גירסת הדפסה   אשכול נעול - לקריאה בלבד
 
   
   
קבוצות דיון סקופים נושא #690346 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 690346        
אין עולם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.2.20
3429 הודעות, 30 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:26   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

העובדות מוכיחות: אתר ‘וואלה’ לא העניק סיקור אוהד לנתניהו  

 
  
ננעל בתאריך 05.04.21 בשעה 19:15 על-ידי Mr W. סיבה: ידיעה מ2018
 
https://mida.org.il/2018/02/27/%D7%94%D7%A2%D7%95%D7%91%D7%93%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%95%D7%9B%D7%99%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%90%D7%AA%D7%A8-%D7%95%D7%95%D7%90%D7%9C%D7%94-%D7%9C%D7%90-%D7%94%D7%A2
%D7%A0%D7%99%D7%A7-%D7%A1%D7%99/

פורסם בחשבון הטלגרם של ראש הממשלה

https://t.me/bnetanyahu/2489

מחמאות ללפיד, יח”צ למני נפתלי, הדהוד מסרים של אובמה ותשבחות לג’יבריל רג’וב: כך סיקרו ב’וואלה’ את מערכת הבחירות האחרונה

“התבטאויותיו של ראש הממשלה בדבר הערבים שנוהרים לקלפיות בהמוניהם היכו ברבים כרעם ביום בהיר. אך מי שצפה בתנועת ענני הגזענות השחורים אל עבר מרכז השיח הפוליטי בישראל לא היה מופתע כלל. אין מרחק רב בין צמצום הפער שהשיג נתניהו ב-96 מול שמעון פרס, באמצעות הסיסמה ‘נתניהו. זה טוב ליהודים’, לבין מסרי ההסתה המאיימים שהשמיע מעל כל במה שניתנה לו ביום הבחירות ובימים שקדמו לו. ההבדל הוא שהפעם ראש הממשלה עבר מעשיית צרכיו במימי הבריכה הבטוחים להטלתם מהמקפצה האולימפית”

(מתוך מאמרו של דוד רמז, “לא לחכות ארבע שנים”, מדור הדעות של ‘וואלה’, מרץ 2015).

אחד החשדות הנחקרים בפרשת תיק 4000 הוא שראש הממשלה נתניהו ומשפחתו קיבלו סיקור אוהד באתר ‘וואלה’ בתמורה להטבות שקיבל בעל השליטה בבזק שאול אלוביץ’ ממשרד התקשורת. טענה זו נשמעת מעט מוזרה למי שבאמת עוקב אחר הקו המערכתי של מערכת החדשות ב’וואלה’ בשנים האחרונות; ואכן סקירה שביצענו ב’מידה’ אחר הסיקור החדשותי השוטף, מאמרי הפרשנויות וטורי הדעה שהתפרסמו בתקופת הבחירות האחרונות מעלה כי הסיקור שהעניק ‘וואלה’ לנתניהו רחוק מאוד מלהיות אוהד.

כך למשל אותו טור של דוד רמז, שציטוט ממנו מופיע מעלה ושכבר בפתיחתו לא מותיר ספק בנוגע לדעתו השלילית על ראש הממשלה. רמז מאשים את נתניהו בגזענות, הסתה ואף ממשיל את אמירותיו לעשיית צרכים. המאמר המכפיש לא היה חריג בנוף המאמרים שפורסמו במדור הדעות של ‘וואלה’ במהלך הבחירות האחרונות. למעשה, קרוב ל-75 אחוזים מטורי הדעה בתקופת הבחירות (דצמבר 2014 – מרץ 2015) היו עוינים כלפי ראש הממשלה, ועוד בתקופה קריטית כמו מערכת בחירות.

המאמר הפופולארי ביותר ב’וואלה’ בחודש דצמבר 2014 נשא למשל את הכותרת “תתרגלו במהירות ליום שאחרי נתניהו”. כלומר, ב’וואלה’ מאכילים בכפית את הקוראים עם מסר ברור: אל תחששו לא להצביע לליכוד. מאמר נוסף באותו חודש נכתב על ידי הכתב המדיני של האתר באותה העת, אמיר תיבון. שם המאמר: “הבוחר הישראלי צריך ללמוד מהמשבר הרוסי”. לדברי תיבון, “דווקא ‘המנהיגות החזקה’ של פוטין היא שגרמה למשבר ההרסני (ברוסיה), ומה יש לציבור הישראלי ללמוד מכך”. גם כאן המסר ברור: פוטין רע לרוסיה, נתניהו רע לישראל. גם התמונות שליוו את שני המאמרים היו מאוד לא מחמיאות לנתניהו, בלשון המעטה.

גם סגן עורך ‘וואלה’ בזמנו, אודי הירש, פרסם סדרת מאמרים חריפים נגד ראש הממשלה. באחד מהם כינה הירש את יום הבחירות “יום אסון” בעקבות סרטון “הערבים נוהרים לקלפיות” של ראש הממשלה. במציאות התברר כי המצביעים הערבים, המשויכים אלקטורלית לשמאל הקיצוני, אכן נהרו לקלפיות בפער של כמעט 100 אלף מצביעים לעומת הבחירות הקודמות, בין היתר בעידודו הפעיל של יו”ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן.

מאמר אחר זכה לכותרת האוהדת לראש הממשלה “מעגל הכשפים האכזרי של נתניהו”, ונטען בו כי מצביעי נתניהו הם מטומטמים. ההטיה הבוטה לשמאל באה לידי בביטוי במאמרים רבים נוספים, בין היתר פרי עטם של אלדד יניב ומנכ”ל בצלם חגי אלעד. לצד מבול המאמרים נגד הליכוד ונתניהו, ניצבו בבדידות מזהרת מאמריהם של דני דנון שקרא “לחזור לליכוד האמיתי” ועומר דוסטרי שבמשתמע צידד בנתניהו.

לסיכום, לפחות 17 מבין 23 מאמרי דעה שהתפרסמו בתקופת הבחירות ועסקו בנתניהו במישרין ובעקיפין היו שליליים כלפי תנועת הליכוד והעומד בראשה. כפי שמכנים זאת במשטרת ישראל: סיקור אוהד לנתניהו.

“מכונת יחסי הציבור” שלא הייתה

הנתונים על ההטיה נגד נתניהו במדור הדעות של ‘וואלה’, וכפי שיפורט בהמשך גם בחלקים אחרים של האתר, מתנגשים כאמור עם ההנחה העומדת ביסוד תיק 4000 ולפיה ראש הממשלה זכה לסיקור חיובי מ’וואלה’ בתמורה להטבות כספיות.

חלק נכבד מהממצאים המוכיחים לכאורה קיומו של סיקור אוהד כלפי נתניהו מתבססים על תחקיר שפרסם גידי וייץ ב’הארץ’ באוקטובר 2015 ובו נטען כי אתר ‘וואלה’ “פעל בשירות נתניהו”. לאחרונה נחשפו גם הקלטות שונות ומסרונים המחזקים לכאורה את הגרסה כי הופעל לחץ לסיקור אוהד כלפי ראש הממשלה ובני משפחתו.

בתחקיר ‘הארץ’ מובאות מספר דוגמאות ל”סיקור אוהד” לכאורה, הנוגעות בעיקר לבני משפחתו של ראש הממשלה. וייץ גם מציין כי פרסום ראיון שנערך עם ראש הממשלה נדחה במספר ימים בעקבות לחצים מצד מקורבי נתניהו. לפי וייץ, בבחירות האחרונות “גברה” מגמת ההגנה על בני הזוג נתניהו ו”מכונת יחסי הציבור המשיכה בפעולתה”. לאחרונה גם טענו גורמים ב’וואלה’ כי לקראת ואחרי בחירות 2015 – נקודת זמן קריטית בעסקת המיזוג בין יס לבין בזק – ההוראות הפכו ממוקדות יותר ונגעו לסיקור אוהד לנתניהו עצמו.

אולם בדיקה של התכנים הרבים שהועלו ב’וואלה’ במהלך הבחירות האחרונות, שהיו אמורות להיות רגע המבחן של ‘וואלה’ כעלון תעמולה בשירות נתניהו, מעלה תמונה שונה לגמרי.

חשוב לציין כי מטרת הסקירה אינה הפרכת טענות ללחצים כאלו ואחרים מצד בעלי ‘וואלה’ לטובת ראש הממשלה, אלא בחינת השאלה האם ללחצים אלו לכאורה היתה השפעה על אופי הסיקור של ראש הממשלה.

ואכן נראה שבמבחן התוצאה, אלוביץ’ נחל כישלון חרוץ: ב’וואלה’ אכן העניקו “סיקור אוהד”, אך מי שזכו בו לא היו נתניהו והליכוד אלא דווקא יריביו הפוליטיים ומי שייחלו להפסדו בבחירות: הרצוג, לפיד, הנשיא אובמה ואפילו מני נפתלי. הטענות כי וואלה שימש “מכונת יחסי ציבור משומנת” בשירות ראש הממשלה מעולם לא נשמעו מופרכות יותר.

תעמולה ללפיד

ב-1 במרץ 2015, כשבועיים לפני הבחירות, דיווחו ב”וואלה’ על הפגנת עובדי מפעלי ים המלח מול מעון ראש הממשלה בבירה. הרקע להפגנה: סכנת פיטורים שריחפה מעל ראשם של מאות מעובדי כיל.

https://rotter.net/User_files/forum/606b2cef4e5d2fdc1.jpg 

מפעלי ים המלח מצויים בבעלות פרטית של משפחת עופר, ולכן לממשלה לא אמורה להיות נגיעה למדיניות העסקת העובדים בחברה. למרות זאת, בתקשורת ובשמאל ביקשו לנצל את ההזדמנות האלקטורלית ולמנף את המשבר כדי להתנגח באמצעות עובדי החברה בראש הממשלה. ב’וואלה’ הצטרפו גם הם לחגיגה: “מאות עובדי כיל בבירה: ‘מי ראש הממשלה, ביבי או עידן עופר’?”, בישרה הכותרת.

יו”ר ‘יש עתיד’ יאיר לפיד נאם גם הוא בהפגנה וזכה מ’וואלה’ לסיקור מחמיא, תוך שהוא תוקף בחריפות את ראש הממשלה. ב’וואלה’ לא טרחו להעלות בפני הקוראים את האפשרות כי לפיד מבקש לגרוף הון פוליטי לפני הבחירות, על גבם של העובדים. הרמיזות בימים שקדמו לבחירות הפכו ביום הבחירות עצמו לתעמולה מובהקת נגד הימין ובעד לפיד. “אמונה עיוורת? עובדי כיל כבר לא בטוחים שיצביעו לליכוד”, הייתה לשון הכותרת הראשית של ‘וואלה’ ב-17 במרץ.

במילים אחרות, ב’וואלה’ רק לא זלזלו באינטליגנציה של עובדי כיל רק מכיוון שהם אנשי ליכוד, אלא גם ביקשו לפגוע במורל של כלל מצביעי הימין. כותרת המשנה של הידיעה, עליה היתה חתומה מערכת האתר, כבר מהווה תעמולת בחירות בוטה המדרדרת את המושג אתיקה עיתונאית לשפל המדרגה: “עובדים רבים במפעלי ים המלח ובתרכובות ברום נהגו להצביע מח”ל במשך שנים רבות”, נכתב, “אולם בעקבות המשבר האחרון, חלקם אינו הולך בעיניים עצומות אחרי מפלגת השלטון. ‘לפיד הוא היחידי שממש הרגשתי אותו בשטח, לטובתנו'”.

מערך הדוברות של ‘יש עתיד’ לא היה יכול לנסח זאת טוב יותר, שמישהו יקרא למשטרה.

מהללים את דו”ח המבקר

במהלך פברואר 2015, כחודש לפני הבחירות, פרסם מבקר המדינה יוסף שפירא שני דו”חות בהפרש של שבוע המאירים את נתניהו וממשלתו באור שלילי ביותר ועסקו במעונות ראש הממשלה ומשבר הדיור.

בליכוד זעמו על שפירא בטענה כי הוא מעמיד עצמו לרשות השמאל והתקשורת, שכצפוי מינפו את דוחותיו באופן פוליטי מובהק. כפי שהוכחנו ב’מידה’, שפירא פרסם את הדוחות בעיתוי הרגיש של תקופת הבחירות לאחר מסע לחצים מתוזמר מצד רביב דרוקר ועיתון ‘הארץ’, בשירות בוז’י הרצוג והמחנה הציוני.

ב’וואלה’ יישרו קו עם יתר אמצעי התקשורת שהתעלמו כמעט כליל מטענות הליכוד והעניקו לדו”חות המבקר נפח עצום, בדמות מדור מיוחד. המדור הכיל 18 אייטמים, לפחות 12 מתוכם, שני שלישים, היו בעלי טון שלילי כלפי ראש הממשלה.

בכותרת הידיעה של הכתב הפוליטי עמרי נחמיאס נכתב למשל: “‘בזבזנות מופרעת’: התגובות במערכת הפוליטית לדוח המבקר”.

כותרת המשנה אף החריפה את הטון:”‘שחיתות’, ‘הפקרות’ ו’ניתוק’ הן רק חלק מהמילים שבהן השתמשו חברי הכנסת מהאופוזיציה כדי לתקוף את נתניהו על רקע הממצאים שפורסמו על מעון ראש הממשלה ועל ביתו הפרטי. ‘את הריקבון שעולה מהפרשיות אפילו מושיק גלאמין לא יוכל לנקות'”.

לפי ‘וואלה’, מסתבר, “המערכת הפוליטית” היא שם נרדף ל”חברי הכנסת מהאופוזיציה”.

ב’וואלה’ לא הסתפקו במתן סיקור אוהד לאופוזיציה – משאב יקר מנשוא בתקופת בחירות – אלא גם הצטרפו לעליהום של יתר אמצעי התקשורת נגד המבקר, בטענה כי שפירא עשה הנחות לנתניהו ו”גנז” חומרים נגד ראש הממשלה. במאמר פרשנות לדו”ח ביקרו ב’וואלה’ את שפירא כי הוא “הלך על ביצים” והיה “זהיר מדי בקביעותיו האתיות”. מאמר נוסף ביקש לצייר את ראש הממשלה כמי שיצר תקדים ל”תרבות של נהנתנות (ו)בזבוזים” ביחס לראשי ממשלה קודמים.

אייטם נוסף החניף למגישה גאולה אבן על ה”קשיחות” שהפגינה כאשר ראיינה את זאב אלקין על דו”ח המבקר. ב’וואלה’ גם פמפמו לקוראיהם את התחושה כי בעקבות דו”ח המבקר נתניהו הולך ומסתבך בפלילים.

כאמור מדובר על תקופת בחירות, כך שהקורא הממוצע יכול להסיק שלא ראוי ואף אין טעם לבחור בראש ממשלה שעתיד לעמוד לדין. בסופו של יום, כידוע, אף אחת מהפרשיות לא הבשילה לכתב אישום מלבד תיק החמגשיות, שגם בו הנאשמת היא רעיית ראש הממשלה, ולא נתניהו עצמו. לאחרונה נערך שימוע בתיק ובקרוב צפוי לקבל היועמ”ש החלטתו בנושא.

יחסי ציבור למני נפתלי

חלק מרכזי בסיקור דו”חות המבקר נגע למני נפתלי, אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה. אחת הטענות שהועלו בתחקיר ‘הארץ’ היתה כי נפתלי זכה לסיקור עוין ב’וואלה’, בהוראת מקורבי ראש הממשלה. האמת מצויה דווקא בקצה השני של הסקאלה.

לא פחות מארבע כתבות שונות, קרוב לרבע מנפח הסיקור הכולל ב’וואלה’ של דו”חות המבקר, הוקדשו לאב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה. כלל הכתבות נטו חסד לנפתלי.

בכתבה אחת סיפרו לנו כי נפתלי “ממש ממש פגוע” ועורכת דינו הטיחה בראש הממשלה ורעייתו “תתביישו לכם”. בכתבה נוספת תיארו באתר את נפתלי כז’אן דארק ש”מצפצף על הנהלים” בכמיהתו לצדק. בשני אייטמים אחרים תפקדה ‘וואלה’ כמערך יחסי הציבור של נפתלי שאיים לתבוע את הזוג נתניהו (“עברו כל גבול”) וגילה שגעון גדלות כי מאיימים על חייו והוא זקוק לאבטחה צמודה.

80 אחוז מאמרים ביקורתיים

אחד האירועים הדרמטיים ביותר בקמפיין הבחירות האחרון היה נאומו של נתניהו בקונגרס האמריקני, שבועיים לפני הבחירות. גם כאן הסיקור היה שלילי ביותר כלפי ראש הממשלה. בדומה לאירועים אחרים, ‘וואלה’ הקדיש גם לנאום מדור מיוחד שכלל 16 כתבות ומאמרים. לא תופתעו לשמוע כי 13 מתוכם, מעל ל-80 אחוז, היו שליליים כלפי נתניהו. בנוסף, כל הכתבות במדור לוו בסטריפ מיוחד עליו התנוססה תמונה מאוד לא מחמיאה של נתניהו.

על מנת להבין עד כמה עוין היה הסיקור של ‘וואלה’ לנאום בקונגרס ניתן ללמוד מהכתבה הראשית של המדור: “נתניהו רוצה שארה”ב תלכלך את הידיים”. המאמר חתום על ידי ג’רמי בן עמי, נשיא שדולת השמאל היהודית-אמריקנית ג’יי סטריט, הידועה בעוינותה כלפי ראש הממשלה ויש יגידו גם מדינת ישראל. בן עמי, שהפעיל מערך משומן של יחסי ציבור לטובת הסכם הגרעין, התגאה לפי מסמכי ויקיליקס כי ארגונו אחראי למגמת ההתרחקות של המפלגה הדמוקרטית מישראל.

בנוסף, במבצע ‘צוק איתן’ סירבו בג’יי סטריט להשתתף במפגן תמיכה בישראל ובוועידת הארגון נשמעו שלל התבטאויות אנטי־ציוניות, ובראשן האמירה כי “אפשר לדמיין מצב שהיהודים יהיו מיעוט בישראל”. ב’וואלה’ כאמור בחרו להציב את מאמרו של נשיא ג’יי סטריט בחזית המדור.

במקביל למאמרו העוין של בן עמי, פתח הכתב המדיני של האתר אמיר תיבון בבליץ של מאמרים המבקרים בחריפות את נתניהו ומציירים את אובאמה כמנצח הגדול של הנאום בקונגרס: “אובאמה מחייך”, קבע תיבון, שבמאמר אחר טען כי נתניהו דווקא סייע לאובאמה לאשר את הסכם הגרעין (טענה שגויה עובדתית).

תיבון גם האשים את ראש הממשלה בפגיעה ביחסי החוץ של ישראל. ב’וואלה’ הרבו להדהד את מסריו של אובאמה ואנשיו כי נאומו של ראש הממשלה חסר תכלית ואף עלול להוות “בגידה באמון” בין שתי המדינות.

הכתב לענייני ערבים של האתר אבי יששכרוף תהה כיצד יצליחו “לכבות את השריפות שידליק נתניהו” בעקבות הנאום. ב’וואלה’ גם הקדישו אייטם מחמיא לנאומו המקביל של הרצוג בעוטף עזה, אף שבדיעבד אפילו הרצוג עצמו הודה כי לא היה מדובר בנאום מוצלח במיוחד.

אף לא אחד מכותבי ‘וואלה’ הציע זווית חיובית כלפי הנאום, אליו הוזמן ראש הממשלה על ידי חברי קונגרס רפובליקנים ועסק בנושא המהותי ביותר לביטחונה של מדינת ישראל. בתקשורת האמריקנית דווקא ידעו לשבח את הנאום, שהוגדר “מרומם נפש” ב’דה אמריקן אינטרסט’. העיתונים המרכזיים בארה”ב  וול סטריט ג’ורנל ווושינגטון פוסט לא חסכו גם הם מחמאות כלפי נתניהו ואפילו בניו יורק טיימס הפרו-אובמה הודו כי “הקונגרס הפך בעקבות נאומו המרשים של נתניהו לסקפטי יותר” כלפי עסקת הגרעין.

בוואלה, מנגד, הדבר הקרוב ביותר למחמאה היה מאמרו של פרופ’ אברהם בן צבי שכינה את הנאום “וירטואוזי” אך קבע בסופו של דבר כי היה חסר תוחלת. סיקור אוהד כבר אמרנו?

סוכת האבלים של התקשורת

הבחירות הסתיימו בניצחון הימין ונתניהו, וב’וואלה’ הצטרפו לסוכת האבלים הווירטואלית שהקימו רוב כלי התקשורת הישראלים. הם הדביקו למצביעי הליכוד שמות תואר מזלזלים (“שבטי ישראל“) והתגזענו שוב על עובדי כיל, שהחלטתם להמשיך ולהצביע ליכוד תוארה כ“‘נקמת ‘מנשקי המזוזות והקמעות’: הדרום המליך את נתניהו”.

במקביל סיקרו ב’וואלה’ באהדה את האיומים המופרכים של תושבי תל אביב לרדת מהארץ בעקבות התוצאות (“יום של דיכאון“). הניצחון על קו הסיום, בניגוד לכל הסקרים וההערכות, הושג לפי ‘וואלה’ בזכות “בליץ הראיונות וקמפיין הגוועאלד” של נתניהו.

הפרשן לענייני ערבים יששכרוף צפה כי גם בזירה הפלסטינית “נתניהו ייאלץ לכבות במהרה את השריפות שהצית”, בעוד הכתב המדיני תיבון דווקא הזהיר כי “נתניהו עוד יגלה שהצליח יותר מדי”.

ב’וואלה’ גם בישרו לקורא הישראלי על אכזבתו של אובאמה מה“הרטוריקה הפלגנית” של ראש הממשלה. הלך הרוח בקרב ישראלים רבים לפיו האופן שבו ראש ממשלת ישראל מנהל את קמפיין הבחירות שלו אינו מעניינו של נשיא ארה”ב לא מצא ביטויו בדיווחים של ‘וואלה’.

כחלק מהסיקור האוהד לנתניהו, ב’וואלה’ גם לא היססו להעניק במה מכובדת לג’יבריל רג’וב שהצהיר כי “הממשלה החדשה תוביל לעימות” וש”אין עם מי לדבר בירושלים”. כלומר, ממשלת נתניהו היא סרבנית השלום, ולא הפלסטינים שדחו פעם אחר פעם את הצעות הפשרה של ישראל וכל הצעה אחרת לתיווך. לראיון עם רג’וב שובצה תמונה בה נראה ראש הממשלה בהבעה זחוחה, על גבול המרושעת.

במסגרת הריאיון המפנק שערכו ב’וואלה’ עם רג’וב נשכחה העובדה הפעוטה כי מדובר באויב מר ואכזר שהפר הבטחתו לישראל והפקיר את מדחת יוסוף לדמם למותו באינתיפאדה השניה, כינה את הישראלים “ציונים בני כלבים”, שיבח מעשי טרור וייחל להשמדת ישראל בפצצה גרעינית. מסתבר שב’וואלה’ יודעים להעניק סיקור אוהד, אבל לא לנתניהו אלא לבכירי הרשות הפלסטינית.

אל מול שיטפון המרירות שפרץ מעורכי וכתבי ‘וואלה’ ניצב לו מאמר אחד ויחיד שהציג את ניצחונו של נתניהו באור חיובי. האם זהו האקדח המעשן שחיפשה המשטרה?

האופוזיציה האמיתית

במבחן התוצאה, הטענות ל”סיקור אוהד” כלפי נתניהו מתבררות במקרה הטוב כבדיחה. כלי התקשורת בישראל ו’וואלה’ בתוכם יכלו דווקא להעביר שיעור או שניים ברזי ה”סיקור אוהד”, הכולל לא רק התערבות ‘מלמעלה’ בתכנים אלא גם כרוך באינטרסים כלכליים מובהקים.

העיתונאית אריאנה מלמד חשפה למשל כיצד בידיעות אחרונות פסלו לה טור נגד ציפי לבני, שבמקרה או לא התייעצה עם המו”ל נוני מוזס לפני שקידמה את חוק ישראל היום. בבחירות האחרונות תועדה הדוברת של בוז’י הרצוג מכתיבה לעורך הראשי של ‘ynet’ אייטם אוהד למועמד המחנה הציוני.

https://youtu.be/kqGJ5q1hAlw

‘ידיעות אחרונות’, בניגוד לכל כללי האתיקה העיתונאית, אף נטלו על עצמם בבחירות האחרונות את תפקיד המתווך בין המחנה הציוני ליש עתיד על מנת לתאם עמדות בין הצדדים. אפילו רביב דרוקר, שאינו ידוע באהדתו הרבה לנתניהו, טען כי ידיעות “חצו קווים אדומים” בסיקור העוין לראש הממשלה בבחירות ואף האשים כי מוזס ואנשיו “עשו פשעים נגד העיתונות”.

‘וואלה’ לא היו שונים בהרבה מידיעות אחרונות ומיתר כלי התקשורת שביקשו להמליך את השמאל בבחירות האחרונות. “מכבש הלחצים” של אלוביץ’ להטות את הסיקור לטובתו של ראש הממשלה נחל כישלון חרוץ.

הניסיון הנוכחי של התקשורת, השמאל והמשטרה לבודד אירועים נקודתיים וחריגים, בדמות כתבה אוהדת לשרה נתניהו או הזזת אייטם שולי, ולצבוע אותם כ”סיקור אוהד” לנתניהו פשוט חוטא לאמת. אם כל התיק מתבסס על כתבות “אוהדות” דוגמת סיקור ביקורה של שרה נתניהו בתחנת מכבי אש, נראה שמצב החקירה הוא די חלש.
אז כל מי שחושש מסיקור אובייקטיבי של המציאות או חס וחלילה דיווח חיובי על הישגי הממשלה יכול להירגע – התקשורת ממשיכה להיות האופוזיציה המשמעותית ביותר לשלטון הימין. 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
העובדות מוכיחות: אתר ‘וואלה’ לא העניק סיקור אוהד לנתניהו אין עולם 05.04.21 18:26 כותרת
  למחוק מיד , שקרים וקונספירציות פטריוט שמאלני 05.04.21 18:27 1
     חחח הקומוניסטים לא טובים בדעות ועובדות נוספות מתעניין 05.04.21 18:31 8
         בדיוק. Ofer H 05.04.21 18:50 50
     מוטב ללמוד נושא בטרם מגיבים Leibniz 05.04.21 18:31 9
         הסיקור לא משנה akrosner 05.04.21 19:08 59
     מחכה למשפט של תיק 2000 ולעדים שיופיעו בו: ליבני, לפיד,אולמרט,הרצוג,כבל,חיים רמון וכל הפוליטיקאים מהעבר הרחוק לוחם_ישראל 05.04.21 18:34 17
         אכן זה יהיה מצעד הצביעות ויש להוסיף לרשימה המבישה את איילת שקד השליחה של בנט. איש קש 05.04.21 18:46 47
     גוגל לא שוכח.. cf7 05.04.21 18:34 18
  ידוע למי שבודק ונובר , הכל יגיע לבית המשפט וזה יביך את הפרקליטות שחבל''ז Braveheart 05.04.21 18:28 2
     ידוע אך ורק למי שבקביעות מאזין לגלי ישראל וצופה בערוץ 20. הרוב שצופים בערוצי ה ריאליטי 13,12,11 איש קש 05.04.21 18:39 34
         לא , ממש לא רק שם גם בדפי אינטרנט של אנשים מדהימים שגם הביאו את כל כתב האישום כלשונו Braveheart 05.04.21 18:43 42
             צודק, נשכח ממני התפקיד המהפכני שממלאות הרשתות איש קש 05.04.21 18:47 49
  ברור לכל העולם שנתניהו מעולם לא קיבל סיקור אוהד בפועל מאף גוף תקשורתי רודק צדף 05.04.21 18:29 3
     מה עם ברדוגו בגלץ? אראל סגל ב103? לינור בגלץ? עמלץ פלד 05.04.21 18:33 15
         מצחיק ..בדיוק מה שאנחנו אומרים על וואלה: cf7 05.04.21 18:37 27
         הם היוצאים מן הכלל שמוכיחים על הכלל. חלילן מהמלין 05.04.21 18:38 33
  למחוק. זה כתבה מטעם. עוטף232 05.04.21 18:30 4
     :) רחמנא ליצלן האמת תתגלה Braveheart 05.04.21 18:30 7
  האמת משנה פה למישהו? raceway 05.04.21 18:30 5
  נא להעביר לפרקליטי הנאשם. תודה יגאל פת-אל 05.04.21 18:30 6
     אל דאגה יש להם . מה שנקרא חומר גלוי . חומר שהרל״בים לא מעונינים לחטט בו FBD 05.04.21 18:35 21
  ''כתבה״ מ2018 שביבי יותר ממוזמן לבזות את עצמו עם להביא אותה בתור טיעונים למשפט כוספלסטיק 05.04.21 18:31 10
     :) פרקליטיו יביאו זאת אבל יש עוד מלא הוכחות וראיות שמוציאות אותו זך לגמרי :) Braveheart 05.04.21 18:34 20
  היסטריה של בלפור, בדרך לכלא המקור 05.04.21 18:31 11
     ימים יגידו..... 9238 05.04.21 18:42 41
  תודה רבה על ההשקעה Mindless 05.04.21 18:32 12
  תעמולת נאשם בשוחד, מרמה והפרת אמונים. מדינת ישראל מדינת היהודים נגד בנימין נתניהו יתברר בבית המשפט ולא בספינים ישראלי 05.04.21 18:32 13
     יותר כמו מדינת הציונים...רוב היהודים לא מתעניינים יותר מדי במקום הזה winter1 05.04.21 18:38 32
  זה מדהים איך שמאלנים בימינו אפילו לא מנסים להראות כאילו עובדות מעניינות אותן Cochva 05.04.21 18:32 14
     מדהים כיצד גולשים מגבשים תפיסות עולם ע''פ מידע מגמתי שמקבלים מנאשם בפלילים עורב אפור 05.04.21 18:34 19
         זהירות תסמונת רל''ב . cf7 05.04.21 18:46 46
     כלום , לא רואים בעיניים תרתי משמע ...זה פתולוגי אבל אסור להכליל , יש כאלה שהם בסדר Braveheart 05.04.21 18:35 23
  אני לא מתעניין בנושא המאוד משעמם הזה, אבל לדעתי אין צורך להוכיח שהתמורה ניתנה/מומשה כדי להרשיע בשוחד winter1 05.04.21 18:33 16
     אז לשיטתך כל חיוך מהווה שוחד אין עולם 05.04.21 18:36 25
         אז לשיטתך אם עובד שירות מספק שירות טוב יותר בתמורה לחיוך זה שוחד? עורב אפור 05.04.21 18:39 35
             בדיוק זה מה שהתכוונתי אין עולם 05.04.21 18:41 39
         מה הקשר? winter1 05.04.21 18:40 36
     אתה צודק במקרה שיש הוכחה לסיכום על השוחד. כאן הפרקליטות מנסה להוכיח שוחד לפי המתת. שבילים 05.04.21 18:38 30
         לא מבין בנושא, אבל אם אכן כך זה נשמע קצת בעייתי winter1 05.04.21 18:40 38
     אז אין דבר כזה נסיון שוחד לפי דבריך rocsteady 05.04.21 18:41 40
         לא לפי דברי אלא לפי מערכת החוק הישראלית (למיטב ידיעתי, לא מבין בנושא) winter1 05.04.21 18:44 43
  אז יהיה לו קל להוכיח זאת בבית המשפט.... FiReBall 05.04.21 18:35 22
  אם זה פורסם בחדשות הטלגרם של ראש הממשלה זה בטוח נכון. בפעם הבאה כדי לפרסם תעמולת בחירות כסקופ וחדשות. איל השרון 05.04.21 18:36 24
  אמינות רוטציה בלי טריקים ובלי שטיקים qm 05.04.21 18:36 26
  מ 2018? ולדעתי זה לא מוכיח את הטענה . Howlowcanugo 05.04.21 18:37 28
  מאמר ישן שאינו חדשות בולגקוב 05.04.21 18:37 29
  הפוך גוטה.. הפוך הכל יכול 05.04.21 18:38 31
  אשמח אם מישהו ימצא לי דוגמא לכתבה שעולה בחזרה יום אחרי שהיא ירדה כבר על טקס זיכרון כוספלסטיק 05.04.21 18:40 37
  נו אז איפה הבעיה? נראה שאוטוטו מזוכה מכל אשמה. אישית גם לא הייתי מצטייד בסוללה כזו של עו״ד LionInZion 05.04.21 18:44 44
  תפסיק להפריע עם עובדות, זה מבלבל עבד לעם קדוש 05.04.21 18:46 45
  התקשורת לא הפיצה רק מסרי אהבה לנתניהו?? שוקינג! erz 05.04.21 18:47 48
  עזבו עובדות 'הלך הרוח' טוען אחרת. צידלקט 05.04.21 18:50 51
  נשמע כמו עיוות המציאות ודף מסרים. Gustav 05.04.21 18:52 52
     זה בהחלט עיוות מוחלט של המציאות - לא העיתונאים עומדים למשפט, אלוביצ׳ים ונתניהו הם עלו שפשעו כוספלסטיק 05.04.21 18:56 53
         עצוב מאד אם זה נחשב כתבה אוהדת... Gustav 05.04.21 19:04 57
             זאת דוגמא מוחשית אחת מרבות על כמה ההתערבות הייתה עמוקה ומטורללת כוספלסטיק 05.04.21 19:07 58
                 ידידי, כל כך הרבה פעמים פורסמו פה Gustav 05.04.21 19:11 61
  נשמע סיפור מצוץ מהאצבע nonick 05.04.21 18:57 54
  העובדות לא מעניינות, הוד מלכותה בן ארי אמרה וזה מספיק. TheRastaMan 05.04.21 18:58 55
  אל ניתן לעובדות לבלבל אותנו נבל עשור 05.04.21 19:00 56
  אם זה פורסם ע''י נתניהו - זה חייב להיות נכון (שלא לדבר על כך, שזה בוודאי חף מאינטרסים) ilanka 05.04.21 19:09 60
  ספינים לא גוברים על ראיות בבית המשפט. ביבי גרם לוואלה לשדר ביום הבחירות את הערבים נוהרים אקטואלי 05.04.21 19:14 62

   
   
פטריוט שמאלני
חבר מתאריך 29.3.21
107 הודעות
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:27   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. למחוק מיד , שקרים וקונספירציות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מתעניין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.18
32069 הודעות, 115 מדרגים, 151 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:31   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. חחח הקומוניסטים לא טובים בדעות ועובדות נוספות  
בתגובה להודעה מספר 1
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Ofer H
חבר מתאריך 9.8.18
29971 הודעות
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:50   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. בדיוק.  
בתגובה להודעה מספר 8
 
  
לקחו את האדם הכי מושמץ בתקשורת הישראלית והצמידו לו עברה של סיקור אוהד.

את השמאל כל כך לא מעניינות העובדות שזה מטורף.                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Leibniz לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.2.17
3046 הודעות, 96 מדרגים, 186 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:31   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. מוטב ללמוד נושא בטרם מגיבים  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
העובדה היא שהפרקליטות נסוגה מההאשמה ב״סיקור אוהד״. הסיבה לכך נובעת בין השאר מהמצאים שעלו בתחקירים שפורסמו בגלובס ובמידה, לפיהם לא ניתן לבסס *אובייקטיבית* את הטענה שנתניהו קיבל סיקור אוהד בוואלה.

הפרקליטות הבינה שאם תשתמש בהאשמה כזו (סיקור אוהד), היא תתקשה מאוד לנמק את זה בבית המשפט ולכן בוצע השינוי מ״סיקור אוהד״ ל״הענות חריגה״.

כלומר, טענתך שמדובר ב״שקרים וקונספירציות״ לא מקובלת אפילו על ידי הפרקליטות. מה שכן, בפרקליטות טוענים שלא נדרש סיקור אוהד (כאמור, האשמה שהם חזרו ממנה) כדי להוכיח שוחד.                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
akrosner
חבר מתאריך 28.11.19
107 הודעות
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    19:08   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  59. הסיקור לא משנה  
בתגובה להודעה מספר 9
 
  
כפי שאמרה בן ארי, לא משנה מה טיב הסיקור שקיבל לפני או אחרי שפעל, לא משנה אם זה הועיל לו או שלא. עצם העניין שאופן הסיקור שלו היה חשוב לו מאד והוא ניסה, בין בעצמו ובין על ידי אחרים, להשפיע על הסיקור, וזה הפריע לו עד כדי כך שבדמיונות שלו זה משהו בעל ערך שעלול להשפיע על החלטה שלטונית מיוחדת שלו כשר או ראש ממשלה, ולא משנה אם בסוף זה השפיע על החלטתו השלטונית או שלא, עצם הפניה שלו למישהו, באיזה אופן שהיא, לאדם שיש לו יכולת לתת לו את מה שהוא רוצה - זה הפרת אמונים ושוחד.

אם זה נשמע לך הזוי שבגלל דבר כזה מעמידים ראש ממשלה לדין, אתה צודק.                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לוחם_ישראל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.6.05
8756 הודעות, 81 מדרגים, 139 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:34   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. מחכה למשפט של תיק 2000 ולעדים שיופיעו בו: ליבני, לפיד,אולמרט,הרצוג,כבל,חיים רמון וכל הפוליטיקאים מהעבר הרחוק  
בתגובה להודעה מספר 1
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איש קש
חבר מתאריך 2.4.12
700 הודעות
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:46   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. אכן זה יהיה מצעד הצביעות ויש להוסיף לרשימה המבישה את איילת שקד השליחה של בנט.  
בתגובה להודעה מספר 17
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 05.04.21 בשעה 18:51 בברכה, איש קש
 
תזכורת:

בלי בושה: נפתלי בנט בשירותו של נוני מוזס
צירוף מקרים? "ידיעות אחרונות" מקדם את בנט ומחניף לו בכותרות • בנט, מצידו, מקדם את החוק שמטרתו לסגור את "ישראל היום" • ומה עם אידיאולוגיה? כשנוני רוצה חוק, הלכה הציונות - ובאה הציניותלעיתים, מסתמנים קווי דמיון בין פוליטיקאים מכל מיני מקומות. למשל, מה הדמיון בין נפתלי בנט, שר הכלכלה אצלנו, לבין טאיפ ארדואן, ראש ממשלת טורקיה?אז זהו, שיש דמיון: כשארדואן רותח מכעס, הוא מורה לסגור כלי תקשורת כמו טוויטר ויו־טיוב. כשבנט כועס, הוא מנסה להעביר חוק שמטרתו לסגור את "ישראל היום".
ויש עוד: כמו ארדואן, גם בנט הפעיל בלשים נגד יריבים פוליטיים. וכמו בנט, גם ארדואן הכחיש בהתחלה שהפעיל (כלומר, לא אמר אמת), אחר כך הכחיש שהבלשים הופעלו נגד יריב מסוים, ולבסוף הוברר שגם זו היתה אמת מהסוג החביב על ארדואן. לפני שתי מערכות בחירות, ארדואן כרת ברית עם מפלגה חילונית קטנה והסביר שהוא נאלץ ללכת איתה כי התנועות האחרות לא רצו. אחר כך התברר שהברית הזו סוכמה עוד לפני הבחירות. ובנט הסביר שהלך עם לפיד כי נתניהו לא רצה אותו, ואחרי כמה חודשים התגלה (ב"מעריב") כי "ברית האחים" סוכמה עוד לפני הבחירות.
ובכלל, לאור החיבה של בנט לסתום את פיו של מי שאינו מוצא חן בעיניו, האם יכול להיות שיש גם דמיון בינו לבין מנהיגה הנערץ של צפון קוריאה, שגם אצלו אסור להוציא עיתון שלא מתיישר עם הקו ה"נכון"? דומה שהאיש שלכאורה מכר את נשמתו לנוני, וזכה בכותרות על כל הבל שיצא מפיו, סיפק אתמול תמורה: "'ישראל היום'", הוא אמר, "זה 'פראבדה'". בנט, באמצעות השליחה שלו, יו"ר סיעתו איילת שקד, תומך בחוק סתימת הפיות, פרי יוזמתו של איש הרוח ח"כ איתן כבל.

אם כבר מדברים על סתימת פיות, בכל העולם המערבי אין אפילו מדינה אחת שבה נחקק חוק כזה או דומה לו. כדי שיהיה ברור, אין מדינה מערבית אחת כיום שבה אין לפחות שני עיתוני חינם. בכמה מדינות מערביות העיתון שלא מתעלק לכם על הכיס הוא הנפוץ ביותר. לא רק בישראל. אבל אין שום מדינה שבה ההתמודדות של עיתונים בתשלום עם עיתוני החינם נעשית בדרך של סתימת פיות באדיבות המחוקק. מדובר בהמצאה ישראלית. כן, איתן כבל ונפתלי בנט גילו שהדמוקרטיה הרבה יותר ידידותית אם סותמים למתחרה את הפה.
מצד שני, הרי לא יכול להיות שנוני ישקיע בבנט ללא תמורה. "ידיעות אחרונות" הוא שנתן לבנט כותרות יום אחרי יום עם ההצהרות שלו שצריך לעשות סדר בנמל אשדוד. אז סדר בינתיים אין, אבל מצד שני, מה רוצים ממנו? נמל אשדוד בכלל לא בתחום אחריותו. ונוני גם סידר לו תמונה בכל הזדמנות, מעל דפי "ידיעות אחרונות": מפתיחת שנת לימודים, דרך טיול משפחתי ועד ביקור הזדהות בקסאמים על הדרום. כל תנועה של המנהיג בנט מונצחת מעל דפי "ידיעות אחרונות". כלומר: ה"פראבדה" של בנט, עם חותמת פג תוקף - עד שהלה וחבריו יספקו לנוני את הסחורה. ואז, הם יהיו מיותרים.כן, כן, אתמול היה אולי רגע השיא בקריירה של בנט. למרבה הצער, הישגים בתחום שעליו הוא ממונה, איך להגיד בעדינות, טרם נראים באופק.

המון בלונים של אוויר חם הוא הפריח לאוויר; וכמו כל בלון, גם הם נעלמו להם אל הלא־נודע. לפי שעה נראה שההישג הבולט ביותר שלו כשר כלכלה (נוסף על נוכחות בלתי פוסקת על דפי "ידיעות אחרונות") הוא ביטול המחירים שמסתיימים בנקודה־תשעים־ותשע, והחובה לעגל מחירים למספר עגול. ההישג הזה כל כך מוצלח, שכל המחירים אכן עוגלו - אבל כלפי מעלה. וכך בנט, שאמור היה להוריד מחירים, הצליח במהלך מבריק - להעלות אותם, לפחות במעט.
* * *
בוויכוח על "ישראל היום" העובדות כבר מזמן לא חשובות. "חסידי חופש הביטוי" של עצמם תומכים בסתימת פיות לאחרים, ומי שמדברים על הצורך בחיזוק עיתונות הפרינט - מקדמים הצעה לסגור עיתון. אורוול קרא לזה "ניוספיק". בעברית אפשר לתרגם את זה ל"בנטספיק".https://www.israelhayom.co.il/interactive/amp/article/170993


~*~*~ גם אני הפסקתי לצפות בערוצי התעמולה 12,13, 11 ~*~*~


                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
cf7 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.3.19
1646 הודעות, 9 מדרגים, 17 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:34   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. גוגל לא שוכח..  
בתגובה להודעה מספר 1
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
23820 הודעות, 166 מדרגים, 289 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:28   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. ידוע למי שבודק ונובר , הכל יגיע לבית המשפט וזה יביך את הפרקליטות שחבל''ז  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אתר שתמיד השמיץ את ראש הממשלה , תיק מטומטם שאין לתאר פשוט


- מתוך 4 מערכות בחירות זאת הפעם השנייה שההרפתקאות של בנט חיבלו בהקמת ממשלת ימין על מלא.


                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איש קש
חבר מתאריך 2.4.12
700 הודעות
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:39   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. ידוע אך ורק למי שבקביעות מאזין לגלי ישראל וצופה בערוץ 20. הרוב שצופים בערוצי ה ריאליטי 13,12,11  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  
לא שמעו ולא ישמעו דבר פרט לשטיפות מוח על בסיס שיקרי והסתרת עובדות


~*~*~ גם אני הפסקתי לצפות בערוצי התעמולה 12,13, 11 ~*~*~


                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
23820 הודעות, 166 מדרגים, 289 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:43   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. לא , ממש לא רק שם גם בדפי אינטרנט של אנשים מדהימים שגם הביאו את כל כתב האישום כלשונו  
בתגובה להודעה מספר 34
 
  
וגם הביאו את כל מה שלא נבדק , כמו ראיות זהב שלא הובאו וכל זה במטרה להכשיל את ראש הממשלה . אישורים רבים של עשרות וועדות , חתימות חשובות, עדויות של אנשים חשובים ועוד ועוד...תודה לאל על זה .                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איש קש
חבר מתאריך 2.4.12
700 הודעות
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:47   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. צודק, נשכח ממני התפקיד המהפכני שממלאות הרשתות  
בתגובה להודעה מספר 42
 
  


~*~*~ גם אני הפסקתי לצפות בערוצי התעמולה 12,13, 11 ~*~*~


                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רודק צדף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.1.20
7622 הודעות, 42 מדרגים, 62 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:29   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. ברור לכל העולם שנתניהו מעולם לא קיבל סיקור אוהד בפועל מאף גוף תקשורתי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
להוציא את ישראל היום ואת ערוץ 20 החדש והסקטוריאלי.
ברשתות הגדולות הוא תמיד היה המטרה ושק החבטות                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמלץ פלד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.12.17
34729 הודעות, 96 מדרגים, 131 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:33   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. מה עם ברדוגו בגלץ? אראל סגל ב103? לינור בגלץ?  
בתגובה להודעה מספר 3
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
cf7 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.3.19
1646 הודעות, 9 מדרגים, 17 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:37   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. מצחיק ..בדיוק מה שאנחנו אומרים על וואלה:  
בתגובה להודעה מספר 15
 
  
200 עיתונאים נגד
5 בעד
זה סיקור אוהד?

חוץ מזההאנשים שציינת זועקים חזק בעיקר מאז שהוגשו כתבי האישום המופרכים הללו                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חלילן מהמלין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.2.09
3520 הודעות, 24 מדרגים, 48 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:38   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. הם היוצאים מן הכלל שמוכיחים על הכלל.  
בתגובה להודעה מספר 15
 
  
רוב מוחלט של השדרנים בערוצים אלו הם ממחנה הרל"ב.                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עוטף232 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.6.18
1252 הודעות, 4 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:30   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. למחוק. זה כתבה מטעם.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
23820 הודעות, 166 מדרגים, 289 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:30   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. :) רחמנא ליצלן האמת תתגלה  
בתגובה להודעה מספר 4
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
raceway לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.10.14
35203 הודעות, 289 מדרגים, 566 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:30   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. האמת משנה פה למישהו?  
בתגובה להודעה מספר 0
                                      (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
29233 הודעות, 205 מדרגים, 360 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:30   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. נא להעביר לפרקליטי הנאשם. תודה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
FBD לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.10.15
15529 הודעות, 142 מדרגים, 264 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:35   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. אל דאגה יש להם . מה שנקרא חומר גלוי . חומר שהרל״בים לא מעונינים לחטט בו  
בתגובה להודעה מספר 6
 
  
חבל .. עוד סיבה שהשמאל הרל״בי תמיד יטעה ותמיד יבחר לא נכון - אתם פשוט לא קוראים את העובדות ואת המציאות .                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כוספלסטיק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
15337 הודעות, 80 מדרגים, 136 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:31   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. ''כתבה״ מ2018 שביבי יותר ממוזמן לבזות את עצמו עם להביא אותה בתור טיעונים למשפט  
בתגובה להודעה מספר 0
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
23820 הודעות, 166 מדרגים, 289 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:34   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. :) פרקליטיו יביאו זאת אבל יש עוד מלא הוכחות וראיות שמוציאות אותו זך לגמרי :)  
בתגובה להודעה מספר 10
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
המקור
חבר מתאריך 19.2.09
52356 הודעות
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:31   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. היסטריה של בלפור, בדרך לכלא  
בתגובה להודעה מספר 0
                                      (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
9238 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.17
5390 הודעות, 58 מדרגים, 112 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:42   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. ימים יגידו.....  
בתגובה להודעה מספר 11
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Mindless
חבר מתאריך 17.8.14
5309 הודעות
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:32   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. תודה רבה על ההשקעה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.10.12
23240 הודעות, 96 מדרגים, 153 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:32   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. תעמולת נאשם בשוחד, מרמה והפרת אמונים. מדינת ישראל מדינת היהודים נגד בנימין נתניהו יתברר בבית המשפט ולא בספינים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
winter1
חבר מתאריך 19.6.17
38554 הודעות
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:38   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. יותר כמו מדינת הציונים...רוב היהודים לא מתעניינים יותר מדי במקום הזה  
בתגובה להודעה מספר 13
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Cochva
חבר מתאריך 4.4.21
14 הודעות
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:32   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. זה מדהים איך שמאלנים בימינו אפילו לא מנסים להראות כאילו עובדות מעניינות אותן  
בתגובה להודעה מספר 0
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עורב אפור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.4.15
12034 הודעות, 54 מדרגים, 99 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:34   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. מדהים כיצד גולשים מגבשים תפיסות עולם ע''פ מידע מגמתי שמקבלים מנאשם בפלילים  
בתגובה להודעה מספר 14
 
  
גם לטיעון לעיל יש צד שני. עדיף לא לזלזל                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
cf7 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.3.19
1646 הודעות, 9 מדרגים, 17 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:46   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. זהירות תסמונת רל''ב .  
בתגובה להודעה מספר 19
 
  
הסימפטומים:

שינויים קיצוניים במצב הרוח, בלבול, התנשאות , אובדן אחיזה במציאות, קושי להתמודד עם עובדות, גזענות , דלוזיות


הטיפול:

לא נמצא בשלב זה.

מודרנה עובדת על פורמולה מבוססת MRNA , אך עשוי לקחת שנים לפני קבלת אישור FDA לאור התנגדות בלתי נשלטת של החולים לקבלת חיסון                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
23820 הודעות, 166 מדרגים, 289 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:35   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. כלום , לא רואים בעיניים תרתי משמע ...זה פתולוגי אבל אסור להכליל , יש כאלה שהם בסדר  
בתגובה להודעה מספר 14
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
winter1
חבר מתאריך 19.6.17
38554 הודעות
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:33   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. אני לא מתעניין בנושא המאוד משעמם הזה, אבל לדעתי אין צורך להוכיח שהתמורה ניתנה/מומשה כדי להרשיע בשוחד  
בתגובה להודעה מספר 0
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אין עולם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.2.20
3429 הודעות, 30 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:36   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. אז לשיטתך כל חיוך מהווה שוחד  
בתגובה להודעה מספר 16
 
  
ומה אתה אומר לגבי מילה טובה

''בוקר טוב'' מותר לומר לעובד ציבור?                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עורב אפור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.4.15
12034 הודעות, 54 מדרגים, 99 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:39   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. אז לשיטתך אם עובד שירות מספק שירות טוב יותר בתמורה לחיוך זה שוחד?  
בתגובה להודעה מספר 25
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אין עולם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.2.20
3429 הודעות, 30 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:41   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. בדיוק זה מה שהתכוונתי  
בתגובה להודעה מספר 35
 
  
הגבתי בסימן שאלה בציניות

אנחנו באותה דעה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
winter1
חבר מתאריך 19.6.17
38554 הודעות
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:40   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. מה הקשר?  
בתגובה להודעה מספר 25
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שבילים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.12.13
5164 הודעות, 51 מדרגים, 70 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:38   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. אתה צודק במקרה שיש הוכחה לסיכום על השוחד. כאן הפרקליטות מנסה להוכיח שוחד לפי המתת.  
בתגובה להודעה מספר 16
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
winter1
חבר מתאריך 19.6.17
38554 הודעות
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:40   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. לא מבין בנושא, אבל אם אכן כך זה נשמע קצת בעייתי  
בתגובה להודעה מספר 30
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
rocsteady לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.10.18
11461 הודעות, 54 מדרגים, 97 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:41   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. אז אין דבר כזה נסיון שוחד לפי דבריך  
בתגובה להודעה מספר 16
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
winter1
חבר מתאריך 19.6.17
38554 הודעות
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:44   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. לא לפי דברי אלא לפי מערכת החוק הישראלית (למיטב ידיעתי, לא מבין בנושא)  
בתגובה להודעה מספר 40
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
FiReBall לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.7.09
6505 הודעות, 35 מדרגים, 63 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:35   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. אז יהיה לו קל להוכיח זאת בבית המשפט....  
בתגובה להודעה מספר 0
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איל השרון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.10.20
2296 הודעות, 23 מדרגים, 46 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:36   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. אם זה פורסם בחדשות הטלגרם של ראש הממשלה זה בטוח נכון. בפעם הבאה כדי לפרסם תעמולת בחירות כסקופ וחדשות.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
qm
חבר מתאריך 9.8.02
62080 הודעות
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:36   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. אמינות רוטציה בלי טריקים ובלי שטיקים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Howlowcanugo לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.10.14
17231 הודעות, 50 מדרגים, 62 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:37   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. מ 2018? ולדעתי זה לא מוכיח את הטענה .  
בתגובה להודעה מספר 0
                                      (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בולגקוב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
14730 הודעות, 116 מדרגים, 229 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:37   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. מאמר ישן שאינו חדשות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
בהחלט מעניין ואני מבין למה ראש הממשלה פירסם אותו היום. חדשות זה לא.                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הכל יכול
חבר מתאריך 2.12.20
659 הודעות
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:38   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. הפוך גוטה.. הפוך  
בתגובה להודעה מספר 0
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כוספלסטיק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
15337 הודעות, 80 מדרגים, 136 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:40   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. אשמח אם מישהו ימצא לי דוגמא לכתבה שעולה בחזרה יום אחרי שהיא ירדה כבר על טקס זיכרון  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ובטקס שמשתתפים בו נשיא המדינה ראובן ריבלין, שר הביטחון משה יעלון, ראש המוסד תמיר פרדו, ראש השב"כ יורם כהן והרמטכ"ל גדי איזנקוט - השם שלה הוא זה שמופיע בכותרת ובכל הכתבה עם ציון קטן שגם הם היו שם

ושבכל התמונות מופיעה שרה נתניהו


https://news.walla.co.il/item/2881771                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
LionInZion לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.12.13
20743 הודעות, 141 מדרגים, 257 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:44   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. נו אז איפה הבעיה? נראה שאוטוטו מזוכה מכל אשמה. אישית גם לא הייתי מצטייד בסוללה כזו של עו״ד  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אם האמת כל כך פשוטה, אבל זה כבר עניין שלו                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
26515 הודעות, 130 מדרגים, 244 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:46   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. תפסיק להפריע עם עובדות, זה מבלבל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
erz לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.1.09
4872 הודעות, 24 מדרגים, 37 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:47   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. התקשורת לא הפיצה רק מסרי אהבה לנתניהו?? שוקינג!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צידלקט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.10.20
1835 הודעות, 15 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:50   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. עזבו עובדות 'הלך הרוח' טוען אחרת.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
תיק 4000 הוא הזיה, מי שקצת מכיר סוכנויות PR מתפוצץ מצחוק מכל ההצגה הזו.


לפעמים, אתה צודק וכולם טועים, אבל האם אתה בטוח שזה הפעם?


                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Gustav לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
18080 הודעות, 131 מדרגים, 256 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:52   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. נשמע כמו עיוות המציאות ודף מסרים.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
להעביר לפורום לשיקום ביביסטים                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כוספלסטיק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
15337 הודעות, 80 מדרגים, 136 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:56   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. זה בהחלט עיוות מוחלט של המציאות - לא העיתונאים עומדים למשפט, אלוביצ׳ים ונתניהו הם עלו שפשעו  
בתגובה להודעה מספר 52
 
  
ולכן את ההוכחות ניתן למצוא בהחלטות הניהוליות של האתר ולא בתוכן כתבות (על אף שגם שם בוצעו שינויים גסים, כמו תגובה 37 שהבאתי שאף ביביסט לא מסוגל להתמודד עם השאלה)

אחד הדברים שלא מראים פה, זה איך כתבות שליליות על נתניהו הורדו מיידית לדפים הפנימיים (לאחר שהיה ברור שמחיקת כתבות תגרום להד תקשורתי והעצמה שלהם) וכך לא נמחקו, אך לא באמת היו קיימים

גם לא מדובר שם על זה שמגזין סוף השבוע הורד לחלוטין בסוף השבוע כי הייתה כתבה על מני נפתלי

כמובן גם שלא מוצגות פה כל הדרישות לכתבות הכפשה וכו                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Gustav לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
18080 הודעות, 131 מדרגים, 256 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    19:04   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  57. עצוב מאד אם זה נחשב כתבה אוהדת...  
בתגובה להודעה מספר 53
 
  
תמונות של שרה... נו באמת.
בנוסף, מסופקני אם לא קרו דברים דומים לאורך השנים בעיתונים ואתרים אחרים גם לפוליטיקאים אחרים (ו״לגמרי במקרה״)                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כוספלסטיק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
15337 הודעות, 80 מדרגים, 136 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    19:07   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  58. זאת דוגמא מוחשית אחת מרבות על כמה ההתערבות הייתה עמוקה ומטורללת  
בתגובה להודעה מספר 57
 
                                       (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Gustav לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
18080 הודעות, 131 מדרגים, 256 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    19:11   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  61. ידידי, כל כך הרבה פעמים פורסמו פה  
בתגובה להודעה מספר 58
 
  
רצף התמונות וכתבות המהללות את לפיד לדוגמא בידיעות כשמישהו רצה נורא להריץ אותו, האם גם אז זעקת להתערבות באותה עוצמה?
פרסום אוהד ומטעם הוא נחלת הפוליטיקה העולמית ועצם העובדה שבכלל יש על זה כתב אישום הוא הבדיחה העצובה. אין לי ספק ומעולם לא טענתי כאן (מוזמן לחפש) שלא היה סיקור אוהד לנתניהו (וגם זה ממש עלוב לעומת המתחרים)                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
nonick לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.10.16
2386 הודעות, 6 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:57   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. נשמע סיפור מצוץ מהאצבע  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
הרי יודעים שביבי מושחת
יש בית דין
שם הוא יקבל את עונשו                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
TheRastaMan לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.11
9097 הודעות, 90 מדרגים, 171 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    18:58   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. העובדות לא מעניינות, הוד מלכותה בן ארי אמרה וזה מספיק.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
למה צריך עובדות?


דרגו אם בא לכם


                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
נבל עשור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.3.19
7702 הודעות, 39 מדרגים, 40 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    19:00   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  56. אל ניתן לעובדות לבלבל אותנו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
יש לנו לנהל משפט פה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ilanka לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.4.02
107449 הודעות, 262 מדרגים, 428 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    19:09   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  60. אם זה פורסם ע''י נתניהו - זה חייב להיות נכון (שלא לדבר על כך, שזה בוודאי חף מאינטרסים)  
בתגובה להודעה מספר 0
                                      (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
55113 הודעות
יום שני כ''ג בניסן תשפ''א    19:14   05.04.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  62. ספינים לא גוברים על ראיות בבית המשפט. ביבי גרם לוואלה לשדר ביום הבחירות את הערבים נוהרים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


✂צריך אייקון מיוחד: ידיעות שהתקשורת הישראלית (במיוחד בטלוויזיה) מצנזרת ומסתירה


                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

__________________________________________________________________________
למנהלים:  שחרר | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול | עריכת אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות