גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #718601 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 718601        
גופו של גולש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.5.21
1260 הודעות, 7 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בחשון תשפ''ב    22:04   17.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

פטר מרקי-זאי הוא מועמד האופוזיציה המאוחדת בהונגריה לראשות הממשלה מול ויקטור אורבן ומפלגת פידש בבחירות 2022  

עכשיו זה רשמי: פטר מרקי-זאי הוא מועמד האופוזיציה המאוחדת בהונגריה לראשות הממשלה מול ויקטור אורבן ומפלגת פידש בבחירות 2022 אחרי ניצחון בסיבוב המכריע בפריימריז, וזאת אחרי שיריבתו, קלרה דוברב, הודתה בהפסד שלה ובירכה אותו. "מעתה והלאה, עלינו לדון כיצד הברית של שש המפלגות יכולה להביס את ויקטור אורבן ולפרק את המערכת שלו", אמרה.

https://t.me/AAAAAFUWHKAkEkL6U3SfEA/3208

פטר מרקי-זאי מסתמן כמועמד שינסה להדיח את ראש ממשלת הונגריה, ויקטור אורבן, בבחירות 2022, כאשר הוא מוביל בפער של 59.1 אחוז מול 40.9 אחוז ליריבתו קלרה דוברב אחרי ספירת מחצית מהקולות בסיבוב ההצבעה המכריע בפריימריז של האופוזיציה המאוחדת.

מרקי-זאי (49), שמשמש ראש העיר הודמזוושרהיי מאז 2018 ואינו מזוהה עם אחת המפלגות, הוא כלכלן ומהנדס בעל דעות שמרניות, אב לשבעה וקתולי אדוק שיכול לפנות לתומכים המאוכזבים של אורבן, אולם גם יצא נגד האליטות והשחיתות עם מסרים שפונים למתנגדי ראש הממשלה.

בסיבוב ההצבעה הראשון בחודש שעבר, הגיע מרקי-זאי למקום השלישי, אולם הוא זכה לתמיכתו של המנצח, ראש עיריית בודפשט הליברל, גרגיי קרצ'וני, שנחשב למועמד המוביל להיבחר לנציג האופוזיציה. זאת על מנת לחסום את דוברב, סגנית נשיא הפרלמנט האירופי שהיא גם רעייתו של ראש הממשלה לשעבר, פרנץ גיורצ'אן, שנחשב לדמות שנויה במחלוקת שעלול היה לפגוע באחדות האופוזיציה.

https://t.me/AAAAAFUWHKAkEkL6U3SfEA/3205

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מרגיש כמו מוטציה של בנט, שמרן עם השמאל נגד אורבן=ביבי ישראבלוף 17.10.21 22:08 1
     ההבדל הוא ששם מפלגות מתאחדות ומציגות את התוכנית האמיתית שלהם בפני המצביע הטכנאי 17.10.21 22:12 2
         משום מה לא הפריע לך שגנץ הציע לבוחרים שלו רק לא ביבי ואז הלך עם ביבי Njuf 17.10.21 22:37 9
             והצד השני של המטבע הביביסטי (''רלבים'') אמרו שגנץ בגד במצביעים שלו, ולא אומרים את זה על ראש הממשלה הנוכחי winter1 17.10.21 22:43 12
                 היו כאלו, אבל זה לא היה ברמה הזאת. ואגב זה נאמר ע״י המצביעים שלו ולא על ידי אנשים Njuf 17.10.21 22:45 13
                     הטענה שלך לגבי המצביעים פחות רלוונטית, לגנץ היו 35 מנדטים ולכן היה הרבה רעש, לבנט יש תמיכה ציבורית זניחה winter1 17.10.21 22:54 17
                         אני מסכים איתך על חלק מהדברים Njuf 17.10.21 23:36 18
             איך לא הפריע אם ציינתי אותו תחת הטייטל ''מרמה מצביעים''? הטכנאי 17.10.21 22:49 14
                 אמרת מרמה מצביעים כאילו הוא הציג שהוא ימין ובפועל הוא שמאל ולא כאילו הוא הציג ר״לב והלך עם Njuf 17.10.21 22:49 15
                     אשמח אם תציג או תסביר לי בדיוק איך הבנת שהצגתי אותו באור כזה בתגובתי הטכנאי 17.10.21 22:52 16
                         קראתי שוב, ויכול להיות שלי הייתה בעיה הבנת הנקרא Njuf 17.10.21 23:39 19
                             הכל בסדר, פוליטקה זה נושא טעון ואנשים (כולל אותי) נוטים לקפוץ למסקנות מתוך מגננה הטכנאי 18.10.21 01:20 22
             בוא נסכם שגם גנץ וגם בנט שקרנים. מוכן לאמר ולהסכים שבנט גנב את השלטון? פשטות 17.10.21 23:39 20
                 אני מסכים שבנט שיקר במודע ואני מסכים שאם למנוע בחירות בכל מחיר זה מה שעמד לנגד עייניו Njuf 17.10.21 23:43 21
             לי הפריע מאוד שהוא הלך עם נתניהו כי היה ברור שזאת תהיה ממשלת שיתוק ללא יכולת לשנות דבר Liran401 18.10.21 02:18 24
     אם כבר הדמיון הוא יותר לגדעון סער, שעבר רשמית את הקווים לפני הבחירות גופו של גולש 17.10.21 22:19 3
  הונגריה: ראש עיר קטנה נבחר למועמד האופוזיציה נגד ראש הממשלה אורבן intelligent 17.10.21 22:17 4
     כפול הטכנאי 17.10.21 22:18 5
     מי הכי פחות אנטישמי ? שלומי2 17.10.21 22:18 6
         אורבן הוא ידיד ישראל מובהק. הרפש שהתשקורת, במקרה הנ''ל וואינט, זורקים עליו - רק מחזקת את העובדה הזו. יריחו3 17.10.21 22:26 7
             הוא אולי בברית אינטרסים עם ישראל, אבל מנקודת מבט כללית יותר Njuf 17.10.21 22:40 10
  נאחל להונגריה שתצא מהשיקוץ האירופי במהרה בימינו יריחו3 17.10.21 22:28 8
  בהצלחה לאופוזיציה נגד אורבן ! ZioNLight 17.10.21 22:43 11
  אסור להגיב לפותח האשכול חלוץ שפוי 18.10.21 01:21 23

ישראבלוף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.14
6447 הודעות, 64 מדרגים, 97 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בחשון תשפ''ב    22:08   17.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מרגיש כמו מוטציה של בנט, שמרן עם השמאל נגד אורבן=ביבי  
בתגובה להודעה מספר 0

חברה תהיו אופטימיים כי בלי זה מה נשאר לנו

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
הטכנאי
חבר מתאריך 6.7.14
8047 הודעות
יום ראשון י''א בחשון תשפ''ב    22:12   17.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. ההבדל הוא ששם מפלגות מתאחדות ומציגות את התוכנית האמיתית שלהם בפני המצביע  
בתגובה להודעה מספר 1

אין פה רימוי מצביעים, לא משמאל (כמו שעשו כחול לבן) ולא מימין (כמו ימינה)

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Njuf לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.7.19
12327 הודעות, 67 מדרגים, 114 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בחשון תשפ''ב    22:37   17.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. משום מה לא הפריע לך שגנץ הציע לבוחרים שלו רק לא ביבי ואז הלך עם ביבי  
בתגובה להודעה מספר 2

אז הוא לא היה שקרן רמאי ונוכל, אז אתם מאוד חיבבתם אותו על אף שתמכתם בכך שביבי ישקר לו ויזמרו אותו ונהנתם מזה..

winter1
חבר מתאריך 19.6.17
45871 הודעות
יום ראשון י''א בחשון תשפ''ב    22:43   17.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. והצד השני של המטבע הביביסטי (''רלבים'') אמרו שגנץ בגד במצביעים שלו, ולא אומרים את זה על ראש הממשלה הנוכחי  
בתגובה להודעה מספר 9

אחרי ההסתערות הקודמת שלהם אדפ תמים יכל לצפות שהם יסרבו להקים ממשלה עם מישהו ששיקר למצביעיו

הסיבה די פשוטה, אנשים הופכים לחמוצים כשיש פגיעה באינטרסים שלהם והופכים למעודדות כאשר משרתים את האינטרסים שלהם.

חבר מתאריך 23.7.19
יום ראשון י''א בחשון תשפ''ב    22:45   17.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. היו כאלו, אבל זה לא היה ברמה הזאת. ואגב זה נאמר ע״י המצביעים שלו ולא על ידי אנשים  
בתגובה להודעה מספר 12

שהצביעו בכלל לביבי ולא לבנט..

אני אישית מעולם לא קראתי לו בוגד ועל אף שהבנתי שהוא עשה צעד מטומטם שנידון לכישלון מראש ואם כבר עשה אותו אז גם עשה אותו בצורה הכי שלומיאלית שאפשר, אבל מצד שני האמנתי שהמניע שלו היה טובת מדינת ישראל לפי ראיתו.

winter1
חבר מתאריך 19.6.17
45871 הודעות
יום ראשון י''א בחשון תשפ''ב    22:54   17.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. הטענה שלך לגבי המצביעים פחות רלוונטית, לגנץ היו 35 מנדטים ולכן היה הרבה רעש, לבנט יש תמיכה ציבורית זניחה  
בתגובה להודעה מספר 13

וכשמישהו טוען שהוא הצביע בנט ולא מרוצה ישר אומרים שהוא ביביסט שמשקר...מדובר בקבוצה שהיא מלכתחילה קטנה, ןגם אם יש שטוען שהוא לא מרוצה ישר עושים לו דה לגיטימציה (לפחות ברשת)

שורה תחתונה התחלפו התפקידים. לפני שנה האופוזיציה התבכיינה על גנץ וראשיה עודדה, לעיתים ברמיזות, את המתקפה נגד "הבגידה" של גנץ. כמו כן תמיד ערערו על הלגיטימציה של הממשלה בגלל ההונאה של גנץ. החמוצים האלה הפכו למעודדות של אדם חסר תמיכה ציבורית שהפר את רוב הבטחותיו הערכיות. מנגד המעודדות הקודמות הפכו לחמוצות שמערערות על הלגיטימציה ומתבכיינות על הפרת הבטחות (שזה די מבדר בהתחשבה בעובדה שהמועמד שלהם הוא לא הטיפוס האמין בעולם)

חבר מתאריך 23.7.19
יום ראשון י''א בחשון תשפ''ב    23:36   17.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. אני מסכים איתך על חלק מהדברים  
בתגובה להודעה מספר 17

ראשית, בנט אכן שיקר, ובאמת האחרונים שיכולים להתלונן על שקרים הם הביביסטים.

מה שאני לא לגמרי מסכים, זה העוצמה של הרעל כנגד בנט שהיא יותר ממה שהיא נגד גנץ (והיה), וגם שבנט לפי רוב הסקרים נשאר עם הקהל שלו, כך שבאמת הרוב הגדול של מי שזועק שגנבו לו את הקול הם מצביעי ביבי, והם לא עושים זאת בקלאס או במשהו קרוב לכך..

הטכנאי
חבר מתאריך 6.7.14
8047 הודעות
יום ראשון י''א בחשון תשפ''ב    22:49   17.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. איך לא הפריע אם ציינתי אותו תחת הטייטל ''מרמה מצביעים''?  
בתגובה להודעה מספר 9

חבר מתאריך 23.7.19
יום ראשון י''א בחשון תשפ''ב    22:49   17.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. אמרת מרמה מצביעים כאילו הוא הציג שהוא ימין ובפועל הוא שמאל ולא כאילו הוא הציג ר״לב והלך עם  
בתגובה להודעה מספר 14

ביבי.
תקן אותי אם אני טועה בהבנה

הטכנאי
חבר מתאריך 6.7.14
8047 הודעות
יום ראשון י''א בחשון תשפ''ב    22:52   17.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. אשמח אם תציג או תסביר לי בדיוק איך הבנת שהצגתי אותו באור כזה בתגובתי  
בתגובה להודעה מספר 15

למרות שחוץ מלחלק אותם לדוגמא מימין ומשמאל.

שאלה אמיתית לא צינית, באמת רוצה לדעת האם הבעתי את עצמי בצורה לקויה (כאחד שמתקשה ביום יום שלו בתקשורת בין אנושית)

חבר מתאריך 23.7.19
יום ראשון י''א בחשון תשפ''ב    23:39   17.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. קראתי שוב, ויכול להיות שלי הייתה בעיה הבנת הנקרא  
בתגובה להודעה מספר 16

מתנצל

הטכנאי
חבר מתאריך 6.7.14
8047 הודעות
יום שני י''ב בחשון תשפ''ב    01:20   18.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. הכל בסדר, פוליטקה זה נושא טעון ואנשים (כולל אותי) נוטים לקפוץ למסקנות מתוך מגננה  
בתגובה להודעה מספר 19

פשטות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.10.15
7981 הודעות, 87 מדרגים, 153 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בחשון תשפ''ב    23:39   17.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. בוא נסכם שגם גנץ וגם בנט שקרנים. מוכן לאמר ולהסכים שבנט גנב את השלטון?  
בתגובה להודעה מספר 9

חבר מתאריך 23.7.19
יום ראשון י''א בחשון תשפ''ב    23:43   17.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. אני מסכים שבנט שיקר במודע ואני מסכים שאם למנוע בחירות בכל מחיר זה מה שעמד לנגד עייניו  
בתגובה להודעה מספר 20

הוא יכל להיכנס ולהיות שר בממשלה ולא ראש ממשלה עם שישה מנדטים. מסכים על הכל.

יחד עם זאת, הביביסטים הם אינם האנשים שיכולים לזעוק על שקרים ומרמה, פשוט אין להם זכות מפני שזה כל מה שהם מקדשים. זאת כל הנקודה שלי.

וגנץ, אני הצבעתי לו והקול שלי ״נגנב״, אבל כפי שרשמתי אני האמנתי לו שהוא עשה את המהלך הדיבילי שעשה כי זה מה שהיה לטובת מדינת ישראל להשקפתו, על בנט יותר קשה לי להגיד את זה בתור אחד שנשבע אמונים לביבי פעם אחר פעם והעז להיות ראש ממשלה עם שישה מנדטים. יחד עם זאת הוא אדם מוכשר ואמרתי זאת תמיד ולמשל בנושא הטיפול בקורונה הוא מקבל אצלי עשר מעשר. מה שמפיל אותו זה כל ההתנהגות שמזכירה את ביבי שבורחת לו מדי פעם. הוא ביבי בקטן.

Liran401 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.10.16
8724 הודעות, 58 מדרגים, 100 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ב בחשון תשפ''ב    02:18   18.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. לי הפריע מאוד שהוא הלך עם נתניהו כי היה ברור שזאת תהיה ממשלת שיתוק ללא יכולת לשנות דבר  
בתגובה להודעה מספר 9

גופו של גולש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.5.21
1260 הודעות, 7 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בחשון תשפ''ב    22:19   17.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אם כבר הדמיון הוא יותר לגדעון סער, שעבר רשמית את הקווים לפני הבחירות  
בתגובה להודעה מספר 1

למרות התמונה הדמונית שתומכי ביבי נורא היו רוצים שתהיה לבנט, עד שלאורבן לא תהיה ממשלה ומישהו מהמחנה שלו יקים ממשלה עם הצד השני, לא יהיה שם מקביל לבנט

intelligent לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.11.17
14746 הודעות, 170 מדרגים, 340 נקודות.  ראה משוב
   22:17   17.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. הונגריה: ראש עיר קטנה נבחר למועמד האופוזיציה נגד ראש הממשלה אורבן  
בתגובה להודעה מספר 0

המועמד העצמאי פטר מרקי-זאי ניצח בבחירות המקדימות של האופוזיציה בהונגריה, ויתמודד מטעמה נגד ראש הממשלה הלאומן ויקטור אורבן. מרקי-זאי, שמרן המכהן כראש העיר הודמזוושרהיי, גבר על קלרה דוברב המזוהה עם השמאל.

לקראת הבחירות בשנה הבאה הסכימו מפלגות האופוזיציה מכל קצוות הקשת הפוליטית להקים חזית משותפת בניסיון להדיח את אורבן המכהן ברצף מאז 2010 ונחשב למי שפוגע ביסודות הדמוקרטיים של המדינה.

https://www.ynet.co.il/news/article/hkhznj9hf

הטכנאי
חבר מתאריך 6.7.14
8047 הודעות
   22:18   17.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. כפול  
בתגובה להודעה מספר 4

https://rotter.net/forum/scoops1/718601.shtml

שלומי2 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.6.14
7533 הודעות, 53 מדרגים, 105 נקודות.  ראה משוב
   22:18   17.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. מי הכי פחות אנטישמי ?  
בתגובה להודעה מספר 4

" מהרסייך ומחריבייך, ממך ייצאו

יריחו3 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.12
9654 הודעות, 80 מדרגים, 156 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בחשון תשפ''ב    22:26   17.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. אורבן הוא ידיד ישראל מובהק. הרפש שהתשקורת, במקרה הנ''ל וואינט, זורקים עליו - רק מחזקת את העובדה הזו.  
בתגובה להודעה מספר 6

חבר מתאריך 23.7.19
יום ראשון י''א בחשון תשפ''ב    22:40   17.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. הוא אולי בברית אינטרסים עם ישראל, אבל מנקודת מבט כללית יותר  
בתגובה להודעה מספר 7

הוא דומה מאוד לארדואן.

יריחו3 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.12
9654 הודעות, 80 מדרגים, 156 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בחשון תשפ''ב    22:28   17.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. נאחל להונגריה שתצא מהשיקוץ האירופי במהרה בימינו  
בתגובה להודעה מספר 0

ZioNLight לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.4.16
55696 הודעות, 394 מדרגים, 420 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בחשון תשפ''ב    22:43   17.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. בהצלחה לאופוזיציה נגד אורבן !  
בתגובה להודעה מספר 0

£ אוהב להטמיע =/$ הכותב שמאלן קיצוני,ציוני קיצוני,אשכנזי וקיבוצניק ₪לא טרול$

חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
41325 הודעות, 191 מדרגים, 309 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ב בחשון תשפ''ב    01:21   18.10.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. אסור להגיב לפותח האשכול  
בתגובה להודעה מספר 0

בעיה

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות