גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #715426 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 715426        
naradin לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.10.07
6345 הודעות, 47 מדרגים, 65 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    14:58   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

ליברמן: ''הרתיחה בבורסה מטרידה מאוד. אני מקווה שאנחנו ערוכים לשיטפון''  

 

"חייבים לשחרר 70 אלף יחידות דיור ב־2022, ב־4 השנים אחר כך צריך להתחיל להקים 300 אלף יח"ד להדביק את הפער"; "אני מתחייב ששכר חיילי החובה יעלה ב־50% בינואר 2023"; "אצל נתניהו יש ליקוי מאורות, הוא היה צריך לפרוש מזמן. היתה לו תרומה לא מבוטלת, אבל הוא היה חייב לדעת מתי לתלות את הנעליים". שר האוצר בראיון

בשעת בוקר, בלשכתו, הוצעה לנו שתייה אבל ליברמן הקפיד על צום גדליה שחל באותו היום. "אני צם שלושה ימים בשנה: צום תשעה באב, צום גדליה וביום הכיפורים", גילה לנו והוסיף בחיוך, "אבל אני אוהב לאכול שרצים. אבא שלי לימד אותי שתה ותהילים הולכים ביחד".

ליברמן הוא השר הכי חזק בממשלת השינוי: הוא מחזיק את תקציב המדינה ויכול לחלק כספים לשרים: נציגו ח"כ אלכס קושניר משמש כיו"ר ועדת הכספים, חברת סיעתו ח"כ יוליה מלינובסקי היא יו"ר ועדת הרפורמות בכנסת, ורשות החברות הממשלתיות הועברה אליו ממשרד ראש הממשלה.
בהנחה שלא יהיו הפתעות - התקציב וחוק ההסדרים צפויים לעבור בקריאה השנייה והשלישית עד ל־14 בנובמבר, מאחר שאף אחד ממרכיבי הקואליציה אינו מעוניין בפיזור הכנסת שכרוך באי־אישור התקציב.

העברת את חוק ההסדרים בקריאה הראשונה, אבל רפורמת הטלת הביצים בחוץ, להעלאת גיל הפרישה לנשים הוספת כסף, וסמכויות רשות הרגולציה ייקבעו בחקיקה נפרדת.
"טוב שיש לנו תקציב שעבר חלק בקריאה הראשונה. זה התקציב הכי מהפכני והכי חברתי שאי פעם עבר בישראל. הרפורמה בחקלאות, שכרגיל התקשורת לא מדייקת לגביה, מורכבת משני דברים, האחד הפירות והירקות והשני הטלת הביצים. הנושא של הביצים פחות מטריד אותי, כי המחיר שלהן מפוקח והוא לא תורם להעלאת המחירים כמו פירות וירקות. שוק פירות והירקות הוא 22 מיליארד שקל בשנה ושוק הביצים 2 מיליארד שקל בשנה. מחירי הפירות קפצו מתחילת 2000 ועד היום ב־102%, הירקות ב־81% באותה תקופה, ומחירי הדיור עלו ב־67%.
"הסכמנו לדחות את החקיקה בשלושה חודשים, כשהח"כים התחייבו להשלים את הרפורמה. מה שחשוב הוא להביא לסיום הגיוני של הפחתת מכסים על פירות וירקות. אני מאמין שגם בהטלה אנו נגיע להשלמת הרפורמה. אנו משתדלים לפעול פה בהסכמה. עקרונית, אני לא צריך לא את הכנסת ולא את הממשלה".
ומה לגבי העלאת גיל הפרישה לנשים?
"ניסו הרבה שנים להגיע לזה, אבל אף אחד לא הצליח. זה נחוץ כי היום תוחלת החיים עלתה מ־67 ל־84. אין עוד מדינה שבה גיל הפרישה לנשים הוא 62. בנורבגיה 67, בקנדה 65, ובדנמרק כבר מדברים על 69. יש נשים מוחלשות וצריך לדאוג להן ופה לא היתה שום חריגה. נכון, ידענו מראש שנצטרך להוסיף את הכסף בכנסת ושריינו מראש בצד. זה משלים את התקציב והרפורמות - חוק הגיוס והורדת גיל הפטור ל־21. בשתי הרפורמות הללו אנחנו נראה תוצאות בתמ"ג שלנו".

על סיכויי הממשלה: "אני לא רואה סיבה שהממשלה לא תחזיק 4.5 שנים. במיוחד אם עובר תקציב. זה סיגנאל גם לחו"ל, לחברות דירוג אשראי ולמערכת הכלכלית בארץ ובחו"ל: יש פה משהו חדש, ממשלה שבאה לעבוד"
אילו מנועי צמיחה יש בתקציב?
"יש שבעה מנועי צמיחה: הראשון, ביטול החל"ת הוא חיסכון מיידי של 800 מיליון שקל. השני, העלאת גיל פרישה לנשים והורדת גיל הפטור ל־21 ואת התוצאות נראה מיד. השלישי, בתוך התקציב: הפרויקט הכי גדול בתשתית זה המטרו. מדובר בהשקעה התחלתית של 150 מיליארד שקל, ולדעתי ייגמר במעל 200 מיליארד שקל. אנו מאבדים בפקקים ובתאונות דרכים לפחות 10 מיליארד שקל בשנה. הרביעי, הצענו חצי מיליארד שקל לפרויקט בינה מלאכותית, ופיתוח רכבת ישראל בהשקעה של 46 מיליארד שקל. החמישי, דבר נוסף בתחבורה זה הסעת המונים גם בנת"צים ונתיבים מהירים והשלמת שני קווים ברכבת הקלה בתל אביב בהיקף של 2.3 מיליארד שקל. השישי, רשות הניקוז - 2.5 מיליארד שקל. השביעי, בתחום האנרגיה נלך לכמה פרויקטים לעודד התחברות לרשת הולכה, אנרגיה סולארית ועוד. מבחינת מנועי צמיחה כל מה שניתן להפעיל אנו מפעילים".
הבטחות לחיילים הסדירים
במערכת הבחירות הבטחת להעלות ב־50% את שכרם של חיילי הסדיר. זה לא קורה בתקציב 2021.
"כל דבר שאני מבטיח, אני מקיים. אני עוד לא מסיים את תפקידי. לפעמים זה לוקח יותר או פחות זמן. הייתי היחיד במערכת הבחירות שאמר שנגדיל את שכר חיילי הסדיר ב־50%. העלות היא 900 מיליון שקל. בתקציב הנוכחי הבעיה היא שההוצאות הלא צפויות לגל הרביעי של הקורונה הן לפחות 4 מיליארד שקל (תקנים לרופאים ואחיות, בדיקות סרולוגיות ועוד), והבעיה היא שכבר מתחנו את עצמנו עד הסוף. אני יכול להתחייב שדיוני התקציב 2024-2023 יתחילו עם הגדלת שכרם של חיילי הסדיר. אני מתחייב ששכר חיילי החובה יעלה ב־50% החל מ־1 בינואר 2023".

בחוק ההסדרים יש הרבה רפורמות, מה מכל זה יישאר בסוף? אילו "עיזים" צפויות לצאת בסיום התהליך?
"אין דבר כזה עיזים, שאותן מגדלים בסקוטלנד ובאוסטרליה".
אבל גם בפוליטיקה הישראלית מגדלים אותן.
"רוב ההסכמות קיימות. אני לא צופה שיהיו שינויים דרמטיים. מעולם לא קרה שתקציב שאושר בקריאה הראשונה יצא באותה צורה בקריאה השנייה והשלישית. ברור שיהיו שינויים, והם יהיו מינוריים, לשייף סעיפים".
קח, למשל, את הצו להעלאת המס על משקאות ממותקים, שאתה נדרש בדיעבד לאישור של ועדת הכספים. איילת שקד כבר הצטלמה עם פחית קולה זירו. יצרניות המזון כבר מפעילות לוביסטים. אתה לא חושש שתצטרך לשנות את הצו?
"מבחינת צריכת הסוכר אנו נמצאים לצערי למעלה, וגם לצערי הסוכרת במדינה נמצאת ברמה מאוד לא טובה. יש לנו 600 אלף חולי סוכרת, 13% מהם מקרים קשים. חייבים להוריד את צריכת הסוכר. זירו, לפי משרד הבריאות, מזיק לא פחות ממשקה ממותק. הצריכה המוגברת של משקאות ממותקים היא בקרב צעירים והשכבות החלשות. זו חובה של המדינה. זה לא בא כדי לגבות מס, אלא כדי לשנות דפוסי התנהגות. אותו דבר לגבי שימוש בכלים חד־פעמיים. אצלנו הצריכה היא פי חמישה מבאיחוד האירופי".

גם לעליית מחירי הדיור צריך להתייחס ברצינות ולא ראינו אתכם מטילים מסים ומכבידים על המשקיעים.
"מילת המפתח היא 'היצע'. אין טעם לטפל בכל הרכיבים הנוספים אם אתה לא מטפל בהיצע. ישנו גם נושא המשכנתאות ומס על הדירות להשקעה, דיור ציבורי ושיקום שכונות. ברבעון הראשון של 2021 היו קצת יותר מ־12.5 אלף התחלות בנייה. זה 65%-60% ממה שצריך להיות. אנו מבינים את כל הבעיות, גם בתחום הבירוקרטיה והרישוי. לבנות יחידת דיור בישראל לוקח בממוצע 32 חודשים, בארה"ב — 16 ובבריטניה — 15. חייבים להגיע בשנת 2022 לשחרור 70 אלף יחידות דיור, ומשנת 2023 בתוך ארבע שנים צריך להתחיל בהקמתן של 300 אלף יחידות דיור, כדי להדביק את הפער, כלומר התחלות בנייה של 75 אלף יחידות דיור בשנה (עד כה היעד היה 60 אלף התחלות בנייה בשנה, כאשר בפועל הוקמו קצת יותר מ־50 אלף יחידות בנייה בשנה — ג"ח וצ"ז).

"לא חיכינו לחוק ההסדרים ולתקציב והארכנו את הותמ"לים, מה שמאפשר לקדם מהר יותר פרויקטים גדולים בתחום התשתיות, ובתחום הבנייה. תמ"א 38, כל עוד אין לה תחליף, חייבים להאריך אותה וזה מה שנעשה. בנוסף — בפעם הראשונה בתקציב אנחנו הולכים להוסיף למלאי הדיור הציבורי 1,700 יחידות דיור והקצינו לכך 2 מיליארד שקל. יש חתימה עם הסוכנות על 3,000 מקבצי דיור לקשישים ועוד. גם אישרנו 30 אלף עובדים זרים, מחצית מהם פלסטינים, לענף הבנייה. את כל זה אנו דוחפים בלי לחכות לשום דבר".

יהיו לך ויכוחים עם השלטון המקומי, למשל בתמ"א.
"עם השלטון המקומי יהיה ויכוח על הסבת משרדים לדירות מגורים. יש עודף בתכנון ובהתחלות בנייה של משרדים. נחשוב כאן לפצות את הרשויות המקומיות, כי אנחנו לא רוצים להיתקע עם מלאי ענק של משרדים ריקים.
"מעבר לכך יש שלושה 'באגים' גדולים. הראשון - אנו רוצים לעבור לרישוי עצמי. אדריכל בבנייני מגורים עד תשע קומות יוכל לחתום במקום כל הבירוקרטיה והאישורים. השני — אחד הפקקים הגדולים זה המחלוקת על שומות בין רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) לשמאי. אנו מפתחים אלגוריתם עם רשות המסים — השומה תהיה בהפקה של רמ"י כך שלא יצטרכו לחכות לשמאות של השמאי הממשלתי. הדבר השלישי שחייבים זה לשחרר קרקעות. חלק מההסכם עם שר הביטחון כולל פינוי מתחמים. מדובר ב־40 אלף יחידות דיור באזורי ביקוש. אנו עובדים על הניסוחים האחרונים של תוכנית הדיור שתהיה משותפת למשרדי האוצר, השיכון והפנים. לאחר החגים נפרסם את התוכנית שלגביה יש לנו שיתוף פעולה בין כל המשרדים הללו".

מה לגבי טיפול בצד הביקוש? העלאת המס על משקיעי הדירות?
"אנו נטפל בכל ההיבטים. בסופו של דבר אנו מודעים למחירי הדיור, שעלו מתחילת השנה ב־7.4%. דבר שיש לתת עליו את הדעת הוא כמות המשכנתאות. רק בחודשים האחרונים נלקחו הלוואות ב־22-20 מיליארד שקל וזה שיא של כל הזמנים. מאז בניית הבית הראשון עם ישראל לא לקח כמות גדולה כזו של משכנתאות. באפריל־יולי 2021 לקחו, להערכתי, משכנתאות במעל 40 מיליארד שקל. לא יכול להיות. גם הבנקים למשכנתאות והמפקח על הבנקים חייבים להיות ערים. להערכתי, לא כך נוטלי המשכנתאות באמת כל כך יציבים כלכלית, שיכולים להתחייב להחזרת המשכנתא לאורך שנים".

תבקש מבנק ישראל להחמיר את הכללים לנטילת משכנתאות?
"אני לא יכול לדרוש, אבל דיברתי עם הנגיד ועם המפקח על הבנקים שישימו לב לתעשיית המשכנתאות. גם עם בנק ישראל והנגיד יש בסך הכל עבודה מצוינת מהרגע הראשון. היה ויכוח מאוד מקצועי וענייני בנושא אג"ח מיועדות. אני יכול לציין לשבח את שיתוף הפעולה עם בנק ישראל".
הקורונה החמירה את אי־השוויון בחברה, ומול התפיסה הכלכלית שלך של שוק חופשי, הדברים מתנגשים והממשלה כן צריכה להתערב.
"התפיסה הכלכלית שלי היא ז'בוטינסקי נטו. מצד אחד כלכלה חופשית ומצד שני המדינה חייבת לתת רשת ביטחון צפופה ועבה לכל אזרח ואזרח. חייבים להבטיח מעון, דיור, שירותי בריאות, אוכל, השכלה, ביגוד וכיו"ב. בשביל זה קיימת מדינה - כדי לתת רשת ביטחון ומצד שני לטפל בכשלים של השוק.
על משבר הדיור: "לא חיכינו לחוק ההסדרים ולתקציב והארכנו את הותמ"לים, מה שמאפשר לקדם מהר יותר פרויקטים גדולים. תמ"א 38 - כל עוד אין לה תחליף חייבים להאריך אותה וזה מה שנעשה"
"הבעיה המרכזית של המשק היא מחסור בידיים עובדות. נפגשתי עם מסעדנים, המסעדות עובדות ב־60%-50% תפוסה כי אין אנשים שרוצים לבוא לעבוד. חסרות ידיים עובדות במלונאות, בתעשייה, בחקלאות. גם בתחום ההכשרה המקצועית צריכים לעשות לא מעט ולכן זוהי הפעם ראשונה שהממשלה לקחה את האגפים הגדולים בתחום ההכשרה, בעבודה ובאוצר והעבירה למשרד הכלכלה כדי שתהיה פחות בירוקרטיה. גם כל הנושא של החל"ת — ביטולו הוכיח את עצמו. באוקטובר נצטרך לקבל עוד החלטה לא פשוטה. גם ההחלטה הראשונה שקיבלנו לא להיכנס לסגר — ואני רוצה להודות לראש הממשלה שנתן גיבוי - אני מודע לכל הלחצים שהיו עליו".

"נתניהו היה צריך לפרוש מזמן"
אתה מרחם על בנימין נתניהו שיושב בשדה תעופה על המזוודות לבד?
"נתניהו היה צריך לפרוש מזמן. אי אפשר לבטל הכל, היתה לו תרומה לא מבוטלת. הוא היה שר האוצר אולי בין הטובים שהיו למדינה. גם ציטטתי אותו בנאום בכנסת. כל פוליטיקאי, כמו כל כדורגלן, חייב לדעת מתי לתלות את הנעליים. מה שכרגע נתניהו עושה הוא פגיעה במורשת שלו, בעם ישראל ובמפלגתו. היתה בעיה פרסונלית עם נתניהו, כי אף אחד לא מאמין לו, לרבע מילה שלו, במיוחד לא בתוך הליכוד. כולם אמרו לו, אתה רוצה להציל את המפלגה שלך, תזוז הצידה והליכוד יכולה להרכיב ממשלה בלי רוטציה. הוא לא היה מוכן להקריב את עצמו. יתרה מזו, הוא היה מוכן לזוז עבור אחרים והציע רוטציה עם בנט וגנץ, אבל לא היה מוכן לוותר לאף אחד מהחברים שלו בליכוד. אני מכיר אותו מ־1989, אני חושב שיש פה איזשהו ליקוי מאורות, מין אגואיזם בהתגלמותו. גישה אגואיסטית".
ציפו מכם להתנהג אחרת. הממשלה מנופחת במינויים פוליטיים, כמו אלי אבידר כשר, ודפוסים שהציבור מאס בממשלה הקודמת.
"הממשלה הזו קיימת שלושה חודשים. מצאנו אדמה חרוכה גם תקציבית. הממשלה לא קיימה דיון תקציבי ממרץ 2018, שלא לדבר על הרפורמות וחוק ההסדרים. הנתונים המאקרו־כלכליים היו מאוד לא טובים ולכך יש להוסיף את הגל הרביעי של הקורונה. בנתונים הללו, ואני לא רוצה לטפוח לעצמי על השכם — עשינו המון בשלושה חודשים. נכון שמבחינת מספר השרים וסגני השרים רצוי היה הרבה פחות — אבל זה המחיר שנאלצנו לשלם. זה היה בלתי נמנע".
על השיא במשכנתאות: "באפריל־יולי 2021 לקחו משכנתאות ב־40 מיליארד שקל. גם הבנקים והמפקח על הבנקים חייבים להיות ערים. להערכתי, לא כולם כל כך יציבים כלכלית, שיכולים להתחייב להחזר המשכנתא לאורך שנים"
הזכרת את גנץ, כולכם רוצים לרצות אותו. למשל, הסכמת להגדלת פנסיית הרמטכ"ל ולהגדלת תקציב הביטחון.
"אין לי שום עניין לרצות אף אחד. תקציב הביטחון חייב לשקף את האיומים, ולצערי הם כל הזמן עולים וגדלים. הנושא של הפנסיות התקבל בשנת 1961 ומאז היו ערפול ותסבוכת וסוף סוף מישהו לקח את תפוח האדמה לוהט, והצליח לעשות סדר. היום הכל ברור ושקוף: יש 40 אלף פורשי קבע שמקבלים את הפנסיה, ועוד 6,000 יתומים ואלמנות שמקבלים אף הם".
גם אם נגיד שזה בסדר, היה מצופה שתנהגו ב"תן וקח" ותמנו חשב מלווה למערכת הביטחון.
"חשב מלווה שמים כשמישהו נמצא בפשיטת רגל ומערכת הביטחון לא נמצאת שם. יש חשב של האוצר במערכת הביטחון. ניהלנו מו"מ לא פשוט. אחד ההישגים — קודם היו מחשיבים לפנסיה שלוש שנות סדיר, כעת הוצאנו את זה מהסיפור. בסך הכל הורדנו. מה שמשולם כעת לפנסיות לאנשי קבע זה פחות ממה ששילמו קודם וזה יקטן בהדרגה. בסוף זה פחות כמה מאות מיליונים. מצאנו את שביל הזהב. אם אנו רוצים צבא חזק ואיכותי עם אנשים טובים, צריך לתת להם דברים אטרקטיביים. בסופו של דבר, אי אפשר להתחרות בשוק הפרטי. המקום היחיד שיכול לתת צ'ופר לאנשי קבע בהשוואה לשוק הפרטי זה בתחום הפנסיה. בצה"ל היתה התייעלות מאוד משמעותית, גם התרומה של צה"ל לחברה היא גדולה. צה"ל לא רק לוקח, אלא, נותן המון מעבר לביטחון. כל החדשנות היתה בלתי אפשרית בלי צה"ל".
הסכמי שכר מתקרבים לחתימה
הזכרת את מערכת הבריאות, יש לך מועמד מועדף למנהל בית החולים הדסה בירושלים?
"הדבר האחרון שאני רוצה להתערב זה במינוי של מנהל בית חולים כזה או אחר. בית החולים הדסה, לצערי, הרבה שנים הולך מדחי אל דחי ויש תוכנית הבראה שמשום מה עדיין לא חתמו עליה. בזמנו הגיעו לתוכנית הבראה וחלק מהכסף צריך להגיע להדסה אחרי החתימה על הסכם ההבראה, שבינתיים החליטו להקפיא בבית החולים. ערב החג הגענו להסכמה עם אותם בתי חולים ציבוריים, ואני מקווה שנוכל קצת יותר להתפנות לכל הנושא של בתי החולים הציבוריים ולמערכת הבריאות כולה".
על החשש ממשבר עולמי: "אנחנו שחקן קטן במשחק הזה. אני מסתכל על הפער בין ריבית הפריים לבין האינפלציה בארה"ב, זה מעל 5.5% והפריים הוא אפס. זה לא טבעי. בשבוע שעבר השווקים היו אדומים. זה מדיר שינה מעיניי"

האתגר הבא שלך הוא חתימה על הסכמי השכר, עם הרופאים, הסקטור הציבורי, מה אתה מעריך שהולך לקרות?
"אנו נמצאים בקשר יומיומי עם כולם. אנו מתקדמים גם עם ההסתדרות, הסתדרות הרופאים, הסתדרות המורים, ואני מקווה להגיע לעסקת חבילה במשק. כולם יצטרכו לוותר: גם העובדים, גם המעסיקים וגם המדינה. האתגר הגדול של שר האוצר שיהיו לנו לפחות 4.5 שנים לעבוד בשקט. אם נעבור 4.5 שנים ביציבות פוליטית, המדינה תהיה במקום אחר. אם יהיו לנו שמונה שנים של לעבוד בשקט, אנו נאותת לשוויץ מבחינת הפוטנציאל שטמון במדינה ובאנשים. ואין זו אגדה".

הממשלה הזו תחזיק 4.5 שנים?
"אני לא רואה סיבה שלא. במיוחד אם עובר תקציב. זה סיגנאל גם לחו"ל, לכל המערכות ולחברות דירוג האשראי בחו"ל ולמערכת הכלכלית בארץ ובחו"ל: יש פה משהו חדש, ממשלה שבאה לעבוד ולא באה לריב".
אתה לא חושש שתפקיד שר האוצר עלול לפגוע בך פוליטית? ראה מה קרה לנתניהו ב־2006, לכחלון ב־2019.
"אני מזמן לא חושש משום דבר. עברתי את הגיל הזה. תיק האוצר הוא האתגר הכי גדול אחרי כל השיתוק שהיה פה".

יש עליך לחצים מטייקונים? מי לוחץ עליך?
"כולם כבר התייאשו מללחוץ עליי. אז כנראה לא לוחצים".
על הממשלה המנופחת: "מצאנו אדמה חרוכה תקציבית, אבל עשינו המון בשלושה חודשים. נכון שמבחינת מספר השרים וסגני השרים רצוי היה הרבה פחות — אבל זה המחיר שנאלצנו לשלם. זה היה בלתי נמנע"

אתה יכול לסמן מקומות בהם יש העדר תחרות ונדרשת התערבות רגולטורית?
"שני הכשלים הבסיסיים של השוק זה היעדר כוח אדם מקצועי ובהתאם לזה - פריון. אין עוד גוף שישבתי איתו כל כך הרבה כמו התאחדות התעשיינים. המשרה הכי מבוקשת היא רתך. אין היום רתכים עם משכורת 11־12 אלף שקלי בחודש. רתך טוב יכול להגיע ל־25 אלף שקל. חרטים, מסגרים חסרים גם. התעשיינים משלמים גם את ההכשרה המקצועית, שכר מינימום תוך כדי הכשרה מקצועית וחוזה ל־5־6 שנים - רק תבוא ותעבוד. זה חלק מהכישלון בחינוך המקצועי שלנו. בגרמניה זה מיינסטרים, פה להיות רתך או חרט זה חסר מבחינת סטטוס. זה כרגע המעצור הגדול של התעשיה הישראלית".

האם תדבק במינוי מקצועי למנהל/ת רשות החברות?
"אני לא ממנה. יש שם ועדת איתור וזה נמצא על שולחנו של היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט לגבי הדרך והקריטריונים הנדרשים. מיד לאחר החג, ברגע שנקבל קריאת כייון, נמשיך עם ועדת האיתור. אני לא מתכוון להביא אנשים שלי. כבר מינו ועדת איתור, שתמשיך בעבודתה ומי שייבחר, נברך".
אחד מתסריטי האימה של כל שר אוצר הוא שבמשמרת שלו תהיה מפולת של השווקים הפיננסיים. היום מדברים על כך שיש אוויר חם בבורסות גם בארץ.
"זה מטריד אותי מאוד. אנו שחקן קטן במשחק הזה. אני מסתכל גם על הפער בין ריבית הפריים לבין האינפלציה בארה"ב, זה מעל 5.5% והפריים הוא אפס, זה לא טבעי ולא בריא. רק בשבוע שעבר כל השווקים היו אדומים. זה בהחלט נתון שמדיר שינה מעיניי. אני מקווה שאנחנו מספיק ערוכים: יתרות מט"ח שלנו ענקיות כמו שלא היו אף פעם. יש אצלנו כסף זמין אצל המוסדיים. אנו לא משפיעים על השיטפון העולמי, אבל אם יקרה, אני מקווה שנצא הכי טוב".

בתחילת החודש הושק נמל המפרץ שמופעל על ידי חברה סינית. לנוכח המתיחות בין סין לארה"ב, יש סיכוי שהיום חברה סינית היתה זוכה להפעיל את נמל המפרץ? האם אתה רואה איזושהי בעייתיות היום?
"בסופו של דבר, צריך להפריד בין פוליטיקה לכלכלה. צריך לדבר על כדאיות כלכלית ואי אפשר לזלזל בארה"ב, בעלת הברית הכי חשובה שלנו. ההשקעות הכי גדולות של סין הן בארה"ב ולאו דווקא בישראל".

אתה רוצה להיות ראש הממשלה?
"כרגע מה שחשוב זה לייצב את כלכלת ישראל ואני אומר לא בהלצה ולא בצחוק, אם יש פה שמונה שנים שקטות שאפשר לעבוד — אפשר לפרוץ קדימה. צריך שרמת החיים בשדרות ובנתיבות תהיה יותר גבוהה מאשר בציריך, נבטל את הסוכנות ומשרד הקליטה וכולם יבואו לפה. אז נעשה קפיצה משמעותית ברמת החיים, נגיע ל־10 מיליון יהודים וזה ישנה את הכל".
דיברת על שמונה שנים של שלטון לממשלה הזו. בבוא העת מיהו קהל הבוחרים שלך?
"כשיורד גשם — כולם מתרטבים. אם המצב הכלכלי יהיה יותר טוב, אז כולם ירגישו את זה. גם ה'בייס' וגם ה'לא בייס שלי'. זה לא משנה".

https://www.calcalist.co.il/local_news/article/byt8fbpfk#autoplay?ref=ynet              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  הרבה דברים. מנצלש יש רק 600,000 חולי סוכרת? עמלץ פלד 14.09.21 15:00 1
  צריך לחוקק חוק שיוריד את מחירי מרלין 14.09.21 15:02 2
     ליברמן נראה שהולך להזיז דברים בסגנון אריק שרון 4X6GX 14.09.21 15:12 6
         זה לא טוב בכלל. עתיד מתוק 14.09.21 15:46 20
         חחח ליברמן?! מתי הוא שינה או עשה משהו חוץ מלקשקש?! טלקו 14.09.21 16:06 32
             +100000 החשדן 14.09.21 21:12 115
         ח אתה מאמין לו? אשכנזון 14.09.21 16:17 41
         ח RuvenM551 14.09.21 19:57 110
     ה' ישמור, זה לא עובד ככה אנריק הספן 14.09.21 16:20 43
  לשיטתו נתניהו היה צריך לפרוש לפני הסכמי השלום או אחרי? אלי הסיני 14.09.21 15:03 3
     האיש הזה שהתחיל בסיסמאות על עונש מוות למחבלים ועם אין נאמנות אין אזרחות וגנץ יקים ממשלה עם דובי הקוטב , berale 14.09.21 17:51 91
  צריך שרמת החיים בשדרות ובנתיבות תהיה יותר גבוהה מאשר בציריך.... נוזו 14.09.21 15:03 4
  ליברמן עובד נכון לדבריו מיישם כלכלה חופשית בסגנון ז'בוטינסקי naradin 14.09.21 15:08 5
  ריאיון טוב. שימותו הקנאים שמאלני גאה 14.09.21 15:15 7
     כי הוא ברברן צמרת - נראה מה יצא מהשטויות שלו לפועל נוזו 14.09.21 15:55 25
  ראיון טוב 27סוט 14.09.21 15:19 8
  רגע והוא לא צריך לתלות את הנעליים?! Mr_Black 14.09.21 15:23 9
  עוד שר אוצר סוציאליסט...נקווה שלפחות יצליחו להעביר כמה רפורמות שיפחיתו את התמיכה ויגדילו את התחרות winter1 14.09.21 15:24 10
  קצת עצוב לאן שנתניהו הביא את המדינה עם המינויים ההזוים שלו. נראה שהממשלה הזו באו לעבוד... Gooday 14.09.21 15:26 11
     מהטלגרם של ''אדם גולד'' : berale 14.09.21 17:58 92
         אי אפשר להתווכח עם התוצאות של ממשלות נתניהו. הרבה הבטחות אפס מעשה. את הממשלה הזו נדון עוד שנתיים Gooday 14.09.21 19:17 102
             הנה דיווחים שהתפרסמו לפני משבר הקורונה : berale 14.09.21 19:48 106
             תוכנית מס הכנסה שלילי, נקודות זיכוי מס על ילדים ,גני ילדים חינם מגיל 3 , טיפולי שיניים חינם לילדים, berale 14.09.21 19:51 107
             הסכמי שלום עם מדינות ערב מהמפרץ. berale 14.09.21 19:54 108
             וזה דיווח מ 2002 : berale 14.09.21 19:56 109
  אחד החברי כנסת והשרים הכי כושלים שהיו פה Y to Y 14.09.21 15:31 12
  מקסים. שיהיה לו בהצלחה ZioNLight 14.09.21 15:33 13
  אחחח איזה תקשורת .. איזה ליקוקים .. פרבדה popay 14.09.21 15:33 14
     לגמרי. Whereismymind 14.09.21 15:49 21
  נערך Gooza 14.09.21 15:34 15
  המבחן הוא בביצוע פוגי 14.09.21 15:39 16
  יפה מאוד אביגדור. תמשיך כך. michel 14.09.21 15:40 17
     אתה מתכוון לממשלה השמאלנית הזאת The Humanist 15.09.21 08:56 123
         איזה שקרים חמודי. michel 15.09.21 09:15 125
         שהחרדים יצאו לעבוד וישלמו לעצמם על לימודים תורניים דיויד מהקריות 15.09.21 09:26 126
  התנהלות מצוינת (הרע במיעוטו) של שר האוצר עד כה. נאחל שימשיך בתפקידו עוד שנים רבות. כולל ראשות ועדת הכספים. Androidog 14.09.21 15:42 18
  לא ראיתי אזכור לבורסה בכתבה. איזו רתיחה יש , באיזור בורסה? לא הישראלית. pingi 14.09.21 15:42 19
     בבקשה ירושלמי ציוני 14.09.21 16:01 27
  אפשר לאמר עליו הרבה דברים -אבל הוא מקצוען gזאביק 14.09.21 15:50 22
     ליברמן בא לעבוד - עובד לפי הספר - מזכיר את נתניהו כשר אוצר naradin 14.09.21 15:54 24
         לעבוד על עם ישראל מצהיר שלא יעלה מיסים ודופק את העניים עם מיסים זופ-ניק 14.09.21 16:04 29
             מיסים חשובים שנועדו להרגיל את הציבור לאכול בריא naradin 14.09.21 16:10 36
                 הייתי קונה את השקר אותו אתה מנסה להאכיל אותי לו ליברמן היה מוריד מיסים על אוכל בריא אבל יש לו מטרה אחת להטיל זופ-ניק 14.09.21 16:13 37
                     מורידים מסי יבוא - בפועל זה אומר הורדת מחירים על פירות וירקות - מ.ש.ל - אוכל בריא יוזל naradin 14.09.21 16:14 38
                         נסה להתעדכן הרפורמה בחקלאות מוסמסה בגלל כוחניותו של האיש שעושה מהלכים לטובת צד אחד תוך שהוא רומס ודורס זופ-ניק 14.09.21 16:20 44
                             פה איבדת אותי ירושלמי ציוני 14.09.21 16:40 57
                 למה מי הוא שירגיל אותי? אני אבחר לעצמי מה נכון או לא נכון בשבילי אשכנזון 14.09.21 16:26 50
                     אל דאגה הוא רק מספר לך שזה בריאות בפועל זה מס עניים זופ-ניק 14.09.21 16:28 51
                         מי שעני שישתה מים - יותר בריא ויותר זול - לא הבנתי את ההגיון בצריכת שתייה מתוקה naradin 14.09.21 19:29 104
                     שוב השקר על 6 מנדטים - לבנט 61 מנדטים שתומכים בו לראשות ממשלה - זו השיטה naradin 14.09.21 16:36 55
                         בנט הוא ראש מפלגה עם 6 מנדטים אשכנזון 14.09.21 16:41 58
                             שיטת בחירה ישירה מזמן לא איתנו, בוקר טוב. שולץ 14.09.21 16:50 59
                                 נכון אך זה עדיין לא אומר שנכון לתת ראשות ממשלה לאדם ללא לגיטמציה ציבורית אשכנזון 14.09.21 16:52 60
                                     בנט מהימין וגם ביבי לא קיבל לגיטימציה ציבורית ובכל זאת הקים ממשלה, אני בטוח ש''צעקת'' כמו שאתה צועק עכשיו... שולץ 14.09.21 16:56 62
                                         קיבל לגיטמציה, תספור כמה מנדטים הוא קיבל לעומת השאר אשכנזון 14.09.21 17:06 65
                                             לא הבנתי, הלגיטימציה מגיעה ממספר המנדטים שהוא מקבל? מי קובע איזה מספר מנדטים הוא ''לגיטימי''? שולץ 14.09.21 17:11 68
                                                 מספר לעצמך שקרים ששונים מהמציאות ומנסה להציג אותם כאמת אשכנזון 14.09.21 17:13 71
                                                     איזה שקרים אתה מוכן לפרט בבקשה? שולץ 14.09.21 17:15 76
                             אתה יכול לקטר כמה שבא לך - בשיטת המשטר שלנו גם ראש ממשלה עם מנדט אחד בכנסת הוא חוקי למהדרין כל עוד 61 קולות הסטוריון חובב 14.09.21 16:56 61
                                 אני לא מתלונן על נתניהו באופוזיציה אלא על בנט בראשת ממשלה אשכנזון 14.09.21 17:03 63
                                     ניפגש בבחירות הבאות בסוף 2025 - סיכוי גבוה שנתניהו כבר לא יהיה אז מועמד הליכוד הסטוריון חובב 14.09.21 17:41 84
                                         סביר? מי החליט? אשכנזון 14.09.21 17:46 89
                 מיסים ''חשובים'' = לא קפיטליסטי, אלא סוציאליסטי libertarianNa 15.09.21 09:41 128
     כן הוא מקצעון אין ספק אשכנזון 14.09.21 16:23 47
         אתה טוען שביבי העלים את העד היום? שולץ 14.09.21 17:11 69
             הבנת הנקרא, תקרא שוב. אשכנזון 14.09.21 17:14 73
                 קראתי שוב, זאת האשמה חמורה. שולץ 14.09.21 17:16 78
                     תגיד את זה לליברמן, תשאל אותו לאן נעלמו העדים אשכנזון 14.09.21 17:25 82
                         תשאל אתה זה נשמע שמאוד מטריד אותך, לא הייתי ישן בלילה במקומך. שולץ 14.09.21 17:40 83
                             מעניין, ביבי כן הטריד אותך וליברמן לא מטריד? אשכנזון 14.09.21 17:43 85
                                 ביבי לא הטריד אותי, ביבי היה אסון למדינה. ליברמן מושחת לכאורה, ניסו להפיל אותו בכל דרך בשורה התחתונה שולץ 14.09.21 21:07 114
     מקצוען? האיש שלא עשה כלום בעשרות שנותיו בפוליטיקה(חוץ מהסתה אוטו-אנטישמית..) וחי כפרזיט על חשבוני. אליצור 15.09.21 01:55 120
  אה ברור..הבורסה מטרידה אותו LarryLurex 14.09.21 15:51 23
     שווה לא לקרוא לפני שמגיבים - יש התייחסות רחבה לנושא הדיור ירושלמי ציוני 14.09.21 16:08 34
  טעות פרוידיאנית של כלכליסט...כנראה למישהו שם לוחץ שהבורסה עולה. שולץ 14.09.21 15:58 26
  אפשר הסבר למה נתניהו וליברמן הנמצאים בערך אותו זמן בפוליטיקה מבין השתיים רק נתניהו צריך לתלות נעלים? זופ-ניק 14.09.21 16:04 28
     + אליצור 15.09.21 01:56 121
  מה שלא שאלו אותו. מי שהתנה אזרחות בנאמנות. שדרש למנוע תקציבים מחרדים שלא הולכים לצבא חושב_פעמיים 14.09.21 16:05 30
  אפשר לשאול אותו אולי שאלה קשה אחת? לדוגמה, למה הולכת במודע את ישראל לשתי מערכות בחירות מיותרות? ONE1 14.09.21 16:05 31
  ''כל דבר שאני מבטיח, אני מקיים.'' - הנייה מוסר ד''ש... cabrital 14.09.21 16:06 33
  מחירי הדירות עלו ב67% משנת 2000? Ensemble 14.09.21 16:08 35
     ככל הנראה הכוונה למחיר ממוצע שולץ 14.09.21 16:15 40
  לא עוזר שממסים את משקאות הממותקים המס לא מוציא את הסוכר. צריכים לחוקק הפחתה מחוייבת של סוכר ושל ממתיקים להב אש 14.09.21 16:15 39
     מיסוי בהקשר זה - זו דרך להכווין התנהגות, בדרך פחות כופה מהטלת איסורים ירושלמי ציוני 14.09.21 16:18 42
     אז אל תקנה. מי שמך להחליט עבור אחרים? Prodigy 14.09.21 16:29 52
         אחרי זה אתה בוכה שלוקחים לך מהמסים לטפל בחולי סוכרת כרותי רגליים ... שים לך סוכר מצורף כמו קש תכניס שקשק להב אש 14.09.21 19:58 111
             אני לא חולק עליך שזה מזיק. אני שואל אותך באיזו זכות אתה רוצה לאסור על אנשים לצרוך את המוצרים האלה Prodigy 14.09.21 20:58 113
                 כבודו התבלבל העבדים פה הם הצרכנים השבויים של רשתות השיווק. עבדים נרצעים שלרוב לא יודעים כמה שהם עבדים להב אש 14.09.21 21:17 116
                     ''צרכנים שבויים''? מישהו מכריח אנשים לקנות קולה? Prodigy 15.09.21 00:32 118
                         אלו דברים ארוכים אבל יש דבר אחד שאני מבקש למר להב אש 15.09.21 01:05 119
  הרבה מילים, מאמין ש 90 אחוז שקרים וחרטוטים אשכנזון 14.09.21 16:20 45
  שרץ עלוב שצריך לקחת במריצה לפח הקרוב איש חברון 14.09.21 16:21 46
  כרגע הוא עושה רושם של שר אוצר סביר, שזה טוב עשרות מונים משני הליצנים הקודמים שהביא לנו הארכי-נוכל Prodigy 14.09.21 16:24 48
     הדבר בעיקרי שמפריע לי בתקציב, זה שלא הקטינו ממשית את תשלומי ההעברה, לצורך הקטנת הגרעון המפחיד ירושלמי ציוני 14.09.21 16:30 53
         זה דווקא פחות מפריע לי מסיבה פשוטה - הממשלה הבאה יכולה תוך שניה לבטל את זה ולהחזיר את המצב לקדמותו Prodigy 14.09.21 17:04 64
             אין סתירה בין הפחתת רגולציה וכד', לבין חסכון בתקציבי העברה ירושלמי ציוני 14.09.21 17:47 90
     מסכים gandalf 14.09.21 17:09 67
  איזו כתבת יחצ. ואוו, כמה שילם ליברמן על זה? KobyBD 14.09.21 16:25 49
     כבר שלושה חדשים שכל השרים מקבלים יח''צ בחינם תם וישר 14.09.21 17:15 74
  אחלה ליברמן. עובד יפה פריווילגית 14.09.21 16:33 54
     עובד מצויין , והשופרמוצים יעשו חמוצים naradin 14.09.21 16:37 56
  מה עם אילן ישועה? olaf 14.09.21 17:07 66
  למה החיילים צריכים להמתין לינואר 2023, מה הבעיה עם ינואר 2022, למשל? ilanka 14.09.21 17:12 70
     הכל הולך לקצינים. אין כסף לחפשים. צריך תקציב חדש לקצץ עמלץ פלד 14.09.21 17:15 75
         יש להפריד בין מה שהלעיטו אותנו בעניין הפנסיות התקציביות (שרובן ככולן הולך למי שכבר ממילא פרשו מזמן) ilanka 14.09.21 17:22 81
  צם ואוכל שרצים, אז למי אתה צם?? תם וישר 14.09.21 17:14 72
     הוא כותב שאבא שלו לימד אותו ש ''תה ותהילים ביחד''. האם הכוונה- ''זה '' כלומר שקצי הים? עמלץ פלד 14.09.21 17:16 79
         בטח חושב שתה זה סוג שרץ..... Octopus 15.09.21 09:30 127
  סוכן זר, שמטרתו יצירת כאוס במדינה... efil 14.09.21 17:15 77
  אה? 🙄 אבי_85 14.09.21 17:18 80
  מה זה מקווה? מי שר האוצר? שיתכונן... Djin 14.09.21 17:44 86
  שר אוצר שבא לעבוד! יובל שטיינפלד 14.09.21 17:44 87
     לא יאמן שהשטויות האלה נכתבו Djin 14.09.21 17:45 88
  לא הבנתי מה הקשר בין הכותרת לקשקשת של ליברמן לאס וגאס 14.09.21 17:58 93
     הכנת חמוצים היום ? naradin 14.09.21 18:40 95
  מעניין מה גורם לשמוק הזה לשתוק בעניין הבטחון כהניסט 14.09.21 18:00 94
     מתכון לחמוצים יש לך ? naradin 14.09.21 18:40 96
         לך חפש מי יתן לך פופאי כהניסט 14.09.21 18:42 97
             הנך מתנסח בשפת ביבים שלא מתאימה לפורום naradin 14.09.21 18:49 98
                 אתה הביוף פה נשמה תתקדם מי אתה בכלל שאתה מגיב לי כהניסט 14.09.21 18:50 99
                     חבל, כדאי לשמור על תרבות דיבור גם אם אין הסכמה naradin 14.09.21 19:13 101
                         גבר אני אתנצל אתה תתנצל ושתהיה לנו שנה טובה גם מימים וגם משמאל כהניסט 14.09.21 19:36 105
                             שנה טובה וגמר חתימה טובה naradin 14.09.21 21:28 117
  היחידים שאולי ירוויחו הם הפנסיונרים של ליברמן שיובאו מרוסיה. קונדור 14.09.21 19:13 100
  תה ותהילים הולך ביחד? מה? ראיית הטוב 14.09.21 19:25 103
  לך Mrs M 14.09.21 20:23 112
  שר האוצר הראשון בהיסטוריה שמשווק פוטים אבינועם 15.09.21 06:31 122
  לא נפסיק להזכיר את המיליונים שהתקבלו לבתו ונהגו ו''לא ידע כלום'' meni181818 15.09.21 09:00 124

   
   
עמלץ פלד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.12.17
39784 הודעות, 106 מדרגים, 151 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    15:00   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. הרבה דברים. מנצלש יש רק 600,000 חולי סוכרת?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מרלין
חבר מתאריך 11.12.19
2351 הודעות
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    15:02   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. צריך לחוקק חוק שיוריד את מחירי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
הדירות כי אחרת המחירים לא יירדו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
4X6GX לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.9.16
2959 הודעות, 13 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    15:12   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. ליברמן נראה שהולך להזיז דברים בסגנון אריק שרון  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  
מעולה כל נושא תוספת השכר לחיילי חובה. יש הרבה מה לשפר במדינה .קדימה לעבודה.


When you're alive they won't care what you said


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עתיד מתוק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.19
9607 הודעות, 143 מדרגים, 233 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    15:46   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. זה לא טוב בכלל.  
בתגובה להודעה מספר 6
 

זה בעצם ניסיון זוחל להפוך את צבא העם לצבא שכיר.

לא שעכשיו הצבא הוא טוב, אבל אחרי שיהיה שכיר, הוא יהיה אפילו עוד יותר גרוע.

אפשר לומר שזה גם ניסיון להשתיק ביקורת של חיילים.
כי אם מדובר בצבא שבו אתה משרת בגלל ציונות, ולא בגלל משכורת, אז הרבה יותר כואב לך כשההוראות שלך הן תבוסתניות ואנטי-ציוניות.


** חומר למחשבה: כמעט כל המרגלים בישראל היו מהשמאל! (תבדקו בעצמכם אם לא מאמינים) **


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
טלקו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.8.18
17513 הודעות, 192 מדרגים, 375 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:06   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. חחח ליברמן?! מתי הוא שינה או עשה משהו חוץ מלקשקש?!  
בתגובה להודעה מספר 6
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
החשדן
חבר מתאריך 12.11.19
162 הודעות
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    21:12   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  115. +100000  
בתגובה להודעה מספר 32
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אשכנזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.10.20
1119 הודעות, 10 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:17   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. ח אתה מאמין לו?  
בתגובה להודעה מספר 6
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
RuvenM551 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.11.19
934 הודעות, 4 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    19:57   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  110. ח  
בתגובה להודעה מספר 6
 
  
את הכסף ש"ס היה לו והרמטכ"ל נתנו רק לאנשי הקבע ואפילו אלה שכבר פרשו
אפילו לא שקל לחיילים הלוחמים

בנוסף העלאק בולדוזר הזה מברבר את השכל כבר שלושים שנה
בלי נאמנות אין אזרחות - יושב עם מנסור עבאס
שיקרה משהו אחד טוב שהוא עשה, אחד            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אנריק הספן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
5790 הודעות, 32 מדרגים, 52 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:20   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. ה' ישמור, זה לא עובד ככה  
בתגובה להודעה מספר 2
 


בברכת ניווט אמיץ אל מעבר ל"מפלצות הים", אנריקה הספן.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלי הסיני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.11.16
2460 הודעות, 17 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    15:03   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. לשיטתו נתניהו היה צריך לפרוש לפני הסכמי השלום או אחרי?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
berale לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.19
8992 הודעות, 85 מדרגים, 153 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:51   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  91. האיש הזה שהתחיל בסיסמאות על עונש מוות למחבלים ועם אין נאמנות אין אזרחות וגנץ יקים ממשלה עם דובי הקוטב ,  
בתגובה להודעה מספר 3
 
  
ואז הפך עורו. ובמו ידיו ממש, מנע ממשלה לאומית - כשעוד טראמפ היה עמוק בבית הלבן.

לא עצר עד שלא קמה ממשלה עם השמאל הקיצוני והאחים המוסלמים.

איך אפשר ברצינות לנסות להסביר התנהלות -שבהיבט האידאולוגי היא הרי כל כך לא עיקבית- בלי שתעלה תהייה לגבי מניעים נסתרים. זרים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
נוזו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.2.17
6057 הודעות, 68 מדרגים, 119 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    15:03   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. צריך שרמת החיים בשדרות ובנתיבות תהיה יותר גבוהה מאשר בציריך....  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  

בוא נתחיל מזה שיישנו לילה רצוף בלי טילים כמו תושבי שוויץ            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
naradin לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.10.07
6345 הודעות, 47 מדרגים, 65 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    15:08   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. ליברמן עובד נכון לדבריו מיישם כלכלה חופשית בסגנון ז'בוטינסקי  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שמאלני גאה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.9.20
3859 הודעות, 52 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    15:15   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. ריאיון טוב. שימותו הקנאים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
נוזו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.2.17
6057 הודעות, 68 מדרגים, 119 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    15:55   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. כי הוא ברברן צמרת - נראה מה יצא מהשטויות שלו לפועל  
בתגובה להודעה מספר 7
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
27סוט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.11.14
19822 הודעות, 115 מדרגים, 209 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    15:19   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. ראיון טוב  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Mr_Black לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.2.18
12584 הודעות, 84 מדרגים, 157 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    15:23   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. רגע והוא לא צריך לתלות את הנעליים?!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
הפוסל במומו פוסל            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
winter1
חבר מתאריך 19.6.17
45069 הודעות
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    15:24   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. עוד שר אוצר סוציאליסט...נקווה שלפחות יצליחו להעביר כמה רפורמות שיפחיתו את התמיכה ויגדילו את התחרות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Gooday לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.5.20
1080 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    15:26   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. קצת עצוב לאן שנתניהו הביא את המדינה עם המינויים ההזוים שלו. נראה שהממשלה הזו באו לעבוד...  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
berale לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.19
8992 הודעות, 85 מדרגים, 153 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:58   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  92. מהטלגרם של ''אדם גולד'' :  
בתגובה להודעה מספר 11
 
  
"תזכורת: הממשלה ההרסנית הזו בנתה את עצמה על ססמאות, שיח פרסונלי ודמוניזציה פראית של נתניהו. ככל שמאדירים את המטרה כך מגמישים את האמצעים. הממשלה הזו מניחה (וכנראה צודקת) שבחסות האתרוג השיטתי של השרקים, הנוביקים והבן כספיתים - הבייס השבטי שלה ימשיך לגבות אותה בכל מחיר. קיצוני ככל שיהא.
מה לא היה לנו? איזו הבטחה הם לא הפרו?
ממשלה מנופחת, נורבגי משודרג, מכירת הנגב לאחים המוסלמים, שרים בכירים שמבריזים מקבינט הקורונה, רפיסות מוחלטת מול אויב שמנסה להרוג יהודים, הכשרת בניה פלסטינית בשטחים אסטרטגיים בשטח סי וכעת תוספת עשרות מיליארדים לפנסיות תקציביות באמצע משבר כלכלי.
הכל עובר. הכל נספג. לא יותר ממכה קלה בכנף.
הכי גרוע? הם יזרקו הסתייגות רפה, יעברו מיד לדבר באובססיביות על ביבי וימשיכו הלאה. אין יותר חזק מהיכולת של אנשים לספר לעצמם סיפור.

אסור לשכוח לרגע:
הטמטום, הרדידות והאד הומינם הם לא רק באג - הם פיצ'ר."

https://t.me/Adam_Gold/2180            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Gooday לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.5.20
1080 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    19:17   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  102. אי אפשר להתווכח עם התוצאות של ממשלות נתניהו. הרבה הבטחות אפס מעשה. את הממשלה הזו נדון עוד שנתיים  
בתגובה להודעה מספר 92
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
berale לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.19
8992 הודעות, 85 מדרגים, 153 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    19:48   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  106. הנה דיווחים שהתפרסמו לפני משבר הקורונה :  
בתגובה להודעה מספר 102
 
  

"הישג לישראל: דירוג האשראי מטפס לרמתו הגבוהה ביותר מעולם ."

זו הכותרת פה ( אוגוסט 2018)

https://www.themarker.com/markets/1.6340821

" הישג לכלכלה: S&P הפכה את דירוג האשראי הגבוה של ישראל לקבוע

חברת "סטנדרד אנד פורס" הפכה את דירוג האשראי הזמני הגבוה של ישראל, AA- (דאבל איי מינוס) לדירוג הקבוע של המדינה. ההחלטה הדרמטית תאפשר קבלת הלוואות בריבית נמוכה שיאפשרו להשקיע יותר תקציבים באזרחים. "

זה מפה ( מפברואר 2019) :

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5456363,00.html            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
berale לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.19
8992 הודעות, 85 מדרגים, 153 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    19:51   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  107. תוכנית מס הכנסה שלילי, נקודות זיכוי מס על ילדים ,גני ילדים חינם מגיל 3 , טיפולי שיניים חינם לילדים,  
בתגובה להודעה מספר 102
 
  

הצטידות במכונות mri .

לראשונה זה 40 שנה: " בית חולים ציבורי חדש בישראל "

זו הכותרת פה (מיולי 2017) :

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3717736,00.html


בטקס חגיגי: נפתחה הפקולטה לרפואה באריאל
המחזור הראשון של הפקולטה לרפואה באוניברסיטת אריאל יוצא לדרך • מרים אדלסון: "זמן רב חלמנו על היום הזה, היו מתנגדים אבל הציונות ניצחה"

זה מפה (אוקטובר 2019 ) :

https://www.israelhayom.co.il/article/701843            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
berale לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.19
8992 הודעות, 85 מדרגים, 153 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    19:54   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  108. הסכמי שלום עם מדינות ערב מהמפרץ.  
בתגובה להודעה מספר 102
 
  
אבל נסיגות לא היו. צונאמי מדיני לא היה.

וזה מה שבאמת מפריעה לשמאל הרל"בי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
berale לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.19
8992 הודעות, 85 מדרגים, 153 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    19:56   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  109. וזה דיווח מ 2002 :  
בתגובה להודעה מספר 102
 
  
ירידה טכנית בשיעור האבטלה במשק ל-10.3% כ-260 אלף בלתי מועסקים
הירידה באבטלה ברבעון השני מ-10.6% ל-10.3% - כתוצאה מגיוס 20 אלף חיילי מילואים וקליטת אלפי מובטלים כמאבטחים
זה מפה ( אוגוסט 2002) :

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=612698            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Y to Y לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.3.18
6689 הודעות, 39 מדרגים, 71 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    15:31   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. אחד החברי כנסת והשרים הכי כושלים שהיו פה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
היה צריך לתלות מזמן את הנעליים, הוא אחראי בלעדי על בזבוז מיליארדי שקלים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ZioNLight לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.4.16
55419 הודעות, 392 מדרגים, 418 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    15:33   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. מקסים. שיהיה לו בהצלחה  
בתגובה להודעה מספר 0
 £ אוהב להטמיע =/$ הכותב שמאלן קיצוני,ציוני קיצוני,אשכנזי וקיבוצניק ₪לא טרול$


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
popay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.9.09
34458 הודעות, 315 מדרגים, 607 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    15:33   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. אחחח איזה תקשורת .. איזה ליקוקים .. פרבדה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


[email protected]


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Whereismymind לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.5.15
13054 הודעות, 135 מדרגים, 247 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    15:49   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. לגמרי.  
בתגובה להודעה מספר 14
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Gooza
חבר מתאריך 15.4.21
264 הודעות
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    15:34   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. נערך  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
עבר עריכה לאחרונה בתאריך 14.09.21 בשעה 16:59 על-ידי The force (מנהל הפורום)
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פוגי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.11.20
2572 הודעות, 11 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    15:39   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. המבחן הוא בביצוע  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
נראה אותו. הימור שלי: 95 אחוז לא יבוצע            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
michel לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.3.11
2162 הודעות, 21 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    15:40   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. יפה מאוד אביגדור. תמשיך כך.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
על אפם ועל חמתם של השמאלנים (שקוראים לעצמם בטעות ימין). שרוצים לחלק כספים לבטלנים במקום לחיילים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
The Humanist לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.4.19
4246 הודעות, 49 מדרגים, 92 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט' בתשרי תשפ''ב    08:56   15.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  123. אתה מתכוון לממשלה השמאלנית הזאת  
בתגובה להודעה מספר 17
 
  
שהולכת לחלק 53 מיליארד שקל לערבים שלא משרתים בצבא, לא שולחים את הנשים לעבוד, לא משלמים ארנונה ומיסים, עוסקים בפשע בתור תחביב ומשתלטים על אדמות מדינה באופן לא חוקי?
אבל הי, העיקר לקחנו לחרדים 800 מיליון שקל ללימודים תורניים. סה הכי חשוב.
אחר כך אתם שם בשמאל לא מבינים מדוע מכנים אתכם בוגדים, ובצדק.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
michel לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.3.11
2162 הודעות, 21 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט' בתשרי תשפ''ב    09:15   15.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  125. איזה שקרים חמודי.  
בתגובה להודעה מספר 123
 
  
החרדים הערבים השמאל הקיצוני ואתה באותו צד. נאבקים לקבל כספים ללא שום תרומה.
מי שאינו שמאלן כמוך, היה תומך בוודאי בהורדה חדה של מס הכנסה מצד אחד ומצד שני תשלום על לימודים, על בריאות, הפסקת קצבאות, הפסקת סיבסוד דירות, הפסקת ביטוחי שיניים ועוד ועוד מתנות קומונוסיטיות.
אם היית מסוגל להבין זאת, לא היית נלהב כל כך לקרוא לשמאלנים בוגדים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דיויד מהקריות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.1.19
4359 הודעות, 27 מדרגים, 51 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט' בתשרי תשפ''ב    09:26   15.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  126. שהחרדים יצאו לעבוד וישלמו לעצמם על לימודים תורניים  
בתגובה להודעה מספר 123
 
  
שירתתי בצבא ואני משלם מיסים
אין לאף אחד זכות להתפרנס מהזיעה שלי            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Androidog לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.2.19
10780 הודעות, 42 מדרגים, 62 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    15:42   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. התנהלות מצוינת (הרע במיעוטו) של שר האוצר עד כה. נאחל שימשיך בתפקידו עוד שנים רבות. כולל ראשות ועדת הכספים.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
pingi לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.9.14
18038 הודעות, 42 מדרגים, 64 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    15:42   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. לא ראיתי אזכור לבורסה בכתבה. איזו רתיחה יש , באיזור בורסה? לא הישראלית.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
זה שישראלים עושים אקזיט ומתעשרים זה כואב לפקידים שהתרגלו להתעשר
ולהעשיר אחרים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ירושלמי ציוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
48729 הודעות, 388 מדרגים, 756 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:01   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. בבקשה  
בתגובה להודעה מספר 19
 
  
"אחד מתסריטי האימה של כל שר אוצר הוא שבמשמרת שלו תהיה מפולת של השווקים הפיננסיים. היום מדברים על כך שיש אוויר חם בבורסות גם בארץ.
"זה מטריד אותי מאוד. אנו שחקן קטן במשחק הזה. אני מסתכל גם על הפער בין ריבית הפריים לבין האינפלציה בארה"ב, זה מעל 5.5% והפריים הוא אפס, זה לא טבעי ולא בריא. רק בשבוע שעבר כל השווקים היו אדומים. זה בהחלט נתון שמדיר שינה מעיניי. אני מקווה שאנחנו מספיק ערוכים: יתרות מט"ח שלנו ענקיות כמו שלא היו אף פעם. יש אצלנו כסף זמין אצל המוסדיים. אנו לא משפיעים על השיטפון העולמי, אבל אם יקרה, אני מקווה שנצא הכי טוב"."            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
gזאביק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.4.08
1726 הודעות, 8 מדרגים, 11 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    15:50   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. אפשר לאמר עליו הרבה דברים -אבל הוא מקצוען  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
naradin לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.10.07
6345 הודעות, 47 מדרגים, 65 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    15:54   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. ליברמן בא לעבוד - עובד לפי הספר - מזכיר את נתניהו כשר אוצר  
בתגובה להודעה מספר 22
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זופ-ניק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.12
13203 הודעות, 152 מדרגים, 275 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:04   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. לעבוד על עם ישראל מצהיר שלא יעלה מיסים ודופק את העניים עם מיסים  
בתגובה להודעה מספר 24
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
naradin לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.10.07
6345 הודעות, 47 מדרגים, 65 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:10   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. מיסים חשובים שנועדו להרגיל את הציבור לאכול בריא  
בתגובה להודעה מספר 29
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זופ-ניק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.12
13203 הודעות, 152 מדרגים, 275 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:13   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. הייתי קונה את השקר אותו אתה מנסה להאכיל אותי לו ליברמן היה מוריד מיסים על אוכל בריא אבל יש לו מטרה אחת להטיל  
בתגובה להודעה מספר 36
 
  
מיסים על אוכלוסייה חלשה הצורכת יותר מזון לא בריא העשרים יכולים לשלם על האוכל הבריא ואתם הוא צריך יותר ולכן לא מטיל עלים מיסים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
naradin לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.10.07
6345 הודעות, 47 מדרגים, 65 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:14   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. מורידים מסי יבוא - בפועל זה אומר הורדת מחירים על פירות וירקות - מ.ש.ל - אוכל בריא יוזל  
בתגובה להודעה מספר 37
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זופ-ניק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.12
13203 הודעות, 152 מדרגים, 275 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:20   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. נסה להתעדכן הרפורמה בחקלאות מוסמסה בגלל כוחניותו של האיש שעושה מהלכים לטובת צד אחד תוך שהוא רומס ודורס  
בתגובה להודעה מספר 38
 
  
את החקלאים במקום לטפל בעשירים בעלי המרכולים הנהנים הישרים מפערי התיווך            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ירושלמי ציוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
48729 הודעות, 388 מדרגים, 756 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:40   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  57. פה איבדת אותי  
בתגובה להודעה מספר 44
 
  
גם קודם לא הסכמתי לניתוח, אבל כאן אתה לא עקבי לדעתי:

א. ליברמן מנסה להוריד את מחירי הפירות והירקות, בדיוק כפי שביקשת

ב. אי אפשר לבוא לליברמן בטענות על הדחיה של שלושה חודשים ברפורמה בתחום, כי זה ודאי לא יוזמה שלו.

ג. בטח שאי אפשר להאשים אותו שזה בגלל כוחניות - כי בסמכותו לבטל מכסים גם חד-צדדית ובלי חקיקה; אך הוא מעדיף להגיע להסכמות בקואליציה ועם החקלאים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אשכנזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.10.20
1119 הודעות, 10 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:26   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. למה מי הוא שירגיל אותי? אני אבחר לעצמי מה נכון או לא נכון בשבילי  
בתגובה להודעה מספר 36
 
  
את אמות המוסר שלכם תשמרו לביתכם, אל תכפו אותם על כולם!
זו דיקטטורה בשקל! מחליטים בשבילי מה לאכול, מנסים לקבוע לרוב מה נכון ומה לא, גונבים את ראשות הממשלה עם 6 מנדטים.
חצופים! עוד מעט הם כולם יעופו משם ונחזור לשפיות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זופ-ניק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.12
13203 הודעות, 152 מדרגים, 275 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:28   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. אל דאגה הוא רק מספר לך שזה בריאות בפועל זה מס עניים  
בתגובה להודעה מספר 50
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
naradin לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.10.07
6345 הודעות, 47 מדרגים, 65 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    19:29   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  104. מי שעני שישתה מים - יותר בריא ויותר זול - לא הבנתי את ההגיון בצריכת שתייה מתוקה  
בתגובה להודעה מספר 51
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
naradin לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.10.07
6345 הודעות, 47 מדרגים, 65 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:36   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. שוב השקר על 6 מנדטים - לבנט 61 מנדטים שתומכים בו לראשות ממשלה - זו השיטה  
בתגובה להודעה מספר 50
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אשכנזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.10.20
1119 הודעות, 10 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:41   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  58. בנט הוא ראש מפלגה עם 6 מנדטים  
בתגובה להודעה מספר 55
 
  
תמכו בו מפלגת אחרות שאם תסכום את סך המנדטים של כל המפלגות תגיע ל 61, העם לא בחר בו, הוא קיבל תמיכת מפלגות על סמך "רק לא ביבי".
עד היום ראש הממשלה היה מהמפלגה הגדולה ביותר, או זאת שאחריה, אבל לעולם לא היה עם כמות מנדטים כזאת או קרובה אלי, דיי לצייר את זה כמשהו הגיוני, הצביעות שלכם צועקת לשמים, שלא לדבר על חוסר ההגינות.
גנבה לכל דבר ועניין, השקר היחיד פה זה הנסיון לצייר אותו כראש ממשלה לגיטימי.

דרך אגב אם מכל מה שרשמתי רק לזה הגבת, זה דיי מוכיח את הנקודה שלי😉            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שולץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.7.14
30108 הודעות, 87 מדרגים, 83 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:50   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  59. שיטת בחירה ישירה מזמן לא איתנו, בוקר טוב.  
בתגובה להודעה מספר 58
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אשכנזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.10.20
1119 הודעות, 10 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:52   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  60. נכון אך זה עדיין לא אומר שנכון לתת ראשות ממשלה לאדם ללא לגיטמציה ציבורית  
בתגובה להודעה מספר 59
 
  
אם זה היה מימין אני בטוח שלא היית מגיב באותה הצורה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שולץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.7.14
30108 הודעות, 87 מדרגים, 83 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:56   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  62. בנט מהימין וגם ביבי לא קיבל לגיטימציה ציבורית ובכל זאת הקים ממשלה, אני בטוח ש''צעקת'' כמו שאתה צועק עכשיו...  
בתגובה להודעה מספר 60
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אשכנזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.10.20
1119 הודעות, 10 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:06   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  65. קיבל לגיטמציה, תספור כמה מנדטים הוא קיבל לעומת השאר  
בתגובה להודעה מספר 62
 
  
חשבון כיתה ג' וזה..

בנט לא מהימין, הוא מתחזה מהימין, שום דבר ימני אין בו, דיי עם השקר הזה.

תראה לי מתיי בהיסטוריה היה לנו ראש ממשלה עם כמות כזאת של מנדטים ואשתוק.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שולץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.7.14
30108 הודעות, 87 מדרגים, 83 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:11   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  68. לא הבנתי, הלגיטימציה מגיעה ממספר המנדטים שהוא מקבל? מי קובע איזה מספר מנדטים הוא ''לגיטימי''?  
בתגובה להודעה מספר 65
 
  
אתה???? עזוב חשבון, תלמד אזרחות קודם (למרות שעדיף חשבון לדעתי אבל צעד צעד).

בנט מהימין, הוא ימין, הרבה יותר ימין משקרניהו ומפלגת השקר שלו, בטח אם מתייחסים לגוש השמאל הקיצוני האנטי ציוני של ביבי.....

זאת פעם ראשונה בהיסטוריה, אני מניח שגם לא היה רוה"מ עם 50 מנדטים או 17 מנדטים או 24 מנדטים או 38 מנדטים וכו'...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אשכנזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.10.20
1119 הודעות, 10 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:13   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  71. מספר לעצמך שקרים ששונים מהמציאות ומנסה להציג אותם כאמת  
בתגובה להודעה מספר 68
 
  
אם תמשיך לספר את אותו השקר הוא לא יהפוך לאמת.
כל שאני אומר שאת החוק אתם צריכים ללמוד, אתם אלו שלא מקבלים אותו ולכם יש את הבעיה עם שיעורי אזרחות.
כשביבי היה בשלטון צעקתם, ניסיתם להפיל אותו ולחוקק חוקים כנגדו בגלל שקרים על תיקים הזויים ועכשיו אתם צועקים "חוק ואזרחות".
המון בריאות ושהצביעות תצא מכם.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שולץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.7.14
30108 הודעות, 87 מדרגים, 83 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:15   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  76. איזה שקרים אתה מוכן לפרט בבקשה?  
בתגובה להודעה מספר 71
 
  
איזה חוק צריך ללמוד?
מי זה אתם? אני פה לבד.
את מה לא מקבלים?
למי יש בעיה עם שיעורי אזרחות ולמה?
ביבי נאשם בפלילים, זה מתקשר מצויין לחוק ואזרחות.
המון בריאות ושהצביעות תצא ממך.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הסטוריון חובב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.5.18
7610 הודעות, 38 מדרגים, 56 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:56   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  61. אתה יכול לקטר כמה שבא לך - בשיטת המשטר שלנו גם ראש ממשלה עם מנדט אחד בכנסת הוא חוקי למהדרין כל עוד 61 קולות  
בתגובה להודעה מספר 58
 
  
הצביעו עבור ממשלתו בכנסת
אותם 61 מנדטים שמאשרים את ממשלתו בכנסת מייצגים את רצונם של 61 מנדטים מתוך 120 ולכן לראש הממשלה הזה יש תמיכה של רוב העם בישראל

ואכן, אחד כמו נתניהו עם 30 מנדטים מוצא את עצמו ראש האופוזיציה
אבל זה סיפור אחר והוא הביא את זה על עצמו
ואם הוא מחפש אשמים שיתבונן במראה


חרבה ירושלים בגלל השתלטות אלימה של קיצוניים שהחליטו למרוד ברומא וגררו את הרוב המתון למרד וחורבן


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אשכנזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.10.20
1119 הודעות, 10 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:03   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  63. אני לא מתלונן על נתניהו באופוזיציה אלא על בנט בראשת ממשלה  
בתגובה להודעה מספר 61
 
  
לפי ההגיון שלך זה שלפיד כרגע הוא לא ראש הממשלה ובנט כן זה בסדר כי זה החוק.
חוקי היה גם שנתניהו היה ראש ממשלה, אבל בשמאל לא קיבלו את החוק וניסו להפיל אותו בכל דרך כולל שינוי החוק, רק להזכירך.
הכל טוב ויפה וידוע שזה חוקי ואין לי תלונות על החוקיות שבעניין אלא על המוסריות שבעניין, או חוסר המוסר והצביעות.
בעבר בכו בשמאל על פחות מזה והיום עושים הרבה יותר גרוע מזה.
כשהגלגל יסתובב והוא עוד יסתובב (סביר מאוד שלא עוד הרבה זמן) אז תזכור בדיוק את הרגעים האלו, לא תהיה לכם שום לגיטימציה להתבכיין, אתם אלו שנותנים למצב הזה לגיטימציה בחסות החוק ולא צועקים על הצביעות שבעניין שזועקת לשמים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הסטוריון חובב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.5.18
7610 הודעות, 38 מדרגים, 56 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:41   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  84. ניפגש בבחירות הבאות בסוף 2025 - סיכוי גבוה שנתניהו כבר לא יהיה אז מועמד הליכוד  
בתגובה להודעה מספר 63
 
  
ולעצם העניין, אתה טוען שזה לא אתי ולא מוסרי שמכהן כראש ממשלה פוליטיקאי שקיבל בבחירות 7 מנדטים ובפועל יש לו 6 מנדטים.
אז אני אשאל אותך שאלה ואנא תהיה מספיק ישר ולא בפוזיציה כדי לענות תשובה ביושר ובהגינות

נתניהו ניסה להקים קואליציה וממשלת רוטציה עם החרדים, עם הציונות הדתית של סמוטריץ עם ימינה של בנט ובתמיכה מבחוץ של עבאס ורע"מ.
זה לא יצא לפועל וטורפד כי סמוטריץ התנגד לתמיכה מבחוץ של רע"מ
אבל,
במידה וסמוטריץ היה מסכים היתה מוקמת קואליציה וממשלת רוטציה של נתניהו ובנט, כאשר על פי הצעת נתניהו בנט היה ראש הממשלה הראשון ברוטציה ונתניהו היה רוה"מ החלופי
גם אז, בנט היה ראש הממשלה עם 7 מנדטים

האם בסיטואציה הזאת היית מקבל את האתיות והמוסריות של בנט כראש ממשלה עם 7 מנדטים ?
תמהני !

בקשה, אתה יותר ממוזמן לענות


חרבה ירושלים בגלל השתלטות אלימה של קיצוניים שהחליטו למרוד ברומא וגררו את הרוב המתון למרד וחורבן


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אשכנזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.10.20
1119 הודעות, 10 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:46   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  89. סביר? מי החליט?  
בתגובה להודעה מספר 84
 
  
בכל מקרה במקרה שציינת אני אישית לא אהיה בעד שראש ממשלה יהיה מהמפלגה הקטנה, לא משנה לי מאיזה צד.
אם כל המפלגות יהיו בעלות 6-10 מנדטים עוד אוכל להבין זאת, אבל במקרה שבו יש בתוך הקואליציה מפלגה בת 20 מנדטים ועדיין ראש הממשלה הוא ממפלגה עם 6 מנדטים זה לא יסתדר לי לעולם.

כמו שהיה עד היום, ראש הממשלה צריך להיות מהמפלגה הגדולה ביותר מאותו הצד הפוליטי שהשיג 61.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
libertarianNa לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.12.18
2680 הודעות, 8 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט' בתשרי תשפ''ב    09:41   15.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  128. מיסים ''חשובים'' = לא קפיטליסטי, אלא סוציאליסטי  
בתגובה להודעה מספר 36
 
  
תודה רבה, שבת שלום.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אשכנזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.10.20
1119 הודעות, 10 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:23   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. כן הוא מקצעון אין ספק  
בתגובה להודעה מספר 22
 
  
אם נניח אתה רוצה להעלים עדים שיעידו כנגדך אז הוא האיש! באמת מקצוען.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שולץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.7.14
30108 הודעות, 87 מדרגים, 83 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:11   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  69. אתה טוען שביבי העלים את העד היום?  
בתגובה להודעה מספר 47
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אשכנזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.10.20
1119 הודעות, 10 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:14   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  73. הבנת הנקרא, תקרא שוב.  
בתגובה להודעה מספר 69
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שולץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.7.14
30108 הודעות, 87 מדרגים, 83 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:16   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  78. קראתי שוב, זאת האשמה חמורה.  
בתגובה להודעה מספר 73
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אשכנזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.10.20
1119 הודעות, 10 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:25   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  82. תגיד את זה לליברמן, תשאל אותו לאן נעלמו העדים  
בתגובה להודעה מספר 78
 
  
תשאל אותו גם מדוע אנשיו שהורשעו ונידונו לשבת בכלא נמצאים במדינות מזרח אירופה לאחר שברחו דרך ירדן.
תשאל גם את משטרת ישראל שיודעת על האנשים הללו מדוע לא עושה כלום בנידון.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שולץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.7.14
30108 הודעות, 87 מדרגים, 83 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:40   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  83. תשאל אתה זה נשמע שמאוד מטריד אותך, לא הייתי ישן בלילה במקומך.  
בתגובה להודעה מספר 82
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אשכנזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.10.20
1119 הודעות, 10 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:43   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  85. מעניין, ביבי כן הטריד אותך וליברמן לא מטריד?  
בתגובה להודעה מספר 83
 
  
אין לי שום הסבר חוץ מצביעות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שולץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.7.14
30108 הודעות, 87 מדרגים, 83 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    21:07   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  114. ביבי לא הטריד אותי, ביבי היה אסון למדינה. ליברמן מושחת לכאורה, ניסו להפיל אותו בכל דרך בשורה התחתונה  
בתגובה להודעה מספר 85
 
  
לא מצאו כלום אז אני מקבל את הדין, הייתי שמח מאוד שהוא יעוף מהפוליטיקה, שחיתות שלטונית היא סרטן בלב המדינה ולא משנה ימין שמאל למעלה למטה. מקווה שפתרתי לך את הבעיה, יחד עם זאת מצחיק שאתה אומר צביעות צביעות צביעות אבל בעצמך ככל הנראה צבוע אלא אם כן יצאת נגד ביבי שאין לו את הזכות המוסרית להקים ממשלה עם העבודה וגנץ...בוא..תפתיע אותי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אליצור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
38127 הודעות, 106 מדרגים, 152 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט' בתשרי תשפ''ב    01:55   15.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  120. מקצוען? האיש שלא עשה כלום בעשרות שנותיו בפוליטיקה(חוץ מהסתה אוטו-אנטישמית..) וחי כפרזיט על חשבוני.  
בתגובה להודעה מספר 22
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
LarryLurex
חבר מתאריך 25.5.15
216 הודעות
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    15:51   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. אה ברור..הבורסה מטרידה אותו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
והנדלן עם כל התקנות והפטור ממס על השכרה ופמפום המחירים זה פחות...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ירושלמי ציוני
חבר מתאריך 1.1.13
48729 הודעות
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:08   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. שווה לא לקרוא לפני שמגיבים - יש התייחסות רחבה לנושא הדיור  
בתגובה להודעה מספר 23
 
  
גם לעליית מחירי הדיור צריך להתייחס ברצינות ולא ראינו אתכם מטילים מסים ומכבידים על המשקיעים.
"מילת המפתח היא 'היצע'. אין טעם לטפל בכל הרכיבים הנוספים אם אתה לא מטפל בהיצע. ישנו גם נושא המשכנתאות ומס על הדירות להשקעה, דיור ציבורי ושיקום שכונות. ברבעון הראשון של 2021 היו קצת יותר מ־12.5 אלף התחלות בנייה. זה 65%-60% ממה שצריך להיות. אנו מבינים את כל הבעיות, גם בתחום הבירוקרטיה והרישוי. לבנות יחידת דיור בישראל לוקח בממוצע 32 חודשים, בארה"ב — 16 ובבריטניה — 15. חייבים להגיע בשנת 2022 לשחרור 70 אלף יחידות דיור, ומשנת 2023 בתוך ארבע שנים צריך להתחיל בהקמתן של 300 אלף יחידות דיור, כדי להדביק את הפער, כלומר התחלות בנייה של 75 אלף יחידות דיור בשנה (עד כה היעד היה 60 אלף התחלות בנייה בשנה, כאשר בפועל הוקמו קצת יותר מ־50 אלף יחידות בנייה בשנה — ג"ח וצ"ז).

"לא חיכינו לחוק ההסדרים ולתקציב והארכנו את הותמ"לים, מה שמאפשר לקדם מהר יותר פרויקטים גדולים בתחום התשתיות, ובתחום הבנייה. תמ"א 38, כל עוד אין לה תחליף, חייבים להאריך אותה וזה מה שנעשה. בנוסף — בפעם הראשונה בתקציב אנחנו הולכים להוסיף למלאי הדיור הציבורי 1,700 יחידות דיור והקצינו לכך 2 מיליארד שקל. יש חתימה עם הסוכנות על 3,000 מקבצי דיור לקשישים ועוד. גם אישרנו 30 אלף עובדים זרים, מחצית מהם פלסטינים, לענף הבנייה. את כל זה אנו דוחפים בלי לחכות לשום דבר".

יהיו לך ויכוחים עם השלטון המקומי, למשל בתמ"א.
"עם השלטון המקומי יהיה ויכוח על הסבת משרדים לדירות מגורים. יש עודף בתכנון ובהתחלות בנייה של משרדים. נחשוב כאן לפצות את הרשויות המקומיות, כי אנחנו לא רוצים להיתקע עם מלאי ענק של משרדים ריקים.
"מעבר לכך יש שלושה 'באגים' גדולים. הראשון - אנו רוצים לעבור לרישוי עצמי. אדריכל בבנייני מגורים עד תשע קומות יוכל לחתום במקום כל הבירוקרטיה והאישורים. השני — אחד הפקקים הגדולים זה המחלוקת על שומות בין רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) לשמאי. אנו מפתחים אלגוריתם עם רשות המסים — השומה תהיה בהפקה של רמ"י כך שלא יצטרכו לחכות לשמאות של השמאי הממשלתי. הדבר השלישי שחייבים זה לשחרר קרקעות. חלק מההסכם עם שר הביטחון כולל פינוי מתחמים. מדובר ב־40 אלף יחידות דיור באזורי ביקוש. אנו עובדים על הניסוחים האחרונים של תוכנית הדיור שתהיה משותפת למשרדי האוצר, השיכון והפנים. לאחר החגים נפרסם את התוכנית שלגביה יש לנו שיתוף פעולה בין כל המשרדים הללו".

מה לגבי טיפול בצד הביקוש? העלאת המס על משקיעי הדירות?
"אנו נטפל בכל ההיבטים. בסופו של דבר אנו מודעים למחירי הדיור, שעלו מתחילת השנה ב־7.4%. דבר שיש לתת עליו את הדעת הוא כמות המשכנתאות. רק בחודשים האחרונים נלקחו הלוואות ב־22-20 מיליארד שקל וזה שיא של כל הזמנים. מאז בניית הבית הראשון עם ישראל לא לקח כמות גדולה כזו של משכנתאות. באפריל־יולי 2021 לקחו, להערכתי, משכנתאות במעל 40 מיליארד שקל. לא יכול להיות. גם הבנקים למשכנתאות והמפקח על הבנקים חייבים להיות ערים. להערכתי, לא כך נוטלי המשכנתאות באמת כל כך יציבים כלכלית, שיכולים להתחייב להחזרת המשכנתא לאורך שנים".            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שולץ
חבר מתאריך 28.7.14
30108 הודעות
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    15:58   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. טעות פרוידיאנית של כלכליסט...כנראה למישהו שם לוחץ שהבורסה עולה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זופ-ניק
חבר מתאריך 1.4.12
13203 הודעות
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:04   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. אפשר הסבר למה נתניהו וליברמן הנמצאים בערך אותו זמן בפוליטיקה מבין השתיים רק נתניהו צריך לתלות נעלים?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אם יש אדם שצריך לתלות נעלים שלא הביא הישג אחת בפוליטיקה מלבד עסקנות תככנות שיסוי ופילוג זה ליברמן ולא נתניהו            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אליצור
חבר מתאריך 2.4.12
38127 הודעות
יום רביעי ט' בתשרי תשפ''ב    01:56   15.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  121. +  
בתגובה להודעה מספר 28
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חושב_פעמיים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.8.17
6723 הודעות, 36 מדרגים, 68 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:05   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. מה שלא שאלו אותו. מי שהתנה אזרחות בנאמנות. שדרש למנוע תקציבים מחרדים שלא הולכים לצבא  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 14.09.21 בשעה 16:20 בברכה, חושב_פעמיים
 
נתן לגיטימציה וסכומי עתק לאחים המוסלמים
למפלגה שרואה במחבלים גיבורים ורוצה בחיסולה של המדינה היהודית.
יש שם את המסיכה המחייכת שוחרת השלום ואת הפנים האמיתיות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ONE1
חבר מתאריך 20.7.21
124 הודעות
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:05   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. אפשר לשאול אותו אולי שאלה קשה אחת? לדוגמה, למה הולכת במודע את ישראל לשתי מערכות בחירות מיותרות?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
cabrital לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.9.08
4656 הודעות, 36 מדרגים, 71 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:06   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. ''כל דבר שאני מבטיח, אני מקיים.'' - הנייה מוסר ד''ש...  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


תן מבלי לזכור, קבל מבלי לשכוח!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Ensemble
חבר מתאריך 1.4.21
223 הודעות
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:08   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. מחירי הדירות עלו ב67% משנת 2000?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מישהו מוכן להאיר את עיני היכן הטעות?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שולץ
חבר מתאריך 28.7.14
30108 הודעות
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:15   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. ככל הנראה הכוונה למחיר ממוצע  
בתגובה להודעה מספר 35
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
להב אש
חבר מתאריך 14.7.10
11883 הודעות
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:15   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. לא עוזר שממסים את משקאות הממותקים המס לא מוציא את הסוכר. צריכים לחוקק הפחתה מחוייבת של סוכר ושל ממתיקים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
זה וזה רעל דוחה ומיותר.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ירושלמי ציוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
48729 הודעות, 388 מדרגים, 756 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:18   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. מיסוי בהקשר זה - זו דרך להכווין התנהגות, בדרך פחות כופה מהטלת איסורים  
בתגובה להודעה מספר 39
 
  
לטעמי, דרך מועדפת, לפחות בשלב ראשון.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Prodigy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
47470 הודעות, 197 מדרגים, 301 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:29   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. אז אל תקנה. מי שמך להחליט עבור אחרים?  
בתגובה להודעה מספר 39
 
  


נתן אשל: "השנאה היא מה שמאחד את המחנה שלנו". דובר הליכוד: "אני מברבר פייק ניוז"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
להב אש
חבר מתאריך 14.7.10
11883 הודעות
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    19:58   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  111. אחרי זה אתה בוכה שלוקחים לך מהמסים לטפל בחולי סוכרת כרותי רגליים ... שים לך סוכר מצורף כמו קש תכניס שקשק  
בתגובה להודעה מספר 52
 
  
ותהנה ...

אתה חושב שהסוכר זה שיהיה לך טעים ? מובילים אותך כמו צאן לטבח מכריחים אותך לצרוך את המוצר כי אנשים באמת זקוקים לשתייה עם סוכרים בנסיבות שונות. אבל במקום לתת לך סוכרים שרמת המתיקות שלהם פי 10 בעשירית מכמות הסוכר למעשה מוכרים לך מוצרים בשביל למכור לך את הסוכר שבהם.

הם קונים את הסוכר, השמן ושאר חומרי הגלם הבסיסיים בזול הופכים אותו למוצר כזה או אחר בשינויי אדרת ועושים עליך הון בלמכור לך חומרי גלם שאילו מכרו אותם בנפרד לא היו מרוויחים לגרם כמו שהם מרוויחים על הכאילו מוצר. רוב מה שנמכר בסופרים זה זבל אנרגטי מתובל ומשומר.

לכל דבר בעולם יש גבולות. וכבר הוציאו חומרים למיניהם מחוץ לחוק. הכל ענין של שיקול דעת איזונים וסבירות.

הצרכן הוא שבוי של מי שמספק את המזון הוא קונה ובוכה. בין אם הוא יודע ובין אם הוא עיוור. לא נתונים לו ברירות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Prodigy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
47470 הודעות, 197 מדרגים, 301 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    20:58   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  113. אני לא חולק עליך שזה מזיק. אני שואל אותך באיזו זכות אתה רוצה לאסור על אנשים לצרוך את המוצרים האלה  
בתגובה להודעה מספר 111
 
  
הם העבדים שלך במקרה?

לגבי המס שלוקחים ממני לטפל בהם - אני בהחלט בעד שכל אחד ישלם סכום שונה בהתאם לאורח חייו. אם מישהו שמן ועם בעיית כולסטרול, בגלל אורח חיים לא בריא - שישלם יותר ואין סיבה שאני אשלם עליו.

גם הדוגמה עם הסמים לא ברורה לי, אני נגד איסור על סמים.


נתן אשל: "השנאה היא מה שמאחד את המחנה שלנו". דובר הליכוד: "אני מברבר פייק ניוז"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
להב אש
חבר מתאריך 14.7.10
11883 הודעות
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    21:17   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  116. כבודו התבלבל העבדים פה הם הצרכנים השבויים של רשתות השיווק. עבדים נרצעים שלרוב לא יודעים כמה שהם עבדים  
בתגובה להודעה מספר 113
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 14.09.21 בשעה 21:47 בברכה, להב אש
 
ובאשר לאיזה זכות זה כל כך לא מסובך זה רק ענין של שיקול דעת מבוסס החלטה ציבורית

בהנהגת ציבור יש חובה ואחריות לזהות תופעות מזיקות רבתי ולעצור אותן. זה נקרא להסיר מכשול.

בדיוק כמו כל החוקים שיש בתעבורה!

גם לגבי חירויות הפרט. היכן שהפרט וכל שכן העדר בוחר להתנהג כמו חזיר רשע ומפגר מה שעושים זה שמים לו שערים דרכים גדרות ועוד. כי לכל דבר שעושים בזלזול בהשלכות שלו יש לו מחיר.

כשמגזימים מקבלים תנועת תיקון מטוטלת בכח.

לדוגמא אם מישהו היה לו בריחת שתן בבריכה, קורה. אבל אם כולם מחליטים שזה החיתול שלהם אז שמים בבריכה חומר מזהה שתנן ומרימים על טיל את מי שעושה את זה.

אין דבר כזה לעשות משהו במסגרת הכלל בלי להיות אחראי על ההשלכות שלו.

לעניינו לדוגמא ב־16 ביוני 2015 קבע מנהל המזון והתרופות האמריקאי ה־FDA שתוך 3 שנים יאסר השימוש בחומצות שומן טראנס בארצות הברית. ה-FDA מחריג שומן שבו קשר הטראנס נמצא במערכת מצומדת, למשל חומצה לינולאית מצומדת (CLA), שנמצאת בכמויות קטנות בחלב ובבשר בקר. (ויקי)

זה ככה פשוט! כל השאלה היא רק על מה וכיצד

ועם מגדילים ראש מוצאים פתרונות שכולם באים על סיפוקם וצורכיהם.
אבל בחברה שבה כולם משתינים על כולם לך תדע בכלל מה עושים לך ומי שומר עליך אז אין מנוס ושלוחי הציבור מורידים הוראה רבתי חלאס די. מעכשיו זה מה מותר זה מה אסור.

וזה כלל לכל דבר בחיים באים בטוב לציבור מתוך אימון בו באחריות שלו ובדרך ארץ שלו. ונותנים לו חירות. הוא מנצל אותה לרעה יקחו לו ממנה. ואף אותה במקרים בו הוא נזק מהלך.

האדם אינו יחידי בעולם הוא מנהל יחסי גומלין ולמה שהוא עושה לזולתו יש לו אחריות. לא רק לזולתו אחריות. ההוא הסכים הוא בחר הוא רצה בלה בלה בלה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Prodigy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
47470 הודעות, 197 מדרגים, 301 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט' בתשרי תשפ''ב    00:32   15.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  118. ''צרכנים שבויים''? מישהו מכריח אנשים לקנות קולה?  
בתגובה להודעה מספר 116
 
  
לגבי ה"שיקול דעת מבוסס החלטה ציבורית", קוראים לזה עריצות, והדיסטופיה שאתה מתאר היא תסריט רודני שאני מקווה כי לעולם לא נגיע אליו.

לאנשים יש זכות על גופם, גם אם הם עושים לו דברים שלא מוצאים חן בעיניך, אפילו אם אתה בעמדת רוב. כי גם למיעוט יש זכויות.


נתן אשל: "השנאה היא מה שמאחד את המחנה שלנו". דובר הליכוד: "אני מברבר פייק ניוז"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
להב אש
חבר מתאריך 14.7.10
11883 הודעות
יום רביעי ט' בתשרי תשפ''ב    01:05   15.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  119. אלו דברים ארוכים אבל יש דבר אחד שאני מבקש למר  
בתגובה להודעה מספר 118
 
  
בתגובתי הראשונה אליך פתחתי בלשון אישית וזה לא היה ראוי והוגן. הכוונה שלי הייתה להתייחס לגישה ולאו דווקא שלך או לך. אני מתנצל. שיהיה לך ליל מנוחה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אשכנזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.10.20
1119 הודעות, 10 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:20   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. הרבה מילים, מאמין ש 90 אחוז שקרים וחרטוטים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
בנתיים הכל עולה, הכל יקר, הכל הפוך לגמרי מכל ההבטחות שלהם.
ליברמן הנוכל והשקרן הסידרתי, ראש ארגון פשע הוא דברן גדול, לרוב העם אין באמת אמון בו כי עד עכשיו הוא לא עשה כלום (שלא לדבר על זה ששום בהטחה שלו לא קויימה) חוץ מלהעלים עדים ולנפח את כיסיי ביתו בדרכים מסתוריות.
כתבה שלמה של שקרים והזיות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איש חברון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.12
10619 הודעות, 105 מדרגים, 183 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:21   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. שרץ עלוב שצריך לקחת במריצה לפח הקרוב  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Prodigy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
47470 הודעות, 197 מדרגים, 301 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:24   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. כרגע הוא עושה רושם של שר אוצר סביר, שזה טוב עשרות מונים משני הליצנים הקודמים שהביא לנו הארכי-נוכל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ואכן, התקציב הקרוב מראה כי הממשלה הנוכחית הרבה פחות גרועה מבחינה כלכלית מהממשלות הקודמות. אם גם לא היה לנו את האויב בקואליציה, ובאופוזיציה לא היו מוכנים לשרוף את המדינה עבור השלטון - היתה גם לגליזציה של קנאביס.

כמובן שיש שם גם צעדים נוראיים כמו מס על שתייה ממותקת, פגיעה ברפואה הפרטית וכו', ולכן אי אפשר לומר שזה יותר מסביר.


נתן אשל: "השנאה היא מה שמאחד את המחנה שלנו". דובר הליכוד: "אני מברבר פייק ניוז"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ירושלמי ציוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
48729 הודעות, 388 מדרגים, 756 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:30   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. הדבר בעיקרי שמפריע לי בתקציב, זה שלא הקטינו ממשית את תשלומי ההעברה, לצורך הקטנת הגרעון המפחיד  
בתגובה להודעה מספר 48
 
  
יש התמודדות עם הגרעון, וחלק מהצעדים כבר נושאים פרי; אבל הבור שכחלון ופרופ' שמחון ונתניהו הותירו לנו - הוא גדול מידי.

אני מניח שהיה קושי לגעת ברוב תשלומי ההעברה (תמיכות וקיצבאות), בגלל השותפות לקואליציה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Prodigy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
47470 הודעות, 197 מדרגים, 301 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:04   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  64. זה דווקא פחות מפריע לי מסיבה פשוטה - הממשלה הבאה יכולה תוך שניה לבטל את זה ולהחזיר את המצב לקדמותו  
בתגובה להודעה מספר 53
 
  
אני מעדיף שינויים שאותם מאד קשה להחזיר לאחור, כמו למשל לגליזציה, ביטול המונופול של מכון התקנים, הורדת המכסים מירקות ופירות וכו'.

קצבאות, לעומת זאת, זה שוחד פוליטי מאד קל, ואם הארכי-נוכל עולה שוב לשלטון בתמיכת העסקנים החרדים, אז תקציבי הפרזיטיות יעלו תוך שניה למקום אפילו גבוה יותר מאשר קודם.


נתן אשל: "השנאה היא מה שמאחד את המחנה שלנו". דובר הליכוד: "אני מברבר פייק ניוז"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ירושלמי ציוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
48729 הודעות, 388 מדרגים, 756 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:47   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  90. אין סתירה בין הפחתת רגולציה וכד', לבין חסכון בתקציבי העברה  
בתגובה להודעה מספר 64
 
  
כבר היום תשלומי הריבית מכבידים על התקציב בצורה קשה, בגלל ההתנהלות המופקרת של כחלון את נתניהו. כדי להקל את המצב, צריך לחסוך; ובהקשר הנוכחי -

תהרוג אותי, למנה המדינה צריכה לממן את שכר הכדורגלנים הישראלים הכושלים, יוצרי הסרטים האנטי-ציוניים, או לתמוך באופן לא מוגבל בזמן בתלמידים בישיבות.

ב- 4 שנות ממשלה, אפשר לחסוך כך מיליארדים; ולהקטין את החוב מעבר למה שמתכונן.
אז זה מאכזב... אבל זה מה יש.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
gandalf לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.7.08
42360 הודעות, 186 מדרגים, 369 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:09   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  67. מסכים  
בתגובה להודעה מספר 48
 

רק שאת העיזים נגד החרדים הוא לא מפרט כאן

מעניין מה דוחפים לנו בתקציב שלא מובא כאן..


רצינו עליונות מוסרית - קיבלנו תעסוקה מבצעית.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
KobyBD לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.9.10
6539 הודעות, 34 מדרגים, 60 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:25   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. איזו כתבת יחצ. ואוו, כמה שילם ליברמן על זה?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
תם וישר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
1166 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:15   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  74. כבר שלושה חדשים שכל השרים מקבלים יח''צ בחינם  
בתגובה להודעה מספר 49
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פריווילגית
חבר מתאריך 30.8.20
6101 הודעות
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:33   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. אחלה ליברמן. עובד יפה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
naradin לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.10.07
6345 הודעות, 47 מדרגים, 65 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    16:37   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  56. עובד מצויין , והשופרמוצים יעשו חמוצים  
בתגובה להודעה מספר 54
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
olaf לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.6.20
8207 הודעות, 27 מדרגים, 23 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:07   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  66. מה עם אילן ישועה?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ilanka לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.4.02
111540 הודעות, 271 מדרגים, 446 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:12   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  70. למה החיילים צריכים להמתין לינואר 2023, מה הבעיה עם ינואר 2022, למשל?  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמלץ פלד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.12.17
39784 הודעות, 106 מדרגים, 151 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:15   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  75. הכל הולך לקצינים. אין כסף לחפשים. צריך תקציב חדש לקצץ  
בתגובה להודעה מספר 70
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ilanka לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.4.02
111540 הודעות, 271 מדרגים, 446 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:22   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  81. יש להפריד בין מה שהלעיטו אותנו בעניין הפנסיות התקציביות (שרובן ככולן הולך למי שכבר ממילא פרשו מזמן)  
בתגובה להודעה מספר 75
 

לבין הדיונים על שכר המשרתים כיום בסדיר ובקבע.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
תם וישר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
1166 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:14   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  72. צם ואוכל שרצים, אז למי אתה צם??  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמלץ פלד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.12.17
39784 הודעות, 106 מדרגים, 151 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:16   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  79. הוא כותב שאבא שלו לימד אותו ש ''תה ותהילים ביחד''. האם הכוונה- ''זה '' כלומר שקצי הים?  
בתגובה להודעה מספר 72
 
  
או תה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Octopus לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.5.21
619 הודעות, 1 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט' בתשרי תשפ''ב    09:30   15.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  127. בטח חושב שתה זה סוג שרץ.....  
בתגובה להודעה מספר 79
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
efil
חבר מתאריך 18.11.13
413 הודעות
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:15   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  77. סוכן זר, שמטרתו יצירת כאוס במדינה...  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבי_85 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
49849 הודעות, 157 מדרגים, 274 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:18   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  80. אה? 🙄  
בתגובה להודעה מספר 0
 

אבל אני אוהב לאכול שרצים. אבא שלי לימד אותי שתה ותהילים הולכים ביחד".            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Djin לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.1.20
7744 הודעות, 56 מדרגים, 112 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:44   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  86. מה זה מקווה? מי שר האוצר? שיתכונן...  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יובל שטיינפלד
חבר מתאריך 10.9.21
54 הודעות
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:44   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  87. שר אוצר שבא לעבוד!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
התרשמתי שהוא בהחלט מבין על מה הוא מדבר הוא הביא תקציב חשוב עם רפורמות שלא יפגעו במוצרים הבסיסים שלנו ובו זמנית משקפים את האינטרס של המדינה. לדוגמא, המס על הכלים החד פעמיים לא יפגע בחלשים אך יוריד את כמות השימןש בחדפ ויוסיף למדינה כסף לחסות את הגירעון.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Djin
חבר מתאריך 21.1.20
7744 הודעות
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:45   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  88. לא יאמן שהשטויות האלה נכתבו  
בתגובה להודעה מספר 87
 
  
סתם, יאמן לגמרי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לאס וגאס
חבר מתאריך 4.10.20
259 הודעות
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    17:58   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  93. לא הבנתי מה הקשר בין הכותרת לקשקשת של ליברמן  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
חפשו בגוגל מה אמרה עליו ניקול ריידמן שהכירה מקרוב את הרגלי השתיה שלו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
naradin
חבר מתאריך 10.10.07
6345 הודעות
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    18:40   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  95. הכנת חמוצים היום ?  
בתגובה להודעה מספר 93
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כהניסט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.3.17
4052 הודעות, 33 מדרגים, 61 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    18:00   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  94. מעניין מה גורם לשמוק הזה לשתוק בעניין הבטחון  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
הוא תמיד היה להוט להוריד את חמאס עכשיו זה מעניין לו את התחת בערך ..            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
naradin לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.10.07
6345 הודעות, 47 מדרגים, 65 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    18:40   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  96. מתכון לחמוצים יש לך ?  
בתגובה להודעה מספר 94
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כהניסט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.3.17
4052 הודעות, 33 מדרגים, 61 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    18:42   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  97. לך חפש מי יתן לך פופאי  
בתגובה להודעה מספר 96
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
naradin לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.10.07
6345 הודעות, 47 מדרגים, 65 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    18:49   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  98. הנך מתנסח בשפת ביבים שלא מתאימה לפורום  
בתגובה להודעה מספר 97
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כהניסט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.3.17
4052 הודעות, 33 מדרגים, 61 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    18:50   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  99. אתה הביוף פה נשמה תתקדם מי אתה בכלל שאתה מגיב לי  
בתגובה להודעה מספר 98
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
naradin לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.10.07
6345 הודעות, 47 מדרגים, 65 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    19:13   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  101. חבל, כדאי לשמור על תרבות דיבור גם אם אין הסכמה  
בתגובה להודעה מספר 99
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כהניסט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.3.17
4052 הודעות, 33 מדרגים, 61 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    19:36   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  105. גבר אני אתנצל אתה תתנצל ושתהיה לנו שנה טובה גם מימים וגם משמאל  
בתגובה להודעה מספר 101
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
naradin לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.10.07
6345 הודעות, 47 מדרגים, 65 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    21:28   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  117. שנה טובה וגמר חתימה טובה  
בתגובה להודעה מספר 105
 

החמוצים היו ברוח הומוריסטית - מתנצל אם נפגעת            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קונדור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.4.10
5065 הודעות, 44 מדרגים, 84 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    19:13   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  100. היחידים שאולי ירוויחו הם הפנסיונרים של ליברמן שיובאו מרוסיה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
דיור ציבורי מוגן.
כל השאר זה בלבןלי ביצים שחברי הגועליציה הסוציאליסטים אולטרא שמאל לא יתנו לו לבצע גם במחיר הפלת הממשלה.
היכונו לפליק פלאק של המולדבי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ראיית הטוב
חבר מתאריך 19.2.21
24 הודעות
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    19:25   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  103. תה ותהילים הולך ביחד? מה?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Mrs M לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.7.19
1393 הודעות, 27 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ח' בתשרי תשפ''ב    20:23   14.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  112. לך  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבינועם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.3.13
1822 הודעות, 5 מדרגים, 5 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט' בתשרי תשפ''ב    06:31   15.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  122. שר האוצר הראשון בהיסטוריה שמשווק פוטים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
meni181818
חבר מתאריך 15.12.13
7435 הודעות
יום רביעי ט' בתשרי תשפ''ב    09:00   15.09.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  124. לא נפסיק להזכיר את המיליונים שהתקבלו לבתו ונהגו ו''לא ידע כלום''  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ואת פרשיית השחיתות הכי חמורה בתולדות המדינה שהתגלתה במפלגתו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  

תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות