גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #676592 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 676592        
מאמר דעה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.9.03
10866 הודעות, 30 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    15:54   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

דעה: מי שאחראי על הזעם של המפגינים, זה לא טראמפ, אלא דיכוי אלים של השמאל הפרוגרסיבי  

 
  
כותרות המהדורות בכל העולם נפתחו אתמול בסערה, "אלפים פרצו לבניין הקפיטול לאחר הנאום של טראמפ" נכתב. ארה"ב מוכת תדהמה. פוליטיקאים מודאגים בכל העולם הביעו הזדהות עם ארה"ב. גם בישראל שר הביטחון בני גנץ הגיב בדאגה מתוחה ואמר על שרשת האירועים, "תמונות שפוצעות את ליבו של כל מי שמאמין בדמוקרטיה. מקווה שהאירוע המחריד יגיע לסיומו בהקדם, וללא נפגעים בנפש". נשיא ארה"ב לשעבר ברק אובמה כתב: "ההיסטוריה תזכור בצדק את האלימות שראינו היום בקפיטול, שלובתה על ידי נשיא מסית שהמשיך לשקר ללא בסיס לציבור בנוגע לתוצאות הבחירות החוקיות, כרגע של ביזיון ובושה לאומה שלנו".

קצת פחות מחצי שנה לפני הבחירות התחוללה מהומה גדולה בארה"ב. שוטר בשם 'ג'ורג' פלויד' הרג את 'פלויד בפאודרהורן', בן אדם כהה עור. האירוע הוביל למהומות גדולות בארצות הברית, 'טראמפ' גינה את ההרג ואמר: "לבי יוצא למשפחתו וחבריו של ג'ורג'. הצדק יוגש!". המועמד לנשיאות ארה"ב אז והנשיא הנכנס 'ג'ו ביידן' גם הגיב על האירוע, ואלו הדברים שאמר בהספד הלווייתו של 'פלויד בפאוגרהורן': "אסור לזלזל באלימות השוטרים במדינה, כנגד האזרחים השחורים. זה הזמן לצדק גזעי, שייעשה רק ברגע שיהיה צדק אמיתי עבור ג'ורג' פלויד".

מותו של פלויד הביא למהומות ענק בארה"ב שיצאו מגדרן, שוטרים נורו למוות, מעשי ביזה ופוגרומים בחנויות וברחובות, אנשים לבנים חפים מפשע שנתקלו בהמון זועם קיפחו את חייהם, שריפות ואלימות קשה מחוץ לבית הלבן וברחבי ארה"ב. פוליטיקאים בכירים מהמפלגה הדמוקרטית הביעו הזדהות עם זעמם של המוחים, התקשורת בארה"ב סיקרה ואפילו תדלקה את האירוע "כי חייהם של השחורים משנים וגם להם יש זכות לצעוק ולהפגין את אשר על ליבם". טראמפ גינה את האלימות ובשיחה שנחשפה ביקש לשלוח את ה(פורעים) לכלא וכינה אותם "טרוריסטים שרוצים לעשות דברים רעים למדינה". טראמפ ספג ביקורת קשה, הוא הואשם על ידי הדמוקרטים והתקשורת כמי שפוגע בזכותם של השחורים, עד כי היה ניתן לטעות ולחשוב כאילו הוא היה השוטר 'גורג' פלויד' בעצמו. בו בזמן עולות טענות רבות שדמוקרטים תומכים כספית בחלק מההתפרעויות. סרטון שרץ ברשת תיעד תומך דמוקרטי לבן מסביר למפגינים שחורים מה לעשות בזמן שהוא מחלק להם שטרות.

מספר חודשים לפני הבחירות כשהקורונה מרחפת מעל ארה"ב ולאחר המהומות הקשות, סקרים מחקו כל סיכוי אפשרי לטראמפ, "אין לו סיכוי, הוא גמור", "סיכוי של 14 אחוז, הוא ממש זקוק לנס".

ערב ספירת תוצאות הבחירות, מיליארדי בני אדם והקוסמוס כולו מחכה לדעת מה קורה. טראמפ מתריע עוד לפני זרימת התוצאות על הונאה. בניגוד לסקרים האיומים, טראמפ מוביל במספר מדינות משמעותיות, המנצח הגדול הוא מי שינצח בויסקונסין, מישיגן ופנסילבניה. אבל פתאום במדינות הללו נפסקת הספירה, "הסופרים הלכו לישון. הם ימשיכו את עבודתם במסירות מחר בבוקר", אתם רוצים לדעת מי ניצח? תחכו למחר, לא מדובר פה על מדינת עולם שלישי, אלא על ארה"ב שגורמת לכל העולם כולו לשמוע איך המדינה שלהן תיראה בארבע השנים הבאות.

ידידיה מאיר כתב בטורו: "אני מניח שמיליארדי בני אדם ברחבי העולם נדהמו לשמע הדיווח הזה. ראבק, הם אמרו בשבעים לשון, מה הבעיה להמשיך לספור? כולה אחת בלילה. תמשיכו. העולם כולו מחכה. ומילא העולם, אתם מחכים, זו הארץ שלכם, לא? אתם לא רוצים לדעת מי הנשיא? אין לכם נפקא מינה אם זה ביידן או טראמפ? נו, אז תישנו מחר. ואם לא מחר אז מחרתיים. עכשיו תספרו. זה בלתי נתפס. אנחנו הרי לא מדברים כאן על מדינת עולם שלישי נחשלת, אלא על ארצות הברית של אמריקה, אור לגויים בכל מה שנוגע לקדמה, לעוצמה, לפריצת דרך. ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. אז איך זה יכול להיות שהמעצמה הגדולה בעולם לא יכולה לפתור את סוגיית שעות העבודה והמנוחה של סופרי קולות מדרום מישיגן? אי אפשר לארגן סופרים מחליפים? מה הולך פה?".

למחרת אחרי שעות רבות של המתנה, הספירה ממשיכה ועמה הדרמה הגדולה. התוצאות מתהפכות. מבול של קולות דמוקרטים זורמים וטראמפ שהוביל בשלושת המדינות צופה בתוצאות יחד עם מצביעיו ומאות עיניים ברחבי העולם איך הוא מאבד את היתרון על הגבול. במיאמי הכחולה שבפלורידה הוא מגדיל את כוחו ב-13% על אף נביאי הזעם של הסקרים ואילו בג'ורג'יה האדומה כמעט תמיד הוא מפסיד לראשונה. בסה"כ טראמפ מקבל 74,223,251 קולות, 17% אחוז יותר מהבחירות הקודמות שהן 11,238,426 קולות יותר. טראמפ שמאמין שהבחירות נגנבו יוצא למסע אותו הוא מכנה "הצלת אמריקה כולה" כשהוא אומר שלא מדובר פה על מאבק אישי שלו, אלא על מאבק של צדק, שמירה על הדמוקרטיה ועצירת ארה"ב מלהפוך למדינת שמתנהלת כמו מדינת עולם שלישי. ביידן הגיב לטענות של טראמפ ואמר בזלזול ש"זה מביך".

בארה"ב כותרת של טור דעה מתייחסת ל-74 מיליון המצביעים של טראמפ, "האם אמריקה את איבדה את הנשמה שלה?". בתקשורת בארה"ב מגחכים ומתעלמים מהטענות של טראמפ ועסוקים במתי טראמפ יפנה את הבית הלבן ולא במה קרה בבחירות. בכירים נשאלים "איך מתקדם המעבר של החלפת השלטון?" כאילו טראמפ ובוחריו לא קיימים וטוענים לפרשייה גדולה. טוויטר ופייסבוק דואגות להסביר לנו שטראמפ משקר בפרסומים שלו והמנצח הוא ביידן. טוויטר כותבת בחלק מהפרסומים שהם "עשויים לגרור לאלימות" ומצנזרת את האפשרות להגיב או להביע הזדהות עם דבריו של טראמפ. אבל סיפור הבחירות, מספר את הסיפור הגדול - דיכוי אלים של השמאל הפרוגרסיבי. יצירת התודעה שלתמוך בטראמפ ובטענותיו פירושו לתמוך באנרכיזם, פירושו להיות ביריון, להיות הפרימיטיבי ובשוליים הקיצוניות של החברה, אין הזדהות, אין סיבה להקשיב לבריונים של טראמפ וכנגזרת מכך אין גם מי שרוצה לשמוע את הטענות של טראמפ ו-74 מיליון בוחריו שסה"כ מבקשים שיקשיבו להם, ישמעו את הטענות שלהם. אבל איך אמר הנשיא המיועד ג'ו ביידן ב-2018 על בוחרי טראמפ? "הם אחוז קטן מהעם האמריקני, אנשים ארסיים", אז מי יקשיב?

ההתפרצות האלימה לא הייתה קורית אילולא היה מישהו שמקשיב באמת, לפחות בוחרי טראמפ היו מרגישים שמתייחסים אליהם ולא מנפנפים בהם. לא מדובר פה על דיכוי של שנה אחת או דיכוי שהתרחש בחצי שנה האחרונה, אלא דיכוי של הימין במשך שנים על ידי השמאל שקובע מה מוסרי ומה לא, מתי אפשר לדבר ומתי אפשר למחות, מתי אפשר להזדהות ומתי הזדהות היא אלימות. אם אתה לא חושב כמו השמאל, יקראו לפטר אותך ממערכת העיתון, או מתפקידך הציבורי. השיא של תרבות ההשתקה היה אתמול כאשר טראמפ פרסם סטטוסים ברשת שצונזרו בתחילה ולאחר מכן נמחקו כי "הם קוראים לאלימות", על אף שביקש מהמוחים להפסיק ובניגוד לכולם החליט גם לשמוע אותם ואמר שהוא מבין את הכאב והכעס שיש להם "אבל לכו הביתה" כי ארה"ב לא רוצה הפיכה. אחרים בחרו לצטט את השורות ש"טראמפ מבין את המתפרעים" ולא להתייחס לדבריו האמיתיים, כשהוא בניגוד אליהם לפחות שמע אותם, לא זלזל בהם והבין שהוא נאבק למען אומה שלמה. כשאתה מבין את הכאב של מישהו, ומקשיב לו, אתה נותן לו מקום. אתה מונע את ההתפרצות שלו אחר כך.

אתמול צפיתי כמה דקות במשדר המיוחד ב-CNN ולמרות שידעתי את האמת הזו כבר זה זמן מה עדיין התקשיתי להישאר רגוע. כמות הנאורות הצבועה, המניפולטיביות שהייתה בשידור נגד טראמפ לא אפשרה לי להמשיך לצפות עוד. שחקן אחרי שחקן עלה לדבר, לא ידעתי באיזו הצגה אני צופה והשקר היה כה מטלטל וחזק מהאמת. אמש נשמעו טענות שונות להדיח את טראמפ בטענה שהוא גורר לאלימות ואנרכיה, אבל האם הדחת טראמפ הייתה עוצרת את האלימות או מלבה אותה? האם משום טראמפ מאמין בזכותו לחשוב שהייתה הונאה צריך להדיח אותו? האם במדינה שהיא סמל לדמוקרטיה בעולם אי אפשר לשמוע אותו? האם כנשיא הנבחר של האומה האמריקנית מגיע לו היחס אותו הוא ובוחריו (74 מיליון איש) מקבלים? "הפוסל במומו פוסל", כשהשמאל בארה"ב צועק לאלימות והסתה מצד טראמפ, הוא צריך קודם כל להסתכל טוב טוב במראה ולחשוב אם הוא לא משליך את המום שלו על אומה שלמה. אבל אולי הוא מסתכל, אולי בעצם לא אכפת לו.

מאת: הגולש ״נועם״              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  כל אלימות, מימין ומשמאל, שורשה בדיכוי של הצד השני. ג'ק ספארו 07.01.21 15:56 1
     אמת רד_ג'ון 07.01.21 15:58 2
         הוספתי קצת, אולי פספסת, שלא תחזק בטעות דברים שאתה לא מסכים איתם :) ג'ק ספארו 07.01.21 16:11 32
     חחח Street 07.01.21 16:09 29
         הנאצים עלו בגלל הסכם ורסאי, כי הם חשו מושפלים. זה אומר שהם צודקים? וואלה לא. בחיים לא. ג'ק ספארו 07.01.21 16:14 39
             עזוב אותך שטויות עובדתית זה לא נכון Street 07.01.21 16:19 53
                 לתקשר חחח, מה הקשר. במוקדי קבלת ההחלטות הם מרגישים חסרי אונים ג'ק ספארו 07.01.21 16:27 64
                     ''תיקים'' - איזה תיקים ? בלבולי מוח מפה ועד הירח. Street 07.01.21 16:32 67
                         לא ייאמן כמה שאתה לא עונה ענייני ג'ק ספארו 07.01.21 16:40 72
                             שליש מהאזרחים לא חושבים ככה Street 07.01.21 16:46 77
                                 ביידן פחות נתון למחלוקת? אורה 07.01.21 17:59 102
                                 אין לי כח לדיון אם היה זיוף או לא. כשאני מסתכל רחב יש דברים שנראים מוזרים וזהו, לא אמרתי בטוח כלום ג'ק ספארו 07.01.21 18:45 125
                                     למה הם חושבים את זה ? Street 07.01.21 18:51 127
                                         שמע, קשה לדון איתך כשאתה פשוט לא עונה למה שאני אומר ג'ק ספארו 07.01.21 19:16 133
                                     לא רק התקשורת, אלא גם התגובה של הדמוקרטים עצמם Aloni 07.01.21 20:42 146
                                     אבל בית המשפט שהוא מינה חלק משופטיו בהחלטות נתונות במחלוקת גם אמר בולשיט A380 08.01.21 08:07 162
     לא דיכאו את הצד השני. טראמפ (כמו הביביסטים) לא יכלו להביא הוכחות, והם הלכו על הבכיינות שמאלני גאה 07.01.21 17:29 87
         הנרטיב הימני לא בנוי על תחושת קיפוח ושינאה לאליטות . זה הנרטיב של השמאל שבנוי על השטחה , בנאליזציה , berale 07.01.21 18:00 105
             זה בדיוק מה שביבי ורבים ממעריציו עושים באופן קבוע ישר 07.01.21 18:13 112
                 נתן אשל הטיפש , נפל באיוולתו , בדיוק לנרטיב שהשמאל - כן השמאל המתנשא - מטפח פה שנים . berale 07.01.21 18:17 115
                     נתן אשל באיוולתו - נפל בדיוק לתעמולה ולנרטיב שהשמאל מטפח שנים berale 07.01.21 18:21 117
                     בארץ נשאר קומץ אנשים שהם שמאל אבל יש מי שיש לו מוקד שליטה חיצוני ישר 07.01.21 18:26 119
                         כן.כן. אין יותר שמאל . יש רק מקללים . שהם תומכי ביבי. ורוצים שלטון מושחת . ויש אותכם . שאתם לא מזוהים berale 07.01.21 18:51 126
                     השמאל - המתנשא - חוזר בכזו התלהבות אל הדברים הנפסדים של נתן אשל . לא מתוך זעזוע , וכי הם לא מסכמים עם הדברים . berale 07.01.21 18:33 121
                         הטיפש הזה כדבריך הוא איש סודו של נתניהו והמוציא לפועל שלו - לנתניהו ובני ביתו אין שום בעיה עם ''המציצן'' הזה הסטוריון חובב 08.01.21 00:06 151
         מדויק! ישר 07.01.21 18:08 109
         עזוב את הבחירות ששופטים לא קבעו כלום אלא ברחו מדיון (אולי בצדק) ג'ק ספארו 07.01.21 18:51 128
     עכשיו במקום ימין ושמאל תכתוב ישראלים ופלסטינים. רק שפה יש דיכוי מצד אחד. A380 08.01.21 08:01 161
  מה שהיה אתמול, סתם את הגולל על חזרתו של טראמפ בבחירות בעוד 4 שנים. חבל. שומרוני 07.01.21 15:58 3
     ועל המפלגה הרפובליקנית kidi 07.01.21 16:00 5
         החודש האחרון של המאבק היה סתם מופרך שומרוני 07.01.21 16:03 9
  מי שאחראי על הזעם של אנשים חלשים ומעריצים אלה אותם מנהיגים כמו טראמפ שמנצלים את החולשה שלהם liran 07.01.21 15:59 4
     אם כך, מי לדעתך אשם בזעם של האנשים החלשים מבלפור? מי מנצל את הערצתם העיוורת? Leibniz 07.01.21 16:04 13
         אתה מתבלבל בין מפגינים למעריצים. המפגינים בבלפור מפגינים נגד אדם כושל liran 07.01.21 16:06 19
             אז ההבחנה היא בין מפגינים למעריצים? Leibniz 07.01.21 17:23 85
                 בהשוואה עולמית, ישראלים הם לפלפים משמאל ומימין בהפגנות Cyber 07.01.21 17:32 88
         נגד ראש ממשלתנו עומד כתב אישום. לא חשדות ולא הערכות. FAO 07.01.21 16:15 43
     לי זה נשמע ש'אנשים חלשים' זה מילה ''המכובסת'' שלך להמון הנבער. צידלקט 07.01.21 16:11 34
         אנשים חלשים מבחינתי הם אנשים שמעריצים פוליטיקאים שרואים בהם כמלכים או מלאכים liran 07.01.21 16:15 40
             אתה הוא זה שמחליט מה הפרמטרים שבהם צריכים לעמוד בכדי לזכות לחירות אישית? צידלקט 07.01.21 16:20 54
                 אני קובע לעצמי אתה מוזמן לא להסכים עם זה ולהתקדם הלאה liran 07.01.21 16:22 59
                     אתה מנסה להוריד את האחריות האישית, כשמורידים אחריות אישית חייבים להעביר אחריות למישהו צידלקט 07.01.21 16:44 75
             אני רק שאלה אבינועם 08.01.21 03:38 159
  ברור איך לא. השמאל השמאל השמאל. תמיד אשמים. להחליף את המילה שמאל ב'יהודים' וזה ישמע גרמני ZioNLight 07.01.21 16:01 6
     זה מקסים. יש לך את זה ברינגטון? שומרוני 07.01.21 16:07 23
     להחליף את השמאל ביהודים וזה ישמע כמו ההפגנה אתמול כוספלסטיק 07.01.21 16:12 35
     הייתי מחליף בדרדסים, זה יוצא יותר מצחיק פלאיו פנדרסון 07.01.21 16:13 37
         נכון. באמת יותר מצחיק. שומרוני 07.01.21 16:17 49
  ״BE THERE, WILL BE WILD״ איזי מהחונטה 07.01.21 16:02 7
     לזה שיהיה שמח, הרבה זעם ויצעקו חזק שישמעו אותם. ג'ק ספארו 07.01.21 16:03 11
         חחח ''שיהיה שמח'' - אתה מאמין לדברים שאתה כותב? liran 07.01.21 16:07 21
             לא רק שאני מאמין, אני מאמין שגם אתה מבין ככה ג'ק ספארו 07.01.21 16:09 28
  כותרת אומרת משהו אחד אבל התוכן שונה. מי שמתדלק את האלימות זו התקשורת לויס ליין 07.01.21 16:03 8
  באמת??? טראמפ דיבר על חוק וסדר אבל הדיח והסית את תומכיו לתקוף את הקפיטול. נקודה!!! מאירקה 07.01.21 16:03 10
     הנה דוגמא חיה ג'ק ספארו 07.01.21 16:05 15
         טראמפ הסית והדיח, קרא להם לבוא ולוושינגטון ''יהיה שמח'', סירב לגנות אותם ולקרוא להם להפסיק מאירקה 07.01.21 16:18 52
             ארגן הפגנה בוושינגטון = הסתה. ברור. ג'ק ספארו 07.01.21 17:54 100
  למה המפגינים הגיעו להפגנה עם נשק ופצצות ? עדי 07.01.21 16:03 12
     מפגיני ימין בארצות הברית הולכים עם נשק כי זה סמל לחירות, זה תמיד ככה. ג'ק ספארו 07.01.21 16:06 18
         יש דיווח שאתמול מצאו פצצה בבניין המטה הלאומי של המפלגה הרפובליקנית שנוטרלה ע''י המשטרה. עדי 07.01.21 16:10 30
             זה לא ''אנשים באו עם פצצות'', זה אדם אחד. ג'ק ספארו 07.01.21 16:15 42
     הם לא. kidi 07.01.21 16:08 26
         אפילו לא קל שבקלים? קטן קטן? משהו? ג'ק ספארו 07.01.21 16:16 45
             כנראה שאתה ממש לא מכיר רד ניקס :) kidi 07.01.21 16:17 48
                 יש ויש, אבל ברור שיש מספיק מופרעים, במיוחד כשהם בטוחים שהם מצילים את ארצות הברית ג'ק ספארו 07.01.21 16:22 58
                     ויש טרוריסטים במסווה שנכנסו אל בין הפטריוטים kidi 07.01.21 16:29 66
         ''אין ספק''! בדקת? חקרת? FAO 07.01.21 16:17 50
  גם אם יישאר שמאלני אחד בעולם, יכתבו מאמרים על איך הוא שולט בעולם ואשם בהכל פלאיו פנדרסון 07.01.21 16:04 14
  אין לי כח לקרוא הכל וגם לא כל כך אכפת לי מי אחראי על הזעם yortem 07.01.21 16:05 16
     +1 שולץ 07.01.21 16:06 20
  נקודה סופר מעניינת. יש כמה אשמים, אבל הפרוגרסיבים יהיו אשמים במלחמת האזרחים שהחלה אתמול ישראל_השלישית 07.01.21 16:06 17
     לא מתייאשים אתם... ג'ק ספארו 07.01.21 16:07 24
  כיף שאפשר להעביר את האשמה לצד השני EyeKey 07.01.21 16:07 22
  מסכים לגמרי totoloto 07.01.21 16:08 25
  מי שאחראי על הזעם של המפגינים הוא זה שליבה את כל ההצגה הזאת - טראמפ עצמו כוספלסטיק 07.01.21 16:09 27
     לפיכך כשהוא ניצח פעם קודמת כנגד כל הסקרים משתלב יופי עם התזה שלך... אה לא. סליחה totoloto 07.01.21 16:10 31
         תגובה מגוחכת כוספלסטיק 07.01.21 16:15 41
     הפסיקו את הספירה ''כי מאוחר'', לא משום סיבה אחרת. חוץ מג'ורג'יה שפשוט התפוצץ שם צינור (???) ג'ק ספארו 07.01.21 16:32 68
         הרפובליקנים במדינה בדקו את זה, הרשיות במדינה בדקו את זה כוספלסטיק 07.01.21 16:39 71
             ההשוואה של הפתקים הייתה מדגמית ובמחוז שלא התלוננו עליו. 1984 07.01.21 17:52 98
                 האנשים אתמול נראים לך כמו אנשים שיפחדו לחתום על מסמך עם ״עדות שקר״ כוספלסטיק 07.01.21 18:02 106
                     כל ההשוואות שלך לא רלוונטיות, ההצהרות באות מאנשים שנכחו במקום. 1984 07.01.21 18:24 118
  זה לא לגיטימי לנשיא מכהן Will33 07.01.21 16:11 33
  ברור, ברור, גם יגאל עמיר לא היה אחראי למעשיו אלא השמאל הפרוגרסיבי... המקור 07.01.21 16:12 36
     הוא לא אומר שהם לא אחראים למעשיהם, אלא שההאשמת טראמפ כגורם לא נכונה ג'ק ספארו 07.01.21 16:18 51
  אכן. גניבת בחירות + מסע שיסוי הזוי נגד הימין וטראמפ, ועוד לא דיברנו על just say 07.01.21 16:14 38
     ולמה במקום לבכות הימין (ואני ביניהם) לא השכילו ולמדו לשחק על פי חוקי משחק החדשים? popay 07.01.21 16:21 57
         לוחמה דור חמישי ללא סימטריה, הימין לא יכול להשתמש בכלים של השמאל. 1984 07.01.21 17:59 104
  מסכים סקוט 07.01.21 16:15 44
  יפה מאוד. אבל אין מה לצפות מהשמאל לתהליך התבוננות עצמית VERITAS 07.01.21 16:16 46
  האשמים באלימות בשני הצדדים הם האנשים האלימים Magimix 07.01.21 16:17 47
  ייתכן והכל נכון אבל טראמפ נהג כאחרון המורונים בגלל שלא השכיל והבין את חוקי משחק החדשים popay 07.01.21 16:20 55
  חוץ מזה, אני מבין שהימין הוא ילד בן 2 שצריך לשכנע את השמאל לשחק איתו יפה כי הוא עוד לא מבין כוספלסטיק 07.01.21 16:20 56
     כל פוליטיקאי שאין עליו מנופי לחץ הוא ''סכנה למערכת '' לטראמפ היה את הקלף הזה ביד אבל הוא לא ידע לנצלו עד הסוף popay 07.01.21 16:23 60
     לא, גם השמאל ככה ג'ק ספארו 07.01.21 16:44 74
         אכתוב בדיוק אותו דבר אם מישהו יטען שהימין אשם במשהו שהשמאל עשה כוספלסטיק 07.01.21 16:59 83
             לא טענתי שאתה מוטה, אלא שזה מה שיקרה לשני הצדדים ג'ק ספארו 07.01.21 17:53 99
  הכל, רק לא לקחת אחריות או לעשות חשבון נפש בולגקוב 07.01.21 16:23 61
  מה זה פרוגרסיבי? מדובר בדמונקרטים שאין בינהם לפרוגרסיביות דבר השרוט 07.01.21 16:25 62
     כמה דמוקרטיים ראסמיים עוד נותרו ? popay 07.01.21 16:26 63
         The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he did not exist השרוט 07.01.21 16:29 65
             אז למעשה אנחנו מדברים על כך שכל צמרת הפוליטית מאוישת באנשים שיש אליהם מנופי לחץ popay 07.01.21 16:50 78
                 ברור. השרוט 07.01.21 16:51 80
                     תראה 123 popay 07.01.21 18:42 124
  אחד הנראטיבים של דיקטטורים סמכותניים ופופוליסטים, באמצעותו הם שולטים בהמון הנבער, הוא למצוא בוגימן שאותו אפשר Prodigy 07.01.21 16:32 69
     מדויק. לגוף העניין 07.01.21 16:35 70
     בדיוק כמו שהמפלגה הדמוקרטית עושה עם טראמפ. Spook 07.01.21 17:38 92
         ''השלכה''...זה עניין שמשעשע רק את הצופים, אך הכוכב נותן הצגה חסרת מודעות ברצינות תהומית. היטש 07.01.21 17:41 95
  מאמר מצוין כל הכבוד על הצורה שבה נועם הביא את הדברים דורון פלדמוס 07.01.21 16:41 73
     ץודה רבה נועם 07.01.21 17:14 84
  אפשר להתווכח על מה הביא מלכתחיחה לבחירתו של טראמפ, אבל טראמפ הוא האשם הישיר למה שקרה Xeneize 07.01.21 16:44 76
  מאמר דעה מנוסח ומחושב, אבל עדיין אין להתנהגות הזאת הצדקה דובדבן 07.01.21 16:51 79
  אני חושב שארה'ב התדרדרה מאז שבחרו אדם בגלל צבע עורו. asadmet 07.01.21 16:56 81
     ברור לעין שביידן לא רלוונטי. הדמוקרטים פועלים ממסדית והממסד שם לא הכי נחמד. ג'ק ספארו 07.01.21 18:54 129
  לדעתי אף אחד מהם, הייתי מהמר על דגל כוזב או פעילות של סוכנים זרים winter1 07.01.21 16:57 82
     השאלה החשובה היא איפה הייתה משטרת הקפיטול ??? למה בכלל המצב הזה התרחש popay 07.01.21 17:26 86
         זו אחת הטענות שעומדת בבסיס ההשערה שלי. אם זו הייתה קבוצה של אנשים קצת יותר אלימים יכלו לערוך טבח winter1 07.01.21 18:37 122
  אמרתי את זה כאן כמה פעמים, אי אפשר לסתום לצד אחד את הפה ולשקר לצד השני ולצפות שזה יעבור חלק. Spook 07.01.21 17:35 89
  עשרות מיליוני אמריקאים חושבים שהבחירות נגנבו מהם. הדמוקרטים, הרפובליקנים, התקשורת וחברות הביג טק BEBO 07.01.21 17:36 90
  דבר אחד חיובי ניתן למצוא בקטסטרופה האמריקאית...עם השבעתו של הסוטה, הקורונה תיכף תיעלם! היטש 07.01.21 17:36 91
     חחח אתה אחד המבריקים פה BEBO 07.01.21 17:40 94
     התבלבלת, הסוטה הושבע לפני 4 שנים... Ezio Auditore 07.01.21 17:55 101
         להסביר לזכר בטא שאין כאן ממה להזדעזע...זה כמו להסביר לעיוור מלידה מה זה ירוק... היטש 07.01.21 17:59 103
             כמובן, כמובן... Ezio Auditore 07.01.21 18:06 108
                 לא הולך להגן על השריטות של הדונלד, אך לא במקרה השמטת את ה''and they let you'', המשנה מאוד... היטש 07.01.21 18:12 111
                     תקרא שוב חבר, לא השמטתי Ezio Auditore 07.01.21 18:16 114
                         וואלה צודק, תודה, אז אפשר להתפזר...לא יפה לרכל על מה ש2 בגירים עושים בפרטיות. היטש 07.01.21 18:19 116
  אנטיפה ושלוחי הדמוקרטים מחרחרי מלחמת האזרחים tzionist 07.01.21 17:39 93
  לא מסכים עם הדעה הזאת בכלל זה כאילו אתם מנסים לתת יד למה שקרה . ההסתה של טראמפ זה הדבר Howlowcanugo 07.01.21 17:42 96
     איזו הסתה? יכול לצטט? איתי שלום 07.01.21 18:57 130
         עכשיו מתחילים עם הדמגוגיה שלטעון לזיופי בחירות זו הסתה לאלימות. Spook 07.01.21 19:18 134
  ברור...כמו שהשמאל אשם ברצח רבין, וכמו שנשים אשמות באונס שלהן... כן-אבל 07.01.21 17:48 97
  מדויק כל כך ודומה סתם אחת 07.01.21 18:05 107
  מה שאני למדתי מהמאורעות אתמול בוושינגטון זה אורה 07.01.21 18:08 110
  מטראמפ נפטרנו. רוח הקדים המעיקה עוד תנשוב. כמו ה''פרשנות'' של המאמר הזה Big Joe 07.01.21 18:13 113
  כמו להגיד שמי שאחראי על הטרדות המיניות אלא הן פמיניסטיות Michelangelo 07.01.21 18:31 120
  לאחר שקראתי שוב את המאמר , יש לי דעה צנוע משל עצמי .. אנחנו בתהליך עמוק יותר , והרבה יותר הרסני popay 07.01.21 18:38 123
     מה התהליך שאתה מדבר עליו אבינועם 08.01.21 03:47 160
  לא מסכים כלל . השמאל תוקפני רק כי הימין מתגונן המעיר 07.01.21 19:12 131
  נא להקשיב לנאום של מיץ' מקקונל בסנאט אתמול, גם לזה של לינדסי גראהם Seattleite 07.01.21 19:14 132
     מבחינת כותב המאמר כן. טראמפ ניצח עד שיוכח אחרת, רק שאי אפשר להוכיח אחרת. שום הוכחה לא קבילה שגורעט 07.01.21 19:29 136
         איך ניצח אם הוא מפנה את בית הלבן ? ניצח במה ? popay 07.01.21 19:36 138
         היכן כתבתי שטראמפ ניצח? נועם 07.01.21 20:25 139
             כמובן שהשאלה הופנתה למאמר עצמו .. popay 07.01.21 20:26 140
     להתעלם מהטענות של הצוות המשפטי של טראמפ, זה לא נקרא מקורי 07.01.21 20:45 148
  ''דעה'' בדרך כלל כדאי שתתבסס על עובדות מציאותיות. הדעה שכאן היא פשוט גיבוב של שקרים ושטויות שגורעט 07.01.21 19:28 135
     מישהו בא וכתב מאמר דעה בצורה נעימה ולא מתלהמת ומפורטת, אתה לא מסכים הכל טוב צידלקט 07.01.21 20:43 147
  אחד המאמרים המדויקים שקראתי בחיי, הכפויי טובה מימין ומשמאל פשוט גורם להקיא..כל הכבוד!! Sam 07.01.21 19:35 137
  כל מילה בסלע והיית עדין ברמות,בתור תושב ארה''ב אתה שמטת טונות של אימפורמציה, raceway 07.01.21 20:30 141
     רייס אחי היקר , כולם פיונים אבל כולם ... popay 07.01.21 20:32 142
     תודה! נועם 07.01.21 20:37 143
  פוסט נהדר שמסכם את החודשיים האחרונים. יש בי עוד אמונה שטראמפ לא אמר את המילה האחרונה erezbt 07.01.21 20:38 144
  קישקוש עמקה 07.01.21 20:38 145
     אני לא אכנס איתך לפולטיקה נועם 07.01.21 23:54 150
  פוסט מצויין 👍 מקורי 07.01.21 20:49 149
  דברים מעוררי מחשבה, קצת מזכיר לי את המחשבות שהיו לי אחרי שראיתי את הסרט ''הג'וקר''. כינרת 08.01.21 00:11 152
     תודה רבה! נועם 08.01.21 00:14 153
  כך מהנדסים תודעה, מקרה אחד חריג אל מול מהומות שנמשכו שבועות, נהרגו אנשים, הושחתו מבנים... kitzz 08.01.21 00:19 154
     אכן. אתה חד הבחנה נועם 08.01.21 00:22 155
  המאמר לאחר הגהה נועם 08.01.21 01:14 156
  פלויד בפאודרהורן? Naf869 08.01.21 01:34 157
     אכן אתה צודק נועם 08.01.21 01:40 158
  לא חשבנו אחרת... איזה פאתטיות לכתוב כותרת כזו kovals 08.01.21 09:28 163

   
   
ג'ק ספארו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.20
12946 הודעות, 69 מדרגים, 138 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    15:56   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. כל אלימות, מימין ומשמאל, שורשה בדיכוי של הצד השני.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
כשאחד הצדדים מרגיש שחונקים אותו מאבד שליטה. השמאל מומחה בסתימת פיות, וזה יביא בהחלט לאלימות.
הבעיה היא שזה לא משנה, השמאל שולט בתקשורת, מסתיר צד אחד, ומבליט אלימות מהצד הנכון.

גם זה ייגמר יום אחד, רק יש לקוות שזה ייגמר בעדינות ולא במהפכה צרפתית.


עקבו אחרי ג'ק ספארו גם בטוויטר!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רד_ג'ון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.11.13
5384 הודעות, 20 מדרגים, 40 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    15:58   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אמת  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
מחזק מאוד.


Nothing Is True In This World Everything Is Permitted


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'ק ספארו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.20
12946 הודעות, 69 מדרגים, 138 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:11   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. הוספתי קצת, אולי פספסת, שלא תחזק בטעות דברים שאתה לא מסכים איתם :)  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  


עקבו אחרי ג'ק ספארו גם בטוויטר!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Street לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.1.17
13860 הודעות, 46 מדרגים, 80 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:09   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. חחח  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 07.01.21 בשעה 16:15 בברכה, Street
 
וואי וואי

החיים לא דיכוטומיים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'ק ספארו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.20
12946 הודעות, 69 מדרגים, 138 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:14   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. הנאצים עלו בגלל הסכם ורסאי, כי הם חשו מושפלים. זה אומר שהם צודקים? וואלה לא. בחיים לא.  
בתגובה להודעה מספר 29
 
  
אבל הנתון הוא שבכל ציבור יש אחוז מסוים של אנשים אלימים, וכשציבור מרגיש שלא נותנים לו להתבטא אז החלק הקיצוני שבו מתבטא בכוח. זה הכל.

ושלא תהיה לך אי הבנה. חד משמעית זה שהיהודים אכן שלטו בכלכלה נתן לאנשים תחושה שיש כאן איזה שטן שבא רק למצוץ אותם.


עקבו אחרי ג'ק ספארו גם בטוויטר!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Street לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.1.17
13860 הודעות, 46 מדרגים, 80 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:19   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. עזוב אותך שטויות עובדתית זה לא נכון  
בתגובה להודעה מספר 39
 
  

לאלה שחיים בסרט שהם "ימין" יש מיליון דרכים לתקשר.
האנשים היו אלימים כי המנהיג שלהם הסית אותם נגד תוצאות הבחירות.

תגיד לי, ברצינות, הדמוקרטים זייפו בשש מדינות ?

אנשים צריכים ללכת לבדוק את עצמם.

מישיגן
פנסילבניה
גורגיה
אריזונה
אוהיו ?

חלאס הבנאדם הפסיד.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'ק ספארו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.20
12946 הודעות, 69 מדרגים, 138 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:27   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  64. לתקשר חחח, מה הקשר. במוקדי קבלת ההחלטות הם מרגישים חסרי אונים  
בתגובה להודעה מספר 53
 
  
מי שמייצג אותם מתייגים לו כל מילה, כי זה "מסית לאלימות". חושבים שאנשים מטומטמים.

את התיקים, ששליש מארצות הברית מאמינה שהבחירות נגנבו, בכלל לא הסכימו לשמוע, אז זה מתפוצץ. זה לא קשור למי צודק, זה פשוט קורה.

אגב אוהיו אדומה.
וזה לא קשור אם באמת היו זיופים, זה הכל עניין של תחושה, ושליש מהאנשים שמה מאמינים בזה. אז זהו.

אגב, אני אישית מאמין בדבר אחד - שאם הדמוקרטים יוכלו, הם יזייפו.


עקבו אחרי ג'ק ספארו גם בטוויטר!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Street לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.1.17
13860 הודעות, 46 מדרגים, 80 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:32   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  67. ''תיקים'' - איזה תיקים ? בלבולי מוח מפה ועד הירח.  
בתגובה להודעה מספר 64
 
  
אף אחד לא גנב את הבחירות. שחררו.

ומה לעשות אחרי שיורים האשמות לא מבוססות במשך חודשים ורואים שאין שום טענות רציונליות והוכחות, אז לאנשים נמאס לשמוע את השטויות האלו ..

יש טענה שטראמפ ותומכיו לא ניסו ?

לא שמעתם על הילד שצעק כל הזמן "הצילו הצילו" ?

ביידן ניצח בlandsilde. תתגברו על עצמכם.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'ק ספארו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.20
12946 הודעות, 69 מדרגים, 138 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:40   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  72. לא ייאמן כמה שאתה לא עונה ענייני  
בתגובה להודעה מספר 67
 
  
נניח והכל בולשיט, מה זה משנה? שליש מהאזרחים שם לא חושבים ככה, תתמודד עם זה, אל תקבע דיונים לאחרי ההשבעה או תדחה תיקים כי "למה לא באתם קודם".

תהיה חכם, לא צודק.


עקבו אחרי ג'ק ספארו גם בטוויטר!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Street לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.1.17
13860 הודעות, 46 מדרגים, 80 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:46   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  77. שליש מהאזרחים לא חושבים ככה  
בתגובה להודעה מספר 72
 
  

בא הנשיא ובלבל להם את המוח.

כמה מדינות טראמפ צריך להפוך, בשביל לקחת את הנשיאות ?

5 ?

זה נשמע לך לגיטימי ?

מדובר בנשיא שמלכתחילה היה נשיא במחלוקת.
שהזכייה הקודמת שלו הייתה מול מתמודדת חלשה בפעם הקודמת ובטרללת שלמה שהקיפה אותה.

הפעם השתיקו את הטרלול וביידן פחות נתון במחלוקת מאשר הילארי.
אין לו שרת מיילים וסיפורים מכאן ועד הודעה חדשה.

ועדיין !
אפילו עם כל זה, היא קיבלה את מירב הקולות בארהב.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.1.17
550 הודעות, 1 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    17:59   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  102. ביידן פחות נתון למחלוקת?  
בתגובה להודעה מספר 77
 
  
הוא לא פחות גרוע מהילרי

הבעיה היא שהתקשורת היתה לצידו ולכן השתיקה את כל מה שהוא עשה עם הבן שלו האנטר.

מיליונים הכניסו לכיסם והכל עבר בשתיקה

הוא מושחת לא פחות מהילרי!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'ק ספארו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.20
12946 הודעות, 69 מדרגים, 138 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    18:45   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  125. אין לי כח לדיון אם היה זיוף או לא. כשאני מסתכל רחב יש דברים שנראים מוזרים וזהו, לא אמרתי בטוח כלום  
בתגובה להודעה מספר 77
 
  
אבל אתה שוב ושוב סוטה מהנקודה.
נגיד שטראמפ בלבל במוח.
נגיד שהוא השטן עלי אדמות.
שורה תחתונה שליש מהאזרחים שם חושבים שהבחירות גנובות. אי אפשר לומר "בולשיט" ולהמשיך הלאה, סתם כי ככה דברים מתפוררים. אנשים מאבדים את האמון, ובמקום לפתוח הכל ולדון בורחים מלדון מצד אחד, מתייגים וחוסמים מצד שני ברשתות החברתיות, וכך נוצר מרווח שמאפשר לאלימים לפעול.
זה הכל.


עקבו אחרי ג'ק ספארו גם בטוויטר!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Street לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.1.17
13860 הודעות, 46 מדרגים, 80 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    18:51   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  127. למה הם חושבים את זה ?  
בתגובה להודעה מספר 125
 
  

איזה דיון ?

טראמפ צריך להפוך 5 מדינות, זה נשמע לגיטימי או בר ביצוע ?

יש כאן סך הכל אנשים שלא מסוגלים להודות בהפסד. זה הכל.
אף אחד לא גנב לו את הבחירות.
            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'ק ספארו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.20
12946 הודעות, 69 מדרגים, 138 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    19:16   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  133. שמע, קשה לדון איתך כשאתה פשוט לא עונה למה שאני אומר  
בתגובה להודעה מספר 127
 
  


עקבו אחרי ג'ק ספארו גם בטוויטר!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Aloni
חבר מתאריך 3.9.19
309 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    20:42   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  146. לא רק התקשורת, אלא גם התגובה של הדמוקרטים עצמם  
בתגובה להודעה מספר 125
 
  
קמפיין טראמפ מגיש עתירה לבחון את מכונות ההצבעה או לעשות אימות חתימות ומה עושים הדמוקרטים? מגישים עתירה נגדית. זה נותן הרגשה שמסתירים משהו שהרי אם אין לכם מה להסתיר, למה שלא תפרסו את כל המידע על השולחן ותשתיקו את הספקנים?

דיברתי עם הרבה מצביעי טראמפ והמסר הכללי הוא דומה: סה״כ רוצים שמי שניצח באמת ייקח את הנשיאות. אף אחד לא מעוניין בהפיכה או שטראמפ יהיה נשיא לעוד 4 שנים על חשבון הדמוקרטיה. אם ביידן לקח שייקח ואם טראמפ לקח שייקח - רק רוצים שקיפות והגינות ושייבדקו את כל הטענות. זה היה מונע את מה שראינו אתמול ומה שעוד יבוא הלאה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
A380 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.10.16
958 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בטבת תשפ''א    08:07   08.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  162. אבל בית המשפט שהוא מינה חלק משופטיו בהחלטות נתונות במחלוקת גם אמר בולשיט  
בתגובה להודעה מספר 125
 
  
כשבולשיט הוא בולשיט, שום מטהר אוויר לא יכסה על הסירחון.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שמאלני גאה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.9.20
1802 הודעות, 28 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    17:29   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  87. לא דיכאו את הצד השני. טראמפ (כמו הביביסטים) לא יכלו להביא הוכחות, והם הלכו על הבכיינות  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
הרגילה.
הם לא יכלו להביא צילומים, אז הם סיפרו לתומכיהם שלא מקשיבים להם.
טראמפ והצוות לא השיגו ראיות אחרות, ולא יכלו לומר שאין כלום, אז הם בנו קמפיין על זה שגנבו להם את הבחירות ולא שומעים אותם.

זה הנרטיב של טראמפ. כך ביבי והחרדים פועלים.

הם כבר לא מתמודדים עם עובדות אלא מהנדסים תודעה.

מי קבע שאין להם ראיות?
רפובליקנים ושופטים שמונו על ידי טראמפ!!
אנשי תקשורת שהריעו לטראמפ שנים, חיפשו ראיות והוכחות ולא מצאו, ובהגינותם הודו שאין כלום.

מה אמר טראמפ? יודה בהפסד? מה פתאום!!
הוא המשיך להטיף לחברי הכת שרודפים אותם, והם יצאו להפגין.

הנרטיב הימני בנוי על תחושות קיפוח ושנאה לאליטות,
ולכן קל לטראמפ ולביבי ולחרדים להסית נגד מערכות השלטון ולטעון לקיפוח ללא הוכחות.

הימין מתעלל בבוחרים שלהם. נותנים להם להרגיש מקופחים עבור תאוות השלטון.
מיליוני אנשים חיים בארץ ובעולם בתחושה שמערכות השלטון רודפות אותם אישית,
כשבפועל התחושה הזאת נועדה לשרת את תאוותם השלטונית של נציגי הציבור.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
berale לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.19
4797 הודעות, 53 מדרגים, 94 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    18:00   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  105. הנרטיב הימני לא בנוי על תחושת קיפוח ושינאה לאליטות . זה הנרטיב של השמאל שבנוי על השטחה , בנאליזציה ,  
בתגובה להודעה מספר 87
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 07.01.21 בשעה 18:22 בברכה, berale
 
ודלגיטימציה של השקפות העולם הפוליטיות של אוכלוסיות אחרות .

שאינן מתרצות , ואינן מאמצות את דפוסי ההצבעה של האליטות .

אם זה דודו טופז וה"צ'חצ'חים, ואם זו תיקי דיין שאמרה משהו כמו "אלה אספסוף, אנשים מהשוק ,כאלה שאומרים שיצביעו לליכוד גם אם יעמוד בראשו ערפאת ,דברו איתם בשפה שהם מבינים ."

ואת זחיחות הדעת והטון המזלזל הזה אפשר גם למצוא בדברים של קלינטון שדיברה על "Basket of deplorables" .

ועוד אלף דוגמאות, לרבות עכשיו בתגובה שלך .

ובכלל בציפוף השורות, ובהדרה, ובדיכוי* ,וברדיפה ,של כל השקפה שאינה מתיישרת .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישר
חבר מתאריך 6.7.14
7062 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    18:13   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  112. זה בדיוק מה שביבי ורבים ממעריציו עושים באופן קבוע  
בתגובה להודעה מספר 105
 
  
ודלגיטימציה של השקפות העולם הפוליטיות של אוכלוסיות אחרות .

כל מי שלא מתיישר עם ביבי מקבל תוית שמאלן שהפכו זו לקללה/בוגד

תיאר יפה זאת המציץ לשמלות והיועץ המקורב לביבי:
"הציבור הזה – אני קורא לו אפילו הלא-אשכנזי הזה, כן - מה מחמם אותו? הרי הוא אומר: מה? הם? נראה להם. למה הם שונאים את התקשורת? למה הם צעקו 'הו הא מה קרה נוני אכל אותה' אחרי הבחירות? הם שונאים הכול. הצלחנו להטריף את ה... השנאה הזאת היא מה שמאחד את המחנה שלנו"            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
berale לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.19
4797 הודעות, 53 מדרגים, 94 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    18:17   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  115. נתן אשל הטיפש , נפל באיוולתו , בדיוק לנרטיב שהשמאל - כן השמאל המתנשא - מטפח פה שנים .  
בתגובה להודעה מספר 112
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 07.01.21 בשעה 18:24 בברכה, berale
 
אף אחד לא יכול באמת לקחת את דיברי ההבל המטופשים של אשל ברצינות , מהסיבה הפשוטה ,- שהדברים נאמרו בלי
שום ראיה לחיזוקם , - לדברים אין שחר .
מירי רגב עזרה "להטריף את השנאה" - באיזה אופן ?מה עשתה ? - חשפה את השינאה של השמאל אליה ?

מי תומך בנתניהו כי "הוא לא מבין שהלכת לפוליטיקה בשביל לעשות טוב לעם , והוא חושב שהולכים לפוליטיקה בשביל לגנוב ולהיות גבר.." - ( אלה היו דבריו של אשל ).

איפה האנשים האלה , שכך הם חושבים ?? -

גם בבגין הם תמכו רק כי חשבו שהוא גנב ??

הרי גם את בגין האשימו בשיסוי - כי הוא העז לחזור על דברי דודו טופז מ"נאום הצ'חצ'חים" .

לכל היותר יש תומכי נתניהו , שבשיחת רעים עם תומך שמאל , אין להם את הרצון או היכולת להתווכח עם הסיסמאות והמנטרות - מבוססות תעמולת האולפנים - שמוטחות מולם -

אז בתגובה לאמירה ריקה שמוטחת מולם:-"הוא גנב", אז הם אומרים:- "אז יופי שיגנוב" .
אבל לא כי הם מאמינים שהוא גנב . לא .
אלא כי הם לא מאמינים לזה. לא מאמינים שיש כזה דבר "לגנוב" 20% עוינות , אם מבקשים ממוזס להוריד את רף העוינות מ 95% ל 75% .
הם חושבים שזו דרישה בסיסית לנסות לקבל תקשורת מגוונת ומאוזנת .
- אבל אומרים להם," מה קרה לך, זה 'שווה כסף', אתה יודע כמה עולה פרסומת קוקה קולה " - אז עונים בהתרסה - "אתה יודע מה , בסדר , שכנעת , זה לגנוב , ויופי, אני מסכים לו שיגנוב".

וכך גם לגבי הסיגרים : - עם כל מה שנחשף לגבי הפרשיות שבהם כרוכים בכירי כח"ל והיחס המקל כלפי הפרשיות , אז לא מאמינים שאין מניעים פוליטיים מאחורי המוטיבציה לחקור בכזו חומרה את הנהנתנות שגלומה בסיגרים המתכלים שביבי קיבל מחבר מילארדר            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
berale לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.19
4797 הודעות, 53 מדרגים, 94 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    18:21   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  117. נתן אשל באיוולתו - נפל בדיוק לתעמולה ולנרטיב שהשמאל מטפח שנים  
בתגובה להודעה מספר 115
 
  
-
שציבור הימין הוא עדר שמצביע מהרגש ולא מהשכל. -
הנה איך נבנה הנרטיב :

הנה דברים שאמרה תיקי דיין ערב בחירות 1999 : " חברה אנחנו מדברים על עם אחר....לאנשים בשוק , לאספסוף, לאלה שאומרים: "בואנ'ה , גם אם הוא יהיה ערפאת אני מצביעה ביבי" ....ככה הם חושבים וככה הם מדברים , דברו אליהם כמו שהם מבינים "

הנה אפשר לצפות בזה פה מדקה 8:00

https://www.youtube.com/watch?v=ofY8jhXF74s&t=454s

ובעיני ההצגה הזו של ליכודניקים מזרחיים החלה עוד הרבה קודם , - אפשר ללכת אחורה עד הסדרה " הנבחרים " של חיים יבין שליווה - את מערכת הבחירות של שנת 81 - בין בגין לפרס .

וכשמסקרים - למשל - את ההפגנה נגד נתניהו - יראיינו מתוך המפגינים איזה פרופסור - שמתורגל בדיבור והרצאה . ואילו במחאה בעד נתניהו ונגד הפרקליטות - יציגו מישהו שישמע מתלהם .

וכך התקבעה הנרטיב הנפסד הזה - לצערי - גם אצל הרבה מצביעי ימין .

כביכול הימין מצביעה מהרגש - ויצביע מח"ל גם אם ערפאת יעמוד בראשו .

ואילו השמאל האינטלקטואלי - אמנם מצביעים כמו עדר גם , - אבל רק אחרי שחשבו על זה טוב טוב .

ונתן אשל בטיפשוטו - הדהד את המסר הנפסד הזה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישר
חבר מתאריך 6.7.14
7062 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    18:26   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  119. בארץ נשאר קומץ אנשים שהם שמאל אבל יש מי שיש לו מוקד שליטה חיצוני  
בתגובה להודעה מספר 115
 
  
זה אנשים שלא יכולים לקחת אחריות ושזקוקים להאשים מישהו בבעיות שלהם. זה המקור לאנטישמיות וזה המקור של השנאה לשמאל שאתה מיטיב לבטא אותה. דוגמא טובה לזה הוא אותו אדם שעצר ברכבו ליד אישתי האשכנזיה בת למשפחה ניצולת שואה שהפגינה נגד ביבי ואמר לה שחבל שהנאצים לא חיסלו את כולכם. השנאה הזאת לא ניתנת להבנה.

רבים מבני המשפחה שלי שהם היום שמאלנים הצביעו לבגין ב-77 כי היה ברור שצריך להחליף את שלטון מפאי המושחת. בקרוב יקרה אותו דבר למפלגת הביבי. רבים מאנשי הליכוד יצביעו נגדו. ונקווה שנוכל לאחות את הפצעים ולהשכין שלום בינינו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
berale לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.19
4797 הודעות, 53 מדרגים, 94 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    18:51   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  126. כן.כן. אין יותר שמאל . יש רק מקללים . שהם תומכי ביבי. ורוצים שלטון מושחת . ויש אותכם . שאתם לא מזוהים  
בתגובה להודעה מספר 119
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 07.01.21 בשעה 19:16 בברכה, berale
 
פוליטית . ולא מקללים. -( למעט פה ושם שבורחת איזו השוואה של ישראל למשטר הנאצי ושל נתניהו להיטלר.)

ורק כל כך מוטרדים , כי השלטון כל כך כל כך מושחת .

כי ביבי הוא מישפטיהו , וזה .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
berale לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.19
4797 הודעות, 53 מדרגים, 94 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    18:33   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  121. השמאל - המתנשא - חוזר בכזו התלהבות אל הדברים הנפסדים של נתן אשל . לא מתוך זעזוע , וכי הם לא מסכמים עם הדברים .  
בתגובה להודעה מספר 115
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 07.01.21 בשעה 19:08 בברכה, berale
 
אלא להפך . הם חוזרים לדבריו כי בדבריו הטיפש מהדהד את המסר הנפסד שהשמאל ביעילות , מטפח פה כל השנים ,            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הסטוריון חובב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.5.18
5063 הודעות, 27 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בטבת תשפ''א    00:06   08.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  151. הטיפש הזה כדבריך הוא איש סודו של נתניהו והמוציא לפועל שלו - לנתניהו ובני ביתו אין שום בעיה עם ''המציצן'' הזה  
בתגובה להודעה מספר 121
 
  
למרות שסולק בבושת פנים ממשרד ראש הממשלה
למשפחת נתניהו אין שום בעיה שהוא יעשה עבורם את העבודה המלוכלכת


דבר בנועם ושא בידיך מקל גדול, כך תגיע רחוק (תיאודור רוזוולט)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישר
חבר מתאריך 6.7.14
7062 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    18:08   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  109. מדויק!  
בתגובה להודעה מספר 87
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'ק ספארו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.20
12946 הודעות, 69 מדרגים, 138 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    18:51   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  128. עזוב את הבחירות ששופטים לא קבעו כלום אלא ברחו מדיון (אולי בצדק)  
בתגובה להודעה מספר 87
 
  
זכות עמידה, למה באתם רק עכשיו, קובעים דיון לאחרי ההשבעה - אלה היו הדחיות.

גם טראמפ לא מעניין.

ההשתקה ברשתות החברתיות היא כל כך בוטה שלהתעלם מכך זה פשוט לטמון את הראש מאה מטר בחול, התקשורת מסתירה דברים בצורה שאני בטוח שיסופר בספרי ההיסטוריה. אם זה הסיפור של ביידן, אם זה המהומות של השחורים, לא יאומן.

הכלל הוא פשוט, לכל עיוות יש ריאקציה. זה הכל.


עקבו אחרי ג'ק ספארו גם בטוויטר!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
A380 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.10.16
958 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בטבת תשפ''א    08:01   08.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  161. עכשיו במקום ימין ושמאל תכתוב ישראלים ופלסטינים. רק שפה יש דיכוי מצד אחד.  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
במקרה הזה אתה מקבל את האלימות שמפעיל הצד המדוכא?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שומרוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.08
18441 הודעות, 226 מדרגים, 431 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    15:58   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. מה שהיה אתמול, סתם את הגולל על חזרתו של טראמפ בבחירות בעוד 4 שנים. חבל.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ועדיין, אנחנו חייבים לעשות לידיד ישראל הכי גדול שהיה פה, מחווה חסרת תקדים


איזה טוב השם !!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
kidi לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.5.07
11800 הודעות, 84 מדרגים, 150 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:00   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. ועל המפלגה הרפובליקנית  
בתגובה להודעה מספר 3
 

שהשליכה אותו אל מתחת הגלגלים!


ותחזינה עינינו בשובך לציון ברחמים. הנה הנה משיח בא


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שומרוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.08
18441 הודעות, 226 מדרגים, 431 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:03   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. החודש האחרון של המאבק היה סתם מופרך  
בתגובה להודעה מספר 5
 
  


איזה טוב השם !!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
liran לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.10.10
35340 הודעות, 143 מדרגים, 203 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    15:59   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. מי שאחראי על הזעם של אנשים חלשים ומעריצים אלה אותם מנהיגים כמו טראמפ שמנצלים את החולשה שלהם  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
עלק השמאל שוב פעם אשם...


"אינני מרגיש חובה להאמין כי אותו אל שהעניק לנו תובנה, היגיון ושכל התכוון שנוותר על השימוש בהם."


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Leibniz לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.2.17
2744 הודעות, 92 מדרגים, 178 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:04   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. אם כך, מי לדעתך אשם בזעם של האנשים החלשים מבלפור? מי מנצל את הערצתם העיוורת?  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  
מי לדעתך אשם בפרעות ובאנרכיה של מפגיני השמאל הקיצוני ברחבי ארה״ב בשנה האחרונה, או בבלפור בחצי השנה האחרונה?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
liran לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.10.10
35340 הודעות, 143 מדרגים, 203 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:06   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. אתה מתבלבל בין מפגינים למעריצים. המפגינים בבלפור מפגינים נגד אדם כושל  
בתגובה להודעה מספר 13
 
  
תומכי טראמפ עוברים על החוק רק עבור אותו אדם. המפגינים בבלפור עושים את זה עבורם בלבד

ואני חלק מאותם מפגיני בלפור ואני לא מעריץ על פוליטיקאי או סוגד לאחד


"אינני מרגיש חובה להאמין כי אותו אל שהעניק לנו תובנה, היגיון ושכל התכוון שנוותר על השימוש בהם."


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Leibniz לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.2.17
2744 הודעות, 92 מדרגים, 178 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    17:23   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  85. אז ההבחנה היא בין מפגינים למעריצים?  
בתגובה להודעה מספר 19
 
  
כלומר - אם מישהו מתפרע אבל הוא עושה את זה מתוך שנאה יוקדת לפלוני, זה תקין. לעומת זאת, אם אחרים נוהגים כך בגלל הערצה, זה לא תקין.
מי קבע שאלה הקריטריונים לסתום פיות לאנשים, אתה? אם כן, מי שמך?

אגב, אתה מעלה בדעתך שהמתנגדים להפגנות בבלפור לא עושים את זה בגלל הערצה לאדם, אלא פשוט בגלל שהם מתנגדים לאנרכיה ולבעלי אידיאולוגיה רדיקלית? או שמבחינתך כל מי שחושב אחרת ממך מונע מ״הערצה עיוורת״?

אם למשל אני חושב שמפגין שטוף מוח שמונע משנאה מהווה סכנה גדולה הרבה יותר מאשר מפגין שמונע מהערצה, זה תופס? או שרק לך ולחברים מההפגנות יש מונופול על קביעת הקריטריונים?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Cyber לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.11.14
4984 הודעות, 15 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    17:32   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  88. בהשוואה עולמית, ישראלים הם לפלפים משמאל ומימין בהפגנות  
בתגובה להודעה מספר 85
 
  
אין טעם לחפש סימטריה איפה שאין.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
FAO לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.8.18
5984 הודעות, 16 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:15   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. נגד ראש ממשלתנו עומד כתב אישום. לא חשדות ולא הערכות.  
בתגובה להודעה מספר 13
 
  
ואגב, מה עם עשרות הסרטים של שריפת דגל ישראל בבלפור?


🇦🇪🇮🇱🇧🇭🇴🇲


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צידלקט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.10.20
916 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:11   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. לי זה נשמע ש'אנשים חלשים' זה מילה ''המכובסת'' שלך להמון הנבער.  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  
צעד הבא שתציע, זה של'אנשים חלשים' לא יהיה זכות בחירה.

תפסיקו לדאוג לה'אנשים החלשים' הם אנשים בוגרים ויודעים לבד מה הם צריכים ורוצים ואינם זקוקים לתיווך שלך בכדי לדעת מה טוב להם או להחליט עבורם.

הנקודה שעלה פה הוא נקודה אמיתית כואבת ואנושית.


לפעמים, אתה צודק וכולם טועים, אבל האם אתה בטוח שזה הפעם?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
liran לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.10.10
35340 הודעות, 143 מדרגים, 203 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:15   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. אנשים חלשים מבחינתי הם אנשים שמעריצים פוליטיקאים שרואים בהם כמלכים או מלאכים  
בתגובה להודעה מספר 34
 
  
כי אם אדם מגיע למצב כזה אז הוא כבר לא יודע מה טוב עבורו


"אינני מרגיש חובה להאמין כי אותו אל שהעניק לנו תובנה, היגיון ושכל התכוון שנוותר על השימוש בהם."


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צידלקט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.10.20
916 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:20   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. אתה הוא זה שמחליט מה הפרמטרים שבהם צריכים לעמוד בכדי לזכות לחירות אישית?  
בתגובה להודעה מספר 40
 
  
זה נובע או מהתנשאות או מבורות, אולי גם שיקבלו אישור ממך על מה להוציא את הכסף שלהם או אולי מתי ללכת לישון בלילה?


לפעמים, אתה צודק וכולם טועים, אבל האם אתה בטוח שזה הפעם?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
liran לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.10.10
35340 הודעות, 143 מדרגים, 203 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:22   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  59. אני קובע לעצמי אתה מוזמן לא להסכים עם זה ולהתקדם הלאה  
בתגובה להודעה מספר 54
 
  
מי מנסה לשלול פה חירות? רק מציין עובדה שאנשים שנוטים להעריץ פוליטקאים \ מלכים בסוף קל לאותם "מלכים" להשתמש בהם לצרכים האישיים שלהם


"אינני מרגיש חובה להאמין כי אותו אל שהעניק לנו תובנה, היגיון ושכל התכוון שנוותר על השימוש בהם."


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צידלקט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.10.20
916 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:44   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  75. אתה מנסה להוריד את האחריות האישית, כשמורידים אחריות אישית חייבים להעביר אחריות למישהו  
בתגובה להודעה מספר 59
 
  
אחר, אין ואקום.

אחריות אישית מביא לחירות אישית הם שלובים זה בזה.

בעיני אתה פשוט מנסה להטיל את כל האחריות על טראמפ(התנצלותי אם לא) ולהתעלם מזה שמדובר על מקרה יותר מורכב והנושאים שעלו בכתבה אכן נוגע בהרבה מהם.


לפעמים, אתה צודק וכולם טועים, אבל האם אתה בטוח שזה הפעם?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבינועם
חבר מתאריך 19.3.13
1038 הודעות
יום ששי כ''ד בטבת תשפ''א    03:38   08.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  159. אני רק שאלה  
בתגובה להודעה מספר 40
 
  
מה ההבדל בינם לבין אלה שרואים בפוליטיקאים שטן עלי אדמות שכל הרע נובע ממעשיהם ?

זהות גמורה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ZioNLight לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.4.16
51872 הודעות, 378 מדרגים, 407 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:01   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. ברור איך לא. השמאל השמאל השמאל. תמיד אשמים. להחליף את המילה שמאל ב'יהודים' וזה ישמע גרמני  
בתגובה להודעה מספר 0
 £ אוהב להטמיע =/$ הכותב שמאלן קיצוני,ציוני קיצוני,אשכנזי וקיבוצניק ₪לא טרול$


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שומרוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.08
18441 הודעות, 226 מדרגים, 431 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:07   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. זה מקסים. יש לך את זה ברינגטון?  
בתגובה להודעה מספר 6
 
  
השמאל השמאל השמאל. תמיד אשמים.


איזה טוב השם !!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כוספלסטיק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
14501 הודעות, 74 מדרגים, 129 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:12   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. להחליף את השמאל ביהודים וזה ישמע כמו ההפגנה אתמול  
בתגובה להודעה מספר 6
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פלאיו פנדרסון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.3.17
6212 הודעות, 37 מדרגים, 62 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:13   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. הייתי מחליף בדרדסים, זה יוצא יותר מצחיק  
בתגובה להודעה מספר 6
 
  
"טראמפ הפסיד בגלל הדרדסים הארורים! הם שוב גנבו לו את הבחירות!"


די למלך הפילוג Ⓐ


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שומרוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.08
18441 הודעות, 226 מדרגים, 431 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:17   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. נכון. באמת יותר מצחיק.  
בתגובה להודעה מספר 37
 
  


איזה טוב השם !!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איזי מהחונטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.18
20097 הודעות, 74 מדרגים, 115 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:02   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. ״BE THERE, WILL BE WILD״  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
למה התכוון טראמפ כשהוא הזמין ככה את תומכיו להפגנה בקפיטול היל?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'ק ספארו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.20
12946 הודעות, 69 מדרגים, 138 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:03   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. לזה שיהיה שמח, הרבה זעם ויצעקו חזק שישמעו אותם.  
בתגובה להודעה מספר 7
 
  


עקבו אחרי ג'ק ספארו גם בטוויטר!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
liran לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.10.10
35340 הודעות, 143 מדרגים, 203 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:07   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. חחח ''שיהיה שמח'' - אתה מאמין לדברים שאתה כותב?  
בתגובה להודעה מספר 11
 
  


"אינני מרגיש חובה להאמין כי אותו אל שהעניק לנו תובנה, היגיון ושכל התכוון שנוותר על השימוש בהם."


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'ק ספארו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.20
12946 הודעות, 69 מדרגים, 138 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:09   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. לא רק שאני מאמין, אני מאמין שגם אתה מבין ככה  
בתגובה להודעה מספר 21
 
  
כשהוא כתב את זה כמובן שאיש לא אמר שזו הסתה. כולם הבינו.


עקבו אחרי ג'ק ספארו גם בטוויטר!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לויס ליין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.12.13
561 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:03   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. כותרת אומרת משהו אחד אבל התוכן שונה. מי שמתדלק את האלימות זו התקשורת  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מאירקה
חבר מתאריך 13.11.20
453 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:03   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. באמת??? טראמפ דיבר על חוק וסדר אבל הדיח והסית את תומכיו לתקוף את הקפיטול. נקודה!!!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
השמאל הפרוגרסיבי הסית והדיח? ובגלל זה תומכי טראמפ תקפו והשתוללו? באמת? איזה שטויות!

"ההתפרצות האלימה לא הייתה קורית אילולא היה מישהו שמקשיב באמת" אוי ויי, לא הקשיבו למסכנים אז הם תקפו והשתוללו. וכמובן זה מוצדק, שהרי כל מי "שלא מקשיבים לו" חייב לנהוג באלימות, מה לא?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'ק ספארו
חבר מתאריך 2.4.20
12946 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:05   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. הנה דוגמא חיה  
בתגובה להודעה מספר 10
 
  
הרי טראמפ לא אמר אפילו לא ברמז לפרוץ לקפיטול, אבל כבר מפמפמים שהוא הנהיג את המתפרעים.

אז כן, ככה אנשים מרגישים חסרי אונים, כשמפיצים עליהם שקרים ללא הרף.


עקבו אחרי ג'ק ספארו גם בטוויטר!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מאירקה
חבר מתאריך 13.11.20
453 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:18   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. טראמפ הסית והדיח, קרא להם לבוא ולוושינגטון ''יהיה שמח'', סירב לגנות אותם ולקרוא להם להפסיק  
בתגובה להודעה מספר 15
 
  
חברי הקבינט שלו עצמו שקלו להדיח אתו לפי תיקון 25 לחוקה. העוזרים שלו טענו שהוא לא נגיש מבחינה נפשית.

Trump aides gave up trying to communicate with him in the attack on the US Capitol, calling him 'mentally unreachable,' reports say


https://www.businessinsider.com/trump-mentally-unreachable-during-capitol-siege-aides-reports-2021-1            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'ק ספארו
חבר מתאריך 2.4.20
12946 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    17:54   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  100. ארגן הפגנה בוושינגטון = הסתה. ברור.  
בתגובה להודעה מספר 52
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 07.01.21 בשעה 18:10 בברכה, ג'ק ספארו
 
קרא להם להפסיק, בהחלט, וגייס את המשמר הלאומי.

העוזרים שלו טענו או סי אן אן?


עקבו אחרי ג'ק ספארו גם בטוויטר!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עדי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.9.19
5674 הודעות, 15 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:03   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. למה המפגינים הגיעו להפגנה עם נשק ופצצות ?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'ק ספארו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.20
12946 הודעות, 69 מדרגים, 138 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:06   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. מפגיני ימין בארצות הברית הולכים עם נשק כי זה סמל לחירות, זה תמיד ככה.  
בתגובה להודעה מספר 12
 
  
פצצות. לא הגזמנו.


עקבו אחרי ג'ק ספארו גם בטוויטר!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עדי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.9.19
5674 הודעות, 15 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:10   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. יש דיווח שאתמול מצאו פצצה בבניין המטה הלאומי של המפלגה הרפובליקנית שנוטרלה ע''י המשטרה.  
בתגובה להודעה מספר 18
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'ק ספארו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.20
12946 הודעות, 69 מדרגים, 138 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:15   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. זה לא ''אנשים באו עם פצצות'', זה אדם אחד.  
בתגובה להודעה מספר 30
 
  
אגב הוא שם את זה דווקא לרפובליקנים, כך שבכלל לא ברור מה זה.


עקבו אחרי ג'ק ספארו גם בטוויטר!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
kidi לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.5.07
11800 הודעות, 84 מדרגים, 150 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:08   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. הם לא.  
בתגובה להודעה מספר 12
 

ערכתי לאחרונה בתאריך 07.01.21 בשעה 16:19 בברכה, kidi
 
אם היה שם נשק היה מרחץ דמים!
משהו שלא קרה
אין ספק אפילו קל שבקלים שאנטיפה עמדו מאחרי הקטע האלים שהתרחש שם.

והנה לכל אלה ששואלים אם אין לי ספק
אנשים כבר זיהו אותם בהתחלה
(הבעיה היא תסמונת עדר)

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר


ותחזינה עינינו בשובך לציון ברחמים. הנה הנה משיח בא


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'ק ספארו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.20
12946 הודעות, 69 מדרגים, 138 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:16   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. אפילו לא קל שבקלים? קטן קטן? משהו?  
בתגובה להודעה מספר 26
 
  
הרד-נקס שמה נראים לך אנשים נחמדים? תחשוב שוב.


עקבו אחרי ג'ק ספארו גם בטוויטר!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
kidi לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.5.07
11800 הודעות, 84 מדרגים, 150 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:17   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. כנראה שאתה ממש לא מכיר רד ניקס :)  
בתגובה להודעה מספר 45
 


ותחזינה עינינו בשובך לציון ברחמים. הנה הנה משיח בא


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'ק ספארו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.20
12946 הודעות, 69 מדרגים, 138 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:22   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  58. יש ויש, אבל ברור שיש מספיק מופרעים, במיוחד כשהם בטוחים שהם מצילים את ארצות הברית  
בתגובה להודעה מספר 48
 
  


עקבו אחרי ג'ק ספארו גם בטוויטר!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
kidi לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.5.07
11800 הודעות, 84 מדרגים, 150 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:29   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  66. ויש טרוריסטים במסווה שנכנסו אל בין הפטריוטים  
בתגובה להודעה מספר 58
 

אלה אפילו מבלי לדעת משרתים את אויבי ארה״ב.

הוספתי סרטון מאמש! 👆🏻


ותחזינה עינינו בשובך לציון ברחמים. הנה הנה משיח בא


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
FAO לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.8.18
5984 הודעות, 16 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:17   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. ''אין ספק''! בדקת? חקרת?  
בתגובה להודעה מספר 26
 
  
בכלל בחיים, ספק זה דבר מבורך. זה מאלץ אותך לבדוק.


🇦🇪🇮🇱🇧🇭🇴🇲


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פלאיו פנדרסון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.3.17
6212 הודעות, 37 מדרגים, 62 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:04   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. גם אם יישאר שמאלני אחד בעולם, יכתבו מאמרים על איך הוא שולט בעולם ואשם בהכל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


די למלך הפילוג Ⓐ


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
yortem לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.8.14
2861 הודעות, 11 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:05   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. אין לי כח לקרוא הכל וגם לא כל כך אכפת לי מי אחראי על הזעם  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מי שאחראי על המעשים זה המפגינים עצמם            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שולץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.7.14
23807 הודעות, 72 מדרגים, 65 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:06   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. +1  
בתגובה להודעה מספר 16
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראל_השלישית
חבר מתאריך 3.1.21
153 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:06   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. נקודה סופר מעניינת. יש כמה אשמים, אבל הפרוגרסיבים יהיו אשמים במלחמת האזרחים שהחלה אתמול  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'ק ספארו
חבר מתאריך 2.4.20
12946 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:07   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. לא מתייאשים אתם...  
בתגובה להודעה מספר 17
 
  
איפה מלחמה? הכל שקט מאד.


עקבו אחרי ג'ק ספארו גם בטוויטר!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
EyeKey
חבר מתאריך 23.1.17
9562 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:07   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. כיף שאפשר להעביר את האשמה לצד השני  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
totoloto לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.4.12
7451 הודעות, 117 מדרגים, 234 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:08   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. מסכים לגמרי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


חתימה: לא משנה מי ינצח בבחירות ארצות הברית, כל צד יחשוב שהשני רימה.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כוספלסטיק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
14501 הודעות, 74 מדרגים, 129 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:09   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. מי שאחראי על הזעם של המפגינים הוא זה שליבה את כל ההצגה הזאת - טראמפ עצמו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
טראמפ, בניגוד למפיצי הקונספירציה, יודע את האמת, הוא מחובר לסוקרים ולאנשים שבוחנים את כל המידע שמתקבל, כמו כל גוף מקצועי אחר בארה״ב הוא ידע שרוב המצביעים שלו הגיעו מהצבעות פיזיות - כי זה הוא שבמשך חודשים שילהב אותם לא להצביע בדואר

הוא ידע שספרית המעטפות נפסקת בלילה, כי זה בעיקר רפובליקנים שפעלו במשך חודשים כדי למנוע העברת חוקים שיאפשרו התחלה מוקדמת של ספירה וארגון המעטפות שהגיעו בדואר

הוא ידע איזה מחוזות נספרו ואיזה לא, הוא ידע שהוא הולך להפסיד בדיוק כמו כל אנליסט וכל סוקר שמכירים את הנתונים - אבל הוא בחר לשלהב את ההמון, לעודד אותם להנפיץ תאוריות קונספירציה הזויות

הוא ידע שתקשורת, גם אם אוהדת ותומכת, לא תסכים לשדר שקרים כל כך גסים, אז הוא שילהב את הקהל שלו לפנות ל״תקשורת אלטרנטיבית״ או כמו שהוא קורא לזה ״טראמפ מדיה״, שלא תסנן שום מידע שיקרי ולא תידבק לעולם לשום אמת מידה מינימלית של אמת

הוא ידע שהוא לא יכול לבוא עם טענות של ״נראה לי שמשהו לא בסדר״ לבית משפט, אז הוא הגיש את זה בכל מקרה כדי להיכשל, הוא ידע שהחוקה לא נותנת לו להחליט על דעת עצמו שהוא רוצה להמשיך להיות נשיא, אז הוא איתגר אותה בכל מקרה.

בכל שלב ושלב טראמפ ידע שהוא הפסיד, הוא ידע שהמספרים לא איתו עוד לפני שנפתחו הקלפיות, הוא לא רק הסתכל בcnn כדי לראות את הסקרים, הכל היה מתוכנן כדי לא לקבל את התוצאות שידע שרוב הסיכויים שכבר הפסיד            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
totoloto לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.4.12
7451 הודעות, 117 מדרגים, 234 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:10   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. לפיכך כשהוא ניצח פעם קודמת כנגד כל הסקרים משתלב יופי עם התזה שלך... אה לא. סליחה  
בתגובה להודעה מספר 27
 
  


חתימה: לא משנה מי ינצח בבחירות ארצות הברית, כל צד יחשוב שהשני רימה.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כוספלסטיק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
14501 הודעות, 74 מדרגים, 129 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:15   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. תגובה מגוחכת  
בתגובה להודעה מספר 31
 
  
א. כי היא מתעלמת מכל מה שכתבתי
ב. פוליטקאים עושים סקרי עומק, בבחירות הקודמות פספסו המון דברים, בבחירות האלו תיקנו את הדברים האלו, בסופו של דבר טעו בפלורידה וזה נתן לכמה אנשים תקוות ששוב הסקרים פספסו בענק, במציאות הם תאמו את תוצאות האמת הרבה יותר מהפעם הקודמת            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'ק ספארו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.20
12946 הודעות, 69 מדרגים, 138 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:32   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  68. הפסיקו את הספירה ''כי מאוחר'', לא משום סיבה אחרת. חוץ מג'ורג'יה שפשוט התפוצץ שם צינור (???)  
בתגובה להודעה מספר 27
 
  
אולי זה בולשיט, אולי זה לא, היו חייבים לבדוק ושמוע את הטענות בבית המשפט. והם אשכרה קובעים דיונים לאחרי ההשבעה, אז מה יש עוד לומר, זה מרתיח וגורם לחוסר אונים, ואז האלימים קופצים.

אגב סקרים, 17% בויסקונסין?...


עקבו אחרי ג'ק ספארו גם בטוויטר!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כוספלסטיק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
14501 הודעות, 74 מדרגים, 129 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:39   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  71. הרפובליקנים במדינה בדקו את זה, הרשיות במדינה בדקו את זה  
בתגובה להודעה מספר 68
 
  
הייתה השוואה של המחשבים מול הפתקים

כלום לא עזר, אתה חושב שמזכיר המדינה תומך טראמפ יעדיף לשמור על איזה עובדת זוטרה בקלפי בודד מאשר על המפלגה שלו?

אז לקחו מקרה אחד, שולי, והדהדו אותו עוד ועוד ועוד ועוד .. ולא משנה שלכל דבר יש הסבר והמקרה הספציפי הזה כן הגיע לבית משפט, עדיין ממשיכים להדהד אותו עוד ועוד - בסוף זה מגיע להתפרעות בקפיטול ביום ההצבעה על הנשיא הנבחר.

אתה חושב שיש איזה שהיא בחינה או בדיקה, שלא הייתה מובילה לפסילת כל הקולות במחוז, שכן הייתה מרצה את שטופי המוח?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
1984 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.11
2829 הודעות, 30 מדרגים, 52 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    17:52   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  98. ההשוואה של הפתקים הייתה מדגמית ובמחוז שלא התלוננו עליו.  
בתגובה להודעה מספר 71
 
  
ישנם עשרות אלפי עדויות תחת שבועה(איום מאסר) שלא נבדקו ברצינות או בכלל על ידי בית המשפט.
יש חוקים ששונו זמן קצר לפני הבחירות שביטלו את הצורך בהשוואת חתימות רק לפתקים שהגיעו בדואר, והם שונו על ידי פקידים ושופטים שלא מורשים לבצע את השינויים הללו(רק נבחרים מורשים)
המאמץ המסודר של הMSM לטעון שלא היה כלום ואין שום טענות הוא פשוט מחליא, שטיפת מוח וסתימת פיות קלאסית.
והאירועים האלימים של אתמול נראים כמו False Flag קלאסי, והניסיון לטעון שבגלל מאתיים מתפרעים לא צריך לראות את הראיות גם בסנאט וצריך לבטל את ההתנגדויות רק מחזק את ההרגשה שאכן היה פה תרגיל מלוכלך.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כוספלסטיק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
14501 הודעות, 74 מדרגים, 129 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    18:02   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  106. האנשים אתמול נראים לך כמו אנשים שיפחדו לחתום על מסמך עם ״עדות שקר״  
בתגובה להודעה מספר 98
 
  
אתה מוזמן לקחת דף ועט ולכתוב עליו שרצחת את מומין אבא, חכה 5 דקות ותראה שאף אחד לא עוצר אותך

כשנהג משאית חותם על מסמך שגנבו לו את האוטו וזה עיצבן אותו כי הוא אהב אותו, ונראה לו שבארגזים שגנבו מהאוטו היו 18,000 פתקי הצבעה כי ככה נדמה לו, אז כולם יודעים שזה לעולם לא יגיע לבית משפט ושהאיש לא 100% אז גם אין מה לפחד שמישהו ינסה לאמת את השטות הזאת

לגבי חוקים ששונו והכל, אני לא נכנס לזה בפעם ה1000, חוקים שונו והשתנו בכל המדינות כולל מדינות רפובליקניות, הצוות של טראמפ תקף מדינות שנוח לו ולא תקף מדינות שבהן ניצח בדיוק בזכות אותן שינויי חוקים, האמת היא שבארה״ב ככה עובדת שיטת הבחירות, כל הזמן יש שינויים וחלקם אף פוגעים בצד אחד (לדוגמא: שינויי גבולות של מחוזות כדי להחליש את המשמעות של הצבעת שחורים שנוטים יותר להצבעה לדמוקרטים)

ה״200 מתפרעים״ האלו גרמו להפסקת תהליך החלפת שלטון במדינה דמוקרטית, ברוב המקומות זה נקרא טרור            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
1984 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.11
2829 הודעות, 30 מדרגים, 52 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    18:24   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  118. כל ההשוואות שלך לא רלוונטיות, ההצהרות באות מאנשים שנכחו במקום.  
בתגובה להודעה מספר 106
 
  
לגבי החוקים, אתה לא נכנס לזה כי אין לך על מה לעמוד, החוקה ברורה בנושא, להתחיל לבלבל בשכל על gerrymandering כאשר אני מדבר על שינוי החוק ככה שכל מי ששולח מעטפה קולו נספר, גם אם הוא שלח חמש או חמשת אלפים מעטפות.
והשינוי בוצע בידי פקידים לא מורשים, כמו בג"ץ אצלנו, פתאום שופט שתפקידו לפרש הפך פתאום למחוקק ואיזה פקיד לא נבחר החליט שהוא יודע יותר טוב.

והאירוע בקפיטול נראה כמו FALSE FLAG בדיוק כדי שלא נתעסק בבעיות הרציניות ותוכל להשוות אמריקאים שבאו להשגיח על טוהר הבחירות לקבוצה של מתפרעים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Will33
חבר מתאריך 2.4.12
3495 הודעות, 37 מדרגים, מינוס 4 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:11   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. זה לא לגיטימי לנשיא מכהן  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
לטעון שהיתה הונאת בחירות אלא אם כן יש לו ראיות קבילות בבתי משפט לפי דיני הראיות.
המקסימום שלגיטימי לנשיא כמו טראמפ להגיד זה משהו בסגנון:

אני חולק על תוצאות הבחירות אבל אכבד אותן, אם בתי המשפט לא יקבלו את טענותיי

אבל הוא לעומת זאת, ניסה לגרום למייק פנס לפעול בניגוד לחוקה, שקל הנהגת ממשל צבאי ומה לא.


מי שרוצה דוגמה לאיך מקבלים הפסד שכנראה לא היה צודק שיסתכל על אל גור בשנת 2000.
הוא הפסיד לבוש ב-537 קולות לפי הספירה הרשמית, במדינה שבה אח של בוש היה מושל. וברור לכולם שנפסלו אלפי קולות של שחורים ולטינים מטעמים טכניים. אבל ברגע שבית המשפט העליון קבע שאין לבצע ספירה חוזרת שלישית, הוא הודה בהפסד כמו גבר למרות שהיה ברור לו שהבחירות נגנבו ממנו. כי הוא הבין שהחוקה והדמוקרטיה חשובות הרבה יותר מהניצחון שלו בבחירות.


טראמפ לעומתו הפסיד את הבחירות על עשרות ומאות אלפי קולות במדינות המפתח, ולכן הטענות שלו על הונאה היו מגוחכות בכל קנה מידה. לא ניתן לבצע הונאה בהיקף כזה של קולות במקביל ב-7 מדינות


בקשר להפיכת המגמה בספירה - חזו את זה חודשים לפני הבחירות שבגלל שקולות הדואר נספרים בסוף, אז בהתחלה טראמפ יוביל בפער גדול ובהמשך זה יתהפך. בדיוק מה שחזו קרה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
המקור
חבר מתאריך 19.2.09
50110 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:12   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. ברור, ברור, גם יגאל עמיר לא היה אחראי למעשיו אלא השמאל הפרוגרסיבי...  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'ק ספארו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.20
12946 הודעות, 69 מדרגים, 138 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:18   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. הוא לא אומר שהם לא אחראים למעשיהם, אלא שההאשמת טראמפ כגורם לא נכונה  
בתגובה להודעה מספר 36
 
  


עקבו אחרי ג'ק ספארו גם בטוויטר!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
just say
חבר מתאריך 1.4.12
5912 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:14   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. אכן. גניבת בחירות + מסע שיסוי הזוי נגד הימין וטראמפ, ועוד לא דיברנו על  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
המהומות של השמאל לפני מספר חודשים.

אויבי החירות המחשבתית והאישית, אויבי האדם, ואויבי העולם!


מי שמאמין מנצח


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
popay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.9.09
27140 הודעות, 275 מדרגים, 533 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:21   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  57. ולמה במקום לבכות הימין (ואני ביניהם) לא השכילו ולמדו לשחק על פי חוקי משחק החדשים?  
בתגובה להודעה מספר 38
 
  


popayyap@gmail.com


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
1984 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.11
2829 הודעות, 30 מדרגים, 52 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    17:59   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  104. לוחמה דור חמישי ללא סימטריה, הימין לא יכול להשתמש בכלים של השמאל.  
בתגובה להודעה מספר 57
 
  
כבר הרבה שנים שלשמאל ויקיריו מותר "להפגין" באופן אלים ולקבל תמיכה תקשורתית, העם המומצא הם דוגמא נפלאה לכך, ההפגנות בבלפור, השנים האחרונות באמריקה בהן השמאל הרס ערים עם תמיכה מלאה של התקשורת והממשל המקומי.
BLM וANTIFA עם מימון ממשלתי וגב תקשורתי עשו פראות שעברו בשקט(כולל השתלטות על מבני ממשל)            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סקוט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.20
6704 הודעות, 49 מדרגים, 94 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:15   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. מסכים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
VERITAS לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.10.15
8939 הודעות, 65 מדרגים, 118 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:16   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. יפה מאוד. אבל אין מה לצפות מהשמאל לתהליך התבוננות עצמית  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Magimix
חבר מתאריך 5.8.12
5884 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:17   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. האשמים באלימות בשני הצדדים הם האנשים האלימים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
לא אף אחד אחר
תפסיקו לספר לעצמכם שקרים כדי להצדיק את ההתנהגות הבהמית שלכם


זה בדיוק כמו שמי שאחראי למקרי אונס זה אנסים ולא הנאנסת או מה היא לבשה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
popay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.9.09
27140 הודעות, 275 מדרגים, 533 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:20   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. ייתכן והכל נכון אבל טראמפ נהג כאחרון המורונים בגלל שלא השכיל והבין את חוקי משחק החדשים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
טראמפ הוא אנטי גלובליסט והיה צריך להיות מוכן לכל תרחיש קיצון , מוכן לפעולה ללא שבירת כלים אלימה .
אי אפשר להכין את דעת הקהל במשך חודש למשהו גדול שיהיה ב 7 בינואר ואז לאחר מות מפגינים לקבל רגליים קרות ולהודיע על " השלטון יעבור כסדרו לכו הביתה " .. זה ממש טיפשי וחבר אחריות מצידו .

לנשיא היו הרבה כלים להילחם בשיטה , אבל הוא שיחק באימפולסיביות שלו בדיוק לידי השיטה .


popayyap@gmail.com


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כוספלסטיק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
14501 הודעות, 74 מדרגים, 129 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:20   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  56. חוץ מזה, אני מבין שהימין הוא ילד בן 2 שצריך לשכנע את השמאל לשחק איתו יפה כי הוא עוד לא מבין  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
שאסור לו לשבור את כל הצעועים אם הוא לא מנצח במשחק
כן?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
popay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.9.09
27140 הודעות, 275 מדרגים, 533 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:23   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  60. כל פוליטיקאי שאין עליו מנופי לחץ הוא ''סכנה למערכת '' לטראמפ היה את הקלף הזה ביד אבל הוא לא ידע לנצלו עד הסוף  
בתגובה להודעה מספר 56
 
  


popayyap@gmail.com


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'ק ספארו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.20
12946 הודעות, 69 מדרגים, 138 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:44   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  74. לא, גם השמאל ככה  
בתגובה להודעה מספר 56
 
  


עקבו אחרי ג'ק ספארו גם בטוויטר!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כוספלסטיק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
14501 הודעות, 74 מדרגים, 129 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:59   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  83. אכתוב בדיוק אותו דבר אם מישהו יטען שהימין אשם במשהו שהשמאל עשה  
בתגובה להודעה מספר 74
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'ק ספארו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.20
12946 הודעות, 69 מדרגים, 138 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    17:53   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  99. לא טענתי שאתה מוטה, אלא שזה מה שיקרה לשני הצדדים  
בתגובה להודעה מספר 83
 
  


עקבו אחרי ג'ק ספארו גם בטוויטר!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בולגקוב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
14317 הודעות, 115 מדרגים, 227 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:23   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  61. הכל, רק לא לקחת אחריות או לעשות חשבון נפש  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ומה לנו יותר שמאל פרוגרסיבי מאשר ליילל שאחרים אשמים בהתנהגות שלי? הם הסלילו אותי, הם דיכאו אותי, הם לא השאירו לי ברירה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
השרוט
חבר מתאריך 6.11.20
2586 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:25   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  62. מה זה פרוגרסיבי? מדובר בדמונקרטים שאין בינהם לפרוגרסיביות דבר  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
popay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.9.09
27140 הודעות, 275 מדרגים, 533 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:26   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  63. כמה דמוקרטיים ראסמיים עוד נותרו ?  
בתגובה להודעה מספר 62
 
  


popayyap@gmail.com


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
השרוט
חבר מתאריך 6.11.20
2586 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:29   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  65. The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he did not exist  
בתגובה להודעה מספר 63
 
  
לא יודע. הם מתחבאים יפה.

אתה מתכוון לדמוקרטים במובן המילולי, אלו שמאמינים בדמוקרטיה? אני חושב שרוב העם הם דמוקרטים אבל הם לא נמצאים בשלטון.

בשלטון יש דמונקרטים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
popay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.9.09
27140 הודעות, 275 מדרגים, 533 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:50   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  78. אז למעשה אנחנו מדברים על כך שכל צמרת הפוליטית מאוישת באנשים שיש אליהם מנופי לחץ  
בתגובה להודעה מספר 65
 
  


popayyap@gmail.com


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
השרוט
חבר מתאריך 6.11.20
2586 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:51   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  80. ברור.  
בתגובה להודעה מספר 78
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
popay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.9.09
27140 הודעות, 275 מדרגים, 533 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    18:42   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  124. תראה 123  
בתגובה להודעה מספר 80
 
  


popayyap@gmail.com


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Prodigy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
41415 הודעות, 186 מדרגים, 299 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:32   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  69. אחד הנראטיבים של דיקטטורים סמכותניים ופופוליסטים, באמצעותו הם שולטים בהמון הנבער, הוא למצוא בוגימן שאותו אפשר  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
להאשים בהכל.
כל דבר רע זה הוא, ואם לא ברור שזה הוא, אז זו קוספירציה שלו מאחורי הקלעים.

ויותר מכך, היות שהבוגימן כה שפל, והדמוניזציה שנעשית לו כה חמורה - אז מותר להידרדר לכל שפל מוסרי על מנת "להילחם" באויב דמיוני זה, כי הרי הוא כל כך שפל אז תמיד נהיה טובים ממנו, ואי אפשר להגיש את הלחי השניה.

זו טקטיקה אחת של gaslighting והיא בהחלט עבדה על כותב הפוסט ועל כל מי שכותב "א0מול" בכל פעם שהמציאות מראה לו משהו לא נעים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לגוף העניין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.7.14
10108 הודעות, 99 מדרגים, 162 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:35   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  70. מדויק.  
בתגובה להודעה מספר 69
 


"הרי זה מכבר ידוע שכל שר בממשלה מקבל תיק בו אין לו כל מושג" אפרים קישון


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Spook לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.12.12
19694 הודעות, 123 מדרגים, 242 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    17:38   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  92. בדיוק כמו שהמפלגה הדמוקרטית עושה עם טראמפ.  
בתגובה להודעה מספר 69
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
היטש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.9.16
12289 הודעות, 78 מדרגים, 144 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    17:41   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  95. ''השלכה''...זה עניין שמשעשע רק את הצופים, אך הכוכב נותן הצגה חסרת מודעות ברצינות תהומית.  
בתגובה להודעה מספר 92
 
  


לא נכון! באמת חשבתם שתצליחו לגנוב את אמריקה...ארצם של החופשיים והאמיצים?!?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דורון פלדמוס
חבר מתאריך 12.10.20
41 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:41   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  73. מאמר מצוין כל הכבוד על הצורה שבה נועם הביא את הדברים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
נועם
חבר מתאריך 24.7.20
197 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    17:14   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  84. ץודה רבה  
בתגובה להודעה מספר 73
 
  
לא התכוונתי שיפרסמו אותו עדיין, לא הספקתי לעשות הגהה אבל שמח שאהבת את התוכן            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Xeneize לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.10.12
10349 הודעות, 103 מדרגים, 202 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:44   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  76. אפשר להתווכח על מה הביא מלכתחיחה לבחירתו של טראמפ, אבל טראמפ הוא האשם הישיר למה שקרה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
להתעלם מההשפעה של תעשיית השקרים שהוא טיפח על בסיס שמועות וכלי תעמולה זו עצימת עיניים. מניח שהוא לא תכנן שקבוצת סוגדים יפרצו לקפיטול, אבל בהחלט הכין את הקרקע בצורה חסרת אחריות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דובדבן
חבר מתאריך 9.9.17
549 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:51   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  79. מאמר דעה מנוסח ומחושב, אבל עדיין אין להתנהגות הזאת הצדקה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
בתור מצביע רפובליקני אני יכול לומר לך שלהתנהגות כמו שראינו אתמול אין שום הצדקה.
אני מכיר ומבין היטב את הטענות של הנשיא. לצערנו, כשהנשיא צועק בחוצות העיר שהבחירות נגנבו ממנו, כשהוא טוען להונאת בחירות, ואינו מסוגל להביא ראייה אחת אשר תעמוד במבחן האמת בבית המשפט, אי אפשר לקבל את דבריו כאמת.
מצטער, אבל לא ייתכן שכל תביעה שלו תיזרק מכל בית משפט, כולל בית המשפט העליון שבו יושבים שלושה שופטים שהוא עצמו מינה, והוא עדיין יהיה צודק רק בגלל שהוא אומר שהבחירות נגנבו ממנו.
אם הוא היה צודק, הרי הוא יכול היה לספק ראייה אחת, לא? אבל מסתבר שהטענות שלו מסתמכות בעיקר על שמועות, ותיאוריות קונספירציה כאלו ואחרות שאין בהן הוכחה או ראייה אחת אשר עומדת בבית המשפט.
האם הדמוקרטים עד כדי כך מתוחכמים שהם הצליחו לרמות את הבחירות בצורה כזאת שהרפובליקנים אפילו לא מבינים איך הדבר נעשה, ואינם יכולים להמציא הוכחה אחת? לא מאמין.
האם היו זיופים כל שהם בבחירות? כמובן. כמו בכל מערכת בחירות, אבל מה שמציע הנשיא הוא שנעשה כאן זיוף ברמה ארצית, ולא השאירו טביעת אצבע אחת. זה כבר לא ייתכן.
לצערי, הדמוקרטים ניצחו את הבחירות ולפחות בארבע שנים הקרובות נהיה תחת ממשל שמאלני רדיקלי שאני אישית לא תומך בו. אבל רק בגלל שדונאלד טראמפ "אומר" זה לא אומר שזה נכון.
(תקשיב לשיחה של הנשיא עם מזכיר המדינה של ג'ורג'יה, לכל השיחה של השעה ו 2 דקות) ותבין איך הנשיא הזה מתנהל. אז מה אם הוא אומר, או מאמין שהוא ניצח? עומד מולו מזכיר מדינה רפובליקני ואומר לו שכל הטענות שלו נבדקו, ולא נמצאו הוכחות לטיעונים שלו, והוא עדיין ממשיך בשלו לטעון שהוא "יודע" שהוא ניצח, אבל עדיין אינו יכול להוכיח שהוא ניצח.
ההתנהגות אתמול בהפגנה היתה תוצאה ישירה של ההתנהגות החסרת אחריות, וההתנהלות הבלתי סבירה של אדם שמכהן כנשיא ויודע בדיוק איך לגרור את קהל האוהדים שלו לבצע מהלכים כאוטיים.
דניאל טראמפ הוא האחראי יחיד למה שראינו אתמול בבירה. הוא ליבה את האש, והוא זה שאמר להם לצעוד לבית הנבחרים ו"לקחת חזרה את מה שמגיע להם".
לכן, עד כמה שנחמד להאשים צד כזה או אחר ביצירת מעמד שלא מקבל את מה שמגיע לו, שגונבים ממנו את האמת, עדיין צריכה להיות ראייה כל שהיא על מנת לבסס את האמירות לפני שבאמת תהיה בהן אמת כל-שהיא.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
asadmet
חבר מתאריך 15.12.13
399 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:56   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  81. אני חושב שארה'ב התדרדרה מאז שבחרו אדם בגלל צבע עורו.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אני לא גזען, אך אני גם נגד 'גזענות טובה'.

אובמה נבחר רק בגלל צבע עורו וכשמחליפים סיבות מקצועיות לסיבות פופוליסטיות ההמשך מי ישורנו.

טראמפ נהיה נשיא ארה'ב רק בגלל שאובמה היה לפניו. כל רצונו להתמודד התחיל בזובור שעשה לו אובמה בסעודת הכתבים. וגם מה שטראמפ נבחר זה רק בגלל שאמריקאים רבים רצו להציב קונטרה לדוקטרינת אובמה.

בואו נקווה שביידן יסיים את 12 שנות הקרקס שהיו פה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'ק ספארו
חבר מתאריך 2.4.20
12946 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    18:54   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  129. ברור לעין שביידן לא רלוונטי. הדמוקרטים פועלים ממסדית והממסד שם לא הכי נחמד.  
בתגובה להודעה מספר 81
 
  


עקבו אחרי ג'ק ספארו גם בטוויטר!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
winter1
חבר מתאריך 19.6.17
33739 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    16:57   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  82. לדעתי אף אחד מהם, הייתי מהמר על דגל כוזב או פעילות של סוכנים זרים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אבל זה רק אני והראש הקונספירטיבי שלי            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
popay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.9.09
27140 הודעות, 275 מדרגים, 533 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    17:26   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  86. השאלה החשובה היא איפה הייתה משטרת הקפיטול ??? למה בכלל המצב הזה התרחש  
בתגובה להודעה מספר 82
 
  


popayyap@gmail.com


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
winter1
חבר מתאריך 19.6.17
33739 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    18:37   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  122. זו אחת הטענות שעומדת בבסיס ההשערה שלי. אם זו הייתה קבוצה של אנשים קצת יותר אלימים יכלו לערוך טבח  
בתגובה להודעה מספר 86
 
  
בחברי הקונגרס. תראה, אני עוקב אחרי מאמרים ופירסומים של כתבי העת האמריקאיים העוסקים במדינאות על שלל נגזרותיה, לרבות אלה של המועצה לקשרי חוץ (CFR), ואני רואה במשך 4 שנים את הפחד של הממסד האמריקאי מטראמפ - לא האיש אלא התופעה. לדעתי האישית, בהתחשב בטבע של ממסדים ותקדימי עבר, אי אפשר לפסול דגל כוזב שמטרתו להעביר את המסר "תראו לאן הפופוליזם הביא אותנו".            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Spook לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.12.12
19694 הודעות, 123 מדרגים, 242 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    17:35   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  89. אמרתי את זה כאן כמה פעמים, אי אפשר לסתום לצד אחד את הפה ולשקר לצד השני ולצפות שזה יעבור חלק.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אני שומע שתומכי טראמפ רבים נשארים בוושינגטון וציקצוקי הלשון הצבועים של הדמוקרטים הם לא הסוף של הסיפור הזה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
BEBO לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.9.11
28274 הודעות, 204 מדרגים, 408 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    17:36   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  90. עשרות מיליוני אמריקאים חושבים שהבחירות נגנבו מהם. הדמוקרטים, הרפובליקנים, התקשורת וחברות הביג טק  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
היו צריכים לשתף פעולה עם בדיקה יסודית של התלונות שלהם. במקום זה הם בחרו לקרוא להם "טרמפיסטים" ולהשוות אותם ואת המדבררים שלהם למטורפים פסיכוזים, כמו חלק מחברי הפורום הזה. לבוחרי טרמפ נגרם עוול עוד מסיום כהונתו של אובאמה. כאשר המטונפים סרבו להכיר בניצחונו וניסו לסלק אותו מהבית הלבן בחקירות מומצאות שלא הגיעו לכלום.


דייקת בכל מילה נעםwe are fed up with being ruled by goyim


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
היטש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.9.16
12289 הודעות, 78 מדרגים, 144 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    17:36   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  91. דבר אחד חיובי ניתן למצוא בקטסטרופה האמריקאית...עם השבעתו של הסוטה, הקורונה תיכף תיעלם!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


לא נכון! באמת חשבתם שתצליחו לגנוב את אמריקה...ארצם של החופשיים והאמיצים?!?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
BEBO לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.9.11
28274 הודעות, 204 מדרגים, 408 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    17:40   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  94. חחח אתה אחד המבריקים פה  
בתגובה להודעה מספר 91
 
  


we are fed up with being ruled by goyim


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Ezio Auditore
חבר מתאריך 28.11.20
105 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    17:55   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  101. התבלבלת, הסוטה הושבע לפני 4 שנים...  
בתגובה להודעה מספר 91
 
  
"I just start kissing them. It's like a magnet. Just kiss. I don't even wait. And when you're a star, they let you do it. You can do anything. Grab 'em by the pussy. You can do anything." - Donald Trump            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
היטש
חבר מתאריך 8.9.16
12289 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    17:59   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  103. להסביר לזכר בטא שאין כאן ממה להזדעזע...זה כמו להסביר לעיוור מלידה מה זה ירוק...  
בתגובה להודעה מספר 101
 
  
שלא כגיבורך הסוטה, המריח שיער של ילדות...


לא נכון! באמת חשבתם שתצליחו לגנוב את אמריקה...ארצם של החופשיים והאמיצים?!?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Ezio Auditore
חבר מתאריך 28.11.20
105 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    18:06   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  108. כמובן, כמובן...  
בתגובה להודעה מספר 103
 
  
לגעת בנשים בלי הסכמה... מותר לזכרי "אלפא" כמו טראמפ עם 120 קילו של שומן...

בוא לא נשכח גם איך שהוא דיבר על הבת שלו:
Trump: “My daughter is beautiful, Ivanka."

Stern: “By the way, your daughter…”

Trump: “ - she’s beautiful"

Stern: “Can I say this? A piece of ass.”

Trump: “Yeah.”


"I've said if Ivanka weren't my daughter, perhaps I'd be dating her."


“My daughter, Ivanka. She’s 6 feet tall, she’s got the best body. She made a lot money as a model—a tremendous amount.”

אבל ביידן הסוטה...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
היטש
חבר מתאריך 8.9.16
12289 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    18:12   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  111. לא הולך להגן על השריטות של הדונלד, אך לא במקרה השמטת את ה''and they let you'', המשנה מאוד...  
בתגובה להודעה מספר 108
 
  


לא נכון! באמת חשבתם שתצליחו לגנוב את אמריקה...ארצם של החופשיים והאמיצים?!?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Ezio Auditore
חבר מתאריך 28.11.20
105 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    18:16   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  114. תקרא שוב חבר, לא השמטתי  
בתגובה להודעה מספר 111
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
היטש
חבר מתאריך 8.9.16
12289 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    18:19   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  116. וואלה צודק, תודה, אז אפשר להתפזר...לא יפה לרכל על מה ש2 בגירים עושים בפרטיות.  
בתגובה להודעה מספר 114
 
  


לא נכון! באמת חשבתם שתצליחו לגנוב את אמריקה...ארצם של החופשיים והאמיצים?!?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
tzionist לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.5.02
10729 הודעות, 55 מדרגים, 101 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    17:39   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  93. אנטיפה ושלוחי הדמוקרטים מחרחרי מלחמת האזרחים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Howlowcanugo
חבר מתאריך 24.10.14
14621 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    17:42   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  96. לא מסכים עם הדעה הזאת בכלל זה כאילו אתם מנסים לתת יד למה שקרה . ההסתה של טראמפ זה הדבר  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
היחידי שגרם לזה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איתי שלום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.18
6962 הודעות, 39 מדרגים, 76 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    18:57   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  130. איזו הסתה? יכול לצטט?  
בתגובה להודעה מספר 96
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Spook לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.12.12
19694 הודעות, 123 מדרגים, 242 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    19:18   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  134. עכשיו מתחילים עם הדמגוגיה שלטעון לזיופי בחירות זו הסתה לאלימות.  
בתגובה להודעה מספר 130
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כן-אבל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.2.12
9252 הודעות, 82 מדרגים, 84 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    17:48   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  97. ברור...כמו שהשמאל אשם ברצח רבין, וכמו שנשים אשמות באונס שלהן...  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סתם אחת לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.8.18
8897 הודעות, 33 מדרגים, 66 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    18:05   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  107. מדויק כל כך ודומה  
בתגובה להודעה מספר 0
 

למה שהשמאל פה עושה אותו הדבר.כביכול נאורים וליברלים,בפועל סתימת פיות            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.1.17
550 הודעות, 1 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    18:08   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  110. מה שאני למדתי מהמאורעות אתמול בוושינגטון זה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
שחובה להקפיד על שיח ראוי ולא מתלהם. לא לתת לגיטימציה לשפת ביבים כמו שקורה בכנסת, היינו עדים לכמה דברים מבישים בין חברי וחברות כנסת.

כל זה מחלחל לציבור.

ובעיקר לגבי הפגנות, מותר להפגין אבל ברגע שאנשים משתמשים באלימות יש להרחיק אותם הם איבדו את את הזכות להפגין, אולי אפילו קנס משמעותי.
לדעתי צריך לבחון מבחינה חוקית ופשוט לא לאפשר הפגנות אלימות.

באמריקה המצב יותר קיצוני מכאן והכל בניצוח התקשורת. כל עוד האלימות בצד שלהם, יש לזה הצדקה, ראינו את המהומות שהיו, וגם לפני הבחירות, ערים שלמות היו בחרדה מהתוצאות ואטמו את כל החנויות. הכל עבר בשתיקה כי ביידן נבחר, אם לא היה נבחר, מה שהיה אתמול היה כאין וכאפס לעומת מה שהם היו עושים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
175828 הודעות, 393 מדרגים, 447 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    18:13   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  113. מטראמפ נפטרנו. רוח הקדים המעיקה עוד תנשוב. כמו ה''פרשנות'' של המאמר הזה  
בתגובה להודעה מספר 0
 

חזרה אובססיבית על הטענות המופרכות של הונאה - שלא הצליחו להציג ולו ראייה אחת לקיומה - היא בהחלט מאפיינת את הטרמפיזם. אל תפריעו לי עם עובדות לי יש עובדות אלטרנטיביות.

ולשאלה שבסיפא. הדחת טראמפ לפני שנתיים שלוש הייתה מונעת את האלימות היום.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Michelangelo
חבר מתאריך 7.3.20
612 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    18:31   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  120. כמו להגיד שמי שאחראי על הטרדות המיניות אלא הן פמיניסטיות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
popay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.9.09
27140 הודעות, 275 מדרגים, 533 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    18:38   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  123. לאחר שקראתי שוב את המאמר , יש לי דעה צנוע משל עצמי .. אנחנו בתהליך עמוק יותר , והרבה יותר הרסני  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
צבע העור ( שחור או לבן ) או שייכות פוליטית של המתפרעים (אני לא קורא לזה מחאה, למחאה תמיד יש מרכיב בונה ומוביל) הוא מקרי בהחלט, אגב המקריות של זהויות זה מוכח היסטורית .
זוכרים את ההתפרעויות של "האפודים הצהובים" בצרפת? הפנים של המפגינים שם היו לבנות למדי.
אלו לא מתפרעים על הרקע "גזעי" (כמו ש blm או שולחיהם מנסים לצייר ) ולא מתפרעים פטריוטיים ( כמו שהמתפרצים אתמול ניסו לצייר )

מדובר בבעיה גלובלית שיש לה שורשים חברתיים עמוקים. אך הסיבה אינה עוני , גזענות , הומופוביה , (כפי שהשמאל מצייר ) , ולא רדיפה של הימין ( כפי שהימין מצייר ) .
הרי נוכחנו לדעת שבכל התפרעויות בזמן המודרני לוקחים חלק כל השכבות האוכלוסיה .. המעורבות של אותם השכבות אינו גורם, אלא תוצאה ( מקבילה) לאותה סיבה שדחפה את השכבות הללו לרחובות.

ניצחון על גרמניה הנאצית הוליד מלחמה חדשה של גלובליזם בלאומנות ... גלובליזם בז למושגי " קדושה לאומית " , גבולות מדינה , דת , מסורת ותא משפחתי .. אנשי הלאומנות המודרנית מנסים לשמר את המושגים האלו בכל מחיר תוך הנפת דגלי לאום בגאווה ..

ניצחון ראשון על פוסטמודרניזם התרחש בברקזיט , אבל הניצחון הזה יעלה ביוקר לממלכת האי .. באופן פרדוקסלי ממלכת האי שהשרישה את הגלובליזם היא הראשונה גם להילחם בו .


אם תסתכלו על "אייקונים" מודרניים למשל הרברט מרקוזה ודומיו , הרי לא תבחינו בבורות הברורה שלהם ושל אמירותיהם ( אם כבר עוסקים בהינדוס תודעה ) , אלא רק באמירה ניאו-פיאודלית לחלוטין (בפועל) שהדבר העיקרי הוא לזהות נכון למי צריך להקשיב , ומה הוא ( אותו אחד שבחרת להקשיב לו) אומר , מה מניעיו וסיבותיו שולית לחלוטין.


popayyap@gmail.com


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבינועם
חבר מתאריך 19.3.13
1038 הודעות
יום ששי כ''ד בטבת תשפ''א    03:47   08.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  160. מה התהליך שאתה מדבר עליו  
בתגובה להודעה מספר 123
 
  
לא ברור כלל ממה שכתבת            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
המעיר
חבר מתאריך 3.3.08
13223 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    19:12   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  131. לא מסכים כלל . השמאל תוקפני רק כי הימין מתגונן  
בתגובה להודעה מספר 0
 

נכון שהשמאל השתלטה על מוקדי כוח כתקשורת ומשפט .
השמאל לא הבעיה .
הימין הוא צדקני לא אקטיביסט וחסר שאיפות כשהדרך למטרה חייבת להיות הוגנת .
השמאל אקטיביסט שאפתני ולא מחשבן לדרך או על הגינות הדרך למטרה .

אם מיץ' מקונול אומר אתמול שטענות טראמפ קונספירטיביות אז צ'אק שומר היה צועק
שגנבו את הבחירות ויש לפרק את הברית של הארצות . יחי ההבדל .

שנתיים קשות עד כאב לפניך ישראל כי כל טראמפיסט הולך לשלם ובמזומן .

תחשבו רגע רציונאלי . הבחירות נגנבו במיליון קולות ? עדיין 50% מארה"ב הצביעו דמו'.
לא מיעוט            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Seattleite לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.3.19
1418 הודעות, 6 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    19:14   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  132. נא להקשיב לנאום של מיץ' מקקונל בסנאט אתמול, גם לזה של לינדסי גראהם  
בתגובה להודעה מספר 0
 

הנשיא ותומכיו יכלו ועשו כל צעד חוקי אפשרי בכל המדינות וגם בבית הדין הגבוה. למעלה מששים תביעות, חסרות הוכחות בעליל. כולן נכשלו. כל האמצעים החוקיים נוצלו. לפי החוקה, ועכשיו גם לפי הממסד הרפובליקני, התהליך הושלם. מה עוד? אם היה פה שמץ אמת, ידידיו, תומכיו, עובדיו, חברי ממשלתו כולם נטשו אותו. אז מה עושים כשיש האשמה שבאופן קטגורי לא מצליחים להוכיח??? מקבלים בלי לבדוק. באמת?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שגורעט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.5.12
977 הודעות, 5 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    19:29   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  136. מבחינת כותב המאמר כן. טראמפ ניצח עד שיוכח אחרת, רק שאי אפשר להוכיח אחרת. שום הוכחה לא קבילה  
בתגובה להודעה מספר 132
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
popay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.9.09
27140 הודעות, 275 מדרגים, 533 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    19:36   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  138. איך ניצח אם הוא מפנה את בית הלבן ? ניצח במה ?  
בתגובה להודעה מספר 136
 
  


popayyap@gmail.com


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
נועם
חבר מתאריך 24.7.20
197 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    20:25   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  139. היכן כתבתי שטראמפ ניצח?  
בתגובה להודעה מספר 136
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
popay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.9.09
27140 הודעות, 275 מדרגים, 533 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    20:26   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  140. כמובן שהשאלה הופנתה למאמר עצמו ..  
בתגובה להודעה מספר 139
 
  
מחילה באם חשבת אחרת ידידי


popayyap@gmail.com


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מקורי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.1.11
23124 הודעות, 208 מדרגים, 406 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    20:45   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  148. להתעלם מהטענות של הצוות המשפטי של טראמפ, זה לא נקרא  
בתגובה להודעה מספר 132
 
  
שבדקו משהו
גם השוטרים שהרגו את אהוביה סנדק ז"ל נהנים ממערכת מלטפת. כל עוד אין חקירה חיצונית בלתי תלויה (במושלים לחצים פוליטיים ותשקורת זוועתית שמאיימת ברצח אופי) החשדות הכבדים בעינם עומדים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שגורעט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.5.12
977 הודעות, 5 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    19:28   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  135. ''דעה'' בדרך כלל כדאי שתתבסס על עובדות מציאותיות. הדעה שכאן היא פשוט גיבוב של שקרים ושטויות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צידלקט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.10.20
916 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    20:43   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  147. מישהו בא וכתב מאמר דעה בצורה נעימה ולא מתלהמת ומפורטת, אתה לא מסכים הכל טוב  
בתגובה להודעה מספר 135
 
  
רוצה להעביר ביקורת, מתבקש שתשיב לבעל המאמר באותו המטבע, ותכתוב לו בצורה תרבותית ועניינית את הנקודות שאתה לא מסכים איתו, אין צורך לטנף בצורה דוחה שכזה.


לפעמים, אתה צודק וכולם טועים, אבל האם אתה בטוח שזה הפעם?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Sam לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.1.17
4116 הודעות, 33 מדרגים, 46 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    19:35   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  137. אחד המאמרים המדויקים שקראתי בחיי, הכפויי טובה מימין ומשמאל פשוט גורם להקיא..כל הכבוד!!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
raceway לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.10.14
34701 הודעות, 284 מדרגים, 558 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    20:30   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  141. כל מילה בסלע והיית עדין ברמות,בתור תושב ארה''ב אתה שמטת טונות של אימפורמציה,  
בתגובה להודעה מספר 0
 

אבל הבסיס לבעייה נמצא בכתבה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
popay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.9.09
27140 הודעות, 275 מדרגים, 533 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    20:32   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  142. רייס אחי היקר , כולם פיונים אבל כולם ...  
בתגובה להודעה מספר 141
 
  


popayyap@gmail.com


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
נועם
חבר מתאריך 24.7.20
197 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    20:37   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  143. תודה!  
בתגובה להודעה מספר 141
 
  
אני יודע, יכולתי לכתוב עוד הרבה ולעצב את המאמר. כתבתי תחת מגבלת זמן ולא התכוונתי לפרסם את המאמר עדיין אבל היה חוסר תיאום מצידי מול ההנהלה. כמובן שהתכוונתי להוסיף עוד המון אינפורמציה ואת האמירה המבזה של דמוקרט על שלילת זכויות למי שהצביע לטראמפ.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
erezbt
חבר מתאריך 17.8.10
513 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    20:38   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  144. פוסט נהדר שמסכם את החודשיים האחרונים. יש בי עוד אמונה שטראמפ לא אמר את המילה האחרונה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
הלוואי והסרט הרע הזה יסתיים בזה שטראמפ יכניס את כל הבוגדים לכלא!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמקה
חבר מתאריך 19.12.17
678 הודעות, 3 מדרגים, מינוס 6 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    20:38   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  145. קישקוש  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
בארצות הברית כיהנו נשיאים רפובליקנים שתי קדנציות (רונאלד רייגן למשל) ומעולם לא דירבנו את מתומכיהם לא לקבל את התוצאות. האמת היא פשוטה. ראשי ממשלה ימניים לאומים מאופיינים בתחושה שהמדינה זה הם. ונעולם כולו נגדם. הם מסיתים מפלגים מצפצפים על מוסדות המדינה ולכן שנואים על ידי הדמוקרטים. הסיפור של נתניהו דומה להבהיל            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
נועם
חבר מתאריך 24.7.20
197 הודעות
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    23:54   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  150. אני לא אכנס איתך לפולטיקה  
בתגובה להודעה מספר 145
 
  
המסר שלי הוא שגם לטראמפ מותר להביע דעה. ולטראמפ ולתומכיו אסור להביע דעה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מקורי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.1.11
23124 הודעות, 208 מדרגים, 406 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג בטבת תשפ''א    20:49   07.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  149. פוסט מצויין 👍  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מצרף את הפוסט של עירית לינור:

ובכן, מסתבר שטראמפי שלי לא יודע להפסיד בכבוד, וניתן האות לפרשן ברוורס את כל תקופת נשיאותו כאילו מתחילתה ועד סופה היתה נגועה בפרעות ואנרכיה.
ובכן - לא. ראשית, הפרעות והאנרכיה היו דווקא מהצד השני, ושנית, את ההיסטוריה קוראים קדימה - מהעבר להווה, ולא להיפך.
פשיטת אלפי מאוכזבי בחירות על הקפיטול היא מחזה מחריד, וייתכן שתודלקה בסירובו של טראמפ להניח לעניין הבחירות כשהיה צריך להתמקד במירוץ לסנאט בג'ורג'יה ופחות בעוול שנגרם לו.
ואכן נגרם לו ולבוחריו עוול. לאו דווקא בזיופי בחירות - שלא הוכחו, ואפילו צוות פרקליטיו נזהר שלא לטעון כך בבית המשפט, אלא בהתנכלות ממושכת שהחלה בזמן שלטון אובמה, שפתח נגדו בחקירה שחוקיותה מוטלת בספק, ונחקרת עכשיו (מן הסתם החקירה תבוא אל סיומה עכשיו שהדמוקרטים חזרו לשלטון) והמשכה בתקשורת שהקפידה לטעון כנגד כל ההוכחות שהוא סוכן רוסי, ניפחה כל אמירה שלו לממדים היטלריאניים ובעיקר - העלימה עין או שיקרה לגבי הדמוקרטים, ביידן בראשם.
הפרעות בקפיטול, שהסתיימו בארבעה מפגינים הרוגים, אכן מזעזעות. אבל השתלטות על מרכזי ערים, ביזה, ואפילו הרג על ידי פורעים מהסוג ה"נכון" ליוו את ארצות הברית בשנה האחרונה, והתקשורת שעכשיו צובעת את כל כהונתו של טראמפ בצבעי אלימות ואנרכיה, התעקשה לחילופין שאלו אינן פרעות, הן לא אלימות ברובן, וחלקה אף הצדיקה אותן כנובעות מלב פצוע - שבצרתו חייב לבזוז חנויות מחשבים ומוצרי יוקרה, להכות עוברי אורח, או לירות בשוטרים. הקמפיין של ביידן גייס כספים לשחרור פורעים כאלה ממעצר, והמשטרה בכמה ערים דמוקרטיות הצטוותה על ידי ראשי הערים שלא לאכוף את החוק על המפגינים. כאשר האלימות מגיעה מהמחנה הצודק - תמיד יהיה מי שיכבס אותה. פורעי השמאל השתלטו על שכונה בסיאטל ומנעו כניסת משטרה ואמבולנסים, כך בפורטלנד, בולטימור, ואפילו וושינגטון, שעלתה באש רק לפני חודשים ספורים. ביידן שחרר בקשה רפה להפסיק את האלימות - מבלי לייחס אותה לאף ארגון - רק אחרי שנראה שהיא פוגעת בו אלקטורלית. מי שנחשף רק לתקשורת האמריקאית המיינסטרימית - והישראלית בעקבותיה - מן הסתם לא שמע על כל אלה.
סיום כהונתו של טראמפ לא משנה את הישגי המדיניות שלו. לא רק בנוגע למזרח התיכון, אלא גם בסירובו לראות את אמריקה כמקור כל הרע, כפי שהכתיב הבון-טון בניו יורק טיימס. הוא זיהה את האיום הסיני והגיב כלפיו, החליש את איראן, זיהה וחיזק את האינטרסים המשותפים למדינות שמאויימות ממנה. הוא הזניק את הכלכלה האמריקאית, העלה באופן משמעותי את שיעור המועסקים בכלל ושל בני מיעוטים בפרט. החיסון של פייזר הושג בין היתר בגלל החלטתו להניח לחברות התרופות לפתוח במירוץ על חשבונן - ולא על חשבון משלם המיסים - ולתגמל את מי שתצליח לפתח את החיסון היעיל ראשונה. והוא עשה את כל אלה בסגנון של מי שלא נולד וגדל לתוך המערכת הפוליטית, בלוויית שנאה של האליטות שהתכחשה להישגיו, ניסתה ועדיין מנסה להשתיק לא רק את תומכיו אלא את המחנה הרפובליקני כולו.
הוא לא עזב יפה, זה נכון. אבל הוא לא אחראי לפרעות בקפיטול יותר מכפי שביידן והדמוקרטים אחראים למהומות האלימות שהתרחשו בארה"ב בשנה האחרונה, בגיבוי תקשורתי מלא.
הוא גיבור טראגי, שכן התכונות שהפכו אותו לנשיא מוצלח ויעיל כל כך הן אלה שגם גרמו למפלתו. יכולתו לדלג מעל קלישאות ושקרים של פוליטיקלי קורקט, היותו חיצוני למערכת, הם אלה שגם הכשילו אותו בישורת האחרונה - כשהיה צריך לציית לחוקי הפורמט.
הוא לא הצליח לכבוש את תסכוליו מעולם, גם לא כשגילה שהתקשורת מעלימה כל מידע שעלול לפגוע ביריבו, עד כדי חסימה של מי שפרסם שבנו של ביידן, האנטר, נחקר בגלל קשרים מפוקפקים עם ממשלת סין. וכיוון שמעולם לא היה בשר מבשרה של המפלגה הרפובליקנית - לא השכיל להניח לאכזבתו ולכעסו ולסייע לה להתחזק בסנאט ולהיערך לבחירות הבאות. כשהילארי קלינטון טענה במשך שנים שהניצחון בבחירות נגנב ממנה - היה לה גיבוי תקשורתי. טראמפ לא יכול להרשות לעצמו הלך רוח כזה.
כיוון שהתקשורת האמריקאית, תעשיית הבידור וההיי-טק נמצאות בארבע השנים האחרונות במסע דה-לגיטימציה לכל מה שמדיף רפובליקניות או שמרנות או חופש ביטוי, אירועי הקפיטול ישמשו חתיכת קרדום לחפור בו וסיבה לנקום עוד יותר במי שהעז להצביע לטראמפ. גם פה אירועי הקפיטול ישמשו הצדקה בדיעבד לכל צעד אנטי-דמוקרטי שהדמוקרטים ירצו לבצע.
וכמובן יהיו גם השלכות על ישראל. מדיניות החוץ שלו ואהבתו את ישראל לא היו רק המעשה המוסרי הנכון, אלא הצלחה גיאו-פוליטית מסחררת, שכדאי מאוד להחזיק אצבעות שלא תיחרב על ידי המימשל החדש, שכמה מחבריו מפגינים אנטישמיות על גבול הקורביניזם - וזוכים כמובן להערצה אוטומטית מהתקשורת הממוסדת. עקבו אחרי חברות הקונגרס ראשידה טלאייב ואילהאן עומאר, ואחרי הסנאטור החדש מג'ורג'יה, הכומר רפאל וורנוק.
אני לא נביאה ולא מומחית גדולה לארצות הברית - אם כי להגנתי אומר שאני לא ניזונה רק מ-CNN ומהניו יורק טיימס, כמו מומחים אחרים. אבל מי שמתייחס אל מפלת טראמפ כאל ניצחון של כוחות האור - כדאי שיחשוב שוב.

בתמונה: וושינגטון, כאשר כוחות האור הבעירו את הרחובות במאי 2020


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3603720929745681&id=100003234271091&sfnsn=scwspwa            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כינרת
חבר מתאריך 13.10.15
26700 הודעות
יום ששי כ''ד בטבת תשפ''א    00:11   08.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  152. דברים מעוררי מחשבה, קצת מזכיר לי את המחשבות שהיו לי אחרי שראיתי את הסרט ''הג'וקר''.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אני אמנם לא מסכימה עם המסקנה (כמעט כל פושע יכול להראות איך האשמה לא בו )
אבל הפוסט מעניין ושווה מחשבה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
נועם
חבר מתאריך 24.7.20
197 הודעות
יום ששי כ''ד בטבת תשפ''א    00:14   08.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  153. תודה רבה!  
בתגובה להודעה מספר 152
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
kitzz לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.5.07
110896 הודעות, 496 מדרגים, 972 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בטבת תשפ''א    00:19   08.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  154. כך מהנדסים תודעה, מקרה אחד חריג אל מול מהומות שנמשכו שבועות, נהרגו אנשים, הושחתו מבנים...  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
פסלים ושאר ירקות....


דוגמית לצביעות שמקוממת ...
            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
נועם
חבר מתאריך 24.7.20
197 הודעות
יום ששי כ''ד בטבת תשפ''א    00:22   08.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  155. אכן. אתה חד הבחנה  
בתגובה להודעה מספר 154
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
נועם
חבר מתאריך 24.7.20
197 הודעות
יום ששי כ''ד בטבת תשפ''א    01:14   08.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  156. המאמר לאחר הגהה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 08.01.21 בשעה 01:38 בברכה, נועם
 
כותרות המהדורות בכל העולם נפתחו אתמול בסערה, "אלפים פרצו לבניין הקפיטול לאחר הנאום של טראמפ" נכתב. ארה"ב מוכת תדהמה. פוליטיקאים מודאגים בכל העולם הביעו הזדהות עם ארה"ב. גם בישראל שר הביטחון בני גנץ הגיב בדאגה מתוחה ואמר על שרשרת האירועים: "תמונות שפוצעות את ליבו של כל מי שמאמין בדמוקרטיה. מקווה שהאירוע המחריד יגיע לסיומו בהקדם, וללא נפגעים בנפש". נשיא ארה"ב לשעבר ברק אובמה כתב: "ההיסטוריה תזכור בצדק את האלימות שראינו היום בקפיטול, שלובתה על ידי נשיא מסית שהמשיך לשקר ללא בסיס לציבור בנוגע לתוצאות הבחירות החוקיות, כרגע של ביזיון ובושה לאומה שלנו".

קצת פחות מחצי שנה לפני הבחירות התחוללה מהומה גדולה בארה"ב. שוטר בשם 'דרק שאובין' הרג את 'ג'ורג פלויד', בן אדם כהה עור. האירוע הוביל למהומות גדולות בארצות הברית, 'טראמפ' גינה את ההרג ואמר: "לבי יוצא למשפחתו וחבריו של ג'ורג'. הצדק יוגש!". המועמד לנשיאות ארה"ב אז והנשיא הנכנס 'ג'ו ביידן' הגיב גם על האירוע, ואלו הדברים שאמר בהספד הלווייתו של 'פלויד בפאוגרהורן': "אסור לזלזל באלימות השוטרים במדינה, כנגד האזרחים השחורים. זה הזמן לצדק גזעי, שייעשה רק ברגע שיהיה צדק אמיתי עבור ג'ורג' פלויד".

מותו של פלויד הביא למהומות ענק בארה"ב שיצאו מגדרן, שוטרים נורו למוות, מעשי ביזה ופוגרומים בחנויות וברחובות, אנשים לבנים חפים מפשע שנתקלו בהמון זועם קיפחו את חייהם, שריפות ואלימות קשה מחוץ לבית הלבן וברחבי ארה"ב. פוליטיקאים בכירים מהמפלגה הדמוקרטית ואנשי תקשורת הביעו הזדהות עם זעמם של המוחים, התקשורת בארה"ב סיקרה ואפילו תדלקה את האירוע "כי חייהם של השחורים חשובים וגם להם יש זכות לצעוק ולהפגין את אשר על ליבם". טראמפ גינה את האלימות ובשיחה שנחשפה ביקש לשלוח את ה(פורעים) לכלא וכינה אותם "טרוריסטים שרוצים לעשות דברים רעים למדינה". טראמפ ספג ביקורת קשה, הוא הואשם על ידי הדמוקרטים והתקשורת כמי שפוגע בזכותם של השחורים, עד כי היה ניתן לטעות ולחשוב כאילו הוא היה השוטר 'גורג' פלויד' בעצמו. בו בזמן עולות טענות רבות שדמוקרטים תומכים כספית בחלק מההתפרעויות. סרטון פופולרי ברשת תיעד תומך דמוקרטי לבן מתדרך מפגינים שחורים בזמן שהוא מחלק להם שטרות.

מספר חודשים לפני הבחירות כשהקורונה מרחפת מעל ארה"ב ולאחר המהומות הקשות, סקרים מחקו כל סיכוי אפשרי לטראמפ, "אין לו סיכוי, הוא גמור", "סיכוי של 14 אחוז, הוא ממש זקוק לנס".

ערב ספירת תוצאות הבחירות, מיליארדי בני אדם והקוסמוס כולו מחכה לדעת מה קורה. טראמפ מתריע עוד לפני זרימת התוצאות על הונאה. בניגוד לסקרים האיומים, טראמפ מוביל במספר מדינות משמעותיות, המנצח הגדול הוא מי שינצח בויסקונסין, מישיגן ופנסילבניה. אבל פתאום במדינות הללו נפסקת הספירה, "הסופרים הלכו לישון. הם ימשיכו את עבודתם במסירות מחר בבוקר", נאמר. אתם רוצים לדעת מי ניצח? תחכו למחר, לא מדובר פה על מדינת עולם שלישי, אלא על ארה"ב שגורמת לכל העולם כולו לשמוע איך היא תשפיע על המדינה שלהן בארבע השנים הבאות.

ידידיה מאיר כתב בטורו: "אני מניח שמיליארדי בני אדם ברחבי העולם נדהמו לשמע הדיווח הזה. ראבק, הם אמרו בשבעים לשון, מה הבעיה להמשיך לספור? כולה אחת בלילה. תמשיכו. העולם כולו מחכה. ומילא העולם, אתם מחכים, זו הארץ שלכם, לא? אתם לא רוצים לדעת מי הנשיא? אין לכם נפקא מינה אם זה ביידן או טראמפ? נו, אז תישנו מחר. ואם לא מחר אז מחרתיים. עכשיו תספרו. זה בלתי נתפס. אנחנו הרי לא מדברים כאן על מדינת עולם שלישי נחשלת, אלא על ארצות הברית של אמריקה, אור לגויים בכל מה שנוגע לקדמה, לעוצמה, לפריצת דרך. ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. אז איך זה יכול להיות שהמעצמה הגדולה בעולם לא יכולה לפתור את סוגיית שעות העבודה והמנוחה של סופרי קולות מדרום מישיגן? אי אפשר לארגן סופרים מחליפים? מה הולך פה?".

למחרת אחרי שעות רבות של המתנה, הספירה ממשיכה ועמה הדרמה הגדולה. התוצאות מתהפכות. מבול של קולות דמוקרטים זורמים וטראמפ שהוביל בשלושת המדינות צופה בתוצאות יחד עם מצביעיו ומאות עיניים ברחבי העולם איך הוא מאבד את היתרון ממש על הגבול. דווקא במיאמי הכחולה שבפלורידה הוא מגדיל את כוחו ב-13% על אף נביאי הזעם של הסקרים ואילו בג'ורג'יה האדומה כמעט שלושה עשורים הוא מפסיד. בסה"כ טראמפ מקבל 74,223,251 קולות, 17% אחוז יותר מהבחירות הקודמות שהן 11,238,426 קולות חדשים. טראמפ שמאמין שהבחירות נגנבו יוצא למסע אותו הוא מכנה "הצלת אמריקה כולה" כשהוא אומר שלא מדובר פה על מאבק אישי שלו, אלא על מאבק של צדק, שמירה על הדמוקרטיה ועצירת ארה"ב מלהפוך למדינת שמתנהלת כמו מדינת עולם שלישי. ביידן הגיב לטענות של טראמפ ואמר בזלזול ש"זה מביך".

בארה"ב כותרת של טור דעה מתייחסת ל-74 מיליון המצביעים של טראמפ, "האם אמריקה את איבדה את הנשמה שלה?". בתקשורת בארה"ב מגחכים ומתעלמים מהטענות של טראמפ ועסוקים במתי טראמפ יפנה את הבית הלבן. בכירים נשאלים "איך מתקדם המעבר של החלפת השלטון?" כאילו טראמפ ובוחריו לא קיימים וטוענים לפרשייה גדולה. טוויטר ופייסבוק דואגות להסביר לנו שטראמפ משקר בפרסומים שלו והמנצח הוא ביידן. טוויטר כותבת בפרסומים אחרים שהם "עשויים לגרור לאלימות" ומצנזרת את האפשרות להגיב או להביע הזדהות עם דבריו של טראמפ. אבל סיפור הבחירות, מספר את הסיפור הגדול - דיכוי אלים של השמאל הפרוגרסיבי. יצירת התודעה הלאומית שלתמוך בטראמפ ובטענותיו פירושו לתמוך באנרכיזם, פירושו להיות בריון, להיות פרימיטיבי ובשוליים הקיצוניות של החברה, אין הזדהות, אין סיבה להקשיב לבריונים של טראמפ וכנגזרת מכך אין גם מי שרוצה לשמוע את הטענות של טראמפ ו-74 מיליון בוחריו שסה"כ מבקשים שיקשיבו להם. אבל איך אמר הנשיא המיועד ג'ו ביידן ב-2018 על בוחרי טראמפ? "הם אחוז קטן מהעם האמריקני, אנשים ארסיים", אז מי יקשיב?

אני סבור שההתפרצות האלימה לא הייתה קורית אילולא היה מישהו שמקשיב באמת, לפחות בוחרי טראמפ היו מרגישים יחס, לא זרים במדינתם ולא שמנפנפים בהם. לא מדובר פה על דיכוי של שנה אחת או דיכוי שהתרחש בחצי שנה האחרונה, אלא דיכוי של הימין במשך שנים על ידי השמאל שקובע מה מוסרי ומה לא, מתי אפשר לדבר ומתי אפשר למחות, מתי אפשר להזדהות ומתי הזדהות היא אלימות. אם אתה לא חושב כמו השמאל, יקראו לפטר אותך ממערכת העיתון, או מתפקידך הציבורי. השיא של תרבות ההשתקה היה אתמול כאשר טראמפ פרסם סטטוסים ברשת שצונזרו בתחילה ולאחר מכן נמחקו כי "הם קוראים לאלימות", על אף שביקש מהמוחים להפסיק ובניגוד לכולם החליט גם לשמוע אותם ואמר שהוא מבין את הכאב והכעס שיש להם "אבל לכו הביתה" כי ארה"ב לא רוצה הפיכה. אחרים בחרו לצטט את השורות ש"טראמפ מבין את המתפרעים" ולא להתייחס לדבריו האמיתיים, כשהוא בניגוד אליהם לפחות שמע אותם, לא זלזל בהם והבין שהוא נאבק למען אומה שלמה. כשאתה מבין את הכאב של מישהו, ומקשיב לו, אתה נותן לו מקום. אתה מונע את ההתפרצות שלו אחר כך. טראמפ היה מנהיג (שאולי יחזור מי יודע) ששבר את המוסכמות החברתית הנאורה ואמר את אשר על ליבו, אבל לדמוקרטים ה"ליברליים" והנאורים זה לא התאים שיש מישהו שלא חושב ומדבר כמוהם אז הם השתמשו בכל דרך אפשרית כדי להיפטר ממנו ואף ניסו בעבר להדיח אותו.

אתמול צפיתי כמה דקות במשדר המיוחד ב-CNN ולמרות שידעתי את האמת הזו כבר זה זמן מה עדיין התקשיתי להישאר רגוע. הנאורות הצבועה, המניפולטיביות שהייתה בשידור נגד טראמפ לא אפשרה לי להמשיך לצפות עוד. שחקן אחרי שחקן עלה לדבר, לא ידעתי באיזו הצגה אני צופה והשקר היה כה מטלטל וחזק מהאמת. תהיתי איך טראמפ שרד ארבע שנים כאלו, כנראה שהוא באמת נברא מהחומר של מנהיגים.

טענות כאלו ואחרות קראו להדיח את טראמפ בטענה שהוא גרר לאלימות ואנרכיה ופגע קשות בדמוקרטיה. האם הדחת טראמפ הייתה עוצרת את האלימות או מלבה אותה? האם משום שטראמפ מאמין בזכותו לחשוב שהייתה הונאה צריך להדיח אותו? האם במדינה שהיא סמל לדמוקרטיה בעולם אי אפשר או אסור לשמוע את דעתו של הנשיא הנבחר של האומה האמריקנית ו-74 מיליון איש שבחרו בו?

"הפוסל במומו פוסל", כשהשמאל בארה"ב צועק לאלימות והסתה מצד טראמפ, הוא צריך קודם כל להסתכל טוב טוב במראה ולחשוב אם הוא לא משליך את המום שלו על אומה שלמה. אבל אולי הוא מסתכל, אולי בעצם לא אכפת לו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Naf869 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.2.20
4327 הודעות, 19 מדרגים, 37 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בטבת תשפ''א    01:34   08.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  157. פלויד בפאודרהורן?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מי שנהרג היה ג'ורג' פלויד. לשוטר קראו דרק צאובין (Derek Chauvin)            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
נועם
חבר מתאריך 24.7.20
197 הודעות
יום ששי כ''ד בטבת תשפ''א    01:40   08.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  158. אכן אתה צודק  
בתגובה להודעה מספר 157
 
  
הטור פורסם עוד לפני שסיימתי את התיקונים וההגהה בשל חוסר תיאום ולכן הטעות החשובה הזאת נפלה. התכוונתי גם להוסיף מקורות לדברים. למעלה בתגובות צירפתי את המאמר לאחר ההגהה והטעות תוקנה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
kovals
חבר מתאריך 2.4.12
7362 הודעות, 71 מדרגים, 0 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בטבת תשפ''א    09:28   08.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  163. לא חשבנו אחרת... איזה פאתטיות לכתוב כותרת כזו