן הדלת באופן שבו הנאשם מונע מהמנוח לעשות שימוש בסכין שהמנוח אוחז בידו הימנית. עדן קראה למליק בסיט, דייר בבית אורן) שקרב מהמסדרון לדלת "בוא תפריד ביניהם". עדן מתוך החדר ומליק מהמסדרון ניסו ללא הצלחה להפריד בין המנוח לבין הנאשם.

בעומדו לידם אמר הנאשם למליק שיוציא את הסכין מידי המנוח, והמנוח אמר למליק שלא יגע בה. מליק אמר לנאשם שיעזוב את המנוח, אבל הנאשם סרב והשיב לו "הוא פתח לי את הפנים". ניסיונה של עדן להפריד בין הנאשם למנוח כלל גם סטירות בפניו של הנאשם. משחזר מליק למבואה היכה הנאשם את המנוח באגרופים בפלג גופו העליון.

בשלב זה, הנאשם חבט עם אגרופים בראשו ובפלג גופו העליון של המנוח ושניהם נפלו על רצפת המסדרון. ברצפת המסדרון לפתו הנאשם והמנוח זה את זה כאשר הנאשם היה מעל המנוח. עדן ניסתה למשוך את הנאשם ברגלו מעל המנוח.

עדן צעקה אל חלק מהדיירים בבית אורן שהתקבצו במסדרון במבואת המעלית וצפו במאבק שבין הנאשם לבין המנוח שיתערבו. היא ניגשה אליהם ואמרה "תעזרו לי תפרידו ביניהם, יש סכין" או מילים בדומה לכך. עיקר פנייתה הייתה אל יוסף מוסא (להלן: "יוסף"): "נו תעשה משהו, תפריד ביניהם, אתה נראה גבר". משלא מיהרו הנוכחים במבואה להתערב, ירדה עדן במעלית להזעיק עזרה.

בשלב זה התקרבו חלק מהנוכחים במבואה, ביניהם יוסף ונור אלאדין) אל המנוח והנאשם. הנאשם צעק לעברם שייקחו למנוח את הסכין וחזר על כך כשצעק ליוסף שהיה בראש המתקרבים: "קח ממנו את הסכין תראה מה הוא עשה לי". יוסף ונור ביקשו מהמנוח שישחרר את הסכין, נור גם אמר למנוח ולנאשם שהמשטרה כבר בדרך. המנוח אף שהיה באפיסת כוחות השיב: "שהוא יקום קודם ואני אשחרר".

הנאשם לא קם מעל המנוח והמנוח לא שיחרר את הסכין. יוסף במקביל לפעולת נור שהרים רגלו מעל ראשו של המנוח, פתח את אצבעות ידו של המנוח שאחזו בסכין ולקח את הסכין. לאחר חילוץ הסכין מהמנוח התרחקו יוסף ונור והאחרים חזרה למבואה.

הנאשם חרף אמירות המנוח "הורדתי את הסכין, הורדתי את הסכין, מבטיח הורדתי את הסכין", שיחרר עצמו מהמנוח והיכה אותו בפלג גופו העליון של המנוח ובפניו, באגרופים, בשתי בעיטות לראשו ושוב אגרופים בפניו, תוך שהוא מתיישב על המנוח ורוכן בעמידה מעליו.

לאחר מכן הנאשם נעמד מאחורי גבו והחל לחנוק אותו. הנאשם הרפה מחניקתו את המנוח והחל ללכת לכיוון המבואה, רק בהתערבותה של עדן שחזרה למקום צרחה על הנאשם שוב ושוב "מספיק", "לא" ו- "תפסיק" ואף סטרה על ראשו. הרפיית החניקה לוותה במכה ששילח הנאשם בידו לעבר עדן.

הנאשם, מהמרפסת שמול המבואה, נטל כיסא שעשוי כולו מתכת ורק מושבו עשוי עץ ומרופד (להלן: "הכיסא") והחל לצעוד לעבר המנוח. אחמד קאק מדיירי בית אורן (להלן: "אחמד") עצר תחילה את הנאשם לקח מידיו את הכיסא ודחף אותו לכיוון המרפסת שמול המבואה. אחמד אמר לנאשם מספר פעמים בערבית שיעזוב את המנוח ושלא ירביץ לו עם הכיסא.

הנאשם בתגובה דחף את אחמד, סטר לו בפניו ואמר לו "עזוב, שחרר אותי, תראה מה עשה לי בפנים", "תעזוב אותי בחייאט רבאק הוא פתח לי את הפנים" או מילים בדומה לכך. גם ליוסף שאמר לנאשם "בשביל מה אתה דוחף אותו" (את אחמד) השיב הנאשם: "תראה איך אני נראה, תראה מה שעשה לי, תראה את הפנים שלי". אחמד שפחד שהנאשם יתקוף גם אותו, לא המשיך למנוע מהנאשם לחזור עם הכיסא אל המנוח.

הנאשם התקרב אל המנוח שהיה מוטל על רצפת המסדרון כשהכיסא בידו, אך עדן עצרה את הנאשם ולקחה את הכיסא מידיו, תוך שבמקביל היא מדברת בטלפון עם כוחות ההצלה.

הנאשם התקרב אל המנוח על מנת להמשיך להכותו, אך עדן מנעה זאת ממנו. בשלב זה הנאשם ביקש מעדן להביא מים למנוח שביקש זאת וניצל התרחקותה של עדן מהמנוח כדי לתפוס שוב את הכיסא והטיח אותו בעוצמה במנוח, בכיוון פלג גופו העליון, ממרחק קצר, כל זאת כאשר המנוח מוטל שרוע על הרצפה. מעוצמת חבטת הכיסא במנוח, נשבר הכיסא, רגל המתכת ניתקה ממקומה ומושב הכיסא עף ממנו על רצפת המסדרון (להלן: "מושב הכיסא"). הנאשם ניסה להמשיך ולהכות באמצעות הכיסא את המנוח, אך עדן ששבה מהחדר למקום מנעה זאת מהנאשם.

הנאשם לא הסתפק בכל אלה, חזר אל המבואה כדי לחפש עם מה עוד יכול הוא להכות את המנוח. הנאשם למרות תחנוניה של עדן שהלכה אחרי הנאשם ואמרה לו "לא, לא, לא", הצטייד באבנים נוספות, הדף את עדן מדרכו, שב אל המנוח וממרחק קצר יידה במנוח עוד שתי אבנים שפגעו במנוח.

מיד לאחר פגיעות האבנים במנוח, נטל הנאשם את מושב הכיסא שהתפרק, והתקרב אל המנוח כדי להכותו באמצעותו. עדן בניסיונה למנוע זאת מהנאשם, נכנסה בינו לבין המנוח כשהכיסא השבור עדיין בידה, וספגה בראשה את מושב הכיסא שהטיח הנאשם לעבר המנוח.

בעיתוי זה לקח הנאשם מידה של עדן את הכיסא השבור בניסיון לשוב ולהכות באמצעותו את המנוח. עדן שגוננה על המנוח בגופה, מנעה זאת ממנו והנאשם העיף את הכיסא מעל לראשה של עדן.

בשלב זה, בשעה 16:47 או בסמוך, הגיעו למקום כוחות המשטרה שהוזעקו על ידי מספר דיירים מבית אורן ועובד המקום, ומיד לאחריהם צוות מד"א.

בתוך האמבולנס בדרך לבית החולים יוספטל, הידרדר מצב המנוח וניזקק לפעולות החייאה.

כתוצאה ממעשי האלימות שנקט הנאשם כלפי המנוח נגרמו למנוח 3 פצעי חתך בברך השמאלית, פצע חתך זעיר באמה השמאלית, פצע חתך באפרכסת השמאלית, שפכי דם תת עוריים במצח, בזוויות העפעפיים מימין ובשרירי הרקה, פצעי שפשוף באפרכסת השמאלית, פצעי קרע בריריות השפתיים, פצעי שפשוף ופצע שריטה בצוואר, בגו ובגפיים, פצע שפשוף בצורה טבעתית באמה השמאלית.

מעשי האלימות שבוצעו על ידי הנאשם כלפי המנוח לאחר צאתם של הנאשם והמנוח מהחדר גרמו למותו של המנוח.

הנאשם במעשיו הנ"ל, היה שווה נפש לאפשרות גרימת מותו של המנוח וגרם באדישות למותו של המנוח.


"הרף שהוסכם אינו מחמיר"

בגזרו את גזר הדין פסק השופט עדן כי: " ההסכמה העונשית הינה לטווח שהרף העליון בו כולל מאסר בפועל למשך 9 שנות מאסר.

לאור חומרת העבירה וחומרת נסיבות ביצועה, סבורני כי הרף העליון של הענישה בטווח המוסכם, אינו מחמיר עם הנאשם אל מול הנסיבות החמורות של ביצוע העבירה על ידו.

הפגיעה שפגע הנאשם בערך המוגן הראשון במעלה צריכה לקבל ביטוי בענישה.

מעשי הנאשם, פגיעותיו האלימות, החוזרות ונשנות במנוח, באלימות קשה הכוללת אלימות בידיו ובאמצעות אבנים וכסא, גם כאשר המנוח שרוע על הרצפה, ותוך שהנאשם חוזר שוב ושוב לאלימות קשה כלפי המנוח, כאשר אחרים מנסים להפריד, וכאשר בכמה וכמה נקודות באירוע ניתן היה להפסיקו, כל אלו מביאים לתמונה של נסיבות קשות וחמורות של ביצוע אלימות קשה ע"י הנאשם. אלימות אשר גרמה למותו של המנוח.

הנאשם לא שעה לבקשות של אחרים ולנסיונותיהם להפריד, וחזר שוב ושוב להכות במנוח.

מצאתי לנכון להדגיש זאת, הואיל וההגנה טענה למשקל רב מאוד של האשם התורם של המנוח, והשתלשלות הענינים האמורה שוללת את המשקל הרב הנטען לאשם תורם זה.

האשם התורם קיים, ויש לתת לו משקל, אך סבורני כי הרף העליון של טווח הענישה המוסכם מגלם את השיקולים לקולא, לרבות את אותו אשם תורם.

לאור האמור, אני סבור כי הרף העליון בהסכמה העונשית אליה הגיעו הצדדים, היינו 9 שנות מאסר, משקף מענה עונשי ראוי לאלימות הקשה אשר הנאשם נקט כלפי המנוח, ולתוצאה הקשה של אלימות זו, גרימת מותו של המנוח.

לצד זאת, אני מוצא מקום לתת משקל מסויים לנסיבותיו האישיות של הנאשם כפי שעולות מהתסקיר, כמו גם מחוות הדעת הפסיכולוגית, ולמצבו הנפשי של הנאשם העולה מחוו״ד זו. ההתרשמות הינה מחרטה של הנאשם על מעשיו, ולאלו אני מוצא מקום ליתן משקל כך שהענישה תהא פחותה מהרף העליון של הטווח. זאת הגם שבנסיבות מקרה זה אין ברף העליון האמור כדי החמרה במענה העונשי הראוי.

כאמור, גזר השופט יואל עדן מבית המשפט המחוזי בבאר שבע, על באזיאן, שמונה שנות מאסר בפועל, מאסר על תנאי לתקופה של שנה למשך שלוש שנים מיום שחרורו, קנס בגובה 5,000 שקל ופיצוי בגובה 30,000 שקל למשפחות המנוח.
https://yomyom.net/article.asp?id=49434              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מגזר גזור מעל הטבע 22.10.20 02:42 1
     אם תקרא, תראה שהיה פה מפגש בין ערס יהודי אלים ותוקפן לבין ערבי נקמן. הפוך גוטה 22.10.20 07:50 21
         לא נכון . היה פה מפגש בין ערבי שהטריד מינית בחורה יהודיה לבין החבר שלה שרצה להגן עליה קרוקודיל 22.10.20 10:31 31
             השערות מכאן ועד אילת... הפוך גוטה 22.10.20 10:54 33
  הכל מתחיל מזה שהם חיים בשכנות ליהודים SHARKY 22.10.20 03:51 2
     1+ ממש חדש 22.10.20 07:52 22
     הכל מתחיל מזה שערסים (אשכנזים, מזרחים, יהודים, ערבים) רבים על ''כבוד''. סקפטי 22.10.20 09:28 28
  היה צריך לקבל מדליה לא מאסר KnightRider 22.10.20 04:29 3
  אז הבחור מהמגזר אבל המנוח הוא זה שהתחיל. הינשוף 22.10.20 05:07 4
  אני לא מבין בניין שלם עומד במסדרון ואף אחד לא עוזר?? מה נסגר NYC555 22.10.20 05:40 5
     מפחדים. בשביל מה להסתבך? משטרת סדום עוד תעמיד גם אותך לדין צ'ארלי דלתא 22.10.20 06:23 6
     לעזור לפסיכופת שחותך לאנשים את הפנים וחשוד ראשי באונס מזעזע? KnightRider 22.10.20 06:28 7
         אף אחד שם לא ידע שהוא חשוד באונס, והם מן הסתם הגיעו אחרי שהוא חתך כי זה התחיל קודם NYC555 22.10.20 06:29 8
             כן, בטח חשבו שהוא מהנדס תוכנה עד אז. KnightRider 22.10.20 06:34 9
  עד כמה שאני זוכר, המנוח לא נמנה על ל״ו צדיקים ישראל ישראלי 22.10.20 06:41 10
  סיפור מזעזע חןוחסד 22.10.20 06:43 11
     חשבתי שאתה מדבר על האונס KnightRider 22.10.20 06:56 12
         קודם כל אני שייכת למין הנשי חןוחסד 22.10.20 07:05 14
  אירוע אלימות שהתרחש במשך מינימום רבע שעה yaboosh 22.10.20 06:56 13
  חיים במדינה הזאת לא שווים הרבה דריל מורי 22.10.20 07:09 15
  ענישה בושה אבוזדינק 22.10.20 07:09 16
  עונש ראוי. הנאשם (למרות היותו ערבי) התגונן, לא יזם ולא תכנן את כל האירוע. Q 22.10.20 07:19 17
     ממש אבל ממש לא נסיך פשוט 22.10.20 08:22 24
  חבר מזכיר, כפכף על שופט , שלוש שנים בכלבוש בחלם 22.10.20 07:23 18
  מי השתמש בסכין קודם? הפיראט 22.10.20 07:30 19
  רק 8 שנים?,עונש מגוחך לרוצח. ש-עצמון 22.10.20 07:45 20
     הוא בא לרצוח אף אחד. בסך הכל ירד במעלית עם עבריין אלים שדקר אותו. אפילו דקה הוא לא צריך לרצות. KnightRider 22.10.20 08:10 23
         ירד איתו במעלית? הוא יצא מהחדר לפרוזדור - כששמע את חברה שלו רבה עם הנאשם סמוך למעלית. Bones 22.10.20 08:36 25
         הוא בן אדם אכזרי Berto 22.10.20 08:57 27
  מדינת ישראל גן עדן לרוצחים ואנסים etayle 22.10.20 08:41 26
  עיקר ההסבר חסר כאן לדעתי - מה מהות המקום הזה בית אורן, מקום בו שניים מתגוששים רבע שעה ורק אז מגיעה משטרה? כח המלך 22.10.20 09:37 29
     אתה צודק בהתחלה אבל טועה בהמשך, אני רק מדמיין מה היו התגובות אם המקרה היה הפוך שולץ 22.10.20 09:42 30
         תגובתי הייתה דומה ככל הנראה ובהנתן הנסיבות הללו - זהו, שהיהודי כבר לא כאן אבל הרוצח הערבי עוד כמה שנים לידך... כח המלך 22.10.20 10:36 32
  בדיחה מה זה 8 שנים על רצח Zpatriots 22.10.20 10:55 34

   
   
מעל הטבע לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.9.20
1208 הודעות, 41 מדרגים, 70 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    02:42   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מגזר גזור  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
חיות דוממות            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הפוך גוטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.16
21012 הודעות, 201 מדרגים, 387 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    07:50   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. אם תקרא, תראה שהיה פה מפגש בין ערס יהודי אלים ותוקפן לבין ערבי נקמן.  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
כל אחד מהם זכה ביושר במה שארע לו בסופו של כל העניין.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קרוקודיל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.3.13
864 הודעות, 4 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    10:31   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. לא נכון . היה פה מפגש בין ערבי שהטריד מינית בחורה יהודיה לבין החבר שלה שרצה להגן עליה  
בתגובה להודעה מספר 21
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הפוך גוטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.16
21012 הודעות, 201 מדרגים, 387 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    10:54   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. השערות מכאן ועד אילת...  
בתגובה להודעה מספר 31
 
  
ואם היה לערבי קטע איתה בעבר? (או סתם חיבוקים חופשיים מידי).

ואם כרגע הערבי רצה להתגרות ביהודי, שגם לו יש (או היתה) גישה פיזית (בהסכמה) לבחורה?
כאילו אמר ליהודי: אל תידחף לויכוח שלי איתה כרגע.

ואם היהודי השחית את פני הערבי בדיוק כדי 'למחוק' את המשיכה האפשרית של הבחורה לערבי?

שנינו לא יודעים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
SHARKY
חבר מתאריך 23.10.18
1649 הודעות, 15 מדרגים, מינוס 14 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    03:51   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. הכל מתחיל מזה שהם חיים בשכנות ליהודים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ארור מי שמשכיר להם דירות בשביל בצע כסף.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ממש חדש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.4.09
25959 הודעות, 124 מדרגים, 242 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    07:52   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. 1+  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  


מכובדי, שימוש במונחי שואה ללא הקשר לשואה הינה זילות של השואה. בברכה, ממש חדש


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סקפטי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.7.18
4279 הודעות, 13 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    09:28   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. הכל מתחיל מזה שערסים (אשכנזים, מזרחים, יהודים, ערבים) רבים על ''כבוד''.  
בתגובה להודעה מספר 2
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
KnightRider לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.4.15
4850 הודעות, 39 מדרגים, 78 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    04:29   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. היה צריך לקבל מדליה לא מאסר  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הינשוף
חבר מתאריך 30.5.15
619 הודעות
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    05:07   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אז הבחור מהמגזר אבל המנוח הוא זה שהתחיל.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
NYC555 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.11.15
2669 הודעות, 19 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    05:40   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. אני לא מבין בניין שלם עומד במסדרון ואף אחד לא עוזר?? מה נסגר  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צ'ארלי דלתא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.4.19
761 הודעות, 1 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    06:23   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. מפחדים. בשביל מה להסתבך? משטרת סדום עוד תעמיד גם אותך לדין  
בתגובה להודעה מספר 5
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
KnightRider לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.4.15
4850 הודעות, 39 מדרגים, 78 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    06:28   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. לעזור לפסיכופת שחותך לאנשים את הפנים וחשוד ראשי באונס מזעזע?  
בתגובה להודעה מספר 5
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
NYC555 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.11.15
2669 הודעות, 19 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    06:29   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. אף אחד שם לא ידע שהוא חשוד באונס, והם מן הסתם הגיעו אחרי שהוא חתך כי זה התחיל קודם  
בתגובה להודעה מספר 7
 
  
אז כן הם פשוט עמדו שם וראו חיות רבים ולא עשו כלום וזה מה שהכי מפחיד אותי            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
KnightRider לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.4.15
4850 הודעות, 39 מדרגים, 78 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    06:34   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. כן, בטח חשבו שהוא מהנדס תוכנה עד אז.  
בתגובה להודעה מספר 8
 
  
הם ידעו טוב מאוד מי הטכשיטים האלה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראל ישראלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.7.08
664 הודעות, 3 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    06:41   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. עד כמה שאני זוכר, המנוח לא נמנה על ל״ו צדיקים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
הוא היה חשוד במעורבות באונס קבוצתי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חןוחסד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.19
6892 הודעות, 125 מדרגים, 243 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    06:43   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. סיפור מזעזע  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מצטערת שקראתי , כמה רוע
ואנשים מסביב , אף אחד לא קורא למשטרה לבטחון ?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
KnightRider לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.4.15
4850 הודעות, 39 מדרגים, 78 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    06:56   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. חשבתי שאתה מדבר על האונס  
בתגובה להודעה מספר 11
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חןוחסד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.19
6892 הודעות, 125 מדרגים, 243 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    07:05   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. קודם כל אני שייכת למין הנשי  
בתגובה להודעה מספר 12
 
  
ואני ממש לא נכנסת למי אשם ובמה
יש אלימות מטורפת הרבה זמן בין 2 אנשים , למה אף אחד , לעזעאזל , לא רץ להתקשר למשטרה ?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
yaboosh לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.5.07
18003 הודעות, 80 מדרגים, 151 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    06:56   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. אירוע אלימות שהתרחש במשך מינימום רבע שעה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
שבסופו אחד מת= 8 שנים, קיצור שלי= 5 וחצי שנים.
עוד 3 שנים הוא בחוץ לחופשות וכו...
למה זה לא רצח?
הגנה עצמית הסתיימה כאשר הם ברחו לחדר ונעלו את עצמם.
המנוח היה צריך להישפט ל3-4 שנים.
אבל אז גמרה בדעתו להמית את המנוח= זה רצח


"אוטוטו בועת הנדל"ן מתפוצצת"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דריל מורי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.11.19
929 הודעות, 6 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    07:09   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. חיים במדינה הזאת לא שווים הרבה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
בפני שופטי ישראל. משאב זול עד שזה מגיע לנעל בכיוונם של בני העליונים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבוזדינק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.5.18
3927 הודעות, 17 מדרגים, 33 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    07:09   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. ענישה בושה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
רוצח נוסף שיוכל לטייל ברחובות בקרוב            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Q לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.10.01
33460 הודעות, 151 מדרגים, 294 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    07:19   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. עונש ראוי. הנאשם (למרות היותו ערבי) התגונן, לא יזם ולא תכנן את כל האירוע.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
נסיך פשוט
חבר מתאריך 18.9.18
22 הודעות
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    08:22   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. ממש אבל ממש לא  
בתגובה להודעה מספר 17
 
  
ראשית אני מצטער שקראתי את הכתבה הזאת, סתם הכניס לי דברים לא טובים לנשמה, אנרגיות הכי גרועות שיכולות להיות על הבוקר. שנית, אכן הבחור שנרצח לא צדיק תמים, בא מראש עם סכין בכוונה להזיק. היה צריך לשבת בכלא שנים רבות רחוק מאנשים נורמטיביים. זה חלקו של הנרצח. מצד שני ערבי מתועב, ולזה שהוא ערבי בהחלט יש קשר, זו התרבות, של הכבוד המזויף שנפגע, זו התרבות של על חרבך תחיה, של רצח, של צימאון לדם, לנקמה ללא פשרות, ללא עכבות וללא שום רחמים. הנרצח וזוגתו היו תמימים( בהשוואה לחיה הרוצחת), הרוצח שלח את האשה להביא לו כוס מים... באמת איזה תמימות... והבחור שנרצח ידע טוב מאוד למה לא הסכים לשחרר את הסכין מהיד, הוא ידע שברגע שיעשה זאת הוא מת, הרוצח עשה הכל בדעת, בכוונה מחושבת תוך ערמומיות ומניפולטיביות, לא נח ולא הפסיק עד שרצח אותו באלימות ואכזריות מטורפת.... להגיד שזה לא רצח אלא רק הריגה? טימטום ורעות לב של כל מי שנוגע בדבר. ודבר נוסף בתיאור המקרה מתואר שהנרצח נדקר שלוש פעמים עוד כשעמדו ונאבקו בפתח הדלת. פעמיים בליבו...ועוד פעם בגב, נראה לי לא סביר בכלל... אחרי דקירות כאלו המשיך להאיבק זמן רב?! יותר סביר שהרוצח המתועב דקר אותו לאחר מכן כששאר הערבים הוציאו מיד הנרצח את הסכין ( את זה הצליחו לעשות אבל להציל אותו ממות לא.. מעניין, הייתי שופט אותם על סיוע ולכל הפחות על אי מניעה) והוא כבר היה חסר אונים. לסיום מאחל לרוצח המתועב שישב את כל העונש בפנים, שיעבור התעללות קשה עד שירצה למות ולבסוף שימות מוות ארוך ומלא בייסורים.. ולי אני מאחל (ומתכנן.. לא לקרוא שוב הודעות כאלו) ..            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בחלם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
16137 הודעות, 70 מדרגים, 116 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    07:23   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. חבר מזכיר, כפכף על שופט , שלוש שנים בכלבוש  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
רצח, תשע שנים בכלבוש


צה''ל נמצא דרך קבע בשני מצבים: מלחמה או הכנה למלחמה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הפיראט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.12.13
6240 הודעות, 51 מדרגים, 98 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    07:30   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. מי השתמש בסכין קודם?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ש-עצמון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.4.16
46214 הודעות, 195 מדרגים, 355 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    07:45   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. רק 8 שנים?,עונש מגוחך לרוצח.  
בתגובה להודעה מספר 0
 


דֶּרֶךְ שְׁתֵּי נְקֻדּוֹת עוֹבֵר רַק קַו יָשָׁר אֶחָד-יהודה עמיחי,20 שנה לפטירתו


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
KnightRider לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.4.15
4850 הודעות, 39 מדרגים, 78 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    08:10   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. הוא בא לרצוח אף אחד. בסך הכל ירד במעלית עם עבריין אלים שדקר אותו. אפילו דקה הוא לא צריך לרצות.  
בתגובה להודעה מספר 20
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Bones
חבר מתאריך 11.9.16
5625 הודעות
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    08:36   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. ירד איתו במעלית? הוא יצא מהחדר לפרוזדור - כששמע את חברה שלו רבה עם הנאשם סמוך למעלית.  
בתגובה להודעה מספר 23
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 22.10.20 בשעה 08:43 בברכה, Bones
 
יצא עם היפנית ביד.
העימות הראשוני החל בפרוזדור החדרים סמוך למעלית שם
הנאשם אמר לחברה של המנוח: תני לי חיבוק ופרס ידיים.
לאחר שהמנוח חתך את הנאשם, הם ברחו לחדר ונעלו.
הנאשם פרץ והעימות המשיך בחדר, ואחכ בפרוזדדור החדרים סמוך למעלית. שם הנאשם פגע שוב ושוב במנוח.

פספסתי מתי ירד איתו במעלית.

החברה של המנוח והנאשם - התגוררו באותה אכסניית עובדים. החדרים באותו פרוזדור.
מה קדם לעימות באותו יום; בין החברה של המנוח לבין הנאשם?
הם (החברה והנאשם) רבו, היא צעקה עליו, החבר שלה בא סמוך לה והנאשם (מול החבר) פורס ידיים ואומר בואי תני לי חיבוק. מה קדם לזה שהרגיז אותו עד כדי כך שיצא עם סכין כששמע את החברה שלו צועקת על הנאשם?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Berto לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.12.18
1621 הודעות, 7 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    08:57   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. הוא בן אדם אכזרי  
בתגובה להודעה מספר 23
 
  
יותר מתאים חיית אדם .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
etayle לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.12.13
14782 הודעות, 71 מדרגים, 140 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    08:41   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. מדינת ישראל גן עדן לרוצחים ואנסים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כח המלך לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
2737 הודעות, 44 מדרגים, 88 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    09:37   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. עיקר ההסבר חסר כאן לדעתי - מה מהות המקום הזה בית אורן, מקום בו שניים מתגוששים רבע שעה ורק אז מגיעה משטרה?  
בתגובה להודעה מספר 0
 

זה חממה לעבריינים? הוסטל או מקום שיקומי?
אשמח לפתרון הנכון מהמכירים כדי להכניס את התיאור המפורט (מדי) הזה לקונטקסט הנכון...

אגב, גם אם זה הי'ה יהודי ערס עם עבירות חמורות בעברו כמתואר בחלק מהתגובות והוא דקר ראשון בפנים (משתמע שזה על רקע הצקות שחברתו "זכתה" להם על רקע לאומני, מה שכמובן גם לא מצדיק חיתוך פנים), זה לא מצדיק רצח וחוסר התערבות כמעט מוחלט של כל בעלי השמות הערביים שהוזכרו כאן לכל אורך האירוע ובפרט בסיום האירוע המזעזע שמתואר כאן!

לא פחות מזעזע הוא פסק הדין שקבע שהדם שלנו הפקר כמעט והרוצח המתועב הזה יצא לחופשי עוד כמה שנים...

"השיבה שופטינו כבראשונה ויועצינו כבתחילה"!!!


חורף בריא ושנה שמחה - בגילוי משיח צדקנו תיכף ומי"ד ממ"ש!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שולץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.7.14
22172 הודעות, 70 מדרגים, 61 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    09:42   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. אתה צודק בהתחלה אבל טועה בהמשך, אני רק מדמיין מה היו התגובות אם המקרה היה הפוך  
בתגובה להודעה מספר 29
 
  
הערבי היה דוקר ראשון והיהודי היה רוצח אותו אחרי זה, הצבועים פה היו נזעקים לטובת היהודי שבסך הכל הגן על עצמו.

בשורה התחתונה מדובר על שניים שלחברה טוב יותר בלעדיהם, ערבי ויהודי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כח המלך לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
2737 הודעות, 44 מדרגים, 88 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    10:36   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. תגובתי הייתה דומה ככל הנראה ובהנתן הנסיבות הללו - זהו, שהיהודי כבר לא כאן אבל הרוצח הערבי עוד כמה שנים לידך...  
בתגובה להודעה מספר 30
 


חורף בריא ושנה שמחה - בגילוי משיח צדקנו תיכף ומי"ד ממ"ש!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Zpatriots לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.4.15
13770 הודעות, 34 מדרגים, 62 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ד' בחשון תשפ''א    10:55   22.10.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. בדיחה מה זה 8 שנים על רצח  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבדתגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות