גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #683303 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 683303        
חדש בערך לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.7.17
18864 הודעות, 84 מדרגים, 133 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ל' בשבט תשפ''א    10:05   12.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

תגובות היום שאחרי חצאי הגמר| במכבי וראשון מתמוגגים מהישראלים בלייזר וגוט | ג'רמי פארגו מנהל מו''מ עם מכבי ראשל''צ  

עבר עריכה לאחרונה בתאריך 12.02.21 בשעה 10:16 על-ידי מייקל דה סנטה (גלובל)

מכבי תל אביב

הישראלים באים: הגורמים למהפך של מכבי בדרך לגמר

עוז בלייזר עמד במילה, ג'ון דיברתולומיאו הגיב היטב ל'שטיפה' בפסק הזמן ויובל זוסמן הוציא להפועל חולון את הרוח מהמפרשים. הצהובים חזרו לגמר הגביע אחרי שלוש שנים - ולא בזכות השמות המוכרים. וגם: השאלה בסיום המשחק שעיצבנה את יאניס ספרופולוס

רועי כהן

12.02.21 - 06:23

צהוב-כחול-לבן. בציטוט מהאימון המסכם לקראת חצי גמר הגביע מול הפועל חולון, עוז בלייזר תיאר היטב את העתיד לבוא: "טקטיקה זה נחמד, אבל בגביע מנצחים עם הלב". 24 שעות לאחר מכן, פורוורד מכבי תל אביב הראה שהוא ידע בדיוק על מה הוא דיבר, כשהביא את הלב, הנשמה, וכן, גם זוג אתם-יודעים-מה, והיה הגורם העיקרי בקאמבק העצום של האלופה בדרך לגמר, עם הופעה מצוינת של 19 נקודות ושורה של סלים מכריעים.

הרבה דובר על שחקני המפתח של מכבי, כמו סקוטי ווילבקין או אותלו האנטר, אבל מי שהחזיר את הצהובים למעמד הגמר לאחר 3 שנים, היו הישראלים: לצד בלייזר, גם יובל זוסמן (13 נקודות, 8 ריבאונדים) נתן משחק גדול, כולל הסל החשוב שהוציא לחולון את הרוח מהמפרשים לקראת תום ההארכה, וג'ון דיברתולומיאו, שהציל את מכבי עם 5 חטיפות וסחט הכי הרבה עבירות בקבוצה (6), לקח באופן חיובי את ה"שטיפה" שחטף מיאניס ספרופולוס באחד מפסקי הזמן ("תשחק הגנה מז****! אתה הכי ותיק כאן ועושה הכי הרבה טעויות!").

שניות אחרי הבאזר, בלייזר ניגש למנהל הקבוצה עמי ביטון וצעק לכיוונו: "זה למה אני פה! זה למה אני פה!". כמה דקות מאוחר יותר, אמר ספרופולוס: "הבאנו אותו כי הוא לוחם וכי יש לו את האיכות והלב לשחק במשחקים גדולים, והוא הראה את זה פעם נוספת".

"אני מחליט את מי אני רושם למשחק". במשך שלושה רבעים זה לא היה נראה טוב עבור האלופה, והצהובים התקשו להתמודד עם סגנון המשחק הלא קונבנציונלי של חולון. "ניסינו לעשות המון טקטיקה", הסביר ספרופולוס, "ניסינו לשלוט בקצב של המשחק כי חולון היא קבוצה שקולעת המון. נכון להיום, חולון משחקת את הכדורסל הכי טוב בליגה אחרינו. מה שהביא את התפנית היה הלחץ שלנו על כל המגרש שהתברר כיעיל מאוד".
מכבי קלעה באותם שלושה רבעים 50 נקודות בלבד, ובמחצית הראשונה קיבלה 9 נקודות בלבד ממי שאמורים להוביל את ההתקפה - סקוטי ווילבקין ואלייז'ה בראיינט. באותן דקות, חסרונו של טיילר דורסי הורגש היטב. כשספרופולוס נשאל בסיום על ידי כותב שורות אלו אם לאור המחצית הראשונה לא היה עדיף בדיעבד לרשום את דורסי למשחק על חשבון זר אחר, הוא ענה: "זאת שאלה שהיא טעות. לשאול את זה אחרי שהתוצאה ידועה, אתה רוצה לעשות בעיות? ניצחנו את המשחק וזה מה שאתה שואל אותי? זה בלתי ייאמן. ניצחנו בחצי גמר הגביע, ואתה שואל אותי אם הייתי צריך לרשום מישהו אחר? זו ההחלטה שלי את מי לרשום. רשמתי את מי שאני מאמין שהיינו יכולים לנצח איתו את המשחק - וניצחנו".
בהמשך נשאל ספרופולוס על מעמדו של בלייזר בקבוצה לאור ההופעה המצוינת, וענה: "התפקיד שלי הוא לא לדאוג שכל השחקנים יהיו מרוצים, אלא לנצח משחקים. אני לא אומר את זה ביחס לבלייזר אלא באופן כללי. זה לא משנה לי מי משחק 5, 10 או 15 דקות, המטרה שלנו היא לנצח את המשחק, אבל אתם ממשיכים להתעסק במי מרוצה ומי לא".
מכבי ממשיכה הלאה לעוד שבוע עמוס. ביום ראשון היא תפגוש שוב את חולון, הפעם במסגרת הליגה, רגע לפני שתמריא לאיטליה למשחק היורוליג הראשון זה כמעט שלושה שבועות, נגד מילאנו. בשבת הבאה היא תשחק נגד בני הרצליה. השתלבותו של טי.ג'יי קליין, שנרשם אתמול למשחק אך לא שותף, תתארך מעט עקב שחרורו לנבחרת ישראל לבועה בפולין.

https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=415&docID=360548

הפועל חולון

"השופטים הרגו אותנו": טענות קשות בהפועל חולון

במועדון בטוחים כי קופחו בדקות הסיום של חצי גמר הגביע מול מכבי תל אביב. פניני: "לא ראיתי את זה מגיע. אפשר להגיד שנפלנו מהרגליים בסיום"

עמרי מנהיים

12.02.21 - 07:09

יותר קרוב מזה, הפועל חולון לא הייתה יכולה לבקש. 6 דקות וחצי לסיום היא עוד הובילה ב-17 הפרש, 50:67, ונראתה בדרך לניצחון משכנע על מכבי תל אביב ולגמר גביע המדינה. אבל החל מאותו רגע האלופה השתלטה על המשחק, רצה 5:22 וכפתה הארכה, בה השחקנים של סטפאנוס דדאס נפלו מהרגליים ונכנעו 87:85 לאלו של יאניס ספרופולוס.

את הסיפור של הרבע הרביעי אפשר לחלק לשניים: הקיפאון של חולון, שנראתה די אובדת עצות למשך אותן דקות סיום, והטענות של כל אנשי הקבוצה על חוסר אחידות בשיפוט. "השופטים הרגו אותנו, אין דרך אחרת לומר את זה", אמרו במועדון. "מפוצצים את סי.ג'יי האריס פעם אחר פעם והוא לא מקבל שריקות. כולם ראו צעדים של סקוטי ווילבקין בסל שקבע הארכה חוץ מהשופטים. בהארכה הם סימנו שתי זריקות בעבירה על מגי בשלשה מהפינה בגלל שהוא כידרר לפני, אבל הוא בכלל לא כידרר. לא יכול להיות שבמשחק כל כך אינטנסיבי אנחנו לא מקבלים שום שריקה במשך 4 דקות וחצי האחרונות, זה לא הגיוני".

הרבה מאוד כעס היה בחולון בסיום - סטפאנוס דדאס צעק בתסכול באזור חדרי ההלבשה בסיום, כאשר גם יושב הראש איתן לנציאנו הביע את מורת רוחו בנוגע לשופטים כשצייץ בעוקצנות: "היו עוד שלושה ישראלים שהצטיינו". דדאס עצמו השתדל להימנע מביקורת חריפה כלפי השופטים, כפי שכבר עשה העונה לא פעם, אך בכל זאת אמר במסיבת העיתונאים: "אם היינו מקבלים עבירה אחת, לא יותר, בדקות האחרונות - יכול להיות שהכל היה נראה אחרת. אוטומטית ההגנה שלהם הייתה יותר זהירה והייתה יוצרת פחות מגע איתנו. ככל שהשופטים איפשרו את המגע בלי עבירות, כך מכבי נראו נראו יותר חזקים".

גם ברמה המקצועית, אפשר לחלק את המשחק של חולון לשניים: עד הקאמבק של מכבי, ומהרגע שהקאמבק התחיל. כי עד לדקות הסיום, בהן מכבי לחצה על כל המגרש, חולון הייתה טובה בהרבה. "עשינו להם בית ספר במשך יותר משלושה רבעים", אמרו בחולון. "אם השארנו אותם על 72 נקודות, אם נגמרו להם פסקי הזמן 7 דקות לסיום, אם יאניס הושיב על הספסל גם את האנטר וגם את ז'יז'יץ' כמעט לכל אורך הרבע האחרון - זה אומר שהוצאנו אותם מהשטף שלהם. חבל מאוד על הדקות האחרונות, זה פספוס גדול".
דדאס הוסיף: "ההפסד בהחלט מתסכל, אבל אני גאה באיך ששיחקנו ואני בטוח שגם האוהדים היו גאים בנו. מכבי ת"א מכירה אותנו ויודעת בדיוק מה הסגנון שלנו - ועדיין היה לה קשה מאוד להתמודד איתנו. אני מאמין שנפגוש אותם מתישהו שוב בסוף הדרך, ואני מאמין שנהיה מוכנים. הוכחנו שאנחנו יכולים להתמודד מולם".
אבל אחרי היכולת המרשימה, חולון נתפסה עם המכנסיים למטה בשבע הדקות האחרונות, ולמרות הטענות הקשות לשיפוט - יכולה בהחלט לבוא בטענות לעצמה על כך שלא השכילה לנצל יתרון בן 17 נקודות בשלב כל כך מאוחר במשחק. "מודה שכבר חשבתי שהמשחק שלנו, לא ראיתי שום דבר שיכול לקחת מאיתנו את הניצחון", אמר גיא פניני, שהיה מצוין עם 17 נקודות. "המשחק שטף, היו אנרגיות מדהימות והכל זרם. משום מקום קיבלנו איזשהו הלם ולצערי הפעם אני בצד המפסיד".
דדאס גם קיצר אתמול את הרוטציה - חמישה שחקנים קיבלו למעלה מ-31 דקות - וייתכן שבדקות הסיום, הדבר היה בעוכרי הקבוצה שלו. "היינו סחוטים, אבל בדרך כלל במשחקים כאלה הרוטציה קצרה, ומי ששיחק הרגיש טוב עם עצמו", הוסיף פניני. "אפשר להגיד שבסוף נפלנו מהרגליים, בהארכה היינו ממש עייפים. בשורה התחתונה היינו צריכים להגיב יותר טוב ללחץ".

https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=415&docID=360550

גם יו"ר הפועל חולון איתן לנציאנו בעקיצה לשופטים, " יזכרו עוד 3 ישראלים "

https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=415&docID=360545

מכבי ראשון לציון

מכוונת גבוה: פארגו עשוי להצטרף לראשל"צ

אחרי העליה לגמר גביע המדינה, הגארד קיבל הצעה. וגם: סגירת המעגל של גוט בחצי הגמר

עמרי מנהיים

12.02.21 - 08:25

גם בעונה לא טובה שלה, גם כשהיא במומנטום רע בליגה - מכבי ראשון לציון יודעת להגיע למשחקים גדולים. אתמול (חמישי) היא כתבה עוד פרק מפואר מבחינתה ביריבות ההולכת ומתפתחת עם הפועל ירושלים, כשניצחה 84:90 את מחזיקת הגביע בשנתיים האחרונות ונישלה אותה מתוארה. "זו הרוח של המועדון", אמרו בסיום בראשל"צ. "זה לא מקרי ששנה אחר שנה, גם בתקציב מופחת, אנחנו מגיעים למעמדים הכי חשובים".

אלא שלמרות הניצחון הגדול, בראשון לציון מסתכלים קדימה ועובדים על חיזוק הסגל: מי שעשוי להצטרף הוא ג'רמי פארגו, שקיבל הצעה. במועדון מחכים לתשובתו של השחקן, שהעביר מסרים כי כעת הוא נותן עדיפות לראשון, גם לאור היחסים הטובים עם גיא גודס, אותו הוא מכיר מתקופתם המשותפת ממכבי תל אביב. "זה ניצחון ענק, אפילו יותר גדול מהשנתיים הקודמות, אבל אסור שהוא יסנוור אותנו", אמר גודס. "עדיין אי אפשר להגיד שהכל בסדר. נשמח היום, וממחר נתחיל לחשוב קדימה".

חזרה למשחק אתמול. ראשון לציון הצליחה לנצח למרות ערב גרוע מהקו (18 מ-31), והרבה בזכות גולן גוט שסיפק משחק שיא של 22 נקודות, כולל 5 שלשות, כשלמעשה הוא נח בקושי דקה וחצי לכל אורך המשחק. "מבין המשחקים החשובים, זה המשחק הטוב בקריירה שלי", אמר הגארד-פורוורד. "למשחקים החשובים אני תמיד מגיע, במיוחד במעמדים כאלה. אני שמח שזה התחבר לי, עשיתי כלי מה שאני יכול ואני שמח שזה עבד".

גוט המשיך: "אני הכי שמח בעולם שהצלחנו לנצח. זו סגירת מעגל עבורי, שאחרי שבעונה שעברה הפסדתי בחצי הגמר, הצלחתי לעלות לגמר בראשון לציון. מאושר בשביל המועדון שמוכיח שהוא שייך לצמרת של הכדורסל הישראלי. באנו במנטליות של לתת הכל ואני שמח שזה הצליח".

גוט היה אחד מארבעה שחקנים שעברו טיפולים אינטנסיביים כדי שיהיו כשירים לחצי הגמר, יחד עם נועם דוברת, נועם אביבי ואייזאה טיילור. גיא גודס שיבח בסיום - בראיון בטלוויזיה וכן במסיבת העיתונאים - את העבודה "מסביב לשעון" של הפיזיותרפיסט אביחי ראובן כך שבסופו של דבר, כל השחקנים אכן שיחקו. "היה לנו שבוע קשה, האימונים לא היו אימונים כמעט", אמר המאמן. "לכן מה שניצח לנו את המשחק זו ההכנה המנטלית והגישה שאיתה הגענו".
גודס סיכם: "אני שמח שיש לנו אחוזים מצוינים במשחקי נוקאאוט. זה לא קשור לכישרון, מה שחשוב זה מי מביא את עצמו מנטלית יותר טוב, ברמה האישית והקבוצתית. עשינו את זה הפעם יותר טוב מירושלים והניצחון הזה הגיע לנו".
ראשון לציון גילתה מאוחר יותר כי תפגוש את מכבי תל אביב בגמר - וזה יהיה גמר שלישי בין השתיים בשלוש העונות האחרונות - אחרי שבשנתיים הקודמות הן התמודדו זו מול זו בגמר הפיינל פור. זו תהיה ההופעה הרביעית של מכבי ראשל"צ בגמר הגביע, כשבשלוש הקודמות היא הפסידה.

https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=415&docID=360554

הפועל ירושלים

"תקופה קשה, יש כאבי גדילה": תסכול בירושלים

אכזבה קשה בקבוצה מההדחה בגביע: בבירה טענו לקיפוח מהשיפוט, נשקלת אפשרות לשחרר את ווילסון. בראון: "צריך להסתגל, עוד יש לנו על מה להילחם עבורו"

תום נחום | 12/02/2021 07:00

העונה המסויטת של הפועל ירושלים הגיעה אמש (חמישי) לשפל חדש, כאשר אחרי ההדחות מליגת האלופות של פיב”א ומהליגה הבלקנית, מחזיקת הגביע בשנתיים האחרונות נפרדה מהתואר לאחר שנכנעה 90:84 למכבי ראשון לציון בחצי גמר גביע המדינה וכעת, כל מה שנותר לה העונה היא הליגה בלבד.
אמנם בבירה מתקשים להאשים אותו במצבה של הקבוצה, אך דאיניוס אדומאיטיס, שעוד לא סגר חודש בבירה, רשם במשחקו השביעי כמאמן הפועל ירושלים הדחה ממפעל שלישי אחרי שהפסיד 79:73 לאותה מכבי ראשון לציון במחזור הסיום של שלב הבתים הראשון בליגה הבלקנית במשחקו הראשון על הקווים ו-88:83 ללימוז׳ במשחקו השני בהדחה מליגת האלופות. נכון לרגע זה, מאזנו של אדומאיטיס בירושלים עומד על 5 הפסדים לעומת 2 ניצחונות בלבד.

לצד הביקורת והאכזבה הגדולה מיכולתה של הקבוצה ורוב השחקנים, בירושלים היו גם לא מעט קולות שביקרו את השיפוט במשחק, תוך דגש על מספר החלטות קריטיות, בהן בבירה היו מי שטענו לקיפוח, כאשר ברבע הרביעי נרשמו מספר החלטות שיפוט מעוררות מחלוקת, כאשר מצד אחד לא ניתנה לסולימאן בריימו המשכיות למהלך של סל ועבירה, בעוד מנגד, לאייזיאה טיילור דווקא כן ניתנה המשכיות וכמו כן, נרשם אירוע בו ראשל״צ ספק הספיקה לעבור את החצי ב-8 שניות, אך השופטים אפשרו למהלך להימשך. אגב, כל שלושת האירועים המדוברים לא נבדקו אפילו במוניטור על אף התזמון הקריטי בהם התרחשו.

בחזרה למשחק, לאחר פתיחה מאוזנת ולא מרשימה במיוחד, ירושלים הצליחה לפתוח יתרון דו ספרתי של 11 נקודות במהלך הרבע השני, אך חוסר ריכוז נוראי של שחקניו של דאיניוס אדומאיטיס אפשר לכתומים של גיא גודס לחזור למשחק ולצמק ל-2 בלבד בירידה למחצית בריצת 1:10 קלילה, שהייתה רצופה בשגיאות קריטיות של ירושלים. ברבע השלישי ירושלים פתחה יתרון של 8 נקודות, אך פעם נוספת נחנקה וראשל״צ השוותה בסיום הרבע ואף עלתה ליתרון ברבע הרביעי, כאשר יתרון 9 כתום עם 1:34 דקות לסיום הכריע את מחזיקת הגביע היוצאת.

בבירה מבינים כי כעת עליהם להרים את הקבוצה על מנת שלא תירשם קריסה מנטלית שתגרום לכך שגם התואר היחיד שירושלים עוד יכולה להילחם עליו, במסגרת הליגה, יילך לאיבוד. כמו כן, בבירה עדיין שוקלים כיצד לפעול בעקבות פציעתו של כריס קרמר שסובל מקרע במיניסקוס, ינותח ביום ראשון וצפוי להיעדר בין 6 ל-8 שבועות, כאשר נשקלת האפשרות לשחרר את ג׳אמיל ווילסון, שהמשיך לאכזב עם 3 נקודות (1 מ-6 מהשדה - 16.6%), 2 אסיסטים ו-2 חסימות בלבד, ולהחתים במקומו גארד חדש, שימלא את מקומו של קרמר עד שיחזור.

כמו ווילסון, גם שלושה מהשחקנים הבולטים של ירושלים בשלוש השנים האחרונות לא הצליחו לספק את הסחורה ואיכזבו. ג׳ייקובן בראון אמנם סיפק 11 נקודות, 10 אסיסטים ו-4 ריבאונדים, אך קלע רק 1 מ-10 (10%) לשלוש, טיישון תומאס סיפק 7 נקודות ו-4 ריבאונדים בלבד ותמיר בלאט נעצר על 5 נקודות בלבד (2 מ-5 מהשדה - 40%), לצד 7 אסיסטים ו-3 ריבאונדים.

שתי נקודות האור היחידות של ירושלים היו סולימאן בריימו, שהצטיין עם 27 נקודות, 9 ריבאונדים ואסיסט ומלקולם היל, שהמשיך בשיפור המשמעותי ביכולתו האישית בתקופה האחרונה לאחר ההתאוששות והחזרה מהפציעה עם 23 נקודות, 9 ריבאונדים, אסיסט, חטיפה וחסימה.

סולימאן בריימו סיכם בסיום את ההדחה מהגביע ואמר: “זה יום קשה מבחינתנו, אם היינו עושים קצת פחות טעויות, קולעים קצת יותר זריקות, עוד כמה ריבאונדים וכמה עצירות בהגנה ואני חושב שהיינו מנצחים, אבל הקרדיט מגיע למכבי ראשון לציון, הם יצאו לפרקט ושיחקו חזק והם ראויים להיות בגמר”.

הדעיכה ברבע האחרון: “אני מניח שכולם ראו מה קרה לנו, אבל בשבילי אישית אני חושב שהיינו צריכים למצוא כמה דרכים נוספות להוציא דברים לפועל ואני חושב שהיו כמה פעמים שהגענו לזריקות שרצינו והן פשוט לא נכנסו והיו כמה פעמים שלא קראנו נכון את המשחק, אני חושב שאם היינו עושים קצת יותר כקבוצה היינו יכולים לנצח את המשחק הזה”.

האכזבה: “אני מאוכזב מאוד, אני שונא להפסיד, זה לא משנה אם זה בגביע או במשחק ליגה רגיל, אז אני שונא להפסיד באופן כללי. זה היה משחק גדול וציפיתי לנצח, רציתי לנצח ושיחקתי חזק ואני חושב ששיחקנו חזק כקבוצה, אבל לפעמים הדברים פשוט לא הולכים לכיוון שלך וזה מה שקרה הפעם”.

מצבה של הקבוצה: “אני פשוט חושב שזו תקופה קשה, אני חושב שיש לנו קבוצה טובה ואנחנו מאמינים אחד בשני ומשחקים חזק, אבל אני פשוט חושב שאלה כאבי גדילה, הרבה שינויים והרבה דברים כבר לא אותו דבר, אז כמו כל דבר בחיים לוקח זמן להסתגל לזה. אני חושב שאנחנו כקבוצה עושים את הטוב ביותר כדי להסתגל לזה ולשחק בסיטואציה הזו של הקורונה, מאמן חדש וקבוצה חדשה, בלי אוהדים והפסדים, יש הרבה דברים שקרו לנו, אבל אני חושב שאנחנו ממשיכים לעבוד קשה בכל יום ונוציא את עצמנו מהמצב הזה״.
העובדה שכל מה שנשאר לירושלים העונה זו הליגה: “זה בדיוק העניין, עדיין יש לנו משהו להילחם עבורו ועד שלא יהיה לנו על מה להילחם יותר, נמשיך להילחם”

https://m.one.co.il/Mobile/Article/377542.html

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  יפה שאתה מכניס את המחשבות שלך לכותרת beni_israel 12.02.21 10:12 1
     מחשבות ? הכל מהאתרים.. זחוח ? על מה כבודו מדבר... אפרופו בכיינות. חדש בערך 12.02.21 10:14 2
         פעם הפסדתם בכבוד ??? beni_israel 12.02.21 10:15 4
             שואל שוב,איזה זחיחות ? חדש בערך 12.02.21 10:18 5
                 אז אתה כמו שמעון מזרחי, מעולם הוא לא ראה עבירה של שחקן מכבי. beni_israel 12.02.21 10:19 7
                     בהחלט גנבנו אתמול את המשחק, וחולון הכי פראיירים שיש... חדש בערך 12.02.21 10:21 8
                     שמע ידידי ראנץ 12.02.21 10:43 11
     כמה קלע ספי שמש? 8 זה בדם 12.02.21 10:14 3
     ''להפסיד בכבוד'', זה דיבור של לוזרים, איזה כבוד יש בלהפסיד.. מכבי156 12.02.21 10:29 9
     שום קשר לשיפוט, מכבי הראתה אופי oby 12.02.21 10:37 10
     חח, תתרגל ! המשחקים של שוטרי הכותרות הצהובים, בערך ! em28 12.02.21 11:03 13
  לכל הבכיינים למיניהם (אוהדי הזבל הירושלמי) אור_יקרות 12.02.21 10:19 6
  החיים אחרי חצי הגמר: em28 12.02.21 10:53 12
  7 שחקנים ו-3 אנשי צוות בפאו חיוביים לקורונה - משחקיה ביורוליג נגד זניט וצ'ה סקא נדחו em28 12.02.21 16:04 14
  הגשם נפסק החולדות יצאו מהחורים yevi 12.02.21 16:08 15
     שים לב - ברגע שהתחלת לכתוב על ה''תבוסה'' של מכבי גם התחיל הקמבק.. חלילן מהמלין 12.02.21 16:13 16
     באמת חיכינו לך אתמול בערב לחגיגות הניצחון. התירוץ שלך זה שהיה גשם? נו שויין. eli_s 12.02.21 16:32 17
  בדרוג העוצמה של פיב''א נבחרת ישראל מדורגת במקום ה-..........שלישי !?! em28 12.02.21 19:16 18

beni_israel לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.10.15
11351 הודעות, 146 מדרגים, 286 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ל' בשבט תשפ''א    10:12   12.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. יפה שאתה מכניס את המחשבות שלך לכותרת  
בתגובה להודעה מספר 0

וזה לא מפתיע שזה מגיע ממכביסט זחוח שחושב שכל התארים בכדורסל שלו בטאבו ושאר הקבוצות רק גונבים לכם אותם.
תשלחו הרבה משלוחי מנות לספי שמש והשולייה הצעירה שלו אתמול.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
חבר מתאריך 18.7.17
יום ששי ל' בשבט תשפ''א    10:14   12.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. מחשבות ? הכל מהאתרים.. זחוח ? על מה כבודו מדבר... אפרופו בכיינות.  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
חבר מתאריך 22.10.15
יום ששי ל' בשבט תשפ''א    10:15   12.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. פעם הפסדתם בכבוד ???  
בתגובה להודעה מספר 2

להזכיר לכם את הגמר עם גלן רייס כמה יבבתם כמו כוסיות?
כן היו טעויות שיפוט בדקות האחרונות, ולא בגלל זה הפסדנו.
ועדיין הזחיחות הזאת מחליאה.

חבר מתאריך 18.7.17
יום ששי ל' בשבט תשפ''א    10:18   12.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. שואל שוב,איזה זחיחות ?  
בתגובה להודעה מספר 4

צודק על גלן רייס הרבה שערורייות היו במשחק ההוא,הפסדנו גם שנה שעברה בגלל שיפוט נגד ירושלים, המשחקים אתמול,לא היה שום קשר לשיפוט.

למכבי נפסל סל חוקי כאשר שחקן חולון נגע ברשת והיו עוד כמה עבירות הזויות... שיפוט לא היה חלק מכריע בהפסד של חולון אתמול,ובטח ובטח לא בהפסד של ירושלים לראשון.

חבר מתאריך 22.10.15
יום ששי ל' בשבט תשפ''א    10:19   12.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. אז אתה כמו שמעון מזרחי, מעולם הוא לא ראה עבירה של שחקן מכבי.  
בתגובה להודעה מספר 5

דיי בחייאת.
תהיה הוגן לפחות.
תגיד גנבנו את המשחק מחולון אתמול וזהו זה.

חבר מתאריך 18.7.17
יום ששי ל' בשבט תשפ''א    10:21   12.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. בהחלט גנבנו אתמול את המשחק, וחולון הכי פראיירים שיש...  
בתגובה להודעה מספר 7

אבל דיברת על השיפוט וזחיחות, אם היית מדבר על המשחק, הייתי אומר לך מלכתחילה, שמכבי גנבו פה משחק וחולון יצאו האמא של הפראיירים.

ראנץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.10.17
8916 הודעות, 63 מדרגים, 117 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ל' בשבט תשפ''א    10:43   12.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. שמע ידידי  
בתגובה להודעה מספר 7

אני אוהד הפועל{לא המזויפת מירושלים}אז לא אהיה חשוד באהדה לצהבת,
אבל אתמול חולון היתה הפראיירית הכי גדולה שראיתי ב20 שנה האחרונות

8 זה בדם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.2.18
11370 הודעות, 86 מדרגים, 161 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ל' בשבט תשפ''א    10:14   12.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. כמה קלע ספי שמש?  
בתגובה להודעה מספר 1

הובלת 17 חמש דקות לסיום וספי שמש אשם?
כמה בכיינות

מכבי156 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.10.19
860 הודעות, 9 מדרגים, 18 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ל' בשבט תשפ''א    10:29   12.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. ''להפסיד בכבוד'', זה דיבור של לוזרים, איזה כבוד יש בלהפסיד..  
בתגובה להודעה מספר 1

אם חולון היו מנצחים בנקודה או שתיים, אני מנחש שלא היית טוען שזה לא פייר כי פסלו לנו סל חוקי, נכון?...
שבת שלום לכל עם ישראל..

oby לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.4.15
9989 הודעות, 84 מדרגים, 164 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ל' בשבט תשפ''א    10:37   12.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. שום קשר לשיפוט, מכבי הראתה אופי  
בתגובה להודעה מספר 1

תחליפים ליוטיוב: rumble.com , Odysee.com , bitchute.com , d.tube

em28
חבר מתאריך 6.1.08
29588 הודעות
יום ששי ל' בשבט תשפ''א    11:03   12.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. חח, תתרגל ! המשחקים של שוטרי הכותרות הצהובים, בערך !  
בתגובה להודעה מספר 1

אור_יקרות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.07
70977 הודעות, 364 מדרגים, 641 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ל' בשבט תשפ''א    10:19   12.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. לכל הבכיינים למיניהם (אוהדי הזבל הירושלמי)  
בתגובה להודעה מספר 0

מוקדש לכם

em28
חבר מתאריך 6.1.08
29588 הודעות
יום ששי ל' בשבט תשפ''א    10:53   12.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. החיים אחרי חצי הגמר:  
בתגובה להודעה מספר 0

"שריקה אחת! שריקה אחת!": הלילה המתסכל של סטפנוס דדאס:
https://sports.walla.co.il/item/3417694

הסיום המתוק לשבועיים הדרמטיים של גולן גוט:
https://sports.walla.co.il/item/3417640

מתמוגגים מעוז בלייזר: "אם נזכה בגביע, זה רשום על שמו":
https://sports.walla.co.il/item/3417684

"הרבה דברים הם כבר לא אותו דבר": הבוקר הריקני של הפועל ירושלים
https://sports.walla.co.il/item/3417671

em28
חבר מתאריך 6.1.08
29588 הודעות
יום ששי ל' בשבט תשפ''א    16:04   12.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. 7 שחקנים ו-3 אנשי צוות בפאו חיוביים לקורונה - משחקיה ביורוליג נגד זניט וצ'ה סקא נדחו  
בתגובה להודעה מספר 0

תתמודדו, הפועל יש רק אחת

yevi
חבר מתאריך 13.11.08
69402 הודעות, 403 מדרגים, מינוס 16 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ל' בשבט תשפ''א    16:08   12.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. הגשם נפסק החולדות יצאו מהחורים  
בתגובה להודעה מספר 0

אני מעורר אנטגוניזם? יופי | לכו!

חלילן מהמלין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.2.09
3323 הודעות, 23 מדרגים, 46 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ל' בשבט תשפ''א    16:13   12.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. שים לב - ברגע שהתחלת לכתוב על ה''תבוסה'' של מכבי גם התחיל הקמבק..  
בתגובה להודעה מספר 15

אולי פעם אחת תסיק את המסקנה המתבקשת?

eli_s לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
15286 הודעות, 103 מדרגים, 184 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ל' בשבט תשפ''א    16:32   12.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. באמת חיכינו לך אתמול בערב לחגיגות הניצחון. התירוץ שלך זה שהיה גשם? נו שויין.  
בתגובה להודעה מספר 15

אתה עדיין מוזמן לחגיגות אחרי הגמר שניקח את הגביע.

em28
חבר מתאריך 6.1.08
29588 הודעות
יום ששי ל' בשבט תשפ''א    19:16   12.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. בדרוג העוצמה של פיב''א נבחרת ישראל מדורגת במקום ה-..........שלישי !?!  
בתגובה להודעה מספר 0

ישראל קפצה 8 מקומות מאז הדירוג הקודם !!
הדירוג מתבסס על התוצאות האחרונות של הנבחרות, כך ש-4 הנצחונות במוקדמות היורובאסקט, כולל על ספרד ופולין עשו את שלהם.

תתמודדו, הפועל יש רק אחת

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות