גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #720139 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 720139        
BEBO לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.9.11
31521 הודעות, 217 מדרגים, 433 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    09:22   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

משפט נתניהו, המשך עדותו של אבי ברגר. היום יחל פרקליטו של נתניהו עו''ד בעז בן צור לחקור בחקירה נגדית.  

בוקר אור מביהמ"ש המחוזי בירושלים, משפט נתניהו, המשך עדותו של אבי ברגר מנכ"ל משרד התקשורת לשעבר.
היום יחל פרקליטו של נתניהו עו"ד בעז בן צור לחקור בחקירה נגדית.
כאן מתחיל שרשור דיווחים שוטפים

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

we are fed up with being ruled by goyim

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  בן ציון בהתקפה BEBO 02.11.21 09:30 1
     תיק 4000 הופך להיות תיק נגד הפרקליטות !!!! האישום: הפיכה שלטונית ע''י פייק כתב אישום חובבני יאצק 02.11.21 09:45 2
         אכן כך. פלומה 02.11.21 11:33 62
     קרדיט: אלי ציפורי. 2/11 צופה 02.11.21 11:35 63
  על הפגישה עם נתניהו BEBO 02.11.21 09:46 3
     יחסית לעד שעבר ריענון הוא לא זוכר די הרבה דוקטור ספין 02.11.21 09:49 5
         מכנה משותף לכל העדים micmic 02.11.21 09:56 8
         חח עבר ריענון על מה להשיב לא זוכר לא יודע מזל דלי 02.11.21 10:05 14
         אז תתאר לך אם לא היו מרעננים אותו?? יאצק 02.11.21 10:09 19
         מה נראה לך עושים בריענון? מדריכים על מה לא לענות ומה לא לזכור. GaggeR 02.11.21 10:54 35
             למה אתה משוכנע שהוא משקר? Prodigy 02.11.21 11:28 59
                 אינטואיציה. GaggeR 02.11.21 11:57 65
     התיק הזה מתפורר מדיון לדיון אלון_2407 02.11.21 12:16 66
  משפט מנדלבליט דוקטור ספין 02.11.21 09:48 4
     אמש במשפט, עו״ד ז׳ק חן אמר שנתניהו התייעץ עם מנדלבליט (כמזכיר ממשלה) בנוגע לפיטוריו של אבי ברגר. BEBO 02.11.21 09:51 6
         מוחזק בגרון כותב הכל. פלומה 02.11.21 09:54 7
  תודה רבה לך על כל העידכונים בנושא Mindless 02.11.21 09:56 9
  בן צור ממשיך לחסל את הטיעון שנתניהו היטיב עם אלוביץ ובזק BEBO 02.11.21 09:59 10
     הוא תותח. עורך דין שעושה את העבודה. אבל למה הוא מכניס לו מילים לפה? ככה זה בחקירה נגדית? אלעדי 02.11.21 10:02 11
         מושך אותו micmic 02.11.21 10:03 12
             כן אבל למה בגוף ראשון? אלעדי 02.11.21 10:06 16
                 העד אמר את זה, הוא מצטט אותו micmic 02.11.21 10:06 17
         לפי הבנתי רק עם העד מטעמך אז אתה לא יכול להכניס לו מילים לפה דוקטור ספין 02.11.21 11:13 52
  לפני שרל''בים מתלוננים שאנחנו מביאים רק את ציפורי ובראשי, אתם מוזמנים להביא מישהו משלכם עבד לעם קדוש 02.11.21 10:04 13
     ח ח ח ח ח micmic 02.11.21 10:05 15
     זה שרשור של אורלי בר-לב. לא בדיוק בסטי של נתניהו. ישראל_ק 02.11.21 10:09 18
         אכן. כל התמלול של אורלי בר-לב BEBO 02.11.21 10:13 21
             תמלולים הם לא פרשנויות כפי שעושה כנרת ושותפיה וחלק מהחברים פה האחר 02.11.21 10:28 24
                 אתה מוזמן להביא ולפרשן. אף אחד לא מונע ממך BEBO 02.11.21 10:30 26
                 גליקמן, קרא ושות' נעלמים ונאלמים. ואז אתם מתלוננים שמביאים את ציפורי ובראשי... עבד לעם קדוש 02.11.21 10:52 33
                     כל עוד המשפט מתנהל לטובת נתניהו הם לא מסוגלים לדווח לציבור הם יורים לעצמם ברגל דודיבר 02.11.21 16:33 73
                     רב המדליפים מנדלשליכט נאלם לכל הרוחות. הוא עובר חרטה? מבין למה נתן הכשר בסחיטה? CADAM 02.11.21 23:48 79
     למה ככה חזק??? :-) נוזו 02.11.21 10:49 30
     חחחח... הרגת אותי. אולי גליקמן? אבל המדליף הגדול נאלם ונדם. CADAM 02.11.21 15:04 70
     ירדו למחתרת , גליקמן , קרא ושאר מריעין בישין. זראטוסטרא 02.11.21 19:10 74
  תזכרו שהתקשרות פמפמו לנו שהוא פוטר בגלל שהוא התנגד למיזוג בזק יס. עכביש 02.11.21 10:12 20
     לא יאומן מתעניין 02.11.21 10:18 22
         ממתי מעניין אותם אמת? המטרה הייתה הורדת נתניהו האיש השנוא שניצח את שמעון פרס אחרי רצח רבין ''וגנב להם את זופ-ניק 02.11.21 10:23 23
             כן, גם המשטרה, גם הרשות לניירות ערך וגם הפרקליטות ובטח התקשורת האחר 02.11.21 10:30 25
                 אין לדיין אלא מה שעיניו רואות - ראש צוות החקירה טען שנתניהו תופר לו תיק אונס האם יש לו אינטרס? אחת מנשות זופ-ניק 02.11.21 10:39 27
                     לגזור להפיץ ולשמור!!! יאצק 02.11.21 11:31 61
                     ממצה וענייני Mario 02.11.21 15:24 71
                     תודה על ריכוז הפרטים הנוגעים לתיק המתפורר. זראטוסטרא 02.11.21 19:23 75
                 כן נוזו 02.11.21 10:50 31
                 כל המדינה שמאלנית חוץ מביביהו וחבורת הביביסטים Amnonimus 02.11.21 16:03 72
                 אתה מכחיש את השנאה שטופחה בכל אמצעי כנגד נתניהו? CADAM 02.11.21 23:56 81
     מהיכן המידע? עבד לעם קדוש 02.11.21 10:53 34
  הנה אשכול הכחשת המציאות ושכנוע עצמי הקבוע Prodigy 02.11.21 10:44 28
     חשב מסלול מחדש. כל הדיווחים שעלו עד עכשיו - מהדיווחים של אורלי בר-לב. מתנגדת חריפה של נתניהו BEBO 02.11.21 10:47 29
         עזוב נו מתעניין 02.11.21 10:55 37
         אני על אוטומט? באשכול הקודם כל טענת התביעה לא הובאה, ו''נסתרה'' טענה אחרת בכלל Prodigy 02.11.21 10:56 39
     אז קדימה- תאיר את עיני העדר בדיווחי אמת נוזו 02.11.21 10:51 32
         באשכול הקודם הבאתי את טענת התביעה וברגר, מה שהיה חסר מדיווחי הפראבדה Prodigy 02.11.21 10:57 41
             תקרא את הדיון היום ואת ההתפתלות של ברגר על הדוכן נוזו 02.11.21 10:58 42
                 אין שום קשר למה שכתבתי, לא התלוננתי שעמדת ההגנה לא מיוצגת טוב פה, מן הסתם שזה דווקא מדווח Prodigy 02.11.21 10:59 44
             גם את האשכול הקודם פתחתי עם בר לב והבאתי ציטוטי תמלול שלה. תפסיק כבר לפזר רעל BEBO 02.11.21 10:59 45
                 בטח שאין ראיות, הן לא ברוטר... מה אכפת לי מהטוויטר של מי אתה מדווח אם אתה מביא תמונה מעוותת? Prodigy 02.11.21 11:05 46
                     במקום למיין לי את המוח ולנסות לסתום לי את הפה בשיטה הסובייטית, אתה מוזמן להביא פרשנות אחרת. BEBO 02.11.21 11:10 49
                         לא הבאתי פרשנות, הבהרתי את העיוות בפרשנות של האשכול הקודם וסיפקתי את הטענה של העד והתביעה Prodigy 02.11.21 11:15 53
                             מה מעוות בזה? זה הלב של העדות. ברגר אמור להביא את הראיה לתמורה BEBO 02.11.21 11:17 54
                                 טוב אתה לא פשוט לא מבין, הכל בסדר. אין לי שום בעיה עם תמלול ישיר מהמשפט ולא טענתי לגביו Prodigy 02.11.21 11:21 56
                                     מה אני לא מבין? אתה כתבת בהודעה שפותחת את השרשור: הנה אשכול הכחשת המציאות ושכנוע עצמי הקבוע BEBO 02.11.21 11:25 58
     תגובה 13 נכתבה בשבילך עבד לעם קדוש 02.11.21 10:54 36
     זו לא בראשי. אתה מערבב כי אתה לא אוהב את התימלולים הישירים מבית המשפט. GaggeR 02.11.21 10:55 38
     טוב שגם אתה מבין מהתמלול הזה של אחת המפגינות הרעשניות ביותר נגד ביבי שהמשפט הזה בדיחה. ישראל_ק 02.11.21 10:56 40
         לא טענתי שהמשפט בדיחה ולא טענתי שהוא לא, שים לב כמה ממציאים פה עמדה שלי לגבי המשפט שלא כתבתי Prodigy 02.11.21 10:59 43
             זה תמלולים. מה לעשות שכרגע אלו תמלולי הגנה? BEBO גם הביא לכאן את השרשור של העדות מאותו מקור. ישראל_ק 02.11.21 11:12 51
                 אתה מתעלם מכל מה שכתבתי ויש גבול כמה פעמים אפשר לחזור על עצמי... Prodigy 02.11.21 11:18 55
                     לא התעלמתי בכלל. התייחסתי לכל מילה שלך. טענת שBEBO מביא את עמדת ההגנה. השבתי לך שBEBO ישראל_ק 02.11.21 11:24 57
     די להיזכר בכל הדברים שכתבו בבטחון עצום והתבררו כאוויר: galt 02.11.21 11:40 64
         מתברר שחוכמת העם גדולה מערמומי הפרקליטות. וידעו לזהות שמדובר בהבלים דודיבר 02.11.21 20:01 76
             בפרקליטות לא יושבים טיפשים -יש עניין אותו הם עדיין לא גילו gזאביק 03.11.21 00:09 83
  תודה BEBO. המשך עם העבודה הטובה שלהבת 02.11.21 11:07 47
     תודה BEBO 02.11.21 11:11 50
  מפרקים את עדות ברגר , לא נתפס מה שקורה . הפרקליטות מבזה את בית המשפט ואת המדינה, פשוט כך. Braveheart 02.11.21 11:07 48
  מנוי של השר לשעבר ארדן.. מהמפלגה של ביבי.. איזו טהרה היתה שם.. galt 02.11.21 11:29 60
  אלי ציפורי מדווח מהמשפט Borat 02.11.21 12:20 67
  חזרו מהפסקה BEBO 02.11.21 13:01 68
  עשו ממנו חמוצים, עכשיו בן צור יעשה ממנו סלט חמוצים uz7 02.11.21 13:03 69
  האם כל רגע מהמשפט הזה מוקלט, לפחות באודיו...מצד גורם בלתי תלוי? היטש 02.11.21 20:54 77
     לא שידוע לי. רק אורלי בר-לב ואלי ציפורי מתמללים את כל המשפט. BEBO 02.11.21 21:12 78
     גורם בלתי תלוי? שום דבר ברדיפת נתניהו ומשפחתו לא היה בלתי תלוי. מזימת חיסול אישית. CADAM 02.11.21 23:59 82
  בגדול חייבים לנתניהו תודה,כן תודה שלא הודה ובכך הציבור הישראלי ראה dudu5672 02.11.21 23:52 80

חבר מתאריך 1.9.11
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    09:30   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. בן ציון בהתקפה  
בתגובה להודעה מספר 0

ב"צ: אמרת קשיוריות
ברגר: הנושא החם בשנים בפרטנר היה דמי הקישוריות
...
- לאחר שמונית לתפקיד מנכ"ל מ. התקשורת נפגשת עם אלי קמיר ששימש נציג פרטנר?
- מפעם לפעם לא כנציג פרטנר אלא כאיל קמיר. אחרי זה גיליתי שהוא יועץ לפטנר

ב"צ: ...רוצה להציג לך את העדות של אלי קמיר ולשאול אותך. יש פערים. קמיר אומר עבדנו באופן אינטנסיבי... אומר שעבדו על השוק הסיטונאי, מוכר לך?
ברגר: לא הייתי מעורב בכל העבודות של פרטנר מול הרגולציה אלא רק בהיבטים הטכנולוגיים
ב"צ: מציג לך עדות שלו

ב"צ: 25.2.18
אלי קמיר מהחקירה
"איך הייתה שיטת העבודה שלי כאשר עבדתי עבור פרטנר, בין היתר סיפרתי לו שבאותה תקופה ניהלתי שורה של מפגשים עם מנכ"ל מ. התקשורת עדן בר טל, סמנכל הכלכלה הרן לבאות ולימים אבי ברגר שהחליף את בר טל"
ברגר: אמרתי שנפגשתי איתו.

ב"צ מקריא קמיר: "תיארתי בפניו כמה קשים ומורכבים מגעים אלה"
ב"צ: הוא מתאר כאן גם בתקופתך, מפגשים קשים ומורכבים. תאמר לנו, יש פער בין שיחות על הא ועל דא, לבין מפגשים קשים ומורכבים

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
יאצק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.1.15
15141 הודעות, 154 מדרגים, 280 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    09:45   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. תיק 4000 הופך להיות תיק נגד הפרקליטות !!!! האישום: הפיכה שלטונית ע''י פייק כתב אישום חובבני  
בתגובה להודעה מספר 1

השאלה מי יתבע אותם ומי ישפוט אותם ????

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
פלומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.1.15
68499 הודעות, 193 מדרגים, 365 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    11:33   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  62. אכן כך.  
בתגובה להודעה מספר 2

אין לנו ארץ אחרת, מדינת ישראל תישאר יהודית ודמוקרטית

צופה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.17
5787 הודעות, 63 מדרגים, 111 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    11:35   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  63. קרדיט: אלי ציפורי. 2/11  
בתגובה להודעה מספר 1

משפט נתניהו: החקירה הנגדית של עד התביעה אבי ברגר, ע"י עו"ד ז'ק חן, פרקליטו של אלוביץ', שוב הובילה את הפרקליטות למבוי סתום. אחרי 5 עדים יש 0 ראיות נגד נתניהו.
אבי ברגר, עד התביעה במשפט נתניהו (צילום: אלי ציפורי)
פורסם ב: 11/02/2021
תגיות: משפט נתניהו, תיק 4000
עו"ד ז'ק חן, פרקליטו של שאול אלוביץ', סיים אתמול את החקירה הנגדית של אבי ברגר והשרביט יעבור היום לבעז בן צור ליומיים של חקירה נגדית.
השורה התחתונה של החקירה היא שברגר סיפק סיפורי אלף לילה ולילה ותו לא. שום אקדח מעשן, שום ראיית זהב, אין ספור סתירות בעדותו ומבוכה מתמשכת לפרקליטות.

אחרי 5 עדים לא הוכח שום קשר לנתניהו. 0 ראיות למה שנטען בכתב האישום.

נתחיל מסוף החקירה הנגדית, מאירוע חמור מאוד שאירע אחרי שנתניהו הודיע לברגר על סיום כהונתו והאחרון עשה חגיגה גדולה בתקשורת כאילו "פוטר".
מסתבר שיממה אחרי ההודעה של נתניהו ועד מועד עזיבתו הרשמית של ברגר, הוא התייצב במשרד התקשרות וביצע מעשים פסולים וחמורים.

כך ביצע ברגר פעולות שלא כדין
עו"ד חן: "יום אחרי ההודעה של נתניהו הגעת למשרד התקשורת ומה עשית?"

ברגר: "חתמתי על משהו שקשור לרפורמה, לא זוכר בדיוק".

חן: "אזכיר לך, שלחת מכתב לסטלה הנדלר, מנכ"לית בזק".

ברגר: "לא זוכר".

חן: "אתה מורה לה במכתב איך להשתמש בתשתיות הטלפוניה של בזק".

ברגר: "כנראה שכן".

חן: "האם קיבלת חוות דעת מדנה נויפלד, היועצת המשפטית של משרד התקשורת, שאתה יכול להוציא מכתבים מהסוג הזה – שמנחה את בזק לעשות דבר כזה או אחר- יממה אחרי שהודיעו לך שאתה מסיים את תפקידך?"

ברגר: "נויפלד אמרה לי להמשיך כרגיל".

חן: "איפה חוות הדעת, קיבלת ממנה חוות דעת שאתה יכול להמשיך כרגיל?"

ברגר: "הכל היה בעל פה".

חן: "לקחת קלסרים להתלונן נגד בזק ברשות ההגבלים העסקיים".

ברגר: "לקחתי קלסר אחד והלכתי לרשות ההגבלים עם אנשים ממשרד התקשורת".

חן: "עם מי נפגשת ברשות להגבלים העסקיים?"

חן: "מזכיר לך, אורי שוורץ, היועץ המשפטי של הרשות וד"ר אסף אילת (הוא זה שהכין את חוות הדעת שמאשרת את מיזוג בזק יס)".

ברגר: "כנראה".

חן: "אז דקה לפני שאתה עוזב הלכת להתלונן לבזק – עם מי הלכת?"

ברגר: "עם היועצת שלי במשרד ועוד אנשים".

חן: "אתה זוכר שהתלונה שלך הסתיימה בכלום?".

ברגר: "אני זוכר שהוטל קנס מקריאת העיתונים".

חן: "הקנס לא קשור לתלונה. אני אומר לך שלא יצא כלום. ואני אומר לך שאם היה צריך להגיד תלונה – זו תלונה נגדך, שפעלת ממניעים זרים כמנכ"ל משרד ממשלתי, שיקרת במשטרה, פעלת לפי מדיניות שבכלל לא היתה – תגובתך?"

ברגר: "אני לא מקבל את הדברים שאתה אומר".

וזה בדיוק ברגר: פעל בצורה פסולה, לא חוקית ומאינטרסים אישיים.

חן הזכיר לברגר שנתניהו התייעץ בזמנו עם מנדלבליט, אז מזכיר הממשלה, בנוגע לשיחת הטלפון שבו הודיע לו על הפסקת כהונתו.
זה דבר משמעותי משום מנדלבליט, בכובעו כיועמ"ש, אישר את כתב האישום שבו נטען שברגר הוזז מתפקידו ממניעים פסולים – והוא זה שאישר את הזזתו.

מכתב ההתנעה לא קשור בכלל לנתניהו ואין ראיות לכך
חן: "אמרת בשבוע שעבר שלא היו לך הערות על מכתב ההתנעה שעליו חתם נתניהו בנוגע לתחילת הבדיקה של מיזוג בזק-יס".

ברגר: "זה מכתב קורקטי, שלא מביע דעה לכאן או לכאן".

חן: "המכתב הזה יוצא 5 ימים לאחר הפגישה עם רון איילון, מנכ"ל יס שלדבריך אמרתם לו שאתם נגד המיזוג. אז למה אתה מאשר לדנה נויפלד להוציא מכתב כזה לבחון את המיזוג. מה הטעם בזה אם אתם מתנגדים?"

ברגר: "נויפלד התבקשה להכין מכתב, זה מכתב שאין בו דעה".

השופטת רבקה פרידמן-פלדמן: "זו לא היתה השאלה".

ברגר: "זה מכתב ניטרלי".

פרידמן-פלדמן: "למה אתם מעורבים במכתב שאתם יודעים מראש שאתם מתנגדים למיזוג?"

ברגר: "כי ביקשו לנסח מכתב, זה מכתב ניטרלי, בלי הבעת דעה".

פרידמן-פלדמן: "השאלה אחרת, אתם החלטתם מראש מה היתה העמדה הסופית שלכם. אז למה להתניע בדיקה?".

ברגר: "לא אמרתי שהיתה עמדה סופית, אמרנו שנשקול".

חן: "מציג לך את המייל של הראל לוקר, לשעבר מנכ"ל משרד ראש הממשלה, שפנה בנוגע למכתב. אני אומר לך שנתניהו לא שלח אותו להוציא המכתב. יש לך מידע סותר?"

ברגר: "לא מכיר את כל הפרטים מאחורי הקלעים. הבנתי מהשיח עם לוקר שמישהו אמר לו".

חן: "אני אומר לך שמי שביקש מלוקר להוציא את המכתב הוא אמיר ברקן, סמנכ"ל הכלכלה במשרד ראש הממשלה, שעשה זאת לבקשתו של רון איילון, מנכ"ל יס. יש לך מידע שסותר זאת?"

ברגר: "לא".

חן: "תסכים איתי שבמכתב ההתנעה אין שום דבר שעומד בניגוד לעמדת גורמי המקצוע".

ברגר: "אני לא יודע למה אתה מתכוון, זה מכתב ניטרלי".

חן: "אני אומר לך ומיד אראה לך שעד מועד סיום כהונתך, טרם נוסחה עמדת משרד התקשורת בעניין המיזוג ולא גובשו תנאים".

ברגר: "זה היה הסטטוס".

חן: "לא השבת לשאלה, עד מועד עזיבתך לא היתה עמדה ולא היו תנאים. כן או לא?"

ברגר: "היו דעות לכאן ולכאן".

השופטת פרידמן פלדמן: "אין עמדה כתובה של המשרד?"

ברגר: "נכון".

חן: "אז אישרת שלא היתה עמדה ולא הוצבו תנאים".

ברגר: "זה נכון לחודש מאי שבו עזבתי את תפקידי".

במהלך הדיון סביב מכתב ההתנעה הסתבר שברגר גם לא אמר אמת בנוגע להתנגדות של המשרד כביכול למיזוג:

חן: "מחומר החקירה עולה כי הרן לבאות תיאר את הפגישה עם רון איילון אחרת – שהובהר בה שאין מניעה לאשר את המיזוג ורק שוקלים להתנותו תנאים. האם יש לך סיבה לחשוב שהרן לבאות, אחד מהאנשים עליהם סמכת, תיאר את הפגישה באופן שגוי?"

ברגר: "אני לא יודע למה התכוון. הכוונה היתה שנבחן את השוק בראייה כוללת" (מושג שחוזר על עצמו שוב ושוב אצל ברגר).

האמת על ההחלפה של גלעד ארדן
חן: "במרץ 2013 נתניהו ממנה את ארדן לשר התקשורת. במצב רגיל הוא היה צריך לכהן עד 2017. בתחילת נובמבר מתפטר גדעון סער מחברותו בכנסת ומתפקידו כשר הפנים. ההתפטרות הזו באה בהפתעה. היה צריך מחליף לסער והתפקיד הוצע לארדן – שזה שדרוג בהשוואה לשר התקשורת".

ברגר: "ידעתי שארדן רצה להיות גם וגם. גם שר הפנים וגם שר התקשורת".

חן: "האם אתה יודע שאי אפשר היה לכהן גם וגם משיקולים פנים מפלגתיים?"

ברגר: "לא זכור לי".

חן: "ארדן קיבל את הצעתו של נתניהו להיות שר הפנים. דיברת איתו על זה?"

ברגר: "מניח שהוא אמר לי את זה".

חן: "אתה יודע שהוא ביקש מנתניהו להמשיך שבועיים במשרד התקשורת כדי להמשיך את רפורמת השוק הסיטונאי באינטרנט?"

ברגר: "כן".

חן: "הוא חתם על תקנות השוק הסיטונאי גם לגבי התנאים וגם לגבי התעריפים" (כלומר, אותה תנועת יד שנתניהו כאילו ביקש למתן מחירים לא רלוונטית – וזה ברגר מאשר).

ברגר: "נכון, בין השאר".

חן: "כלומר, הוא עושה דברים על אפה וחמתה של בזק בעזרתו האדיבה של נתניהו והכל בידיעתך".

ברגר: "דיברתי איתו על השלמת המהלכים, אחד מהם היה השוק הסיטונאי".

אין שום תיעוד לקשר עם נתניהו
חן: "בחקירתך אמרת שנפגשת עם נתניהו פעם אחרת יחד עם עו"ד איתן צפריר, שמונה אז לראש המטה של שר התקשורת, ואמר לך שאתה צריך לעשות מה שאיתן יגיד לך. אתה רוצה לשנות את זה, להבהיר למה התכוונת?"

ברגר: "צפריר הוא הצינור של העברת הדברים למשרד. אני עומד מאחורי המשפט שאני צריך לעשות מה שצפריר אומר לי, שהוא החוט המקשר".

חן: "נכון שנתניהו לא דיבר איתך על בזק".

ברגר: "אין לי זיכרון כזה".

חן: "מר ברגר, בוא לא נמרח. האם נתניהו דיבר על בזק, כן או לא?"

ברגר: "לא, מניח שאני דיברתי על בזק".

חן: "לא זה מה ששאלתי אותך. אתה מגיע עם גדודים שדוחפים אותך, כולל מוטיבציות שלך. האם נתניהו דיבר איתך על בזק? התשובה שלך היא לא!"

ברגר: "לא הזכיר. אני סקרתי את שוק התקשורת והזכרתי את בזק".

חן: "במשטרה נשאלת על כך שצפריר אומר שנאמר לכם בפגישה לעבוד בשיתוף פעולה ואתה טענת שהוא אמר לך שהוא דה-פקטו שר התקשורת. צפריר טוען ההיפך דיוק ואני מתרשם עד שאתה הוא זה שהיית בטוח שאתה שר התקשורת".

ברגר: "לא יודע מה האינטרסים של צפריר, לא יודע מה באמת הגיע מנתניהו. הטלתי ספק במה שהוא אמר".

חן: "ההסברים האלה שונים ממה שאמרת בחקירות".

ברגר: "הפעלתי חשיבה ביקורתית על מה שאיתן צפריר אמר לי".

חן: "גם החוקרים לא היו מרוצים בזמנו מהתשובות שלך. אמרת שהיה גורם רביעי בפגישה שכל הזמן יצא ובא. אמרת שנתניהו הבהיר שהעבודה מולו תהיה באמצעות צפריר. האם הדברים האלה אמת?"

ברגר: "כל הדברים אמת. אתה לוקח כל פעם פיסקה שונה – זו היתה רוח דברים".

חן: "אמרת שאין תרשומת לפגישה עם נתניהו".

ברגר: "לא היתה תרשומת".

חן: "אתה מסכים איתי שאם היה משהו חריג בפגישה היית ממהר לדווח לאנשים שאת סומך עליהם כמו נויפלד ולבאות. לבאות אמר בחקירה שהוא לא מכיר את הפגישה ולא סיפרת לו עליה".

ברגר: "אני לא שופט את לבאות, לא העברתי לו כל דבר".

חן: "לבאות גם לא תיאר שום הנחייה של נתניהו דרך צפריר".

ברגר: "לבאות לא ידע את כל הדברים".

חן: "גם את דנה נויפלד לא טרחת לעדכן בפגישה עם נתניהו. כשהיא שנשאלה על מערכת היחסים בינך ובין צפריר – היא חיפשה במיילים שלה ואמרה שצפריר העביר מסמכים לחתימת נתניהו וחלקו במשרד היה קטן יותר ממה שהם חשבו.
היא גם הוסיפה שלא מצאה תכתובות בנוגע לבזק והיא זכרה שלא איפשרת לצפריר לקחת חלק בדיונים מקצועיים. נויפלד תיארה את צפריר רחוק ממה שתיארת – לא כשר התקשורת ולא כמעביר הנחיות.
תגובתך?"

ברגר: "יש הבדל ביחסים המקצועיים. המימשק שלי עם צפריר היה שונה – ודנה ראתה דבר שונה. היה היתה היועצת המשפטית, לא המנכ"ל".

חן: "נויפלד מספרת שלא עדכנת על ה'חדשה המרעישה' שהגיע בוס חדש למשרד התקשורת. יש לך סיבה להסתייג?".

ברגר: "אני חושב שמנהל טוב מחזיק חלק מהדברים לעצמו כדי לאפשר מרחב עבודה".

חן: "צפריר אומר שנתניהו אמר 'תעבדו בשיתוף פעולה'".

ברגר: "לא זוכר את זה, זוכר משהו אחר".

חן: "דוד שרן הוא האיש הרביעי שנכח בפגישה, יצא ובא לדבריך. שרן אמר בחקירותיו שאין מצב שהיתה אמירה כזו מנתניהו על הנחיות. הוא אומר בפירוש שדבר כזה לא נאמר. שרן גם זכר שנתניהו אמר לכם לעבוד בשיתוף פעולה".

ברגר: "יכול להיות שהוא אמר לשתף פעולה, אבל אני זוכר שהוא אמר לי לעשות מה שצפריר יבקש ממני. שרן לא יודע מה היה בחלקים אחרים של הפגישה".

חן: "אז אתה אוחז באמירה שנתניהו אמר לך לעשות מה שצפריר אומר. תסביר לי אם ביצעת את כל מה שהוא ביקש ממך".

ברגר: "לא, הפעלתי חשיפה ביקורתית".

חן: "אז אתה לא מבצע את ההנחיות שכביכול קיבלת?"

ברגר: "אני מפעיל שיקול דעת".

חן: "בוא נבדוק את המימשקים שלך ושל צפריר בנושא בזק. הוא ביקש שתיפגש עם סטלה הנדלר וסירבת; ביקש להיפגש עם רון איילון ונפגשת; דבר שלישי – אתה טוען שצפריר אמר לך להיות 'חיובי' לבזק".

חן: "אתה חיברת את עניין ה'חיובי' לפגישה עם הנדלר – שהוא ביקש שתהיה נחמד?"

חן: "החוקרים מאוד מוטרדים מכך שלא היה דבר מפורש בנוגע לנתניהו והם כל הזמן מנסים להבין מה מקור ההוראה. אמרת שהדברים של צפריר היו מעורפלים ולא ידעת אם זה מגיע מנתניהו או מאחרים".

חן: "צפריר אמר לך שהוא לא מבין לא מקדמים את הפנייה של יס ואמר לך שיפעת בן חי שגב, יו"ר מועצת הכבלים והלוויין, אומרת שמשרד התקשורת תוקע מקלות בגלגלים מבחינה מנהלתית ולכן פנה אליך בנוגע למכתב ההתנעה. מזכיר לך משהו?"

חן: "בן חי שגב כותבת לנתניהו, בין היתר, ש'חרף מאמציי הרבים לקידום העסקת יועץ כלכלי מתאים לביצוע בדיקה כאמור, הנושא מעוכב מטעמים תקציביים'. תקציב זה אתה, באחריותך, תגובתך?"

ברגר: "בדקתי את התקציב ובסופו של דבר מצאתי בשבילה את התקציב".

חן: "אתה יודע מה היה התקציב? בסך הכל כמה עשרות אלפי שקלים. כשהיא כותבת 'מאמצים רבים' למה היא מתכוונת?"

ברגר: "ניסיתי לעזור לה".

חן: "לכן תסכים איתי שזה לא חריג שצפריר פנה אליך בנושא".

ברגר: "התשובה שלי שהוא התכוון לא רק למועצת הכבלים והלוויין, אלא גם להתנגדות של משרד התקשורת".

בין לבין הוכיח חן לברגר שהסיבה עליה דיבר להזזתו כביכול היתה חוות דעת שהתבקש להכין על ערוץ 10 – שלא קשורה בכל לענייני בזק.

בהמשך:

חן: "עכשיו אני מבין לא נחקרת שלוש פעמים במשטרה ורשות ני"ע – כי לא הצלחת לקשור את נתניהו לעניין. זה פשוט לא יאומן כמה פעמים מנסים לשאול אותך סביב העניין של נתניהו ואמרת בסופו של דבר 'אין לי מושג'".

ברגר: "לא ידעתי אם זה מגיע מלשכת ראש הממשלה או יוזמה של צפריר".

היחסים עם אלי קמיר
חן: "ברענון העד הוספת פרט שלא הזכרת אותו בחקירות – שקמיר אמר לך שהוא עבור לבזק ואמרת לו שלא יצפה לעזרה. אז האם כשהוא היה לוביסט בפרטנר אמרת לו אל תצפה ממני לעזרה כפי שאמרת לו שעבר לבזק?"

ברגר: "זה היה מצב שונה".

חן: "האם שדיברת איתו למשל, על ענייני חברת חלל, אמרת לו שלא יצפה לעזרה ממנו כמו שאמרת לו בנושא בזק".

ברגר: "לא זוכר שהיה דבר כזה ספציפי".

המשמעות: ברגר כרגיל מורח את תשובותיו לפי האינטרסים האישיים שלו. הוא בהחלט היה נציג של פרטנר במשרד התקשורת. פרטנר היתה אז בשליטתו של חיים סבן, מתנגד חריף מאוד של נתניהו.

חבר מתאריך 1.9.11
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    09:46   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. על הפגישה עם נתניהו  
בתגובה להודעה מספר 0

ב"צ. נתניהו. יש פגישת היכרות אחת כשהוא הופך לשר התקשורת?
ברגר: עם איתן צפריר, דוד שרן נכנס ויצא

ב"צ: מדברים על קשר ישיר. באותה פגישה תאשר שהייהת הצגה כללית של פעילות משרד התקשורת ולא הייתה כניסה לתכנים
ב"צ: הבקשה להעברת השליטה?
ברגר: לא זכור לי שעלה
ב"צ: שוק סיטונאי? כריכה?
ברגר: הצגתי שוק סיטונאי בתור סקירה כוללת של השוק, לא זכור לי שדיברנו על כריכה, לא זכור לי שנושא בזק יס עלה

דוקטור ספין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.9.11
16614 הודעות, 97 מדרגים, 185 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    09:49   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. יחסית לעד שעבר ריענון הוא לא זוכר די הרבה  
בתגובה להודעה מספר 3

micmic לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.12.14
82176 הודעות, 262 מדרגים, 461 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    09:56   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. מכנה משותף לכל העדים  
בתגובה להודעה מספר 5

בטח נותנים להם כדור שיכחה

מזל דלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.3.18
32006 הודעות, 122 מדרגים, 236 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:05   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. חח עבר ריענון על מה להשיב לא זוכר לא יודע  
בתגובה להודעה מספר 5

חבר מתאריך 15.1.15
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:09   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. אז תתאר לך אם לא היו מרעננים אותו??  
בתגובה להודעה מספר 5

GaggeR לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
50662 הודעות, 335 מדרגים, 646 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:54   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. מה נראה לך עושים בריענון? מדריכים על מה לא לענות ומה לא לזכור.  
בתגובה להודעה מספר 5

תהיה בטוח שהוא זוכר הכל ויודע שהוא משקר.

Prodigy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
48861 הודעות, 201 מדרגים, 305 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    11:28   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  59. למה אתה משוכנע שהוא משקר?  
בתגובה להודעה מספר 35

נתן אשל: "השנאה היא מה שמאחד את המחנה שלנו". דובר הליכוד: "אני מברבר פייק ניוז"

חבר מתאריך 2.4.12
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    11:57   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  65. אינטואיציה.  
בתגובה להודעה מספר 59

אדם שעובר "ריענון" וזוכר פרטים קטנים מצד אחד ולעומת זאת "לא זוכר" בדיוק את הפרטים שיכולים להפוך את העדות שלו ללא רלוונטית, מעלה חשד כבד לשקרים.

אלון_2407 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.7.17
11707 הודעות, 82 מדרגים, 150 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    12:16   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  66. התיק הזה מתפורר מדיון לדיון  
בתגובה להודעה מספר 3

בדיחה על חשבוננו

מכבד כל אדם באשר הוא, ללא קשר לדעותיו הפוליטיות.

חבר מתאריך 22.9.11
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    09:48   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. משפט מנדלבליט  
בתגובה להודעה מספר 0

חבר מתאריך 1.9.11
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    09:51   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. אמש במשפט, עו״ד ז׳ק חן אמר שנתניהו התייעץ עם מנדלבליט (כמזכיר ממשלה) בנוגע לפיטוריו של אבי ברגר.  
בתגובה להודעה מספר 4

איך מנדלבליט בכובעו כיועמ״ש מאשר כתב אישום שטוען שברגר הוזז ממניעים פסולים כשהוא יודע את הפרטים?

פלומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.1.15
68499 הודעות, 193 מדרגים, 365 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    09:54   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. מוחזק בגרון כותב הכל.  
בתגובה להודעה מספר 6

אין לנו ארץ אחרת, מדינת ישראל תישאר יהודית ודמוקרטית

Mindless
חבר מתאריך 17.8.14
6161 הודעות
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    09:56   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. תודה רבה לך על כל העידכונים בנושא  
בתגובה להודעה מספר 0

חבר מתאריך 1.9.11
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    09:59   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. בן צור ממשיך לחסל את הטיעון שנתניהו היטיב עם אלוביץ ובזק  
בתגובה להודעה מספר 0

בן צור: יש עוד פרק זמן ביניים, הכנסת מתפזרת בדצמבר, ארדן בנובמבר, תאשר לי שגם בשבועות אלה לא היה לך קשר עם נתניהו, לא פונה
ברגר: לא היה קשר
ב"צ: גם אחרי הבחירות לא קיבלתי מנתניהו שום הוראה על שינוי מדיניות
ברגר: תיארתי, לא היה קשר

אלעדי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.2.15
10566 הודעות, 114 מדרגים, 220 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:02   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. הוא תותח. עורך דין שעושה את העבודה. אבל למה הוא מכניס לו מילים לפה? ככה זה בחקירה נגדית?  
בתגובה להודעה מספר 10

חבר מתאריך 21.12.14
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:03   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. מושך אותו  
בתגובה להודעה מספר 11

הוא אומר דברים שאמר בעצמו העד, ציטוטים של העד או של העדים האחרים

אלעדי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.2.15
10566 הודעות, 114 מדרגים, 220 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:06   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. כן אבל למה בגוף ראשון?  
בתגובה להודעה מספר 12

חבר מתאריך 21.12.14
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:06   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. העד אמר את זה, הוא מצטט אותו  
בתגובה להודעה מספר 16

אפשר להעריך שהוא מקריא מהכתוב.. ואז זה יותר מובן

חבר מתאריך 22.9.11
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    11:13   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. לפי הבנתי רק עם העד מטעמך אז אתה לא יכול להכניס לו מילים לפה  
בתגובה להודעה מספר 11

מה שנקרא בסרטים אובג'קשיין , הוא מדריך את העד.
מכיוון שזה עד תביעה אז הוא לא יכול לשים לו מילים בפה.

עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
38780 הודעות, 167 מדרגים, 317 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:04   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. לפני שרל''בים מתלוננים שאנחנו מביאים רק את ציפורי ובראשי, אתם מוזמנים להביא מישהו משלכם  
בתגובה להודעה מספר 0

שמסקר את החקירה הנגדית.

חבר מתאריך 21.12.14
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:05   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. ח ח ח ח ח  
בתגובה להודעה מספר 13

יהיה קשה למצוא

ישראל_ק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.12.15
32391 הודעות, 122 מדרגים, 236 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:09   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. זה שרשור של אורלי בר-לב. לא בדיוק בסטי של נתניהו.  
בתגובה להודעה מספר 13

נפתלי בנט: "מנסור עבאס הוא תנועת אחות של חמאס, זה דבר מטורף. לא אשתף פעולה איתם"

חבר מתאריך 1.9.11
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:13   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. אכן. כל התמלול של אורלי בר-לב  
בתגובה להודעה מספר 18

האחר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.9.19
4525 הודעות, 23 מדרגים, 27 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:28   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. תמלולים הם לא פרשנויות כפי שעושה כנרת ושותפיה וחלק מהחברים פה  
בתגובה להודעה מספר 21

גם לא מביאים פה את כל התמלולים בשפע של בר לב. זה הווייב של מה שמסביב ולא התמלולים שהם חלק קטן בפאזל גדול.

חבר מתאריך 1.9.11
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:30   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. אתה מוזמן להביא ולפרשן. אף אחד לא מונע ממך  
בתגובה להודעה מספר 24

אפילו אשמח…

חבר מתאריך 5.9.19
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:52   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. גליקמן, קרא ושות' נעלמים ונאלמים. ואז אתם מתלוננים שמביאים את ציפורי ובראשי...  
בתגובה להודעה מספר 24

דודיבר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.8.18
964 הודעות, 7 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    16:33   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  73. כל עוד המשפט מתנהל לטובת נתניהו הם לא מסוגלים לדווח לציבור הם יורים לעצמם ברגל  
בתגובה להודעה מספר 33

אם הציבור יבין שהכתבים המשפטיים זיבלו לנו את המוח במשך 5 שנים והטריפו מדינה שלמה עם 4 מערכות בחירות וביזבזו כספי ומשאבי ציבור על בוקי סריקי ועורבא פרח.

CADAM
חבר מתאריך 13.9.20
935 הודעות
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    23:48   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  79. רב המדליפים מנדלשליכט נאלם לכל הרוחות. הוא עובר חרטה? מבין למה נתן הכשר בסחיטה?  
בתגובה להודעה מספר 33

והגליקמן? הקרא?
קבצני תקשורת עלובים ומלחכי פסולת.

נוזו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.2.17
6933 הודעות, 71 מדרגים, 129 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:49   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. למה ככה חזק??? :-)  
בתגובה להודעה מספר 13

איפה היוזרים שמספימים ומסיטים כל שרשור ימני? באסה, נעלמו

CADAM
חבר מתאריך 13.9.20
935 הודעות
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    15:04   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  70. חחחח... הרגת אותי. אולי גליקמן? אבל המדליף הגדול נאלם ונדם.  
בתגובה להודעה מספר 13

המנדלבליט. אולי אחזה בו בושה?

זראטוסטרא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.7.14
5557 הודעות, 21 מדרגים, 31 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    19:10   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  74. ירדו למחתרת , גליקמן , קרא ושאר מריעין בישין.  
בתגובה להודעה מספר 13

עכביש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.9.15
13669 הודעות, 95 מדרגים, 178 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:12   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. תזכרו שהתקשרות פמפמו לנו שהוא פוטר בגלל שהוא התנגד למיזוג בזק יס.  
בתגובה להודעה מספר 0

מה שמתברר שבכל הראיונות שלו
הוא עד פתיחת החקירה טען כי הוא פוטר בגלל ערוץ 10. שום כתבה שעשו איתו הוא לא הזכיר את בזק אפילו ברמז.
מה שמתברר בנוסף שהוא סוס טרויאני של פרטנר שדחפו אותו להיות מנכ"ל.
וזאת כדי להתנגד למיזוג ולדחוף את הפרויקט הסיטונאי. בקיצור איש מושחת .

חוזרים לחיים למרות שמנדבליט לא רוצה.

מתעניין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.18
38660 הודעות, 136 מדרגים, 196 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:18   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. לא יאומן  
בתגובה להודעה מספר 20

ואין איש תקשורת מערוצי השמאל שיגיד עד כאן

זופ-ניק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.12
14241 הודעות, 157 מדרגים, 285 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:23   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. ממתי מעניין אותם אמת? המטרה הייתה הורדת נתניהו האיש השנוא שניצח את שמעון פרס אחרי רצח רבין ''וגנב להם את  
בתגובה להודעה מספר 22

המדינה" המטרה הושגה כל השאר אוויר חם

האחר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.9.19
4525 הודעות, 23 מדרגים, 27 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:30   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. כן, גם המשטרה, גם הרשות לניירות ערך וגם הפרקליטות ובטח התקשורת  
בתגובה להודעה מספר 23

כולם שמאלנים שונאי ימין ששלט פה 12 שנה. אין קשר לכך שנתניהו לא הצליח להרכיב ממשלה נורמלית ב-4 מערכות בחירות.

תפנה לשב"כ, תציג להם את ההוכחות שנעשה פה הורדת שלטון לא חוקית. אה שכחתי, בטח גם השב"כ שמאלנים.

זופ-ניק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.12
14241 הודעות, 157 מדרגים, 285 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:39   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. אין לדיין אלא מה שעיניו רואות - ראש צוות החקירה טען שנתניהו תופר לו תיק אונס האם יש לו אינטרס? אחת מנשות  
בתגובה להודעה מספר 25

החוקרים (אינני זוכר בוודאות את השם לכן מעדיף שלא לומר) הייתה משתתפת באופן קבוע בהפגנות בלפור

על קצה המזלג הבעייתיות בכתב האישום.

כבר עם הגשת כתב האישום צצו מספר בעיות משפטיות :
• בפני בית המשפט לא הוצג אישור של היועמ״ש לפתוח בחקירה נגד ראש הממשלה, אישור הנדרש על פי החוק, אישור שהיה אמור גם להגדיר את תחומי החקירה. במקום זאת הוצגו פרוטוקולים מושחרים שמהם אי אפשר ללמוד דבר.
• כתב האישום הראשוני לא עמד בדרישות החוק. לא הייתה בו רשימת עדים והיו בו ראיות ותמלילים שלא אמורים להימצא בו.

• בכתב האישום שאותו בדקו "25 פרקליטים" לא הופיעו, בניגוד לחוק, מספרי תעודת הזהות של הנאשמים.

• כתב האישום התייחס ל"נתניהו ובני משפחתו", למרות שרק בנימין נתניהו הופיע כנאשם. ולכן גם לא היה ברור איזה מעשים מיוחסים לו.

• הפרקליטות נשלחה פעמיים (!!) לתקן את כתב האישום. ובפעם השנייה תוקן סעיף האישום מסעיף תקדימי של "סיקור אוהד" לסעיף עוד יותר תקדימי של "היענות חריגה".

התעלמות הפרקליטות מהחוק
• בעקבות התיקונים שהפרקליטות נדרשה ע"י בית המשפט להכניס לכתב האישום, נוצרה רשימת 315 הסעיפים שמעידים כביכול על סיקור אוהד או הענות חריגה בתמורה להטבות רגולטוריות לתאגידים שמוזכרים בכתב האישום.

• אם המדינה אכן מאמינה שהחברות של אלוביץ׳ או ״ידיעות אחרונות״ קיבלו הטבות, אזי, על פי הנחיות פרקליט המדינה, הייתה חובה להעמיד את התאגידים לדין ולחלט מהם את ההטבות. זה לא נעשה עד היום.

• החוק מחייב (!!) את הפרקליטות למסור להגנה את כל חומרי החקירה. המטרה במסירת החומרים במלואם היא שהנאשם ימצא בהם דברים העומדים לזכותו.

• הפרקליטות הסתירה חומרים רבים מההגנה. ואלמלא השלומיאליות של הפרקליטות העניין לא היה מתגלה.

• כאשר הפרקליטה יהודית תירוש נשאלה מדוע לא נמסרו החומרים היא השיבה לבית המשפט : לא חשבנו שזה רלבנטי". תשובה שגררה תגובה מצד השופט ברעם : "נשגב מבינתי...".

• לחילופין טענה הפרקליטה תירוש טענה שיקרית של פיה רק המשטרה עסקה בחקירות והפרקליטות לא ידעה. ליאת בן ארי הייתה הפרקליטה המלווה של החקירה והיא כמובן ידעה הכל.

• במהלך המשפט מסתבר כי החומרים האלו שהוסתרו על ידי הפרקליטות הם ששימשו את ההגנה להציג את עד התביעה הראשון ישועה כשקרן אובססיבי.

• הפרקליטות ניסתה, בניגוד לחוק, לנצל את עדותו של אחד העדים (ברגר) כדי להעלות עניינים שאינם מופיעים בכתב האישום. השופטים נאלצו לעצור את העדות הבלתי חוקית הזו תוך נזיפה קשה בפרקליטות.

זה לא יהיה מוגזם לומר שהתנהלות הפרקליטות בעניין זה עולה כדי שיבוש הליכי משפט.

העדויות הראשונות

עד כה הופיעו במשפט 5 עדים.
• אילן ישועה מנכ"ל וואלה.
• אבירם אלעד עורך החדשות בוואלה.
• מיכל קליין ראש מחלקת החדשות בוואלה.
• עמית אשל ראש דסק החדשות בוואלה.
• אבי ברגר לשעבר מנכ"ל משרד התקשורת.

אילן ישועה התגלה כשקרן כרוני עד שאפילו השופט משה ברעם אמר לו : "תן לנו סימן מתי אתה דובר אמת ומתי לא".

העדים (בעיקר ישועה) לא זו בלבד שלא הצליחו לקשור את בנימין נתניהו לבקשות סיקור אוהד או הענות חריגה, הם גילו כי פוליטיקאים רבים מאד היו בקשר הדוק עם ישועה ודרשו וגם קיבלו סיקור כזה : הרצוג, גבאי, ליברמן ועוד.

והיחיד שלא היה בקשר עם אנשי וואלה ולא קיבל סיקור אוהד - נתניהו !!

כל העדים שעבדו בוואלה הודו כי האווירה בוואלה הייתה "אנטי ביבי".

זוכרים את הדברים שנאמרו על ישועה ולאחר מכן על אבירם אלעד : "חכו, חכו שעד שתשמעו את העדות..."

ובכן, חיכינו ושמענו, אבל קיבלנו משהו לגמרי אחר – העדויות הכי טובות שאפשר היה לקבל על ניקיון כפיו של נתניהו.

ואלו בכלל העדים שהיו אמורים לבסס את צד "קבלת השוחד".

העד החמישי היה מנכ"ל משרד התקשורת לשעבר אבי ברגר שפוטר על ידי נתניהו. והוא היה אמור לבסס את צד ה"תמורה" שלכאורה ניתנה ע"י נתניהו. והנה התברר מעדותו כי נקודות הממשק של ברגר עם נתניהו לא נגעו כלל בעניין עסקת "בזק-יס" שהייתה לכאורה התמורה.
לא פלא שהשאלה שנשאלת על ידי רבים היא :
"מתי יופיעו סוף סוף במשפט גם עדים מטעם התביעה ?"...

פרויקט 315
הפרקליטות נדרשה כאמור לפרט בכתב האישום את המקרים בהם, לכאורה, קיבל נתניהו "סיקור אוהד" או "הענות חריגה".

הפרקליטות כהרגלה, ברשלנות מחרידה, הציגה 315 מקרים בהם קיבל נתניהו סיקור אוהד או הענות חריגה.

צוות של מתנדבים בהנהגת גיא לוי, ד"ר עדי סבו, מושיק קוברסקי ומשה מלל בדק את כל 315 המקרים הללו ומצא כי ההיענות לא הייתה חריגה, אם הייתה בכלל.

בחלק מהמקרים לא הייתה כלל היענות. כך לדוגמא : בכתב האישום נכתב שכתבות הוסרו ובפועל הן לא הוסרו.

חלק אחר לא נגע כלל בנתניהו (לדוגמא : כתבה על סילבן שלום).

וחלק גדול היה הודעות דובר רגילות שהתפרסמו בכל אמצעי התקשורת, בדרך כלל באופן חיובי הרבה יותר מאשר בוואלה.

לסיכום

וכך אומרת פרופסור טליה איינהורן על המשפט :

״תיק 4000 נראה יותר ויותר רע ....יש האומרים שהשופטים צריכים אומץ לב גדול כדי להכריז על נתניהו כזכאי, לעניות דעתי, לא צריך אומץ לזכות אדם שלא עבר את העבירה המיוחסת לו. אדרבה! החשש מהרשעת אדם חף מפשע הוא שצריך לעורר מועקה קשה בלב השופט״.

חבר מתאריך 15.1.15
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    11:31   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  61. לגזור להפיץ ולשמור!!!  
בתגובה להודעה מספר 27

כתב אישום מופרך שהוביל להפיכה שלטונית בחסות החונטא השלטת !!!

Mario
חבר מתאריך 28.10.19
117 הודעות
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    15:24   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  71. ממצה וענייני  
בתגובה להודעה מספר 27

תודה!

זראטוסטרא
חבר מתאריך 22.7.14
5557 הודעות
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    19:23   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  75. תודה על ריכוז הפרטים הנוגעים לתיק המתפורר.  
בתגובה להודעה מספר 27

לחשוב שהפרקליטות והיועמ"ש ערכו צייד מיותר , שיגעו מדינה שלימה , ביזבזו כספים לשוא.זאת שערורייה חסרת תקדים בתחום המשפט.

נוזו
חבר מתאריך 6.2.17
6933 הודעות
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:50   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. כן  
בתגובה להודעה מספר 25

מזכיר לך שסגן השב״כ (ההוא מהפרסומת של העגבניות שהפך להיות מפכל כושל בן כושלים) ייעץ לפורעי בלפור איך לפרוץ לבית ראש הממשלה
בהצלחה, תמשיך לחפש אמת כלשהי בארגונים האלו

Amnonimus לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.5.18
5032 הודעות, 10 מדרגים, 15 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    16:03   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  72. כל המדינה שמאלנית חוץ מביביהו וחבורת הביביסטים  
בתגובה להודעה מספר 25

כוווווווווולם כולל בנד שקד סער ליברמן
ניר ברקת אדלשטיין ועוד מעט גם החרדים
שיבקשו להצטרף לממשלה

CADAM
חבר מתאריך 13.9.20
935 הודעות
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    23:56   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  81. אתה מכחיש את השנאה שטופחה בכל אמצעי כנגד נתניהו?  
בתגובה להודעה מספר 25

שטפטפה ארס יומי עליו ועל משפחתו?
ושטוחי המוח צרכו את השנאה בתאווה המקדשת הכל, לא משנה מחיר והנזק.
אני מבין שלא נעים להסכים. אין חובה.
כל אדם ומשקפיו שלו.

חבר מתאריך 5.9.19
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:53   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. מהיכן המידע?  
בתגובה להודעה מספר 20

מה שמתברר בנוסף שהוא סוס טרויאני של פרטנר שדחפו אותו להיות מנכ"ל.
וזאת כדי להתנגד למיזוג ולדחוף את הפרויקט הסיטונאי. בקיצור איש מושחת

חבר מתאריך 17.2.15
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:44   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. הנה אשכול הכחשת המציאות ושכנוע עצמי הקבוע  
בתגובה להודעה מספר 0

בראשי מדווחת רק על החלקים שנוחים לה במשפט, תוך כדי הוספת פרשנות שלה, והביביסטים עושים עצמם מופתעים, נרגשים, מריעים כשהם משתמשים בדיווחי הפראבדה האלה על מנת לכתוב את מה שהיו כותבים בכל מקרה ללא קשר לעובדות.

חבר מתאריך 1.9.11
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:47   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. חשב מסלול מחדש. כל הדיווחים שעלו עד עכשיו - מהדיווחים של אורלי בר-לב. מתנגדת חריפה של נתניהו  
בתגובה להודעה מספר 28

אתה על אוטמט

מתעניין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.18
38660 הודעות, 136 מדרגים, 196 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:55   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. עזוב נו  
בתגובה להודעה מספר 29

חבר מתאריך 17.2.15
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:56   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. אני על אוטומט? באשכול הקודם כל טענת התביעה לא הובאה, ו''נסתרה'' טענה אחרת בכלל  
בתגובה להודעה מספר 29

מילא רק דיווחים עם פרשנות, אבל ממש התעלמות מדברים בסיסיים?

התביעה טוענת (וזו העדות של ברגר) כי נתניהו אמר לברגר שצפריר זה האיש שלו, ומילה של צפריר זה כמו מילה של נתניהו, וכי צפריר ביקש מברגר לעזור לבזק. ההגנה כמובן מכחישה, ואכן אין הוכחה לכך.
אבל אדם שקורא על המשפט ברוטר, מבחינתו אבי ברגר עלה על הדוכן, אמר "לא דיברתי עם ביבי בחיים" ואז ירד מהדוכן.

אם אתה באמת חושב שהמשפט הזה הוא בדיחה מבחינת הקייס של התביעה, אתה לא צריך לחשוש להביא לכאן את העובדות שבו.

חבר מתאריך 6.2.17
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:51   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. אז קדימה- תאיר את עיני העדר בדיווחי אמת  
בתגובה להודעה מספר 28

בטוח שרשמת את זה אחרי שנחשפת לחומרי חקירה אחרים

חבר מתאריך 17.2.15
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:57   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. באשכול הקודם הבאתי את טענת התביעה וברגר, מה שהיה חסר מדיווחי הפראבדה  
בתגובה להודעה מספר 32

חבר מתאריך 6.2.17
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:58   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. תקרא את הדיון היום ואת ההתפתלות של ברגר על הדוכן  
בתגובה להודעה מספר 41

במקרה הטוב זה אוסף שקרים במקרה הרע הוא צריך לעמוד לדין על הסתרת הקשרים עם פרטנר (כמובן שהכול לכאורה)

חבר מתאריך 17.2.15
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:59   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. אין שום קשר למה שכתבתי, לא התלוננתי שעמדת ההגנה לא מיוצגת טוב פה, מן הסתם שזה דווקא מדווח  
בתגובה להודעה מספר 42

חבר מתאריך 1.9.11
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. גם את האשכול הקודם פתחתי עם בר לב והבאתי ציטוטי תמלול שלה. תפסיק כבר לפזר רעל  
בתגובה להודעה מספר 41

ותתחיל לנסות להתמודד עם האין ראיות של הפרקליטות.

חבר מתאריך 17.2.15
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    11:05   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. בטח שאין ראיות, הן לא ברוטר... מה אכפת לי מהטוויטר של מי אתה מדווח אם אתה מביא תמונה מעוותת?  
בתגובה להודעה מספר 45

עזוב, לא מצפה להביא את עמדת התביעה במלואה, אבל לפחות לא לעוות.

ומה "להתמודד עם האין ראיות", אני בכלל לא משוכנע שיש קייס חזק עדיין... לא מביע דיעה בכלל על מצב המשפט.

חבר מתאריך 1.9.11
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    11:10   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. במקום למיין לי את המוח ולנסות לסתום לי את הפה בשיטה הסובייטית, אתה מוזמן להביא פרשנות אחרת.  
בתגובה להודעה מספר 46

חבר מתאריך 17.2.15
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    11:15   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. לא הבאתי פרשנות, הבהרתי את העיוות בפרשנות של האשכול הקודם וסיפקתי את הטענה של העד והתביעה  
בתגובה להודעה מספר 49

אני לא מתעסק בלהביא מידע מתועמלנים או לעוות את מה שקורה במשפט.

חבר מתאריך 1.9.11
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    11:17   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. מה מעוות בזה? זה הלב של העדות. ברגר אמור להביא את הראיה לתמורה  
בתגובה להודעה מספר 53

בן צור: יש עוד פרק זמן ביניים, הכנסת מתפזרת בדצמבר, ארדן בנובמבר, תאשר לי שגם בשבועות אלה לא היה לך קשר עם נתניהו, לא פונה
ברגר: לא היה קשר
ב"צ: גם אחרי הבחירות לא קיבלתי מנתניהו שום הוראה על שינוי מדיניות
ברגר: תיארתי, לא היה קשר

חוזר שנית. התמלול של בר-לב

חבר מתאריך 17.2.15
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    11:21   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  56. טוב אתה לא פשוט לא מבין, הכל בסדר. אין לי שום בעיה עם תמלול ישיר מהמשפט ולא טענתי לגביו  
בתגובה להודעה מספר 54

חבר מתאריך 1.9.11
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    11:25   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  58. מה אני לא מבין? אתה כתבת בהודעה שפותחת את השרשור: הנה אשכול הכחשת המציאות ושכנוע עצמי הקבוע  
בתגובה להודעה מספר 56

בראשי מדווחת רק על החלקים שנוחים לה במשפט...

חבר מתאריך 5.9.19
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:54   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. תגובה 13 נכתבה בשבילך  
בתגובה להודעה מספר 28

חבר מתאריך 2.4.12
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:55   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. זו לא בראשי. אתה מערבב כי אתה לא אוהב את התימלולים הישירים מבית המשפט.  
בתגובה להודעה מספר 28

הטיית אישור נוספת

חבר מתאריך 29.12.15
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    10:56   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. טוב שגם אתה מבין מהתמלול הזה של אחת המפגינות הרעשניות ביותר נגד ביבי שהמשפט הזה בדיחה.  
בתגובה להודעה מספר 28

טוב עושה BEBO שמביא לכאן דווקא את השרשורים שלה.

נפתלי בנט: "מנסור עבאס הוא תנועת אחות של חמאס, זה דבר מטורף. לא אשתף פעולה איתם"

חבר מתאריך 17.2.15
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. לא טענתי שהמשפט בדיחה ולא טענתי שהוא לא, שים לב כמה ממציאים פה עמדה שלי לגבי המשפט שלא כתבתי  
בתגובה להודעה מספר 40

אני פשוט חושב שהדיווחים שבבו מביא, לא מייצגים את מה שקורה במשפט, אלא פשוט לוקחים את טענת ההגנה וזהו.

חבר מתאריך 29.12.15
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    11:12   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. זה תמלולים. מה לעשות שכרגע אלו תמלולי הגנה? BEBO גם הביא לכאן את השרשור של העדות מאותו מקור.  
בתגובה להודעה מספר 43

BEBO לא הביא לכאן רק את שרשרורי חקירת ההגנה.

אתה טועה ומטעה.

חיפשתי פה באשכול פרשנויות של בראשי. לא מצאתי בינתיים.

(אוקיי,מצאתי בתגובה אחת קישור לשידור חי של בראשי)

חבר מתאריך 17.2.15
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    11:18   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. אתה מתעלם מכל מה שכתבתי ויש גבול כמה פעמים אפשר לחזור על עצמי...  
בתגובה להודעה מספר 51

אין בעיה להביא את עמדת ההגנה ואת הפרשנות שלה.
יש בעיה עם זה שהתביעה טוענת א', וברוטר חוגגים לך את קריסת התיק כי ההגנה הפריכה בכלל את ב' - אז הגולשים מוטעים, לכן אני מציין זאת.

חבר מתאריך 29.12.15
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    11:24   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  57. לא התעלמתי בכלל. התייחסתי לכל מילה שלך. טענת שBEBO מביא את עמדת ההגנה. השבתי לך שBEBO  
בתגובה להודעה מספר 55

הביא לכאן בימים האחרונים גם את שרשור עמדת התביעה.

גם אני חוזר על עצמי אז אני מרגיש די בנוח.

אין שום איסור בתקנון האתר לחגוג על את א' בגלל שההגנה הפריכה את ב'.
זו בדיוק המטרה של אכסניה הזו.

BEBO הביא בעבר ומביא גם כעת תמלולים.

לא פרשנויות ולא נעליים.

galt לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
85205 הודעות, 304 מדרגים, 393 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    11:40   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  64. די להיזכר בכל הדברים שכתבו בבטחון עצום והתבררו כאוויר:  
בתגובה להודעה מספר 28

1. לא יהיה כלום.
2. היועמ"ש מכוחותינו.
3. לא תיפתח חקירה ב-4,000
4. חפץ לא יהיה עד מדינה
5. פילבר לא יהיה עד מדינה
6. לא יוגש כתב-אישום בתיק 1,000.
7. לא יוגש כתב-אישום נגד נוני כי המדינה "מפחדת".
8. לא יוגש כתב אישום על סעיף שוחד.
9. הכל ייפול בשימוע.
10. תיק 4,000 "קרס" (כפול 1,000 בערך).

דודיבר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.8.18
964 הודעות, 7 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    20:01   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  76. מתברר שחוכמת העם גדולה מערמומי הפרקליטות. וידעו לזהות שמדובר בהבלים  
בתגובה להודעה מספר 64

וכל הרשימה שכתבת אכן נאמרה על ידי ההמונים היות ואף אחד לא תיאר לעצמו שבפרקליטות יושבים כאלו טיפשים.

אין לי ספק שאם היו מגלים שביבי קיבל מעטפות ומכרזים למקורביו כמו אולמרט ואיי נופש ביוון כמו שרון ומליוני דולרים בחשבון של אבנר כמו אצל ליברמן וכו וכו לא היו נשארים לביבי יותר מ2 מנדטים

כעת במשפט מתברר ההיפך שביבי דוקא הוא הכי נקי במערכת הפוליטית המסואבת.

אנו שומעים מהעדים של התביעה שכולם ביקשו כתבות אוהדות ואכן קיבלו, ובתמורה השקיעו בפירסום אצל העיתון, מה זה אם לא אשכרה שוחד לאור היום.

היה גם להיפך בעל העיתון מתקשר ואומר לבנט אם תפרסם אצלי יהיה לך כדאי תקבל כתבות מפנקות ואכן זה בוצע, ואף אחד מהם לא עומד לדין.
בעדויות יוצא שדוקא ביבי לא קיבל כתבות אוהדות ככל פוליטקאי, אלא אדרבה הכפישוהו ללא הרף עם שנאה יוקדת ובאכזריות ועל זה החליטו להעמידו לדין.
לא יאומן עד כמה הטירוף משתולל כאן ואף אחד לא פוצה פה.

gזאביק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.4.08
1802 הודעות, 8 מדרגים, 11 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בחשון תשפ''ב    00:09   03.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  83. בפרקליטות לא יושבים טיפשים -יש עניין אותו הם עדיין לא גילו  
בתגובה להודעה מספר 76

שלהבת
חבר מתאריך 3.7.14
19089 הודעות
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    11:07   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. תודה BEBO. המשך עם העבודה הטובה  
בתגובה להודעה מספר 0

Magna est veritas et praevalebit

חבר מתאריך 1.9.11
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    11:11   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. תודה  
בתגובה להודעה מספר 47

Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
30357 הודעות, 201 מדרגים, 354 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    11:07   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. מפרקים את עדות ברגר , לא נתפס מה שקורה . הפרקליטות מבזה את בית המשפט ואת המדינה, פשוט כך.  
בתגובה להודעה מספר 0

.בנט המגלומן השיל את ערכיו בשביל ג'וב פוליטי ושורה בקורות חיים. האיש הזה מסוכן ומושחת.

galt לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
85205 הודעות, 304 מדרגים, 393 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    11:29   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  60. מנוי של השר לשעבר ארדן.. מהמפלגה של ביבי.. איזו טהרה היתה שם..  
בתגובה להודעה מספר 0

כהן גדול יכול לטבול מרוב שהכל זך ונקי..

Borat
חבר מתאריך 22.10.19
199 הודעות
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    12:20   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  67. אלי ציפורי מדווח מהמשפט  
בתגובה להודעה מספר 0

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

BEBO
חבר מתאריך 1.9.11
31521 הודעות
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    13:01   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  68. חזרו מהפסקה  
בתגובה להודעה מספר 0

שמילה בחקירה
"המשרד כרגולטור לא יכול לעשות שיהוי כי בא לו. אם אין סיבה ובקשה ועומדת כבר שנה. צריך לבדוק מה מניע את המשרד. אם מניעים זרים מניעים, זה לא תקין"

ב"צ: אם יש מניעים זרים - זה לא תקין?
ברגר: תיאורטית, המשפט באופן כללי נכון

בן צור: הגברת מנדלסון בייעוץ המשפטי
"מדובר בבקשה של בזק, שזמן לא מבטול הייתה רדומה במשרד"
ברגר: בקשה של יס, ביקשתי מעת לעת מהרן לבאות לבדוק ולטפל בחוות הדעת

ברגר: לאורך התקופה שהייתי נושא התחרות היה משמעותי, שר התחרות שקל כנושא.
ב"צ: לא מסכים?
ברגר: נושא התחרות הוא נושא, לא יחיד בניגוד לרשות התחרות שזה הנושא היחיד שלה

ברגר: הנחו אותי לכרוך את השוק הסיטונאי כאשר היריעה תחרות רחבה, והשר ארדן ראה מצגת בקיץ 2014, זה מה שזוכר
ב"צ: יש לכם מדיניות לגבי השוק הסיטונאי. כתובה. ויש שימועים. לפני שמוציאים מסמך מדיניות
ברגר: אפשר מסמך מדיניות בלי ועדה מוציאים ונותנים לשוק להתייחס, כשיש מדיניות על

ב"צ: כריכה זו לא מדיניות. 1. לא חוקית. 2. לא מפורסמת. 3. לא נכתבת. זו לא מדיניות. זו ביריונות.
ברגר: המילה מדיניות משמשת בעברית במובים רבים. השר הנחה לכרוך.
ב"צ: שאלתי על מדיניות.
ברגר: בעיני ההנחיה לכרוך עומדת במדיניות.
ב"צ: ההחלטה, מישהו כתב?
ברגר: אמרתי שלא הייתה החלטה כתובה

uz7 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.12.09
67437 הודעות, 220 מדרגים, 431 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    13:03   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  69. עשו ממנו חמוצים, עכשיו בן צור יעשה ממנו סלט חמוצים  
בתגובה להודעה מספר 0

כג בסיוון ה'תשע"ב (12.6.2012) היום העצוב ביותר שידע רוטר.נט.עזיבתו בטרם עת של הרב ישעיהו רוטר זצ"ל

היטש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.9.16
16092 הודעות, 90 מדרגים, 167 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    20:54   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  77. האם כל רגע מהמשפט הזה מוקלט, לפחות באודיו...מצד גורם בלתי תלוי?  
בתגובה להודעה מספר 0

מכיכר טייאנמן שבמזרח ועד למדשאות המוריקים שבסיליקון וואלי, מסך ברזל של חשכה שמאלנית ירד על העולם!

חבר מתאריך 1.9.11
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    21:12   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  78. לא שידוע לי. רק אורלי בר-לב ואלי ציפורי מתמללים את כל המשפט.  
בתגובה להודעה מספר 77

אלי ציפורי מעביר לאולפן שבו יושבים כינרת בראשי, אבי וייס ועו'ד עידו שיפוני. כינרת מקריאה את התמלול ואז הם מנהלים דיון עם פרשנות

אורלי בר-לב מתמללת ומצייצת בטוויטר

פרשני המשפט של הערוצים מקבלים כל יום סיכום ממחלקת הדוברות של בית המשפט

CADAM
חבר מתאריך 13.9.20
935 הודעות
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    23:59   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  82. גורם בלתי תלוי? שום דבר ברדיפת נתניהו ומשפחתו לא היה בלתי תלוי. מזימת חיסול אישית.  
בתגובה להודעה מספר 77

כמובן שלא תסכים וזה בסדר.
אבל יפה שנוכח העדויות, מתעורר הצורך במקורות בלתי תלויים.

dudu5672 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.10.07
1672 הודעות, 23 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ז בחשון תשפ''ב    23:52   02.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  80. בגדול חייבים לנתניהו תודה,כן תודה שלא הודה ובכך הציבור הישראלי ראה  
בתגובה להודעה מספר 0

איך פוליטיקאים אחרים באמת קיבלו סיקור אוהד.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות