גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #688546 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 688546        
אקווריום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.7.20
1909 הודעות, 13 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:31   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

השר אוחנה תוקף: מדוע בנט לא שינה את הוראות הפתיחה באש כשר הבטחון? גם בתקופתו פרצו לבסיסי צה''ל וגנבו אמל''ח  

 
  
עבר עריכה לאחרונה בתאריך 21.03.21 בשעה 20:19 על-ידי מייקל דה סנטה (גלובל)
 
נהגתי לכבד את בנט ושקד גם בחודשים בהם בחרו לעבור לאופוזיציה, אבל ההתנהגות שלהם בקמפיין הבחירות הנוכחי מאלצת אותי לחרוג ממנהגי.
השניים הללו, שבמידה רבה אחראים לתסבוכת הפוליטית בה אנו מצויים, לאחר שיצר ההרפתקנות וחוסר האחריות שלהם, בשילוב פער אדיר בין הדימוי העצמי הגבוה לבין התמיכה הציבורית הנמוכה, הביאו אותם שלא לעבור את אחוז החסימה בבחירות אפריל 19', להשליך עשרות אלפי קולות ימין לפח הזבל ולמנוע מהימין להקים ממשלה — תוקפים ותוקפים כאילו עד לפני שעתיים וחצי בערך לא כיהנו בתפקידים הכי בכירים בממשלות נתניהו.
נפתלי "לא קורונה לא מעניין" כתב ספר על איך מנצחים את הקורונה, והנה נתניהו, אף שלא קרא את הספר, ניצח את הקורונה — אבל בפער אדיר ממנהיגי העולם כולם ואנחנו יוצאים ממנה באופן שאין לו אח ורע.
אז אחרי שכתב ספר שלא ממש תפס, עבר לעולם הקולנוע — והוציא סרטון, הפעם על "אבדן המשילות בדרום והפשע המשתולל".
את הסרטון מלווה קולו של אביה של הילדה בת ה-10 שעברה טראומה נוראית כשעבריינים שהתפרצו לביתה שבדרום ונראים בו סרטונים של עבריינים בדואים מבצעים ירי באוויר.
אלא שחלק מהסרטונים הללו, ועוד רבים רבים אחרים, צולמו בזמן שאיילת שקד הייתה שרת המשפטים ונפתלי בנט בתפקידי שר החינוך ושר הביטחון.
האם שקד, שכשרת משפטים אחראית גם על תיקוני חוק העונשין, חוקקה ענישה מחמירה בעבירות אלימות או נשק? עונשי מינימום? האם היא פעלה, כמוני, כדי להכניס לספר החוקים סעיף שיעסוק בסחיטת דמי חסות (פרוטקשן), סעיף שלא היה קיים בספר החוקים?
האם בנט, שכה מזועזע מהפריצה לבסיסי צה"ל פעל כשהיה שר הביטחון כדי לשנות את הוראות הפתיחה באש במקרים אלו? כדי להדיח מפקדים?
האם הם עשו משהו ממה שהם מטיפים לו עכשיו בזמן שכיהנו בממשלה? מה, למען השם, עשיתם כשרים בממשלה? כתבתם ספרים והוצאתם סרטים?
אולי אקדיש גם פוסט לדברים שעשיתי במשך שנה אחת כשר משפטים בממשלת מעבר, שאיילת שקד לא עשתה ארבע שנים בממשלה קבועה.
כשר הבט"פ בחודשים האחרונים (עוד לא שנה) פעלתי באופן הבא כדי להבטיח את המשילות, החוק והסדר בכל רחבי הארץ:
1. מיניתי מפקדים חדורי רוח קרב שינהלו את המלחמה בפשיעה ובפרט המפכ"ל רנ"צ קובי שבתאי, שכמפקד מג"ב הפך את החיל למבוקש ביותר בקרב מתגייסים, שיצעיד את המשטרה מבחינה טכנולוגית-מודיעינית-מבצעית שנות דור קדימה.
2. הקמנו את אגף סי"ף — סיכול פשיעה בחברה הערבית, בעלות של עשרות מיליונים ותקנים. האגף יעסוק לא רק בבינוי תחנות משטרה בחברה הערבית וגיוס שוטרים אלא גם ייקח תחומי אחריות ויפעיל דסק סכסוכים ארצי, כוח משימה חברתי ועוד, כשהדבר החדשני הוא שהאגף יתמקד בסיכול הפשע לפני שקרה, ולא רק חקירתו אחרי.
3. הפעלנו את הכוחות המיוחדים (ימ"מ, החטיבה הטקטית של מג"ב ועוד) בכפרים מחוללי הפשיעה, בטובא זנגריה, בטמרה, בטורעאן ועוד — שהביאו בשבועות האחרונים לבלימה משמעותית של הפשיעה, ירידה באירועי הירי והסד"ח. בחודשיים הראשונים של 2021 ישנה עליה של 67% בתפיסות כלי הנשק במחוז הצפוני ביחס לאשתקד.
4. הפעלנו בנגב כוחות משימה מיוחדים:
א. ברהט — הפעילות כבר הניבה פירות של תפיסות נשק ומעצרים, ירידה באירועי הירי.
ב. בבאר שבע — תושבי באר שבע ובעלי העסקים אכן מרגישים נוכחות משטרתית מוגברת וזמינה.
ג. בצירי הדרום — במטרה למנוע ולטפל באירועי ביריונות בכבישים, גם כאן מורגשת נוכחותם.
5. מפלג שלם בלהב 433 הוסב למלחמה בתופעת הסד"ח — המפלג מפעיל את כל היכולות המיוחדות שביחידה הארצית ואוסף ראיות שיבשילו למעצרים ולכתבי אישום.
בניגוד לחדשות הכזב שמנסים למכור לכם, בכל צבר האירועים של השבועות האחרונים — המעשה הנפשע שבוצע בבת ה-10, הפריצה לבסיס שדה תימן וגניבת עשרות אלפי כדורים ואמל"ח, הפריצה לבסיס נבטים שהעמידה מדינה שלמה על הרגליים ואת יוקרתו של צה"ל על כף המאזניים, השוד באמצעות מאצ'טה של הרכב ועוד — בכולם המשטרה פעלה ושמה את המבצעים מאחורי סורג ובריח.
מכאן הם בידי מערכת המשפט, אותה מערכת שאיילת טיפחה ארבע שנים כשרת משפטים בממשלה קבועה (היכולה לחוקק ולמנות שופטים, להבדיל מממשלת מעבר).
בכוונתנו לעבות משמעותית את כוחות המשטרה בעוד כאלפיים שוטרים ברחבי הארץ בכלל ובדרום בפרט, במטרה להביא להפיכה ביחס שבין כנופיות וארגוני הפשע שבחברה הערבית לבין המשטרה — מכות ברזל גדולות וכואבות עומדות לנחות עליהם.
המשטרה תנצח אותם בדיוק כפי שניצחה את ארגוני הפשיעה במגזר הכללי (פרשה 512 ועוד). המשטרה, חרף כל האתגרים והקשיים, עושה עבודה יוצאת דופן שברובה לא מובאת לידיעת הציבור (כן, אם לא שמתם לב, גם התקשורת בקמפיין עם אג'נדות משלה).
בנוסף, התעמולה של בנט ושקד מלאה פערים, חצאי אמיתות ושקרים.
להלן מקצת הטענות למול העובדות:
1. "אם יהיה צורך, יש להכניס כוחות מג"ב לדרום"
-שקד | 15.3 | ישראל היום
*העובדות:*
בכל אחד מהמחוזות הגיאוגרפיים של המשטרה פועלים כוחות מג"ב מאז ומעולם. כדאי קצת להכיר את הנושא עליו מתבטאים לפני שעושים זאת.
2. "למה לוחם אגוז לא ירה בערבים שחטפו לו את הנשק?... היה מצופה מלוחם לדרוך נשק ולירות במחבלים הללו... אך במקרה זה--לא הלוחם אשם, אלא הרוח שמגיעה מלמעלה, מהדרג המדיני. בואו נאמר את האמת: בראשו של כל חייל עוברת המחשבה שאם יירה ברובה שלו, הוא עלול לגמור כמו אריה שיף שירה בפורעים בערד ועכשיו עומד לדין על כך! ממשלת ישראל הרסה את ההרתעה של ישראל"
-בנט | 5.3 | בפייסבוק
"בשנים האחרונות הדרום הפך למערב הפרוע, זה בא לידי ביטוי בהשתלטות בלתי חוקית על קרקעות, התפרצות לבסיסי צה"ל וגניבת נשקים"
-שקד | 13.3 | מעריב
*הפערים והעובדות:*
א. אדם שמעולם לא צרך חדשות מימיו, עוד היה מאמין שבנט לא היה שר ביטחון עד לפני שנה. אם ההנחה הסמויה בטקסט שלו נכונה, והיא ששר הביטחון יכול לקבוע את הוראות הפתיחה באש, או להשפיע עליהן לכל הפחות – מדוע לא שינה אותם בעצמו/הנחה לשנות אותם כשכיהן בתפקיד?
ב. אותו אדם גם היה מתרשם ששקד מעולם לא כיהנה קדנציה מלאה במשרד המשפטים. מי שמגיש כתבי אישום, כידוע, היא פרקליטות המדינה. האם במהלך תקופתה במשך 4 שנים נעשתה רפורמה משמעותית בפרקליטות? האם בנט ושקד עשו את המינימום המתבקש וקראו פומבית לבטל את כתב האישום נגד אריה שיף? ביקרו אצלו בבית?
ג. האחריות על אבטחת בסיסי צה"ל היא של צה"ל. למרבה הצער, גם בתקופתו של בנט כשר הביטחון תקפו חיילים, פרצו לבסיסים וגנבו מהם אמל"ח. מה הוא עשה כדי לשנות את המציאות הזאת? האם דרש הדחה של מפקדים מבסיסים בהם נגנבו נשקים ואמל"ח? קידם שינויים מבצעיים שיחזקו את הגנת הבסיסים? החמרת ענישה? פעל לשנות את הוראות הפתיחה באש?
3. "איפה אוחנה? מדוע נאלמתם לפתע"
-בנט | 4.3 | בטוויטר
"עד לרגע זה אף שר בממשלת הליכוד לא טרח להתבטא ולו פעם אחת בנוגע לארוע הפריצה של כנופייה בדואית והפגיעה בילדה בת 10 ביישוב בדרום"
-נפתלי בנט | 14.3 | בפייסבוק
סרטונים בנוגע למקרה המזעזע בילדה בת ה-10 בהם מופיעים גם אירועים שונים בדרום הארץ
-שקד | 17.3 // בנט | 19.3 | בפייסבוק
*הפערים והעובדות:*
א. לפני נתוני "יפעת מחקרי מידע" ערכתי עשרות רבות של הופעות תקשורתיות בחודש פברואר ומוקמתי שלישי מבין שרי הליכוד, אחרי שרי הבריאות והחינוך, מטעמים מובנים.
ב. כמעט בכל אחת מההופעות התייחסתי לפשיעה בחברה הערבית ולאירועים הקשים שאירעו, כולל לפגיעה בילדה בת ה-10. כך היה גם בחודש מרץ, וזאת נוסף על התייחסות ענפה פה בעמוד.
ההבדל בין בנט לביני, הוא שעשיתי זאת לא רק בתקופת בחירות — אלא מתחילת כהונתי בתפקיד, והדברים מתועדים ועוד יחקקו בדברי ימי המשטרה, בעוד הוא נזכר בנושא בעיקר במערכת הבחירות הנוכחית.
ג. כעת, בנט עושה שימוש ציני במקרה המזעזע של הילדה שעברה טראומה נוראית לטובת קמפיין הבחירות שלו. האבא זועק את כאבו הנוראי וליבי איתו, עם בתו והמשפחה. כאמור, המשטרה תפסה את העבריינים ושמה אותם מאוחרי סורג ובריח, תוך זמן קצר והפעלת משאבים ואמצעים ייחודיים.
4. "כל הדבר הזה קורה מתחת לאף שלנו ובגיבוי מלא של בג״צ"
-בנט | 15.2 | בפייסבוק
"לשנות בחקיקה את העונשים המגוחכים"
-בנט | 28.2 | בפייסבוק
*הפערים:*
א. בימינה לא מפסיקים להתפאר ב"מהפכה" שעשתה שקד במשך קדנציה מלאה של 4 שנים במינוי שופטים בבתי המשפט ובבג"צ. איך אפשר להתגאות ב"מהפכה" ביד אחת וביד השנייה לציין שבתי המשפט לא מספיק מחמירים ושבג"צ מגבה את פעולות העבריינות? או מהפכה או עוד מאותו הדבר – אי אפשר גם וגם.
האמת היא ששקד לא חוללה שום מהפיכה אלא להיפך, העמיקה את תחלואי מערכת המשפט.
ב. הידעתם שחוק העונשין מצוי באחריות משרד המשפטים? שר המשפטים הוא המוסמך להגיש הצעות חוק להחמרת הענישה, למשל. הייתכן שקדנציה של 4 שנים בממשלה מתפקדת אינה מספיקה להעביר הצעות חוק שיחמירו את הענישה בפשיעה?
5. "ראש הממשלה והשר לביטחון פנים שאחראי לנושא לא עושים דבר"
-בנט | 28.2 | בפייסבוק
*שקר מוחלט וחדשות כזב, כפי שהראיתי כאן בדברים*. ופירטתי רק מקצתם.

https://facebook.com/678851148898054/posts/3739929812790157/?s=09              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  תזכיר לנו מה עשית יא פופוליסט בשקל קרלוס 21.03.21 19:33 1
     השר לביטחון מעוז בלפור עד כמה שזכור לי LionInZion 21.03.21 19:36 5
     צודק מה שבנט עשה במשרד הביטחון ביום הראשון ביבי לא עשה בעשור! Jam_session 21.03.21 19:39 9
         עבורך במיוחד ;) בלאגן 21.03.21 19:46 23
             חחחח גדול. Ofer H 21.03.21 19:51 28
             מה יצא לך מלזלזל בתגובה של גולש ואיך תגיב אם יגיבו לך בהתאם? החתול הסמוראי 21.03.21 19:53 29
                 בהומור ידידי ;) בלאגן 21.03.21 19:57 34
             כל מה שאתה יודע לעשות זה רק Cat Catul 21.03.21 22:25 44
         בנט עשה זאת באישור ובהשראת רוח מפקדו נתניהו Liran401 21.03.21 19:54 32
             ההשראה עברה יום אחרי שעזב את התפקיד אז ביטל ביבי את כל ההגבלות שבנט עשה!!! Jam_session 21.03.21 20:00 35
                 אז פשוט הגיע פרד עצל שלא כל כך זורם עם נתניהו Liran401 21.03.21 20:11 36
     ןזה שבתקופתו גנבו (חצי שנה?) זה מאפשר לכם את ההפקרות הזו של גניבות הנשק והפרוטקשן?להעלים עין ולשתוק?גונבים הרואה 21.03.21 19:44 17
         להזכירך שגנץ זה שר הביטחון. צופה 21.03.21 19:46 24
     כל הפוסט שכתב זה להוכיח את מה שעשה מאז שהתמנה ואתה מגיב על אוטומט בלי לקרוא מה שכתב (כפי שמוכיח זמן תגובתך) דודיבר 22.03.21 01:13 54
  אני בטוח שהשר אוחנה שינה את הוראות הפתיחה באש של משטרת ישראל ירושלמי ציוני 21.03.21 19:33 2
     הנקודה היא שבנט מדבר יותר מידי.. Ofer H 21.03.21 19:53 30
         לא ומר ראש הממשלה Cat Catul 21.03.21 22:31 47
             הלו.. בנט מדבר על הנגב ועל הגנבות בבסיסים. על זה אוחנה מגיב לו שהוא מברבר. Ofer H 21.03.21 22:50 49
                 בינתיים גם ביבי מדבר על הנגב אני ואני ואני Cat Catul 22.03.21 00:48 52
  אולי השר הכי כושל שהיה פה בזמן האחרון. למד להתבכיין ולהתקרבן כמו ליכודניק אמיתי. אננס 21.03.21 19:34 3
     אל תזלזל. שאר שרי הליכוד נותנים לו פייט על תואר ''השר הכי כושל שהיה פה בזמן האחרון''. איל השרון 21.03.21 19:37 6
         מסכים איתך.פשוט מזעזע.תפירת התפקידים העלובה הזו לא לפי כישורים וותק אלא לפי לקקנות. הרואה 21.03.21 19:47 25
             מדוייק. איל השרון 21.03.21 19:49 26
  הוראות פתיחה באש שייכות למפקדים ולא לשר דובר_אמת 21.03.21 19:36 4
  הליכוד מפרסם סרטון סטריאוטיפי חדש שמזלזל באינטיליגנציה של בוחריו (אבל מה חדש) : Androidog 21.03.21 19:38 7
     כבר שנים שהם מזלזלים בבוחרים שלהם, משום מה הם סבבה עם זה אננס 21.03.21 19:40 12
     למה זה זלזול בעיניך, זו המציאות כמו שהיא בהיר 21.03.21 19:50 27
     לא רואה בזה זלזול, הרבה לא מבינים את זה Volter 21.03.21 19:57 33
  אין גבול לספינים של הליכוד, ביבי שר הביטחון שינה משהו? המקור 21.03.21 19:39 8
  עובדתית הוא צודק , בנט היה שר ביטחון , האם שינה ? popay 21.03.21 19:40 10
     עובדתית זה לא בסמכות השר beckham17 21.03.21 20:22 37
         יפה !! חיכיתי לתגובה הזו ממישהו . הרי מה הטענה של רלב , הביבי לא שינה את נוהלי פתיחה באש בצבא. והביבי לא יודע popay 21.03.21 20:44 41
  הפוסט המלא tesla man 21.03.21 19:40 11
     הם ראו שחא מפריע למצבעי הליכוד שקרים אז הם פשוט ממשיכים לשקר tesla man 21.03.21 19:46 20
  כולם יודעים את התשובה... חונטת בג''ץ ופרקליטות. משה בן אברהם 21.03.21 19:40 13
  בחייאת אוחנה GiM 21.03.21 19:41 14
  תקראו את כל הפוסט ולא רק כותרת אור_יקרות 21.03.21 19:42 15
     יש דברים יותר חשובים לעשות מלקרוא את מגילת אוחנה beckham17 21.03.21 20:28 39
  מצחיק שלשניהם היה כח לשנות ולא שינו ומעבירים ביקורת דוד חצורניק 21.03.21 19:43 16
  מי האוחנה הכושל יותר? זה מביתר או חדל האישים מהממשלה? 8 זה בדם 21.03.21 19:45 18
  כל האמת ב''מונולוג '' של אוחנה . שאפו . הגיע הזמן לומר את האמת על הצמד הלא הישגי הזה Braveheart 21.03.21 19:46 19
     מסתבר שהאמת היא מושג גמיש beckham17 21.03.21 20:24 38
  מן האפסים הגדולים בתולדות הליכוד וברוך השם יש הרבה שם. שולץ 21.03.21 19:46 21
  כל מה שנאמר בשבוע הבחירות לא שווה את הביטים שנכתבו עליו קרידו 2 21.03.21 19:46 22
  מה הוא עשה כשר משפטים? החתול הסמוראי 21.03.21 19:54 31
  מר אוחנה הנכבד. סליחה אבל תגובתך לא רק מטופשת אלה גם ילדותית שלא לאמר דיבילית משהו. ANTI-PC 21.03.21 20:40 40
  שקד מינתה 4 שופטים שמרנים לעליון ועוד 300 בסך הכל. אוחנה מינה מ''מ משרד וגם את זה מנדלבליט סיכל צללפון 21.03.21 21:10 42
     מה שנכון tesla man 21.03.21 22:28 46
  צאו מהסרט לא ישנו בחיים את הוראות הפתיחה באש hershko 21.03.21 22:09 43
  יש מה לענות על כל משפט של אוחנה, אבל בגדול זה לא ראוי ליחס. יוסף כץ 21.03.21 22:26 45
     יוסף ראית את הפוסט של הללו הקרן לקידום ישראל בעולם tesla man 21.03.21 22:37 48
  בנט הסכים להיות שר ביטחון בובה, חסר סמכויות אמיתיות אקטואלי 21.03.21 23:05 50
  כי הוא קשקשן סקוט 21.03.21 23:05 51
  שיגיע כבר יום רביעי קרידו 2 22.03.21 00:53 53

   
   
קרלוס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.17
16255 הודעות, 67 מדרגים, 103 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:33   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. תזכיר לנו מה עשית יא פופוליסט בשקל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
LionInZion לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.12.13
20668 הודעות, 141 מדרגים, 257 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:36   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. השר לביטחון מעוז בלפור עד כמה שזכור לי  
בתגובה להודעה מספר 1
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Jam_session לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.11.18
3551 הודעות, 27 מדרגים, 19 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:39   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. צודק מה שבנט עשה במשרד הביטחון ביום הראשון ביבי לא עשה בעשור!  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
הוא אשכרה אסף קלפי מיקוח לשחרור החטופים. חיים ומתים!

הוא כן שינה הוראות פתיחה באש והביא מחבלים גם בשופל!!!
ובניגוד לביבי הוא גם גיבה!!!!

עצר מימון מחבלים בכלא

הפעיל סנקציות על בנק שמעבירים כספים למחבלים

אישר בניה בחברון ובמערת המכפלה שהיה תקוע שנים!!

הוריד את ראשי הג’יהאד בדמשק במקום ירי על דיונות ריקות!!


ומר אוחנה נתן לחמולות בדואיות להשתלט על הדרום והפקיר את האזרחים תוך כדי שהוא שוכב על הגדר בשביל ביבי במלחמת הישרדות אישית.

אוחנה האדם הכי כושל בממשלה הזאת או איזו ממשלה אי פעם.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בלאגן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.10.20
2527 הודעות, 17 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:46   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. עבורך במיוחד ;)  
בתגובה להודעה מספר 9
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 21.03.21 בשעה 20:14 בברכה, בלאגן
 

לא אישי, חבר בדיוק שלח לי ויצא שנפלתי עליך עם זה ;)            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Ofer H
חבר מתאריך 9.8.18
29570 הודעות
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:51   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. חחחח גדול.  
בתגובה להודעה מספר 23
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
החתול הסמוראי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.12.08
11727 הודעות, 69 מדרגים, 114 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:53   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. מה יצא לך מלזלזל בתגובה של גולש ואיך תגיב אם יגיבו לך בהתאם?  
בתגובה להודעה מספר 23
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בלאגן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.10.20
2527 הודעות, 17 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:57   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. בהומור ידידי ;)  
בתגובה להודעה מספר 29
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Cat Catul לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.4.20
1342 הודעות, 2 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    22:25   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. כל מה שאתה יודע לעשות זה רק  
בתגובה להודעה מספר 23
 
  
בלאגן            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Liran401 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.10.16
6774 הודעות, 51 מדרגים, 86 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:54   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. בנט עשה זאת באישור ובהשראת רוח מפקדו נתניהו  
בתגובה להודעה מספר 9
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Jam_session לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.11.18
3551 הודעות, 27 מדרגים, 19 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    20:00   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. ההשראה עברה יום אחרי שעזב את התפקיד אז ביטל ביבי את כל ההגבלות שבנט עשה!!!  
בתגובה להודעה מספר 32
 
  
הכל!!!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Liran401 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.10.16
6774 הודעות, 51 מדרגים, 86 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    20:11   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. אז פשוט הגיע פרד עצל שלא כל כך זורם עם נתניהו  
בתגובה להודעה מספר 35
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הרואה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.8.14
8177 הודעות, 40 מדרגים, 33 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:44   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. ןזה שבתקופתו גנבו (חצי שנה?) זה מאפשר לכם את ההפקרות הזו של גניבות הנשק והפרוטקשן?להעלים עין ולשתוק?גונבים  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
לנו את המדינה כנופיות חמושות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צופה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.17
3589 הודעות, 32 מדרגים, 56 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:46   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. להזכירך שגנץ זה שר הביטחון.  
בתגובה להודעה מספר 17
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דודיבר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.8.18
840 הודעות, 6 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום שני ט' בניסן תשפ''א    01:13   22.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. כל הפוסט שכתב זה להוכיח את מה שעשה מאז שהתמנה ואתה מגיב על אוטומט בלי לקרוא מה שכתב (כפי שמוכיח זמן תגובתך)  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
אז מי כאן הפופוליסט ? די עם הרדידות הזו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ירושלמי ציוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
47209 הודעות, 378 מדרגים, 740 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:33   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אני בטוח שהשר אוחנה שינה את הוראות הפתיחה באש של משטרת ישראל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ושהוא לא סתם צבוע            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Ofer H
חבר מתאריך 9.8.18
29570 הודעות
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:53   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. הנקודה היא שבנט מדבר יותר מידי..  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  
אז הראו לו שכולו דיבורים.. או ספרים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Cat Catul לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.4.20
1342 הודעות, 2 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    22:31   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. לא ומר ראש הממשלה  
בתגובה להודעה מספר 30
 
  
חוק הלאום זה לפליטים האפריקאים לא ?

אה רגע ומה עם חאן אל אחמר ? הסיפוח ?
שנמשיך בקונצרט החארטות ? למה לא חסר            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Ofer H
חבר מתאריך 9.8.18
29570 הודעות
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    22:50   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. הלו.. בנט מדבר על הנגב ועל הגנבות בבסיסים. על זה אוחנה מגיב לו שהוא מברבר.  
בתגובה להודעה מספר 47
 
  
על הנושא הספציפי הזה של הנגב שבנט מדבר עליו אני ואני ואני.
שוב על הנושא הזה שבנט מדבר עליו ואומר אני ואני ואני.
שוב…            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Cat Catul לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.4.20
1342 הודעות, 2 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום שני ט' בניסן תשפ''א    00:48   22.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. בינתיים גם ביבי מדבר על הנגב אני ואני ואני  
בתגובה להודעה מספר 49
 
  
ירד אפילו לשתות איתם קפה

והיה לו אשכרה 15 שנה לעשות עם זה משהו .. הזיז למישהו?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אננס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.11.16
14281 הודעות, 106 מדרגים, 193 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:34   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אולי השר הכי כושל שהיה פה בזמן האחרון. למד להתבכיין ולהתקרבן כמו ליכודניק אמיתי.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איל השרון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.10.20
1828 הודעות, 19 מדרגים, 38 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:37   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. אל תזלזל. שאר שרי הליכוד נותנים לו פייט על תואר ''השר הכי כושל שהיה פה בזמן האחרון''.  
בתגובה להודעה מספר 3
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הרואה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.8.14
8177 הודעות, 40 מדרגים, 33 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:47   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. מסכים איתך.פשוט מזעזע.תפירת התפקידים העלובה הזו לא לפי כישורים וותק אלא לפי לקקנות.  
בתגובה להודעה מספר 6
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איל השרון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.10.20
1828 הודעות, 19 מדרגים, 38 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:49   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. מדוייק.  
בתגובה להודעה מספר 25
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דובר_אמת
חבר מתאריך 26.3.20
216 הודעות
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:36   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. הוראות פתיחה באש שייכות למפקדים ולא לשר  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
סתם ספין מעפן.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Androidog לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.2.19
7785 הודעות, 36 מדרגים, 59 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:38   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. הליכוד מפרסם סרטון סטריאוטיפי חדש שמזלזל באינטיליגנציה של בוחריו (אבל מה חדש) :  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אננס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.11.16
14281 הודעות, 106 מדרגים, 193 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:40   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. כבר שנים שהם מזלזלים בבוחרים שלהם, משום מה הם סבבה עם זה  
בתגובה להודעה מספר 7
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בהיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.2.19
8617 הודעות, 34 מדרגים, 56 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:50   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. למה זה זלזול בעיניך, זו המציאות כמו שהיא  
בתגובה להודעה מספר 7
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Volter לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.10.08
11366 הודעות, 58 מדרגים, 43 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:57   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. לא רואה בזה זלזול, הרבה לא מבינים את זה  
בתגובה להודעה מספר 7
 
  
גם הרבה אקדמאים שיושבים בבית            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
המקור
חבר מתאריך 19.2.09
51840 הודעות
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:39   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. אין גבול לספינים של הליכוד, ביבי שר הביטחון שינה משהו?  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
popay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.9.09
29586 הודעות, 287 מדרגים, 559 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:40   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. עובדתית הוא צודק , בנט היה שר ביטחון , האם שינה ?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


popayyap@gmail.com


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
beckham17 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.2.02
5559 הודעות, 22 מדרגים, 44 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    20:22   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. עובדתית זה לא בסמכות השר  
בתגובה להודעה מספר 10
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
popay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.9.09
29586 הודעות, 287 מדרגים, 559 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    20:44   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. יפה !! חיכיתי לתגובה הזו ממישהו . הרי מה הטענה של רלב , הביבי לא שינה את נוהלי פתיחה באש בצבא. והביבי לא יודע  
בתגובה להודעה מספר 37
 
  
לנהל את הצבא .

והנה באת ועשית סדר , שאפו.
דבריו של אוחנה נועדו לומר לבנט שגם הוא לא אחראי ולא בסמכותו לעשות זאת.


popayyap@gmail.com


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
tesla man לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.20
2351 הודעות, 28 מדרגים, 56 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:40   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. הפוסט המלא  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
נהגתי לכבד את בנט ושקד גם בחודשים בהם בחרו לעבור לאופוזיציה, אבל ההתנהגות שלהם בקמפיין הבחירות הנוכחי מאלצת אותי לחרוג ממנהגי.
השניים הללו, שבמידה רבה אחראים לתסבוכת הפוליטית בה אנו מצויים, לאחר שיצר ההרפתקנות וחוסר האחריות שלהם, בשילוב פער אדיר בין הדימוי העצמי הגבוה לבין התמיכה הציבורית הנמוכה, הביאו אותם שלא לעבור את אחוז החסימה בבחירות אפריל 19', להשליך עשרות אלפי קולות ימין לפח הזבל ולמנוע מהימין להקים ממשלה — תוקפים ותוקפים כאילו עד לפני שעתיים וחצי בערך לא כיהנו בתפקידים הכי בכירים בממשלות נתניהו.
נפתלי "לא קורונה לא מעניין" כתב ספר על איך מנצחים את הקורונה, והנה נתניהו, אף שלא קרא את הספר, ניצח את הקורונה — אבל בפער אדיר ממנהיגי העולם כולם ואנחנו יוצאים ממנה באופן שאין לו אח ורע.
אז אחרי שכתב ספר שלא ממש תפס, עבר לעולם הקולנוע — והוציא סרטון, הפעם על "אבדן המשילות בדרום והפשע המשתולל".
את הסרטון מלווה קולו של אביה של הילדה בת ה-10 שעברה טראומה נוראית כשעבריינים שהתפרצו לביתה שבדרום ונראים בו סרטונים של עבריינים בדואים מבצעים ירי באוויר.
אלא שחלק מהסרטונים הללו, ועוד רבים רבים אחרים, צולמו בזמן שאיילת שקד הייתה שרת המשפטים ונפתלי בנט בתפקידי שר החינוך ושר הביטחון.
האם שקד, שכשרת משפטים אחראית גם על תיקוני חוק העונשין, חוקקה ענישה מחמירה בעבירות אלימות או נשק? עונשי מינימום? האם היא פעלה, כמוני, כדי להכניס לספר החוקים סעיף שיעסוק בסחיטת דמי חסות (פרוטקשן), סעיף שלא היה קיים בספר החוקים?
האם בנט, שכה מזועזע מהפריצה לבסיסי צה"ל פעל כשהיה שר הביטחון כדי לשנות את הוראות הפתיחה באש במקרים אלו? כדי להדיח מפקדים?
האם הם עשו משהו ממה שהם מטיפים לו עכשיו בזמן שכיהנו בממשלה? מה, למען השם, עשיתם כשרים בממשלה? כתבתם ספרים והוצאתם סרטים?
אולי אקדיש גם פוסט לדברים שעשיתי במשך שנה אחת כשר משפטים בממשלת מעבר, שאיילת שקד לא עשתה ארבע שנים בממשלה קבועה.
כשר הבט"פ בחודשים האחרונים (עוד לא שנה) פעלתי באופן הבא כדי להבטיח את המשילות, החוק והסדר בכל רחבי הארץ:
1. מיניתי מפקדים חדורי רוח קרב שינהלו את המלחמה בפשיעה ובפרט המפכ"ל רנ"צ קובי שבתאי, שכמפקד מג"ב הפך את החיל למבוקש ביותר בקרב מתגייסים, שיצעיד את המשטרה מבחינה טכנולוגית-מודיעינית-מבצעית שנות דור קדימה.
2. הקמנו את אגף סי"ף — סיכול פשיעה בחברה הערבית, בעלות של עשרות מיליונים ותקנים. האגף יעסוק לא רק בבינוי תחנות משטרה בחברה הערבית וגיוס שוטרים אלא גם ייקח תחומי אחריות ויפעיל דסק סכסוכים ארצי, כוח משימה חברתי ועוד, כשהדבר החדשני הוא שהאגף יתמקד בסיכול הפשע לפני שקרה, ולא רק חקירתו אחרי.
3. הפעלנו את הכוחות המיוחדים (ימ"מ, החטיבה הטקטית של מג"ב ועוד) בכפרים מחוללי הפשיעה, בטובא זנגריה, בטמרה, בטורעאן ועוד — שהביאו בשבועות האחרונים לבלימה משמעותית של הפשיעה, ירידה באירועי הירי והסד"ח. בחודשיים הראשונים של 2021 ישנה עליה של 67% בתפיסות כלי הנשק במחוז הצפוני ביחס לאשתקד.
4. הפעלנו בנגב כוחות משימה מיוחדים:
א. ברהט — הפעילות כבר הניבה פירות של תפיסות נשק ומעצרים, ירידה באירועי הירי.
ב. בבאר שבע — תושבי באר שבע ובעלי העסקים אכן מרגישים נוכחות משטרתית מוגברת וזמינה.
ג. בצירי הדרום — במטרה למנוע ולטפל באירועי ביריונות בכבישים, גם כאן מורגשת נוכחותם.
5. מפלג שלם בלהב 433 הוסב למלחמה בתופעת הסד"ח — המפלג מפעיל את כל היכולות המיוחדות שביחידה הארצית ואוסף ראיות שיבשילו למעצרים ולכתבי אישום.
בניגוד לחדשות הכזב שמנסים למכור לכם, בכל צבר האירועים של השבועות האחרונים — המעשה הנפשע שבוצע בבת ה-10, הפריצה לבסיס שדה תימן וגניבת עשרות אלפי כדורים ואמל"ח, הפריצה לבסיס נבטים שהעמידה מדינה שלמה על הרגליים ואת יוקרתו של צה"ל על כף המאזניים, השוד באמצעות מאצ'טה של הרכב ועוד — בכולם המשטרה פעלה ושמה את המבצעים מאחורי סורג ובריח.
מכאן הם בידי מערכת המשפט, אותה מערכת שאיילת טיפחה ארבע שנים כשרת משפטים בממשלה קבועה (היכולה לחוקק ולמנות שופטים, להבדיל מממשלת מעבר).
בכוונתנו לעבות משמעותית את כוחות המשטרה בעוד כאלפיים שוטרים ברחבי הארץ בכלל ובדרום בפרט, במטרה להביא להפיכה ביחס שבין כנופיות וארגוני הפשע שבחברה הערבית לבין המשטרה — מכות ברזל גדולות וכואבות עומדות לנחות עליהם.
המשטרה תנצח אותם בדיוק כפי שניצחה את ארגוני הפשיעה במגזר הכללי (פרשה 512 ועוד). המשטרה, חרף כל האתגרים והקשיים, עושה עבודה יוצאת דופן שברובה לא מובאת לידיעת הציבור (כן, אם לא שמתם לב, גם התקשורת בקמפיין עם אג'נדות משלה).
בנוסף, התעמולה של בנט ושקד מלאה פערים, חצאי אמיתות ושקרים.
להלן מקצת הטענות למול העובדות:
1. "אם יהיה צורך, יש להכניס כוחות מג"ב לדרום"
-שקד | 15.3 | ישראל היום
*העובדות:*
בכל אחד מהמחוזות הגיאוגרפיים של המשטרה פועלים כוחות מג"ב מאז ומעולם. כדאי קצת להכיר את הנושא עליו מתבטאים לפני שעושים זאת.
2. "למה לוחם אגוז לא ירה בערבים שחטפו לו את הנשק?... היה מצופה מלוחם לדרוך נשק ולירות במחבלים הללו... אך במקרה זה--לא הלוחם אשם, אלא הרוח שמגיעה מלמעלה, מהדרג המדיני. בואו נאמר את האמת: בראשו של כל חייל עוברת המחשבה שאם יירה ברובה שלו, הוא עלול לגמור כמו אריה שיף שירה בפורעים בערד ועכשיו עומד לדין על כך! ממשלת ישראל הרסה את ההרתעה של ישראל"
-בנט | 5.3 | בפייסבוק
"בשנים האחרונות הדרום הפך למערב הפרוע, זה בא לידי ביטוי בהשתלטות בלתי חוקית על קרקעות, התפרצות לבסיסי צה"ל וגניבת נשקים"
-שקד | 13.3 | מעריב
*הפערים והעובדות:*
א. אדם שמעולם לא צרך חדשות מימיו, עוד היה מאמין שבנט לא היה שר ביטחון עד לפני שנה. אם ההנחה הסמויה בטקסט שלו נכונה, והיא ששר הביטחון יכול לקבוע את הוראות הפתיחה באש, או להשפיע עליהן לכל הפחות – מדוע לא שינה אותם בעצמו/הנחה לשנות אותם כשכיהן בתפקיד?
ב. אותו אדם גם היה מתרשם ששקד מעולם לא כיהנה קדנציה מלאה במשרד המשפטים. מי שמגיש כתבי אישום, כידוע, היא פרקליטות המדינה. האם במהלך תקופתה במשך 4 שנים נעשתה רפורמה משמעותית בפרקליטות? האם בנט ושקד עשו את המינימום המתבקש וקראו פומבית לבטל את כתב האישום נגד אריה שיף? ביקרו אצלו בבית?
ג. האחריות על אבטחת בסיסי צה"ל היא של צה"ל. למרבה הצער, גם בתקופתו של בנט כשר הביטחון תקפו חיילים, פרצו לבסיסים וגנבו מהם אמל"ח. מה הוא עשה כדי לשנות את המציאות הזאת? האם דרש הדחה של מפקדים מבסיסים בהם נגנבו נשקים ואמל"ח? קידם שינויים מבצעיים שיחזקו את הגנת הבסיסים? החמרת ענישה? פעל לשנות את הוראות הפתיחה באש?
3. "איפה אוחנה? מדוע נאלמתם לפתע"
-בנט | 4.3 | בטוויטר
"עד לרגע זה אף שר בממשלת הליכוד לא טרח להתבטא ולו פעם אחת בנוגע לארוע הפריצה של כנופייה בדואית והפגיעה בילדה בת 10 ביישוב בדרום"
-נפתלי בנט | 14.3 | בפייסבוק
סרטונים בנוגע למקרה המזעזע בילדה בת ה-10 בהם מופיעים גם אירועים שונים בדרום הארץ
-שקד | 17.3 // בנט | 19.3 | בפייסבוק
*הפערים והעובדות:*
א. לפני נתוני "יפעת מחקרי מידע" ערכתי עשרות רבות של הופעות תקשורתיות בחודש פברואר ומוקמתי שלישי מבין שרי הליכוד, אחרי שרי הבריאות והחינוך, מטעמים מובנים.
ב. כמעט בכל אחת מההופעות התייחסתי לפשיעה בחברה הערבית ולאירועים הקשים שאירעו, כולל לפגיעה בילדה בת ה-10. כך היה גם בחודש מרץ, וזאת נוסף על התייחסות ענפה פה בעמוד.
ההבדל בין בנט לביני, הוא שעשיתי זאת לא רק בתקופת בחירות — אלא מתחילת כהונתי בתפקיד, והדברים מתועדים ועוד יחקקו בדברי ימי המשטרה, בעוד הוא נזכר בנושא בעיקר במערכת הבחירות הנוכחית.
ג. כעת, בנט עושה שימוש ציני במקרה המזעזע של הילדה שעברה טראומה נוראית לטובת קמפיין הבחירות שלו. האבא זועק את כאבו הנוראי וליבי איתו, עם בתו והמשפחה. כאמור, המשטרה תפסה את העבריינים ושמה אותם מאוחרי סורג ובריח, תוך זמן קצר והפעלת משאבים ואמצעים ייחודיים.
4. "כל הדבר הזה קורה מתחת לאף שלנו ובגיבוי מלא של בג״צ"
-בנט | 15.2 | בפייסבוק
"לשנות בחקיקה את העונשים המגוחכים"
-בנט | 28.2 | בפייסבוק
*הפערים:*
א. בימינה לא מפסיקים להתפאר ב"מהפכה" שעשתה שקד במשך קדנציה מלאה של 4 שנים במינוי שופטים בבתי המשפט ובבג"צ. איך אפשר להתגאות ב"מהפכה" ביד אחת וביד השנייה לציין שבתי המשפט לא מספיק מחמירים ושבג"צ מגבה את פעולות העבריינות? או מהפכה או עוד מאותו הדבר – אי אפשר גם וגם.
האמת היא ששקד לא חוללה שום מהפיכה אלא להיפך, העמיקה את תחלואי מערכת המשפט.
ב. הידעתם שחוק העונשין מצוי באחריות משרד המשפטים? שר המשפטים הוא המוסמך להגיש הצעות חוק להחמרת הענישה, למשל. הייתכן שקדנציה של 4 שנים בממשלה מתפקדת אינה מספיקה להעביר הצעות חוק שיחמירו את הענישה בפשיעה?
5. "ראש הממשלה והשר לביטחון פנים שאחראי לנושא לא עושים דבר"
-בנט | 28.2 | בפייסבוק
*שקר מוחלט וחדשות כזב, כפי שהראיתי כאן בדברים*. ופירטתי רק מקצתם.
אז אם אתם מתרשמים מספרים, סרטים ודיבורים — הצביעו בנט.
אם אתם רוצים מעשים וביצועים — אנחנו כאן. ממתינים לכם עם פתקי מחל — הליכוד בראשות נתניהו להנהגת המדינה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
tesla man לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.20
2351 הודעות, 28 מדרגים, 56 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:46   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. הם ראו שחא מפריע למצבעי הליכוד שקרים אז הם פשוט ממשיכים לשקר  
בתגובה להודעה מספר 11
 
  
בסגנון עשיתי בשנה מה שאיילת שקד לא עשתה 4 שנים.
אוחנה בעבר היה עוד איך שהוא דמות אצלי איבד את זה לחלוטין בבחירות האחרונות כל היום עסוק בלהתחנף לביבי שר הפנים כושל (כל תקופת הקורנה נתן גיבוי למעשים הזויים של המשטרה חשבתי שזה נקודתי ויעבור כנראה שזה האיש)            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
משה בן אברהם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.2.15
13890 הודעות, 54 מדרגים, 95 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:40   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. כולם יודעים את התשובה... חונטת בג''ץ ופרקליטות.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
עד שלא יפרקו אותם מהסמכויות האינסופיות שהם נכסו לעצמן הכל ישאר אותו דבר.


כך אזדרע שמא גליפא מפורש בארבעין ותרין אתוון דעובדא דבראשית.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
GiM
חבר מתאריך 27.11.20
499 הודעות
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:41   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. בחייאת אוחנה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
הר נתניהו עצמו היה שר ביטחון במשך שנה מנובמבר 18 עד נובמבר 19 ולא שינה שום דבר.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אור_יקרות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.07
71568 הודעות, 369 מדרגים, 655 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:42   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. תקראו את כל הפוסט ולא רק כותרת  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
beckham17 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.2.02
5559 הודעות, 22 מדרגים, 44 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    20:28   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. יש דברים יותר חשובים לעשות מלקרוא את מגילת אוחנה  
בתגובה להודעה מספר 15
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דוד חצורניק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.12.13
4171 הודעות, 42 מדרגים, 80 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:43   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. מצחיק שלשניהם היה כח לשנות ולא שינו ומעבירים ביקורת  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
תאכלס... ממשלת "ימין" כבר מעל 12 שנה ולא שינו            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
8 זה בדם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.2.18
11467 הודעות, 86 מדרגים, 161 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:45   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. מי האוחנה הכושל יותר? זה מביתר או חדל האישים מהממשלה?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
האחד(מביתר) משרתם של כל האדונים: טביב, חוגג ועוד היד נטויה.
השני(מהממשלה) משרתו של אדון אחד.
האמת? הכרעה כל כך קשה, חייבים VAR            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
23338 הודעות, 163 מדרגים, 283 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:46   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. כל האמת ב''מונולוג '' של אוחנה . שאפו . הגיע הזמן לומר את האמת על הצמד הלא הישגי הזה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


- בנט משקר לכולכם ,המחנה הלאומי ומצביעי הימין לא מעניינים אותו ! מעניין אותו רק הכיסא !


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
beckham17 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.2.02
5559 הודעות, 22 מדרגים, 44 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    20:24   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. מסתבר שהאמת היא מושג גמיש  
בתגובה להודעה מספר 19
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שולץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.7.14
25757 הודעות, 77 מדרגים, 75 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:46   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. מן האפסים הגדולים בתולדות הליכוד וברוך השם יש הרבה שם.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קרידו 2 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.11.19
5860 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:46   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. כל מה שנאמר בשבוע הבחירות לא שווה את הביטים שנכתבו עליו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
החתול הסמוראי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.12.08
11727 הודעות, 69 מדרגים, 114 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    19:54   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. מה הוא עשה כשר משפטים?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
חוץ מלהביך את דן אלדד            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ANTI-PC לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.8.18
5804 הודעות, 106 מדרגים, 203 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    20:40   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. מר אוחנה הנכבד. סליחה אבל תגובתך לא רק מטופשת אלה גם ילדותית שלא לאמר דיבילית משהו.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מצד אחד אני מבין את הרצון להעמיד את צמד החמד הפופוליסטים על מקומם.
אך הזו ההצהרה הדיבילית הזו?

מצופה ממך במקום לתקוף אותם בטענה די מטופשת "גם אצלכם היו גנבות".

שהרי בשורה תחתונה *הגנבות עדיין המקיימות* וכולנו (הציבור) נפגעים מזה ומכיוון שהציבור רואה *בכולכם* אשמים!
כרגע זה לא הזמן לברר/להאשים מי יותר מי פחות.
כי מבחינת רוב הציבור *כולכם* אשמים.

היה מצופה ממך לבחור לכוון את התגובתך דווקא לקריאה לשיתוף פעולה לשינוי המצב הקיים.
ואפילו תוך עקיצה בסיום למר בנט והגברת שקד. בסיגנון
"גם אם תתמכו מהאופוזיציה"
או שהו כזה.

מר אוחנה הנכבד.
התשובה "גם אצלכם היו גנבות מדוע לא שיניתם את ההוראות פתיחה באש" כשבמשמרת שלך כשר המשטרה וגנץ שר הביטחון זו פשוט תגובה דיבילית!!!

אם הסמכות של המשטרע פח מוגבלת רק לשטחי מדינת ישראל.
וטרטוריה של בסיסי צה"ל אינה נכללת בסמכות הזו אבל הגנבות מתוך השטח, כן.

ישנן שתי אפשרויות לפחות להלחם בגנבות ובגנבים מצד המשטרע פח והיה מצופה ממך כשר המשטרע לדרוש מהם לבצע.

א) להתייחס לגנבות האמל"ח וציוד צה"ל בידי הגנבים הבדואים כהברחת נשק לתחומי מדינת ישראל.
שהרי יש הבדל ברור בין הטרטוריה הצהלית לבין הטרטוריה האזרחית.

ב)להרים צפלין 24/7 בכל איזור עם ריכוז ישובים של פורעי חוק מועדים ולהגיב לכל אירוע כשהוא חם חם ולא לחכות שבועות וחודשים עד שימכרו הנשקים ואז יגיעו לגנבים וגם אז הם יוצאים בלי כלום.

מבין את כוונתי מר אוחנה?

רוצים לדעת מדוע המצב לא משתנה.
רוצים לשמוע איך אתם פועלים לפתור את המצב.
כי בינתיים אנחנו לא רואים שינוי במצב בפועל ולא איך המכוונים להלחם נגד הגנבים.(בין אם גנבים מהצבא ובין גנבים אזרחיים)

נשמח לשמוע איך אתם מתכוונים לבצע את זה.
לא מעוניינים לשמוע התגוננויות ילדותיות ודיביליות.

היינו שמחים לשמוע יותר קריאה לעזרה מיצדכם לשינוי המצב מכל מפלגה שהנושא מציק לה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צללפון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.8.13
8877 הודעות, 54 מדרגים, 100 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    21:10   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. שקד מינתה 4 שופטים שמרנים לעליון ועוד 300 בסך הכל. אוחנה מינה מ''מ משרד וגם את זה מנדלבליט סיכל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
זה ההבדל ביניהם            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
tesla man לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.20
2351 הודעות, 28 מדרגים, 56 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    22:28   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. מה שנכון  
בתגובה להודעה מספר 42
 
  
ליכודניקים לא רוצים עשיה רק הבטחות            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
hershko
חבר מתאריך 3.7.18
696 הודעות
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    22:09   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. צאו מהסרט לא ישנו בחיים את הוראות הפתיחה באש  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ותמידנמצא שםבקצה בגץ            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
36111 הודעות, 117 מדרגים, 201 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    22:26   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. יש מה לענות על כל משפט של אוחנה, אבל בגדול זה לא ראוי ליחס.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


אריק שרון עשה התנתקות אחת, נתניהו עשה שלש: בנגב, בשטחי C, במערכת המשפט.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
tesla man לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.20
2351 הודעות, 28 מדרגים, 56 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    22:37   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. יוסף ראית את הפוסט של הללו הקרן לקידום ישראל בעולם  
בתגובה להודעה מספר 45
 
  
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2878409095763349&id=1569597743311164&__tn__=%2As%2As-R            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
54756 הודעות
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    23:05   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. בנט הסכים להיות שר ביטחון בובה, חסר סמכויות אמיתיות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


באוגוסט כתבתי כאן שלהערכתי שישראל כבר ביקשה מטראמפ אישור לרכוש חיסוני קורונה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סקוט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.20
8167 הודעות, 58 מדרגים, 108 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בניסן תשפ''א    23:05   21.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. כי הוא קשקשן  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קרידו 2 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.11.19
5860 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום שני ט' בניסן תשפ''א    00:53   22.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. שיגיע כבר יום רביעי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  

תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות