גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #684846 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 684846        
avi-ran לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.5.15
10067 הודעות, 174 מדרגים, 337 נקודות.  ראה משוב
יום שני י' באדר תשפ''א    20:38   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

המיזם של המשקיע זוהר לבקוביץ צובר תאוצה | אלפי פניות התקבלו מהארץ ומהעולם להצטרפות למיזם לימודים במקומות מאולתרים  

בהמשך לאשכול מאמש
https://rotter.net/forum/scoops1/684724.shtml

תודה.
הכי פשוט והכי מבפנים. תודה.

24 שעות מאז שפרסמתי אתמול פוסט קטן (בתגובה הראשונה). פוסט ממקום אישי - רציתי לתת מסגרת לבת שלי ולחברים שלה בזמן שאין מי שידאג להם והם לא חוזרים לבית הספר. הצעתי בפוסט להקים מיני בית ספר עד שיחזרו הלימודים לכל הגילאים.
הפוסט עשה קצת רעש. יצר גל של תגובות. האמת, אני עדיין בשוק מהתגובות ומהכיוון שהרעיון שבפוסט תפס. תפס והפך לפרויקט ענק שיעניק מסגרת לכל ילד שירצה. פרויקט "המסגרת". The-frame.org.

קצת מספרים מה קרה ב-24 שעות:
- מעל 2,000 אנשים הציעו לבוא וללמד. אנשים מכל הכיוונים. וטרינרים, עורכי דין, מורים, מרצים, סופרים, אמנים, זמרים, ספורטאים, צמרת ההייטק, כוכבי רשת ועוד ועוד. קבוצה שבאמת יכולה לרתק ולהעשיר את הילדים.
- מעל 8,000 הורים וילדים ביקשו להצטרף. מכל הארץ. צפון, דרום, יו"ש, מרכז. דתיים, חילונים, ערבים. כולם. ואפילו פניות מחו"ל הגיעו, להפעיל את המודל בצרפת, ניו יורק, עמק הסיליקון ועוד ועוד.
- אין סוף גופים מסחריים נרתמו לסייע. רשת מרכזי ביג. קניוני עופר. מיקסר - מתחמי עבודה משותפים ועוד ועוד.
- ההייטק הגיע ונתן חיבוק חזק. עוזרים בכל מה שצריך. משרדים, אולמות, הקמת מערכת, הכל.
- נתקשורת פנתה ומפרגנת בגדול.
- עורכי דין, בוני אתרים, המון אנשים שהצטרפו ועוזרים בהתנדבות להפוך את זה לאמיתי.

בעצם, מין תחושה שהמדינה הצטרפה. תחושה מרגשת.

וכמובן, מעיין המדהימה ממקימי תנועת מספריים ואסף ורוני הנפלאים מיוניסטרים שנרתמו להעיף את הפרוייקט לשמיים.

מקווה מאד שבימים המאד קרובים נתחיל לפעול בכל הארץ, באוויר הפתוח, לפי כל הכללים, למען הילדים. שנוכל לתת להם פתרון כבר בחופש פורים ועד שיחזרו כל בתי הספר ולכולם יהיה פתרון. מקווה מאד שבפסח נוכל להציע לכל ילד, שירצה, לבוא וללמוד *בחינם* ממיטב המורים, המרצים ומובילי המשק על תחומיו וגווניו ולהשלים קצת ממה שהקורונה לקחה.

חברים, אני חשבתי בקטן וניסיתי לפתור בעיה אישית. המקום הענק שאליו זה מתגלגל זה כבר שלכם. תודה.

שתי בקשות:
- שתפו, שתפו וגם שתפו. בואו נשטוף את כל הארץ ונגיע לכל הילדים.
- בגלל העומס המטורף המסנג'ר שלי די קרס. אשמח אם כל מי שכבר שלח הודעה והציע ללמד או שרצה לרשום את ילדיו יכנס ללינק המצורף וירשם שנית. The-frame.org

* התחייבתי אתמול לדאוג על חשבוני לפיצות לילדים שילמדו.. זה נהיה קצת המון ילדים
אז אם יש פה איזו רשת מזון שרוצה להצטרף למסיבה ולעזור...
** תודה להלל פולד מלך השיווק ולאיילת דובקין נסיכת היח"צ שנודבו כרגע ללא ידיעתם לסייע להפצת המסר.

BIG ביג
קניוני עופר
יוניסטרים - הכשרת נוער ליזמות עסקית

לחץ כאן לצפיה דרך Facebook

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  ואצל החרדים זה פעל בחצרות הבתים בלי מסנגר בלי פיסבוק ובלי תאומות של פיצות מוחין דגדלות 22.02.21 21:19 1
     לחרדים יש הכי גדול ירושלמי02 22.02.21 21:52 2
     כן אבל.. פרופסור סנייפ 22.02.21 21:54 3
         ואצל החילונים מה קורה למי שנושר מהתיכון? נהיה מדען אטום? אלגוריתם 22.02.21 21:56 4
             אני שמח ששאלת: ראשית מנהלי תיכון נמדדים גם לפי אחוז נשירה ויש מאבק בתופעה פרופסור סנייפ 22.02.21 21:59 7
                 ואצל החרדים מי שנושר פשוט נושר. נכון? לא מנסים לדאוג לו. נכון? אלגוריתם 22.02.21 22:01 8
                     אני מתרשם שהרבה פחות פרופסור סנייפ 22.02.21 22:03 9
                         אז אתה מטיף מוסר למגזר שלם על סמך ההתרשמות שלך. אלגוריתם 22.02.21 22:04 10
                             על סמך מה שכתבתי בתגובתי הראשונה, עשרות רבות של תגובות המכחישות את היותו חרדי או מבני ברק פרופסור סנייפ 22.02.21 22:09 14
                                 הטפה על סמך הסקה לוגית תקולה??? אלגוריתם 22.02.21 22:11 16
                                     לא בטוח שהשוואה אמיתית תשמח את ליבך. קצת צניעות, החרדים לא מלאכים ולא מושלמים פרופסור סנייפ 22.02.21 22:20 19
                                         לא אמרתי שהם מושלמים. אבל מי שמטיף למגזר שלם מוטב שיקשוט עצמו תחילה. אלגוריתם 22.02.21 22:22 21
                                             הצבעתי על בעיה שעולה גם מן הכתבה ממקור חרדי, בתגובה להתנשאות טיפוסית בתגובה 1 פרופסור סנייפ 22.02.21 22:24 22
                                                 אתה ממשיך בהסקות הלוגיות המטופשות שלך, ומניח שאקרא לך אנטישמי... אלגוריתם 22.02.21 22:27 24
                                                     עכשיו הפכת מחמוץ מאיבה לאחר, לגס רוח ומיותר פרופסור סנייפ 22.02.21 22:29 26
                                                         כשאין לך תגובה הולמת, אני נהפך לגס רוח ומיותר... אלגוריתם 22.02.21 22:52 28
                                                             אתה הכי לא מיותר ואתה אח יקר חתול 22.02.21 23:01 29
                                                                 🤗 אלגוריתם 22.02.21 23:01 30
                                                             אם כבר הסקות לוגיות מטופשות: Chk_Sum 22.02.21 23:32 31
                 ויש לך נתונים שמראים שהנשירה בציבור הלא חרדי רחבה יותר, או שהטיפול של רשויות המדינה בציבור החילוני מוצלח יותר? winter1 22.02.21 22:06 11
                     לא, אבל יש לי ידיעה שבחברה הלא חרדית לא מתכחשים למי שנפלט מבית ספר פרופסור סנייפ 22.02.21 22:10 15
                         היחס של האוכלוסיה פחות מעניין אותי. מעניין אותי אם ההתגייסות לכאורה של החברה במגזר אחד מביאה לכך winter1 22.02.21 22:12 17
                             היחס של האוכלוסיה חשוב מאוד,היות וחלק מהקושי של הנושרים רגשי ביסודו פרופסור סנייפ 22.02.21 22:15 18
                                 נכון אבל אני מתעניין יותר במאקרו ולא במיקרו, אם השאלה הייתה איזה ציבור יודע להכיל אדם שחורג מהקונצנזוס winter1 22.02.21 22:20 20
                                     בהחלט שאלה מעניינת,מה שבטוח- ככל שמתייחסים לבעיה בגיל צעיר יותר הסיכוי לחיים נורמטיבים עולה פרופסור סנייפ 22.02.21 22:28 25
                 נשמע ממש אידיאלי. Shm 22.02.21 22:29 27
     וחטפו על זה ביקורת Shm 22.02.21 22:26 23
  כפתרון זמני מאוד זה נחמד ומרגש. פרה אדומה 22.02.21 21:57 5
  לא הבנתי מה המיזם פיניקית 22.02.21 21:58 6
  לא רוצים ללמוד. רוצים פיצה. עדי 22.02.21 22:06 12
  ההורים צריכים בייביסטר ומוכנים להצטרף לכל מיזם שיספק אחד winter1 22.02.21 22:07 13

מוחין דגדלות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.12.19
2097 הודעות, 17 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום שני י' באדר תשפ''א    21:19   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. ואצל החרדים זה פעל בחצרות הבתים בלי מסנגר בלי פיסבוק ובלי תאומות של פיצות  
בתגובה להודעה מספר 0

פשוט כי רוצים ללמוד

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ירושלמי02 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.11.12
2264 הודעות, 20 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום שני י' באדר תשפ''א    21:52   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. לחרדים יש הכי גדול  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
פרופסור סנייפ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.12.16
2739 הודעות, 24 מדרגים, 33 נקודות.  ראה משוב
יום שני י' באדר תשפ''א    21:54   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. כן אבל..  
בתגובה להודעה מספר 1

מי שלא רוצה\מסוגל ללמוד הופך לשבבני"ק יושב ברזלים ומעשיו הרעים באחריות החילונים
ראה מצית האוטובוס בבני ברק וההתנערות הגורפת ממנו כאן כשייך למיגזר:
הפגישה יצאה לפועל בהמשך לנאום משבוע שעבר, בו אמר גפני: "דיברתי בדיון הקודם ואמרתי פה במליאה: אלו ששרפו את האוטובוס בבני ברק – הם נערי שוליים, שחלקם הם כלל לא מתוך העיר, אלא מגיעים מחוצה לה. הבאתי תמונה של נערים עם איקס על הגב. אחת האימהות כתבה לה מדם ליבה ואני רוצה להגיד מה שהיא אמרה כדי להכות על חטא".

"האמא אמרה לי, הבן שלי היה אחד מהמשתתפים בהפגנה והוא חרדי, אתה חבר כנסת שדואג לציבור החרדי, תדאג גם לנוער השוליים. אל תשאיר את הנערים הללו, שיגיעו למצב של אלימות כזוhttps://www.jdn.co.il/breakingnews/1468294/

אמת היא כרסום יסוד הביבי-קרטיה

אלגוריתם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.7.15
4557 הודעות, 89 מדרגים, 178 נקודות.  ראה משוב
יום שני י' באדר תשפ''א    21:56   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. ואצל החילונים מה קורה למי שנושר מהתיכון? נהיה מדען אטום?  
בתגובה להודעה מספר 3

חבר מתאריך 24.12.16
יום שני י' באדר תשפ''א    21:59   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. אני שמח ששאלת: ראשית מנהלי תיכון נמדדים גם לפי אחוז נשירה ויש מאבק בתופעה  
בתגובה להודעה מספר 4

ששותפים לו הרווחה,העירייה,ובית הספר. מי שבכל זאת נושר,לא מוקע מהחברה אלא מנסים למצוא עבורו מסגרת אקסטרנית הכוללת בגרות מלאה חלקית ו\או רכישת מקצוע וכמובן עידוד לשירות צבאי משמעותי

חבר מתאריך 13.7.15
יום שני י' באדר תשפ''א    22:01   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. ואצל החרדים מי שנושר פשוט נושר. נכון? לא מנסים לדאוג לו. נכון?  
בתגובה להודעה מספר 7

לא עושים הכל כדי שתהיה לו מסגרת. נכון?

חבר מתאריך 24.12.16
יום שני י' באדר תשפ''א    22:03   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. אני מתרשם שהרבה פחות  
בתגובה להודעה מספר 8

חבר מתאריך 13.7.15
יום שני י' באדר תשפ''א    22:04   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. אז אתה מטיף מוסר למגזר שלם על סמך ההתרשמות שלך.  
בתגובה להודעה מספר 9

מרשים למדי.

חבר מתאריך 24.12.16
יום שני י' באדר תשפ''א    22:09   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. על סמך מה שכתבתי בתגובתי הראשונה, עשרות רבות של תגובות המכחישות את היותו חרדי או מבני ברק  
בתגובה להודעה מספר 10

תגובות החכ"ים ואנשי הציבור החרדים הפומביות עד מאוד (לפני ההכאה על חטא של גפני)
ובנוסף- אופי החברה החרדית המאופיין בקונפורמיות ובנוקשות
אני מתרשם שבאת לריב ולא להתדיין- בעיני,תרבות הכחשת הבעיות והטלתן על אחרים משותפת לחברות דתיות שמרניות רבות,מטבען.

חבר מתאריך 13.7.15
יום שני י' באדר תשפ''א    22:11   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. הטפה על סמך הסקה לוגית תקולה???  
בתגובה להודעה מספר 14

אולי בגלל שעושים מאוד הרבה למנוע נשירה, אם אותו אחד נשר סימן שמצבו באמת קשה.

עזוב, אל תסתבך. לך תבדוק כמה אלימות, סמים, אונס, ועוד מרעין בישין בבתי הספר החילוניים לעומת החרדיים, ותחזור להטיף לנו.

חבר מתאריך 24.12.16
יום שני י' באדר תשפ''א    22:20   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. לא בטוח שהשוואה אמיתית תשמח את ליבך. קצת צניעות, החרדים לא מלאכים ולא מושלמים  
בתגובה להודעה מספר 16

בין אם אלו פעוטות המשוררים "נאצים" לשוטרים בחדווה,תחת הכוונת מבוגר לא אחראי ועד בחורי ישיבה שמסתערים על רכב ובו שוטרים במקלות ואבנים(היו כאן תגובות בנוסח: "מי מאיתנו לא השתובב קצת במעשי קונדס כנער..", משל הייתם תושבי הפזורה).

חבר מתאריך 13.7.15
יום שני י' באדר תשפ''א    22:22   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. לא אמרתי שהם מושלמים. אבל מי שמטיף למגזר שלם מוטב שיקשוט עצמו תחילה.  
בתגובה להודעה מספר 19

חבר מתאריך 24.12.16
יום שני י' באדר תשפ''א    22:24   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. הצבעתי על בעיה שעולה גם מן הכתבה ממקור חרדי, בתגובה להתנשאות טיפוסית בתגובה 1  
בתגובה להודעה מספר 21

כוון את ביקורתך לשם, מניח שבעוד שתי תגובות אהפוך ל "אנטישמי" אז מוטב שנסיים כאן..

חבר מתאריך 13.7.15
יום שני י' באדר תשפ''א    22:27   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. אתה ממשיך בהסקות הלוגיות המטופשות שלך, ומניח שאקרא לך אנטישמי...  
בתגובה להודעה מספר 22

תגובה 1 אינה מתנשאת, היא חושפת את ערוותכם. ולכן נזעקת.
כשאצל החרדים עקפו את ההנחיות וקיימו לימודים, בלי פיצות ובלי כוכבי טיקטוק, כולם כעסו. עכשיו זה מגניב...

חבר מתאריך 24.12.16
יום שני י' באדר תשפ''א    22:29   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. עכשיו הפכת מחמוץ מאיבה לאחר, לגס רוח ומיותר  
בתגובה להודעה מספר 24

חבר מתאריך 13.7.15
יום שני י' באדר תשפ''א    22:52   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. כשאין לך תגובה הולמת, אני נהפך לגס רוח ומיותר...  
בתגובה להודעה מספר 26

אז לגבי גסות הרוח שלי, מי שמטיף מוסר למגזר שלם על סמך תחושות בטן ופלפולי סרק, הוא גס הרוח.
לגבי מיותר, מה הופך אותי למיותר? זה שאני חרדי?

חתול
חבר מתאריך 21.10.15
8458 הודעות
יום שני י' באדר תשפ''א    23:01   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. אתה הכי לא מיותר ואתה אח יקר  
בתגובה להודעה מספר 28

...

חבר מתאריך 13.7.15
יום שני י' באדר תשפ''א    23:01   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. 🤗  
בתגובה להודעה מספר 29

Chk_Sum לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.4.17
670 הודעות, 1 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום שני י' באדר תשפ''א    23:32   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. אם כבר הסקות לוגיות מטופשות:  
בתגובה להודעה מספר 28

חרדי => לא עובד => לא משלם מיסים => מיותר.
מה הסיכוי שאני צודק?

winter1
חבר מתאריך 19.6.17
36344 הודעות
יום שני י' באדר תשפ''א    22:06   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. ויש לך נתונים שמראים שהנשירה בציבור הלא חרדי רחבה יותר, או שהטיפול של רשויות המדינה בציבור החילוני מוצלח יותר?  
בתגובה להודעה מספר 7

חבר מתאריך 24.12.16
יום שני י' באדר תשפ''א    22:10   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. לא, אבל יש לי ידיעה שבחברה הלא חרדית לא מתכחשים למי שנפלט מבית ספר  
בתגובה להודעה מספר 11

winter1
חבר מתאריך 19.6.17
36344 הודעות
יום שני י' באדר תשפ''א    22:12   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. היחס של האוכלוסיה פחות מעניין אותי. מעניין אותי אם ההתגייסות לכאורה של החברה במגזר אחד מביאה לכך  
בתגובה להודעה מספר 15

שהיקף התופעה קטן בהרבה, או שמדובר בבזבוז של כסף במסווה של דאגה לנוער שוליים.

חבר מתאריך 24.12.16
יום שני י' באדר תשפ''א    22:15   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. היחס של האוכלוסיה חשוב מאוד,היות וחלק מהקושי של הנושרים רגשי ביסודו  
בתגובה להודעה מספר 17

אין לי נתונים מספריים לשאלתך.
שים לב לתשובתו של גפני:
הרי בציבור החרדי, אין אלימות כמו שהייתה בבני ברק. אני אבקש מראש עיריית בני ברק ואולי גם מראש עיריית ירושלים, שהלקח מהסיפור הזה, הוא לדאוג לאותו נוער נושר לתעסוקה ולמצוא להם פתרון חינוכי".https://www.jdn.co.il/breakingnews/1468294/

winter1
חבר מתאריך 19.6.17
36344 הודעות
יום שני י' באדר תשפ''א    22:20   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. נכון אבל אני מתעניין יותר במאקרו ולא במיקרו, אם השאלה הייתה איזה ציבור יודע להכיל אדם שחורג מהקונצנזוס  
בתגובה להודעה מספר 18

אז לדעתי התשובה הייתה ברורה. אבל אותי יותר מעניינת התופעה והיכולת של החברה להשפיע עליה, ואם התיאור שלך לגבי החרדים והחילונים נכון (אין לי מושג אם הוא אכן נכון) אז אפשר להבין הרבה מהנתונים - למשל אם בציבור החילוני היקף התופעה זהה, והטיפול כושל גם כן, אפשר להסיק מזה שהיחס המכיל של החברה לא מספק את הסחורה.

חבר מתאריך 24.12.16
יום שני י' באדר תשפ''א    22:28   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. בהחלט שאלה מעניינת,מה שבטוח- ככל שמתייחסים לבעיה בגיל צעיר יותר הסיכוי לחיים נורמטיבים עולה  
בתגובה להודעה מספר 20

בצעירותי עבדתי במוסד חצי- סגור לנוער "מנותק"(זה המינוח..), היו לנו אחוזים מעולים של שיקום אבל בשביל לתת מענה טוב צריכים עוד 10 מוסדות כאלו, וזה יקר.
להחזיק אסיר בכלא אגב,יקר יותר

Shm
חבר מתאריך 19.10.20
135 הודעות
יום שני י' באדר תשפ''א    22:29   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. נשמע ממש אידיאלי.  
בתגובה להודעה מספר 7

מתוך היכרות עם העולם של הנוער הנושר- הלוואי שמערכת החינוך הייתה עושה מאמצים כנים לשמר בתוך המסגרות את הנוער.

המערכת צריכה לעבור מהפך.

הכתבות הראשונה לכל ילדי הנוער הנושר היא קידומי הנוער של תכנית היל'ה.
תכנית מהממת שאם כל מוסדות החינוך לשנו יעבדו במתכונת שלה החינוך בישראל יהיה בשמיים

Shm
חבר מתאריך 19.10.20
135 הודעות
יום שני י' באדר תשפ''א    22:26   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. וחטפו על זה ביקורת  
בתגובה להודעה מספר 1

פרה אדומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.4.12
46126 הודעות, 317 מדרגים, 625 נקודות.  ראה משוב
יום שני י' באדר תשפ''א    21:57   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. כפתרון זמני מאוד זה נחמד ומרגש.  
בתגובה להודעה מספר 0

יתכן שאחד מנציגנו עשה קרעכצן

פיניקית לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.10.13
34661 הודעות, 126 מדרגים, 233 נקודות.  ראה משוב
יום שני י' באדר תשפ''א    21:58   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. לא הבנתי מה המיזם  
בתגובה להודעה מספר 0

שיעורי העשרה לקבוצה קטנה?

עדי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.9.19
6580 הודעות, 17 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום שני י' באדר תשפ''א    22:06   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. לא רוצים ללמוד. רוצים פיצה.  
בתגובה להודעה מספר 0

winter1
חבר מתאריך 19.6.17
36344 הודעות
יום שני י' באדר תשפ''א    22:07   22.02.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. ההורים צריכים בייביסטר ומוכנים להצטרף לכל מיזם שיספק אחד  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות