גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #674312 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 674312        
משטח העקומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.6.20
542 הודעות, 3 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    15:46   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

ראש הממשלה מבקש מביהמ''ש - בטלו את כתב האישום נגדי, בכל 3 התיקים  

 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 27.12.20 בשעה 15:57 בברכה, משטח העקומה
 
‏פרסום ראשון: ראש הממשלה מבקש מביהמ"ש - בטלו את כתב האישום נגדי, בכל 3 התיקים

העילה - המשטרה עברה על החוק כשהחלה לחקור ללא אישור היועמ"ש: "הואיל ולא ניתנו אישורים כדין, ולכל היותר ניתנו אישורים לאחר ביצוע פעולות חקירה – יש להורות על ביטול כתב האישום"

פרקליטי רה"מ: החקירה החלה ללא אישור בכתב של היועמ"ש - זאת בניגוד לחוק יסוד: הממשלה • מאות ראיות הושגו בטרם ניתן אישור • "למה תקנות לרישיון דיג או שימוש בשמן מינרלי בייצור לחם טעונות אישור בכתב אך אישור לחקירת ראש ממשלה אינו מתועד?", תוהים עורכי הדין

מהלך דרמטי במשפט נתניהו: ראש הממשלה מבקש לבטל את כתב האישום נגדו בכל שלושת התיקים (1000, 2000 ו-4000) שבהם הוא נאשם – כך עולה מבקשת פרקליטי נתניהו שהוגשה היום (ראשון) לבית המשפט המחוזי בירושלים, ומתפרסמת כאן לראשונה.

הנימוק של ראש הממשלה לביטול כתב האישום: פעולות החקירה נגדו החלו בטרם ניתן אישור היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט לפתוח בחקירה – בניגוד לחוק יסוד: הממשלה. "הואיל ולא ניתנו אישורים כדין", כותבים פרקליטי נתניהו לבית המשפט, "ולכל היותר – ניתנו אישורים לאחר ביצוע פעולות חקירתיות ביחס לכל אחד מהאישומים שבכתב האישום – יש להורות על ביטול כתב האישום נגד ראש הממשלה".

צוות פרקליטי נתניהו, בראשות עורכי הדין עמית חדד ובעז בן צור, מבקשים מבית המשפט לקיים דיון מוקדם ולהורות לפרקליטות "להציג את אישורי היועץ המשפטי לממשלה לביצוע בדיקות ופעולות חקירה ביחס לכל אחד מהאישומים נושא כתב האישום". בנוסף, עורכי הדין של ראש הממשלה נערכים לאפשרות כי בית המשפט לא ייענה לבקשתם לבטל לגמרי את כתב האישום ועל כן מבקשים מהשופטים שלכל הפחות יאסרו על הפרקליטות להשתמש בחומרים ובראיות שהושגו בטרם ניתנו אותם אישורים. אם תיענה הבקשה, מדובר בהחלטה דרמטית שכן חלק ארי מהראיות נגד נתניהו הושגו בדרך זו.

בתיק 2000, למשל, נטען כי האישור לפתוח בחקירה ניתן קרוב לשנה לאחר שכבר החלו "פעולות חקירה מהותיות", לרבות "חקירת עדים מסביבתו הקרובה ביותר של המבקש (נתניהו), ניסיון לגייס עדי מדינה, הוצאת צווי חיפוש וחדירה - לרבות צווי חדירה שנועדו לאפשר האזנה לשיחות שקיים המבקש עצמו (נתניהו), בעודו מכהן כראש ממשלת ישראל"

בתיק 4000, פרקליטי נתניהו טוענים כי "למעלה מ-250 ראיות, הנוגעות לליבת האישום, נאספו קודם שניתן אישורו הנטען של היועץ המשפטי לממשלה לפתיחה בחקירה". כשלושה חודשים לפני מתן האישור מצד מנדלבליט, בנובמבר 2017, נערכה למשל חדירה לתיבת דוא"ל של שאול אלוביץ' לצורך חיפוש הודעות שעניינן פניות ראש הממשלה או רעייתו לסיקור תקשורתי באתר "וואלה". לדברי פרקליטי נתניהו, "חיפוש זה לא רק שנעשה ללא אישור היועץ המשפטי לממשלה, אלא שהוא בוצע ללא צו חיפוש מתאים". לטענתם, צו החיפוש הראשון שהוצא בתיק 4000 התבקש בסוף דצמבר – כמעט חודשיים לאחר החדירה למייל של אלוביץ'.

בבקשה נטען כי גם אם המחשב של אלוביץ' היה בידי המשטרה, במסגרת חקירה נפרדת (בזק-יס), נאסר היה עליה לערוך בו חיפוש לגבי תיק 4000, "אלא רק בהתאם לצו ספציפי וביחס לחשדות ספציפיים" – כפי שהמשטרה אכן עשתה בנוגע לטלפון הנייד של ארי הרו בתיק 2000.
 
פרקליטי נתניהו גם רומזים כי הפרקליטות מסרה גרסה לא נכונה לבית המשפט, כשטענה בחודש מאי האחרון כי מנכ"ל וואלה לשעבר, אילן ישועה, נחקר לראשונה בנוגע לחשדות נגד שלמה פילבר – בעוד בפועל פעולות החקירה נגעו לראש הממשלה במסגרת תיק 4000, בטרם ניתן האישור.

ישועה נחקר לא פחות משש פעמים בענייני תיק 4000 – בטרם אישר מנדלבליט לפתוח רשמית בחקירה. בסוף דצמבר 2017, למשל, כחודש לפני מתן האישור, כתב חוקר משטרה מזכר בו מצוין כי במסגרת פעולת חדירה לדואר האלקטרוני של ישועה, נעשה חיפוש להתכתבויות בין ישועה לאלוביצ'ים ואנשים נוספים ביניהם "יועצים נוספים של ראש הממשלה". כמו כן, מציין החוקר כי "ביצעתי חיפוש בתיבת האימייל של אילן ישועה למילים: מסוכן, הגדול, שרה, ביבי, בזק".

עוד עולה כי כבר בחודש נובמבר 2017 – כשלושה חודשים לפני האישור לפתיחה בחקירה – אספו חוקרי הרשות לניירות ערך כתבות הנוגעות לנתניהו ורעייתו באתר "וואלה". ברשימה הופיעו בעיקר כתבות הנוגעות לשרה נתניהו, למשל: "שרה נתניהו בבית ספר בלוד"; "שרה נתניהו בטקס לזכר חללי צוק איתן – בניכם הגיבורים של כולנו"; "בעזרת השף – ערב התרמה לקשישים" ועוד.
הכתבה היחידה ברשימה שנגעה בלעדית לראש הממשלה נשאה דווקא אופי שלילי: ידיעה מה-3 בספטמבר 2015, על רקע הסכם הגרעין עם איראן, שנשאה את הכותרת "בכירים בלובי הפרו-ישראלי: נאום נתניהו בקונגרס סייע לאובמה". כתבה נוספת, מאוגוסט 2015, עסקה בהקרנת בכורה לסרט על מבצע סבנה בה נכחו נתניהו, אהוד ברק ושמעון פרס.

הסכמת שר כן - הסכמת יועמ"ש לא

הבקשה של פרקליטי נתניהו הוגשה במענה לתגובת הפרקליטות לבית המשפט משבוע שעבר, הנוגעת למועד אישור היועמ"ש לחקור את ראש הממשלה – בהתאם לחוק היסוד הקובע כי "לא תיפתח חקירה פלילית נגד ראש הממשלה אלא בהסכמת היועץ המשפטי לממשלה". בפרקליטות הודו כי לא קיים תיעוד לאישור בכתב, אך לדבריהם אין בכך צורך: "החוק אינו מחייב שאישור כאמור יתועד בכתב", טענו.
מנגד, פרקליטי נתניהו מציינים כי במקרים אחרים, היועץ המשפטי דווקא רואה חשיבות רבה בתיעוד אישורים או הסכמות. כך למשל בהנחיית היועץ המשפטי לממשלה הדנה בהתקנת תקנות הטעונות אישור או הסכמה של שר, נכתב כי "ההסכמה או האישור יינתנו בחתימת השר, על גבי מכתב המופנה אל השר המתקין או בשולי התקנות". פרקליטי נתניהו תוהים כיצד היועמ"ש עומד על כך שתקנות "הקובעות תנאים למתן רישיון דיג, תקנות בעניין חומרי הדברה, תקנות על שימוש בשמן מינרלי בעת ייצור לחם" טעונות "אישור" או "הסכמה" של שר בכתב; בעוד "אישור יועץ משפטי לממשלה, לחקירת ראש ממשלה – אינו מתועד כלל".
בבקשתם מבית המשפט, פרקליטי נתניהו טוענים כי גם הליך "הבדיקה המקדימה" לאישי ציבור, בטרם נפתחה חקירה רשמית, טעונה אישור מתאים מהיועץ המשפטי לממשלה. פרקליטי נתניהו נתלים בבקשה שהגישה לאחרונה המשטרה לפתוח בבדיקה נגד השרה גילה גמליאל, בנוגע להפרת הסגר בחגי תשרי, כהוכחה לכך ש"המשטרה עצמה עמדה על כך, שעליה לקבל אישור גם לביצוע בדיקה מקדימה". לטענת נתניהו, המשטרה לא פנתה ליועמ"ש לצורך קבלת אישור דומה לפעולות חקירה בעניינו.

חודשים של חקירה ללא אישור

בפרקליטות טענו כי האישורים ניתנו בע"פ "במסגרת ישיבות שהתקיימו בין ראשי רשויות האכיפה", ונקבו לראשונה במועדים: בתיקי 1000 ו-2000 טוענת הפרקליטות כי האישורים ניתנו לראשונה ב-25 בדצמבר 2016; ובתיק 4000 האישור ניתן בתחילת פברואר 2018. לטענת פרקליטי נתניהו, החקירות החלו בפועל זמן רב קודם לכן.
על פי הבקשה, חקירת תיק 2000, למשל, החלה כבר ב-13 במארס 2016 – כתשעה חודשים לפני מתן האישור – בדמות בקשת המשטרה מבית המשפט להרחבת צו החדירה לטלפון הנייד של ראש לשכתו וראש הסגל לשעבר של נתניהו ארי הרו. יומיים לאחר מכן, ב-15 במארס 2016, חוקר משטרה האזין להקלטות מהטלפון של הרו המתעדות שיחה בין ראש הממשלה למו"ל "ידיעות אחרונות" ארנון נוני מוזס.

ביולי 2016, כחמישה חודשים לפני מתן האישור ע"י היועמ"ש, בית המשפט אישר לבצע חיפוש בביתו וחפציו של הרו וזמן קצר לאחר מכן החל עם הרו משא ומתן לחתימה על הסכם עד מדינה. בסוף נובמבר 2016 פנתה המשטרה לבית המשפט בבקשה לקבל צו חיפוש לביתו של מוזס, בחשד לביצוע עבירת שוחד, וב-21 בדצמבר קיבלה המשטרה, לבקשתה, צווים לחיפוש בביתו של מוזס, כמו גם במשרדי "ידיעות אחרונות".

בתיק 1000, פרקליטי נתניהו טוענים כי פעולת החקירה הראשונה התרחשה ב-11 באפריל 2016, יותר משמונה חודשים לפני קבלת האישור, בדמות גביית עדות מהעיתונאי בן כספית: "מהחלק בהודעתו שלא הושחר (השחרה שממילא נערכה בניגוד לדין)", נכתב בבקשה, "עולה, כי חקירתו נסובה סביב ניסיון לאתר פעולות פליליות שבוצעו על ידי המבקש (נתניהו), שעניינן טענות סרק לקבלת טובות הנאה (בדומה לטענה הנשמעת ב'תיק 1000')". פרקליטי נתניהו צירפו קטע מהחקירה בה כספית אומר לחוקרים כי "לפי הסיפור, למשפחת נתניהו היתה חובה להביא מתנות, מצד כל מי שרוצה להיות קרוב למשפחה".

כעבור כארבעה חודשים, באוגוסט 2016, זומן לחקירה גיל שפר, ראש הסגל בדימוס של נתניהו, בה נשאל על המתנות שקיבלו לכאורה נתניהו ורעייתו כמו גם הקשרים למילצ'ן. לדברי שפר, "ארנון (מילצ'ן) הוא חבר של הרבה פוליטיקאים, מחובר לשמעון פרס וליאיר לפיד". בנוגע לנתניהו שפר אמר כי "מילצ'ן עוזר שהנאומים של נתניהו ישודרו בכלי תקשורת בארה"ב". עדות זו נגבתה כחמישה חודשים לפני המועד בו הפרקליטות טוענת כי ניתן אישור רשמי לחקירה בתיק 1000.

פרקליטי נתניהו מזכירים גם את עדותו של עוזי ארד, בה החוקר אומר לארד כי האישור יינתן רק לאחר גביית העדות: "אני, אנחנו צריכים לדעת האם ישנם דברים, שוב אני אומר, שאתה נחשפת אליהם, גם אם, אני לא צריך שאתה תביא לי את הראייה, כן? אבל דברים שאתה נחשפת אליהם, שמבחינתך יכול להיות שזה פלילי או לא פלילי או בעיתי, והיה ואנחנו נקבל את האישור, ונמצא לנכון שזה עושה, שצריך לקדוח פה ולחפור בו ממש ברזולוציות, אנחנו נעשה את זה. אבל אנחנו צריכים קודם כל לשמוע. האם אכן ישנם דברים שאתה נחשפת אליהם במהלך השנים?".

בד בבד, ביצעה המשטרה עשרות פעולות חקירה לרבות חקירת נהגו של יאיר נתניהו, תשאול בכירים ועובדים במלון רויאל ביץ' בתל אביב בו נהג לשהות יאיר נתניהו בדירתו של איש העסקים ג'יימס פאקר, העתקת מצלמות אבטחה מהמלון, פנייה לג'יימס פאקר, הוצאת צווים כדי לקבל מהכנסת פרטים על אודות כניסת מילצ'ן למשכן בשנים 2016-2006; ושיחה בין החוקר לבין עוזר יועמ"ש הכנסת לגבי השתתפות מילצ'ן בדיונים בוועדות הכנסת. כלל פעולות אלו נעשו לפני המועד בו ניתן אישור היועמ"ש.

החוקרים חיפשו מידע על נתניהו

בתיק 4000, פעולות החקירה החלו לטענת פרקליטי נתניהו באוקטובר 2017 – כארבעה חודשים לפני מתן האישור של מנדלבליט: "כך למשל, נשאל שאול אלוביץ' על מועמדים לאתר "וואלה" ועל דובריו של ראש הממשלה", נטען, "אור אלוביץ' נחקר על אודות ארוחת ערב בבית ראש הממשלה בנוכחות הזוג נתניהו והזוג אלוביץ' ועל מאמרי דעות ב"וואלה" הנוגעים לראש הממשלה"

פילבר נשאל על מועמדים לעריכת אתר "וואלה", על האפשרות שראש הממשלה דיבר איתו על אתר "וואלה", וכן אם קיבל את הרושם שצריך להיענות לכל בקשותיה של בזק. תשובתו של פילבר היתה (לפי פרקליטי נתניהו): "אף פעם לא, אף פעם לא הייתה לי שיחה בעניין הזה עם ראש הממשלה".

בסוף דצמבר, כחודש לפני האישור, נחקר חפץ לגבי תיק 4000, וסיפר לחוקרים כי יידע את אלוביץ' ששלח למערכת "וואלה" ידיעה הנוגעת לשרה נתניהו: "אותה ידיעה שהוא (אלוביץ') קיבל אז קיבלו גם כלי תקשורת אחרים", הסביר חפץ לחוקרים והוסיף: "אבל מאחר שידעתי שלבני הזוג אלוביץ' יש פינה חמה כלפי שרה נתניהו אז יידעתי אותו. להזיק זה לא מזיק".

עד מתן האישור נחקרו במשטרה במסגרת תיק 4000 גם היועמ"ש של משרד התקשורת, דנה נויפלד; מנכ"ל משרד התקשורת לשעבר אבי ברגר; ונעשתה חדירה למכשיר הנייד של עמיקם שורר, סמנכ"ל בזק לשעבר, לשם איתור תכתובות עם אלוביץ' בנוגע לראש הממשלה. "במקרה זה", כותבים פרקליטי נתניהו, "חלק עיקרי של החקירה נערך בחוסר סמכות. פעולות חקירה אלה שבוצעו בחוסר סמכות, הולידו את כתב האישום שהוגש כנגד ראש הממשלה".
https://twitter.com/giladzw/status/1343189504606302211?s=19              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  זה בסדר התקשורת כבר החליפה דיסק שושן 27.12.20 15:47 1
     המושחתים יעשו נו נו נו וימשיכו הלאה.. יקראו לזה טעות ויתקדמו. Ofer H 27.12.20 16:42 161
         לא דרמטי ולא נעליים מציאותי 27.12.20 17:38 281
             כמו שזה נראה העדר בשמאל באמת נוהה אחרי מה שמאכילה אותו התקשורת. Ofer H 27.12.20 17:42 289
                 בעדר שלנו חשבון בנק בחול של האשה הספיק כדי להניח מפתחות בשלב החקירה. מציאותי 27.12.20 17:46 293
                     תמשיך למחזר לעצמך נרטיב ושקרים לרבין לא הייתה ברירה לביבי יש. Ofer H 27.12.20 18:05 314
                         כן. מציאותי 27.12.20 18:08 319
                             יש לנו עסק עם מערכת משפטית משולחת רסן , שמשתמשת בסמכויותה כדי ללוש את המערכת הדמוקרטית ( הפוליטית ), berale 27.12.20 18:14 322
                                 להם עצמם - לבכירים שבהם , למקורביהם , ולעושי דברם יש מנגד -כאילו- חסינות גמורה ומוחלטת , מכל המעשים החמורים, berale 27.12.20 18:35 342
                             אתה לא בעד משפט צדק? Ofer H 27.12.20 18:33 340
                                 שיגיש הכל טוב... מציאותי 27.12.20 18:35 343
                                     לא מבין על מה אתה מלין. מצד אחד שיגש למשפט וכשהוא משתמש בכלים משפטיים יש לך טענות. Ofer H 27.12.20 18:38 345
                                         לא רוצים כלום. מציאותי 27.12.20 18:40 349
                                             אנחנו מוציאים קיטור על כך שבעקבות ביטולו בפועל של המשטר הדמוקרטי בישראל והפיכת ישראל לרפובליקת אהרון ברק, berale 27.12.20 18:53 360
                                                 כן כן כן.... מציאותי 27.12.20 18:57 372
                                                     שיעמדו הם עצמם לדין , על עברות הבנייה שלהם , על ניגודי העניינים שלהם , על הנפוטיזם שלהם , ומעל הכל על כך berale 27.12.20 19:05 378
                                             טוב, מיצינו. ססמאות ובלי דיון או תשובות. Ofer H 27.12.20 19:04 377
                     חזק! גשם חומצי 27.12.20 18:40 348
             אבל יש חובה לקבל אישור ולו בע'פ ומתברר על פי הכתבה שרוב הראיות הושגו אפילו לפני אישור ע'פ דודיבר 28.12.20 00:50 407
     ומה עם מרקל אהובתם? הרב 27.12.20 19:58 403
     ללא מילים Abe 28.12.20 17:00 458
  אז הוא מודה באשמה אבל טוען לבעיה טכנית? ישר 27.12.20 15:48 2
     אני חושב שהוא מודה בעובדות בכל התיקים אבל מנסה פשוט להסביר שזה בסדר Prodigy 27.12.20 15:50 4
         לא.. הימני_בעמ 27.12.20 16:37 143
             ממזמן היועץ החליט שאפשר לחקור באישור בעל פה blackjack 27.12.20 17:20 254
         באופן גס תרתי משמע אסכם כך: רוה״מ נתניהו הולך לנקנק את המתפרה FBD 27.12.20 16:40 154
             המושחת נתניהו יודע שהוא הולך לכלא ומנסה להימלט באמצעות טענות טכניות. בוז לו ובוז לתומכים בו מיקיזו 27.12.20 16:49 180
                 בוז לך שקבעת שהוא יודע שהוא הולך לכלא לפני תחילת המשפט. ביטלג'וס 27.12.20 16:58 201
                 לאדון אין מושג בסיסי במשפטים (״טכניות״) ועוד מתיימר לקבוע שביבי מושחת... party pooper 27.12.20 17:12 237
                     כבודו רואה יותר מדי סדרות אמריקאיות - הטענות הללו הן קלסיקה (חוזרת) של ''אכלו לי שתו לי'' של כל עבריין מיקיזו 27.12.20 17:56 310
                 הכאב והתסכול ניכרים בכתיבתך. גושן 27.12.20 17:18 249
                 בוז לך שתגובתך משנאה ולא עניינית מורנו 27.12.20 17:41 285
             גם אם היו טעויות טכניות, אני די בטוח שהחקירה לא מתבטלת Snake 27.12.20 17:09 230
                 פתיחת חקירה נגד נבחר ציבור ללא אישור היועמש הינה פגם יסודי על כל המשתמע מכך. party pooper 27.12.20 17:13 241
                     וכמי שכתבתי, אם זה נכון מישהו יתן את הראש על זה Snake 27.12.20 17:15 246
                         לא בהכרח party pooper 27.12.20 17:21 255
             הפנמת כבר שהתביעה, המשטרה והפרקליטות הם כנופיית פשע. אבל משום מה אתה ממשיך לתת אמון בשופטים הגיון_בריא 28.12.20 02:21 408
         90% מהכתבות בוואלה שליליות עד ארסיות! אבל מבחינת השמאל כל מה שמעל 0.1% חיובי לימני זה פשע... dudi_du2 27.12.20 17:27 261
         לא הבנתי מורנו 27.12.20 17:46 292
     איפה בדיוק ראית הודאה באשמה?! Bold eagle 27.12.20 16:07 15
     מה הקשר? אם עכשיו היו מאשימים אותך שאתה, ולא זדורוב, רצחת את תאיר ראדה (או את ארלוזורוב) - הפוך גוטה 27.12.20 16:08 17
         +1 אלכס מהכרמל 27.12.20 16:29 131
     הייתם מתים. Ofer H 27.12.20 16:41 157
  מבקש צדק על אכיפה בררנית וממוקדת השכל הישר 27.12.20 15:49 3
     כן - אשכרה בררנית. כי היו הרבה ראשי ממשלה אחרים מושחתים מהיסוד בעשור האחרון בישראל מיקיזו 27.12.20 16:50 183
         חחחח חזק Snake 27.12.20 17:11 234
     אז הוא מודה על תיק 4000 ? GIGO_999 27.12.20 18:23 329
  הסיפור מכור לא מבין איך עדיין יש לראש הממשלה טיפת אמון בבתי המשפח הפוליטיים משטח העקומה 27.12.20 15:51 5
     אין אמון - זו פנייה לציבור דרך בית המשפט מנחם כזביוב 27.12.20 16:05 13
         יפה אהרון5 27.12.20 16:16 27
             נכון. אין סיכוי שיסכימו אבל יצתרכו להסביר למה לא וכאן תהיה בעייה. עכביש 27.12.20 16:51 185
         נכון עבד לעם קדוש 27.12.20 20:00 404
  לייק. עד עכשיו רדפו אותו הרבה יותר ממה שרודפים כל נחקר/נאשם. אז שלפחות יתנו לו זכויות רגילות של נאשם. הפוך גוטה 27.12.20 15:52 6
  ברור, כל הבלאגן, והם פשוט יבטלו SWITCH 27.12.20 15:55 7
     נכון, צודק! מה הביבי הזה חושב לעצמו?! שהוא בארה״ב או אירופה או מדינה מערבית שומרת חוק??? Abe 27.12.20 16:59 207
         אחרי ההסבר המפורט שלך, אתה חושב (גם אם זה מוצדק) שהם פשוט יבטלו את כתב האישום? SWITCH 28.12.20 11:13 453
             חייבים לבטל, ולא כי אני מאוהדי ביבי, ממש לא!!! אלא כי אני מאוהדי שלטון החוק! Abe 28.12.20 16:57 457
                 אני לא חובב של ביבי, בכלל לא, אבל אפתיע אותך ואומר שאני בטוח שהתאמצו מאוד לייצר תיקים פה SWITCH 28.12.20 23:14 460
  חיחיחי ביבי בהיסטריה, מבין שבמשפט הוא גמור, מנסה טריקים נלוזים המקור 27.12.20 15:57 8
     אבל הוא הבטיח בלי טריקים ובלי שטיקים... Motale55 27.12.20 16:20 34
         הגנה משפטית זה טריקים ואו מתעניין 27.12.20 16:30 133
         חבל שאתה עיוור לראות שדווקא הפעם, הטריקים והשטיקים מגיעים מהפרקליטות. Abe 27.12.20 17:06 228
             אני לא עיוור ואפילו נטול משקפיים Motale55 27.12.20 17:09 232
                 אז...בחומץ או במלח, כפרה??? אל תשאיר אותנו במתח פה! Abe 27.12.20 18:39 347
                     אני אוהב רק במלח.🤪 Motale55 27.12.20 18:46 353
             גם אם מי שצריך יקבל בראש זה לא יבטל את המשפט Snake 27.12.20 17:13 243
     לבקש צדק לא בבית סיפרנו אה!? Ofer H 27.12.20 16:51 188
     השופטים יקרעו אותו. הוא לא התכונן מן הסתם עמלץ פלד 27.12.20 17:25 257
  אישור בעל פה? דרומייי 27.12.20 15:57 9
  מדוע סביר להניח שאדם המייצג (אולי בעל כורחו) את ישראל השנייה לא יזכה למשפט הוגן ?? עוז הגיבור 27.12.20 15:57 10
     הכל טוב ויפה Will33 27.12.20 16:09 18
     וזה כל הסיפור אלף כרמל 27.12.20 19:05 379
  ביביל׳ה מכין את הקרקע ליום שאחרי Shpinoza 27.12.20 15:58 11
     אין נמוך יותר מביזוי ראש ממשלה בישראל ! עוז הגיבור 27.12.20 16:19 33
         חבל שאי אפשר לדרג פעמיים עם הספר 27.12.20 16:45 168
             מזל שאפשר לדרג לפחות פעם אחת..😉 עוז הגיבור 27.12.20 17:05 225
         ביביל'ה המושחת בדרך לכלא הדיקטטור שלך BlueBus 28.12.20 08:54 420
  צודק מאה אחוז מתעניין 27.12.20 16:03 12
  על ראש הגנב בוער הכובע הקוריאני 27.12.20 16:06 14
     כן הוא יודע רודק צדף 27.12.20 16:23 37
         אדם כמו נתניהו שמחפש בנרות לא להגיע למשפט עושה זאת מתוך ידיעה שהוא לא זכאי ויש לו מה להסתיר הקוריאני 27.12.20 16:40 155
             שטויות _מכבי_ 27.12.20 16:56 197
                 מצחיק כי זה גם מה שאולמרט אמר.. האם חשבת שאולמרט לא צריך להתפטר עוד בשלב החקירות? הקוריאני 27.12.20 17:00 209
                     לא לא חשבתי _מכבי_ 27.12.20 17:01 213
                         העובדה מוכיחות שנתניהו לא מסוגל לנהל משפט ולהיות ראש ממשלה. הקוריאני 27.12.20 17:12 238
                             זה מה שאתה חושב _מכבי_ 27.12.20 17:13 239
                             הסכמי השלום העברת השגרירות חיסול מדען הגרעין הכרה בגולן מתעניין 27.12.20 17:13 240
                                 הרס הכלכלה, שלושה סגרים, ריסוק אמון הציבור, כתבי אישום בשוחד, מרמה והפרת אמונים הקוריאני 28.12.20 08:59 423
                                     דמגוגיה בשקל מתעניין 28.12.20 08:59 424
                                         ברור.. ברור... תן לי לנחש, אין נגיף, יש צ׳יפים וכדור הארץ שטוח? הקוריאני 28.12.20 09:03 429
                                             לפי בלומברג מערכת הבריאות מקום חמישי מתעניין 28.12.20 09:04 430
                                                 והקשר? הקוריאני 29.12.20 13:53 463
                             אם את כל ההישגים המרשימים שהוא השיג בשנה האחרונה בלבד MechanicalMan 27.12.20 18:18 325
                                 ספר למליון מובטלים ועסקים קורסים הודות לריסוק אמון הציבור שלו... הקוריאני 28.12.20 08:59 425
                                     מיליון מובטלים? MechanicalMan 29.12.20 13:33 462
                             חחחח לא מסוגל? הוא עשה בשנתיים האחרונות מה שלא עשו בעשורים מבחינה מדינית האזרח ע 27.12.20 18:22 327
                     אולמרט ידע מה עשה(מעטפות) וידע שקרובים לו יודעים על כך. נתניהו בטוח בחפותו אלף כרמל 27.12.20 19:07 380
                         גם אולמרט היה בטוח בחפותו... ובדיוק כמו אולמרט, גם נתניהו יודע טוב מאוד שהוא לא רוצה להגיע למשפט הקוריאני 28.12.20 09:01 428
                             אין מה להשוות בין השניים. הראשון קיבל כסף במעטפות. לשני כתב אישום תקדימי, וככה״נ מלא חורים אלף כרמל 28.12.20 09:43 443
  מי שהמציא כתב אישום ימציא גם כתב של היועמש דרומי שקול 27.12.20 16:08 16
  הוא חי בספרה משלו Rota 27.12.20 16:09 19
     אם הוא צודק מבחינה משפטית אז מאיפה תגובתך נובעת בעצם? רודק צדף 27.12.20 16:20 36
  בהצלחה donnie 27.12.20 16:09 20
  חשבו איזה סדר יהיה אפשר לערוך במערכות האלו איללוא שנאות אישיות yossi225 27.12.20 16:10 21
     באיזה עולם דימיוני הימין מקבל 80 מנדטים? שולץ 27.12.20 16:14 23
         בעולם המדומיין שלי yossi225 27.12.20 16:17 28
             זה מסביר את זה, תודה. שולץ 27.12.20 16:23 38
         מצביעי ליברמן + כשליש מהעדר של כחולבן = 80 אריק 27.12.20 17:25 258
         יש מפלגות רל״ב המגדירות עצמן ימין. ליברמן. סער. בנו. אפילו יש עתיד וכח״ל אלף כרמל 27.12.20 19:10 381
             תחליט יש עתיד וכחל זה ימין או שמאל? ליברמן פתאום ימין? סער זה ימין רישמי? שולץ 28.12.20 10:27 446
             אני לא מחליט. הם צריכים להחליט. המצביעים שלהם עם נטיה ימינה, למעט כח״ל/יש עתיד, אבל הם אלף כרמל 28.12.20 10:43 451
  לא יעזור בית דין פרה אדומה 27.12.20 16:12 22
  מה קרה עם “אין כלום כי לא היה כלום״? עברנו לשלב ההיתלות בבירוקרטיה? שלומצי 27.12.20 16:14 24
     בגלל שהוא יודע שהיה, והיה לא מעט. Motale55 27.12.20 16:19 30
         יש לך מקור למה שכתבת ?? מאחיה 27.12.20 16:48 178
             איזה מקור אתה רוצה? Motale55 27.12.20 16:49 179
                 טוב ! לא חשוב ...תמשיך לדקלם . מאחיה 27.12.20 17:49 299
                     בינתיים מי שמדקלם אלה התומכים של ביבי. Motale55 27.12.20 17:50 302
                         בהצלחה חבר ! מאחיה 27.12.20 17:53 307
                             בהצלחה לכל עם ישראל! Motale55 27.12.20 17:53 308
             שהיה והיה לא מעט . מקור בבקשה . מאחיה 27.12.20 17:00 208
  לא היה כלום כי אין כלום חחח שולץ 27.12.20 16:14 25
     תגובה 30. Motale55 27.12.20 16:19 31
  מצויין!! שילוב פתרונות אדיר! נוקי 27.12.20 16:14 26
     +++ joniboy 27.12.20 16:37 145
     אם ביבי רק יתחייב לעזוב את הפוליטיקה 4 שנים מהקמת הממשלה הבאה, win win הניצוץ 27.12.20 16:58 204
  אוקיי מר נתניהו Motale55 27.12.20 16:18 29
     מילה של שאשא זה מילה מתעניין 27.12.20 16:50 181
         מילה של ביבי זאת מילה... Motale55 27.12.20 16:53 191
             לביבי יש קבלות מתעניין 27.12.20 16:53 192
                 לביבי יש קבלות של טריקים ושל שטיקים Motale55 27.12.20 16:54 195
                     רק התלמיד של בייניש יציל אותנו מתעניין 27.12.20 16:55 196
                         הוא וכל הצוות. Motale55 27.12.20 16:57 199
                             נבחרת החלומות מתעניין 27.12.20 16:57 200
                                 אסנת מארק ומיקי זוהר הם חלומו של כל בוחר... Motale55 27.12.20 16:58 203
                                     שאשא ביטון וכל מילה מיותרת מתעניין 27.12.20 16:59 205
                                         אסנת מארק וכל מילה נוספת מיותרת... Motale55 27.12.20 17:04 219
                                     הם לפחות מספיק אמיצים כדי להתמודד על מקום ברשימה לכנסת. חלילן מהמלין 27.12.20 17:02 215
                                         מה פתאום מתעניין 27.12.20 17:03 218
                                         נתראה פה למחרת הבחירות ונראה את התוצאות. Motale55 27.12.20 17:04 224
                                             למה אחרי? טענת בזלזול שאף מצביע לא רוצה את אסנת מרק ומיקי זהר חלילן מהמלין 27.12.20 17:09 231
                                                 אני מציע לך לא לשקר כי לא כתבתי שום דבר כזה. Motale55 27.12.20 17:11 235
                                                     אז אשמח להסבר על תגובה 203# חלילן מהמלין 27.12.20 17:13 244
                                                         תקרא שוב ותבין לבד. Motale55 27.12.20 17:15 245
                                                             לא כתבת בזלזול על מארק וזהר?! חלילן מהמלין 27.12.20 17:18 250
                                                                 כתבתי בדיוק כפי שאחרים כתבו על שאשא ביטון Motale55 27.12.20 17:36 276
                                                                     התקדמנו ואתה מודה שהבנתי נכון את מה שכתבת. רק הטיעון עכשיו זה ''הוא התחיל''.. חלילן מהמלין 27.12.20 17:48 297
                                                                         הגבת בצורה לא נכונה. Motale55 27.12.20 17:59 311
                                             נערך ע''י מנהל effector 27.12.20 17:29 263
                                                 אעדיף לא להגיב לך. Motale55 27.12.20 17:33 268
  נניח וטענתו נכונה מבחינה משפטית, רוצים לנחש מתי יקבלו את טענתו ויבטלו את כתב האישום? רודק צדף 27.12.20 16:19 32
  בסתר ליבו אני בטוח שמנדלבליט מתפלל שבית המשפט יקבל את הטיעונים של נתניהו BEBO 27.12.20 16:20 35
  ראש הממשלה נתניהו הגיש בקשה לביטול כתב האישום נגדו | המשטרה החלה לחקור בלי אישור היועץ המשפטי לממשלה יוסף כץ 27.12.20 15:46 39
     יופי! שילטון החוק ושיוון בפני החוק - ערך עליון מעל הטבע 27.12.20 15:48 40
         הלוואי ויסגרו את התיקים נגדו קוסיגין 27.12.20 16:08 77
             ++100000 הכי אחי 27.12.20 16:22 122
         פשוט גאוני. תגובה ראויה 27.12.20 16:11 89
     גם ביטול המשפט לא יגרום לשמאל להפסיק לשנוא את ביבי. המשפט זה התירוץ לאנורמלי 27.12.20 15:48 41
         השמאל הוא כמה מנדטים של מרץ ולק ממש עתיד עורב אפור 27.12.20 15:49 45
             השמאל מבחינתי זה התקשורת ועוד כמה עמדות כח לאנורמלי 27.12.20 15:51 47
         תכלס. הארכיטקט 27.12.20 15:53 55
         סער ליברמן בנט וחצי מהציבור זה שמאל?? כבר מזמן הימין השפוי סולד מביבי שנשאר רק עם הכת. Jam_session 27.12.20 16:05 68
         שונאים אותו בגלל מי שהוא ואיך שהוא AS1974 27.12.20 16:08 78
         על מה ביטול? מציאותי 27.12.20 16:24 127
             תנסה להבין ..תתאמץ קצת !! מאחיה 27.12.20 16:50 182
         השמאל מרכז שונא אדם אחד!!! הימין שונא את כל השמאל טיטו 27.12.20 16:26 129
             לשנוא אדם אחד פרזיט 27.12.20 16:46 171
             לימין יש סיבה מתעניין 27.12.20 16:51 186
     יהיה פיתול משפטי להסביר למה אסור לבטל מוחין דגדלות 27.12.20 15:48 42
     צודק מאה אחוז מתעניין 27.12.20 15:48 43
     אבל ביביסטים כל הזמן אומרים לי שביבי רוצה משפט כי הוא הולך להוכיח בקלות את חפותו איזי מהחונטה 27.12.20 15:49 44
         כואב לו על הכסף של המדינה. DragonFly 27.12.20 15:51 48
         אם יהיה אפשר לקצר את התהליכים ולחסוך למדינה את עלות המשפט עדיף דוד 27.12.20 15:53 51
         הוא רוצה משפט כמו שהוא רוצה לספח את יהודה ושומרון beni_israel 27.12.20 15:53 54
             ביבי הגן על מערכת המשפט במשך שנים והוא מצפה עכשיו לתמורה. בצדק לא? איזי מהחונטה 27.12.20 16:05 70
                 יתכן וזה מה שהוא ציפה שיקרה beni_israel 27.12.20 16:07 75
         זה הוכחה שתפרו אותו. מדוע החלה חקחרה ללא שישמה לחקור? חיפשו מה אפשר לתפור. imsa 27.12.20 15:54 58
         להערכתי,הפרקליטים יודעים שכתבי האישום לא יבוטלו, הם חותרים לביטול ראיות ולזיכוי אגב כך מסובב 27.12.20 15:56 62
             להערכתי ביבי מפחד שלא ירכיב את הממשלה הבא ובלי קלף הפרישה הוא בצרות עם עסקת הטיעון איזי מהחונטה 27.12.20 16:04 66
                 לא יודע בקטע הפוליטי, מה שברור לחלוטין שהתיקים מתרסקים בכל יום שעובר. מסובב 27.12.20 16:15 102
                     הם ״מתרסקים״ כבר שנתיים איזי מהחונטה 27.12.20 17:18 251
         במדינה דמוקרטית אדם לא צריך להוכיח את חפותו - רק במדינות חשוכות קובעים אשמה ללא משפט. M203 27.12.20 16:12 94
     לרוע מזלו חבר השופטים לא מורכב ממעריצות ולכן המשפט יתנהל כרגיל. לכל היותר יידחה קצת תשבץ 27.12.20 15:50 46
         וזה בדיוק מה שעשו לו... Moshe71 27.12.20 15:52 49
         כפי שאמרו כשמדובר בתיקי נתניהו אין צורך לעבוד לפי החוק הכל כשר - מה שלא הולך בקלפי הולך במשפט זופ-ניק 27.12.20 15:54 57
     כן ברור ומבטלים לו תוך דקה beni_israel 27.12.20 15:53 50
     צודקים ! מגלים את שלטון ה(צ)חוק במלא מערומיו מזל דלי 27.12.20 15:53 52
     למה באמת ? micmic 27.12.20 15:53 53
     עבריין 'מנסה להתחמק ממשפט ולא טוען שלא ביצע את הפשעים... המקור 27.12.20 15:54 56
         עבריינות לטענתך אינה מצדקה עבריינות של הפרקליטות ומערכת החקירות במשטרה בינתיים בית המשפט כבר גלגל את זופ-ניק 27.12.20 15:56 61
         עוד לא המציאו את הנאשם, לא משנה באיזו עבירה ולא משנה באיזה מעמד האיש, ET 27.12.20 16:52 189
     סיפורי עלי ביבי - מישהו עוד מאמין שהוא זכאי naradin 27.12.20 15:55 59
         ספק אם הוא עצמו מאמין ביריון 27.12.20 15:58 64
         כן. למעט קומץ רעשנים פשטות 27.12.20 16:11 91
         בהחלט :-). לא מעט אנשים וכמדומני שהוא באמת ובתמים ביניהם. ET 27.12.20 17:33 270
             אתה מאמין שלא ביצע מרמה והפרת אמונים - אחרי שרימה את גנץ בשידור חי מול כל עם ישראל naradin 27.12.20 17:53 306
                 שני דברים. ET 27.12.20 18:15 323
                     חתימה על הסכם שאינך מתכוון לבצעו היא מרמה naradin 27.12.20 18:51 357
                         אלא שלאיש מאיתנו אין מושג אם הוא התכוון לבצע את ההסכם אם לאו. ET 28.12.20 09:00 427
     ומה יהיה עם ה- 250 מיליון שקל שהוציאו על חקירת גלידות , סיגרים ושמפניות ? אסייתי 27.12.20 15:55 60
         ראוי שיעיפו ראשים על כך.. בזבוז כספי ציבור ללא אישור האזרח ע 27.12.20 18:27 335
     הטענה של נתניהו איננה נכונה. בחוק לא נאמר שהאישור צריך להנתן בכתב, וההשוואה לתקנות מופרכת ותמוהה. יוסף כץ 27.12.20 15:57 63
         לפי חוק יסוד היועמ״ש היה צריך להודיע על פתיחת חקירה בכתב. Moshe71 27.12.20 16:02 65
             מצטער, אבל הוספתי את נוסח חוק היסוד לכותרת האשכול. לא כתוב שם אישור בכתב. יוסף כץ 27.12.20 16:10 82
         חוק יסוד מתעניין 27.12.20 16:07 73
             אתה מוזמן לעיין בחוק היסוד, שנוסחו מופיע בראש האשכול. אתה רואה שם שצריך אישור בכתב? יוסף כץ 27.12.20 16:13 96
                 אוי איזו הקטנת ראש מתעניין 27.12.20 16:14 100
                     אולי צריך לפרסם את האישור ברשומות? ובעיתונים? יוסף כץ 27.12.20 16:15 103
                         לא אבל צריך להיות דיון מסודר עם מסמך רשמי עם חתימה של היועץ מתעניין 27.12.20 16:17 106
                             אני מזהה אצלך חוסר רצון/יכולת לדיון עניני, וניסיון לגרור אותי לדיון אישי. יוסף כץ 27.12.20 16:18 110
                                 ברגע שאת רושם בציניות ״בעיתונות ״ מתעניין 27.12.20 16:19 114
                                     בא תלמד איך אנשים מבוגרים מתווכחים: הגזמה וטענה צינית זה טוב, נימה אישית זה פויה. יוסף כץ 27.12.20 16:20 117
                                         נעלבת ? מתעניין 27.12.20 16:21 119
                                             לא, אבל את זמני המצומצם אני מעדיף לחלוק עם אנשים המתווכחים בלהט, בלי נימה אישית. יוסף כץ 27.12.20 16:23 125
                                                 פגעתי לך בבנט? מתעניין 27.12.20 16:24 126
                                                     פגעת רק בעצמך ובטיעונים שלך. אדם שאיננו יכול לטעון בלי להוריד את הרמה, מעיד רק על עצמו ועל חולשת טיעוניו. יוסף כץ 27.12.20 16:38 146
                 אם לדייק אז הם ביקשו גם את הפרוטוקולים של הישיבות בהן ניתן האישור בעל פה Bold eagle 27.12.20 16:23 124
         הטענה של נתניהו ועוד איך נכונה - גם אם מר יוסף כץ הבנטיסיט לא מצא את המילה ''בכתב'' בפירוש עבד לעם קדוש 27.12.20 16:07 74
         אני מבין שאתה חושב שפרקליטי רוהמ הם סטודנטים שנה א למשפט.... יאצק 27.12.20 16:09 79
             אתה בוודאי יודע שעורכי דין טוענים *כל* טענה שעשויה לזכות את הלקוח שלהם, או לדחות את משפטו. יוסף כץ 27.12.20 16:11 86
                 ובלבד שהטענה מחזיקה מים ולא עושה מהם צחוק.... זה המינימום... יאצק 27.12.20 16:11 92
                     עורכי הדין של נתניהו כבר טענו טענות יותר תמוהות מזו. יוסף כץ 27.12.20 16:14 101
         נניח שהאישור לא צריך להיות בכתב - על מי חובת הראיה - על נתניהו שלא היה כזה או על המשטרה שהיה אישור? חובב 27.12.20 16:12 95
             היועמ''ש איננו צריך להוכיח, בגלל חזקת התקינות המנהלית יוסף כץ 27.12.20 16:14 98
                 חזקת התקינות המנהלית ממש לא קשורה לזה, והדוגמא שהביאו עו''ד מרשיונות דיג מדוייקת, לא מדובר עבד לעם קדוש 27.12.20 16:21 121
                 גם אם חזקת התקינות המנהלית רלוונטית היא נסתרת לדעתי על ידי העובדה שניתן אישור לחקירה - לאחר שהחלה החקירה חובב 27.12.20 16:23 123
                     אם ניתן אישור בכתב *מאוחר*, זו טענה טובה. יוסף כץ 27.12.20 16:25 128
                         מקריאה נוספת - הפרקליטות נוקבת בתאריכים לגבי האישורים: חובב 27.12.20 16:31 135
     הבין שלא יקבל חוק צרפתי, מנסה דרכים אחרות לבטל את המשפט שלו Androidog 27.12.20 16:04 67
     הנה הסולם -למי שחיפש האינג'יניר 27.12.20 16:05 69
     מישהו יצא לפישינג.... אבל מנדלבליט אמר שהוא לא השאיר אבן על אבן יאצק 27.12.20 16:06 71
         לשמוע ולא להאמין, מערכת מושחתת עושה עוול נוראי והתקשורת שותקת בהיר 27.12.20 17:46 294
     כנראה שהם לא מסוגלים להתמודד עם כתב האישום Will33 27.12.20 16:06 72
         ממש לא נכון מתעניין 27.12.20 16:10 80
         בשלב הזה ניתן לטעות רק טענות מקדמיות לביטוח כתב האישום, טענות הגנה ניתן לטעון רק לאחר שלב עבד לעם קדוש 27.12.20 16:11 88
         ראה 32 יאצק 27.12.20 16:21 120
         ''הפגם הטכני'' יכול להיות הרבה יותר גרוע מאשר העבירה עצמה מבחינת החברה. אלכס מהכרמל 27.12.20 16:59 206
     שרלטן מהתל במערכות Rota 27.12.20 16:08 76
         הוא צודק בכל מילה מתעניין 27.12.20 16:10 84
             אתה מבין שביטול כיתבי האישום אמור להכניס את מנדלבליט לכלא Rota 27.12.20 16:12 93
                 מקומו בכלא ממזמן פרשת הרפז דופקת לו בדלת מתעניין 27.12.20 16:13 97
                     טוב טוב חדלתי להתייחס לדפי מסרים Rota 27.12.20 16:14 99
                         כשאין מה לענות מפוזיציה מנסים להגכיח את הכותב ולא את הנכתב מתעניין 27.12.20 16:15 104
                             שמע אני קורא תגובות שלך כבר שנתיים לפחות Rota 27.12.20 16:17 107
                                 תהייה בריא המשך לך לגולש הבא מתעניין 27.12.20 16:17 109
     שופט: ''אביחי, הסכמת?'' מנדלבליט: '' כן, כבוד השופט'' דור רביעי 27.12.20 16:10 81
         חחח מתעניין 27.12.20 16:11 85
     נראה איך הצדק יעגל את עצמו לרעת הפייק נאשם פשטות 27.12.20 16:10 83
     בטח בטח, הוא רוצה עם זה אולי גם איזה סיגר במתנה? איזה שמפניה לאישה אולי? תכשיט? bercko21 27.12.20 16:11 87
         זה רבין מתעניין 27.12.20 16:15 105
             רבין? רבין שהתפטר ולקח אחריות על חשבון הדולרים שאשתו נהלה? וואלה, אני אשמח לקבל את הטלפון של הדילר שלך. bercko21 27.12.20 16:18 113
                 נתחיל מזה שאל תגיב לגופו של גולש מתעניין 27.12.20 16:19 116
                     זה לא לגולש, התוכן של התגובה שלך הזוי ברמות... bercko21 27.12.20 16:31 134
                     לא ווינשטין, אהרון ברק... עבד לעם קדוש 27.12.20 16:37 142
                     תכלס. תגובה יפה האזרח ע 27.12.20 18:36 344
                 למען הדיוק פוגי 27.12.20 16:20 118
                     לא הוא לא. לא יאמן שמישהו עדיין מפיץ את השקר הזה bercko21 27.12.20 16:31 136
                         כשאתה כותב שרבין ''התפטר'' בגלל פרשת הדולרים אתה זה שמפיץ שקר חלילן מהמלין 27.12.20 16:46 173
                             לא מדוייק ראנץ 27.12.20 17:50 304
                                 בדיוק מה שכתבתי. הוא לא התפטר מראשות הממשלה כי הממשלה כבר נפלה לפני כן חלילן מהמלין 27.12.20 18:08 321
                                 או בקיצור El-Duderino 28.12.20 10:06 444
                 רבין התפטר בגלל חשבון הדולרים? ממה? חלילן מהמלין 27.12.20 16:33 138
                 רבין קיבל הנחת סלב ואפשרו לו להתפטר בלי כתב אישום... עבד לעם קדוש 27.12.20 16:35 141
                     הנחת שמאלני טיפוסי מתעניין 27.12.20 16:47 174
                         כמה קל להתאים את ההיסטוריה שלא מתאימה לכם. רבין התפטר בגלל חשבון הדולרים בלי שאיימו עליו. bercko21 27.12.20 17:49 300
                             שקר מתעניין 27.12.20 18:48 354
     תם הטקס News_Max 27.12.20 16:11 90
     כל הכבוד לביבי אנדרווד שסוף סוף התפנה מעבודתו הקשה למען אזרחי המדינה, והקצה מעט זמן להתעסקות במשפט שלו Prodigy 27.12.20 16:17 108
         חד משמעית אחרי הסכמי שלום חיסונים וחיסול מדען הגרעין מתעניין 27.12.20 16:18 111
     הכול קביל וחוקי להפלת נתניהו. חוקי יסוד זה לחלשים BlackHawkIL 27.12.20 16:18 112
     מעולה פוגי 27.12.20 16:19 115
     אני סבור שיידחו את הבקשה ואז יתחיל מסע קמפיין הבחירות של הליכוד נגד מערכת המשפט TheNews 27.12.20 16:26 130
     אבל הם ציינו את התאריכים של האישורים מתעניין 27.12.20 16:54 193
  לא אאפשר זאת. ZioNLight 27.12.20 16:30 132
  תם הטקס News_Max 27.12.20 16:32 137
     נכון ביבי רואה את הסוף וכבר מנסה לפני עסקת טיעון.. The Lion 27.12.20 16:38 147
         חחח תזכיר לי איזה נקרא הסעיף החדש של תיק 4000 News_Max 27.12.20 16:48 175
             חחח הוא מצמצם נזקים ככל שאפשר או לדחות את זה שבתקווה יתבטל בלי נזק.. The Lion 27.12.20 16:54 194
                 אין על העם שלנו... News_Max 27.12.20 18:06 315
                     בהחלט! The Lion 27.12.20 18:33 341
  אם ביהמ''ש רוצה בטובת הפרקליטות, שיגנוז את התיקים תיכף ומיד. אחרת הפרקליטות הולכת לחטוף את ari10 27.12.20 16:33 139
     חחח מתעניין 27.12.20 16:34 140
         בקיצור התיזה שביבי רוצה את המשפט כדי למוטט את הפרקליטות, לא החזיקה מעמד איזי מהחונטה 27.12.20 16:37 144
             הפוך מתעניין 27.12.20 16:38 148
                 אתה כרגיל פותח שמפניות מוקדם מידי איזי מהחונטה 27.12.20 16:39 152
                     לא שותה אלכוהול מתעניין 27.12.20 16:40 153
                         הסם שלך זה ביבי. אתה לא צריך אלכוהול איזי מהחונטה 27.12.20 16:41 158
                             ואו מתעניין 27.12.20 16:41 160
                                 אף פעם לא הבנתי אנשים שמתמסרים ככה לפוליטיקאי. נשגב מבינתי. אני יודע לזהות כריזמה איזי מהחונטה 27.12.20 16:44 166
                                     זה מדהים שפשוט קשה לך לקבל שאני חושב שהוא הטוב ביותר בבשביל מתעניין 27.12.20 16:45 167
                                         יש לביבי יכולות. אני לא מכחיש. אבל יש גבול. הוא הרקיב איזי מהחונטה 27.12.20 17:04 222
                                             מפה ועד זה שהוא ה״סם״ שלי מתעניין 27.12.20 17:09 229
         לצערי אתה צודק!!! עבד לעם קדוש 27.12.20 16:38 149
  אני רוצה לראות באיזה טענה ידחו את זה. באמת מעניין. על פניו הכל ברור כשמש אלכס מהכרמל 27.12.20 16:39 150
  מסמך שכזה רק לקרוא אותו זה 3 שעות, והתייעצויות 6 שעות. זה מה שעושה מר נתניהו ''עבורנו''. Swiss 27.12.20 16:39 151
     פסיפסת את הסכמי השלום חיסונים שגרירויות הכרה בגולן חיסול מדען הגרעין מתעניין 27.12.20 16:40 156
         כמה אפשר למחזר את הסכם ''השלום'' עם אבו דבי בתשובה לכל טיעון עיניני? Swiss 27.12.20 17:00 211
             לא הבנתי מה אתה רוצה מתעניין 27.12.20 17:01 212
     אז שלא יגן על עצמו? מחפש בנרות 27.12.20 17:02 216
  התקדמנו מלא היה כלום לבעיות טכניות וכו׳? יפה. LionInZion 27.12.20 16:41 159
     בעיות טכניות? החוקה מתירה לחקור את רהמ מחפש בנרות 27.12.20 17:01 214
  מעייף כבר הטראמפ הזה, לוזר שלא יודע מתי אינף איז אינף.... em28 27.12.20 16:42 162
  חחחחחחחחחחחחחחח ליצןןןן PHP434 27.12.20 16:42 163
     לפיד לא נושא האשכול מתעניין 27.12.20 16:46 170
  כן, לא רק שיבטלו, גם יפתחו שלושה תיקים ליריביו הפוליטיים. galt 27.12.20 16:43 164
  כאחרון העבריינים Big Joe 27.12.20 16:44 165
     לבקש משפט צדק זה אחרון העבריינים? מתעניין 27.12.20 16:46 169
     מה לא בסדר? זכותו לדרוש שהפעילות נגדו תהיה לפי החוק. היום זה הוא מחר זה אתה. אלכס מהכרמל 27.12.20 16:51 187
     תכלס. ובגלל שמנדבליט מתנהג כאחרון העבריינים מחפש בנרות 27.12.20 17:00 210
     התגובות מעלי: כמו תוכים שמדקלמים את הז'רגון של עוה''ד המשפטי/פלילי. ראבאק, יש כאן האשמות שצריך לדון בהן Big Joe 27.12.20 17:20 253
         כתב האישום נגדו הרבה פחות חשוב ממניעת הפרקליטות לעשות מה שבא לה. אלכס מהכרמל 27.12.20 17:29 264
             אל תחזור לי על דקלומי הפרקליטים. אני לא קונה אותם. Big Joe 27.12.20 17:32 267
                 אין לך שום דבר לענות על זה, זה הכל. אלכס מהכרמל 27.12.20 19:10 383
         לא התגובות פה לא אמיתיות, פגם פורמלי, עילה לזיכוי מיידי וללא דיחוי party pooper 27.12.20 17:33 271
             ארצות הברית בית המשפט שלה לא מספיק טוב בשבילך? מתעניין 27.12.20 17:35 274
         אין מה לדון אם החקירה לא חוקית! party pooper 27.12.20 17:34 272
             שישכנע את בית המשפט. ויצא זכאי מחמת הספק. כבוד גדול לראש ממשלה. Big Joe 27.12.20 17:47 295
  ציקן שיט Tinshemet 27.12.20 16:46 172
  ראשית החקירה התנהלה נגד אדם ולא נגד ביצוע עבירה נבל עשור 27.12.20 16:48 176
     ואז הביביסטים יקבלו את את האשמה? Snake 27.12.20 17:18 252
         מי אמר לך שאין וויכוח על העובדות? נבל עשור 27.12.20 17:25 259
             אתה מערבב כמה נושאים Snake 27.12.20 17:31 266
                 אני אקצר נבל עשור 27.12.20 17:33 269
                     למה? Snake 27.12.20 17:35 275
                         נקודתית ובמשך שנים ניהלו את נחקירה שלא על פי הנהלים נבל עשור 27.12.20 17:41 284
                             טוב, לא מסכים לחלוטין אבל זה כבר נושא מורכב. Snake 27.12.20 17:49 301
                                 אתה לא מסכים כי ירית חץ ועכשיו אתה מסמן סביבו את המטרה נבל עשור 27.12.20 18:04 313
                                     אני לא יריתי שום חץ Snake 27.12.20 18:08 320
                                         זכותו לטעון שהוא זכאי נבל עשור 27.12.20 18:16 324
                                             חד משמעית Snake 27.12.20 18:20 326
                                                 טוב,כנראה בשלב הזה צריך להפסיק את הדו שיח נבל עשור 27.12.20 18:25 332
                                                     אני חושב שאתה מפספס קצת את המציאות Snake 27.12.20 18:30 337
                                                         כל אחד ועניינו מה עניין קצב ,אולמרט וזה? נבל עשור 27.12.20 18:38 346
                                                             גם הם טענו לרדיפה פוליטית.... Snake 27.12.20 18:42 351
                                                                 תראה ,אין לי אמון במערכת של החונטה המשפטית נבל עשור 27.12.20 18:46 352
                                                                     אז למה עליהם כן וביבי לא? Snake 27.12.20 18:50 355
                 מאחר והזיכרון שלי עדיין תקין נבל עשור 27.12.20 17:34 273
                     הייתה חלוקה בינו ובין גנץ Snake 27.12.20 17:37 278
                         תיקו ונתניהו ראש ממשלה ? מתעניין 27.12.20 17:38 279
                             פראייר רצח וגם מטומטם. Snake 27.12.20 17:40 282
                                 איך אם נתניהו ראש ממשלה מתעניין 27.12.20 17:41 283
                                     אל תהייה גנץ....:) Snake 27.12.20 17:42 288
                         שורה תחתונה הוא קיבל מנדט נבל עשור 27.12.20 17:42 290
                             כן, אני רואה איך השילטון שלו הוא הצלחה פנומנלית Snake 27.12.20 17:50 305
                                 זה בעיני המתבונן נבל עשור 27.12.20 18:07 316
                 ''גופה בתא מטען שאותרה בחיפוש לא חוקי לא תגרום לרוצח להשתחרר'' היא כן. לפחות בארה''ב. אלכס מהכרמל 27.12.20 19:13 386
                     כמו שכתבת....בארה''ב Snake 27.12.20 19:30 397
                 איך אפשר לומר שכולם מסכימים על העובדות רנדומלי 28.12.20 09:15 433
                     מה הקשר בין מה שכתבת למה שאני כתבתי? Snake 28.12.20 09:20 434
                         אתה טענת שכולם מסכימים על העובדות רנדומלי 28.12.20 09:25 436
                             גם לא מוסכם על איזו חולצה הוא לבש ביום שקיבל את הסיגר החמישי....... Snake 28.12.20 09:32 438
                                 בקיצור אתה טוען שהוא צריך ללכת לכלא, ולעזאזל העובדות רנדומלי 28.12.20 09:35 439
                                     ההפך. Snake 28.12.20 09:36 441
                                         יפה. לכן צריך לנפות את כל השקרים מכתב האישום רנדומלי 28.12.20 09:40 442
                                             ראשית לחיפוש סמים לא צריך צו Snake 28.12.20 10:25 445
                                                 אמצא את הכתבה עם הפסד לגבי החיפוש רנדומלי 28.12.20 10:32 447
                                                     אז מי אמור להחליט? Snake 28.12.20 10:33 448
                                                         הלוואי ונמצא שופטים הגונים רנדומלי 28.12.20 10:36 450
                                                             החיפוש לא היה לסמים. Snake 28.12.20 10:59 452
  יוגשו עוד מאות בקשות לעכב את משפטו יואב 27.12.20 16:48 177
     ראשית יש טעם בבקשות נבל עשור 27.12.20 16:50 184
  למי ששואל למה לא סביר להסתמך על אישור בעל פה יוצר 27.12.20 16:52 190
     בום מתעניין 27.12.20 16:56 198
     כמו הסוד בצוללות - יפה הבאת רעיון לתגובה משפטית 4X6GX 27.12.20 17:02 217
  מהלך מצוין. כמובן שבית המשפח לא יבטל, אבל מחפש בנרות 27.12.20 16:58 202
  זה הזמן שהיועץ והפרקליטות הרקובים יסכימו לסגירת התיקים ויצילו את שמם הטוב. גושן 27.12.20 17:04 220
  שיהיה לו בהצלחה, לא היננו רוצים שראש הממשלה שכיהן הכי הרבה שנים יגיע לכלא PaPaPanda 27.12.20 17:04 221
  חחח אני רואה פה מלא גולשים שהגיבו גם בסקופים על טראמפ: ''צלמו מסך, טראמפ יהיה נשיא עוד 4 שנים!!!'' pedro 27.12.20 17:04 223
  תגובת בית המשפט: Y to Y 27.12.20 17:06 226
  זה מרגיש כאילו הוא נוסע בזמן וכבר היה בסיבוב הזה msrl 27.12.20 17:06 227
     :) pedro 27.12.20 17:13 242
  הקורונה הפכה את עוולות הBB לנושא משעמם. עץ זית 27.12.20 17:10 233
  כן ממש השופטים שלנו יתייחסו לחוק... חחח מסתנן החדשות 27.12.20 17:11 236
     לעולם לא תכריח אותם מתעניין 27.12.20 17:15 247
     איפה הם לא? Snake 27.12.20 17:16 248
         שאלת בציניות נכון? דוגמא קטנטנה... מסתנן החדשות 28.12.20 08:27 411
             קראת עד הסוף? Snake 28.12.20 08:34 414
                 ברור שזו פרשנות... ואף היה מדובר בבוזגלו הוא היה חוטף מסתנן החדשות 28.12.20 08:40 417
                     אני לא יכול להתווכח עם רגשות מסכנות ובכיינות..... Snake 28.12.20 08:51 418
                         כבר הבנתי שאתה באחוזים הבודדים שנותנים אמון בשופטי העליון... מסתנן החדשות 28.12.20 08:53 419
                             אני מוכן לקבל המון ביקורת עליהם Snake 28.12.20 08:57 422
                                 מודה בעבירות? איזה עבירות בדיוק? ממתי הוא מודה במשהו שלא עשה, או שעשה תחת החוק ועצת עו'ד מסתנן החדשות 28.12.20 08:59 426
                                     אין ויכוח על העובדות, רק פרשנות Snake 28.12.20 09:11 431
  ביבס parker 27.12.20 17:22 256
  משטרה בזיון. שלטון הפקידים והמשטרה בארץ הקודש. לא יאומן כי יסופר סרגנט פפר 27.12.20 17:26 260
  בהצלחה. פלומה 27.12.20 17:27 262
  למי שלא מאמין שהרכבת המשפטית שועטת במלוא הקיטור לעבר הרשעה ויהי מה Abe 27.12.20 17:29 265
     אם החקירה נפתחה ללא אישור היועמ״ש דין החקירה ותוצאותיה להתבטל. זה כמו להביא קנס על הפרת party pooper 27.12.20 17:45 291
  היו אמנם אי אלו תקלות, אך אין בעיוותי הדין הללו כדי לשנות את התוצאה הרצויה. (שמאלנים ב'. פרק ז'.) היטש 27.12.20 17:36 277
     חחח מתעניין 27.12.20 17:38 280
  לא יותר נכון טקטית להוכיח חפות בביה''מש? צדקיהו 27.12.20 17:41 286
     עם בית משפט כזה מתעניין 27.12.20 17:42 287
     חח אתה חדש בשכונה? לשיטת הביביסטים - נתניהו הוא החף מפשע הכי נרדף בהיסטוריה של ישראל. pedro 27.12.20 17:48 296
     לא, כי אם אפשר לבטל את המשפט היום, אין טעם להמשיך משפט של שנים. party pooper 27.12.20 17:54 309
         מצד שני, אתה חף מפשע? תוכיח צדקיהו 28.12.20 11:28 454
  ומה תאמר על תיק 2000? vrs 27.12.20 17:48 298
  מהיום ''צו חיפוש'' ''צו מאסר'' ''צו האזנת סתר'' ''צו המשך מאסר'' הכל יהיה מהשופט בעל פה.. יוסף90 27.12.20 17:50 303
  הבעיה היא שבמדינה הבולשביקית שלנו איתי 27.12.20 18:04 312
  הכלא מלא בפושעים אשר אמרו שתפרו להם תיקים . Howlowcanugo 27.12.20 18:07 317
  זה נקרא קריסה של התיקים? לא היה כלום כי אין כלום? או שזה ניסיון להתחמק מאימת הדין כמו חולדה בלילה? קפטן הוק 27.12.20 18:07 318
     חביבי חקירה בניגוד לחוק דינה להתבטל. התחמקות עאלק party pooper 27.12.20 18:24 330
         שכחת 'כמו חולדה בלילה' לפני ה-'עאלק' קפטן הוק 27.12.20 18:55 367
     זה אומר או שלטון החוק או שלטון הצחוק בחלם 27.12.20 18:25 333
         מאז שהתחילו הבדיקות בנושא אין לביביסטים אמון במערכת שלטון החוק, אז אי אפשר לאכזב מי שאין לו ציפיות :) קפטן הוק 27.12.20 18:56 369
             ה''ביביסטים'' מהווים את רוב העם בחלם 27.12.20 19:12 384
                 אני לא מכיר שיטת ספירה בה ה''ביביסטים'' (למה הגרשיים?) מהווים את רוב העם. אשמח אם תשתף אותי קפטן הוק 27.12.20 19:14 387
                     קח מחשבון וחשב את גוש הימין ז''ל, (ללא הערבים כמובן, הם אזרחים שווי זכויות אך לא ה'' עם '' בחלם 27.12.20 19:16 389
                         לא הבנתי את תוכן הודעתך, אבל בכותרת ציינת וצדקת שגוש הימין מת ולכן אין לביביסטים רוב *בעם* קפטן הוק 28.12.20 08:39 415
     זה נקרא הליך תקין מתעניין 27.12.20 18:30 336
         שים נא רק לב לעובדה הקטנה שביבי כבר לא טוען שלא היה כלום Motale55 27.12.20 18:31 338
             היא טוען שלא היה כלום מתעניין 27.12.20 18:33 339
                 לא. הוא טוען בנוגע לחקירות לא חוקיות. Motale55 27.12.20 18:51 356
                     עשור ראש ממשלה מתעניין 27.12.20 18:52 359
                         מה שהיה היסטוריה - בשנתיים האחרונות חלה ההדרדרות הדרמטית naradin 27.12.20 18:53 362
                             מציע לקנות סובררו מתעניין 27.12.20 18:54 364
                         מעניין מי לא מחובר למציאות... Motale55 27.12.20 18:54 363
                             אני נותן נתונים מסתמך על העבר מתעניין 27.12.20 18:54 365
                                 העבר מת. יחי העתיד! Motale55 27.12.20 19:00 375
             לא, הוא יודע את מה שרוב העם יודע, שהוא לא יזכה למשפט צדק במערכת המשפט הישראלית בחלם 27.12.20 19:21 393
         בוודאי. אם בית המשפט יחליט לבטל את כתב האישום כיוון שההליך לא היה תקין אני לא אצא נגדו קפטן הוק 27.12.20 18:57 370
             יפה מתעניין 27.12.20 18:57 371
                 ערכתי והוספתי קצת. ובאמת תודה על הפרגון. פעם הבאה שקוראים לי פה צבוע אני אמתין לתגובתך קפטן הוק 27.12.20 18:58 374
  בקשתך נרשמה חלוץ שפוי 27.12.20 18:22 328
     בנפש חפצה ובלב שלם בחלם 27.12.20 18:26 334
  ''תיק בטון'' עם יותר מ-50 חורים שצריך לסתום.... taltal91 27.12.20 18:24 331
  ''פרקליטות גייט'' - המזימה שהיתלה באזרחי ישראל במשך שנים... בקרוב אקורד הסיום האזרח ע 27.12.20 18:41 350
     בקרוב אקורד הסיום של ראש הממשלה ביבי נתניהו. Motale55 27.12.20 18:52 358
         סער רמז אחרי שיחתו עם חברתו הקרובה בינייש והמקורות הפרטיים שלו בפרקליטות? מתעניין 27.12.20 18:53 361
             אני משתדל להגיב עניינית ולא ליצנית. Motale55 27.12.20 18:54 366
                 כמו תגובה 363 מתעניין 27.12.20 18:55 368
                     התקרבנות? Motale55 27.12.20 19:04 376
         חחחח האזרח ע 27.12.20 19:10 382
             תמשיך להאמין. Motale55 27.12.20 19:12 385
                 בניגוד אליך - האמונה שלי עם פז''מ של שנים. מוכח ומתועד האזרח ע 27.12.20 19:15 388
                     בניגוד אלי? Motale55 27.12.20 19:17 390
                         איזה חבר מרכז ואיזה נעליים.. 1000 תגובות בפחות משבועיים.. והמבין יבין האזרח ע 27.12.20 19:18 391
                             תמשיך לזלזל. Motale55 27.12.20 19:20 392
                                 מי שמדרדר את השיח זה אתה. בבליץ של תגובות לכל עבר לכל מי שתומך בראש הממשלה הנבחר האזרח ע 27.12.20 19:22 394
                                     מה רצית? שתכתוב ולא אגיב לך? Motale55 27.12.20 19:28 396
                                         קיבלת מינוי אחרי שבועיים להיות סדרן פה? האזרח ע 27.12.20 19:32 398
                                             כן, המנהלים נתנו לי מינוי. Motale55 27.12.20 19:38 399
                                                 אהה סליחה , אם קיבלת מינוי אז אני מתנצל.. תיכף מדרג האזרח ע 27.12.20 19:39 401
  לנאשם יש דרישות ביריון 27.12.20 18:58 373
  לא יאומן כמה שנאה יש ברוטר לראש הממשלה אריאל1 27.12.20 19:23 395
     אין שום שנאה. Motale55 27.12.20 19:39 400
     כל מי שמאמין בנסיון הפיכה הוא עיוור או חסר השכלה naradin 27.12.20 19:53 402
         כבר הרבה שנים שהחונטה לא נותנת לממשלה למנות את מי שהיא רוצה ומבצעת סיכול ממוקד בכל מי שלא בא לה בטוב. apis 27.12.20 20:13 406
             ביבי ראש ממשלה כבר 12 שנה רצוף - איזו חונטה בדיוק , האיש חטא כל השאר סיפורי עלי ביבי naradin 28.12.20 08:34 413
  זהו מקרה מובהק של מסע דייג שמצריך רישיון בכתב apis 27.12.20 20:10 405
  תגובת בית המשפט לבקשה של נתניהו p101 28.12.20 02:38 409
     😂 vrs 28.12.20 08:32 412
     הרגת אותי קפטן הוק 28.12.20 08:39 416
  כשאין תשובות לגופם של אישומים האופה 28.12.20 02:44 410
  אני כבר מבולבל. נתניהו מצהיר תחת כל עץ רענן שחםותו ת ו כ ח. בבית המשפט. אני בשוק, מה קרה? פרחים לחג 28.12.20 08:56 421
  הוא צודק לגבי ביטול בכתבי אישום MeAni 28.12.20 09:11 432
  צריך להעמיד את נתניהו לדין על האכלת המפלצת המשפטית! WB 28.12.20 09:25 435
     בדיוק כך. שיאכיל מה שבישל. האזרחים סובלים ממערכת משפטית ומשטרתית רקובה עשורים שפונפוניקה 28.12.20 12:16 455
  אמרתי לכם שביבי לא רוצה שנשמע את העדים! הוא יודע שהראיות נגדו די חזקות, ולכן משתמש בספינים אקטואלי 28.12.20 09:28 437
  מניות וצוללות חובה לחקור qm 28.12.20 09:36 440
  2 שאלות אשמח לתשובה לא מפוזיציה בנג'ו 28.12.20 10:35 449
  אני רוצה שיבטלו את שלושת דוחות החניה שקיבלתי שניתנו מאחורי גבי וללא ידיעתי שפונפוניקה 28.12.20 12:18 456
  הנוכל חי בסרט חבל על הזמן אריה33 28.12.20 18:19 459
  פייי גאד.... 453 תגובות אבי_85 28.12.20 23:19 461

   
   
שושן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.7.14
2817 הודעות, 27 מדרגים, 19 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    15:47   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. זה בסדר התקשורת כבר החליפה דיסק  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
עכשיו הקלף הוא יותר מדי שנים בשילטון.
נרטיב אחרי נרטיב מאכילים את הציבור            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Ofer H לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.8.18
27423 הודעות, 137 מדרגים, 267 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:42   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  161. המושחתים יעשו נו נו נו וימשיכו הלאה.. יקראו לזה טעות ויתקדמו.  
בתגובה להודעה מספר 1
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מציאותי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.5.15
7045 הודעות, 32 מדרגים, 56 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:38   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  281. לא דרמטי ולא נעליים  
בתגובה להודעה מספר 161
 
  
אין חובת כתב בחוק.
עוד בקשה לעדר....            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Ofer H לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.8.18
27423 הודעות, 137 מדרגים, 267 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:42   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  289. כמו שזה נראה העדר בשמאל באמת נוהה אחרי מה שמאכילה אותו התקשורת.  
בתגובה להודעה מספר 281
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מציאותי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.5.15
7045 הודעות, 32 מדרגים, 56 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:46   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  293. בעדר שלנו חשבון בנק בחול של האשה הספיק כדי להניח מפתחות בשלב החקירה.  
בתגובה להודעה מספר 289
 
  
רק אצלכם צריך להתווכח אם זה בסדר להזמין ארגזי יין ומארזי סיגרים מהספק על חשבונית של חבר לבית ראש הממשלה.
לא רק להתווכח אלא להפוך את הוויכוח להמרדה של ממש נגד כל מערכות המשפט במדינה.
אנחנו עדר שונה.
אצלנו רועה שמשקר את העדר גומר בבית אחרי חצי שנה .... צלכם זאת זכות לשקר לעדר....
קחו עשב... הנה מבטלים את המשפט.... תחמז'לו!
הנה ריבונות ביום א' .....תחמז'לו!
הנה סיפוח הנה מיטוט חמאס....
תתקדמו פראיירים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Ofer H לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.8.18
27423 הודעות, 137 מדרגים, 267 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    18:05   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  314. תמשיך למחזר לעצמך נרטיב ושקרים לרבין לא הייתה ברירה לביבי יש.  
בתגובה להודעה מספר 293
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מציאותי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.5.15
7045 הודעות, 32 מדרגים, 56 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    18:08   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  319. כן.  
בתגובה להודעה מספר 314
 
  
לנהל משפט להתבזות ולהאשים את כל העולם ואחותו....גם רבין יכל...
מזל שקצב הניח מפתחות וגם אולמרט.
יש לנו עסק עם נדבק מקצועי לכסא שמחלל בחליל לעדר.
ביטול אישום.... חחחח פראיירים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
berale לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.19
4619 הודעות, 51 מדרגים, 90 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    18:14   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  322. יש לנו עסק עם מערכת משפטית משולחת רסן , שמשתמשת בסמכויותה כדי ללוש את המערכת הדמוקרטית ( הפוליטית ),  
בתגובה להודעה מספר 319
 
  
לרדות בה , ולשלוט בה .

מניאקים .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
berale לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.19
4619 הודעות, 51 מדרגים, 90 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    18:35   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  342. להם עצמם - לבכירים שבהם , למקורביהם , ולעושי דברם יש מנגד -כאילו- חסינות גמורה ומוחלטת , מכל המעשים החמורים,  
בתגובה להודעה מספר 322
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 27.12.20 בשעה 18:45 בברכה, berale
 
אלה שנוגעים לענייניהם האישיים , ובמיחוד אלה שנוגעים למעשיהם בעלי ההשלכות הציבוריות.

עד כדי כך , שבמקרה קיצון ,אפשר אפילו שתהיה הקלטה, שמציגה איך מועברת מזוודת כסף, במהלך ניסיון ניעור של מישהו . אבל בגלל שהעניין מרחיק עד כדי נגיעה במי מהם.

אז נראה שהעמיתים שלהם המסכנים , לא מצליחים לרדת לשורש העניין ביעילות הנדרשת, לא מוצאים ידיים ורגליים . וכך הפרשייה -בעיקרה- נגררת לה כבר שנים .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Ofer H לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.8.18
27423 הודעות, 137 מדרגים, 267 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    18:33   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  340. אתה לא בעד משפט צדק?  
בתגובה להודעה מספר 319
 
  
זו זכותו להגיש את הבקשה ושבית המשפט ידון עליה. או שמא אתה מאלה שתולים את ביבי גם ללא משפט.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מציאותי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.5.15
7045 הודעות, 32 מדרגים, 56 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    18:35   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  343. שיגיש הכל טוב...  
בתגובה להודעה מספר 340
 
  
אני מתפלא על העדר שאוכל את הלוקשים....
תצהיר מהיועץ שהפעולות נעשו על דעתו ובאישורו בזמן אמת ותם הטקס של הספין הזה...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Ofer H לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.8.18
27423 הודעות, 137 מדרגים, 267 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    18:38   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  345. לא מבין על מה אתה מלין. מצד אחד שיגש למשפט וכשהוא משתמש בכלים משפטיים יש לך טענות.  
בתגובה להודעה מספר 343
 
  
לא מבין אתכם ומה אתם רוצים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מציאותי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.5.15
7045 הודעות, 32 מדרגים, 56 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    18:40   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  349. לא רוצים כלום.  
בתגובה להודעה מספר 345
 
  
תיהנו להמשיך ללכלך על כל העולם ואחותו.... אשכול הוצאת קיטור של מדוכאי ביבי המסכן שכל המערכות נגדו....
לבריאות לעשות גרפס בסוף.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
berale לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.19
4619 הודעות, 51 מדרגים, 90 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    18:53   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  360. אנחנו מוציאים קיטור על כך שבעקבות ביטולו בפועל של המשטר הדמוקרטי בישראל והפיכת ישראל לרפובליקת אהרון ברק,  
בתגובה להודעה מספר 349
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 27.12.20 בשעה 19:14 בברכה, berale
 
המשטר כיום בישראל הוא משטר משפטפטני ,ובהנהגת המשטר עומדת " מועצת גדולי המשפט" בראשותה של אסתר חיות.

והדברים כבר הגיעו לידי לכך שבמובנים מסוימים אנחנו דומים כבר לטורקיה:

כמו בטורקיה רוב התקשורת מדבררת את המשטר,

וכמו בטורקיה ראשי האופוזיציה למשטר נרדפים על ידי זרועות האכיפה בהאשמות מצוצות מהאצבע (..חיים רמון ,אפי נוה, בנימין נתניהו ...הקמפיינרים של נתניהו...)            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מציאותי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.5.15
7045 הודעות, 32 מדרגים, 56 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    18:57   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  372. כן כן כן....  
בתגובה להודעה מספר 360
 
  
בסדר....            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
berale לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.19
4619 הודעות, 51 מדרגים, 90 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    19:05   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  378. שיעמדו הם עצמם לדין , על עברות הבנייה שלהם , על ניגודי העניינים שלהם , על הנפוטיזם שלהם , ומעל הכל על כך  
בתגובה להודעה מספר 372
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 27.12.20 בשעה 19:16 בברכה, berale
 
שהישתמשו בסמכויותיהם, בצורה פסולה , על מנת להחריב את משטר הדמוקרטיה הפרלמנטרית שהיה נהוג פעם בישראל ,

ובחסות ההריסות והאנדרלמוסיה שיצרו - המליכו את עצמם .

במקום דמוקרטיה , כפו עלינו משטר של עורכי דין ,שמתמנים דרך וועדות . וכופים עלינו את האג'נדות הפוסט ציוניות שלהם .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Ofer H לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.8.18
27423 הודעות, 137 מדרגים, 267 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    19:04   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  377. טוב, מיצינו. ססמאות ובלי דיון או תשובות.  
בתגובה להודעה מספר 349
 
  
לילה טוב.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גשם חומצי
חבר מתאריך 31.7.20
57 הודעות
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    18:40   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  348. חזק!  
בתגובה להודעה מספר 293
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דודיבר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.8.18
773 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ג בטבת תשפ''א    00:50   28.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  407. אבל יש חובה לקבל אישור ולו בע'פ ומתברר על פי הכתבה שרוב הראיות הושגו אפילו לפני אישור ע'פ  
בתגובה להודעה מספר 281
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הרב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.3.14
9649 הודעות, 71 מדרגים, 130 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    19:58   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  403. ומה עם מרקל אהובתם?  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
15 שנה בשלטון            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Abe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.3.19
1092 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ג בטבת תשפ''א    17:00   28.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  458. ללא מילים  
בתגובה להודעה מספר 1
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישר
חבר מתאריך 6.7.14
6860 הודעות
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    15:48   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אז הוא מודה באשמה אבל טוען לבעיה טכנית?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Prodigy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
41014 הודעות, 186 מדרגים, 298 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    15:50   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אני חושב שהוא מודה בעובדות בכל התיקים אבל מנסה פשוט להסביר שזה בסדר  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  
למשל שזה בסה"כ שלוש וחצי כתבות בוואלה או שזה מתנות מחברים...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הימני_בעמ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.2.18
1084 הודעות, 3 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:37   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  143. לא..  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  
זה לא מספיק לרצות להרשיע אדם.
יש צורך גם לעשות זאת בצורה חוקית
ואם רוהמ נחקר כאשר החוק לא מאפשר זאת אזי דינה של אותה חקירה ללכת לפח..            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
blackjack לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.4.19
3898 הודעות, 8 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:20   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  254. ממזמן היועץ החליט שאפשר לחקור באישור בעל פה  
בתגובה להודעה מספר 143
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
FBD לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.10.15
14558 הודעות, 137 מדרגים, 254 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:40   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  154. באופן גס תרתי משמע אסכם כך: רוה״מ נתניהו הולך לנקנק את המתפרה  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  
יתכן שיש להם הזדמנות לרדת מהעץ שטיפסו עליו ללא משפט . הזדמנות אולי אחרונה טרם התחלת המשפט המביך הזה מבחינת המתפרה .

גם אם נתניהו לא ישאר רוה״מ , עדיין המכה לאגו של התופרים לאחר המפלה במשפט תהיה קשה מנשוא , ולכן עדיף להם לסיים את הבושה כבר היום.
ככה תמיד יוכלו לאמר שהמשפט בוטל בגלל טעויות טכניות .. ולא בגלל טעות מהותית בהקשר להאשמות עצמן .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מיקיזו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.7.10
4973 הודעות, 17 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:49   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  180. המושחת נתניהו יודע שהוא הולך לכלא ומנסה להימלט באמצעות טענות טכניות. בוז לו ובוז לתומכים בו  
בתגובה להודעה מספר 154
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ביטלג'וס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.7.08
1702 הודעות, 11 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:58   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  201. בוז לך שקבעת שהוא יודע שהוא הולך לכלא לפני תחילת המשפט.  
בתגובה להודעה מספר 180
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
party pooper לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.19
2025 הודעות, 7 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:12   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  237. לאדון אין מושג בסיסי במשפטים (״טכניות״) ועוד מתיימר לקבוע שביבי מושחת...  
בתגובה להודעה מספר 180
 
  
לידיעתך, טענות ״טכניות/פרוצדורליות״ הן הטענות הכי חזקות שניתן להעלות משום שאין לביהמ״ש שום מרחב לשיקול דעת לקבלן/לא לקבלן בהתחשב שיש הסכמה על העובדות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מיקיזו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.7.10
4973 הודעות, 17 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:56   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  310. כבודו רואה יותר מדי סדרות אמריקאיות - הטענות הללו הן קלסיקה (חוזרת) של ''אכלו לי שתו לי'' של כל עבריין  
בתגובה להודעה מספר 237
 
  
לא רק שיש לבית המשפט שיקול דעת - הוא גם יזרוק אותן מכל המדרגות            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גושן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.3.19
13324 הודעות, 105 מדרגים, 157 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:18   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  249. הכאב והתסכול ניכרים בכתיבתך.  
בתגובה להודעה מספר 180
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מורנו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.9.19
2514 הודעות, 19 מדרגים, 38 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:41   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  285. בוז לך שתגובתך משנאה ולא עניינית  
בתגובה להודעה מספר 180
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Snake לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.7.18
3184 הודעות, 26 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:09   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  230. גם אם היו טעויות טכניות, אני די בטוח שהחקירה לא מתבטלת  
בתגובה להודעה מספר 154
 
  
זה לא אמריקה, אולי מי שצריך יקבל בראש אבל העבירות עדיין נעברו והעבריין יענש.

לצורך העניין שוטר בישראל שיעשה חיפוש לא חוקי וימצא גופה בתא המטען לא יגרום לכך שהרוצח ישוחרר.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
party pooper לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.19
2025 הודעות, 7 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:13   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  241. פתיחת חקירה נגד נבחר ציבור ללא אישור היועמש הינה פגם יסודי על כל המשתמע מכך.  
בתגובה להודעה מספר 230
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Snake לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.7.18
3184 הודעות, 26 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:15   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  246. וכמי שכתבתי, אם זה נכון מישהו יתן את הראש על זה  
בתגובה להודעה מספר 241
 
  
ועדיין המשפט ימשך.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
party pooper לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.19
2025 הודעות, 7 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:21   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  255. לא בהכרח  
בתגובה להודעה מספר 246
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הגיון_בריא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.1.17
1993 הודעות, 59 מדרגים, 114 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ג בטבת תשפ''א    02:21   28.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  408. הפנמת כבר שהתביעה, המשטרה והפרקליטות הם כנופיית פשע. אבל משום מה אתה ממשיך לתת אמון בשופטים  
בתגובה להודעה מספר 154
 
  
אז תתעורר. מדובר באותה חונטה מושחתת. השופטים עשויים בדיוק מאותו חומר. ולכן אין שום סיכוי לביבי לצאת זכאי. גם אם יביא מליארד ראיות חצובות בבטון.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
dudi_du2 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.6.09
19524 הודעות, 180 מדרגים, 331 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:27   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  261. 90% מהכתבות בוואלה שליליות עד ארסיות! אבל מבחינת השמאל כל מה שמעל 0.1% חיובי לימני זה פשע...  
בתגובה להודעה מספר 4
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מורנו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.9.19
2514 הודעות, 19 מדרגים, 38 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:46   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  292. לא הבנתי  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  
אם הפרקליטות עברו על החוק, זה לא משנה לך?
אז מה זה משנה לך "שכביכול" ביבי עבר על החוק?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Bold eagle לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.6.17
5957 הודעות, 41 מדרגים, 70 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:07   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. איפה בדיוק ראית הודאה באשמה?!  
בתגובה להודעה מספר 2
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הפוך גוטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.16
22281 הודעות, 207 מדרגים, 398 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:08   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. מה הקשר? אם עכשיו היו מאשימים אותך שאתה, ולא זדורוב, רצחת את תאיר ראדה (או את ארלוזורוב) -  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  
אם היתה עומדת לך טענה מקדמית / דיונית לזרוק את ההאשמה מכל המדרגות מבלי לנהל הוכחות - לא היית משתמש בה?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלכס מהכרמל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.2.14
12167 הודעות, 207 מדרגים, 401 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:29   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  131. +1  
בתגובה להודעה מספר 17
 
  


ליצירת קשר alexmehakarmel at gmail


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Ofer H לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.8.18
27423 הודעות, 137 מדרגים, 267 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:41   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  157. הייתם מתים.  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  
מושחתים בפרקליטות ובמשטרה ואתם עדיין מכסים להם את ערוותם.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
השכל הישר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.7.14
10539 הודעות, 98 מדרגים, 151 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    15:49   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. מבקש צדק על אכיפה בררנית וממוקדת  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ובצדק


‏"המקום הכי חם בגיהנום שמור למי שבזמנים של משבר מוסרי שומר על נייטרליות". (דנטה אליגיירי)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מיקיזו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.7.10
4973 הודעות, 17 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:50   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  183. כן - אשכרה בררנית. כי היו הרבה ראשי ממשלה אחרים מושחתים מהיסוד בעשור האחרון בישראל  
בתגובה להודעה מספר 3
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Snake לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.7.18
3184 הודעות, 26 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:11   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  234. חחחח חזק  
בתגובה להודעה מספר 183
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
GIGO_999
חבר מתאריך 30.9.20
186 הודעות
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    18:23   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  329. אז הוא מודה על תיק 4000 ?  
בתגובה להודעה מספר 3
 

תעשו לי סדר ?

https://youtu.be/tO9a34W5B3A            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
משטח העקומה
חבר מתאריך 8.6.20
542 הודעות
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    15:51   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. הסיפור מכור לא מבין איך עדיין יש לראש הממשלה טיפת אמון בבתי המשפח הפוליטיים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
בג"ץ משחק משחק פוליטי הסניף של מרץ            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מנחם כזביוב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.2.17
3067 הודעות, 42 מדרגים, 84 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:05   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. אין אמון - זו פנייה לציבור דרך בית המשפט  
בתגובה להודעה מספר 5
 
  
והיא מאד אפקטיבית - פעם אחר פעם הציבור נותן בו אמון.
אין ציפיה שבית המשפט יםסוק לטובתו, זה מכור, אבל שבית המשפט יסביר לציבור למה - ואנחנו נחליט אם ההתפתלויות וההצטדקויות שוות את הנייר עליו הן כתובות (הן לא).            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אהרון5 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.15
56934 הודעות, 236 מדרגים, 406 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:16   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. יפה  
בתגובה להודעה מספר 13
 
  


אהרון בטוויטר: https://twitter.com/hcj4mo80ZvTqF4Q


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עכביש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.9.15
12084 הודעות, 90 מדרגים, 172 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:51   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  185. נכון. אין סיכוי שיסכימו אבל יצתרכו להסביר למה לא וכאן תהיה בעייה.  
בתגובה להודעה מספר 27
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
20712 הודעות, 111 מדרגים, 210 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    20:00   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  404. נכון  
בתגובה להודעה מספר 13
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הפוך גוטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.16
22281 הודעות, 207 מדרגים, 398 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    15:52   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. לייק. עד עכשיו רדפו אותו הרבה יותר ממה שרודפים כל נחקר/נאשם. אז שלפחות יתנו לו זכויות רגילות של נאשם.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
וזה לא מספיק!
אני עדיין מצפה לראות *בכלא* את מי שניצלו לרעה את סמכויות החקירה והאכיפה שבידם - כדי להחליף שלטון נבחר במדינה דמוקרטית.

שוטרים, פרקליטים ופרקליטות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
SWITCH לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.9.19
5439 הודעות, 23 מדרגים, 45 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    15:55   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. ברור, כל הבלאגן, והם פשוט יבטלו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Abe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.3.19
1092 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:59   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  207. נכון, צודק! מה הביבי הזה חושב לעצמו?! שהוא בארה״ב או אירופה או מדינה מערבית שומרת חוק???  
בתגובה להודעה מספר 7
 
  
הוא יגלה מהר מאוד שהחוק לא שווה בפני כולם והוא מתגמש מתקשח או מתבטל בפני מי שהפרקליטות ונציגיהם בעליון רוצים בּיִקָרוֹ. ״שוויון בפני החוק לכולם כולל כולם״ הוא עקרון שנכון במקרים מאוד מסויימים (בעיקר בעת ההחלטה להגיש כתבי אישום) א-ב-ל, עמידה בתנאי החוק להגשת כתב אישום קביל מבחינה משפטית, זה...לא בבית ספרינו!
כולנו ראינו ורואים איך בתכניות משפט אמריקאיות, למשל כמו ״חוק וסדר״, ראיות מפתח נזרקות מבתי משפט אם הוכח בדיון המקדמי שהושגו בניגוד לחוק.
ועוד לא אמרנו מילה בכיוון של ׳פירות העץ המורעל׳ (דוקטרינה שהשמאלנים בפרקליטות ובעליון יהיו מוכנים להתאבד בפיגועי תופת חוזרים ונשנים כדי למנוע את אימוצה בישראל).
הקיצר, ביבי או לא ביבי, אין שיוויון בפני החוק בישראל. אנחנו משחקים ״בנדמה לי״ שיש לנו מדינה דמוקרטית מתוקנת עם חוקים ותקנות. מצטער מר בגין, אך אין ומעולם לא היו שופטים בירושלים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
SWITCH לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.9.19
5439 הודעות, 23 מדרגים, 45 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ג בטבת תשפ''א    11:13   28.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  453. אחרי ההסבר המפורט שלך, אתה חושב (גם אם זה מוצדק) שהם פשוט יבטלו את כתב האישום?  
בתגובה להודעה מספר 207
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Abe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.3.19
1092 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ג בטבת תשפ''א    16:57   28.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  457. חייבים לבטל, ולא כי אני מאוהדי ביבי, ממש לא!!! אלא כי אני מאוהדי שלטון החוק!  
בתגובה להודעה מספר 453
 
  
מה שמדהים אותי הוא ראיית המנהרה של אנשי רק-לא-ביבי. אתם לא מבינים מה זה אומר לגבי כלל האזרחים אם יש מערכת אכיפה דורסנית, שמצפצפת על החוק ועל זכויות חשודים ונחקרים? אתם מבינים שבהסתערות על מבצר "ביבי" אנחנו מאבדים את שלטון החוק? זה לא מפריע לכם?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
SWITCH לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.9.19
5439 הודעות, 23 מדרגים, 45 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ג בטבת תשפ''א    23:14   28.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  460. אני לא חובב של ביבי, בכלל לא, אבל אפתיע אותך ואומר שאני בטוח שהתאמצו מאוד לייצר תיקים פה  
בתגובה להודעה מספר 457
 
  
בעיני זה בגדר אכיפה סלקטיבית, כי כל הפוליטיקאים מושחתים ורק אצלו מדקדקים כל כך.
אבל עזוב רגע דעות שלי ושלך, בהינתן כל מה שאתה אומר (שאני די מסכים איתו בגדול) אם אתה מניח שתפרו לו תיק, למה שאותם אנשים יבטלו את התיק הזה רק בגלל איזה סעיף של אישור בכתב או שלא בכתב שהיה או לא היה בזמן או שלא בזמן.
הרכבת הזו כבר עזבה את התחנה מזמן, אין לה ברקסים, זה יגמר רק בהתנגשות            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
המקור
חבר מתאריך 19.2.09
49797 הודעות
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    15:57   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. חיחיחי ביבי בהיסטריה, מבין שבמשפט הוא גמור, מנסה טריקים נלוזים  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Motale55 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.12.20
1237 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:20   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. אבל הוא הבטיח בלי טריקים ובלי שטיקים...  
בתגובה להודעה מספר 8
 
  
רק שכתמיד לא הבטיח לקיים...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מתעניין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.18
28789 הודעות, 105 מדרגים, 151 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:30   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  133. הגנה משפטית זה טריקים ואו  
בתגובה להודעה מספר 34
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Abe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.3.19
1092 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:06   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  228. חבל שאתה עיוור לראות שדווקא הפעם, הטריקים והשטיקים מגיעים מהפרקליטות.  
בתגובה להודעה מספר 34
 
  
ישנו חוק שקובע שאישור פתיחת חקירה בעניינו של ראש ממשלה ייעשה רק באישורו בכתב מראש של היועמ״ש.
הפרקליטות צפצפו על החוק ופתחו בחקירה (שכולנו יודעים איך נוהלה וזוהמה ותוצריה הוסתרו) ועכשיו מנסה להכשיר בדיעבד את אישור פתיחת החקירה.
בארה״ב שבה אני חי, התובע המחוזי היה מועף מתפקידו ועומד לדין פלילי ובפני תביעה אזרחית אישית אילו היה עושה עשירית מכך. אבל...בישראל כמו בישראל. כאן זה מותר ורצוי...במיוחד אם המטרה היא ביבי. נכון חמוצון קטן שלי???
נ.ב.
אתה בחומץ או במלח?!?!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Motale55 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.12.20
1237 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:09   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  232. אני לא עיוור ואפילו נטול משקפיים  
בתגובה להודעה מספר 228
 
  
ולהבא תחשוב אם כדאי לך לכתוב לגופו של גולש.
לא אתלונן בפני המפקחים ומנהלי הפורום, שדבריך הנלוזים ימשיכו להתנוסס...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Abe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.3.19
1092 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    18:39   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  347. אז...בחומץ או במלח, כפרה??? אל תשאיר אותנו במתח פה!  
בתגובה להודעה מספר 232
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Motale55 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.12.20
1237 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    18:46   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  353. אני אוהב רק במלח.🤪  
בתגובה להודעה מספר 347
 
  
אבל מי שחמוצים אלה ביבי וחבורת המעריצות והמעריצים. הם חמוצים מרוב זיעה...🤪

אבל בקרוב עם ישראל ישתחרר מהחנק וינשום לרווחה. זה מה שחשוב. וגם אתם תגידו "ברוך שפטרנו"...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Snake לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.7.18
3184 הודעות, 26 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:13   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  243. גם אם מי שצריך יקבל בראש זה לא יבטל את המשפט  
בתגובה להודעה מספר 228
 
  
בארהב גופה בנמצאה בתא מטען בחיפוש לא חוקי הרוצח ישתחרר, בארץ לא            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Ofer H לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.8.18
27423 הודעות, 137 מדרגים, 267 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:51   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  188. לבקש צדק לא בבית סיפרנו אה!?  
בתגובה להודעה מספר 8
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמלץ פלד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.12.17
31946 הודעות, 91 מדרגים, 121 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:25   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  257. השופטים יקרעו אותו. הוא לא התכונן מן הסתם  
בתגובה להודעה מספר 8
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דרומייי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.8.17
4614 הודעות, 26 מדרגים, 52 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    15:57   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. אישור בעל פה?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מעניין...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עוז הגיבור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.11.18
5309 הודעות, 129 מדרגים, 252 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    15:57   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. מדוע סביר להניח שאדם המייצג (אולי בעל כורחו) את ישראל השנייה לא יזכה למשפט הוגן ??  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אנשי בית המשפט והפרקליטות הם תוצר של מפעל הנקניקיות המכונה האקדמיה בישראל.
בשם אחר ניתן לכנותם ״האינטליגנציה״.

הגוף הזה צבוע בצבעים חסרי גיוון תרבותי באופן מוחלט.
בבית היוצר הזה, קרי מפעל הנקניקיות המדובר, משפחה היא מוסד ארכאי, יהודה ושומרון הם שטחים כבושים, צדקת הדרך כלאום איננה, והפרט וזכויותיו זהו הדבר היחיד שמעניין אותם.

באופן הזה, מי שנותן פתחון פה לחרדים, מתנחלים, מזרחיים ואנשי פריפריה מבחינה ציבורית הוא אויב המערכת.
הוא מצהיר בכך שהוא מקים מפעל נקניקיות מתחרה.

ועל כך אין סליחה ומחילה.

אם יתנו מקום, ולו הקטן ביותר לפריצה הזו, לכו תדעו עד לאן זה יכול עוד להתדרדר..
בסוף, ההמון הזה עוד ירצה לקבוע במדינה מי יהיה פה הריבון.
עד כאן !!!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Will33
חבר מתאריך 2.4.12
3472 הודעות, 37 מדרגים, מינוס 4 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:09   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. הכל טוב ויפה  
בתגובה להודעה מספר 10
 
  
אבל אבקש לקבל פירוט איזה פתחון פה נתן הביבי למזרחיים ואנשי פריפריה?
(חרדים ומתנחלים אני מסכים.)            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלף כרמל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.2.19
5660 הודעות, 27 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    19:05   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  379. וזה כל הסיפור  
בתגובה להודעה מספר 10
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Shpinoza
חבר מתאריך 2.3.14
624 הודעות
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    15:58   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. ביביל׳ה מכין את הקרקע ליום שאחרי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עוז הגיבור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.11.18
5309 הודעות, 129 מדרגים, 252 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:19   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. אין נמוך יותר מביזוי ראש ממשלה בישראל !  
בתגובה להודעה מספר 11
 
  
לא חשבתי לכנות כך את רבין למרות אוסלו הנוראי והמדמם.
וגם לא אכנה כך את שרון על ההתנתקות האומללה.

רבים היה גם ראש ממשלתי, בין אם בחרתי בו ובין אם לא, ועל כן רציחתו היא פגיעה באומה כולה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עם הספר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.10.15
5611 הודעות, 40 מדרגים, 64 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:45   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  168. חבל שאי אפשר לדרג פעמיים  
בתגובה להודעה מספר 33
 
  


אהל אל-כִּתאב أهل الكتاب כי עם ישראל מחזיק בספר המקורי וכל השאר חיקויים.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עוז הגיבור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.11.18
5309 הודעות, 129 מדרגים, 252 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:05   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  225. מזל שאפשר לדרג לפחות פעם אחת..😉  
בתגובה להודעה מספר 168
 
  
שמחתי לדרג !            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
BlueBus
חבר מתאריך 24.7.18
2239 הודעות, 33 מדרגים, מינוס 9 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ג בטבת תשפ''א    08:54   28.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  420. ביביל'ה המושחת בדרך לכלא הדיקטטור שלך  
בתגובה להודעה מספר 33
 
  
ואין יותר ראוי מלבזה את מי שהורס את המדינה. וביבי אחראי במידה רבה להסתה שהובילה לרצח ראש ממשלה אז מאיפה אתם שואבים את החוצפה להיעלב בשבילו, סטייל הוא קים מצפון קוריאה?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מתעניין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.18
28789 הודעות, 105 מדרגים, 151 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:03   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. צודק מאה אחוז  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הקוריאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.7.13
12194 הודעות, 90 מדרגים, 129 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:06   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. על ראש הגנב בוער הכובע  
בתגובה להודעה מספר 0
 

אדם שמחפש בנרות דרכים להתחמק מהמשפט הפלילי על עברות חמורות, כנראה יודע למה הוא לא רוצה להגיע למשפט ויש לו מה להחביא.

עצוב שזה ראש הממשלה שלנו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רודק צדף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.1.20
5349 הודעות, 33 מדרגים, 45 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:23   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. כן הוא יודע  
בתגובה להודעה מספר 14
 
  
כנראה יודע למה הוא לא רוצה להגיע למשפט

הוא יודע שזה הקלף הכי חזק מבין שניים או שלושה שיש ליריביו, שכוללים ראשי מפלגות אחרות וערוצי טלוויזיה ורדיו.

תעמיד את עצמך בראש במשפט על אונס/רצח (חס וחלילה) ונניח שלא עשית כלום.
תרצה לעבור את כל ההליך כשבינתיים חייך נהרסים על לא עוול בכפך?

מקווה שתמצא איזשהו היגיון בדבריי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הקוריאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.7.13
12194 הודעות, 90 מדרגים, 129 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:40   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  155. אדם כמו נתניהו שמחפש בנרות לא להגיע למשפט עושה זאת מתוך ידיעה שהוא לא זכאי ויש לו מה להסתיר  
בתגובה להודעה מספר 37
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
_מכבי_ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.7.14
6083 הודעות, 124 מדרגים, 243 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:56   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  197. שטויות  
בתגובה להודעה מספר 155
 
  
ביבי מסתכל על חייו הפוליטים. התיקים חסרי בסיס. אם ביבי יוצא זכאי, הוא לוקח את הבחירות בעיניים עצומות. ולא רק זה התקשורת והפרקליטות יגיעו לשפל חסר תקדים באמון הציבור.

נ.ב

אני לא מצביע ביבי, לא מחובביו

אין ימין בשלטון - עובדה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הקוריאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.7.13
12194 הודעות, 90 מדרגים, 129 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:00   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  209. מצחיק כי זה גם מה שאולמרט אמר.. האם חשבת שאולמרט לא צריך להתפטר עוד בשלב החקירות?  
בתגובה להודעה מספר 197
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
_מכבי_ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.7.14
6083 הודעות, 124 מדרגים, 243 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:01   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  213. לא לא חשבתי  
בתגובה להודעה מספר 209
 
  
לא רואה שום סיבה להתפטר מתפקיד. לדעתי דבר כזה נותן לגיטימציה להפיל אנשי מפתח שלבסוף ייצאו זכאים. אגב את אולמרט בתור ראש ממשלה דווקא חיבבתי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הקוריאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.7.13
12194 הודעות, 90 מדרגים, 129 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:12   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  238. העובדה מוכיחות שנתניהו לא מסוגל לנהל משפט ולהיות ראש ממשלה.  
בתגובה להודעה מספר 213
 

ראש ממשלה היא לא עבודה בחצי משרה, היא עבודה במשרה מלאה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
_מכבי_ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.7.14
6083 הודעות, 124 מדרגים, 243 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:13   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  239. זה מה שאתה חושב  
בתגובה להודעה מספר 238
 
  
לא מסכים איתך. בוא נסיים פה שבוע מצויין שיהיה לך.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מתעניין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.18
28789 הודעות, 105 מדרגים, 151 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:13   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  240. הסכמי השלום העברת השגרירות חיסול מדען הגרעין הכרה בגולן  
בתגובה להודעה מספר 238
 
  
הבאת החיסונים

תעשה טובה טוב            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הקוריאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.7.13
12194 הודעות, 90 מדרגים, 129 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ג בטבת תשפ''א    08:59   28.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  423. הרס הכלכלה, שלושה סגרים, ריסוק אמון הציבור, כתבי אישום בשוחד, מרמה והפרת אמונים  
בתגובה להודעה מספר 240
 

מליון מובטלים

ועוד, ועוד...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מתעניין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.18
28789 הודעות, 105 מדרגים, 151 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ג בטבת תשפ''א    08:59   28.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  424. דמגוגיה בשקל  
בתגובה להודעה מספר 423
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הקוריאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.7.13
12194 הודעות, 90 מדרגים, 129 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ג בטבת תשפ''א    09:03   28.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  429. ברור.. ברור... תן לי לנחש, אין נגיף, יש צ׳יפים וכדור הארץ שטוח?  
בתגובה להודעה מספר 424
 

תוציא את הראש מהחול.. ישראל במצב סביר לא בזכות נתניהו. ישראל במצב סביר ולא טוב מאוד באשמת נתניהו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מתעניין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.18
28789 הודעות, 105 מדרגים, 151 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ג בטבת תשפ''א    09:04   28.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  430. לפי בלומברג מערכת הבריאות מקום חמישי  
בתגובה להודעה מספר 429
 
  
מקום ראשון החיסונים

תמותה פחות מגרמינה נסה שוב            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הקוריאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.7.13
12194 הודעות, 90 מדרגים, 129 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ד בטבת תשפ''א    13:53   29.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  463. והקשר?  
בתגובה להודעה מספר 430
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
MechanicalMan לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.7.20
999 הודעות, 7 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    18:18   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  325. אם את כל ההישגים המרשימים שהוא השיג בשנה האחרונה בלבד  
בתגובה להודעה מספר 238
 
  
הוא עושה תוך כדי משפט, אז קל וחומר מה יקרה בלי משפט - הישגים משמעותיים הרבה יותר כפי שכבר קרה אפילו בתקופת הצורר אובמה.


מהנדס (שמזהה) תהליכים


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הקוריאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.7.13
12194 הודעות, 90 מדרגים, 129 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ג בטבת תשפ''א    08:59   28.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  425. ספר למליון מובטלים ועסקים קורסים הודות לריסוק אמון הציבור שלו...  
בתגובה להודעה מספר 325
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
MechanicalMan לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.7.20
999 הודעות, 7 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ד בטבת תשפ''א    13:33   29.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  462. מיליון מובטלים?  
בתגובה להודעה מספר 425
 
  
למה לא 2 מיליון?
המספרים המעודכנים הם כ-600 אלף וגם זה מעוגל חזק כלפי מעלה:
https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001353799

אמון הציבור בנתניהו לא רלוונטי לאחוז המובטלים.
רק מזכיר פה את הנתון של האבטלה בתחילת משבר הקורונה. כזכור, היינו ממש טרום סבב ג' של הבחירות עם עם משוסע ביותר:
https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001316761

האם אז ייחסת את נתוני האבטלה ומצב העסקים המשגשג לאמון הציבורי בנתניהו או שמא פה זה קשור ושם זה לא קשור?


מהנדס (שמזהה) תהליכים


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
האזרח ע לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.10.15
7058 הודעות, 64 מדרגים, 125 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    18:22   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  327. חחחח לא מסוגל? הוא עשה בשנתיים האחרונות מה שלא עשו בעשורים מבחינה מדינית  
בתגובה להודעה מספר 238
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלף כרמל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.2.19
5660 הודעות, 27 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    19:07   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  380. אולמרט ידע מה עשה(מעטפות) וידע שקרובים לו יודעים על כך. נתניהו בטוח בחפותו  
בתגובה להודעה מספר 209
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הקוריאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.7.13
12194 הודעות, 90 מדרגים, 129 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ג בטבת תשפ''א    09:01   28.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  428. גם אולמרט היה בטוח בחפותו... ובדיוק כמו אולמרט, גם נתניהו יודע טוב מאוד שהוא לא רוצה להגיע למשפט  
בתגובה להודעה מספר 380
 

כי כנראה הוא יודע שהוא עשה דברים לא בדיוק כשרים, כנראה בדומה לאולמרט.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלף כרמל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.2.19
5660 הודעות, 27 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ג בטבת תשפ''א    09:43   28.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  443. אין מה להשוות בין השניים. הראשון קיבל כסף במעטפות. לשני כתב אישום תקדימי, וככה״נ מלא חורים  
בתגובה להודעה מספר 428
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דרומי שקול לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.1.20
1144 הודעות, 4 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:08   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. מי שהמציא כתב אישום ימציא גם כתב של היועמש  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Rota לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.4.18
12910 הודעות, 48 מדרגים, 76 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:09   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. הוא חי בספרה משלו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רודק צדף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.1.20
5349 הודעות, 33 מדרגים, 45 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:20   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. אם הוא צודק מבחינה משפטית אז מאיפה תגובתך נובעת בעצם?  
בתגובה להודעה מספר 19
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
donnie לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.5.04
12362 הודעות, 56 מדרגים, 112 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:09   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. בהצלחה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
yossi225 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.10.11
3776 הודעות, 24 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:10   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. חשבו איזה סדר יהיה אפשר לערוך במערכות האלו איללוא שנאות אישיות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
80 מנדטים לימין לפי הסקרים

אפשר לעשות הכל

להקים מנגנוני פיקוח אפקטיביים על הפרקליטות עם שיניים
פרקליט שסרח הבייתה

ועוד מלא רפורמות דמוקרטיות לטובת האזרח הקטן שנרמס על ידם            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שולץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.7.14
23542 הודעות, 72 מדרגים, 65 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:14   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. באיזה עולם דימיוני הימין מקבל 80 מנדטים?  
בתגובה להודעה מספר 21
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
yossi225 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.10.11
3776 הודעות, 24 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:17   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. בעולם המדומיין שלי  
בתגובה להודעה מספר 23
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שולץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.7.14
23542 הודעות, 72 מדרגים, 65 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:23   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. זה מסביר את זה, תודה.  
בתגובה להודעה מספר 28
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אריק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.1.17
692 הודעות, 4 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:25   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  258. מצביעי ליברמן + כשליש מהעדר של כחולבן = 80  
בתגובה להודעה מספר 23
 
  
+ עוצמה..            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלף כרמל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.2.19
5660 הודעות, 27 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    19:10   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  381. יש מפלגות רל״ב המגדירות עצמן ימין. ליברמן. סער. בנו. אפילו יש עתיד וכח״ל  
בתגובה להודעה מספר 23
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שולץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.7.14
23542 הודעות, 72 מדרגים, 65 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ג בטבת תשפ''א    10:27   28.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  446. תחליט יש עתיד וכחל זה ימין או שמאל? ליברמן פתאום ימין? סער זה ימין רישמי?  
בתגובה להודעה מספר 381
 
  
ומה עם החרדים? ימין או שמאל            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלף כרמל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.2.19
5660 הודעות, 27 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ג בטבת תשפ''א    10:43   28.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  451. אני לא מחליט. הם צריכים להחליט. המצביעים שלהם עם נטיה ימינה, למעט כח״ל/יש עתיד, אבל הם  
בתגובה להודעה מספר 381
 
  
חברו למפלגות רל״ב, יחד עם מפלגות שמאל.
לכן יש כ 60-70 מנדטים/מצביעים עם נטייה לימין, אבל חלקם (בהחלטת ראשי המפלגות) רל״ב.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרה אדומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.4.12
44886 הודעות, 308 מדרגים, 607 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:12   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. לא יעזור בית דין  
בתגובה להודעה מספר 0
 


☝️ This claim about whatever, is disputed ☝️


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
65229 הודעות
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:14   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. מה קרה עם “אין כלום כי לא היה כלום״? עברנו לשלב ההיתלות בבירוקרטיה?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Motale55 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.12.20
1237 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:19   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. בגלל שהוא יודע שהיה, והיה לא מעט.  
בתגובה להודעה מספר 24
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מאחיה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.5.11
7836 הודעות, 111 מדרגים, 222 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:48   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  178. יש לך מקור למה שכתבת ??  
בתגובה להודעה מספר 30
 
  


83,609


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Motale55 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.12.20
1237 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:49   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  179. איזה מקור אתה רוצה?  
בתגובה להודעה מספר 178
 
  
ולמה אתה שואל דווקא אותי ולא אחרים שכותבים כמוני?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מאחיה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.5.11
7836 הודעות, 111 מדרגים, 222 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:49   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  299. טוב ! לא חשוב ...תמשיך לדקלם .  
בתגובה להודעה מספר 179
 
  


83,609


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Motale55 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.12.20
1237 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:50   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  302. בינתיים מי שמדקלם אלה התומכים של ביבי.  
בתגובה להודעה מספר 299
 
  
מי שכותב מהלב שלו ולא דיקלומים זה אני.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מאחיה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.5.11
7836 הודעות, 111 מדרגים, 222 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:53   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  307. בהצלחה חבר !  
בתגובה להודעה מספר 302
 
  


83,609


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Motale55 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.12.20
1237 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:53   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  308. בהצלחה לכל עם ישראל!  
בתגובה להודעה מספר 307
 
  
בריאות וכל טוב!

עם ישראל היה לפני ביבי וימשיך להתקיים אחרי ביבי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מאחיה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.5.11
7836 הודעות, 111 מדרגים, 222 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:00   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  208. שהיה והיה לא מעט . מקור בבקשה .  
בתגובה להודעה מספר 178
 
  


83,609


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שולץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.7.14
23542 הודעות, 72 מדרגים, 65 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:14   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. לא היה כלום כי אין כלום חחח  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Motale55 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.12.20
1237 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:19   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. תגובה 30.  
בתגובה להודעה מספר 25
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
נוקי
חבר מתאריך 8.9.11
112 הודעות
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:14   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. מצויין!! שילוב פתרונות אדיר!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 27.12.20 בשעה 16:47 בברכה, נוקי
 
א. הוא לא מודה באשמה.
ב. יש בסיס חוקי מצויין לביטול כל התיקים
ג. תופרי התיקים לא יצטרכו להתפתל ("השופטים דרשו לתקן את כתב האישום בעשרות נקודות"... ידוע? "זה יהיה יותר משפט מנדלבליט ממשפט נתניהו"... שמעתם?)
לדעתי כדאי מאוד לשופטים לקבל את הבקשה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
joniboy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.3.08
9864 הודעות, 27 מדרגים, 48 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:37   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  145. +++  
בתגובה להודעה מספר 26
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הניצוץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.12.08
18790 הודעות, 222 מדרגים, 444 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:58   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  204. אם ביבי רק יתחייב לעזוב את הפוליטיקה 4 שנים מהקמת הממשלה הבאה, win win  
בתגובה להודעה מספר 26
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Motale55 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.12.20
1237 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:18   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. אוקיי מר נתניהו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
שיהיה לך בהצלחה.
ולמרות זאת תם פרק ראש הממשלה בחייך.
בקרוב יהיה למדינת ישראל ראש ממשלה שלא דורס את נאמניו ולא משקר לבני עמו בפרצוף כאילו כל הציבור מטומטם.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מתעניין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.18
28789 הודעות, 105 מדרגים, 151 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:50   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  181. מילה של שאשא זה מילה  
בתגובה להודעה מספר 29
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Motale55 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.12.20
1237 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:53   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  191. מילה של ביבי זאת מילה...  
בתגובה להודעה מספר 181
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מתעניין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.18
28789 הודעות, 105 מדרגים, 151 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:53   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  192. לביבי יש קבלות  
בתגובה להודעה מספר 191
 
  
ולשאש?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Motale55 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.12.20
1237 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:54   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  195. לביבי יש קבלות של טריקים ושל שטיקים  
בתגובה להודעה מספר 192
 
  
ושל שקרים בפרצוף של העם.
זה בסדר, תמשיך להאמין לו. זכותך.
גם אני האמנתי לו במשך 25 שנה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מתעניין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.18
28789 הודעות, 105 מדרגים, 151 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:55   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  196. רק התלמיד של בייניש יציל אותנו  
בתגובה להודעה מספר 195
 
  
יוצא חלצי מערכת המשפט

בסדר            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Motale55 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.12.20
1237 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:57   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  199. הוא וכל הצוות.  
בתגובה להודעה מספר 196
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מתעניין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.18
28789 הודעות, 105 מדרגים, 151 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:57   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  200. נבחרת החלומות  
בתגובה להודעה מספר 199
 
  
חחח            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Motale55 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.12.20
1237 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:58   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  203. אסנת מארק ומיקי זוהר הם חלומו של כל בוחר...  
בתגובה להודעה מספר 200
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מתעניין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.18
28789 הודעות, 105 מדרגים, 151 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    16:59   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  205. שאשא ביטון וכל מילה מיותרת  
בתגובה להודעה מספר 203
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Motale55 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.12.20
1237 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בטבת תשפ''א    17:04   27.12.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  219. אסנת מארק וכל מילה נוספת מיותרת...  
בתגובה להודעה מספר 205
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד