גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #694524 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 694524        
גדותן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.8.19
2224 הודעות, 11 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    14:45   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

סמוטריץ' על מכתב הרב טאו: ''לא מכיר התייעצות רצינית שלו עם אנשי המעשה הפוליטי בטרם גיבש את עמדתו''  

מאז עזיבתו את הכנסת, עמית הלוי מחלטר עבודה זמנית כאמרגן של מנסור עבאס. בשליחות נתניהו הוא לוקח אותו לסבב הופעות אצל רבנים ואנשי ימין ומנסה להלבין אותו ואת רע"מ והתנועה האיסלמית לבוא בקהל.

הלוי, שלא הצליח לשכנע את רוב מניין ובניין הרבנים וגם לא אותי מתוסכל מכך נורא, ואמר היום עלי כך:

"הוא יכול לחזור לרגבים להיות נציג ציבור הוא לא ראוי. כל האמת שלהם היא מהר סיני, אפס הקשבה לדעות אחרות, חוסר שיקול דעת, חוסר מיצוי האופציות שעל השולחן".

בואו נניח לרגע את הדיון העקרוני ובעיניי לגיטימי (בהחלט מחלוקת שהיא לשם שמים) לגבי השאלה אם אפשר או אי אפשר להקים ממשלת ימין שתישען על רע"מ. הדיון הזה כולל שיקולים רבים במישורים רבים, ערכיים ופרקטיים, ונשען הרבה על הערכת המציאות, שבאופן טבעי עסוקה בחיזוי עתידות ועשויה להיות שנויה במחלוקת ונתונה להערכות שונות.

מה שאמור להטריד כל איש ימין זה חוסר היכולת של הלוי ועוד כמה חברים שלו לנהל דיון ענייני ומכובד ולקבל עמדות אחרות משלהם, והניסיון המביך שלהם להציג את כל מי שלא עומד דום ומקבל את עמדתם - כפזיז עם אפס הקשבה, וחוסר שיקול דעת. דין לגופו של אדם ולא לגופו של עניין. אתם יודעים מה, אפילו זה לא - פשוט אפס יכולת לנהל דיון.

>>>
הלוי מוכר בשנים האחרונות כאיש חושב ומעמיק והתהליך שהוא עובר בתקופה האחרונה מלמד על משהו רע מאוד שעובר על חלקים בימין שהפוזיציה מעוורת את עיניהם. ואני מדגיש שאני לא אומר את זה על העמדה העניינית שלו לגבי עבאס (שמצד האמת גם לגביה ברור לי שהיא נשענת על פוזיציה והלוי עצמו לא היה מעלה בדעתו להעלות את הטיעונים שהוא מעלה היום כדי להכשיר את השרץ אם גנץ היה זה שמבקש להישען על אצבעותיו להקמת ממשלת שמאל...), אלא על חוסר היכולת שלו לנהל דיון אינטליגנטי שיש בו שני צדדים, ועל הליכתו למחוזות נמוכים ומביכים של שיימינג וסתימת פיות.

הלוי וחבריו אומרים למעשה לכולנו בפטרנליזם יהיר ושחצני: "אם תקשיבו לנו ותקבלו את עמדתנו נתייחס אליכם כאל חכמים גדולים, אם חלילה תעזו לחשוב אחרת סימן שאתם בכלל לא חושבים"... באמת, איך יכול להיות שאנשים חושבים יגיעו למסקנות אחרות משלהם...

דמגוגיה וניסיון לאיין את העמדה הנגדית הם מפלטו של מי שאין לו שום טיעון ענייני לשכנע בו חוץ לזרוק רפש ולעשות דה-לגיטימציה סותמת פיות. אם תרצו: רטוריקת שמאל קלאסית שהופנתה במשך שנים כלפי הימין ("אספסוף חסר דעה") ומגויסת עכשיו לשירות תומכי נתניהו נגד מי שמציב מולם עמדה ערכית, שעד אתמול היתה עמדתם שלהם עצמם, עד שפתאום התברר להם שהיא לא מסתדרת עם האינטרס הפוליטי שלהם אז צריך לשנות אותה במאה ושמונים מעלות. הלוי לא צריך לעבוד קשה ולהמציא ביטויים חדשים. הוא יכול בקלות רבה ללכת לארכיון הביטויים של פרס ולדלות משם מגוון פניני לשון מבזים שהושמעו נגד אנשי הימין העיוורים והטפשים והפזיזים שלא ראו את חזון המזרח התיכון החדש שלו...

>>>
אז רק כדי לעזור לכם להבין למה הלוי מתכוון כשהוא מדבר על אפס הקשבה ואפס חשיבה, קצת על התהליך שעברתי מולו בשבועות האחרונים: הלוי עצמו נפגש איתי פעמיים פנים אל פנים ושטח את טענותיו ונימוקיו בהרחבה. הקשבתי, ומה לעשות - לא השתכנעתי. הוא שלח אותי למומחה גדול לתורת האסלם. לא רק שדיברתי איתו בעצמי, הזמנתי אותו להרצות במשך שעה במסגרת יום עיון שערכתי לחברי הסיעה שלי ולרבנים בנושא, יחד עם עוד שלושה מומחים לאסלם, מזרחנים, ומי שחוקרים לעומק את התנועה האיסלמית - תולדותיה, השקפתה ושיטות עבודתה. חברי הסיעה והרבנים ישבו במשך 5 שעות, הקשיבו, דנו, שאלו שאלות, ומה לעשות שאותו המומחה, כמו שלושת המומחים הנוספים, הביאו אותנו אל המסקנה ההפוכה מזו שהלוי רצה. המומחה הזה נפגש גם עם הרב דרוקמן לבקשתי במסגרת הלמידה וגיבוש העמדה. כפי שפורסם אתמול הרב דרוקמן קיבל את עבאס לבקשתו של הלוי והקשיב לו במשך שעה וחצי בטרם גיבש את עמדתו המתנגדת להישענות עליו בהקמת ממשלה. אין ספק, אפס הקשבה ואפס שיקול דעת...

זאת, כמובן, מלבד עשרות רבות של שעות של התייעצות וחשיבה עם עשרות אנשי ציבור, רבנים ופוליטיקאים, במגוון רחב של פורומים. קריאת חומרים, צפייה בנאומים, תרגום לעברית של חומרים בערבית, ועוד ועוד.

כל התהליך הזה מבחינת הלוי הוא "אפס הקשבה ואפס חשיבה ואפס שיקול דעת וכל התורה מהר סיני" רק כי המסקנה שלו שונה מזו של הלוי. זה אפילו לא מגוחך...

שלא לדבר על עשרות אנשי ימין, אנשי מעשה ורוח, שבדרך כלל מורמים על נס אצל הלוי כשהם "בצד שלו" ונחשבים אצלו אנשים חכמים (גדי טאוב, וטליה איינהורן, ושרה העצני, ויותם זמרי, ודר' מרדכי קידר, וגיטה חזני מלכיאור, ועוד ועוד) שמדברים וכותבים נגד הישענות על רע"מ מנימוקים רבים ומגוונים, ושלל רבנים ואנשי מעשה שכולם כולם כבר לא אנשים חושבים ודעתם שווה כקליפת השום רק כי הם לא מיישרים קו עם עמית הלוי והשיגעון החדש והמטורף שלו לשעבד את מדינת ישראל ולהפוך אותה לבת ערובה של תנועה ששלילת קיומה היא המרכיב היסודי ביותר בדי-אן-אי הזהותי שלה.

>>>
אתם מכירים את זה שלפעמים משוגע בטוח שהוא הנורמלי היחיד בעולם וכולם סביבו משוגעים?

אז עמית ידידי... קשוט עצמך. איך שהוא יש לי תחושה שאתה הוא זה שאיבדת את החשיבה העצמאית ושיעבדת אותה לפוזיציה פוליטית זמנית ונקודתית. אתה הוא זה שלא מסוגל להקשיב לפעמוני האזעקה המצלצלים רגע לפני שאתם מוכרים את המדינה לאויביה בנזיד עדשים.

נ.ב.
הניסיון של הלוי וחבריו להיתלות ברב טאו זה כבר בכלל משהו מביך, שמלמד על תום עידן החשיבה הרציונלית באזור הזה של מה שפעם עוד כונה ימין. הרב טאו הרי דוחה מכל וכול את התיאוריות בשקל שהומצאה כאן על ידי הלוי וחבריו וגוייסה להכשרת השרץ, כאילו עבאס הוא התגשמות חזון נביאי ישראל על "וגר זאב עם כבש". הרב טאו חושב בדיוק כמוני, וגם כתב את זה מפורשות, שזה מהלך מסוכן וחמור של חילול השם. הוא לא קונה את מתק השפתיים של עבאס ומבין מצוין שמדובר במהלך שלא מתחיל בכלל.

הרב טאו עושה חשבון רוחני, ואולי גם מעשי (לא ברור לי בכלל, שכן אני לפחות לא מכיר התייעצות רצינית שלו עם אנשי המעשה הפוליטי בטרם גיבש את עמדתו. איתי בכל אופן הוא לא דיבר), ובוחר בין חלופות רעות. אני הקטן, כמובן, לא מסכים איתו ולא מתחיל להבין את הסברא שלו, וכך גם רוב מניין ובניין רבני הציונות הדתית שאיתם אני מתייעץ (וגם אנשיו של הרב טאו שברובם לא מבינים מה השתנה תוך כמה שעות אבל מיישרים קו ומבטלים דעתם בשל אמונת חכמים ראויה להערצה, ואני בהחלט מוריד את הכובע בפניהם ומלא הערכה להם בשל כך). אבל בין זה לבין התיאוריות המופרכות של הלוי אין דבר וחצי דבר.

https://m.facebook.com/Bezazelsmotrich/posts/1945182142302820

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  כתב יפה על הרב טאו. etayle 04.05.21 14:48 1
     בצאלאל ובנט עשו תרגיל ענק News_Max 04.05.21 14:54 4
         מחר נפרדים מביבי שמאלן עם תעודות,ואם לפיד שמאלן אז רק על הניר,יש דוגמא שלפיד שמאל TAK 04.05.21 14:59 6
             לא הבנתי את האקסט מחילה News_Max 04.05.21 15:00 8
  אני מוכרח להגיד שבכל יום שעובר אני משתכנע שמנסור עבאס הוא אדם הרבה יותר ישר והגון מבצלאל סמוטריץ' זבנג וגמרנו 04.05.21 14:50 2
     מסתבר שהמחלה של ירון לונדון מדבקת... Gooday 04.05.21 14:55 5
     מכיר הרבה ערבים שחושבים כך.. אולי הגיע הזמן שתתן גילוי נאות.. האזרח ע 04.05.21 15:02 10
     כצאן לטבח John Galt 04.05.21 15:11 11
     זה תלוי. כל עוד זה מתנגש עם אינטרס פוליטי או אידיאולוגי שלו, הייתי גם סופר את האצבעות אחרי כל לחיצת יד אסטריקס ושות' 04.05.21 15:29 20
     לדעתי לא לקחת את הכדור שלך. תוכל לתת הסבר שיכלי? Zair 04.05.21 15:33 25
     עזוב לשמור על סכום כסף, נראה אותך נותן לו את החבל של הגיליוטינה כשהראש שלך שם או שתיתן לסמוטריץ' Bold eagle 04.05.21 15:50 30
         עבאס הוא רופא שיניים. אחרי שהוא יפרוש מהפוליטיקה, אם אני אצטרך טיפול שיניים דחוף ואהיה באזור שלו, אפנה אליו זבנג וגמרנו 04.05.21 15:58 33
             לא בשאלת סתימה בשיניים עסקינן אלא בחיים, האם היית נותן את חייך בידיו או בידי סמוטריץ'? Bold eagle 04.05.21 16:00 39
                 אפתח את הפה ואתן לו להכניס פנימה מקדחה, זה לא נקרא לתת בידיו את חיי? לסמוטריץ' לא הייתי נותן לצחצח נעליים זבנג וגמרנו 04.05.21 16:15 45
                     תנחומיי. shabor 04.05.21 17:47 51
  די סמוטריץ אז מה שנקבל עכשיו זה פוסטים מתישים של פלפולים בינך לבין עצמך מזל דלי 04.05.21 14:51 3
  ראיה לא נכונה של סמוטריץ. הסיפור של עבאס הוא האינטרס של ערב הסעודית ומדינות המפרץ BEBO 04.05.21 14:59 7
     סמוטריץ מדבר לעניין ולמרות זאת איני מסכים עימו.. עוז הגיבור 04.05.21 15:17 15
     לא מאמין בכלל, יש להם מחוייבויות עמוקות ויסודות אידיאולוגיים שהם בהשהיה בלבד כדי להתבסס aba 04.05.21 15:30 22
         זו לא השהיה אלא חלק מהתהליך.. Bold eagle 04.05.21 15:53 31
             לחדד, המחוייבויות הן חתירה להפצת האיסלאם וקצירת פירות אסטרטגייה משתלמת aba 04.05.21 17:10 50
  סמוטריץ צריך לקרוא לבנט וביבי שיצהירו שלא ילכו לממשלה בתמיכת חובב המחבלים איזי מהחונטה 04.05.21 15:01 9
  סמורטריץ תלמד מחזקיהו המלך, ששיחד את סנחריב מלך אשור וכך הציל את העם בהיר 04.05.21 15:15 12
     כמה תירוצים והסברים יש לך על מנת להכשיר את השרץ. תכלס, זה תומך טרור ואסור לשתף איתו פעולה איזי מהחונטה 04.05.21 15:17 14
         מעיקר הדין והמחמיר תבוא עליו ברכה טוק דוגרי 04.05.21 15:23 17
         זה לא תירוץ, זו חובה אנושית, קח דוגמא, אתה בהחלט תלך להתרפאות אצל רופא תומך טרור אם לא תמצא רופא אחר בהיר 04.05.21 15:36 28
             אני יודע חשבון. לשמאל אין 61. גוש חוסם זה לא ממשלה. עדיף ללכת לעוד בחירות מאשר לשתף פעולה איזי מהחונטה 04.05.21 15:43 29
                 זה כי אתה מניח שסער לא יצביע בעד ברגע האמת ובכן בעניין נתניהו לסער לא יהיו עכבות.. Bold eagle 04.05.21 15:56 32
                     יש הבדל בין להיות גוש חוסם לביבי לבין להקים ממשלה על חודו של קול ערבי תומך אוייב איזי מהחונטה 04.05.21 15:59 35
                         נכון ועדיין סער יצביע עם טיבי ועודה אם זה מה שיעיף את נתניהו, מצידו שהממשלה תיפול רבע שעה אחר כך Bold eagle 04.05.21 16:01 40
                 השמאל עומד להקים ממשלה עם תומכי טרור, ובשביל להנצל יש פתרון אחד שסמורטריץ יתחיל להתנהג כמו מבוגר בהיר 04.05.21 15:58 34
                     נוח לך לקרוא לגדעון סער שמאל כי אתה כועס עליו איזי מהחונטה 04.05.21 16:00 37
                         לא דברתי ולא הזכרתי את הרשע הזה, אני מדבר על סמורטריץ על לפיד השמאל והערבים בהיר 04.05.21 16:02 41
                             ואני אומר לך שוב, לשמאל אין 61. יש הבדל בין גוש חוסם לבין להקים ממשלה בפועל עם תומך אוייב איזי מהחונטה 04.05.21 16:03 42
                     מה עם הפתרון שביבי ילך? cesium 04.05.21 16:15 44
                         עד כאן חבר. לכל אידיאולוגיה יש גבול איזי מהחונטה 04.05.21 16:16 46
     חזקיהו שילם מחיר יקר על הישענות על הגויים. דוגמא הפוכה. shabor 04.05.21 17:48 52
  סמוטריץ' מתפלסף יותר מדי טוק דוגרי 04.05.21 15:16 13
  בדיוק מהנימוק הזה לא צריך לקחת בחשבון את עמדת הרבנים השוללים גיוס בנות לצבא ירושלמי ציוני 04.05.21 15:18 16
     הם מתייעצים עם ארגון ''תורת לחימה'' שכולל קצינים רבים זבנג וגמרנו 04.05.21 15:59 36
         ''יו''ר הארגון הוא סרן במילואים הרב איתי אסמן.'' ירושלמי ציוני 04.05.21 16:05 43
  הכותרת הזו די מעוותת את דברי סמוטריץ' חובב 04.05.21 15:23 18
     +++ אסטריקס ושות' 04.05.21 15:30 21
     אני לא מסכים איתך. זו הדרך שבה סמוטריץ' בחר לתקוף את הרב טאו, וזאת הכותרת המתאימה ביותר לידיעה זבנג וגמרנו 04.05.21 16:00 38
     אכן. shabor 04.05.21 17:50 54
  400 קמ''ש בהילוך שישי הפוסט הזה בולגקוב 04.05.21 15:28 19
  מצד אחד, סמוט' מגדיר זאת כ''מחלוקת לשם שמים''. מצד שני, הוא לא חדל לתקוף את מי שחלוק עליו. יוסף כץ 04.05.21 15:30 23
     האמת שהוא תוקף רק את ח''כ הלוי חובב 04.05.21 15:33 24
     מותר לתקוף וחלוק אבל אסור להפוך את היריב ללא לגיטימי. בנט שאתה כל כך מעריץ לא מפסיק לגחכך את הציונות הדתית. אליק 04.05.21 17:49 53
  מסכים עם בצלאל. יוסף חיים 04.05.21 15:34 26
  מופתע לראות פה תגובות שקוראות להכניס לממשלה אנשים שתומכים ותמכו בטרור מאז ומתמיד מנש 04.05.21 15:34 27
     בדיוק. רע''מ לא קיבלה את מדינת ישראל כמדינה יהודית. shabor 04.05.21 17:51 55
  זה התפקיד שלך סמוטריץ- לדאוג שהטפלון לא ירמה את הרבנים אקטואלי 04.05.21 16:24 47
  יפה מאוד סתם אחת 04.05.21 16:28 48
  כל מילה. אחלה סמוטריץ' מתנחל גאה 04.05.21 16:44 49

etayle לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.12.13
15562 הודעות, 76 מדרגים, 150 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    14:48   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. כתב יפה על הרב טאו.  
בתגובה להודעה מספר 0

למרות זאת אני חושב שבצלאל טועה פה טעות חמורה.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
News_Max לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.8.17
12825 הודעות, 48 מדרגים, 95 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    14:54   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. בצאלאל ובנט עשו תרגיל ענק  
בתגובה להודעה מספר 1

שילמדו עוד שנים קדימה

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
TAK לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.5.13
1446 הודעות, 3 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    14:59   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. מחר נפרדים מביבי שמאלן עם תעודות,ואם לפיד שמאלן אז רק על הניר,יש דוגמא שלפיד שמאל  
בתגובה להודעה מספר 4

News_Max לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.8.17
12825 הודעות, 48 מדרגים, 95 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    15:00   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. לא הבנתי את האקסט מחילה  
בתגובה להודעה מספר 6

המשך יום מצוין...

זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
54869 הודעות
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    14:50   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אני מוכרח להגיד שבכל יום שעובר אני משתכנע שמנסור עבאס הוא אדם הרבה יותר ישר והגון מבצלאל סמוטריץ'  
בתגובה להודעה מספר 0

אם הייתי צריך לבחור למי לתת לשמור על סכום כספי גדול, אז הייתי מעדיף את עבאס בלי לחשוב פעמיים.

טופס דיווח על תופעות לוואי ואירועים חריגים של חיסון הקורונה

Gooday לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.5.20
654 הודעות, 4 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    14:55   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. מסתבר שהמחלה של ירון לונדון מדבקת...  
בתגובה להודעה מספר 2

האזרח ע לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.10.15
9693 הודעות, 87 מדרגים, 169 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    15:02   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. מכיר הרבה ערבים שחושבים כך.. אולי הגיע הזמן שתתן גילוי נאות..  
בתגובה להודעה מספר 2

John Galt
חבר מתאריך 4.3.21
115 הודעות
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    15:11   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. כצאן לטבח  
בתגובה להודעה מספר 2

אסטריקס ושות' לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.11.14
12412 הודעות, 116 מדרגים, 227 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    15:29   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. זה תלוי. כל עוד זה מתנגש עם אינטרס פוליטי או אידיאולוגי שלו, הייתי גם סופר את האצבעות אחרי כל לחיצת יד  
בתגובה להודעה מספר 2

ברגיל אני מאמין שהוא אדם הגון וראוי

Zair לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.4.12
4403 הודעות, 15 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    15:33   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. לדעתי לא לקחת את הכדור שלך. תוכל לתת הסבר שיכלי?  
בתגובה להודעה מספר 2

Bold eagle
חבר מתאריך 27.6.17
8191 הודעות
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    15:50   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. עזוב לשמור על סכום כסף, נראה אותך נותן לו את החבל של הגיליוטינה כשהראש שלך שם או שתיתן לסמוטריץ'  
בתגובה להודעה מספר 2

זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
54869 הודעות
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    15:58   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. עבאס הוא רופא שיניים. אחרי שהוא יפרוש מהפוליטיקה, אם אני אצטרך טיפול שיניים דחוף ואהיה באזור שלו, אפנה אליו  
בתגובה להודעה מספר 30

Bold eagle
חבר מתאריך 27.6.17
8191 הודעות
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    16:00   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. לא בשאלת סתימה בשיניים עסקינן אלא בחיים, האם היית נותן את חייך בידיו או בידי סמוטריץ'?  
בתגובה להודעה מספר 33

זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
54869 הודעות
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    16:15   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. אפתח את הפה ואתן לו להכניס פנימה מקדחה, זה לא נקרא לתת בידיו את חיי? לסמוטריץ' לא הייתי נותן לצחצח נעליים  
בתגובה להודעה מספר 39

shabor לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.11.03
25105 הודעות, 156 מדרגים, 312 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    17:47   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. תנחומיי.  
בתגובה להודעה מספר 45

מזל דלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.3.18
25057 הודעות, 104 מדרגים, 200 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    14:51   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. די סמוטריץ אז מה שנקבל עכשיו זה פוסטים מתישים של פלפולים בינך לבין עצמך  
בתגובה להודעה מספר 0

איילת צודקת שהיא שומעת לרבנים יותר ממך הרי הצהרת מראש שלא תשנה את דעתך אז למה שהרב טאו יזמין אותך ?

BEBO לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.9.11
29345 הודעות, 207 מדרגים, 414 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    14:59   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. ראיה לא נכונה של סמוטריץ. הסיפור של עבאס הוא האינטרס של ערב הסעודית ומדינות המפרץ  
בתגובה להודעה מספר 0

שמעדיפות את נתניהו מול אירן ולא את ממשלת השמאל שתרקוד טנגו עם המדיניות של ביידן מול אירן.

we are fed up with being ruled by goyim

עוז הגיבור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.11.18
6466 הודעות, 167 מדרגים, 326 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    15:17   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. סמוטריץ מדבר לעניין ולמרות זאת איני מסכים עימו..  
בתגובה להודעה מספר 7

כמה תובנות פשוטות:

* ראשית, מדבר מנומק רחב ובאופן מרשים ושיטתי.

* לא צריך מומחים גדולים כדי לדעת שהתנועה האיסלמית היא רעה מאוד. אגב גם אם רק היו סתם גויים ולא ״תומכי טרור״ זה היה חילול ה׳ שמדינה יהודית צריכה להישען על גויים.

* סמוטריץ בחור מבריק, דעתן, עצמאי מחד ומאידך יודע לכבד תלמידי חכמים. בדרך כלל לצערנו זה לא הולך ביחד..

* חותם על כל מילה שלו, למעט המסקנה הסופית.. הסכנה שבהישענות על רע״מ ברורה, לטעמי מה שלא ברור היא הסכנה שבמחיקת המדינה היהודית והסגתה לאחור.

* סמוטריץ לא הרים עד כה את דגל המדינה היהודית וזהותה, נהפוכו, היה שותף לברית האחים הבזויה שקידמה חוקים רבים שחתרו תחת הזהות היהודית.
על כך יש לו לחזור בתשובה.

aba לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
5619 הודעות, 45 מדרגים, 89 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    15:30   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. לא מאמין בכלל, יש להם מחוייבויות עמוקות ויסודות אידיאולוגיים שהם בהשהיה בלבד כדי להתבסס  
בתגובה להודעה מספר 7

נתניהו, זה רק ארבע מילים - "רעיון שתי המדינות טעות"!!

Bold eagle
חבר מתאריך 27.6.17
8191 הודעות
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    15:53   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. זו לא השהיה אלא חלק מהתהליך..  
בתגובה להודעה מספר 22

aba לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
5619 הודעות, 45 מדרגים, 89 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    17:10   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. לחדד, המחוייבויות הן חתירה להפצת האיסלאם וקצירת פירות אסטרטגייה משתלמת  
בתגובה להודעה מספר 31

איום סחיטה פיצוי פטורים הפחדה התשה השתלטות הטבות קביעת עובדות הערמה סחבת ועוד ועוד, כמובן מבלי להכליל, הרוב אזרחים שומרי חוק שמועניינים בחיים שלוים ובטוחים.

נתניהו, זה רק ארבע מילים - "רעיון שתי המדינות טעות"!!

איזי מהחונטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.18
24593 הודעות, 84 מדרגים, 127 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    15:01   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. סמוטריץ צריך לקרוא לבנט וביבי שיצהירו שלא ילכו לממשלה בתמיכת חובב המחבלים  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 04.05.21 בשעה 15:18 בברכה, איזי מהחונטה

בהיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.2.19
8927 הודעות, 34 מדרגים, 56 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    15:15   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. סמורטריץ תלמד מחזקיהו המלך, ששיחד את סנחריב מלך אשור וכך הציל את העם  
בתגובה להודעה מספר 0

רע"ם אינה חלק מהממשלה, היא רק מנטרלת את טיבי והמשותפת שלא יפריעו.

הרוב היהודי מקים ממשלה ובאים טיבי והמשותפת להפריע ליהודי האמוני להקים ממשלה, חפשנו ומצאנו בריון ערבי שיש בכוחו לעצור את טיבי, וכך השאיר לנו את המרחב שלנו בידינו.

חבר מתאריך 4.3.18
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    15:17   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. כמה תירוצים והסברים יש לך על מנת להכשיר את השרץ. תכלס, זה תומך טרור ואסור לשתף איתו פעולה  
בתגובה להודעה מספר 12

טוק דוגרי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.4.12
28207 הודעות, 175 מדרגים, 340 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    15:23   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. מעיקר הדין והמחמיר תבוא עליו ברכה  
בתגובה להודעה מספר 14

מֶלֶךְ אֶבְיוֹן, בָּלֶה וְרָד שַׁחַת, בִּשְׁאוֹל וּבְתַחַת בְּלֵאוּת בְּלִי נַחַת עַד מָתַי יִמְלֹךְ

חבר מתאריך 3.2.19
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    15:36   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. זה לא תירוץ, זו חובה אנושית, קח דוגמא, אתה בהחלט תלך להתרפאות אצל רופא תומך טרור אם לא תמצא רופא אחר  
בתגובה להודעה מספר 14

כשמדובר בבריאותך לא תשקול שיקולים זרים אלא תתמקד אך ורק בשקול עניני שיביא לריפוי, גם כאן אין לשקול שום דברים זרים רק איך להציל את העם מציפורני השמאל.

ואת זה לימד אותנו חזקיהו המלך.

חבר מתאריך 4.3.18
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    15:43   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. אני יודע חשבון. לשמאל אין 61. גוש חוסם זה לא ממשלה. עדיף ללכת לעוד בחירות מאשר לשתף פעולה  
בתגובה להודעה מספר 28

עם הערבי הזה

Bold eagle
חבר מתאריך 27.6.17
8191 הודעות
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    15:56   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. זה כי אתה מניח שסער לא יצביע בעד ברגע האמת ובכן בעניין נתניהו לסער לא יהיו עכבות..  
בתגובה להודעה מספר 29

חבר מתאריך 4.3.18
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    15:59   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. יש הבדל בין להיות גוש חוסם לביבי לבין להקים ממשלה על חודו של קול ערבי תומך אוייב  
בתגובה להודעה מספר 32

Bold eagle
חבר מתאריך 27.6.17
8191 הודעות
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    16:01   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. נכון ועדיין סער יצביע עם טיבי ועודה אם זה מה שיעיף את נתניהו, מצידו שהממשלה תיפול רבע שעה אחר כך  
בתגובה להודעה מספר 35

חבר מתאריך 3.2.19
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    15:58   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. השמאל עומד להקים ממשלה עם תומכי טרור, ובשביל להנצל יש פתרון אחד שסמורטריץ יתחיל להתנהג כמו מבוגר  
בתגובה להודעה מספר 29

אם היה לסמורטירץ שאלה בריאותית שהיא פיקוח נפש, הוא היה שוקל רק ענינית מה יועיל ויציל את הבריאות, או שהיה מתפלפל וטוען מה יאמרו, מה יגידו, והאם זו הכרה בטרור, האם זה יביא עדוד לטרור, הוא לא היה שוקל כלום אלא דבר אחר מה טוב להצלת החולה,
אבל כשמגיע צרכי העם היהודי הוא מכניס שיקולים זרים כשהוא יודע שתוך יום יומים תקום ממשלה עם אותם תומכי טרור ועם השמאל.

חבר מתאריך 4.3.18
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. נוח לך לקרוא לגדעון סער שמאל כי אתה כועס עליו  
בתגובה להודעה מספר 34

לדעתי לא בנט ולא סער ואני בספק לגבי ליברמן ישתפו פעולה עם האוייב.

לגבי ביבי אין לי ספק שהוא ישתף פעולה עם האחים המוסלמים

חבר מתאריך 3.2.19
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    16:02   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. לא דברתי ולא הזכרתי את הרשע הזה, אני מדבר על סמורטריץ על לפיד השמאל והערבים  
בתגובה להודעה מספר 37

חבר מתאריך 4.3.18
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    16:03   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. ואני אומר לך שוב, לשמאל אין 61. יש הבדל בין גוש חוסם לבין להקים ממשלה בפועל עם תומך אוייב  
בתגובה להודעה מספר 41

cesium לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.7.17
4419 הודעות, 18 מדרגים, 33 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    16:15   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. מה עם הפתרון שביבי ילך?  
בתגובה להודעה מספר 34

ביבי לא חשוב יותר מ"צרכי העם היהודי".

חבר מתאריך 4.3.18
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    16:16   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. עד כאן חבר. לכל אידיאולוגיה יש גבול  
בתגובה להודעה מספר 44

חבר מתאריך 30.11.03
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    17:48   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. חזקיהו שילם מחיר יקר על הישענות על הגויים. דוגמא הפוכה.  
בתגובה להודעה מספר 12

טוק דוגרי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.4.12
28207 הודעות, 175 מדרגים, 340 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    15:16   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. סמוטריץ' מתפלסף יותר מדי  
בתגובה להודעה מספר 0

מֶלֶךְ אֶבְיוֹן, בָּלֶה וְרָד שַׁחַת, בִּשְׁאוֹל וּבְתַחַת בְּלֵאוּת בְּלִי נַחַת עַד מָתַי יִמְלֹךְ

ירושלמי ציוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
47614 הודעות, 383 מדרגים, 746 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    15:18   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. בדיוק מהנימוק הזה לא צריך לקחת בחשבון את עמדת הרבנים השוללים גיוס בנות לצבא  
בתגובה להודעה מספר 0

לא ברור לי בכלל, שכן אני לפחות לא מכיר התייעצות רצינית שלו עם אנשי המעשה הפוליטי בטרם גיבש את עמדתו. איתי בכל אופן הוא לא דיבר

הם הודיעו את עמדתם בלי התייעצות רצינית עם פיקוד הצבא.

והוא הדין במגוון נושאים, כולל המופקרים שהורו לפתוח מוסדות חינוך בשיא מגיפת הקורונה, בלי להתייעץ עם משרד הבריאות.

זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
54869 הודעות
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    15:59   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. הם מתייעצים עם ארגון ''תורת לחימה'' שכולל קצינים רבים  
בתגובה להודעה מספר 16

ירושלמי ציוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
47614 הודעות, 383 מדרגים, 746 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    16:05   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. ''יו''ר הארגון הוא סרן במילואים הרב איתי אסמן.''  
בתגובה להודעה מספר 36

"יו"ר הארגון הוא סרן במילואים הרב איתי אסמן. מנכ"ל הארגון הוא סרן במילואים הרב אביעד גדות, בוגר ישיבת מרכז הרב וישיבת קדומים, לשעבר רב מחנה דותן ובה”ד 8, ורב בית הספר להנדסה צבאית (בהל”ץ)".

אין ספק שיש להם את המבט הרחב הדרוש להתייעצות רצינית.

חובב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.3.19
4148 הודעות, 29 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    15:23   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. הכותרת הזו די מעוותת את דברי סמוטריץ'  
בתגובה להודעה מספר 0

הציטוט שמובא בכותרת נכתב בתוך סוגריים בשולי הדברים. להביא את זה ככותרת זה נראה כאילו סמוטריץ' תוקף את הרב טאו, וזה ממש לא כך.
קודם כל, זה בכלל לא הנושא של מה שנכתב, אלא עיקר הנושא הוא הויכוח עם ח"כ הלוי. מעבר לכך גם כלפי הרב טאו, סמוטריץ' בכלל לא תוקף (למרות שלא מסכים איתו) אלא רק אמר שהוא לא יודע עם הרב טאו גיבש את העמדה מתוך חשבון רוחני או גם מעשי

אסטריקס ושות' לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.11.14
12412 הודעות, 116 מדרגים, 227 נקודות.  ראה משוב
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. +++  
בתגובה להודעה מספר 18

זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
54869 הודעות
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. אני לא מסכים איתך. זו הדרך שבה סמוטריץ' בחר לתקוף את הרב טאו, וזאת הכותרת המתאימה ביותר לידיעה  
בתגובה להודעה מספר 18

חבר מתאריך 30.11.03
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    17:50   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. אכן.  
בתגובה להודעה מספר 18

בולגקוב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
14910 הודעות, 115 מדרגים, 227 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    15:28   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. 400 קמ''ש בהילוך שישי הפוסט הזה  
בתגובה להודעה מספר 0

יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
37133 הודעות, 123 מדרגים, 197 נקודות.  ראה משוב
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. מצד אחד, סמוט' מגדיר זאת כ''מחלוקת לשם שמים''. מצד שני, הוא לא חדל לתקוף את מי שחלוק עליו.  
בתגובה להודעה מספר 0

*** אריק שרון עשה התנתקות אחת, נתניהו עשה שלש: בנגב, בשטחי C, במערכת המשפט. ***

חובב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.3.19
4148 הודעות, 29 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    15:33   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. האמת שהוא תוקף רק את ח''כ הלוי  
בתגובה להודעה מספר 23

אליק
חבר מתאריך 3.4.20
276 הודעות
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    17:49   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. מותר לתקוף וחלוק אבל אסור להפוך את היריב ללא לגיטימי. בנט שאתה כל כך מעריץ לא מפסיק לגחכך את הציונות הדתית.  
בתגובה להודעה מספר 23

צר לי מאוד על בנט. יכול להצטרף לגנץ ושיהיה לו בהצלחה. רק שלא ישים של ימין

יוסף חיים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.4.10
1012 הודעות, 13 מדרגים, 25 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    15:34   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. מסכים עם בצלאל.  
בתגובה להודעה מספר 0

יש נימוקים לכאן ולכאן, אבל השיח האלים בשעה שהדברים לא מסתדרים לא במקום.
וטוב שהוא שם דברים על השולחן להרתיע את התוקפנים.

אני גם מתקשה לקבל ממשלה עם רעמ, אם כל כך חשובה ממשלת ימין יש עוד דרכים לשכנע את סער להיכנס (בתקוה שהוא עדיין ימני..)
אבל לרוב מתחילים מבקשה מאחרים להקריב, אולי בהמשך נזכה לפתרון.

מנש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.9.18
1343 הודעות, 10 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    15:34   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. מופתע לראות פה תגובות שקוראות להכניס לממשלה אנשים שתומכים ותמכו בטרור מאז ומתמיד  
בתגובה להודעה מספר 0

גם אם מנסור עצמו נמנע מכך בחצי שנה האחרונה, יש לו רשימה שממשיכה להתבטא נגד ישראל/מתנחלים/יהודים/חיילים וכו. וכמובן התנועה האיסלאמית

המאמצים שלו שעשה עד היום הם לא מספיקים כדי שיוכנס לממשלה. אתם מוזמנים לשאול אותו אם הוא חושב שחיילים/מתנחלים הם חפים מפשע..
כנראה שתשובתו תהיה כמו תמיד וכמו כל חברי המשותפת...

עצימת העיניים שלכם מביכה מעט לטעמי

חבר מתאריך 30.11.03
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    17:51   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. בדיוק. רע''מ לא קיבלה את מדינת ישראל כמדינה יהודית.  
בתגובה להודעה מספר 27

אין בעיה להסתמך על מוסלמים, אבל קודם כל שיצהירו שאינם חותרים תחת מדינת היהודים שמשלמת להם משכורת.
הזוי!

אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
55760 הודעות
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    16:24   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. זה התפקיד שלך סמוטריץ- לדאוג שהטפלון לא ירמה את הרבנים  
בתגובה להודעה מספר 0

✂צריך אייקון מיוחד: ידיעות שהתקשורת הישראלית (במיוחד בטלוויזיה) מצנזרת ומסתירה. הביקורת הרפ' מצונזרת

סתם אחת לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.8.18
10053 הודעות, 38 מדרגים, 71 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    16:28   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. יפה מאוד  
בתגובה להודעה מספר 0

מתנחל גאה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.7.14
3285 הודעות, 75 מדרגים, 144 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ב באייר תשפ''א    16:44   04.05.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. כל מילה. אחלה סמוטריץ'  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות