גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #679324 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 679324        
JCPA2017 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.9.17
1971 הודעות, 29 מדרגים, 57 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:24   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

איראן: ''טראמפ מת – הסכם הגרעין חי ונושם''; ייתכן והחזרה להסכם הגרעין קרובה  

 
  
עם כניסת ממשל ביידן לכהונתו מתרבים הדיווחים סביב אפשרות חזרתה המהירה של ארצות למסגרת הסכם הגרעין עם איראן. מספר דיווחים מצביעים כי כבר התקיימו מגעים בין שגריר איראן בארצות למספר אנשים מקרב צוותו של הנשיא הנכנס, שחלקם היו מהצוות הבכיר שהיה מעורב במגעים החשאיים עם איראן ערב חתימת הסכם הגרעין ב-2015.

במקביל, בכירים איראנים ובהם המנהיג, ח'אמנהאי ,הנשיא רוחאני ושה"ח, ט'ריף מדגישים כי תנאי מוקדם לחזרת ארה"ב למסגרת הסכם הגרעין הוא ביטול מיידי של הסנקציות שהוטלו על איראן, תוך הדגשה כי איראן לא תהיה מוכנה לדון בסוגיות נוספות דוגמת תוכנית הטילים ופעילותה של איראן באזור.

כזכור, נשיא ארה"ב, ביידן, אמר במספר הזדמנויות כי הוא מוכן לשוב להסכם הגרעין , אך ישפר אותו ויעלה בו את סוגיות הטילים, פעילותה של איראן באזור והתנהלותה בתחום זכויות האדם.

טראמפ בונה מגדלים ואינו פוליטיקאי

נשיא איראן חסן רוחאני, אמר בישיבת הממשלה (19 ינואר), ערב כניסת ביידן לתפקידו, כי "איראן מצפה מן הממשל האמריקני הנכנס לחזור ולפעול במסגרת החוקים , ההתחייבויות וההחלטות הבינלאומיות ואם ביכולתו להתנער מכל הסטיגמות שדבקו בו בעבר, כמובן אם יהיה מסוגל לכך...אם יאמץ הממשל גישה זו ויגלה כנות, הלכה למעשה, איראן תמלא אחר התחייבויותיה. הכדור נמצא במגרש האמריקני ואם ינהג בכנות ניתן לפתור את הבעיות במהירות וללא סיבוכים ולחזור למסגרת הסכם הגרעין".

רוחאני הוסיף, כי אם הממשל החדש בבית הלבן הפיק לקח כלשהו מקודמו, הוא יפצה את איראן על שגיאותיו "הנשיא הקודם בנה מגדלים ולא הבין בפוליטיקה, הממשל החדש (שבכיריו היו מעורבים במגעים עם איראן ערב חתימת הסכם הגרעין) מבינים בפוליטיקה ויש להם ניסיון בניהול מדיניות...טראמפ מת, אך הסכם הגרעין שרד, כל המאמצים שנקטו הקיצוניים האמריקניים, הריאקציוניסטים האזוריים (סעודיה ומדינות המפרץ) והציונים כוונו לחיסול הסכם הגרעין, הוא חי ובועט, טראמפ עזב עם רקורד שלילי, אך הסכם הגרעין חי ונושם".

גם מנהיג איראן, ח'אמנהאי, הדגיש (8 ינואר) כי אם ארה"ב תמלא את חלקה גם איראן תעשה זאת".


. (רוחאני: טראמפ מת אך הסכם הגרעין שרד ترامپ مرد اما برجام زنده ماند).

נשיא איראן הוסיף, כי היום ברור לכל – לאומה האיראנית ולקהילה הבינלאומית – כי מדיניות הטרור הכלכלי ו"המקסימום לחץ" נכשלה במלואה ."במהלך המלחמה הכלכלית שנוהלה נגד איראן העם האיראני סבל, עמד איתן והתנגד. בשנה האחרונה נוסף המאבק בקורונה ללחצים שהפעילה ארה"ב. (הנשיא היוצא) טראמפ בצע פשע חדש ואף חסם את האפשרות לרכוש חיסונים ותרופות...ארה"ב פעלה נגד האינטרסים של העם האיראני היכן שרק יכלה (אך) למרות לחצים אלה והמלחמה הכלכלית. היום האומה האיראנית יצאה כשידה על העליונה והיא מצליחה לייצא מוצרים לא-נפטיים וייצוא הנפט עלה בהשוואה לחודשים האחרונים והמשמעות היא כישלון חרוץ של המדיניות האמריקנית נגד איראן".

מבית, רוחאני פנה לתומכיו ולעם האיראני והבהיר כי "לא ניתן להסתיר את האמת, אני רוצה שהתקשורת, חברינו וכל אלה שאינם מאמינים בממשלתי יבינו ויכירו בעובדות – כל מה שקרה לנו בשלוש השנים האחרונות נובע ממזימותיו של ממשל טראמפ...מצב זה לא יחזור על עצמו ואנו נהיה עדים לסימנים חיוביים שבמסגרתם יתייצב שער המטבע והסטטיסטיקה שתעיד על חזרה לפעילות תעיד על כך" .

בתוך, כך דיווח העיתון הצרפתי "לה פיגארו" (19 ינואר) כי שגריר איראן באו"ם Majid Takht Ravanchi כבר נפגש לאחרונה עם נציג מטעם ממש ביידן, בניו-יורק לדיון במסגרת המו"מ לקראת חזרתה של ארה"ב להסכם הגרעין . על פי הדיווח מפי "מקור המקורב למוקדי הכח בטהראן" בשלושת השבועות האחרונים מנהלות ארצות הברית ואיראן מגעים חשאיים לקראת אפשרות חזרתה של ארצות הברית הסכם הגרעין. על פי המקור "נדע בקרוב מאד אם שיחות אלו נשאו פרי והאם תתכן פריצת דרך של ממש במסגרתה שני הצדדים ישובו למסגרת הקודמת של התחייבויותיהן על פי ההסכם מ-2015.

מספר מינויים בולטים ב"כוורת" של ביידן כוללים בכירים שהיו מעורבים במו"מ החשאי של ממשל אובמה עם איראן ערב חתימת הסכם הגרעין. בהם ג'ייק סאליבן, היועץ לביטחון לאומי, אנטוני בליקן, שה"ח, וויליאם בארנס, ראש ה-CIA וונדי שרמן, תת-שר החוץ.

לשה"ח ט'ריף, שהזדרז כבר להכחיש את הדיווחים בלה-פיגרו, עשרות שעות של שיחות עם השלושה ב-2014 ו-2015, ערב החתימה על הסכם הגרעין. על פי הדיווח לט'ריף ולאמריקנים היכרות אינטימית "והם אף חולקים את מספרי הווטסאפ".

חזרה מדורגת להסכם הגרעין

בינתיים ממשיכה איראן להפר הפרות משמעותיות את התחייבויותיה מתוקף הסכם הגרעין (העשרת אורניום לעשרים אחוז, כוונה לייצר אורניום מתכתי, צבירת אורניום מועשר, מחקר ופיתוח צנטריפוגות וצבירת ידע – שני המרכיבים האחרונים אינם הפיכים).

איראן מדגישה כי כל הפעולות בהן נקטה והיוו הפרה של ההסכם הן הפיכות ותלויות בחזרה של ארצות הברית למסגרת ההסכם ומילוי ההתחייבויות מצד החתומות עליו בכל הקשור להסרת הסנקציות בעיקר בכל הקשור לייצוא נפט והפעלת המערכת הבנקאית.

על פי המתווה המסתמן בשלב ראשון יוסרו בצו נשיאותי, הסנקציות הקשורות להסכם הגרעין, כך שאיראן תוכל לחזור ולייצא נפט ולהשתמש במערכת הבנקאית הבינלאומית כדי להחיות את כלכלתה ההרוסה. זאת בעוד סנקציות ונושאים נוספים הקשורים להפרות זכויות האדם ומעורבות בטרור יישארו בשלב זה על כנן.

מקור שצוטט בלה-פיגארו הבהיר כי מדובר ב WIN WIN עבור כל הצדדים. ביידן יוכל להציג כי הוא משנה כיוון מתקופת טראמפ והצד האיראני יוכל לשוב ולייצא 1.5 מיליון חביות נפט ליום, יחד עם זאת ייוותרו עדין מספר מנופי לחץ כלכליים רבים של הממשל על איראן.

כזכור, הטיל שה"ח היוצא פומפאו ממש ערב סיום כהונת ממשל טראמפ, סנקציות נוספות על איראן בתחום הספנות והאשים את איראן כי מהווה מקלט לטרוריסטים של אלקאעדה ואף מהווה "בסיס חדש עבור ארגון הטרור הגרוע מאפגניסטאן לפני ה-9/11 ".

השלב הבא והבעייתי יותר יהיה דרישת ממשל ביידן לדון בתוכנית הטילים של איראן ובחתרנותה האזורית של איראן. המקור הזהיר כי אם יכשל המאמץ, השמרנים באיראן לא יסתפקו בגינויים וגידופים אלא יאיצו את העשרת האורניום לעשרים אחוז תוך קיצור הזמן לפצצה גרעינית.

ברקע מרחפת גם החלטת המג'לס להפסיק את שיתוף הפעולה המלא עם סבא"א בעוד כחודש אם לא יבוטלו הסנקציות המהווה מנוף לחץ איראני נוסף במסגרת אסטרטגיית ניהול המו"מ האיראני המוכרת מן העבר של הכנסת מכשולים מראש כדי לנטרלם בהמשך ולהציג זאת כוויתור.

שה"ח האיראני: תוכנית הטילים לא תעלה על שלחן המשא ומתן

כאמור לפי שעה הכחיש שר החוץ האיראני, ט'ריף כי התקיימו בשבועות האחרונים מגיעים בין אנשי ממשל ביידן לשגריר איראן באו"ם.

"מעניין שכתב "לה-פיגארו" לא טרח לברר כי השגריר האיראני שהה באיראן בתקופה המדוברת והיה בבידוד למשך שבוע לאחר שובו לניו-יורק" . שה"ח האיראני שב ודחה על הסף כל אפשרות למו"מ סביב "תוכנית הטילים ההגנתית של איראן" והביע דבקות במסגרת הסכם הגרעין ובהחלטה מועבי"ט 2231 שאשרה אותה: "ידוע מה נכלל ומה לא נכלל במסגרת הסכם הגרעין...הוסכם מראשית המגעים על הסכם הגרעין שסוגיית הטילים וסוגיות אזוריות לא יעלו על שולחן המשא ומתן...הסכמנו על אמברגו על ייצוא נשק לחמש שנים (שתוקפו פג ב-18 אוקטובר 2020) ועל הגבלות על טילים לשמונה שנים...הנושא (טילים) הועלה אך לא הסכמנו לדון בו ושילמנו על כך מחיר".

Zarif is denying a report by a Le Figaro reporter that #Iran's UN ambassador Majid Takht-Ravanchi met w. a Biden representative in New York. Follows similar report in Israeli media. Not that hard to imagine as Takht-Ravanchi knows the incoming team.https://t.co/hZNHJdpADW

— Jason Brodsky (@JasonMBrodsky) January 20, 2021


מכל מקום הצעדים האיראנים הינם שילוב של פוליטיקה פנימית לקראת הבחירות הצפויות לנשיאות באיראן ביוני השנה, שם צפויים השמרנים להשתלט על מוקד הכוח האחרון שעוד נותר, לכאורה בידם. מעבר לזאת, הצעדים האיראנים מהווים גם תגובה לחיסול מחסן פח'ריזאדה שהניעה למעשה את המג'לס לחוקק את חוק “הפעולה האסטרטגית להתמודדות עם הסנקציות” המציב אולטימטום לקהילה הבינלאומית ומחשק את ידי הממשלה להוציאו אל הפועל.

בכל מקרה, הדבר משרת היטב את האסטרטגיה האיראנית לניהול המו"מ עם ארצות הברית. נראה כי הממשל הנכנס לא יתעקש לפחות לא בשלב הראשון, להעלות את נושא תוכנית הטילים, מעורבותה האזורית השלילית של איראן והפרת זכויות האדם וחופש הביטוי בתחומה כדי לא להכשיל את המו"מ כבר בראשיתו.
אירופה לא צפויות אף הן להתעקש על דרישות אלה שאינן כלולות – נוכח ההתעקשות האיראנית – בהסכם הגרעין ואף ניסו לגונן

" (ט'ריף : לא התקיימו מגעים עם ארה"ב; הטילים של איראן אינם עומדים למו"מ).

"בגופן החבול" על הסכם הגרעין במשך שנות כהונתו של טראמפ וביתר שאת לאחר נסיגת ארה"ב ממנו ב-2018. זאת, למרות שגינו את הפרותיה הבוטות של איראן את הסכם הגרעין בעיקר בתחום העשרת האורניום.

נראה כי, תוכנית הטילים הבליסטיים של איראן ומעורבותה האזורית, קל וחומר הפרותיה את זכויות האדם לא יהוו מכשול למשא ומתן עם ארה"ב. איראן השאירה את דלת המשא ומתן פתוחה, לא מעט בזכות עמידתם האיתנה של רוחאני ושה"ח ט'ריף מול הלחצים מבית, וגלגלה עתה את הכדור לממשלו החדש של ביידן.
איראן לא תוותר על תוכנית הטילים שלה ועל המשך פיתוח המל"טים התוקפים ועל שאר מערכות הנשק שנועדו למלחמה א-סימטרית מול ארצות הברית ואשר אותן מספקת איראן גם לגרורותיה באזור – חזבאללה, אנצאראללה (החות'ים בתימן), וארגוני הטרור הפלסטינים, אותם מנסה עתה איראן לכלול בברית אזורית של מחנה ההתנגדות.

בכל מקרה לממשל ביידן יש יותר נכונות לוויתורים על מנת להשיג הסכם בעוד לאיראן אין כל בעיה להמשיך בדרך ההתנגדות בה נקטה במשך כהונתו של הנשיא טראמפ. איראן רואה בדרך זו – ו"בהבסת עוד נשיא אמריקני" - עוד "הישג שמיימי" במערכה הארוכה, והמוצלחת מבחינתה, למרות השהידים והמחיר הכלכלי, מול הארצות הברית , ישראל והמחנה הערבי הסוני.

https://jcpa.org.il/article/%d7%90%d7%99%d7%a8%d7%90%d7%9f-%d7%98%d7%a8%d7%90%d7%9e%d7%a4-%d7%9e%d7%aa-%d7%94%d7%a1%d7%9b%d7%9d-%d7%94%d7%92%d7%a8%d7%a2%d7%99%d7%9f-%d7%97%d7%99-%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%a9%d7%9d/              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  העיקר שיונית לוי מאושרת.. מעניין 21.01.21 13:25 1
     טראמפ השאיר לביידן ברוב חכמתו אדמה חרוכה, ביידן לא יוכל לשוב כל כך מהר להסכם הגרעין ישראבלוף 21.01.21 23:14 88
  ויש בנינו שעוד שקורנים מאושר. עוד קצת 21.01.21 13:26 2
     יש ברוטר לדעתי אנשים מאיראן,עזה ועוד ארצות ערביות Izhack111 21.01.21 13:28 4
         יש פה גם ישראלים ששמחים על כך שהפרסים בדרך לגרעין, כי כל דבר שיביא לכניעה של ''הממשל'' הישראלי לפסלטיזים, Jay 21.01.21 13:39 14
             ברור יש פה אנשים שיסכימו להשתלטות איראנית ופלסטינית על ישראל העיקר ''רק לא ביבי'' jack0 21.01.21 17:41 81
         הם לא מאותם המקומות שציינת הם חיים כאן בתוכנו גינת אגוז 21.01.21 13:41 18
         ברוטר ניתן לעלות עליהם תוך כמה הודעות בודדות Mindless 21.01.21 14:00 36
     כל הוליווד גם שמחה וכל היפייפים שמחים , בושה וחרפה Brasilver 21.01.21 13:45 25
  קיבלו מתנה גדולה פרש טורקי 21.01.21 13:28 3
  הכלכלה האיראנית על סף קריסה. האינפלציה 40%. הדבר היחיד שהחזיק אותם זה המתנה לרגע הזה פנקס הקטן 21.01.21 13:30 5
     לא היה לנו זכות פרש טורקי 21.01.21 13:31 7
     כנראה שמדינת ישראל ואזרחיה נועדו לסבול לנצח נצחים, מכיוון שהסיטואציה שאתה מתאר קרתה בדיוק גם בתקופת Jay 21.01.21 13:34 9
     פנקס הקטן מי שהחזיק את איראן בשנים האחרונות זאת סין והן שתיהן יביאו את הכאוס DOMINO D 21.01.21 15:37 61
         שלום וברכה אחי היקר (: יוסקה 21.01.21 15:43 63
         תודה רבה Moshe Segal 25.01.21 10:35 91
  ישראל צריכה לתקוף נקודה קפסולה 21.01.21 13:30 6
     ישראל לא מסוגלת לקבל החלטה על קיום בדיקות קורונה בנמל תעופה, אז לתקוף באירן? :( סוויץ 21.01.21 14:28 44
  הפרסים ניצחו, אנחנו הפסדנו. רה''מ שמדבר 20 שנה על הגרעין הפרסי ולא הצליח לעצור אותו, ח-י-י-ב ללכת הביתה, Jay 21.01.21 13:32 8
     מסכים עם זה. ביבי פיספס חלון נדיר של 4 שנים שהיה לנו opuser 21.01.21 13:35 10
         אני לא מאמין למה שאני קורה מ-גזר 21.01.21 13:42 19
             בוא נגיד שאם אני הייתי מצהיר במשך 20 שנים שאני אעשה משהו, ולא אצליח לעשות זאת, סימן שנכשלתי. Jay 21.01.21 13:46 27
                 או שלא הבנתי אותך או שאתה טועה מ-גזר 21.01.21 14:18 41
                     נו ו...? אם יש לך ראש מוסד שהוא חתרן לא תפטר אותו מהתפקיד? Jay 21.01.21 14:27 43
                         מאוד קשה לדון בעניין ראש המוסד מ-גזר 21.01.21 14:32 46
                             אבל תכלס הוא מנע תקיפה שלנו שם מפוזיציה פוליטית והוא מאשר זאת בדבריו בראיון עם אילנה דיין שהוא הסכים לעשות Jay 21.01.21 14:46 49
     קצת סבלנות, קודם שימוטט את שלטון החמאס... TheCrow 21.01.21 13:46 26
         צודק, אני מכניס את הגרעין הפרסי למגירה עד שיטפלו בשלטון החמאס בעזה. Jay 21.01.21 13:47 28
  וחלאות האדם כמו אילנה דיין, ארד ניר, ברק רביד צוהלים ושמחים. לוחם_ישראל 21.01.21 13:36 11
  מרתיח אותי , אוףףףף חןוחסד 21.01.21 13:37 12
  מחכה לגיס החמישי בפורום רוטר שיפתח שמפניה Brazen 21.01.21 13:37 13
     נגמרה להם השמפניה עוד אתמול ZioNLight 21.01.21 13:40 15
         לכן הם לא באו לעבוד בפורום היום? חמרמורת מחגיגות ליל אמש? Brazen 21.01.21 13:43 20
             אשאל אותם ואחזור עם תשובה ZioNLight 21.01.21 13:47 30
                 חשבתי שיש לך מידע פנים.. Brazen 21.01.21 14:12 40
  יש לנו בסיס במפרץ תודה רבה 21.01.21 13:41 16
  תוכנית גרעין של 50-60 שנים לא השיגה מספיק חומר בקיע לפצצה...הגיוני מאוד winter1 21.01.21 13:41 17
     נשק גרעיני לא מחזיקים סתם. מחזיקים בשביל שיידעו מזה תודה רבה 21.01.21 13:45 24
         עפ''י העמדות הכי שמרניות איראן היא מדינה סף גרעינית, כלומר פריצה לגרעין - עניין של החלטה בלבד. ככה שלא בטוח winter1 21.01.21 13:50 32
             ומה המטרה של אירן או של המערב להסתיר את זה מהאזרחים? תודה רבה 21.01.21 13:53 35
                 אפשר לכתוב ספקולציות מעכשיו ועד להודעה חדשה, אבל אין לזה תכלית. אני אישית חושב שמדובר במלחמה שהיא כלכלית winter1 21.01.21 14:03 38
                     בטח ביום שאחרי קריסת בריה''מ ושראשי נשק גרעיניים ''נעלמו'' להם כמו שהבדואים מעלימים נשקים מבסיסי צה''ל. Jay 21.01.21 14:29 45
                         יש טענה ש2-3 טילים עם ראש נפץ גרעיני הועברו מקזחסטן לאיראן. אבל היא לא מספיק מבוססת winter1 21.01.21 14:39 48
                             אני מנסה לדמיין כיצד זה היה במציאות, הפרסים יוצרים קשר עם המנהיגים החדשים של ''עדיין לא מדינות'' לאחר הקריסה, Jay 21.01.21 14:51 52
                             מאוקראינה popay 21.01.21 15:21 58
                                 אולי גם וגם... Jay 21.01.21 17:26 80
  אתם יודעים מה הדאגה האמיתית? תודה רבה 21.01.21 13:43 21
  הסנילי יחייה אותם עכשיו Ron 21.01.21 13:44 22
  גורמים אינטרסנטים הצליחו לגרום להרבה ישראלים לפחד Cyber 21.01.21 13:44 23
     פחד הוא גם אחד מהתכונות שמסייעות להישרדות, רוב אלה שהתעלמו ממנו נעלמו מהעולם. צידלקט 21.01.21 14:25 42
         ומנגד פחד גם משתק ומוביל להחלטות פזיזות ושגויות Cyber 21.01.21 14:36 47
             איני חושב שמדברים על פחד משתק, אני חושב שצריך להסתכל למציאות בעיניים צידלקט 21.01.21 14:50 51
                 ממשל טראמפ היה ממשל נדיר גם מזווית רפובליקנית Cyber 21.01.21 15:04 55
                     ברור שהממשל של טראמפ היה דבר מיוחד ונדיר אבל ההתעלמות מהשינוי העמוק שעבר ועובר אצל הדמוקרטים הוא תמימות צידלקט 21.01.21 15:52 66
                         פתח ספרי היסטוריה, היו לאורך היסטוריית מדינת ישראל שלטונות אמריקאיים הרבה יותר עוינים Cyber 21.01.21 15:53 67
                             נו באמת, לזה נתפסת? צידלקט 21.01.21 15:58 68
                                 אני עובד בחברת טכנולוגיה אמריקאית Cyber 21.01.21 16:07 72
                                     מעולם לא אמרתי שלא(למרות שיש שינוי גם שם) גם רוב הציבור הרבה יותר מתון עם תפיסת עולם שקול צידלקט 21.01.21 16:12 74
                                         8 שנים של אובמה העלו את טראמפ לשלטון Cyber 21.01.21 16:15 76
     לא אטעה אם אומר שתמכת בהסכמי אוסלו Brazen 21.01.21 14:47 50
         התכוונת אולי ״היהודי הגלותי״ Cyber 21.01.21 14:54 53
             וכי נראה לך ש 2000 שנות גלות התנשלו להם בתוך שלוש דורות? Brazen 21.01.21 15:23 59
                 מדוע הסכמי אוסלו לא בוטלו אם כך? Cyber 21.01.21 15:28 60
                     אתה יודע מה אומרים על טיפש שזורק אבן לבאר.. Brazen 21.01.21 15:43 62
                         חחח אשרי המאמין Cyber 21.01.21 15:50 65
                             בתצורה הנוכחית ההסכם המסורס הזה מתאים לנו. לא מדינה מצד אחד ולא נטל כלכלי ומדיני בדמות השוטר הצבאי. Brazen 21.01.21 15:59 69
                                 אוי, ממש קומדיה יוונית קלאסית Cyber 21.01.21 16:05 71
                                     לא ידידי, לא אמרתי טוב לנו. אמרתי מתאים לנו.. Brazen 21.01.21 16:12 75
                                         הסכמים גם עושים שהם מתאימים או נחוצים (הסכם שלום עם מתאים כדוגמא) Cyber 21.01.21 16:23 77
                                             הסכמי אוסלו נולדו בחטא וגרמו לטראומה עמוקה בעם. לעניות דעתי רבין ופרס הימרו מוקדם מדי במהלך הזה - אצה להם הדרך Brazen 21.01.21 17:25 79
                     במחילה, זה טיעון כל כך מטופש של המיינסטרים הישראלי. רנה דקארט 21.01.21 21:32 82
                         לא רק שמרו על אוסלו, גם חתמו על הסכמי המשך Cyber 21.01.21 21:37 83
                             לא ברור שכל הסכמי ההמשך לאוסלו והעובדה שהוא עדיין קיים למרות גלי אלימות חסרי תקדים בסכסוך רנה דקארט 21.01.21 21:49 84
                                 לא, אני לא חושב שהסכם אוסלו טוב, הוא לא פתר את הבעיה Cyber 21.01.21 22:17 85
                                     כן, בהחלט יש חשש מוצדק מהקהילייה הבינלאומית. רנה דקארט 21.01.21 23:00 86
                                         גם עם השמאל ישאר כאן סטטוס קוו Cyber 21.01.21 23:14 89
                                             ממש לא בטוח. כלומר, עכשיו עם המפלגה של סער כנראה שיהיה להם קשה לבצע נסיגות רנה דקארט 22.01.21 01:37 90
  אנשי השמאל לא מבינים שטראמפ הוא בעצמו זה שמנע משיח 5778 21.01.21 13:47 29
  בסדר.. הפעם אין מי שיפריע לביבי לתקוף ולחסל את הגרעין אחת לתמיד. הפעם מצביעים ביבי קרלוס 21.01.21 13:48 31
     דוקטרינת ''תחזיקו אותי'' קלאסית של רה''מ. Jay 21.01.21 13:51 33
  אכן השבעת ביידן לנשיאות היא יום חג לדמוקרטים, לשמאל הישראלי, לאיראן ולארגוני הטרור הפלסטני barry white 21.01.21 13:51 34
  להסביר לאמריקני הסנילי שבמידה ויחזור להסכם הגרעין נדאג שלא יהיה בהסכם הזה עוד צורך גינת אגוז 21.01.21 14:03 37
  עבור האיראנים נצחונו של ביידן הוא כחול 21.01.21 14:08 39
     לא לאלמן ישראל FuNatic 21.01.21 14:57 54
     תקופה פשוטה מאוד. אחרי אובאמה + טראמפ, שזה 12 שנים... Ariel 21.01.21 15:07 57
  גם פחריזאדה מת היד החזקה 21.01.21 15:05 56
  זה לא הסכם הגרעין הבוטח אליך 21.01.21 15:43 64
  אטום, מלחמה...לא מעניין...רק לא ביבי... Lopo lity 21.01.21 15:59 70
  דברים ישתנו איש י-ם 21.01.21 16:09 73
  טראמפ חי ברוך השם אגוזי 21.01.21 16:27 78
  למיטב עניות דעתי אפשר לקשר בין הנכתב כאן לכת הרל''ב. לייקווד 21.01.21 23:12 87

   
   
מעניין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.9.07
24028 הודעות, 177 מדרגים, 345 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:25   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. העיקר שיונית לוי מאושרת..  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראבלוף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.14
5556 הודעות, 59 מדרגים, 87 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    23:14   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  88. טראמפ השאיר לביידן ברוב חכמתו אדמה חרוכה, ביידן לא יוכל לשוב כל כך מהר להסכם הגרעין  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  


חברה תהיו אופטימיים כי בלי זה מה נשאר לנו


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עוד קצת
חבר מתאריך 26.11.20
241 הודעות
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:26   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. ויש בנינו שעוד שקורנים מאושר.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


..


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Izhack111 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
4066 הודעות, 27 מדרגים, 51 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:28   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. יש ברוטר לדעתי אנשים מאיראן,עזה ועוד ארצות ערביות  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  
מפחיד מה שהולך פה בחודשים האחרונים.
היו כאן תגובות בלתי נתפסות            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Jay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.2.16
7843 הודעות, 46 מדרגים, 84 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:39   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. יש פה גם ישראלים ששמחים על כך שהפרסים בדרך לגרעין, כי כל דבר שיביא לכניעה של ''הממשל'' הישראלי לפסלטיזים,  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  
הוא מבורך בעיניהם.


I have spoken


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
jack0 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.12.17
1598 הודעות, 6 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    17:41   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  81. ברור יש פה אנשים שיסכימו להשתלטות איראנית ופלסטינית על ישראל העיקר ''רק לא ביבי''  
בתגובה להודעה מספר 14
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גינת אגוז לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.7.14
4918 הודעות, 77 מדרגים, 154 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:41   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. הם לא מאותם המקומות שציינת הם חיים כאן בתוכנו  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  
ותתפלא יהודים עפ תעודת זהות            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Mindless
חבר מתאריך 17.8.14
5053 הודעות
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    14:00   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. ברוטר ניתן לעלות עליהם תוך כמה הודעות בודדות  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  
לא בטוח איך זה עובד ברשתות ה״חברתיות״ ואתרי ה״חדשות״... שם כנראה הם אוכלים ראשים ..מאחר שניתן למצוא אותם כאן לאחר ש׳התמקצעו׳ בארגזים ובכל ביוצ של בחירות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Brasilver לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.8.17
9233 הודעות, 27 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:45   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. כל הוליווד גם שמחה וכל היפייפים שמחים , בושה וחרפה  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  
איך שהבנאדם עלה אירגוני הרצח הפנאטיים והפסיכופטים שמחים על ההיתר האוטומטי להתחמש שקיבלו בשם הדמוקרטיה .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרש טורקי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.8.14
19442 הודעות, 135 מדרגים, 257 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:28   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. קיבלו מתנה גדולה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
כל מה שטראמפ עשה יורד לטמיון.חזרנו לימי אובמה ואף גרוע מכך ביחס לאירן            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פנקס הקטן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.8.20
3944 הודעות, 74 מדרגים, 148 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:30   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. הכלכלה האיראנית על סף קריסה. האינפלציה 40%. הדבר היחיד שהחזיק אותם זה המתנה לרגע הזה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אם טראמפ היה נבחר לעוד קדנציה הם לא היו יכולים לעצור את נשימתם לעוד 4 שנים.
מה לעשות...


צריף ג', גולאג 9, מחוז י-ם


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרש טורקי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.8.14
19442 הודעות, 135 מדרגים, 257 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:31   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. לא היה לנו זכות  
בתגובה להודעה מספר 5
 
  
בא לנו הפגע רע הסנילי הזה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Jay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.2.16
7843 הודעות, 46 מדרגים, 84 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:34   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. כנראה שמדינת ישראל ואזרחיה נועדו לסבול לנצח נצחים, מכיוון שהסיטואציה שאתה מתאר קרתה בדיוק גם בתקופת  
בתגובה להודעה מספר 5
 
  
הנשיא חוסיין, הפרסים היו על סף קריסה, ואז חוסיין החליט לשחרר לפרסים כסף למימון תכנית גרעין, טילים בליסטיים, התפשטות השיעים במזרח התיכון, וטרור עולמי.


נדמה שבכל פעם שאנחנו עומדים לנצח את הטרור, העולם מתאחד ותומך בו.


I have spoken


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
DOMINO D לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.10.17
4287 הודעות, 48 מדרגים, 58 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    15:37   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  61. פנקס הקטן מי שהחזיק את איראן בשנים האחרונות זאת סין והן שתיהן יביאו את הכאוס  
בתגובה להודעה מספר 5
 
  
זה נרמז בצירוף " מקרן מפריס " פרס סין אל תספידו את טראמפ אנחנו באחרית הימים בתקופת ההסתרה שבתוך ההסתרה טראמפ נבחר ללחום מלחמות ה בעמלק עמלק גימטריה הקפיטול. יהיה משפט גדול הוא לא ישקוט .הנשיא גוזף ביידן אותיות נשיא שגוי נשיא בוגד נשיא זיוף .ביידן זאת מידת הדין כמו שכתבתי בשנה שעברה הוא לכאורה הנשיא ה 46 שזה מו .אז תרשמו " הנשיא גוזף ביידן מו ותקבלו אותיות מואשם בבגידה וגם אותיות יד בנו בוגד בו ולכן צפויות עוד דרמות לפני הבחירות כתבתי שהבחירות האלה יזרעו זרעי הפילוג של אמריקה נפילת אדום זה תקומת ישראל ...ועדיין טראמפ לא סיים תפקידו ביידן לפי מפת יום ההשבעה שלו עם טבעות מולות קשות בין פלוטו יופיטר ושבתאי לא ימלוך תקופה ארוכה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסקה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.7.14
13770 הודעות, 298 מדרגים, 591 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    15:43   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  63. שלום וברכה אחי היקר (:  
בתגובה להודעה מספר 61
 

כהרגלך תמיד מעניין ומנחם .


למה בן השפחה אותי יירש ,ונשארתי עני אביון ורש


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Moshe Segal
חבר מתאריך 14.8.20
29 הודעות
יום שני י''ב בשבט תשפ''א    10:35   25.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  91. תודה רבה  
בתגובה להודעה מספר 61
 
  
מצטט
ועדיין טראמפ לא סיים תפקידו ביידן לפי מפת יום ההשבעה שלו עם טבעות מולות קשות "בין פלוטו יופיטר ושבתאי" לא ימלוך תקופה ארוכה

מתי בידן יסיים את תפקידו            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קפסולה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.6.20
1721 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:30   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. ישראל צריכה לתקוף נקודה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
כל מה שיבוא אחר כך זה כלום לעומת ההתעצמות של המפלצת האיראנית            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סוויץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.4.11
7505 הודעות, 63 מדרגים, 125 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    14:28   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. ישראל לא מסוגלת לקבל החלטה על קיום בדיקות קורונה בנמל תעופה, אז לתקוף באירן? :(  
בתגובה להודעה מספר 6
 
  


ומעבר לכך, יש להחליף את שיטת השלטון ולפרק את בג"ץ.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Jay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.2.16
7843 הודעות, 46 מדרגים, 84 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:32   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. הפרסים ניצחו, אנחנו הפסדנו. רה''מ שמדבר 20 שנה על הגרעין הפרסי ולא הצליח לעצור אותו, ח-י-י-ב ללכת הביתה,  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
הטיקט הכי משמעותי שרה"מ מנופף בו במהלך הבחירות והוא כשל כשלון חרוץ.


I have spoken


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
opuser לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.12
6940 הודעות, 66 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:35   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. מסכים עם זה. ביבי פיספס חלון נדיר של 4 שנים שהיה לנו  
בתגובה להודעה מספר 8
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מ-גזר
חבר מתאריך 13.12.20
204 הודעות
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:42   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. אני לא מאמין למה שאני קורה  
בתגובה להודעה מספר 10
 
  
אפשר להאשים את ביבי על ים דברים אבל איראן???
פתחתם אינטרנט ב-4 שנים האחרונות ?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Jay
חבר מתאריך 8.2.16
7843 הודעות
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:46   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. בוא נגיד שאם אני הייתי מצהיר במשך 20 שנים שאני אעשה משהו, ולא אצליח לעשות זאת, סימן שנכשלתי.  
בתגובה להודעה מספר 19
 
  
אתה ממעיט בכוחו של רה"מ, יש גם עניין של אסטרטגיה, בין היתר גם לבחור באנשים לתפקידים רגישים, כמו דגן ראש המוסד לשעבר שלכאורה ביצע עבירת בגידה במדינת ישראל והזהיר את ממשל הנשיא חוסיין שהישראלים עומדים לתקוף ויש לעצור אותנו בכל מחיר.

כ-ש-ל-ו-ן


I have spoken


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מ-גזר
חבר מתאריך 13.12.20
204 הודעות
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    14:18   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. או שלא הבנתי אותך או שאתה טועה  
בתגובה להודעה מספר 27
 
  
דגן נמנה ע"י אריאל שרון לראשות המוסד, והיה תוקף את ביבי אם הזיכרון שלי בסדר עד מותו ב-2016
חוץ מזה אני קצת מופתע מהגילוי הזה לגבי חוסיין לא שמעתי על זה אף פעם זה נורא (אם זה נכון)            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Jay
חבר מתאריך 8.2.16
7843 הודעות
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    14:27   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. נו ו...? אם יש לך ראש מוסד שהוא חתרן לא תפטר אותו מהתפקיד?  
בתגובה להודעה מספר 41
 
  


I have spoken


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מ-גזר
חבר מתאריך 13.12.20
204 הודעות
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    14:32   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. מאוד קשה לדון בעניין ראש המוסד  
בתגובה להודעה מספר 43
 
  
מאחר ומרבית פעולותיו הן סודיות ואי אפשר לדעת עליהן
מה שידוע לנו זה חלק קטן קטו והתקשורת עושה עם זה הרבה רעש, מה שגורם לתגובות מכל הצדדים
דגן היה אחלה ראש המוסד בענייני איראן אני מזמין אותך לצפות בתכנית "זמן אמת : פריצה בלב טהראן" שמה תוכל למצוא קצת ממה שדגן עשה.
ואני לא ממעריציו אבל תכלס..            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Jay
חבר מתאריך 8.2.16
7843 הודעות
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    14:46   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. אבל תכלס הוא מנע תקיפה שלנו שם מפוזיציה פוליטית והוא מאשר זאת בדבריו בראיון עם אילנה דיין שהוא הסכים לעשות  
בתגובה להודעה מספר 46
 
  
רק אם תשדר את דברי הלכאורה בגידה שלו לאחר שימות.


I have spoken


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
TheCrow
חבר מתאריך 18.6.18
1730 הודעות
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:46   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. קצת סבלנות, קודם שימוטט את שלטון החמאס...  
בתגובה להודעה מספר 8
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Jay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.2.16
7843 הודעות, 46 מדרגים, 84 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:47   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. צודק, אני מכניס את הגרעין הפרסי למגירה עד שיטפלו בשלטון החמאס בעזה.  
בתגובה להודעה מספר 26
 
  


I have spoken


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לוחם_ישראל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.6.05
8348 הודעות, 76 מדרגים, 134 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:36   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. וחלאות האדם כמו אילנה דיין, ארד ניר, ברק רביד צוהלים ושמחים.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חןוחסד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.19
8742 הודעות, 162 מדרגים, 321 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:37   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. מרתיח אותי , אוףףףף  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Brazen
חבר מתאריך 29.11.20
553 הודעות
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:37   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. מחכה לגיס החמישי בפורום רוטר שיפתח שמפניה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ZioNLight לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.4.16
52210 הודעות, 382 מדרגים, 411 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:40   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. נגמרה להם השמפניה עוד אתמול  
בתגובה להודעה מספר 13
 £ אוהב להטמיע =/$ הכותב שמאלן קיצוני,ציוני קיצוני,אשכנזי וקיבוצניק ₪לא טרול$


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Brazen
חבר מתאריך 29.11.20
553 הודעות
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:43   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. לכן הם לא באו לעבוד בפורום היום? חמרמורת מחגיגות ליל אמש?  
בתגובה להודעה מספר 15
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ZioNLight לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.4.16
52210 הודעות, 382 מדרגים, 411 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:47   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. אשאל אותם ואחזור עם תשובה  
בתגובה להודעה מספר 20
 £ אוהב להטמיע =/$ הכותב שמאלן קיצוני,ציוני קיצוני,אשכנזי וקיבוצניק ₪לא טרול$


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Brazen
חבר מתאריך 29.11.20
553 הודעות
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    14:12   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. חשבתי שיש לך מידע פנים..  
בתגובה להודעה מספר 30
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
תודה רבה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.09
53529 הודעות, 311 מדרגים, 605 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:41   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. יש לנו בסיס במפרץ  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


זו הקורונה, טמבל


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
winter1
חבר מתאריך 19.6.17
34771 הודעות
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:41   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. תוכנית גרעין של 50-60 שנים לא השיגה מספיק חומר בקיע לפצצה...הגיוני מאוד  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
איראן נכשלה איפה שפקיסטן, הודו וצפון קוריאה הצליחו (בהרבה פחות זמן). הגיוני מאוד...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
תודה רבה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.09
53529 הודעות, 311 מדרגים, 605 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:45   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. נשק גרעיני לא מחזיקים סתם. מחזיקים בשביל שיידעו מזה  
בתגובה להודעה מספר 17
 
  
כדי לספק מטריית הגנה למטרות שלך.

(לכן ישראל לא מכחישה, פשוט לא מודה כדי לא להביך את ארה"ב).

אירן עומדת במשך שנים מול מלחמה מתמידה בהתקדמות תוכנית הגרעין שלה, ובפרט מאז תקופתו של שרון, ומאז שמינה את דגן לראשות המוסד ולפרוייקטור אירן מיוחד, והביא לו תקציבים לזה בלי סוף. את הדוקטרינה של דגן, "עיכוב תמידי", אימץ גם נתניהו ויוסי כהן ככל הנראה, גם אם בהתחלה הם שנאו את זה...


זו הקורונה, טמבל


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
winter1
חבר מתאריך 19.6.17
34771 הודעות
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:50   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. עפ''י העמדות הכי שמרניות איראן היא מדינה סף גרעינית, כלומר פריצה לגרעין - עניין של החלטה בלבד. ככה שלא בטוח  
בתגובה להודעה מספר 24
 
  
שנכון לטעון שהפעולות של ישראל השיגו את מטרתן. ואתה צריך שמנהיגי העולם ידעו שיש לך נשק גרעיני, אין שום צורך שאזרחי העולם ידעו            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
תודה רבה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.09
53529 הודעות, 311 מדרגים, 605 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:53   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. ומה המטרה של אירן או של המערב להסתיר את זה מהאזרחים?  
בתגובה להודעה מספר 32
 
  


זו הקורונה, טמבל


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
winter1
חבר מתאריך 19.6.17
34771 הודעות
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    14:03   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. אפשר לכתוב ספקולציות מעכשיו ועד להודעה חדשה, אבל אין לזה תכלית. אני אישית חושב שמדובר במלחמה שהיא כלכלית  
בתגובה להודעה מספר 35
 
  
בבסיסה ושנושא הגרעין משני אם בכלל. בכל אופן לדעתי אין היגיון בטענה שתוכנית של עשורים לא מגיעה להבשלה. אני כמובן יכול לקבל עמדה שלאיראן נוח להיות בפוזיציה של מדינה סף גרעינית, אבל פחות מתקבל על הדעת שהם מנסים להשיג נשק גרעיני במשך עשורים - ונכשלו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Jay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.2.16
7843 הודעות, 46 מדרגים, 84 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    14:29   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. בטח ביום שאחרי קריסת בריה''מ ושראשי נשק גרעיניים ''נעלמו'' להם כמו שהבדואים מעלימים נשקים מבסיסי צה''ל.  
בתגובה להודעה מספר 38
 
  
וגם הידע שהצטבר שם שזלג החוצה, בנוסף לכך שהפרסים עובדים בצמוד עם הצפון קוריאנים בנושא הגרעין ותכנית הטילים הבליסטים.


I have spoken


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
winter1
חבר מתאריך 19.6.17
34771 הודעות
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    14:39   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. יש טענה ש2-3 טילים עם ראש נפץ גרעיני הועברו מקזחסטן לאיראן. אבל היא לא מספיק מבוססת  
בתגובה להודעה מספר 45
 
  
בעבר נטען שמדען גרעין איראני גולה העביר לישראל מידע בנושא            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Jay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.2.16
7843 הודעות, 46 מדרגים, 84 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    14:51   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. אני מנסה לדמיין כיצד זה היה במציאות, הפרסים יוצרים קשר עם המנהיגים החדשים של ''עדיין לא מדינות'' לאחר הקריסה,  
בתגובה להודעה מספר 48
 
  
מבטיחים להם כסף/הגנה/ציוד חקלאי/טכנולוגיה/עזרה מודיעינית/אחר, אותם מנהיגים מוסרים לקצינים בצבא החדש שלהם שעדיין לא מאורגן אבל נאמנים למנהיג החדש להעמיס על משאיות רש"קים גרעיניים ולהעביר אותם לשדה התעופה, שם הם פוגשים במטוסים צבאיים פרסיים בליווי סוכני מודיעין/ריגול פרסים במסלול ההמראה, המטוסים ממריאים לפרס, הקצינים הסובייטים לשעבר נותנים פקודה לכל מי שראה או השתתף במבצע לשכוח את מה שקרה.

זה לא תרחיש יוצא דופן, בוא נגיד שהיו דברים מעולם.


I have spoken


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
popay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.9.09
28151 הודעות, 282 מדרגים, 547 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    15:21   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  58. מאוקראינה  
בתגובה להודעה מספר 48
 
  


popayyap@gmail.com


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Jay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.2.16
7843 הודעות, 46 מדרגים, 84 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    17:26   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  80. אולי גם וגם...  
בתגובה להודעה מספר 58
 
  


I have spoken


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
תודה רבה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.09
53529 הודעות, 311 מדרגים, 605 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:43   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. אתם יודעים מה הדאגה האמיתית?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
שנתניהו, בשביל לקבל יותר תמיכה מביידן בנושא האירני, ימכור את הנושא הפלשתיני. איך אמרו בזמן אובמה? יצהר תמורת בושהר.


זו הקורונה, טמבל


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Ron לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.4.13
6131 הודעות, 50 מדרגים, 96 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:44   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. הסנילי יחייה אותם עכשיו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אסון כבד            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Cyber לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.11.14
5270 הודעות, 17 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:44   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. גורמים אינטרסנטים הצליחו לגרום להרבה ישראלים לפחד  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 21.01.21 בשעה 13:49 בברכה, Cyber
 
פחד זה אחלה אמצעי לשליטה.
רק מזכיר שלישראל היו איומים גדולים הרבה יותר, ונשיאים יותר עויינים בעבר. אבל היסטוריה זה דבר משעמם, לעם שלנו זיכרון קצר.

מעברי שלטון בארה״ב מתרחשים באופן תכוף, לשים את כל הביצים בסל אחד זה טימטום.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צידלקט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.10.20
1330 הודעות, 9 מדרגים, 18 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    14:25   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. פחד הוא גם אחד מהתכונות שמסייעות להישרדות, רוב אלה שהתעלמו ממנו נעלמו מהעולם.  
בתגובה להודעה מספר 23
 
  
ומה זה גרמו?

מהנסיון העבר לא נראה לי שיש סיבה הגיונית לא לחשוש.

אובמה הוביל להסכם בזיוני ולא עצר את שפיכות הדמים בסוריה, אין סיבה שממשלו השלישי של אובמה יהיה שונה.


לפעמים, אתה צודק וכולם טועים, אבל האם אתה בטוח שזה הפעם?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Cyber לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.11.14
5270 הודעות, 17 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    14:36   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. ומנגד פחד גם משתק ומוביל להחלטות פזיזות ושגויות  
בתגובה להודעה מספר 42
 
  
ולכן יש גם מי שמרוויח מזה.
האיום האיראני נמצא בשיח הציבורי כבר עשרות שנים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צידלקט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.10.20
1330 הודעות, 9 מדרגים, 18 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    14:50   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. איני חושב שמדברים על פחד משתק, אני חושב שצריך להסתכל למציאות בעיניים  
בתגובה להודעה מספר 47
 
  
לא סתם האויבים שלנו שמחים, צריך להפנים את זה ולפעול בהתאם.

לחשוב שמה שהיה(ממשל אוהד ואיכפתי) הוא מה שיהיה, לא קושר לפחד אלא לתמימות/טיפשות.


לפעמים, אתה צודק וכולם טועים, אבל האם אתה בטוח שזה הפעם?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Cyber לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.11.14
5270 הודעות, 17 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    15:04   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. ממשל טראמפ היה ממשל נדיר גם מזווית רפובליקנית  
בתגובה להודעה מספר 51
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 21.01.21 בשעה 15:10 בברכה, Cyber
 
הייתי מכליל ואומר שזה היה ממשל אוונגליסטי ביסודו.
מי שחשב שהדמוקרטים / רפובליקנים קלאסיים לא יחזרו לשלטון בנקודה כזאת או אחרת השלה רק את עצמו. פחד משלטון דמוקרטי מיין סטרימי זה לא רציונלי.

מהצד השני, ישראל לא השכילה לעשות כמעט כלום עם האור הירוק האינסופי מהממשל, אפילו לא מבצע צבאי אחד בעזה. ואולי יש סיבה ? אולי עם אובמה היה קל יותר להתעמת?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צידלקט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.10.20
1330 הודעות, 9 מדרגים, 18 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    15:52   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  66. ברור שהממשל של טראמפ היה דבר מיוחד ונדיר אבל ההתעלמות מהשינוי העמוק שעבר ועובר אצל הדמוקרטים הוא תמימות  
בתגובה להודעה מספר 55
 
  
מדבריך נשמע ש'סך הכל' חזרנו לימי טרום טראמפ, אבל בעיני זה פשוט משאלת לב של השמאל ותו לא, מדובר על ממשלה *הרבה* פחות ידידותית מאי פעם, יש שינוי עומק, הצעירים הדמוקרטים הם לא רק שאינם פרו ישראל, אלה אפילו סולדים מישראל, את מציאות הזה צריכים להבין ולא להתכחש אליה, ולהתכונן ולהערך אליו בהתאם.


לפעמים, אתה צודק וכולם טועים, אבל האם אתה בטוח שזה הפעם?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Cyber לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.11.14
5270 הודעות, 17 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    15:53   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  67. פתח ספרי היסטוריה, היו לאורך היסטוריית מדינת ישראל שלטונות אמריקאיים הרבה יותר עוינים  
בתגובה להודעה מספר 66
 
  
מדובר על ממשלה *הרבה* פחות ידידותית מאי פעם,

ארצות הברית כרגע עסוקה בעיקר בבעיות פנים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צידלקט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.10.20
1330 הודעות, 9 מדרגים, 18 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    15:58   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  68. נו באמת, לזה נתפסת?  
בתגובה להודעה מספר 67
 
  
גם עברנו את השואה אז לכן כל נקודת משבר שאנחנו ניצבים לפניו נעלם?

בעיני אתה מנסה להכניס את הראש לאדמה ולהתעלם מהמציאות, הכוחות העולים המפלגה הדמוקרטית הם מתעבים את ישראל, העתיד לא נראה טוב בלשון העמטה.


לפעמים, אתה צודק וכולם טועים, אבל האם אתה בטוח שזה הפעם?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Cyber לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.11.14
5270 הודעות, 17 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    16:07   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  72. אני עובד בחברת טכנולוגיה אמריקאית  
בתגובה להודעה מספר 68
 
  
בקשר טוב ויומיומי עם לא מעט דמוקרטים, את המציאות האמריקאית אני רואה יום יום. המיין סטרים האמריקאי עדיין אוהד ישראל.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צידלקט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.10.20
1330 הודעות, 9 מדרגים, 18 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    16:12   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  74. מעולם לא אמרתי שלא(למרות שיש שינוי גם שם) גם רוב הציבור הרבה יותר מתון עם תפיסת עולם שקול  
בתגובה להודעה מספר 72
 
  
אבל בפוליטיקה האמריקאית נוצר מצב מוזר שבו ההנהגה הרבה יותר קיצונית מהבוחרים שלה, לרוב ההמון קיצוני והמנהיגים אחראים, פה נוצר מצב הפוך.


לפעמים, אתה צודק וכולם טועים, אבל האם אתה בטוח שזה הפעם?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Cyber לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.11.14
5270 הודעות, 17 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    16:15   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  76. 8 שנים של אובמה העלו את טראמפ לשלטון  
בתגובה להודעה מספר 74
 
  
אז שלטון פרוגרסיבי מדי יזיק לדמוקרטים.
ובכלל, לאמריקאים כרגע יש בעיקר דאגות פנים.
להערכתי ביידן יהיה יותר מרכזי מאובמה, ולבטח יותר מגורמים קיצוניים במפלגה הדמוקרטית כמו סנדרס.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Brazen
חבר מתאריך 29.11.20
553 הודעות
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    14:47   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. לא אטעה אם אומר שתמכת בהסכמי אוסלו  
בתגובה להודעה מספר 23
 
  
אנשים עם תפיסת עולם מסוכנת ולא אחראית אין מקומם להטיף מוסר.

היהודי תמיד צריך לפחד ולהזהר, במיוחד ממלכודות דבש..            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Cyber לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.11.14
5270 הודעות, 17 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    14:54   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. התכוונת אולי ״היהודי הגלותי״  
בתגובה להודעה מספר 50
 
  
היהודי תמיד צריך לפחד ולהזהר, במיוחד ממלכודות דבש..

פחד זו תכונה בריאה במידה הנכונה, הבעיה היא עם הנדסת פחד כדי לשלוט בהמון. גם השמאל לא חף מהשיטה, אוסלו וזעקת הריבוי הטבעי הערבי כדוגמא.

אגב, שהסכמי אוסלו ב׳ נחתמו חגגתי 8...
מקווה שלוטו אתה לא ממלא, בזבוז כסף.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Brazen
חבר מתאריך 29.11.20
553 הודעות
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    15:23   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  59. וכי נראה לך ש 2000 שנות גלות התנשלו להם בתוך שלוש דורות?  
בתגובה להודעה מספר 53
 
  
אשרי אדם מפחד תמיד. גם בגלות ובוודאי בארץ ישראל..

לוטו אני לא ממלא, בעיניי זו סטטיסטיקה כמעט בלתי אפשרית כמו הסכמי אוסלו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Cyber לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.11.14
5270 הודעות, 17 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    15:28   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  60. מדוע הסכמי אוסלו לא בוטלו אם כך?  
בתגובה להודעה מספר 59
 
  
מדוע הסכמי המשך (ואי, חברון) נחתמו דווקא על ידי האופוזיציונר הראשי? מר הנדסת פחד בע״מ?

בנתיים ההסתברות של מימוש הסכמי אוסלו היא 1.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Brazen
חבר מתאריך 29.11.20
553 הודעות
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    15:43   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  62. אתה יודע מה אומרים על טיפש שזורק אבן לבאר..  
בתגובה להודעה מספר 60
 
  
עשה את התעלולים ההכרחיים שעשה, כדי לצאת ידי חובה כלפי האימפריה הגדולה שידע העולם.

במו ידיו קבר את הסוגיה הפלסטינית והנה אויבים מבית דורשים להחיות אותה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Cyber לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.11.14
5270 הודעות, 17 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    15:50   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  65. חחח אשרי המאמין  
בתגובה להודעה מספר 62
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 21.01.21 בשעה 15:57 בברכה, Cyber
 
עברו 27 שנה מאז הסכם אוסלו א׳ מתוכם קרוב ל15 שנה של נתניהו.

הרשות הפלסטינית קיימת גם קיימת, יחד עם שיתופי פעולה בטחוניים צמודים (דה פקטו תוכן הסכם אוסלו).
ויחד עם זאת גם קיבלנו הבטחת בחירות למיטוט שלטון החמאס (בדיוק כמו הבטחת בחירות כנגד אוסלו), ומה קיבלנו?

אנשים מפחדים שאם ביבי לא יהיה בראש, עם ישראל הופך חיש מהר להיות חוטבי עצים ושואבי מים וישראל תהפוך לונצואלה 2. זאת בדיוק ההגדרה של הנדסת פחד.

טראמפ יצא מהסכם רע (הסכם הגרעין) בדקדקה הראשונה לבחירתו, נתניהו נבחר ישר אחרי חתימת הסכם אוסלו ומאז היה בשלטון כמעט שנות דור. ואף חתם על הסכמי המשך.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Brazen
חבר מתאריך 29.11.20
553 הודעות
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    15:59   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  69. בתצורה הנוכחית ההסכם המסורס הזה מתאים לנו. לא מדינה מצד אחד ולא נטל כלכלי ומדיני בדמות השוטר הצבאי.  
בתגובה להודעה מספר 65
 
  
תהיה בטוח שאם היו לנו מגוחכים מהשמאל בתפקיד רוהמ, הם היו דוחפים בכל כוחם לעבר יישום השלבים הבאים בהסכם הטרויאני הזה. ולו רק כדי להצטייר טוב בעיני אומות העולם.

אף אחד לא מפחד מכך.

העובדה שאין מי שיכנס לוואקום ולנעליים שהוא ישאיר בלכתו די ברורה.

מי יחליף אותו לשיטתך?

בוגי?!
חולדאי?!
גנץ?!
יהיר?!

זה לא פחד ידידי, זה הגיון בריא.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Cyber לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.11.14
5270 הודעות, 17 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    16:05   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  71. אוי, ממש קומדיה יוונית קלאסית  
בתגובה להודעה מספר 69
 
  
בתצורה הנוכחית ההסכם המסורס הזה מתאים לנו.

פתאום זה טוב לנו. הפחד הפך לקבלה. טוויסט בעלילה.
ישראל צמחה ונבנתה ונתקלה באתגרים רבים לפני נתניהו והיא תמשיך גם אחריו.

לנתניהו היו בהחלט הישגים נאים (בעיקר כשהיה כשר אוצר), אבל המדינה היא לא אדם אחד ואף פעם לא הייתה כזו, המדינה מורכבת מהון אנושי מצוין ותמשיך לשגשג.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Brazen
חבר מתאריך 29.11.20
553 הודעות
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    16:12   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  75. לא ידידי, לא אמרתי טוב לנו. אמרתי מתאים לנו..  
בתגובה להודעה מספר 71
 
  
אי אפשר לבלוע ואי אפשר להקיא אותם, לכן זה מתאים לנו.

נתניהו הוא לא "אין בלתו" ולכל אחד יש תחליף.

ב 13 השנים האחרונות ונכון להרגע הוא המתאים ביותר שיש.

אגב, אתה מתכוון להתחסן?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Cyber לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.11.14
5270 הודעות, 17 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    16:23   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  77. הסכמים גם עושים שהם מתאימים או נחוצים (הסכם שלום עם מתאים כדוגמא)  
בתגובה להודעה מספר 75
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 21.01.21 בשעה 16:44 בברכה, Cyber
 
אם כך, הסכם אוסלו לא כזה רע? הייתה הפחדה?
אני מבולבל

עניין החיסונים לא כל כך קשור לכאן, עדיין לא התחסנתי (בעיקר בגלל שאוכלוסיית הגיל שלי לא מועדפת עדיין) אמתין עוד.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Brazen
חבר מתאריך 29.11.20
553 הודעות
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    17:25   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  79. הסכמי אוסלו נולדו בחטא וגרמו לטראומה עמוקה בעם. לעניות דעתי רבין ופרס הימרו מוקדם מדי במהלך הזה - אצה להם הדרך  
בתגובה להודעה מספר 77
 
  
עם שחיכה 2000 שנים לחזור למולדתו, יכל לחכות עוד כמה עשרות שנים ולחזות בנפילתה של ירדן סוריה ולבנון ולנצל את ההזדמנות להעביר את העם המומצא לשם עם פיצוי כספי כלשהו.

פחד כמו שאמרת מנוצל על ידי שני הצדדים

אלו שמפחידים באמצעות "פצצת הרחם הפלסטיני"

ואלו שמפחידים באמצעות איראן וכו'.

אין בזה רע כל עוד קיימת חשיבה עצמאית.

זה לא חדש וזו בוודאי לא ההמצאה של ביבי            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רנה דקארט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.6.09
49121 הודעות, 207 מדרגים, 315 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    21:32   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  82. במחילה, זה טיעון כל כך מטופש של המיינסטרים הישראלי.  
בתגובה להודעה מספר 60
 

אוסלו זה אחד הדברים הוכשלים ביותר בתולדות המדינה. ואתם כל הזמן חוזרים על השאלה "למה אוסלו לא בוטל" - ובכן ברור לגמרי למה הוא לא בוטל והוחלף במשהו טוב יותר- כי פשוט אי אפשר לעשות זאת מבחינת הקהילה הבינלאומית. הבלואובק שישראל תקבל מזה, שבמובנים מסוימים יכול לכלול סנקציות, הוא גדול מדי. בסופו של דבר מבחינת העולם אוסלו היה צעד שישראל עשתה לכיוון נסיגה מלאה מיהודה ושומרון ופתרון 2 המדינות. ביטול אוסלו מהווה מבחינתם צעד אחורה מכך והם השתמשו בכל הארסנל שלהם נגדנו אם זה יקרה. עדיף להם להשאיר את אוסלו על אש קטנה עד שתהיה בארץ ממשלת מרכז שמאל שתבצע את הנסיגה שהם כל כך מייחלים לה.


דירוגים שליליים לא מזיזים לי, במיוחד כשהם מגיעים מאנשים ש"נוקמים" בי לאחר שדרגתי אותם שלילי


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Cyber לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.11.14
5270 הודעות, 17 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    21:37   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  83. לא רק שמרו על אוסלו, גם חתמו על הסכמי המשך  
בתגובה להודעה מספר 82
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 21.01.21 בשעה 21:44 בברכה, Cyber
 
ובאמת שאני לא מבין את התירוץ הזה, תפקיד הימין הוא לשמור על סטטוס קוו מדומיין? או להנחיל כאן אידיאולוגיה? אפילו תוכנית הסיפוח הייתה בגדר ספין עלוב. במחילה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רנה דקארט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.6.09
49121 הודעות, 207 מדרגים, 315 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    21:49   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  84. לא ברור שכל הסכמי ההמשך לאוסלו והעובדה שהוא עדיין קיים למרות גלי אלימות חסרי תקדים בסכסוך  
בתגובה להודעה מספר 83
 

נבעו מלחץ מטורף של ארה"ב ושאר מדינות המערב שלא מוכנות בשום אופן שהוא יבוטל?

כן, מה לעשות שהימין בארץ לא יכול (אלקטורלית) ולא רוצה (כי הוא אחראי) להגיע למצב של עימות דיפלומטי עם המעצמות, שזה מה שלמעשה איראן עשתה בעשור האחרון ( עם הפסקות).

באמת שצריך דימיון עצום ויכולת התעלמות מהמציאות גבוהה כדי לחשוב שאוסלו זה הסכם כל כך טוב ובשל כך לא מבטלים אותו. אגב, הסיכוי שעכשיו היה שלום בין ישראל לפלסטינים היה גבוה יותר אלמלא אוסלו - הוא רק פגע ביכולת להגיע לשלום משום שהוא העלה את דרישות הפלסטינים ואילץ אותנו לדון עם לאומנים פלסטינים(פת"ח) .


דירוגים שליליים לא מזיזים לי, במיוחד כשהם מגיעים מאנשים ש"נוקמים" בי לאחר שדרגתי אותם שלילי


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Cyber לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.11.14
5270 הודעות, 17 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    22:17   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  85. לא, אני לא חושב שהסכם אוסלו טוב, הוא לא פתר את הבעיה  
בתגובה להודעה מספר 84
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 21.01.21 בשעה 22:37 בברכה, Cyber
 
ונכשל בלהוות פתרון ביניים.
אני רק לא מבין, שאם הבייס בכל רגע מתלונן ומאשים את אוסלו,, לבטח הימין הישראלי, היה מנסה לבטל את השלכות ההסכם.
ולכל הפחות היה מקדם אידיאולוגיה ימנית בסיסית (סיפוח הבקעה / גוש עציון) או לפחות היה מקדם את התעצמות יו״ש וגדילה שהיא מעבר לריבוי טבעי (מדוע למשל תושבי יו״ש לא נהנים מהנחות מס כמו בישובי עדיפות לאומית )

אם יש חשש מכל צעד ושעל מהקהילייה הבינלאומית, אז מה הפתרון? לא לקדם כלום? עד שהשמאל ״הנורא והמפחיד״ יבוא ויפנה את כל יו״ש?

דרך החשיבה שלך זועקת משבטיות, מצד אחד אתה טוען שאין לימין אלקטורלט, אמנם לשמאל לבטח אין כאן שום אלקטרולקט להסכם שלום סטייל מרצ (גבולות 67) ולבטח שאין שום אלקטולרט לנסיגה חד צדדית אחרי מקרה עזה.

אם נסתכל מהצד הכלכלי, דמוקרטים קיצוניים מארה״ב היו מתים לקבל חצי ממה שיש בישראל, המחאה החברתית רק גרמה לימין לפחד ולהחיל מס יסף, 50% מס שולי, 25% מס הוו שהפך את הבורסה לשוממת, 30% מס דיבידנדים. אפילו המס המצרפי לא ירד בישראל לבעלי עסקים , ואף עלה מ-2009. וכל הטוב הזה מגיע עם למעלה מ- 30 משרדי ממשלה עם אפס חשיבה על יעילות... זאת מדיניות ימין?

בישראל כמעט ולא עוסקים באידיאולוגיה, עוסקים במחנאות. בג׳ובים. זה שלי, זה שלך ועם הרבה התקרבנות.
כל צד אוהב להתבכיין ולהתקרבן, אבל בתכלס, שום דבר לא השתנה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רנה דקארט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.6.09
49121 הודעות, 207 מדרגים, 315 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    23:00   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  86. כן, בהחלט יש חשש מוצדק מהקהילייה הבינלאומית.  
בתגובה להודעה מספר 85
 

אני חושב שאתה לא מבין שישראל רחוקה הצבעה אחת במועצת הביטחון, שאליה ארה"ב בכלל לא צריכה להסכים אלא רק להימנע, ממצב שבו היא למעשה יכולה להיות מנותקת מעורקי הכלכלה העולמית. ומה אתה חושב שיקרה במצב כזה? אתה חושב באמת שהליכוד/ הימין יוכל לשמור על כוחו? זה מה שכיוונתי עליו כשדברתי על כך שלימין אין אלקטורט, אין לו אלקטורט מהציבור לעימות דיפלומטי עם מעצמות העולם שיוריד פה את רמת החיים משמעותית, יפיל ממשלה ויעלה ממשלת שמאל. אגב, זה היה המצב בערך מאז אוסלו ועד לעלייתו של טראמפ, שלא היה ברור מלכתחילה מה הוא בדיוק רוצה לעשות. כשהבינו שהוא פרו ישראלי לחלוטין התחילו לדבר על סיפוח, אבל בגלל שלנתניהו לא הייתה ממשלת ימין יציבה למעשה אי אפשר היה ליישם זאת, ואז גם טראמפ התקרר מהדבר הזה מתי שהוא. לכן אין לימין ברירה על לשמור על הסטטוס קוו, לפחות עד טראמפ. כנראה שכך שלא נעשה כלום בממשלו ייזכר כהחמצה.

מי אמר שלשמאל אין אלקטורט לנסיגות? לא יודע מה יקרה בבחירות הבאות, אבל כחול לבן, ליברמן ויו"ב בהחלט היו מסוגלים ללכת לדבר כזה. את תשכח שש"ס וליברמן ישבו בממשלת אולמרט שדנה עם הפלסטינים על הסכם נוסח מה שמרץ רוצה. בכלל, יש נטייה לראות את ליברמן ככאיש ימין קיצוני, אבל תאכלס הוא איש מרכז שטוען שאין לו בעיה לפנות את הבית שלו במסגרת הסכם שלום מלא.


לגבי הכלכלה, אין ספק שבעשור האחרון החליטו ללכת על כלכלת מרכז ולא על כלכלת ימין. אתה צודק שיש פחד לאבד את השלטון במקרה ויישמו כלכלה יותר מדי ימנית, אבל זו גם רוח התקופה. אתה רואה שבכל העולם זה כבר לא הימים של רייגן ותאצ'ר. לגבי ארה"ב זה ממש תלוי מדינה. במדינות כמו ניו ג'רזי וקליפורניה יש שיעורי מיסים ממש גבוהים.דירוגים שליליים לא מזיזים לי, במיוחד כשהם מגיעים מאנשים ש"נוקמים" בי לאחר שדרגתי אותם שלילי


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Cyber לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.11.14
5270 הודעות, 17 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    23:14   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  89. גם עם השמאל ישאר כאן סטטוס קוו  
בתגובה להודעה מספר 86
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 21.01.21 בשעה 23:25 בברכה, Cyber
 
ההבדל, שלפחות עם השמאל יש בישראל אופוזיציה מתפקדת וימנית. כי ימין מתפקד רק באופוזיציה, מה לעשות - זה קל.
לשמאל יהיה פי מיליון יותר קשה להעביר עשרות מיליוני דולרים לחמאס, או להגיב בצורה רופסת שוב ושוב לרקטות. ככה שדה פאקטו השמאל יורה, הימין בוכה.
ונסיגות חד צדדיות? בסרט הזה היינו... לימין יהיה קל יותר לייצר למהלך אופוזיציה חקה יותר מ-2005, אם תרחיש לא רציונלי כזה יקרה (סער ובנט לבטח לא יתמכו)

אתה צודק שהקהילייה הבינלאומית יכולה בקלות להטיל סנקציות כבדות, ובתור מי שנמצא עמוק בתעשיית ההייטק, תרחיש כזה יפגע אנושות בישראל.
אבל, יחד עם עבודת PR נורמלית, אני לא חושב שצעדים דרסטיים ינקטו בעקבות החלת ריבונות על הבקעה למשל.

וממשל טראמפ נבחר ב-2016, בזמן שהייתה בישראל ממשלה ימנית ויציבה מאוד ושרדה הלכה למעשה עד מאי 2020 (כולל תקופת מעבר).

ואגב, גם בקליפורניה המיסוי נמוך מבישראל בצורה ניכרת. גם כאשר מחשבים את המס הפדרלי והארצי, הנטו גבוה מבישראל. מוסיפים לזה מס קנייה של 7% (שנחשב מאוד גבוה בארה״ב, אבל בדיחה בישראל).            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רנה דקארט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.6.09
49121 הודעות, 207 מדרגים, 315 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט' בשבט תשפ''א    01:37   22.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  90. ממש לא בטוח. כלומר, עכשיו עם המפלגה של סער כנראה שיהיה להם קשה לבצע נסיגות  
בתגובה להודעה מספר 89
 

אבל בקואליציות אחרות יש סיכוי טוב לשחזור של משהו דומה ההתנתקות

יהיה קשה לשכנע ממשל שהוא לא ימני בטירוף להחיל ריבונות על הבקעה כי לטענתם זה מסיים את האפשרות ליצירת 2 מדינות.


ממשל טראמפ נכנס לתפקידו ב2017. בתחילה לא בדיוק היה ברור מה טראמפ רצה לעשות, רק ב2018-19 התחלנו להבין שטראמפ מוכן ללכת איתנו הכי רחוק שאפשר. בשלב הזה הקואליציה החל להתערער, היה פה גם פספוס מסוים של נתניהו, אבל גם נכנסנו למערבולת של 3 מערכות בחירות בדיוק כשטראמפ רצה ללכת איתנו. למעשה מסוף 2018 ועד מאי 2020 הייתה פה ממשלת מעבר כשבינתיים טראמפ התקרר מתוכנית שתאפשר לנו סיפוח.

אני חושב שבקליפורניה ובישראל המיסוי די דומה, כשאתה לוקח בחשבון את כל המיסים המקומיים. אני מכיר אנשים שהעדיפו לגור בארץ מאשר שם בגלל שיעור המיסוי הגבוה.


דירוגים שליליים לא מזיזים לי, במיוחד כשהם מגיעים מאנשים ש"נוקמים" בי לאחר שדרגתי אותם שלילי


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
משיח 5778 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.9.17
1324 הודעות, 10 מדרגים, 18 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:47   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. אנשי השמאל לא מבינים שטראמפ הוא בעצמו זה שמנע  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 21.01.21 בשעה 13:55 בברכה, משיח 5778
 
מלחמה גדולה במזרח התיכון . עצם העמידה האיתנה של טראמפ מול איראן ,היא זאת שמנעה בפועל מלחמה .
ועכשיו האיראנים יודעים שבמקרה של עימות במזרח התיכון ארה'ב בראשות ביידן לא תתערב . מה שמעלה את הסיכויים לעימות כולל במזרח התיכון .

טראמפ היה הנשיא האמריקאי הטוב ביותר לעם ישראל מאז ומעולם .
ועכשיו קיבלנו את גוג ביידן .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קרלוס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.17
15913 הודעות, 66 מדרגים, 101 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:48   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. בסדר.. הפעם אין מי שיפריע לביבי לתקוף ולחסל את הגרעין אחת לתמיד. הפעם מצביעים ביבי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
לא יתכן שהוא עוד פעם ימצא תירוצים הרי, אין מי שימנע ממנו            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Jay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.2.16
7843 הודעות, 46 מדרגים, 84 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:51   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. דוקטרינת ''תחזיקו אותי'' קלאסית של רה''מ.  
בתגובה להודעה מספר 31
 
  


I have spoken


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
barry white לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.5.12
20309 הודעות, 173 מדרגים, 329 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    13:51   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. אכן השבעת ביידן לנשיאות היא יום חג לדמוקרטים, לשמאל הישראלי, לאיראן ולארגוני הטרור הפלסטני  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


| "הוי ארצי מולדתי, את הולכת פייפן..."


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גינת אגוז לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.7.14
4918 הודעות, 77 מדרגים, 154 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    14:03   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. להסביר לאמריקני הסנילי שבמידה ויחזור להסכם הגרעין נדאג שלא יהיה בהסכם הזה עוד צורך  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כחול לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.10.03
19025 הודעות, 92 מדרגים, 181 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    14:08   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. עבור האיראנים נצחונו של ביידן הוא  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 21.01.21 בשעה 14:13 בברכה, כחול
 
הצלה אמיתית.
משטר שרוצה לייצר נשק גרעיני לצורך השמדת ישראל, ומודיע על רצונו ברייש גלי הוא משטר של טרור מסוכן ביותר.
והמשטר הזה יזכה לחיבוק חם ואוהב של ביידן, שיתגייס לעזור לו כמיטב יכולתו.
תקופה לא פשוטה לפנינו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
FuNatic לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.12.13
5259 הודעות, 20 מדרגים, 38 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    14:57   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. לא לאלמן ישראל  
בתגובה להודעה מספר 39
 
  
תקופה לא פשוטה (ימים יגידו), נעבור גם אותה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Ariel לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.9.12
15515 הודעות, 87 מדרגים, 60 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    15:07   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  57. תקופה פשוטה מאוד. אחרי אובאמה + טראמפ, שזה 12 שנים...  
בתגובה להודעה מספר 39
 
  
לא הבנת שישראל ממש רוצה הסכם בין המעצמות לבין איראן?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
היד החזקה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.6.19
1223 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    15:05   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  56. גם פחריזאדה מת  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הבוטח אליך לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.2.15
6749 הודעות, 46 מדרגים, 88 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    15:43   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  64. זה לא הסכם הגרעין  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
זה גרעין בהסכמה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Lopo lity לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.3.15
1741 הודעות, 32 מדרגים, 51 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    15:59   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  70. אטום, מלחמה...לא מעניין...רק לא ביבי...  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איש י-ם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.4.11
23318 הודעות, 123 מדרגים, 228 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    16:09   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  73. דברים ישתנו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
כשטראמפ יחזור הוא ישתדל להאכיל אותם מה שהם לא הספיקו לאכול עד עכשיו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אגוזי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.10.15
918 הודעות, 6 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    16:27   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  78. טראמפ חי ברוך השם  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אבל פחריזאדה וסולאמני לא !!!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לייקווד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.9.20
1341 הודעות, 7 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ח' בשבט תשפ''א    23:12   21.01.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  87. למיטב עניות דעתי אפשר לקשר בין הנכתב כאן לכת הרל''ב.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ראו מי הם השמחים בהפלת טראמפ ודעו מי הם אויבינו. כעת, ראו מה עוד רוצים שונאינו אלו (רמז: רל"ב) ודעו למי להצביע בבחירות הקרובות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  

תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות