גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #707291 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 707291        
רוני53 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.5.18
11881 הודעות, 71 מדרגים, 108 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    19:56   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

ישראל כץ במתקפה חזיתית נגד בנימין נתניהו | עדכון: נוסף הראיון המלא  

 
  
עבר עריכה לאחרונה בתאריך 11.07.21 בשעה 09:55 על-ידי Mr W (מנהל הפורום)
 
חדשות סופשבוע, ערוץ 12.

ישראל כץ התראיין למאקו. במהדורת סוף שבוע, דפנה ליאל ציטטה אותו אומר כי נתניהו לא נתן לו גיבוי כשר אוצר.

עוד הוסיפה, כי לטענתו, נתניהו לקח לעצמו קרדיט על הישגיו של כץ כשר האוצר.

ליאל הוסיפה כי כץ לא היחיד לבקר את נתניהו. הזכירה גם את דיכטר בשמו, ועוד בכירים בשמם לא נקבה.


עדכון, הראיון המלא:

מדינת ישראל ניצלה מהמכה הכי קשה שהייתה במאה השנים האחרונות. וזה הכל אני
אחרי 12 שנים במשרדי הממשלה ישראל כ"ץ נסוג לספסלי האופוזיציה ונותר עם טעם של החמצה ממה שיכול היה להפוך, לדבריו, למורשת על שמו במשרד האוצר. עכשיו הוא מתארגן למרוץ על ראשות הליכוד (אבל רק כשנתניהו יחליט לפנות את התפקיד), מסביר למה הוא האחראי הבלעדי על הטיפול במשבר הכלכלי וסוגר חשבון עם בכירי האוצר לשעבר. ולא, הוא לא מתחרט על ההשוואה להורדוס.

ניב שטנדל | מגזין mako | פורסם 17:26 08.07.21 | עודכן 13:11 10.07.21

בערב יום שלישי האחרון ישב ישראל כ"ץ בלשכתו המרוחקת במשכן הכנסת והתכונן לעוד לילה במלחמת ההתשה הפרלמנטרית. המסדרון היה שקט, בלשכה הצנועה נותר רק עוזר אחד. כ"ץ ישב לבדו במשרד, איש גדול בחדר שנראה קטן מכפי מידותיו. כבוד השר לשעבר, שהיה מוקף במשך שנים בשאונם המעשי והמטאפורי של בולדוזרים, ישב לבדו בחדר, עייף אך סבלני, ערוך ללילה מוטרף במשכן. אחרי תריסר שנים בלשכות מפוארות, מוקף פלוגת עוזרים ויועצים, יוזם פרויקטים שאפתניים וחותם על צ'קים של מיליארדים, נגזר עליו לשבת בבדידותו בהמתנה לנאומי פיליבסטר של יצחק פינדרוס ואיתמר בן גביר. לו היה נקלע זר למשכן, כ"ץ היה מתקשה לשכנע אותו שהוא האיש שהציל את מדינת ישראל מחורבן כלכלי. הוא ולא מלאך, הוא ולא שרף. הוא ולא נתניהו.

המלצות נוספות
מה באמת הוביל לפרידה של יהודה ושלומית
מה באמת הוביל לפרידה של יהודה ושלומית
סוף שבוע
"אני לא נותן לעצמי סופרלטיבים", הוא אומר, "אבל הובלתי את משרד האוצר בתקופה הכי קשה והיום כל העולם משבח אותנו. השנה שלי באוצר שווה חמש שנים, מדינת ישראל פשוט ניצלה מהמכה הכי חמורה שהייתה במאה השנים האחרונות. השנה הזו, שאני אחראי עליה בלעדי, תיחשב כאחד הדברים הגדולים שבוצעו".

נתניהו לא היה מעורב בטיפול במשבר הכלכלי?
"ממש ממש לא. הוא לא נגע בכלום, לא היה קשור. הוא היה עסוק בדברים אחרים. זה רק אני. כל התוכניות היו שלי. אני הצגתי אותן, העברתי אותן בכנסת לבד, וידאתי את הביצוע שלהן. הייתי באחריות מלאה".

זה מפתיע. נתניהו מציג את עצמו כמר כלכלה וכשר-על כלכלי בפועל.
"מאקרו כלכלה זה הצד הכי חזק של נתניהו לדעתי, אבל דווקא בשנה הזאת הוא לא היה מעורב. אני, באופן העבודה והדומיננטיות שלי, וידאתי שהאוצר הוא שיקבע ויעשה. נתניהו אמר לי שכשהוא היה שר אוצר, אריק שרון אמר לו 'תסתדר לבד'. אמרתי: הבנתי, אני אסתדר לבד".

אז למה הוא הוביל את כל מסיבות העיתונאים?
"הוא היה ראש הממשלה, אז ברור שאתה משתף אותו, עושה איתו מסיבות עיתונאים. מטבע הדברים, כשיש ראש ממשלה ותיק ודומיננטי עם זיקה כלכלית הדברים נקשרים אליו".

אבל זה לא שהם נקשרים אליו רק "מטבע הדברים". הוא יוצר את הקשר. הוא פרסם ברשתות החברתיות כתבה מ"גלובס" על הצלחה כלכלית והחליף את התמונה שלך בשלו.
"אתה תפרשן מה זה אומר".

זה לא פוגע בך שנתניהו לוקח את כל הקרדיט?
"נתניהו לוקח קרדיט באופן קבוע – גם מתוקף אישיותו ומעמדו וגם כשיטת עבודה. רק על העבודה שלי הוא לוקח קרדיט? זה שנים על שנים. בסדר. אם הוא לא היה לוקח קרדיטים, הוא לא היה ביבי".

אתה עדיין קורא לו "ראש הממשלה", כמו חלק מחברי הליכוד?
"לא".

שיניתי לאוצר את הדנ"א
תביעת הבעלות של כ"ץ על ניהול המשבר הכלכלי עשויה להתקבל בהרמת גבה. מה שבעיניו נתפס כהצלחה ספקטקולרית בסגנון "מכל העולם מתקשרים לשאול איך עשינו את זה" נחשב בעיני רבים לכישלון: מדיניות פיסקלית פזרנית וחסרת רסן, חוסר משמעת תקציבית, התנהלות פופוליסטית ואינטרסנטיות פוליטית. מבחינת כ"ץ אלו הבלים שלא עומדים במבחן המציאות. "כלכלת ישראל נמסרה על ידינו במצב מצוין ביחס למשבר שהוא חסר תקדים", הוא אומר. "חברות דירוג האשראי השאירו את הדירוג החיובי הגבוה של ישראל עם תחזית יציבה לעתיד. הבסיס מעולה. עכשיו זה תלוי בממשלה".

כ"ץ נכנס למשרד האוצר במאי 2020, אחרי קדנציה בחתימה נמוכה במשרד החוץ. הממשלה הייתה תחת מתקפה ציבורית ותקשורתית; עסקים נאלצו לסגור את דלתותיהם, עובדים נשלחו לבתיהם והמשק נע בכאוטיות בין הוראות מתחלפות ומבולבלות. האוצר בתקופת משה כחלון הותקף על כך שאינו פותח את הארנק, וכ"ץ החליט להטות את הספינה ולפזר את המטבעות כמו גרגרים לדגים הרעבים. "אני דוגל בכלכלה חופשית", הוא מסביר. "עשיתי במדינה יותר תחרות מכל אחד אי פעם. יחד עם זאת, העקרונות של כלכלה חופשית לא יכולים לעבוד בשעת משבר, כי מי שישלם את המחיר זה אזרחי המדינה. על זה היה הוויכוח שלי עם המרידורים (אנשי שאול מרידור, ראש אגף התקציבים לשעבר – נ"ש). בזמן מרידור, התזה הייתה לא לתת את הכסף. עכשיו אמרו פעם ראשונה שרשות המסים תחלק כסף במקום לגבות. אופיים של הגופים האלה זה לא לתת. אני שיניתי להם את הדנ"א".

הפער בינו לבין "המרידורים", אומר כ"ץ, היה ב"מדיניות החמלה: הסיוע למובטלים, לעסקים קטנים ובינוניים. כשנכנסתי לאוצר היו מאות אלפי מוחים. בדקתי וראיתי שבצדק. על הנייר אמרו להם שהם יקבלו מאה מיליארד, בתכלס לא נתנו להם את הכסף. נפגשתי איתם, שיניתי את הקריטריונים, וידאתי שהכסף יגיע – ושקטה הארץ שנה. לאביר קארה היו שבעה מנדטים כשנכנסתי לתפקיד. כשהסתיימה השנה הוא נשאר בלי אף בוחר. למה? כי פתרתי את הבעיות".

מבקריו של כ"ץ טוענים שהוא בסך הכל למד את הטכניקה הפופוליסטית הישנה והבדוקה: להשתיק מחאה בכסף מהקופה הציבורית ולקחת הלוואות על חשבון הדורות הבאים. כ"ץ מתעקש שכל שיקוליו היו ענייניים ונועדו לעזור לכל מי שזקוק לכך, אבל גם מדבריו עולה החיבור שנוצר בין הנימוק המקצועי לאינטרס הפוליטי. "ב-2006 הליכוד קיבל 12 מנדטים כי אנשים נפגעו בכיסם", הוא אומר. "היום, בכל מקום שאני הולך אנשים משבחים את הסיוע שקיבלו, אומרים 'הצלתם אותנו'. אם לא היה ניתן הסיוע, הליכוד היה מקבל 15 מנדטים".

זה רק מחזק את הטענה שזו הייתה מדיניות כלכלית ששירתה אתכם פוליטית.
"חד-משמעית לא עשיתי צעד אחד שהשיקול הפוליטי גבר על הממלכתי. תשאל את שרי כחול לבן אם נהגתי בהם בצורה ממלכתית והם יגידו שכן. הם אפילו ביקשו יותר וקיבלו יותר".

זה לא סותר את האינטרס הפוליטי של הליכוד בזמן שאתם יושבים ביחד בממשלה.
"אנשים קיבלו מענקים, כולם היו מרוצים. מובטלים, בעלי עסקים. שבוע לפני הבחירות דאגתי שגם הנכים יקבלו את הכסף ולא יעכבו להם".

שבוע לפני הבחירות. אתה מבין מה אתה אומר בעצם?
"כבר היו שלוש מערכות בחירות קודם. הקשקוש שזה בגלל הבחירות זה שטויות".

להבטיח חל"ת שנה קדימה לא היה טעות? העסקים נפתחו ואין ידיים עובדות כי אנשים מעדיפים לחתום אבטלה.
"שטויות".

למה אתה אומר שטויות? אלה עובדות.
"שנה קדימה נתנה אופק למובטלים, הם קיבלו רשת ביטחון. זה היה הדבר הכי נכון".

האבטלה עדיין עומדת על כמעט 10%. הגירעון – 10%. יחס חוב-תוצר מגיע ל-73%. החוב כבר מתקרב לטריליון שקל. המצב אולי טוב ביחס למשבר בעולם, אבל קשה להגדיר אותו "מצוין".
"אני מתגאה בגירעון, מסיבה אחת – כולו הלך לסיוע. הצמיחה חוזרת, הגירעון מצטמצם. הכל באמת מצוין".

חלוקת כספים לציבור, אקט שלרוב מתקבל בימין הכלכלי בקול זעקה, נהפכה לשיטת העבודה הרווחת במשרד האוצר תחת כ"ץ. זה הגיע לשיא עם תוכנית "מענק לכל אזרח", שבמסגרתה הכריזה הממשלה על העברת סכומי כסף – בסך כולל של שישה מיליארד שקלים וללא קריטריונים כלכליים – לכל אזרחי ישראל. המהלך הזה, אומר כ"ץ, היה הצעד הכלכלי היחיד שלא נעשה ביוזמתו, "אבל הסכמתי לו".

זה הגיע מנתניהו ופרופ' אבי שמחון.
"עזוב. זה הגיע מסביבת ראש הממשלה. לא הסכמתי הרבה זמן".

למה שינית את דעתך?
"העברתי את תוכנית הסיוע ב-90 מיליארד, אבל היא עוד לא בוצעה, אז אמרתי אוקיי, אני מוכן חד-פעמי שיבואו המענקים כתקופת ביניים".

כלומר, כדי לשכך את המחאה הציבורית עד שיגיע הכסף הגדול.
"אני אומר לך ש-70 אחוז מאלה שקיבלו את הכסף גם היו צריכים אותו. ואף אחד לא החזיר את הכסף".

אבל למה אנשים שפרנסתם לא נפגעה היו צריכים לקבל מענק?
"זה היה פחות מדויק כלכלית. אבל זה הגיע לאזרחים".

אז זו הייתה טעות?
"אני לא חושב. טראמפ עשה בארה"ב אותו דבר".

אני קובע והפקידים מבצעים
כ"ץ הוא איש עם שאיפות גדולות שיוצר רעש גדול. במהלך הקדנציה החריגה באורכה במשרד התחבורה הוא הוביל השקעות אדירות בתשתיות כבישים, התעמת עם ועדי העובדים ברכבת ישראל ובנמלים והוביל את רפורמת "שמיים פתוחים". עשר שנים במשרד ואשראי פתוח מנתניהו סיפקו לו די והותר זמן להתחפר בנישת דימוי הבולדוזר על שם אריאל שרון – וגם לקשור את שמו, לא בהכרח בטובתו, בזה של המלך הבנאי הורדוס.

אתה מתחרט שהשווית את עצמך להורדוס?
"לא. הורדוס היה בנאי גדול. הוא בנה את המקדש. אבל הוא בנה נמל בקיסריה ורצה שזה יהיה מרכז הסחרי הימי של האימפריה הרומית, וכקונספט הוא לא הצליח. הנמלים שאני יזמתי הולכים להפוך את ישראל למרכז בינלאומי של תובלה. אני לא צריך להחמיא לעצמי על הניהול, אבל צריך להבין – אני מהפכן. שיניתי את המדינה".

גם הכהונה הקצרה באוצר – קצת יותר משנה בסך הכל – לא עברה בדממה. במקביל למשבר הכלכלי מחוץ ניהל כ"ץ משבר אנושי מבית: התנגשות מתמדת עם הדרג המקצועי, נטישה סיטונית של בכירים ופיצוצים מתוקשרים. ביולי הודיע החשב הכללי רוני חזקיהו על התפטרותו "על רקע תחושת מיצוי", ומקור באוצר הסביר ל-TheMarker שפשוט נמאס לו מסאגת האין-תקציב. חודש לאחר מכן התפטר מרידור, פרסם מכתב חריף נגד התנהלות השר ("קבלת החלטות מאינטרסים צרים") והאשים אותו בהשלטת טרור במשרד.

ההתפטרות המפתיעה מכולן – רק חצי שנה לאחר כניסתה לתפקיד – הייתה של קרן טרנר-אייל, מנכ"לית המשרד שהייתה מינוי אישי של כ"ץ ועבדה איתו במשך שנים במשרד התחבורה. מאוחר יותר התעמת כ"ץ עם היועץ המשפטי אסי מסינג, לאחר שנחשפה התכתבות פרטית בה כינה את השר "הורדוס". טרנר ומרידור הופיעו בתחילת השנה בתוכנית "עובדה" וסיפרו על קווים אדומים שנחצו. בתחקיר שפורסם ב"7 ימים" דווח על "כאוס במשרד האוצר", "השפלות", "טרלול" ו"שר שעסוק בדימוי שלו כבולדוזר" (לשכת כ"ץ מסרה אז שמדובר בטענות שקריות). בחודש שעבר, כשכ"ץ עזב את המשרד, נטען שלא נמצא מי שיברך אותו בטקס החלפת השרים.

"עזוב את הרכילויות והשקרים", אומר כ"ץ, "הרבה רצו לברך. כל המשרד עבד בשמחה. באה אליי בכירה באחת המחלקות ואמרה לי: אני כאן הרבה שנים ולא היו כאן שרי אוצר לפניך שנכנסו, ניווטו, היו מעורבים. אנשים מאוד נהנו ומאוד התפעלו מדרכי העבודה שלי, מהידע, מהיכולת לנווט. ככה זה אנשים שעובדים איתי".

הביקורת של פקידי האוצר הייתה על דרך העבודה – שאין עבודת מטה, שלא מקשיבים להם. מרידור דיבר על זלזול בדרג המקצועי ו"שליפות מהמותן".
"מרידור זו תופעה מיוחדת. הוא אדם מאוד דומיננטי שעירב פוליטיקה. הוא רצה לשלוט וניסה למנוע את שינוי המדיניות. הוא החליט לעשות משבר פוליטי כי חשב שיהיו בחירות".

הוא פעל ממניעים פוליטיים?
"בוודאי. הוא העכיר את האווירה בדיונים" (מרידור מסר: "הדברים כה הזויים שאינם ראויים לתגובה").

גם קרן טרנר דיברה ב"עובדה" על שליפות מהמותן.
"לא מעניין אותי. עם כל הכבוד, אני לימדתי אותה ולא ההפך".

טרנר היא מינוי שלך במשרת אמון, הייתה קרובה אליך. אותה אי אפשר לפטור כאינטרסנטית.
"טיפחתי אותה עשר שנים. כשהצעתי לה לבוא לאוצר, היא אמרה: 'אני לא מתאימה, אני צריכה עוד עשר שנים'. התברר שהיא צדקה. ולאן היא הגיעה היום? אפילו מרב מיכאלי לא לקחה אותה כמנכ"לית בתחבורה".

היא שאלה אותך על טרנר?
"לא. הייתה לה דעה מראש. לא אוהבים את ההתנהגויות האלה. היא רק הרעה לעצמה" (מטרנר-אייל לא נמסרה תגובה).

יכול להיות שבאת ממשרד התחבורה, שם בנית לעצמך ממלכה שבה אתה בשליטה מלאה, ופתאום הגעת לאוצר שבו כל ראש אגף הוא מנכ"ל עם כוח ולא ידעת איך להתמודד עם זה?
"אל תהיה שבוי בתדמיות. אני אדם שיודע לעבוד עם פקידים".

נהנית בקדנציה?
"בהחלט. למה באתי? באתי להשפיע, ושיא היכולת להשפיע זה משרד האוצר. השנה הזאת תיוחס לי. ההחמצה היחידה זה שלא קיבלתי שנתיים נוספות. אם הייתי עוד שנתיים כבר הייתה מורשת אוצרית על השם שלי".

בשבוע האחרון לוקח כ"ץ חלק באירועי הלילה הלבן שכופה האופוזיציה על הממשלה. נתניהו החליט לא להניח לתפרים העדינים של קואליציית השינוי להתהדק והורה לגייסותיו להסתער, לילה אחר לילה, על כל סדק שנפער בין עמיחי שיקלי למנסור עבאס. כך מוצאים את עצמם כ"ץ וחבריו מעבירים בכנסת את לילותיהם מול תצוגות להג מתישות ומסתובבים במסדרונות בעיניים טרוטות. "אני עייף, איך אצטלם ככה?", שואל כ"ץ. הוא רואה בעצמו יורשו של נתניהו, אבל אחרי כל כך הרבה שנים מאחורי יו"ר הליכוד הוא עדיין לא למד את הכוח הגדול הטמון בתיק איפור קטן.

השבוע צפה כ"ץ ממקומו החדש במליאה בכישלון הראשון של קואליציית לפיד-בנט – העברת הארכת חוק האזרחות. "הם עשו טעות כשהפכו את זה לבקשת אמון בממשלה", הוא מסביר. גם זה חלק מההסבה המקצועית: המעבר מ"עשייה" (מילה שכ"ץ מחבב מאוד) לפרשנות.

אתה מעריך את בנט?
"אני מכיר אותו היטב ואני חושב שהוא לא היה צריך להיות ראש ממשלה עכשיו".

עזוב מנדטים, אני מדבר על האישיות.
"כשבנט דרש להיות שר הביטחון סיפרתי סיפור על החיפושיות: שאלו את ג'ון לנון אם רינגו סטאר הוא המתופף הכי טוב בעולם. הוא אמר: הוא אפילו לא המתופף הכי טוב בלהקה. בנט לא הגיע לתפקיד כי השותפים שלו חשבו שהוא הכי מתאים, כל אחד מהם חושב שהוא יותר מתאים. הם היו צריכים אותו כדי להפיל את נתניהו. בנט קיבל את התפקיד בסחיטה פוליטית, חד וחלק".

קרן טרנר על יחסי העבודה עם שר האוצר ישראל כ
לא מתאימה. טרנר-אייל|צילום: מתוך "עובדה", קשת 12
בהשבעת הממשלה לא צעקת על בנט כמו חלק מחבריך לאופוזיציה.
"תמיד שמרתי על כבודם של ראשי ממשלה. אבל זה לא היה אף פעם כמו עכשיו, שעשו זילות מהתפקיד. כשראש ממשלה מגיע לתפקיד בדרך הנכונה והמקובלת, צריך לכבד".

וזו לא דרך מקובלת?
"ברור שלא. בנט הגיע במסחר של כמה מנדטים. הכי מצחיק שעושים כתבות: 'ידענו שהוא יהיה ראש ממשלה'. הוא לא נהיה ראש ממשלה. הוא הלך לציבור וקיבל סטירה. הוא לא הצליח לשכנע. הוא הגיע במניפולציה, לא בשכנוע ותמיכה ציבורית".

אתה חושב שהוא יכול להתגלות כראש ממשלה מוצלח?
"לפעמים אדם מגיע באופן מסוים וצומח למקומות אחרים, אבל אני מאוד בספק אם זה יקרה. מאוד. יש לו סבירות גבוהה להיכשל".

למרות תחושת ההחמצה שמלווה אותו עם סיומה המוקדם של הקדנציה באוצר, כ"ץ נראה כמי שמתרגל במהירות לנסיגה אל ספסלי האופוזיציה. "החיים נראים אותו דבר", הוא אומר, "גם כשר אוצר ראיתי NBA בלילות ולא עבדתי בסוף השבוע. אני אדם שתמיד שמר לעצמו את הזמן לדברים, הכל בפרופורציה. מהבחינה הזאת אין שינוי".

אבל בכל זאת, התפנה זמן. מה התוכניות?
"לקחתי על עצמי לרענן את הליכוד. לעשות בחירות בסניפים, לצרף אנשים".

ולהתכונן להתמודדות על ראשות המפלגה?
"כן. 12 שנה עבדתי בזמן שאחרים טיילו. סוף סוף יש לי זמן ואני מתכוון לארגן את ההתמודדות שלי".

ישראל כץ (צילום: שלומי יוסף)
צילום: שלומי יוסף
אמרתי לביבי: אתה הולך לאופוזיציה
נתניהו עדיין לא מגלה סימני נטישה, אבל נראה שבכירי הליכוד כבר מריחים דם במים. יולי אדלשטיין, מס' 2 ברשימת הליכוד, צוטט בכאן 11 כאומר בשיחות סגורות שיתמודד על ראשות המפלגה כי "צריך להחליף את נתניהו". ניר ברקת, מועמד מוביל בסקרים, ערך כנס בסמיכות להשבעת הממשלה החדשה ובו הציג את חזונו למדינת ישראל. כ"ץ – שנחשב בעיני רבים, ובוודאי שבעיני עצמו, לאדם החזק ביותר בליכוד אחרי נתניהו – לא מתכוון לדשדש מאחור. למעשה, הוא היה הראשון שהעלה בפני נתניהו את ההצעה להחליפו – אם כי, כמקובל בליכוד, באופן זמני בלבד, לא כזה שייתפס חלילה כקריאת תיגר על המנהיג (או כפי שזה מכונה בליכוד: חתרנות).

"כשהמנדט היה עדיין אצלו ניהלנו שלוש שיחות, חלקן נוקבות", מספר כ"ץ. "באתי באומץ, אף אחד לא אמר לו את זה. 'השותפים' פחדו. ישבנו בארבע עיניים ואמרתי לו: הדבר הכי טוב שיכול לקרות לליכוד ולך זה שמרכז הליכוד יבחר מועמד לתקופה קצובה. ואז אפשר יהיה להרכיב ממשלה, ואתה תוכל לחזור אחר כך. אתה לא מצליח להרכיב, הצעת לכל ראש מפלגה קטנה רוטציה – אז למה לא לליכוד? זה הכי נכון, הכי הגיוני וגם הסיכוי הכי גבוה להקים ממשלה".

מה הוא ענה?
"שהם לא מסכימים לזה".

הוא צודק, סער לא היה מסכים כל עוד נתניהו חוזר בסוף.
"נכון. אבל היה אפשר להקים ממשלה, ואז היו משתנות הנסיבות. מה, עכשיו יותר טוב, שאף אחד מאתנו לא ראש ממשלה והם בשלטון? אמרתי לו: אם לא תיתן למישהו מהליכוד נגיע לאופוזיציה. וצדקתי".

אם ההצעה של כ"ץ הייתה מתקבלת על ידי נתניהו, אין לו ספק שהוא גם היה זה שנבחר לתפקיד המחליף. "גם לביבי אין ספק, גם לברקת אין", הוא טוען. "ברור שבמרכז אני נבחר, אף אחד לא חולק על זה. אף אחד לא מנצח אותי בקלפי".

אז בעצם הצעת את השיטה שבה אתה תנצח.
"נכון שזה נוגע גם בי, אבל נתתי לו את הכיוון הכי נכון שיכול להיות. הוא העריך שיש דרכים אחרות. ואני יודע שהייתי מצליח להרכיב ממשלה, ואפילו יותר רחבה ממה שחושבים".

כי גם בנט וגנץ היו הולכים איתך.
"בדיוק. גנץ אמר לי שהוא היה בא".

נחמד שאתה מייעץ לנתניהו, אבל למה לא פשוט להביא את זה למרכז הליכוד?
"אי אפשר לעשות מהלך כזה בלי הסכמתו. הוא ראש הליכוד, הוא צריך להביא את ההצעה".

למה? את אולמרט הפילו אנשים מהגוש שלו.
"בליכוד זה לא עובד ככה, וטוב שזה לא עובד ככה. יש הגינות, אנחנו לא עושים חתרנות כמו לאולמרט. יש אדם שנבחר, קיבל מעל 30 מנדטים, המנדט שלו".

ותלכו אחריו לאופוזיציה גם אם כולכם חושבים שהוא טועה.
"אי אפשר בלי הסכמתו".

המשמעות של הדברים היא שמי שמונע את שלטון הימין – לא משנה אם בצדק או לא – זה בנימין נתניהו. אתה מסכים?
"ברגע שעשו הסכמים והקימו ממשלה זה כבר דבר אחר".

אבל אם הממשלה הזאת עומדת על כרעי תרנגולת כמו שאתם טוענים, אתה יכול מחר להפיל אותה אם תהיה ראש הליכוד.
"זה לא יקרה. אבל אם הם יהיו במשבר משמעותי, יכול להיות שתעלה עוד פעם האפשרות".

אני בטוח שתימצא סיבה אחרת למה אסור להחליף את נתניהו.
"לא יודע. כולם מפיקים את הלקחים שלהם".

רוב הליכודניקים רוצים שנתניהו יתפנה
בסוף השבוע הקרוב יעזוב נתניהו את המעון בבלפור. על הפרסום ב"מעריב" לפיו המשפחה ביקשה מהליכוד את מימון הדירה הפרטית בירושלים אומר כ"ץ: "זה שקר מוחלט. כראש מזכירות הליכוד - מעולם לא הגיעה בקשה".

אתה רואה את נתניהו עוזב מרצונו את תפקיד יו"ר הליכוד?
"זה יכול לקרות. בעניין הזה אני נחוש להגיד שאין אדם שאין לו תחליף. אני לא מקבל את האמירות שאין תחליף לנתניהו ושהליכוד לא קיים בלעדיו".

אתה בראשות הליכוד תביא את אותו מספר מנדטים?
"שמיר ושרון הביאו לא פחות מנדטים מבגין ונתניהו כשהחליפו אותם, כי לליכוד יש תומכים שתומכים בדרך".

אז לא משנה מי יעמוד בראש הליכוד, המצביעים בכל מקרה ישימו מחל.
"עם מספיק זמן, אין שאלה. נתניהו הוביל את הליכוד הרבה זמן, אז מטבע הדברים יש לו הרבה תמיכה, מה עוד שזה השתרבב לתחומים אחרים כמו הזדהות ורדיפה. אבל אם ירצה לקחת פסק זמן כמו ב-99', הליכוד יבחר מנהיג וזה יהיה המועמד לראשות הממשלה של הימין".

אז כל עוד נתניהו בפנים אין לך שום כוונה להתמודד מולו בפריימריז?
"לא".

למה?
"כי זה לא בנוי כך".

נראה שבליכוד בעידן נתניהו השתררה נורמה שאסור לערער על המנהיג.
"לא נכון. ניהלתי ויכוחים איתו על הרכבת, על העבודות בשבת".

אבל לא על עצם המנהיגות. הייתי בכנס של הליכוד כשסער עוד היה במפלגה. כשהוא נכנס אנשים קראו לו "בוגד".
"כי הוא התמודד בפריימריז".

בדיוק. מי שמתמודד מול נתניהו הוא בוגד?
"הוא התמודד באופן מסוים, עם טיעונים מסוימים. תבין מה זה הראש של ליכודניק: הלכתי לנחם מישהו. הוא אומר: היה כאן ברקת, כעסתי עליו עם הכנס נגד ביבי. דקה אחרי זה הוא אומר לי: למה ביבי לא פינה את התפקיד למישהו מהליכוד? זה אותו אדם. מצד אחד לא רוצה פגיעה וחתירה, מצד שני חושב שנתניהו היה צריך לאפשר למישהו מהליכוד להחליף אותו".

יש הרבה אנשים בליכוד שחושבים ככה?
"הרוב. ברור, אנשים חושבים באופן הגיוני".

אבל אסור להתמודד מול נתניהו?
"מותר הכל אם יש בחירות".

אבל אתה מונע פריימריז.
"נראה לך שבמפלגה הרפובליקנית מישהו יכול להתמודד מול טראמפ? בכל פריימריז הוא ינצח".

כלומר, זה לא כי "זה לא עובד ככה בליכוד" אלא שיקול תועלתני. אתה אומר: אין סיכוי לנצח אותו אז אין סיבה להתמודד מולו.
"הוא החליט להישאר ראש האופוזיציה ואני מברך על זה, כי יש לו נפח ציבורי גדול והוא נותן לליכוד תנופה. אני צריך להיות ערוך וכשיר להיות האדם שרוב אנשי הליכוד אומרים שצריך להיות ראש הליכוד הבא. דקה אחרי שנתניהו יגיד שהוא לא רוצה להיות ראש האופוזיציה או ראש הממשלה, תהיה התמודדות ואני אהיה ראש הליכוד".

ניר ברקת על הסערה בליכוד (צילום: מתוך אופירה וברקוביץ', קשת 12)
אבקה על עוגה. ברקת|צילום: מתוך אופירה וברקוביץ', קשת 12
אני מלך בליכוד
אדלשטיין הוא האיש הבכיר ביותר ברשימת הליכוד אחרי נתניהו ("אני מכבד את יולי, זכותו להתמודד"), אבל יריבו הבולט של כ"ץ במלחמות הדיאדוכים הוא ברקת, שנהנה מאהדה רבה בקרב הפעילים, מתנצח פומבית עם כ"ץ ("סכנה לכלכלת ישראל") וזוכה בקביעות בסקרים הפנימיים המתפרסמים בתקשורת. "לא יכולים לעשות סקרים פנימיים אמיתיים בליכוד", מבטל כ"ץ בבוז. "אי אפשר לדגום בגוף כזה. מעמדי מעולה, אני מלך בליכוד. בפריימריז נבחרתי למקום השני בעשרת אלפים קולות הפרש ממנו".

זה היה לפני שנתיים ולפני האוצר.
"ככל שמכירים את האישיות והעשייה שלי, התמיכה בי יותר חזקה".

אתה לא חושש מברקת?
"ממש לא. אני המועמד היחידי שהיה בליכוד ולא עזב מעולם. ברקת היה בקדימה, בא מהשמאל למפלגת שלטון. גם אלה דברים שנלקחים בחשבון. לא צריך להתרגש מיחסי הציבור, מהכספים, בסוף האנשים בליכוד מאוד מתוחכמים, הם לא קונים את זה. כשהתמודדתי במחוז המושבים מול חבר כנסת עם מלא כסף, אבא שלי אמר לי בחוכמת היהודים של פעם: ייקחו את הכסף שלו ויצביעו לך. צריך להבין מי זה הליכודניק האמיתי".

ברקת לא מבין?
"הוא לא מבין איך זה עובד באמת. עם כל ההשקעה הוא נבחר בסוף העשירייה. אתה לא יכול להיות ראש הליכוד אם לא חדרת אלפי פעילים. בליכוד ההיכרות היא חלק מההערכה, וכאן יש לי יתרון מובהק. נתניהו אמר לי: 'כדאי לך שיהיה פריימריז, אביס את ברקת'. אמרתי לו: בברקת נטפל בבוא העת. הוא כמו אבקה על העוגה. זה לא חודר פנימה".

מה עם יוסי כהן?
"אני מכיר אותו באמת טוב, הייתי שר המודיעין. אבל אני לא חושב שלאנשי ביטחון יש בשלות לעמדות הנהגה בכירות בשלב הראשון. צורת החשיבה שונה לגמרי".

עד הבחירות הבאות הוא יכול להיות היריב שלך בליכוד, אם יסתיים הצינון.
"אני לא חושב. בליכוד אין נוסע עובר בגשם. זה לא עובד ככה".


הצופה אינו נופל ברוחו, ובצר לו מצטחק... "ואת קרתגו צריך להרוס" (קאטו הזקן)


              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  וואלה מה זה אומר donnie 10.07.21 19:57 1
     כלום ושום דבר כחול 10.07.21 19:58 3
     סבלנות. או כפי שהאיש ניסח זאת בעצמו: ilanka 10.07.21 20:02 9
         טיל צינימיני 10.07.21 21:02 46
         גדול pedro 10.07.21 21:07 47
         זהו בדיוק . AQB 10.07.21 22:59 83
         😃 Seagulls 11.07.21 00:34 94
     חוק התפצלות של ה4 עבר.. Dotcom 10.07.21 20:48 33
         ונראה לך שכץ יעזוב? OutsideTheBox 10.07.21 20:58 44
             גם כץ יודע שאם יוסי כהן ייכנס לפוליטיקה הוא (כהן) יהיה המחליף של ביבי. כינרת 10.07.21 22:11 67
                 לא בטוח. כרישי מפלגת ביבי {אליכוד} ''יאכלו'' את יוסי כהן ש-עצמון 11.07.21 10:25 133
             לא אמרתי שיעזוב Dotcom 11.07.21 00:54 97
  ביבי הולך להתבזות Street 10.07.21 19:58 2
     אני ממש לא מתומכי ביבי IDFMan 10.07.21 20:57 43
         חביבי, שוכחים מהר מאוד Street 10.07.21 21:40 61
             יזכרו בטוח יזכרו... חשוב לי 11.07.21 05:58 109
         יזכרו אותו בעיקר בגלל יכולתו יוצאת הדופן לסכסך בין אזרחי ישראל the hawk 10.07.21 21:46 63
             מדויק אבי_85 10.07.21 22:46 82
             הנהנתן? שווה--- פרסום 11.07.21 00:00 89
                 ''פרס החזיר''?-תגובה מגעילה. ש-עצמון 11.07.21 10:26 134
                     לא בקי בגועל אבל יום הולדת שווה--- פרסום 11.07.21 10:32 135
             ביבע שרף תקציבים על האנטי ציונים שחלקם ינק מכספי מיסים במשך שנים במקום ללכת למקומות חיוניים. היום רואים Big Khanna 11.07.21 01:54 101
                 נכון...והציוני מרעם תעל שהולכים לקבל עכשיו 53 מילארד זה סבבי... ארץ 11.07.21 04:45 106
                     העם צריך סוג של מרטין לותר קינג שווה--- פרסום 11.07.21 10:41 137
         להגיד שאף אחד לא יזכור אותו זה מוגזם - אבל הוא ילך ויתעמעם והסיבה היא שב 15 שנות כהונה כרוה''מ קשה להצביע הסטוריון חובב 11.07.21 00:28 90
             הסכמי השלום עם מדינות המפרץ,גדר לאורך גבול מצריים שמנע שצף של מסתננים זה קצה המזלג. mabar 11.07.21 00:48 95
                 האם אתה יכול להשוות את 15 שנות נתניהו ל 14 שנות בן גוריון ? הסטוריון חובב 11.07.21 00:58 98
                     זה בדיחה וזלזול באנטילגנציה להשוות בן בן גוריון שהמדינה רק קמה והיה צריך להקים ולבנות מדינה לתקופת נתניהו. mabar 11.07.21 01:10 99
                         איזה שטויות, נתניהו עכשיו אחראי גם על ההתפתחות הטכנולוגית שעברה על העולם וישראל בפרט? איציק2 11.07.21 02:11 103
                             הבנת הנקרא.לא יחסתי את התפחות הטכנולוגיה לנתניהו.רק ציינתי שתקופת בן גוריון המדינה הייתה בבניה ולא היה טכנולוג mabar 11.07.21 02:19 104
                 הדבר היחיד שביבי היה צריך לעשות ברגע הבנגוריוני שנפתח לו זה להכיל ריבונות. ולא היה לו אומץ לכן הוא כישלון שלום בעד שלום 11.07.21 01:52 100
                     להכיל ריבונות גם אני הייתי רוצה,אך במצב הפוליטי שהוא היה בו כשגנץ התנגד נחרצות זה לא היה אפשרי. mabar 11.07.21 02:07 102
                         לזכותך ייאמר - בכל הקשור לביבי אתה חזק מאד בתירוצים הסטוריון חובב 11.07.21 14:41 139
     כך עונשו של בדאי רמאי ונוכל אבי_85 10.07.21 22:46 81
  שבסופו של דבר יפרשו עוד 4 חברי כנסת. יתכן והבכירים שבהם, שרואים שביבי נתקע על הכיסא. pingi 10.07.21 19:59 4
     מסכים...:) רוני53 10.07.21 20:23 20
     התחייה.גשר.מפלגת המרכז.חרות .קדימה.כחלון. זהות. תקווה חדשה. מה נשאר מהן? פנצ'ר_מאכער 10.07.21 22:07 66
         אתה צודק במידה רבה ZOG 10.07.21 22:35 78
             +++ כל מילה בסלע הסטוריון חובב 11.07.21 00:31 91
             רוב אלו שפרשו הוי כאלה שהעדיפו לממש רווח קצר מועד- רוני מילוא דודידו 11.07.21 05:19 108
  פרומו Braveheart 10.07.21 20:01 5
     כבר לא...:) רוני53 10.07.21 20:23 21
     חחח News_Max 10.07.21 20:50 38
         ח ח ח ח לגמרי :) Braveheart 10.07.21 22:11 68
     ...סוף דבר. חשוב לי 11.07.21 06:04 110
  לפני כשבוע אצל רינה, כץ ליטף את נתניהו בכפפות משי Seagulls 10.07.21 20:01 6
     מאז עבר חוק הפיצול תשבץ 10.07.21 20:02 8
         אתה חושב שישראל כץ יעזוב את העסקניה בליכוד? זו סביבה טבעית עבורו ואני חושב שהוא וסער ביחסים רעים Prodigy 10.07.21 20:11 14
             לא בהכרח, אבל עצם זה שיש לו אופציה מאפשר לו להתחצף לשמש העמים תשבץ 10.07.21 20:15 17
  סתם גדעון סער קרץ לישראל כץ בכנסת? סתם רוצי להעביר חוק של 4 פורשים מסיעה? cabrital 10.07.21 20:02 7
     לא במקום. אף אחד לא יבגוד ברעם, המטרה לשלב אותם עם כוח מיקוח שלא יסנדל את הממשלה. pingi 10.07.21 20:08 11
         יחכו לרגע שירצו להעביר חוקים ימניים ו/או לרגע שרע''ם ירימו את התחת שלהם עוד יותר, ורק אז המהלך הזה ייצא לפועל cabrital 10.07.21 20:49 35
  כץ הכריש מריח דם במים. איל השרון 10.07.21 20:03 10
     לוויתן ...לא כריש פטנט רשום 10.07.21 22:19 72
  הטורפים מריחים את הסוף קוראת ותיקה 10.07.21 20:09 12
  אז למה אתה פותח אשכול אם אין לך את התוכן? Prodigy 10.07.21 20:10 13
     כבר יש...:) רוני53 10.07.21 20:24 22
  מעט הח''כים הנורמלים שעוד נשארו בליכוד(כץ,דיכטר,ברקת) מוכרחים להעיף את נתניהו,ולחזור להנהגה קוקי 10.07.21 20:13 15
     אם היה פורש ונותן למישהו אחר לשלוט מהליכוד היה נהדר Liron 10.07.21 20:13 16
         אסור לצפות ממנו לעשות את הדבר הנכון, חובה לפעול נגדו בכוחניות ובכפייה, כמו שהוא נזרק מבלפור בכוח תשבץ 10.07.21 20:19 19
         עצוב מאוד שככה הוא מתנהל. אם הוא היה זז היינו נמנעים ממשלה שחצי ממנה פוסט/אנטי ציונים קוקי 10.07.21 20:55 41
     הייתי מחליף את אדלשטיין בכץ Njuf 10.07.21 20:18 18
         סבבה אז לא כץ,מה רע בדיכטר? ברקת? אדלשטיין? יש אנשים איכותיים בליכוד לצד חברי הכת קוקי 10.07.21 20:56 42
             אתה צודק , אבל איך דיכטר / אדלשטיין יוכלו לסבול את מה שביבי משאיר להם ירושה (רגב, דיסטל, גולן, אמסלם וכו') ? כינרת 10.07.21 22:06 65
     מתפקדי הליכוד חולקים על הקביעה הזו 972 10.07.21 20:30 27
         סבבה אז שמתפקדי הליכוד ישארו עם מירי רגב,צחי הנגבי,שטייניץ העציץ ,אמסלם ומיקי זוהר.לבריאות קוקי 10.07.21 20:52 39
     ע''פ הרל''ב כל מי שנגד נתניהו בליכוד הוא נורמלי, בינתיים המחנה שלכם זז בין לא-נורמלי למטורלל, בראשו בנט הנוכל. uz7 10.07.21 20:50 37
         אתה צודק... חשוב לי 11.07.21 06:16 112
     +++ כל מילה הסטוריון חובב 11.07.21 00:33 92
     ממש כך.אני נמנע מלהצביע לליכוד בגלל ביבי ועדת חנפיו. ש-עצמון 11.07.21 12:20 138
  ביבי עדיין לא מרשה לכ''ץ לצייץ את התמונה המשותפת שלו עם טראמפ ומלאניה אקטואלי 10.07.21 20:26 23
  ''מרד בליכוד'' אור_יקרות 10.07.21 20:26 24
  ושוב לטובת הפורום עשיתי שימוש במכונת הזמן שרכשתי באיביי. כץ יודיע שדבריו הוצאו מהקשרם ואין כמו ביבי. עדי 10.07.21 20:27 25
     יש לך מכונת זמן וזה השימוש שמצאת בה, לבדוק מה יגיד עסקן סוג ב'? :) רדיקל חופשי 10.07.21 21:55 64
  אילו הישגים בדיוק? שר אוצר מהכושלים שהיו כאן... AbstractClass 10.07.21 20:29 26
  איזה ''הישגים'' היו לו חוץ מלדחות את העברת התקציב/לא להעביר תקציב? Androidog 10.07.21 20:30 28
  כי הוא רוצה להיות ראש ממשלה. כמו בנט, כמו לפיד, כמו כולם שם. Spike 10.07.21 20:37 29
  ישראל כץ הוא בגוש השמאל עכשיו תודה רבה 10.07.21 20:38 30
     נכון יותר: ''ישראל כץ חבר לשמאל ולעבאס, כדי להפיל ראש ממשלה מכהן מהימין''...:) רוני53 10.07.21 20:47 32
         הוא אשת שמאל קיצוני בוגר קרן וקסנר תודה רבה 10.07.21 20:49 34
  כשהזאב מזדקן הכלבים חושפים שיניים ונובחים gidi 10.07.21 20:46 31
  ירי במשאית האשפה ביריון 10.07.21 20:49 36
  כץ פחדן. עכשיו כשביבי מושפל הוא יוצא עליו. היה צריך לעשות את זה מיד אחרי הבחירות איזי מהחונטה 10.07.21 20:53 40
  העכברים בורחים מהספינה הטובעת. אמא אווזה 10.07.21 20:58 45
     לא בדיוק. הם מנסים להוריד את הקברניט שמעדיף שהספינה תתרסק על הסלעים. שיהיה בהצלחה ! ממש חדש 10.07.21 21:26 54
     ממש ככה ביריון 10.07.21 22:12 69
  בקיצור דמוקרטיה מפלגתית במיטבה! אגב גם אם כץ מפסיד לביבי בפרימריז הוא לא יעזוב את הליכוד וזה הנקודה המבורכת popay 10.07.21 21:09 48
     אני מחכה כבר שמירי רגב תפתח על ביבי. כץ זה כלבלב. כשמירי תדבר, היא תרעיד את אמות הסיפים איזי מהחונטה 10.07.21 21:13 49
  ישראל, די אתה פתטי השסק 10.07.21 21:14 50
  התקשורת בכוח ממשיכה רק ביבי וביבי אורה 10.07.21 21:15 51
     עדיין אין דבר יותר מעניין מביבי בפוליטיקה הישראלית איזי מהחונטה 10.07.21 21:16 52
     התקשורת בעזרת Siren head שברשותה מנסה הכל על מנת להסתיר את הברדק בתוך הממשלה והקואליציה popay 10.07.21 21:22 53
         מה, התקשורת שיכנעה את כץ להתראיין? רוני53 10.07.21 21:29 56
             Siren head popay 10.07.21 22:30 75
                 צר לי, לא מכיר את הביטוי...:) רוני53 10.07.21 22:37 79
                     אני אחד מהם... חשוב לי 11.07.21 06:52 113
  נו יאלה, סתם מפלגה מיותרת. טלקו 10.07.21 21:26 55
  מירי העם מחכה לך. תגידי לנו מה עובר בראשך. כץ לא מעניין ולא רלוונטי איזי מהחונטה 10.07.21 21:30 57
  ירי בנגמ''ש... שניהם לא רלוונטים, הפכו למושא של שעמום וסכינאות. i_lan 10.07.21 21:32 58
  נו אתם באמת חושבים ש4 אנשים יעזבו את הליכוד? מגיבכשצריך 10.07.21 21:34 59
     באמת כל מי שעזב את הליכוד נדפק. סער הדרדר מאחד בלי תפקיד להיות שר המשפטים, שאשא ביטון הדרדרה להיות שרת החינוך תשבץ 10.07.21 21:37 60
         גם לוי שחק ומרדכי מונו לשרים בממשלת ברק, וגם קדימה היתה בשלטון. וגם פייגלין היה 7 מנדטים בסקרים. פנצ'ר_מאכער 10.07.21 22:17 71
             בטווח הארוך - כולנו הולכים בדרך כל בשר...:) רוני53 10.07.21 22:25 74
  לא הבנתי. פירסמו כבר את הראיון? אז אם פירסמו אשמח שתביאו לכאן קישור ישראלצ'יק 10.07.21 21:46 62
     טרם פרסמו במאקו, או ב-N12...:) רוני53 10.07.21 22:32 76
     הפרסום המלא במאקו: רוני53 10.07.21 23:36 86
         תודה. ישראלצ'יק 10.07.21 23:38 87
         ראיון כל כך ארוך, וזו הכותרת שערוצי התעמולה הוציאו ממנה? dave333 11.07.21 00:52 96
             אתה כנראה צודק, אבל בטוח שבקיסריה לא אוהבים את הראיון, גם בלי הכותרת...:) רוני53 11.07.21 02:32 105
  פייק כותרת. לא תואמת לתוכן. איתי שלום 10.07.21 22:17 70
     ראה במסך המצורף לראש האשכול. מילה במילה...:) רוני53 10.07.21 22:32 77
         פייק כותרת של חדשות 12 איתי שלום 10.07.21 22:39 80
             תודה, תודה...:) רוני53 10.07.21 23:30 85
  גלעד ארדן כבר עלה על המטוס חזרה? Sceptical 10.07.21 22:19 73
  לכל הח''כים של הליכוד- קצת הכרת הטוב בעת הכי חשובה הזו- לולא בנימין נתניהו הייתם עלומי שם אור דוד 10.07.21 23:14 84
     לולא הביבי הם לא היו באופוזיציה... יגאל פת-אל 11.07.21 07:51 118
         +1 רוני53 11.07.21 08:38 123
     אולי הפוך ? לולא ביבי ,היו היום בליכוד ח''כים שהיו ראויים לרשת אותו. כינרת 11.07.21 08:05 120
         לולא ביבי לא היתה הבריאה, לא היתה מדינה, היינו תקועים עם תפוזים, לא היה הייטק, החמצן היה אוזל. היידה ביבי! יגאל פת-אל 11.07.21 08:15 121
             :) רוני53 11.07.21 08:39 125
         ביריון 11.07.21 08:16 122
         +1 רוני53 11.07.21 08:38 124
  ישראל כץ אומר לעצמו אם בנט יכול, אז גם אני. לכן הוא מנסה להלחם בנתניהו צוק איתן 10.07.21 23:56 88
  נתניהו עשה טעות שנתן לכל את תפקיד האוצר במקום לתת לברקת כפי שהבטיח עבד לעם קדוש 11.07.21 00:34 93
  כץ שמאל חלש... protos 11.07.21 05:15 107
  ידיעה שאין בה כלום ושום דבר, רק פרומו. red diamond 11.07.21 06:10 111
     הראיון המלא בתגובה 86...:) רוני53 11.07.21 08:39 126
  מלחמות הירושה על מנהיגות הליכוד גבעתי 11.07.21 06:54 114
  חמוצים לא נגמרים, הם רק מתחלפים שפונפוניקה 11.07.21 07:10 115
  לאט לאט עוד ועוד מקורבים של נתניהו מביעים את דעתם על האיש הזה, התחלנו באדלשטיין ועכשיו כ''ץ אליחי 11.07.21 07:32 116
  בכיין. לא ראוי למעמד של שר. מבט צלול 11.07.21 07:39 117
  לביביסטים. לקחתי משפט אחד מהראיון, שהוא תמצית הכל יגאל פת-אל 11.07.21 07:59 119
     +1 רוני53 11.07.21 08:40 127
  נו באמת מתפורר הכץ הזה שובב 11.07.21 08:46 128
  מכתב Mr W 11.07.21 09:54 129
  אדם ש*לא* העביר תקציב, הוא לא שר אוצר. יוסף כץ 11.07.21 10:00 130
  מה קרה? מתקנא בסער? שיעשה מפלגה לבד ויזכה ל0 מנדטים, בדיוק כמספר שסער יקבל היום אם יהיו בחירות. את סער אהבו mshi01 11.07.21 10:06 131
  ביבי תמיד לוקח קרדיט על הצלחות ואת הכשלונות משאיר לאחרים. ש-עצמון 11.07.21 10:21 132
     מסכים...:) רוני53 11.07.21 10:34 136

   
   
donnie לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.5.04
13439 הודעות, 57 מדרגים, 114 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    19:57   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. וואלה מה זה אומר  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כחול לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.10.03
19405 הודעות, 92 מדרגים, 181 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    19:58   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. כלום ושום דבר  
בתגובה להודעה מספר 1
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ilanka לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.4.02
109846 הודעות, 270 מדרגים, 444 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:02   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. סבלנות. או כפי שהאיש ניסח זאת בעצמו:  
בתגובה להודעה מספר 1
 

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צינימיני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.8.20
1517 הודעות, 9 מדרגים, 18 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    21:02   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. טיל  
בתגובה להודעה מספר 9
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
pedro
חבר מתאריך 26.3.08
16522 הודעות
יום שבת א' באב תשפ''א    21:07   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. גדול  
בתגובה להודעה מספר 9
 
  


(Unthinking respect for authority is the greatest enemy of truth. (albert einstein


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
AQB לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.12.20
3290 הודעות, 59 מדרגים, 118 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    22:59   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  83. זהו בדיוק .  
בתגובה להודעה מספר 9
 
  
זה לא נגמר עד שזה לא נגמר
נתניהו לא סיים את תפקידו,הוא יחזור בגדול            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Seagulls לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.2.19
19554 הודעות, 149 מדרגים, 285 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    00:34   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  94. 😃  
בתגובה להודעה מספר 9
 


🤐🐇💉🐑🦆🐔🦜🐩🥾


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Dotcom לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.6.20
821 הודעות, 3 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:48   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. חוק התפצלות של ה4 עבר..  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
רק אומר.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
OutsideTheBox לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.19
22399 הודעות, 131 מדרגים, 243 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:58   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. ונראה לך שכץ יעזוב?  
בתגובה להודעה מספר 33
 
  
הוא רוצה לרשת את ביבי בליכוד, לא לעמוד בראש סיעה קיקיונית של 4 ח"כים.


חוזרים לחיים


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כינרת
חבר מתאריך 13.10.15
29370 הודעות
יום שבת א' באב תשפ''א    22:11   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  67. גם כץ יודע שאם יוסי כהן ייכנס לפוליטיקה הוא (כהן) יהיה המחליף של ביבי.  
בתגובה להודעה מספר 44
 
  
זה אומר מבחינתו שאו עכשיו , או שסיכוי טוב שאף פעם.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ש-עצמון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.4.16
53593 הודעות, 215 מדרגים, 389 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    10:25   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  133. לא בטוח. כרישי מפלגת ביבי {אליכוד} ''יאכלו'' את יוסי כהן  
בתגובה להודעה מספר 67
 


"הֲבֵל הֲבָלִים אָמַר קֹהֶלֶת הֲבֵל הֲבָלִים הַכֹּל הָבֶל"-קהלת


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Dotcom לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.6.20
821 הודעות, 3 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    00:54   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  97. לא אמרתי שיעזוב  
בתגובה להודעה מספר 44
 
  
אני חושב שיש לו כריזמה של מלפפון כבוש.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Street לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.1.17
17104 הודעות, 62 מדרגים, 100 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    19:58   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. ביבי הולך להתבזות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  

היה מקיים את ההסכם עם גנץ והולך להיות נשיא, היה בציבוריות עוד 6 שנים קל.

עוד שנתיים אף אחד לא יזכור אותו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
IDFMan לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.1.18
743 הודעות, 3 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:57   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. אני ממש לא מתומכי ביבי  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  
אבל להגיד שאף אחד לא יזכור אותו?!?
האיש היה ראש ממשלה המון זמן ועשה הרבה טוב! והרבה יותר רע.

אבל להגיד שאף אחד לא יזכור אותו?! אתה כותב שטויות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Street לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.1.17
17104 הודעות, 62 מדרגים, 100 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    21:40   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  61. חביבי, שוכחים מהר מאוד  
בתגובה להודעה מספר 43
 
  

אני אתפלא אם עוד שנתיים הוא יהיה עדיין במערכת הפוליטית            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חשוב לי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.2.16
6286 הודעות, 56 מדרגים, 96 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    05:58   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  109. יזכרו בטוח יזכרו...  
בתגובה להודעה מספר 61
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
the hawk
חבר מתאריך 28.8.18
3057 הודעות
יום שבת א' באב תשפ''א    21:46   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  63. יזכרו אותו בעיקר בגלל יכולתו יוצאת הדופן לסכסך בין אזרחי ישראל  
בתגובה להודעה מספר 43
 
  
וגם כראש הממשלה הנהנתן בתולדות המדינה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבי_85 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
48430 הודעות, 151 מדרגים, 262 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    22:46   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  82. מדויק  
בתגובה להודעה מספר 63
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שווה--- פרסום
חבר מתאריך 9.10.07
5563 הודעות
יום ראשון ב' באב תשפ''א    00:00   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  89. הנהנתן?  
בתגובה להודעה מספר 63
 
  
לא זכור לי שחגג יום הולדת בעלות של מליון שח כמו החזיר פרס.

לא סכסך כלום הכל זה אמנון חרטטוביץ והפוסטמה דנה וויס ועוד עלובי נפש בתשקורת כולם בוסר בעטיפה של מבושל.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ש-עצמון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.4.16
53593 הודעות, 215 מדרגים, 389 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    10:26   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  134. ''פרס החזיר''?-תגובה מגעילה.  
בתגובה להודעה מספר 89
 


"הֲבֵל הֲבָלִים אָמַר קֹהֶלֶת הֲבֵל הֲבָלִים הַכֹּל הָבֶל"-קהלת


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שווה--- פרסום
חבר מתאריך 9.10.07
5563 הודעות
יום ראשון ב' באב תשפ''א    10:32   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  135. לא בקי בגועל אבל יום הולדת  
בתגובה להודעה מספר 134
 
  
במליון שח זה בודאי גועל.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Big Khanna
חבר מתאריך 12.5.21
459 הודעות
יום ראשון ב' באב תשפ''א    01:54   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  101. ביבע שרף תקציבים על האנטי ציונים שחלקם ינק מכספי מיסים במשך שנים במקום ללכת למקומות חיוניים. היום רואים  
בתגובה להודעה מספר 63
 
  
את ההבדל, תודה לחרדים האנטי ציונים שהועילו בטובם לקבל תפקיד שר ולא סגן שר, חס וחלילה שלא נתחיל לחשוב שהם מכירים בציונות, שהתאבדו ביחד עם הפטרון ששימן להם את הכיסים מהכסף שלי ושל משלמי מיסים במשך 12 שנה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ארץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.8.19
2141 הודעות, 35 מדרגים, 70 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    04:45   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  106. נכון...והציוני מרעם תעל שהולכים לקבל עכשיו 53 מילארד זה סבבי...  
בתגובה להודעה מספר 101
 
  
אך האנטשמיות איך היא מטפטפת בקצוות השפתיים זה תוצאה של שטיפת מוח של האל ג'זירה בשפה העברית...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שווה--- פרסום
חבר מתאריך 9.10.07
5563 הודעות
יום ראשון ב' באב תשפ''א    10:41   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  137. העם צריך סוג של מרטין לותר קינג  
בתגובה להודעה מספר 106
 
  
לעשות מהפכה בתקשורת.!!!
אחרי שאיש בזוי ודוחה שיש על מצחו הר חמאה ובגלל שהוא הפך לאנטי ביבי הוא מאותרג זה פשע נגד הדמוקרטיה.

וכשמידוף בנט עם ששת המנדטים כפה עצמו להיות באופן חוקי רהמ"מ והתקשורת האלגזירית לא די שהיא לא עושה בדיקת עובדות אלא פשוט הזמינה מהאקדמיה ללשון את כל הסופרלטיבים העדכניים שיש כדי להחמיא למידוף בנט.

רק אנשים מזוכיסטים או שונאי ביבי על ניוטרל (כמו בן כזבית או אלדדים יניבים)
מרוצים מההפיכה החוקית....            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הסטוריון חובב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.5.18
7087 הודעות, 35 מדרגים, 50 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    00:28   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  90. להגיד שאף אחד לא יזכור אותו זה מוגזם - אבל הוא ילך ויתעמעם והסיבה היא שב 15 שנות כהונה כרוה''מ קשה להצביע  
בתגובה להודעה מספר 43
 
  
הישג או הישגים אמיתיים ממשיים ומשמעותיים שניתן להצביע עליהם וליחס לו
חלו שיפורים ניכרים בהרבה תחומים אבל אין איזה היי לייט עליו ניתן להצביע

אולי למעט המהירות בה פעל בהבאת החיסונים ובכמות הנדרשת לישראל על כך מגיע לו שאפו


חרבה ירושלים בגלל השתלטות אלימה של קיצוניים שהחליטו למרוד ברומא וגררו את הרוב המתון למרד וחורבן


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
mabar לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.2.15
10060 הודעות, 56 מדרגים, 86 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    00:48   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  95. הסכמי השלום עם מדינות המפרץ,גדר לאורך גבול מצריים שמנע שצף של מסתננים זה קצה המזלג.  
בתגובה להודעה מספר 90
 
  
כלכלה חזקה,פיתוח של כבישים ורכבות ועוד המון השגים שממשלת הכלאיים לא יגיעו לפסיק מזה.
בנתיים ממדלת הכלאיים המסוכנת מכרו בפרוטקשיין 53 מיליארד שקל ונתנו פטור על בניה בלתי חוקית לערבים.ועוד הסכם עם עבאס ל-3000 משפחות פלסטיניות כמו שחשפה זנדברג.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הסטוריון חובב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.5.18
7087 הודעות, 35 מדרגים, 50 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    00:58   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  98. האם אתה יכול להשוות את 15 שנות נתניהו ל 14 שנות בן גוריון ?  
בתגובה להודעה מספר 95
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 11.07.21 בשעה 01:05 בברכה, הסטוריון חובב
 
בספרי ההיסטוריה (לצורך השוואה) יכתבו על בן גוריון מעשיו והישגיו 10 דפים. על מנחם בגין מעשיו והישגיו 4 או 5 דפים ובאותו הספר יכתבו על בנימין נתניהו דף אחד
זה פחות או יותר האימפקט ההשוואתי של תקופת בן גוריון בהשוואה לתקופת נתניהו


חרבה ירושלים בגלל השתלטות אלימה של קיצוניים שהחליטו למרוד ברומא וגררו את הרוב המתון למרד וחורבן


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
mabar לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.2.15
10060 הודעות, 56 מדרגים, 86 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    01:10   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  99. זה בדיחה וזלזול באנטילגנציה להשוות בן בן גוריון שהמדינה רק קמה והיה צריך להקים ולבנות מדינה לתקופת נתניהו.  
בתגובה להודעה מספר 98
 
  
למרות שבתקופת נתניהו הקדמה והטכנולוגיה השתפרו פי 1000 וזה גם בגלל הפרשי השנים והתפתחות הטכנולוגיה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איציק2 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
1144 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    02:11   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  103. איזה שטויות, נתניהו עכשיו אחראי גם על ההתפתחות הטכנולוגית שעברה על העולם וישראל בפרט?  
בתגובה להודעה מספר 99
 
  
בוא נגזים עוד... ההייטק בארץ התפתח *למרות* הממשלה ולא *בזכות* הממשלה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
mabar לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.2.15
10060 הודעות, 56 מדרגים, 86 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    02:19   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  104. הבנת הנקרא.לא יחסתי את התפחות הטכנולוגיה לנתניהו.רק ציינתי שתקופת בן גוריון המדינה הייתה בבניה ולא היה טכנולוג  
בתגובה להודעה מספר 103
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שלום בעד שלום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.5.11
1180 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    01:52   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  100. הדבר היחיד שביבי היה צריך לעשות ברגע הבנגוריוני שנפתח לו זה להכיל ריבונות. ולא היה לו אומץ לכן הוא כישלון  
בתגובה להודעה מספר 95
 
  


יתנו שלום יקבלו שלום


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
mabar לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.2.15
10060 הודעות, 56 מדרגים, 86 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    02:07   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  102. להכיל ריבונות גם אני הייתי רוצה,אך במצב הפוליטי שהוא היה בו כשגנץ התנגד נחרצות זה לא היה אפשרי.  
בתגובה להודעה מספר 100
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הסטוריון חובב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.5.18
7087 הודעות, 35 מדרגים, 50 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    14:41   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  139. לזכותך ייאמר - בכל הקשור לביבי אתה חזק מאד בתירוצים  
בתגובה להודעה מספר 102
 
  


חרבה ירושלים בגלל השתלטות אלימה של קיצוניים שהחליטו למרוד ברומא וגררו את הרוב המתון למרד וחורבן


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבי_85 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
48430 הודעות, 151 מדרגים, 262 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    22:46   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  81. כך עונשו של בדאי רמאי ונוכל  
בתגובה להודעה מספר 2
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
pingi לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.9.14
17082 הודעות, 39 מדרגים, 58 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    19:59   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. שבסופו של דבר יפרשו עוד 4 חברי כנסת. יתכן והבכירים שבהם, שרואים שביבי נתקע על הכיסא.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
הכל בתנאי שיקבלו תפקידים בממשלה. זה יקח עוד 4-5 חודשים וסיכוי גבוה שיקרה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רוני53 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.5.18
11881 הודעות, 71 מדרגים, 108 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:23   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. מסכים...:)  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  


הצופה אינו נופל ברוחו, ובצר לו מצטחק... "ואת קרתגו צריך להרוס" (קאטו הזקן)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פנצ'ר_מאכער
חבר מתאריך 11.3.21
75 הודעות
יום שבת א' באב תשפ''א    22:07   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  66. התחייה.גשר.מפלגת המרכז.חרות .קדימה.כחלון. זהות. תקווה חדשה. מה נשאר מהן?  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  
כל מפלגות האופנה שנבנו על ידי "פורשי ליכוד" נעלמו באבק ההיסטוריה.

מפלגות ברות קיימא הן אך ורק מפלגות עם קהל ברור ויצוק.

ליכוד, אגודה, שס, סמוטריץ (שהחליף את המפד"ל), יש עתיד (שהחליפה את העבודה)
וכמובן העבודה ומרצ.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ZOG לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.9.16
7083 הודעות, 65 מדרגים, 104 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    22:35   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  78. אתה צודק במידה רבה  
בתגובה להודעה מספר 66
 
  
אבל קשה שלא לתמוהה למה כל המפלגות החדשות של פורשי ליכוד בכלל קמו?
מי בליכוד גרם לכולם לברוח?
את הקהל הוא ידע להביא לקלפי, אבל לפרגן לאחרים ולהצמיח הנהגה פנימית הוא לא ידע.
כל מי שקצת הרים ראש, נערף.
לכן אחד אחרי השני כל מי ששווה משהו בליכוד פרש. ובמקומם הוכנסו אומרי הן ולקקנים חסרי כישורים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הסטוריון חובב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.5.18
7087 הודעות, 35 מדרגים, 50 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    00:31   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  91. +++ כל מילה בסלע  
בתגובה להודעה מספר 78
 
  


חרבה ירושלים בגלל השתלטות אלימה של קיצוניים שהחליטו למרוד ברומא וגררו את הרוב המתון למרד וחורבן


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דודידו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.17
11858 הודעות, 70 מדרגים, 100 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    05:19   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  108. רוב אלו שפרשו הוי כאלה שהעדיפו לממש רווח קצר מועד- רוני מילוא  
בתגובה להודעה מספר 78
 
  
או שהאידאולוגיה שלהם השתנתה עם השנים ולא תאמה את הליכוד - לבני לבנת ומרידור,
היו גם אלו ששוט הפרקליטות ותיקים פליליים גרמו להם להתהפך - שרון וחבר מרעיו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart
חבר מתאריך 14.10.16
26977 הודעות
יום שבת א' באב תשפ''א    20:01   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. פרומו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רוני53 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.5.18
11881 הודעות, 71 מדרגים, 108 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:23   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. כבר לא...:)  
בתגובה להודעה מספר 5
 
  


הצופה אינו נופל ברוחו, ובצר לו מצטחק... "ואת קרתגו צריך להרוס" (קאטו הזקן)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
News_Max לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.8.17
14242 הודעות, 51 מדרגים, 101 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:50   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. חחח  
בתגובה להודעה מספר 5
 
  
איך כולם פה דואגים לליכוד...

תענוג בקצת הזה הליכוד 70 מנדטים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart
חבר מתאריך 14.10.16
26977 הודעות
יום שבת א' באב תשפ''א    22:11   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  68. ח ח ח ח לגמרי :)  
בתגובה להודעה מספר 38
 
  
כ"כ מעורבים בנעשה במפלגה , שיתפקדו וזהו            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חשוב לי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.2.16
6286 הודעות, 56 מדרגים, 96 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    06:04   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  110. ...סוף דבר.  
בתגובה להודעה מספר 5
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Seagulls לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.2.19
19554 הודעות, 149 מדרגים, 285 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:01   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. לפני כשבוע אצל רינה, כץ ליטף את נתניהו בכפפות משי  
בתגובה להודעה מספר 0
 

מעניין מה נשתנה


🤐🐇💉🐑🦆🐔🦜🐩🥾


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
תשבץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.10.04
74991 הודעות, 326 מדרגים, 621 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:02   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. מאז עבר חוק הפיצול  
בתגובה להודעה מספר 6
 
  


תם עידן נתניהו


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Prodigy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
45901 הודעות, 193 מדרגים, 309 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:11   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. אתה חושב שישראל כץ יעזוב את העסקניה בליכוד? זו סביבה טבעית עבורו ואני חושב שהוא וסער ביחסים רעים  
בתגובה להודעה מספר 8
 
  


מלחמה היא שלום. עבדות היא חירות. בערות היא כוח. הליכוד לא ניסה להקים ממשלה בתמיכת רע״מ.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
תשבץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.10.04
74991 הודעות, 326 מדרגים, 621 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:15   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. לא בהכרח, אבל עצם זה שיש לו אופציה מאפשר לו להתחצף לשמש העמים  
בתגובה להודעה מספר 14
 
  


תם עידן נתניהו


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
cabrital לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.9.08
4513 הודעות, 36 מדרגים, 71 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:02   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. סתם גדעון סער קרץ לישראל כץ בכנסת? סתם רוצי להעביר חוק של 4 פורשים מסיעה?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
הכל מתוכנן ליום שכמה ח"כים מהליכוד יפרשו ויצטרפו לממשלה במקום רע"ם


תן מבלי לזכור, קבל מבלי לשכוח!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
pingi לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.9.14
17082 הודעות, 39 מדרגים, 58 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:08   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. לא במקום. אף אחד לא יבגוד ברעם, המטרה לשלב אותם עם כוח מיקוח שלא יסנדל את הממשלה.  
בתגובה להודעה מספר 7
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
cabrital לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.9.08
4513 הודעות, 36 מדרגים, 71 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:49   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. יחכו לרגע שירצו להעביר חוקים ימניים ו/או לרגע שרע''ם ירימו את התחת שלהם עוד יותר, ורק אז המהלך הזה ייצא לפועל  
בתגובה להודעה מספר 11
 
  


תן מבלי לזכור, קבל מבלי לשכוח!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איל השרון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.10.20
5860 הודעות, 46 מדרגים, 88 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:03   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. כץ הכריש מריח דם במים.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פטנט רשום
חבר מתאריך 8.9.19
352 הודעות
יום שבת א' באב תשפ''א    22:19   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  72. לוויתן ...לא כריש  
בתגובה להודעה מספר 10
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קוראת ותיקה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.1.15
5582 הודעות, 32 מדרגים, 56 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:09   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. הטורפים מריחים את הסוף  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Prodigy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
45901 הודעות, 193 מדרגים, 309 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:10   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. אז למה אתה פותח אשכול אם אין לך את התוכן?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


מלחמה היא שלום. עבדות היא חירות. בערות היא כוח. הליכוד לא ניסה להקים ממשלה בתמיכת רע״מ.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רוני53 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.5.18
11881 הודעות, 71 מדרגים, 108 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:24   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. כבר יש...:)  
בתגובה להודעה מספר 13
 
  
מתנצל שנאלצת להמתין...


הצופה אינו נופל ברוחו, ובצר לו מצטחק... "ואת קרתגו צריך להרוס" (קאטו הזקן)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קוקי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.18
8788 הודעות, 57 מדרגים, 114 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:13   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. מעט הח''כים הנורמלים שעוד נשארו בליכוד(כץ,דיכטר,ברקת) מוכרחים להעיף את נתניהו,ולחזור להנהגה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
הישראלית במקום מר"צ,העבודה והמחבלים.
נתניהו זה אם כל חטאת, האש ששבר השבוע את שיא הציניות הפוליטית ושפל המדרגה לדראון עולם כאשר הצביע נגד בטחון המדינה וטובת ישראל.
האיש הזה מסוגל לשרוף את המדינה ובלבד שיחזור לשלטון.
מעט הח"כים ההגונים שנשארו בליכוד חייבים לעשות עליו מהלך ולהעיף את "מלאך החבלה" הזה כפי שהטיב לכנות אותו שמיר ז"ל            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Liron לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.5.16
23758 הודעות, 153 מדרגים, 234 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:13   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. אם היה פורש ונותן למישהו אחר לשלוט מהליכוד היה נהדר  
בתגובה להודעה מספר 15
 
  
והוא לא היה מגיע למצב הזה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
תשבץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.10.04
74991 הודעות, 326 מדרגים, 621 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:19   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. אסור לצפות ממנו לעשות את הדבר הנכון, חובה לפעול נגדו בכוחניות ובכפייה, כמו שהוא נזרק מבלפור בכוח  
בתגובה להודעה מספר 16
 
  


תם עידן נתניהו


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קוקי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.18
8788 הודעות, 57 מדרגים, 114 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:55   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. עצוב מאוד שככה הוא מתנהל. אם הוא היה זז היינו נמנעים ממשלה שחצי ממנה פוסט/אנטי ציונים  
בתגובה להודעה מספר 16
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Njuf לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.7.19
11732 הודעות, 64 מדרגים, 109 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:18   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. הייתי מחליף את אדלשטיין בכץ  
בתגובה להודעה מספר 15
 
  
כץ אינטרסנט חסר אידיאולוגיה בדיוק כמו ביבי            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קוקי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.18
8788 הודעות, 57 מדרגים, 114 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:56   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. סבבה אז לא כץ,מה רע בדיכטר? ברקת? אדלשטיין? יש אנשים איכותיים בליכוד לצד חברי הכת  
בתגובה להודעה מספר 18
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כינרת
חבר מתאריך 13.10.15
29370 הודעות
יום שבת א' באב תשפ''א    22:06   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  65. אתה צודק , אבל איך דיכטר / אדלשטיין יוכלו לסבול את מה שביבי משאיר להם ירושה (רגב, דיסטל, גולן, אמסלם וכו') ?  
בתגובה להודעה מספר 42
 
  
עדיף מבחינתם לנדוד אל סער            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
972 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.11.19
3298 הודעות, 25 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:30   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. מתפקדי הליכוד חולקים על הקביעה הזו  
בתגובה להודעה מספר 15
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קוקי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.18
8788 הודעות, 57 מדרגים, 114 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:52   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. סבבה אז שמתפקדי הליכוד ישארו עם מירי רגב,צחי הנגבי,שטייניץ העציץ ,אמסלם ומיקי זוהר.לבריאות  
בתגובה להודעה מספר 27
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
uz7 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.12.09
66785 הודעות, 218 מדרגים, 427 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:50   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. ע''פ הרל''ב כל מי שנגד נתניהו בליכוד הוא נורמלי, בינתיים המחנה שלכם זז בין לא-נורמלי למטורלל, בראשו בנט הנוכל.  
בתגובה להודעה מספר 15
 


כג בסיוון ה'תשע"ב (12.6.2012) היום העצוב ביותר שידע רוטר.נט.עזיבתו בטרם עת של הרב ישעיהו רוטר זצ"ל


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חשוב לי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.2.16
6286 הודעות, 56 מדרגים, 96 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    06:16   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  112. אתה צודק...  
בתגובה להודעה מספר 37
 
  
כשחושבים על זה, המשפט המפורסם של צ'רצ'יל "מעולם לא חבו רבים כל כך, הרבה כל כך, למעטים כל כך", היה מכוון בכלל לאמסלם, רגב, מיקי זוהר, כץ ושאר "העילויים" של הליכוד.
אז תודה לכם.
המלצה שלי: סעו בזהירות. הדרך לאופוזיציה מלאה במוקשים תוצרת בית.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הסטוריון חובב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.5.18
7087 הודעות, 35 מדרגים, 50 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    00:33   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  92. +++ כל מילה  
בתגובה להודעה מספר 15
 
  


חרבה ירושלים בגלל השתלטות אלימה של קיצוניים שהחליטו למרוד ברומא וגררו את הרוב המתון למרד וחורבן


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ש-עצמון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.4.16
53593 הודעות, 215 מדרגים, 389 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    12:20   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  138. ממש כך.אני נמנע מלהצביע לליכוד בגלל ביבי ועדת חנפיו.  
בתגובה להודעה מספר 15
 


"הֲבֵל הֲבָלִים אָמַר קֹהֶלֶת הֲבֵל הֲבָלִים הַכֹּל הָבֶל"-קהלת


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
60670 הודעות
יום שבת א' באב תשפ''א    20:26   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. ביבי עדיין לא מרשה לכ''ץ לצייץ את התמונה המשותפת שלו עם טראמפ ומלאניה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


#הגאון ממשיך לדחוף את "ימינה" ושות' לזרועתיו של לפיד, שכמובן מחבק אותם בשמחה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אור_יקרות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.07
74098 הודעות, 377 מדרגים, 677 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:26   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. ''מרד בליכוד''  
בתגובה להודעה מספר 0
 

זה מה שהם כתבו לפני ההשמעה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עדי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.9.19
8220 הודעות, 22 מדרגים, 32 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:27   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. ושוב לטובת הפורום עשיתי שימוש במכונת הזמן שרכשתי באיביי. כץ יודיע שדבריו הוצאו מהקשרם ואין כמו ביבי.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רדיקל חופשי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.1.15
1132 הודעות, 3 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    21:55   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  64. יש לך מכונת זמן וזה השימוש שמצאת בה, לבדוק מה יגיד עסקן סוג ב'? :)  
בתגובה להודעה מספר 25
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
AbstractClass לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.1.20
1421 הודעות, 4 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:29   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. אילו הישגים בדיוק? שר אוצר מהכושלים שהיו כאן...  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Androidog לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.2.19
10325 הודעות, 42 מדרגים, 62 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:30   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. איזה ''הישגים'' היו לו חוץ מלדחות את העברת התקציב/לא להעביר תקציב?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אה כן, והיה משהו על הורדת "מס רכישה" שהצילה את שוק הנדל"ן מקריסה טוטאלית            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Spike לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.12.14
19036 הודעות, 44 מדרגים, 66 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:37   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. כי הוא רוצה להיות ראש ממשלה. כמו בנט, כמו לפיד, כמו כולם שם.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ושכחו מזמן מהעם.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
תודה רבה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.09
54978 הודעות, 315 מדרגים, 613 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:38   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. ישראל כץ הוא בגוש השמאל עכשיו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


אם יש משטרה, איפה היא היתה בפוגרום בלוד?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רוני53 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.5.18
11881 הודעות, 71 מדרגים, 108 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:47   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. נכון יותר: ''ישראל כץ חבר לשמאל ולעבאס, כדי להפיל ראש ממשלה מכהן מהימין''...:)  
בתגובה להודעה מספר 30
 
  
אהה, רגע, כבר לא...


הצופה אינו נופל ברוחו, ובצר לו מצטחק... "ואת קרתגו צריך להרוס" (קאטו הזקן)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
תודה רבה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.09
54978 הודעות, 315 מדרגים, 613 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:49   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. הוא אשת שמאל קיצוני בוגר קרן וקסנר  
בתגובה להודעה מספר 32
 
  


אם יש משטרה, איפה היא היתה בפוגרום בלוד?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
gidi לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.5.07
2128 הודעות, 36 מדרגים, 56 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:46   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. כשהזאב מזדקן הכלבים חושפים שיניים ונובחים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
79178 הודעות, 333 מדרגים, 553 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:49   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. ירי במשאית האשפה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איזי מהחונטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.18
27344 הודעות, 89 מדרגים, 133 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:53   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. כץ פחדן. עכשיו כשביבי מושפל הוא יוצא עליו. היה צריך לעשות את זה מיד אחרי הבחירות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אמא אווזה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.5.15
11692 הודעות, 49 מדרגים, 90 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    20:58   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. העכברים בורחים מהספינה הטובעת.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ממש חדש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.4.09
29408 הודעות, 136 מדרגים, 266 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    21:26   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. לא בדיוק. הם מנסים להוריד את הקברניט שמעדיף שהספינה תתרסק על הסלעים. שיהיה בהצלחה !  
בתגובה להודעה מספר 45
 
  


היכן שמגיע הערבי - לעיתים קרובות מגיע המדבר. ( וינסטון צ'רציל )


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
79178 הודעות, 333 מדרגים, 553 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    22:12   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  69. ממש ככה  
בתגובה להודעה מספר 45
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
popay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.9.09
33152 הודעות, 303 מדרגים, 587 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    21:09   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. בקיצור דמוקרטיה מפלגתית במיטבה! אגב גם אם כץ מפסיד לביבי בפרימריז הוא לא יעזוב את הליכוד וזה הנקודה המבורכת  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


[email protected]


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איזי מהחונטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.18
27344 הודעות, 89 מדרגים, 133 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    21:13   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. אני מחכה כבר שמירי רגב תפתח על ביבי. כץ זה כלבלב. כשמירי תדבר, היא תרעיד את אמות הסיפים  
בתגובה להודעה מספר 48
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
השסק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.12.11
3631 הודעות, 26 מדרגים, 52 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    21:14   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. ישראל, די אתה פתטי  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.1.17
950 הודעות, 6 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    21:15   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. התקשורת בכוח ממשיכה רק ביבי וביבי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
תתמקדו בממשלה החדשה נשמע דברים מענינים משם.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איזי מהחונטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.18
27344 הודעות, 89 מדרגים, 133 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    21:16   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. עדיין אין דבר יותר מעניין מביבי בפוליטיקה הישראלית  
בתגובה להודעה מספר 51
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
popay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.9.09
33152 הודעות, 303 מדרגים, 587 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    21:22   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. התקשורת בעזרת Siren head שברשותה מנסה הכל על מנת להסתיר את הברדק בתוך הממשלה והקואליציה  
בתגובה להודעה מספר 51
 
  


[email protected]


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רוני53 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.5.18
11881 הודעות, 71 מדרגים, 108 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    21:29   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  56. מה, התקשורת שיכנעה את כץ להתראיין?  
בתגובה להודעה מספר 53
 
  
או שלדעתך מדובר בחדשה כוזבת?!...


הצופה אינו נופל ברוחו, ובצר לו מצטחק... "ואת קרתגו צריך להרוס" (קאטו הזקן)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
popay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.9.09
33152 הודעות, 303 מדרגים, 587 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    22:30   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  75. Siren head  
בתגובה להודעה מספר 56
 
  


[email protected]


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רוני53 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.5.18
11881 הודעות, 71 מדרגים, 108 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    22:37   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  79. צר לי, לא מכיר את הביטוי...:)  
בתגובה להודעה מספר 75
 
  
מה זה "ראש סירנה"? מה כוונתך?!

בטוח שיש כאן עוד שניים-שלושה בורים כמוני...


הצופה אינו נופל ברוחו, ובצר לו מצטחק... "ואת קרתגו צריך להרוס" (קאטו הזקן)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חשוב לי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.2.16
6286 הודעות, 56 מדרגים, 96 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    06:52   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  113. אני אחד מהם...  
בתגובה להודעה מספר 79
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
טלקו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.8.18
16744 הודעות, 186 מדרגים, 364 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    21:26   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. נו יאלה, סתם מפלגה מיותרת.  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איזי מהחונטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.18
27344 הודעות, 89 מדרגים, 133 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    21:30   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  57. מירי העם מחכה לך. תגידי לנו מה עובר בראשך. כץ לא מעניין ולא רלוונטי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
i_lan לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.10.03
40234 הודעות, 192 מדרגים, 374 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    21:32   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  58. ירי בנגמ''ש... שניהם לא רלוונטים, הפכו למושא של שעמום וסכינאות.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מגיבכשצריך
חבר מתאריך 31.7.20
188 הודעות
יום שבת א' באב תשפ''א    21:34   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  59. נו אתם באמת חושבים ש4 אנשים יעזבו את הליכוד?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אין סיכוי רואים מה שקורה אצל סער הם יימחקו. אנשים מבינים רק במפלגה כמו ליכוד שיש פריימריס והמשך יש להם סיכוי להיות בכנסת ארוך טווח            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
תשבץ
חבר מתאריך 12.10.04
74991 הודעות
יום שבת א' באב תשפ''א    21:37   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  60. באמת כל מי שעזב את הליכוד נדפק. סער הדרדר מאחד בלי תפקיד להיות שר המשפטים, שאשא ביטון הדרדרה להיות שרת החינוך  
בתגובה להודעה מספר 59
 
  
אלקין הדרדר להיות שר הבינוי והשיכון במקום שר המים היוקרתי
באמת מזעזע מה שקרה איתם


תם עידן נתניהו


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פנצ'ר_מאכער
חבר מתאריך 11.3.21
75 הודעות
יום שבת א' באב תשפ''א    22:17   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  71. גם לוי שחק ומרדכי מונו לשרים בממשלת ברק, וגם קדימה היתה בשלטון. וגם פייגלין היה 7 מנדטים בסקרים.  
בתגובה להודעה מספר 60
 
  
אני מדבר על טווח הארוך.

לטווח הקצר- למי שמקבל ראשות ממשלה כמו בנט ואולמרט זו בהחלט עיסקה משתלמת.

אבל לכל האחרים- לא רואה היגיון להשרף פוליטית בשביל תיק זוטר בממשלה הנוכחית.

גדעון סער שר משפטים. ממשיך דרכו ההיסטורי של שמואל תמיר. ומה הלאה?


בפרט שהנאשם מקיסריה בדרך לרמלה, ואז לכולם תהיה הזדמנות להתקדם על חשבון כל "בכירי" הליכוד של היום.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רוני53
חבר מתאריך 8.5.18
11881 הודעות
יום שבת א' באב תשפ''א    22:25   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  74. בטווח הארוך - כולנו הולכים בדרך כל בשר...:)  
בתגובה להודעה מספר 71
 
  
אם אכן ארבעה בכירים יעזבו - יצטרפו אליהם עוד כמה זוטרים. הקבוצה הזו תחבור לסער ולאלקין, וייעשה רה-ארגון בממשלה כדי לתת להם תפקידים.

בפועל, מדובר בפיצול הליכוד, בסדר גודל דומה לזה של פרישת שרון ואנשיו אל קדימה.

כך או אחרת, במוקדם או במאוחר - בבחירות הבאות בעוד 4.5 שנים לא יהיה נתניהו בליכוד. במקומו, תרוץ "תקווה חדשה בליכוד", רשימה משותפת שאת הראש שלה ייבחרו מתפקדי הליכוד המאוחד.

רק סומא לא רואה את ההתפתחות הזו...


הצופה אינו נופל ברוחו, ובצר לו מצטחק... "ואת קרתגו צריך להרוס" (קאטו הזקן)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראלצ'יק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
14639 הודעות, 83 מדרגים, 146 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    21:46   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  62. לא הבנתי. פירסמו כבר את הראיון? אז אם פירסמו אשמח שתביאו לכאן קישור  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


ביבי בסירובו לזוז הצידה -הרס את גוש הימין!~~מאות קבוצות לחץ מקמבנות תקציבים אבל רק החרדים הם "הבעיה"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רוני53 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.5.18
11881 הודעות, 71 מדרגים, 108 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    22:32   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  76. טרם פרסמו במאקו, או ב-N12...:)  
בתגובה להודעה מספר 62
 
  
כשיתפרסם - אוסיף מחר בתגובות...


הצופה אינו נופל ברוחו, ובצר לו מצטחק... "ואת קרתגו צריך להרוס" (קאטו הזקן)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רוני53 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.5.18
11881 הודעות, 71 מדרגים, 108 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    23:36   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  86. הפרסום המלא במאקו:  
בתגובה להודעה מספר 62
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 10.07.21 בשעה 23:45 בברכה, רוני53
 
https://mobile.mako.co.il/weekend-articles/Article-33001a6dd368a71027.htm?Partner=searchResults

מדינת ישראל ניצלה מהמכה הכי קשה שהייתה במאה השנים האחרונות. וזה הכל אני
אחרי 12 שנים במשרדי הממשלה ישראל כ"ץ נסוג לספסלי האופוזיציה ונותר עם טעם של החמצה ממה שיכול היה להפוך, לדבריו, למורשת על שמו במשרד האוצר. עכשיו הוא מתארגן למרוץ על ראשות הליכוד (אבל רק כשנתניהו יחליט לפנות את התפקיד), מסביר למה הוא האחראי הבלעדי על הטיפול במשבר הכלכלי וסוגר חשבון עם בכירי האוצר לשעבר. ולא, הוא לא מתחרט על ההשוואה להורדוס.

ניב שטנדל | מגזין mako | פורסם 17:26 08.07.21 | עודכן 13:11 10.07.21

בערב יום שלישי האחרון ישב ישראל כ"ץ בלשכתו המרוחקת במשכן הכנסת והתכונן לעוד לילה במלחמת ההתשה הפרלמנטרית. המסדרון היה שקט, בלשכה הצנועה נותר רק עוזר אחד. כ"ץ ישב לבדו במשרד, איש גדול בחדר שנראה קטן מכפי מידותיו. כבוד השר לשעבר, שהיה מוקף במשך שנים בשאונם המעשי והמטאפורי של בולדוזרים, ישב לבדו בחדר, עייף אך סבלני, ערוך ללילה מוטרף במשכן. אחרי תריסר שנים בלשכות מפוארות, מוקף פלוגת עוזרים ויועצים, יוזם פרויקטים שאפתניים וחותם על צ'קים של מיליארדים, נגזר עליו לשבת בבדידותו בהמתנה לנאומי פיליבסטר של יצחק פינדרוס ואיתמר בן גביר. לו היה נקלע זר למשכן, כ"ץ היה מתקשה לשכנע אותו שהוא האיש שהציל את מדינת ישראל מחורבן כלכלי. הוא ולא מלאך, הוא ולא שרף. הוא ולא נתניהו.

המלצות נוספות
מה באמת הוביל לפרידה של יהודה ושלומית
מה באמת הוביל לפרידה של יהודה ושלומית
סוף שבוע
"אני לא נותן לעצמי סופרלטיבים", הוא אומר, "אבל הובלתי את משרד האוצר בתקופה הכי קשה והיום כל העולם משבח אותנו. השנה שלי באוצר שווה חמש שנים, מדינת ישראל פשוט ניצלה מהמכה הכי חמורה שהייתה במאה השנים האחרונות. השנה הזו, שאני אחראי עליה בלעדי, תיחשב כאחד הדברים הגדולים שבוצעו".

נתניהו לא היה מעורב בטיפול במשבר הכלכלי?
"ממש ממש לא. הוא לא נגע בכלום, לא היה קשור. הוא היה עסוק בדברים אחרים. זה רק אני. כל התוכניות היו שלי. אני הצגתי אותן, העברתי אותן בכנסת לבד, וידאתי את הביצוע שלהן. הייתי באחריות מלאה".

זה מפתיע. נתניהו מציג את עצמו כמר כלכלה וכשר-על כלכלי בפועל.
"מאקרו כלכלה זה הצד הכי חזק של נתניהו לדעתי, אבל דווקא בשנה הזאת הוא לא היה מעורב. אני, באופן העבודה והדומיננטיות שלי, וידאתי שהאוצר הוא שיקבע ויעשה. נתניהו אמר לי שכשהוא היה שר אוצר, אריק שרון אמר לו 'תסתדר לבד'. אמרתי: הבנתי, אני אסתדר לבד".

אז למה הוא הוביל את כל מסיבות העיתונאים?
"הוא היה ראש הממשלה, אז ברור שאתה משתף אותו, עושה איתו מסיבות עיתונאים. מטבע הדברים, כשיש ראש ממשלה ותיק ודומיננטי עם זיקה כלכלית הדברים נקשרים אליו".

אבל זה לא שהם נקשרים אליו רק "מטבע הדברים". הוא יוצר את הקשר. הוא פרסם ברשתות החברתיות כתבה מ"גלובס" על הצלחה כלכלית והחליף את התמונה שלך בשלו.
"אתה תפרשן מה זה אומר".

זה לא פוגע בך שנתניהו לוקח את כל הקרדיט?
"נתניהו לוקח קרדיט באופן קבוע – גם מתוקף אישיותו ומעמדו וגם כשיטת עבודה. רק על העבודה שלי הוא לוקח קרדיט? זה שנים על שנים. בסדר. אם הוא לא היה לוקח קרדיטים, הוא לא היה ביבי".

אתה עדיין קורא לו "ראש הממשלה", כמו חלק מחברי הליכוד?
"לא".

שיניתי לאוצר את הדנ"א
תביעת הבעלות של כ"ץ על ניהול המשבר הכלכלי עשויה להתקבל בהרמת גבה. מה שבעיניו נתפס כהצלחה ספקטקולרית בסגנון "מכל העולם מתקשרים לשאול איך עשינו את זה" נחשב בעיני רבים לכישלון: מדיניות פיסקלית פזרנית וחסרת רסן, חוסר משמעת תקציבית, התנהלות פופוליסטית ואינטרסנטיות פוליטית. מבחינת כ"ץ אלו הבלים שלא עומדים במבחן המציאות. "כלכלת ישראל נמסרה על ידינו במצב מצוין ביחס למשבר שהוא חסר תקדים", הוא אומר. "חברות דירוג האשראי השאירו את הדירוג החיובי הגבוה של ישראל עם תחזית יציבה לעתיד. הבסיס מעולה. עכשיו זה תלוי בממשלה".

כ"ץ נכנס למשרד האוצר במאי 2020, אחרי קדנציה בחתימה נמוכה במשרד החוץ. הממשלה הייתה תחת מתקפה ציבורית ותקשורתית; עסקים נאלצו לסגור את דלתותיהם, עובדים נשלחו לבתיהם והמשק נע בכאוטיות בין הוראות מתחלפות ומבולבלות. האוצר בתקופת משה כחלון הותקף על כך שאינו פותח את הארנק, וכ"ץ החליט להטות את הספינה ולפזר את המטבעות כמו גרגרים לדגים הרעבים. "אני דוגל בכלכלה חופשית", הוא מסביר. "עשיתי במדינה יותר תחרות מכל אחד אי פעם. יחד עם זאת, העקרונות של כלכלה חופשית לא יכולים לעבוד בשעת משבר, כי מי שישלם את המחיר זה אזרחי המדינה. על זה היה הוויכוח שלי עם המרידורים (אנשי שאול מרידור, ראש אגף התקציבים לשעבר – נ"ש). בזמן מרידור, התזה הייתה לא לתת את הכסף. עכשיו אמרו פעם ראשונה שרשות המסים תחלק כסף במקום לגבות. אופיים של הגופים האלה זה לא לתת. אני שיניתי להם את הדנ"א".

הפער בינו לבין "המרידורים", אומר כ"ץ, היה ב"מדיניות החמלה: הסיוע למובטלים, לעסקים קטנים ובינוניים. כשנכנסתי לאוצר היו מאות אלפי מוחים. בדקתי וראיתי שבצדק. על הנייר אמרו להם שהם יקבלו מאה מיליארד, בתכלס לא נתנו להם את הכסף. נפגשתי איתם, שיניתי את הקריטריונים, וידאתי שהכסף יגיע – ושקטה הארץ שנה. לאביר קארה היו שבעה מנדטים כשנכנסתי לתפקיד. כשהסתיימה השנה הוא נשאר בלי אף בוחר. למה? כי פתרתי את הבעיות".

מבקריו של כ"ץ טוענים שהוא בסך הכל למד את הטכניקה הפופוליסטית הישנה והבדוקה: להשתיק מחאה בכסף מהקופה הציבורית ולקחת הלוואות על חשבון הדורות הבאים. כ"ץ מתעקש שכל שיקוליו היו ענייניים ונועדו לעזור לכל מי שזקוק לכך, אבל גם מדבריו עולה החיבור שנוצר בין הנימוק המקצועי לאינטרס הפוליטי. "ב-2006 הליכוד קיבל 12 מנדטים כי אנשים נפגעו בכיסם", הוא אומר. "היום, בכל מקום שאני הולך אנשים משבחים את הסיוע שקיבלו, אומרים 'הצלתם אותנו'. אם לא היה ניתן הסיוע, הליכוד היה מקבל 15 מנדטים".

זה רק מחזק את הטענה שזו הייתה מדיניות כלכלית ששירתה אתכם פוליטית.
"חד-משמעית לא עשיתי צעד אחד שהשיקול הפוליטי גבר על הממלכתי. תשאל את שרי כחול לבן אם נהגתי בהם בצורה ממלכתית והם יגידו שכן. הם אפילו ביקשו יותר וקיבלו יותר".

זה לא סותר את האינטרס הפוליטי של הליכוד בזמן שאתם יושבים ביחד בממשלה.
"אנשים קיבלו מענקים, כולם היו מרוצים. מובטלים, בעלי עסקים. שבוע לפני הבחירות דאגתי שגם הנכים יקבלו את הכסף ולא יעכבו להם".

שבוע לפני הבחירות. אתה מבין מה אתה אומר בעצם?
"כבר היו שלוש מערכות בחירות קודם. הקשקוש שזה בגלל הבחירות זה שטויות".

להבטיח חל"ת שנה קדימה לא היה טעות? העסקים נפתחו ואין ידיים עובדות כי אנשים מעדיפים לחתום אבטלה.
"שטויות".

למה אתה אומר שטויות? אלה עובדות.
"שנה קדימה נתנה אופק למובטלים, הם קיבלו רשת ביטחון. זה היה הדבר הכי נכון".

האבטלה עדיין עומדת על כמעט 10%. הגירעון – 10%. יחס חוב-תוצר מגיע ל-73%. החוב כבר מתקרב לטריליון שקל. המצב אולי טוב ביחס למשבר בעולם, אבל קשה להגדיר אותו "מצוין".
"אני מתגאה בגירעון, מסיבה אחת – כולו הלך לסיוע. הצמיחה חוזרת, הגירעון מצטמצם. הכל באמת מצוין".

חלוקת כספים לציבור, אקט שלרוב מתקבל בימין הכלכלי בקול זעקה, נהפכה לשיטת העבודה הרווחת במשרד האוצר תחת כ"ץ. זה הגיע לשיא עם תוכנית "מענק לכל אזרח", שבמסגרתה הכריזה הממשלה על העברת סכומי כסף – בסך כולל של שישה מיליארד שקלים וללא קריטריונים כלכליים – לכל אזרחי ישראל. המהלך הזה, אומר כ"ץ, היה הצעד הכלכלי היחיד שלא נעשה ביוזמתו, "אבל הסכמתי לו".

זה הגיע מנתניהו ופרופ' אבי שמחון.
"עזוב. זה הגיע מסביבת ראש הממשלה. לא הסכמתי הרבה זמן".

למה שינית את דעתך?
"העברתי את תוכנית הסיוע ב-90 מיליארד, אבל היא עוד לא בוצעה, אז אמרתי אוקיי, אני מוכן חד-פעמי שיבואו המענקים כתקופת ביניים".

כלומר, כדי לשכך את המחאה הציבורית עד שיגיע הכסף הגדול.
"אני אומר לך ש-70 אחוז מאלה שקיבלו את הכסף גם היו צריכים אותו. ואף אחד לא החזיר את הכסף".

אבל למה אנשים שפרנסתם לא נפגעה היו צריכים לקבל מענק?
"זה היה פחות מדויק כלכלית. אבל זה הגיע לאזרחים".

אז זו הייתה טעות?
"אני לא חושב. טראמפ עשה בארה"ב אותו דבר".

אני קובע והפקידים מבצעים
כ"ץ הוא איש עם שאיפות גדולות שיוצר רעש גדול. במהלך הקדנציה החריגה באורכה במשרד התחבורה הוא הוביל השקעות אדירות בתשתיות כבישים, התעמת עם ועדי העובדים ברכבת ישראל ובנמלים והוביל את רפורמת "שמיים פתוחים". עשר שנים במשרד ואשראי פתוח מנתניהו סיפקו לו די והותר זמן להתחפר בנישת דימוי הבולדוזר על שם אריאל שרון – וגם לקשור את שמו, לא בהכרח בטובתו, בזה של המלך הבנאי הורדוס.

אתה מתחרט שהשווית את עצמך להורדוס?
"לא. הורדוס היה בנאי גדול. הוא בנה את המקדש. אבל הוא בנה נמל בקיסריה ורצה שזה יהיה מרכז הסחרי הימי של האימפריה הרומית, וכקונספט הוא לא הצליח. הנמלים שאני יזמתי הולכים להפוך את ישראל למרכז בינלאומי של תובלה. אני לא צריך להחמיא לעצמי על הניהול, אבל צריך להבין – אני מהפכן. שיניתי את המדינה".

גם הכהונה הקצרה באוצר – קצת יותר משנה בסך הכל – לא עברה בדממה. במקביל למשבר הכלכלי מחוץ ניהל כ"ץ משבר אנושי מבית: התנגשות מתמדת עם הדרג המקצועי, נטישה סיטונית של בכירים ופיצוצים מתוקשרים. ביולי הודיע החשב הכללי רוני חזקיהו על התפטרותו "על רקע תחושת מיצוי", ומקור באוצר הסביר ל-TheMarker שפשוט נמאס לו מסאגת האין-תקציב. חודש לאחר מכן התפטר מרידור, פרסם מכתב חריף נגד התנהלות השר ("קבלת החלטות מאינטרסים צרים") והאשים אותו בהשלטת טרור במשרד.

ההתפטרות המפתיעה מכולן – רק חצי שנה לאחר כניסתה לתפקיד – הייתה של קרן טרנר-אייל, מנכ"לית המשרד שהייתה מינוי אישי של כ"ץ ועבדה איתו במשך שנים במשרד התחבורה. מאוחר יותר התעמת כ"ץ עם היועץ המשפטי אסי מסינג, לאחר שנחשפה התכתבות פרטית בה כינה את השר "הורדוס". טרנר ומרידור הופיעו בתחילת השנה בתוכנית "עובדה" וסיפרו על קווים אדומים שנחצו. בתחקיר שפורסם ב"7 ימים" דווח על "כאוס במשרד האוצר", "השפלות", "טרלול" ו"שר שעסוק בדימוי שלו כבולדוזר" (לשכת כ"ץ מסרה אז שמדובר בטענות שקריות). בחודש שעבר, כשכ"ץ עזב את המשרד, נטען שלא נמצא מי שיברך אותו בטקס החלפת השרים.

"עזוב את הרכילויות והשקרים", אומר כ"ץ, "הרבה רצו לברך. כל המשרד עבד בשמחה. באה אליי בכירה באחת המחלקות ואמרה לי: אני כאן הרבה שנים ולא היו כאן שרי אוצר לפניך שנכנסו, ניווטו, היו מעורבים. אנשים מאוד נהנו ומאוד התפעלו מדרכי העבודה שלי, מהידע, מהיכולת לנווט. ככה זה אנשים שעובדים איתי".

הביקורת של פקידי האוצר הייתה על דרך העבודה – שאין עבודת מטה, שלא מקשיבים להם. מרידור דיבר על זלזול בדרג המקצועי ו"שליפות מהמותן".
"מרידור זו תופעה מיוחדת. הוא אדם מאוד דומיננטי שעירב פוליטיקה. הוא רצה לשלוט וניסה למנוע את שינוי המדיניות. הוא החליט לעשות משבר פוליטי כי חשב שיהיו בחירות".

הוא פעל ממניעים פוליטיים?
"בוודאי. הוא העכיר את האווירה בדיונים" (מרידור מסר: "הדברים כה הזויים שאינם ראויים לתגובה").

גם קרן טרנר דיברה ב"עובדה" על שליפות מהמותן.
"לא מעניין אותי. עם כל הכבוד, אני לימדתי אותה ולא ההפך".

טרנר היא מינוי שלך במשרת אמון, הייתה קרובה אליך. אותה אי אפשר לפטור כאינטרסנטית.
"טיפחתי אותה עשר שנים. כשהצעתי לה לבוא לאוצר, היא אמרה: 'אני לא מתאימה, אני צריכה עוד עשר שנים'. התברר שהיא צדקה. ולאן היא הגיעה היום? אפילו מרב מיכאלי לא לקחה אותה כמנכ"לית בתחבורה".

היא שאלה אותך על טרנר?
"לא. הייתה לה דעה מראש. לא אוהבים את ההתנהגויות האלה. היא רק הרעה לעצמה" (מטרנר-אייל לא נמסרה תגובה).

יכול להיות שבאת ממשרד התחבורה, שם בנית לעצמך ממלכה שבה אתה בשליטה מלאה, ופתאום הגעת לאוצר שבו כל ראש אגף הוא מנכ"ל עם כוח ולא ידעת איך להתמודד עם זה?
"אל תהיה שבוי בתדמיות. אני אדם שיודע לעבוד עם פקידים".

נהנית בקדנציה?
"בהחלט. למה באתי? באתי להשפיע, ושיא היכולת להשפיע זה משרד האוצר. השנה הזאת תיוחס לי. ההחמצה היחידה זה שלא קיבלתי שנתיים נוספות. אם הייתי עוד שנתיים כבר הייתה מורשת אוצרית על השם שלי".

בשבוע האחרון לוקח כ"ץ חלק באירועי הלילה הלבן שכופה האופוזיציה על הממשלה. נתניהו החליט לא להניח לתפרים העדינים של קואליציית השינוי להתהדק והורה לגייסותיו להסתער, לילה אחר לילה, על כל סדק שנפער בין עמיחי שיקלי למנסור עבאס. כך מוצאים את עצמם כ"ץ וחבריו מעבירים בכנסת את לילותיהם מול תצוגות להג מתישות ומסתובבים במסדרונות בעיניים טרוטות. "אני עייף, איך אצטלם ככה?", שואל כ"ץ. הוא רואה בעצמו יורשו של נתניהו, אבל אחרי כל כך הרבה שנים מאחורי יו"ר הליכוד הוא עדיין לא למד את הכוח הגדול הטמון בתיק איפור קטן.

השבוע צפה כ"ץ ממקומו החדש במליאה בכישלון הראשון של קואליציית לפיד-בנט – העברת הארכת חוק האזרחות. "הם עשו טעות כשהפכו את זה לבקשת אמון בממשלה", הוא מסביר. גם זה חלק מההסבה המקצועית: המעבר מ"עשייה" (מילה שכ"ץ מחבב מאוד) לפרשנות.

אתה מעריך את בנט?
"אני מכיר אותו היטב ואני חושב שהוא לא היה צריך להיות ראש ממשלה עכשיו".

עזוב מנדטים, אני מדבר על האישיות.
"כשבנט דרש להיות שר הביטחון סיפרתי סיפור על החיפושיות: שאלו את ג'ון לנון אם רינגו סטאר הוא המתופף הכי טוב בעולם. הוא אמר: הוא אפילו לא המתופף הכי טוב בלהקה. בנט לא הגיע לתפקיד כי השותפים שלו חשבו שהוא הכי מתאים, כל אחד מהם חושב שהוא יותר מתאים. הם היו צריכים אותו כדי להפיל את נתניהו. בנט קיבל את התפקיד בסחיטה פוליטית, חד וחלק".

קרן טרנר על יחסי העבודה עם שר האוצר ישראל כ
לא מתאימה. טרנר-אייל|צילום: מתוך "עובדה", קשת 12
בהשבעת הממשלה לא צעקת על בנט כמו חלק מחבריך לאופוזיציה.
"תמיד שמרתי על כבודם של ראשי ממשלה. אבל זה לא היה אף פעם כמו עכשיו, שעשו זילות מהתפקיד. כשראש ממשלה מגיע לתפקיד בדרך הנכונה והמקובלת, צריך לכבד".

וזו לא דרך מקובלת?
"ברור שלא. בנט הגיע במסחר של כמה מנדטים. הכי מצחיק שעושים כתבות: 'ידענו שהוא יהיה ראש ממשלה'. הוא לא נהיה ראש ממשלה. הוא הלך לציבור וקיבל סטירה. הוא לא הצליח לשכנע. הוא הגיע במניפולציה, לא בשכנוע ותמיכה ציבורית".

אתה חושב שהוא יכול להתגלות כראש ממשלה מוצלח?
"לפעמים אדם מגיע באופן מסוים וצומח למקומות אחרים, אבל אני מאוד בספק אם זה יקרה. מאוד. יש לו סבירות גבוהה להיכשל".

למרות תחושת ההחמצה שמלווה אותו עם סיומה המוקדם של הקדנציה באוצר, כ"ץ נראה כמי שמתרגל במהירות לנסיגה אל ספסלי האופוזיציה. "החיים נראים אותו דבר", הוא אומר, "גם כשר אוצר ראיתי NBA בלילות ולא עבדתי בסוף השבוע. אני אדם שתמיד שמר לעצמו את הזמן לדברים, הכל בפרופורציה. מהבחינה הזאת אין שינוי".

אבל בכל זאת, התפנה זמן. מה התוכניות?
"לקחתי על עצמי לרענן את הליכוד. לעשות בחירות בסניפים, לצרף אנשים".

ולהתכונן להתמודדות על ראשות המפלגה?
"כן. 12 שנה עבדתי בזמן שאחרים טיילו. סוף סוף יש לי זמן ואני מתכוון לארגן את ההתמודדות שלי".

ישראל כץ (צילום: שלומי יוסף)
צילום: שלומי יוסף
אמרתי לביבי: אתה הולך לאופוזיציה
נתניהו עדיין לא מגלה סימני נטישה, אבל נראה שבכירי הליכוד כבר מריחים דם במים. יולי אדלשטיין, מס' 2 ברשימת הליכוד, צוטט בכאן 11 כאומר בשיחות סגורות שיתמודד על ראשות המפלגה כי "צריך להחליף את נתניהו". ניר ברקת, מועמד מוביל בסקרים, ערך כנס בסמיכות להשבעת הממשלה החדשה ובו הציג את חזונו למדינת ישראל. כ"ץ – שנחשב בעיני רבים, ובוודאי שבעיני עצמו, לאדם החזק ביותר בליכוד אחרי נתניהו – לא מתכוון לדשדש מאחור. למעשה, הוא היה הראשון שהעלה בפני נתניהו את ההצעה להחליפו – אם כי, כמקובל בליכוד, באופן זמני בלבד, לא כזה שייתפס חלילה כקריאת תיגר על המנהיג (או כפי שזה מכונה בליכוד: חתרנות).

"כשהמנדט היה עדיין אצלו ניהלנו שלוש שיחות, חלקן נוקבות", מספר כ"ץ. "באתי באומץ, אף אחד לא אמר לו את זה. 'השותפים' פחדו. ישבנו בארבע עיניים ואמרתי לו: הדבר הכי טוב שיכול לקרות לליכוד ולך זה שמרכז הליכוד יבחר מועמד לתקופה קצובה. ואז אפשר יהיה להרכיב ממשלה, ואתה תוכל לחזור אחר כך. אתה לא מצליח להרכיב, הצעת לכל ראש מפלגה קטנה רוטציה – אז למה לא לליכוד? זה הכי נכון, הכי הגיוני וגם הסיכוי הכי גבוה להקים ממשלה".

מה הוא ענה?
"שהם לא מסכימים לזה".

הוא צודק, סער לא היה מסכים כל עוד נתניהו חוזר בסוף.
"נכון. אבל היה אפשר להקים ממשלה, ואז היו משתנות הנסיבות. מה, עכשיו יותר טוב, שאף אחד מאתנו לא ראש ממשלה והם בשלטון? אמרתי לו: אם לא תיתן למישהו מהליכוד נגיע לאופוזיציה. וצדקתי".

אם ההצעה של כ"ץ הייתה מתקבלת על ידי נתניהו, אין לו ספק שהוא גם היה זה שנבחר לתפקיד המחליף. "גם לביבי אין ספק, גם לברקת אין", הוא טוען. "ברור שבמרכז אני נבחר, אף אחד לא חולק על זה. אף אחד לא מנצח אותי בקלפי".

אז בעצם הצעת את השיטה שבה אתה תנצח.
"נכון שזה נוגע גם בי, אבל נתתי לו את הכיוון הכי נכון שיכול להיות. הוא העריך שיש דרכים אחרות. ואני יודע שהייתי מצליח להרכיב ממשלה, ואפילו יותר רחבה ממה שחושבים".

כי גם בנט וגנץ היו הולכים איתך.
"בדיוק. גנץ אמר לי שהוא היה בא".

נחמד שאתה מייעץ לנתניהו, אבל למה לא פשוט להביא את זה למרכז הליכוד?
"אי אפשר לעשות מהלך כזה בלי הסכמתו. הוא ראש הליכוד, הוא צריך להביא את ההצעה".

למה? את אולמרט הפילו אנשים מהגוש שלו.
"בליכוד זה לא עובד ככה, וטוב שזה לא עובד ככה. יש הגינות, אנחנו לא עושים חתרנות כמו לאולמרט. יש אדם שנבחר, קיבל מעל 30 מנדטים, המנדט שלו".

ותלכו אחריו לאופוזיציה גם אם כולכם חושבים שהוא טועה.
"אי אפשר בלי הסכמתו".

המשמעות של הדברים היא שמי שמונע את שלטון הימין – לא משנה אם בצדק או לא – זה בנימין נתניהו. אתה מסכים?
"ברגע שעשו הסכמים והקימו ממשלה זה כבר דבר אחר".

אבל אם הממשלה הזאת עומדת על כרעי תרנגולת כמו שאתם טוענים, אתה יכול מחר להפיל אותה אם תהיה ראש הליכוד.
"זה לא יקרה. אבל אם הם יהיו במשבר משמעותי, יכול להיות שתעלה עוד פעם האפשרות".

אני בטוח שתימצא סיבה אחרת למה אסור להחליף את נתניהו.
"לא יודע. כולם מפיקים את הלקחים שלהם".

רוב הליכודניקים רוצים שנתניהו יתפנה
בסוף השבוע הקרוב יעזוב נתניהו את המעון בבלפור. על הפרסום ב"מעריב" לפיו המשפחה ביקשה מהליכוד את מימון הדירה הפרטית בירושלים אומר כ"ץ: "זה שקר מוחלט. כראש מזכירות הליכוד - מעולם לא הגיעה בקשה".

אתה רואה את נתניהו עוזב מרצונו את תפקיד יו"ר הליכוד?
"זה יכול לקרות. בעניין הזה אני נחוש להגיד שאין אדם שאין לו תחליף. אני לא מקבל את האמירות שאין תחליף לנתניהו ושהליכוד לא קיים בלעדיו".

אתה בראשות הליכוד תביא את אותו מספר מנדטים?
"שמיר ושרון הביאו לא פחות מנדטים מבגין ונתניהו כשהחליפו אותם, כי לליכוד יש תומכים שתומכים בדרך".

אז לא משנה מי יעמוד בראש הליכוד, המצביעים בכל מקרה ישימו מחל.
"עם מספיק זמן, אין שאלה. נתניהו הוביל את הליכוד הרבה זמן, אז מטבע הדברים יש לו הרבה תמיכה, מה עוד שזה השתרבב לתחומים אחרים כמו הזדהות ורדיפה. אבל אם ירצה לקחת פסק זמן כמו ב-99', הליכוד יבחר מנהיג וזה יהיה המועמד לראשות הממשלה של הימין".

אז כל עוד נתניהו בפנים אין לך שום כוונה להתמודד מולו בפריימריז?
"לא".

למה?
"כי זה לא בנוי כך".

נראה שבליכוד בעידן נתניהו השתררה נורמה שאסור לערער על המנהיג.
"לא נכון. ניהלתי ויכוחים איתו על הרכבת, על העבודות בשבת".

אבל לא על עצם המנהיגות. הייתי בכנס של הליכוד כשסער עוד היה במפלגה. כשהוא נכנס אנשים קראו לו "בוגד".
"כי הוא התמודד בפריימריז".

בדיוק. מי שמתמודד מול נתניהו הוא בוגד?
"הוא התמודד באופן מסוים, עם טיעונים מסוימים. תבין מה זה הראש של ליכודניק: הלכתי לנחם מישהו. הוא אומר: היה כאן ברקת, כעסתי עליו עם הכנס נגד ביבי. דקה אחרי זה הוא אומר לי: למה ביבי לא פינה את התפקיד למישהו מהליכוד? זה אותו אדם. מצד אחד לא רוצה פגיעה וחתירה, מצד שני חושב שנתניהו היה צריך לאפשר למישהו מהליכוד להחליף אותו".

יש הרבה אנשים בליכוד שחושבים ככה?
"הרוב. ברור, אנשים חושבים באופן הגיוני".

אבל אסור להתמודד מול נתניהו?
"מותר הכל אם יש בחירות".

אבל אתה מונע פריימריז.
"נראה לך שבמפלגה הרפובליקנית מישהו יכול להתמודד מול טראמפ? בכל פריימריז הוא ינצח".

כלומר, זה לא כי "זה לא עובד ככה בליכוד" אלא שיקול תועלתני. אתה אומר: אין סיכוי לנצח אותו אז אין סיבה להתמודד מולו.
"הוא החליט להישאר ראש האופוזיציה ואני מברך על זה, כי יש לו נפח ציבורי גדול והוא נותן לליכוד תנופה. אני צריך להיות ערוך וכשיר להיות האדם שרוב אנשי הליכוד אומרים שצריך להיות ראש הליכוד הבא. דקה אחרי שנתניהו יגיד שהוא לא רוצה להיות ראש האופוזיציה או ראש הממשלה, תהיה התמודדות ואני אהיה ראש הליכוד".

ניר ברקת על הסערה בליכוד (צילום: מתוך אופירה וברקוביץ', קשת 12)
אבקה על עוגה. ברקת|צילום: מתוך אופירה וברקוביץ', קשת 12
אני מלך בליכוד
אדלשטיין הוא האיש הבכיר ביותר ברשימת הליכוד אחרי נתניהו ("אני מכבד את יולי, זכותו להתמודד"), אבל יריבו הבולט של כ"ץ במלחמות הדיאדוכים הוא ברקת, שנהנה מאהדה רבה בקרב הפעילים, מתנצח פומבית עם כ"ץ ("סכנה לכלכלת ישראל") וזוכה בקביעות בסקרים הפנימיים המתפרסמים בתקשורת. "לא יכולים לעשות סקרים פנימיים אמיתיים בליכוד", מבטל כ"ץ בבוז. "אי אפשר לדגום בגוף כזה. מעמדי מעולה, אני מלך בליכוד. בפריימריז נבחרתי למקום השני בעשרת אלפים קולות הפרש ממנו".

זה היה לפני שנתיים ולפני האוצר.
"ככל שמכירים את האישיות והעשייה שלי, התמיכה בי יותר חזקה".

אתה לא חושש מברקת?
"ממש לא. אני המועמד היחידי שהיה בליכוד ולא עזב מעולם. ברקת היה בקדימה, בא מהשמאל למפלגת שלטון. גם אלה דברים שנלקחים בחשבון. לא צריך להתרגש מיחסי הציבור, מהכספים, בסוף האנשים בליכוד מאוד מתוחכמים, הם לא קונים את זה. כשהתמודדתי במחוז המושבים מול חבר כנסת עם מלא כסף, אבא שלי אמר לי בחוכמת היהודים של פעם: ייקחו את הכסף שלו ויצביעו לך. צריך להבין מי זה הליכודניק האמיתי".

ברקת לא מבין?
"הוא לא מבין איך זה עובד באמת. עם כל ההשקעה הוא נבחר בסוף העשירייה. אתה לא יכול להיות ראש הליכוד אם לא חדרת אלפי פעילים. בליכוד ההיכרות היא חלק מההערכה, וכאן יש לי יתרון מובהק. נתניהו אמר לי: 'כדאי לך שיהיה פריימריז, אביס את ברקת'. אמרתי לו: בברקת נטפל בבוא העת. הוא כמו אבקה על העוגה. זה לא חודר פנימה".

מה עם יוסי כהן?
"אני מכיר אותו באמת טוב, הייתי שר המודיעין. אבל אני לא חושב שלאנשי ביטחון יש בשלות לעמדות הנהגה בכירות בשלב הראשון. צורת החשיבה שונה לגמרי".

עד הבחירות הבאות הוא יכול להיות היריב שלך בליכוד, אם יסתיים הצינון.
"אני לא חושב. בליכוד אין נוסע עובר בגשם. זה לא עובד ככה".


הצופה אינו נופל ברוחו, ובצר לו מצטחק... "ואת קרתגו צריך להרוס" (קאטו הזקן)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראלצ'יק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
14639 הודעות, 83 מדרגים, 146 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    23:38   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  87. תודה.  
בתגובה להודעה מספר 86
 
  


ביבי בסירובו לזוז הצידה -הרס את גוש הימין!~~מאות קבוצות לחץ מקמבנות תקציבים אבל רק החרדים הם "הבעיה"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
dave333 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.7.08
50935 הודעות, 338 מדרגים, 627 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    00:52   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  96. ראיון כל כך ארוך, וזו הכותרת שערוצי התעמולה הוציאו ממנה?  
בתגובה להודעה מספר 86
 
  
לא מתקפה, ולא חזיתית, ונושא הראיון הוא לא נתניהו, אלא כץ שמבקש קרדיט מהציבור על תפקודו במשרד האוצר בשנת הקורונה.

רצוי לקרוא כל פוסט שעולה, הכותרת היא המסקנה שערוצי התעמולה מקבעים במוחו של הקורא.


תודה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רוני53 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.5.18
11881 הודעות, 71 מדרגים, 108 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    02:32   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  105. אתה כנראה צודק, אבל בטוח שבקיסריה לא אוהבים את הראיון, גם בלי הכותרת...:)  
בתגובה להודעה מספר 96
 
  


הצופה אינו נופל ברוחו, ובצר לו מצטחק... "ואת קרתגו צריך להרוס" (קאטו הזקן)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איתי שלום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.18
8272 הודעות, 45 מדרגים, 88 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    22:17   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  70. פייק כותרת. לא תואמת לתוכן.  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רוני53 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.5.18
11881 הודעות, 71 מדרגים, 108 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    22:32   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  77. ראה במסך המצורף לראש האשכול. מילה במילה...:)  
בתגובה להודעה מספר 70
 
  


הצופה אינו נופל ברוחו, ובצר לו מצטחק... "ואת קרתגו צריך להרוס" (קאטו הזקן)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איתי שלום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.18
8272 הודעות, 45 מדרגים, 88 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    22:39   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  80. פייק כותרת של חדשות 12  
בתגובה להודעה מספר 77
 

רוני53 רק מצטט את הפייק ויש לו אליבי מוצק            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רוני53 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.5.18
11881 הודעות, 71 מדרגים, 108 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    23:30   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  85. תודה, תודה...:)  
בתגובה להודעה מספר 80
 
  
אבן נגולה מעל ליבי...


הצופה אינו נופל ברוחו, ובצר לו מצטחק... "ואת קרתגו צריך להרוס" (קאטו הזקן)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Sceptical
חבר מתאריך 16.1.05
17561 הודעות
יום שבת א' באב תשפ''א    22:19   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  73. גלעד ארדן כבר עלה על המטוס חזרה?  
בתגובה להודעה מספר 0
 


Some Men Just Want To Watch The World Burn


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אור דוד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.11.13
13746 הודעות, 144 מדרגים, 255 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    23:14   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  84. לכל הח''כים של הליכוד- קצת הכרת הטוב בעת הכי חשובה הזו- לולא בנימין נתניהו הייתם עלומי שם  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


אצל בנט ולפיד הערבים מקבלים 50 מליארד שח , מה שקיבלו החרדים ב-50 שנה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
30716 הודעות, 208 מדרגים, 364 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    07:51   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  118. לולא הביבי הם לא היו באופוזיציה...  
בתגובה להודעה מספר 84
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רוני53 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.5.18
11881 הודעות, 71 מדרגים, 108 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    08:38   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  123. +1  
בתגובה להודעה מספר 118
 
  


הצופה אינו נופל ברוחו, ובצר לו מצטחק... "ואת קרתגו צריך להרוס" (קאטו הזקן)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כינרת
חבר מתאריך 13.10.15
29370 הודעות
יום ראשון ב' באב תשפ''א    08:05   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  120. אולי הפוך ? לולא ביבי ,היו היום בליכוד ח''כים שהיו ראויים לרשת אותו.  
בתגובה להודעה מספר 84
 
  
הליכוד ממשיך לבחור ביבי כי נשארו שם אנשים שבכלל לא צריכים להיות בצמרת מפלגה שהובילה שנים את המדינה.

אלו שראויים עזבו או נשארו ופיתחו קול של דג.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
30716 הודעות, 208 מדרגים, 364 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    08:15   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  121. לולא ביבי לא היתה הבריאה, לא היתה מדינה, היינו תקועים עם תפוזים, לא היה הייטק, החמצן היה אוזל. היידה ביבי!  
בתגובה להודעה מספר 120
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רוני53 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.5.18
11881 הודעות, 71 מדרגים, 108 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    08:39   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  125. :)  
בתגובה להודעה מספר 121
 
  


הצופה אינו נופל ברוחו, ובצר לו מצטחק... "ואת קרתגו צריך להרוס" (קאטו הזקן)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
79178 הודעות, 333 מדרגים, 553 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    08:16   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  122. ✔  
בתגובה להודעה מספר 120
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רוני53 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.5.18
11881 הודעות, 71 מדרגים, 108 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    08:38   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  124. +1  
בתגובה להודעה מספר 120
 
  


הצופה אינו נופל ברוחו, ובצר לו מצטחק... "ואת קרתגו צריך להרוס" (קאטו הזקן)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צוק איתן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.7.14
10384 הודעות, 95 מדרגים, 163 נקודות.  ראה משוב
יום שבת א' באב תשפ''א    23:56   10.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  88. ישראל כץ אומר לעצמו אם בנט יכול, אז גם אני. לכן הוא מנסה להלחם בנתניהו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
32383 הודעות, 145 מדרגים, 273 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    00:34   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  93. נתניהו עשה טעות שנתן לכל את תפקיד האוצר במקום לתת לברקת כפי שהבטיח  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
protos לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.8.18
4120 הודעות, 20 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    05:15   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  107. כץ שמאל חלש...  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
red diamond
חבר מתאריך 9.6.18
8366 הודעות
יום ראשון ב' באב תשפ''א    06:10   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  111. ידיעה שאין בה כלום ושום דבר, רק פרומו.  
בתגובה להודעה מספר 0
 


שֶׁקֶר שָׂנֵאתִי וַאֲתַעֵבָה תּוֹרָתְךָ אָהָבְתִּי 💞


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רוני53 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.5.18
11881 הודעות, 71 מדרגים, 108 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    08:39   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  126. הראיון המלא בתגובה 86...:)  
בתגובה להודעה מספר 111
 
  


הצופה אינו נופל ברוחו, ובצר לו מצטחק... "ואת קרתגו צריך להרוס" (קאטו הזקן)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גבעתי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.5.04
37396 הודעות, 345 מדרגים, 662 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    06:54   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  114. מלחמות הירושה על מנהיגות הליכוד  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שפונפוניקה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.11.20
510 הודעות, 1 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    07:10   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  115. חמוצים לא נגמרים, הם רק מתחלפים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אליחי
חבר מתאריך 11.5.21
703 הודעות, 6 מדרגים, מינוס 8 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    07:32   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  116. לאט לאט עוד ועוד מקורבים של נתניהו מביעים את דעתם על האיש הזה, התחלנו באדלשטיין ועכשיו כ''ץ  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
השאלה מתי הם יבינו שצריך להתנתק ממנו, ומגחמותיו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מבט צלול
חבר מתאריך 23.7.18
3725 הודעות, 22 מדרגים, 0 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    07:39   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  117. בכיין. לא ראוי למעמד של שר.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
30716 הודעות, 208 מדרגים, 364 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    07:59   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  119. לביביסטים. לקחתי משפט אחד מהראיון, שהוא תמצית הכל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אם הוא לא היה לוקח קרדיטים, הוא לא היה ביבי".

ואידך זיל גמור            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רוני53 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.5.18
11881 הודעות, 71 מדרגים, 108 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    08:40   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  127. +1  
בתגובה להודעה מספר 119
 
  


הצופה אינו נופל ברוחו, ובצר לו מצטחק... "ואת קרתגו צריך להרוס" (קאטו הזקן)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שובב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.2.09
1993 הודעות, 13 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    08:46   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  128. נו באמת מתפורר הכץ הזה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Mr W
חבר מתאריך 31.1.17
33611 הודעות
יום ראשון ב' באב תשפ''א    09:54   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  129. מכתב  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
41003 הודעות, 134 מדרגים, 197 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    10:00   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  130. אדם ש*לא* העביר תקציב, הוא לא שר אוצר.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


🚩 🏴 אריק שרון עשה התנתקות אחת, נתניהו עשה שלש: בנגב, בשטחי C, במערכת המשפט. 🐪 🏜 ⚖


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
mshi01 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.5.02
4244 הודעות, 25 מדרגים, 50 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    10:06   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  131. מה קרה? מתקנא בסער? שיעשה מפלגה לבד ויזכה ל0 מנדטים, בדיוק כמספר שסער יקבל היום אם יהיו בחירות. את סער אהבו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 11.07.21 בשעה 10:11 בברכה, mshi01
 
פעם בליכוד את כץ ממש לא אהבו. והיום בפריימריס בליכוד כשטעמו שם טעם סער, כץ ייצא בעשירייה האחרונה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ש-עצמון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.4.16
53593 הודעות, 215 מדרגים, 389 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    10:21   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  132. ביבי תמיד לוקח קרדיט על הצלחות ואת הכשלונות משאיר לאחרים.  
בתגובה להודעה מספר 0
 

לא בטוח שכץ היה כזה שר אוצר מוצלח.
הוא שרף כסף בצורה היסטרית.
והשאיר את החשבונות לפרעון הדורות הבאים.


"הֲבֵל הֲבָלִים אָמַר קֹהֶלֶת הֲבֵל הֲבָלִים הַכֹּל הָבֶל"-קהלת


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רוני53 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.5.18
11881 הודעות, 71 מדרגים, 108 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ב' באב תשפ''א    10:34   11.07.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  136. מסכים...:)  
בתגובה להודעה מספר 132
 
  
גם לרישא בראש האשכול, וגם לסייפא בתוכו...


הצופה אינו נופל ברוחו, ובצר לו מצטחק... "ואת קרתגו צריך להרוס" (קאטו הזקן)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  

תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות