גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #720564 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 720564        
עמבה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.11.17
7192 הודעות, 105 מדרגים, 202 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    20:24   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

פעיל בתנועת כך שהוביל קייטנה בה נערי הארגון למדו לירות בערבים ועוררה סערה בימים שלפני רצח רבין מודה: ''הייתי סוכן משטרתי''  

עבר עריכה לאחרונה בתאריך 06.11.21 בשעה 21:08 על-ידי Mr W (מנהל הפורום)

בימים שלפני רצח רבין הוא פעל במסגרת תנועת "כך", ובקיטנה שהוביל לימד את נערי הארגון לירות בנשק על ערבים. עכשיו הוא מודה: "הייתי סוכן משטרתי סמוי"

יולי 1994. ניצן חן, אז כתב הערוץ הראשון, מתלווה במשך שבוע לקייטנה של נערים מתנועת כך, ומפרסם בתוכנית "יומן" כתבה מטלטלת בת 11 דקות. חן תיעד את הילדים כשהם שרים שירי הלל לברוך גולדשטיין, כשהם לומדים להילחם, כשהם עוברים הכשרה בפעילות לאומנית אלימה, וכשהם לומדים לירות בנשק חם. היעד של הפעולה, כך לכאורה, היה כפול: גם הכנה לקראת מפגש אלים עם ערביי הסביבה; וגם הצגה לתקשורת, כדי להוכיח באמצעותה שלמרות מעצרם המינהלי של כל בכירי התנועה - הכל נמשך כרגיל.

גם אם בחלקה הייתה הקייטנה הזו בבחינת הצגה למצלמה, סיכם בשידור המגיש המנוח ישראל סגל: "ההצגה הזו הייתה מפחידה". הכתבה הכתה גלים וחוללה מהומה גדולה במדינה. היועץ המשפטי לממשלה מיכאל בן יאיר הורה בעקבותיה על פתיחה בחקירה פלילית, וזו הסתיימה בסופו של דבר בלא כלום.

אבל הסיפור המרתק באמת קשור בשני האנשים המרכזיים שעמדו מאחורי הדרכת הנערים בקייטנה הזו. שניהם, צעירים בשנות ה־20 לחייהם, נשלחו למשימה, כך מסתבר, מטעמה של מדינת ישראל. האחד, סוכן של שירות הביטחון הכללי. השני, סוכן של משטרת ישראל. הראשון, שמו אבישי רביב, ואותו כולנו מכירים. השני, שנקרא לו כאן "ברק", הוא האיש שסיפורו יסופר כאן (אף ששמו של האיש פורסם בעבר, בחרתי שלא לחזור עליו כאן, מתוך כוונה שלא לפגוע פגיעה מיותרת בו ובמשפחתו, שנים רבות אחרי האירועים). שני הסוכנים הללו הם שאימנו את הילדים. הם שהכשירו אותם. הם שתרגלו אותם בירי בנשק חם על ערבים. טלו את שני הסוכנים הללו מהקייטנה הזו, וספק גדול אם היא הייתה מתקיימת כלל.

זהו סיפור מטורף ומרתק המסייע להבין את אווירת התקופה של טרום רצח רבין. סיפור ששופך אור על אחד האירועים המתוקשרים של הימים ההם, ושיש בכוחו להמחיש מה קורה במקום שבו המדינה מתירה לעצמה להפעיל סוכנים בלי הגבלה, בכל מקום, ובכל מצב, ואיך נראים הדברים כשההפעלה הזו הופכת להיות מטרה בפני עצמה.

קייטנת ברוך הגבר

אל הסיפור הזה חזרתי ביוזמתו של אלחנן גרונר, מאתר החדשות "הקול היהודי", שאיתר לאחרונה פרוטוקול מעניין מהליך משפטי שהתנהל בשנת 2017. "ברק", שהתגלה בהליך הזה, שנים רבות אחרי, כמי שמשרת כקצין במטה הארצי של משטרת ישראל, עמד על דוכן העדים ונדרש להשיב לשאלות בסוגיה כלשהי, חסרת חשיבות לענייננו כאן.

בפתיחת עדותו, אחרי שסיפר לבקשת אחד מעורכי הדין שהוא עוסק כיום בתחומים הקשורים בשמירת חומרי הארכיון של המשטרה, גילה עוד מיוזמתו: "ב־1991 גויסתי למשטרה כסוכן סמוי", ואף הוסיף וסיפר כי בהמשך נשלח על ידי המשטרה לחו"ל. זו הייתה, כך נראה, הפעם הראשונה שבה האיש – שהיה שתול במשך כמה שנים בארגון כך – סיפר על עצמו כי שימש כסוכן. כמה מהגורמים שהיו קשורים בהפעלתו ושאיתם שוחחתי השבוע, הופתעו מאוד מהחשיפה העצמית הזו שלו.

"אני עם צמרמורת", אומר גם ניצן חן, כשאני מעדכן אותו ש"ברק" לא היה פעיל של כך, אלא פעיל של משטרת ישראל. "הוא לא היה סתם משתתף בקייטנה הזו. הוא היה המנוע של הקייטנה. לא סתם דג רקק. צילמנו את הקייטנה הזו במשך כמה ימים. הוא היה המדריך הצבאי הראשי, המקצועי, המנטור. הוא נתן לילדים ציונים, והחליט מי עובר ומי לא. הוא היה אחראי להכשרות. לכל סוגי האימונים. הוא בדק אותם אחד אחד. גם בכושר גופני, גם בכל ההפעלות המקצועיות, וגם בהכשרות לקראת היציאה לקרב. אני כולי רועד כשאתה מספר לי את זה. קשה להאמין".

כבר בתחילת הכתבה נראה "ברק", חמוש במשקפי שמש, כובע מצחייה לראשו, כשהוא מנהל את העניינים. "לך תשכב שם", הוא שולח את אחד הילדים, "איפה שארבעת הסלעים, כביכול, שם מסתתר איזשהו ערבי או אחד שבא לו להזיק". חלק מהמשתתפים באירוע הזה, כחלק מהתרגיל, רעולי פנים. אחדים משליכים אבנים. אחרים מדלגים ממחסה למחסה. לצדו של "ברק", כמבוגר האחראי השני, מככב בתמונות של הקייטנה הזו גם אבישי רביב.

"ברק" ורביב משתפים פעולה. איש מהם לא יודע שגם עמיתו להדרכה הושתל לתוך האירוע הזה כסוכן של המערכת ולא נמצא שם כחבר אמיתי בתנועת כך. "אתה מגיע למטרה, שני כדורים בראש, מוציא את הסכין ודוקר את המטרה", מלמד "ברק" את אחד החניכים. בשלב מסוים עובר ניצן חן להראות דירה חשאית בקריית ארבע, שבה ממוקם בהיחבא המשרד החדש של תנועת כך, אחרי שהמשטרה החרימה את מה שהיה במשרד שבירושלים.

גם כאן "ברק" הוא הכוכב. "אנחנו נדריך אותם על נשקים, לוחמה בשטח בנוי, לוחמה בשטח הררי, חילוץ פצוע, קצת כושר גופני, קצת מיהו ברוך גולדשטיין", הוא מספר על מה שהולך לקרות בקייטנה. "להכשיר אותם לקראת מה?", שואל חן. "להכשיר אותם לקראת הבאות, לקראת הפקרת ארץ ישראל, שיוכלו להגן על המדינה הזו", מסביר סוכן המשטרה.

עכשיו עוברת המצלמה להראות את "ברק" כשהוא מעביר לנערים שיעור בירי בתת־מקלע עוזי. הוא נשכב על הרצפה, נכנס למצב ירי, ומציג לנערים איך עושים את זה נכון ואיך יורים בין כוונות. אבישי רביב, כמו ממונה על האירוע, עומד לצדו, משקיף מהצד על הילדים המתחנכים. התמונה הזו מדהימה, שכן אין כמוה ללמד עד כמה הכל כאן פייק. עד כמה מדינת ישראל אחראית לניהול הקייטנה הזו, שהתכנסו בה חבורה של ילדים המומים, מודרכים בידי נציג השב"כ ונציג המשטרה, בלי לדעת שהם כאלה.

"בודקים איפה הצרה, ומאיפה אין לנו צרה", מתגלגל "ברק" על הקרקע, ומלמד את בני הנוער איך עושים את זה נכון. "אנחנו משתמשים בנשק רק להגנה עצמית. גם אם אנחנו כל כך רוצים להרוג ערבים, זה לא המקום, פה לא לומדים את הדברים האלה", הוא מסייג ומיד מוסיף: "איש־איש הישר בעיניו יעשה – אחרי הקייטנה".

"ברק" נותן לילדים את הנשק, ומראה להם כיצד להשתמש בו נכון. בהמשך, בסצינה אחרת, הוא עומד איתם בחושך ומסכם: "אנחנו, הקייטנה הזו של ברוך הגבר, לא תיתן בשום פנים ואופן שירושלים תוגש על מגש של כסף. לא לחוסיין ולא לערפאת. אנחנו, בכוח הדל, עם המקלות, עם האלות, עם האבנים, ועם מה שיש לנו, אנחנו מבטיחים פה שאת ירושלים לא ניתן, ולא ניתן לאף אחד לקחת אותה על מגש של כסף".

שחרור מוקדם

עוד רגע נגיע אל האנשים שהפעילו את "ברק", אבל קודם לכן חשוב להזכיר כאן כתבה מעניינת שפרסם חיים לוינסון ב"הארץ" לפני כעשר שנים. לוינסון סקר את סיפורם של כמה סוכנים שהופעלו בתקופה ההיא ביהודה ושומרון, ועסק גם בעניינו של "ברק", שהסתובב אז לצדו של אבישי רביב. "הוא היה מבוגר במעט מרוב הפעילים", כתב, "ועל עצמו סיפר שהא נשוי ומתגורר במעלה אדומים, שהינו יוצא סיירת גולני המתפרנס ממשרת נהג של 'ניסים שליחויות' בגבעה הצרפתית בירושלים".

בסביבת פעילי כך חשדו ב"ברק", שהופעל אצלם בארגון במשך כמה שנים, שהוא סוכן. החשד הזה התגבר בעקבות פעולה שהיה מעורב בה, כאשר נסע ברכבו יחד עם כמה פעילים נוספים ובאזור ה"אוריינט האוס" התעופפה לעברם אבן. "ברק" והחברים פרקו מהרכב, ניקבו צמיגים ושברו חלונות של מכוניות של ערבים. כש"ברק" נעצר ושוחרר במהירות, סיפר נעם פדרמן ללוינסון - "זה העלה אצלנו חשד שהוא סוכן".
כך או כך, אחרי רצח רבין נעלם "ברק" מהשטח, כשהוא מנתק קשר עם כל הפעילים שאיתם היה עד אז. לוינסון מצא שהוא יצא מהארץ כדי לשמש בתפקיד סגן הקב"ט בשגרירות ישראל באירלנד. לא מסוג התפקידים שנמצאים בדרך כלל על מסלול הקידום הטבעי של פעילי נוער כך.

"ברק", כך עולה משיחות עם גורמים שונים הקשורים בהפעלתו, נחשב בימים ההם כסוכן משמעותי של משטרת ירושלים. "פעם", סיפר אחד מהם, "שלחנו אותו עם אשתו לחופשה באילת, והוא נתקל שם במקרה באחד מהאנשים שלצדם הופעל בכך. אני לא בטוח במאה אחוז, אבל נדמה לי שזה היה אבישי רביב בעצמו. מאז החלטנו שהוא לא ייצא שוב לחופשות משפחתיות בארץ. אני זוכר שבפעם הבאה שלחנו אותו לספרד".

ניצב בדימוס אורי בר־לב, שהתמנה ב־1994 למפקד היחידה המרכזית של מחוז ירושלים, ירש מקודמו את "ברק" כסוכן פעיל, כמה שנים אחרי שהחלה הפעלתו, וקיים איתו מספר פגישות. הראשונה, עם כניסתו לתפקיד. האחרונה, אחרי רצח רבין. "כל ההפעלה שלו הייתה בפיקוח מלא של הפרקליטות", אומר בר־לב. "אני זוכר הרבה מאוד מאמץ להפעיל אותו, ולמיטב זיכרוני היה עליו פיקוח צמוד עד רמת פרקליט המחוז".

פניתי, בהמשך לדברים הללו, אל משה לדור, ששימש בימים ההם כפרקליט מחוז ירושלים. לדור, כך לדבריו, לא זוכר את האיש. "בדרך כלל המשטרה לא שיתפה אותנו, אלא אם היה משהו מאוד קונקרטי", אמר. "דבר אחד בטוח: אין סיכוי שאני נתתי אור ירוק לפעילות שבה אנחנו יוזמים את הקייטנה הזו, ומעודדים את המשתתפים בה לפעילות שיכולה להיות מסוכנת. אין סיכוי שדבר כזה היה בפניי, ואני אישרתי אותו. כשבאו להתייעץ איתי, אמרתי תמיד שהסוכן לא יכול לקדם את הפעילות, אלא רק ללוות אותה, ודאי לא פעילות אלימה באופן שהוא הופך להיות אחד ממוביליה, ושתביא אולי בהמשך לפגיעה במישהו".

כאן ראוי להוסיף תהייה קטנה. בהינתן העובדה שסוכן המשטרה לא ידע על זהותו האמיתית של סוכן השב"כ, ולהפך, ובהינתן העובדה שבמשטרה ובפרקליטות המחוז לא ידעו שרביב הוא סוכן שב"כ, עולה השאלה האם יכול להיות שמישהו חשב שניתן לאפשר את פעילותו של "ברק", מתוך הנחה שהוא לא מוביל לבדו את האירועים, שהרי ישנו שם גם פעיל הימין הקיצוני אבישי רביב? במילים אחרות, האם יכול להיות שההצגה הקפקאית הזו לא הונתה רק את הצופים בבית, אלא גם את המחזאים שכתבו אותה?

שנים מטורפות בירושלים

"הסוכן הזה לא יזם את הקייטנה", מתעקש ניצב בדימוס אריה עמית, אז מפקד מחוז ירושלים, ומי שהיה הממונה הבכיר על הפעלתו של "ברק". עמית, חשוב לו להדגיש, לוקח אחריות על כל מה שהתרחש סביב פעילותו של "ברק". "אני אחראי על כל מה שהיה במחוז בשנים האלה, כולל על ההפעלה שלו. ההפעלה שלו התחילה יחד עם השב"כ, ובאיזשהו שלב השב"כ לקח רוורס ואנחנו נשארנו איתו לבד". "האיש הזה לא הסתפק בדיווח על הקייטנה", אני מזכיר לעמית, "הוא היה איש מאוד דומיננטי בה. הוא לימד את הילדים שם לירות בנשק, כשברור על מי יורים. יורים על ערבים. איפה האחריות שלכם לאירוע הזה, וכמה רחוק אפשר ללכת עם הפעלה כזו?".

"סוכן פועל לפי הנחיות ברורות", משיב עמית, "הוא יודע איפה הגבולות שלו. הוא יודע מה מותר ומה אסור. להיות סוכן במקומות מסובכים זה מסובך. אין צורך להתייפייף, ואין צורך להגיד 'אוי ואבוי, מה הסוכן הזה עושה'. סוכן עושה הרבה דברים כדי להישאר סוכן שמביא מודיעין כמו שצריך. ובזכות הפעלת סוכן, אתה יודע מה שאתה צריך לדעת, ולא היית יכול לדעת בשום מצב אחר ובשום הפעלה של שום כלי מודיעיני אחר. והיות שהימין הקיצוני בתקופה שלי היה מאוד בעייתי בירושלים, עשיתי כל מה שצריך בצורה סופר־מקצועית וידעתי מה קורה. אני מזכיר לך שאלה היו שנים מטורפות בירושלים, כשבמקומות אחרים בארץ די התכופפו בפני כל מיני התנהגויות של ימין קיצוני - ובמחוז ירושלים לא".

חזי כאלו, אז ראש האגף הלא ערבי בשב"כ, טען השבוע בתגובה לפנייתי, כי הוא איננו זוכר את "ברק" וכי גם ניסיון שלו לברר על אודותיו בעזרתם של מי ששירתו לצדו לא העלה דבר. לפני כמה ימים יצא לאור ספרו החדש של כאלו, "דמו הותר – רצח רבין: עדות מבפנים". הספר הזה הוא מסמך שראוי שיקרא כל מי שמתעניין במה שהתרחש בשירות הביטחון הכללי סביב רצח רבין. גם, ואולי דווקא, משום שהוא מסופר מזווית ראייה של מי שהיה מעורב באירועים, ושחלק מחיצי הביקורת הופנו אליו.

כאלו היה אחראי על הפעלתו של הסוכן אבישי רביב, הפעלה שזכתה לביקורת רבה. רביב, לטובת מי שזיכרונו נחלש, לא עסק רק בדיווח לגבי המתרחש, אלא יזם בעצמו פעולות. הוא עבר על החוק וגרם לאחרים בסביבתו לחצות קווים אדומים. מעשים אלימים רבים שלו, לצד התבטאויות אלימות רבות שלו, הביאו להבאשה ולהכפשה של ציבור גדול, ימני ומתנחלי, שכן הוא נתפס כמי שבא מתוך המחנה הזה.

כאלו, גם היום, משוכנע שנכון היה להפעיל את רביב כפי שהופעל, חרף כל המחירים. לרונן ברגמן מ"ידיעות אחרונות" הוא סיפר על החשש שהיה לו אחרי האירוע הפיקטיבי שיזם רביב, אותה "השבעה" מפורסמת של ארגון אי"ל בהר הרצל. "הנחתי", סיפר כאלו, ש"אם יידעו שרביב זה סוכן שלנו, יאשימו אותנו בפרובוקציות, בהכתמה של ציבורים שלמים, בדיוק מה שחששתי ממנו, שהוא תמצית כל הרגישות של הפעילות מול יהודים".

כאלו טוען: "איך מישהו יכול לשפוט אותי על כך שהמשכתי להפעיל אותו, כשחודשיים אחרי הטקס של ארגון אי"ל נקבע תאריך פינוי חברון? היה לי ברור שזה קו אדום, שזה יהיה דז'ה־וו לטבח גולדשטיין. אין מצב שזה יעבור בשלום. משהו פה יקרה, הייתי בטוח... אתה לא יכול לאבד מקור במצב כזה, במיוחד כשהוא מכסה את השוליים הסהרוריים". כאלו סיכם באומרו: "אין לי שום חרטות על עצם ההחלטה להפעיל אותו ולהמשיך להפעיל אותו".

פרובוקציה בהר הבית

כאן צריך לחזור, לצד סיפורו של אבישי רביב, גם לסיפורו של "ברק". אין ספק שאם שירות הביטחון הכללי היה משתיל סוכן בכל משפחה בישראל, ואני לוקח את זה בכוונה לקיצוניות, הוא היה יודע הכל על כל מה שמישהו כאן מתכנן. למה הוא לא עושה את זה? משום שלכל הפעלה כזו יש מחיר. משום שחברה צריכה לשאול את עצמה כמה גדול המחיר שהיא מוכנה לשלם תמורת מידע.

ולענייננו, כמה ארגון יכול לספר לעצמו שהתמורה ראויה, גם כאשר הסוכן שלו הופך להיות האיש הדומיננטי באירועים שעליהם הוא אמור רק לדווח, וגם כאשר הוא מייצר הכפשה נגד ציבור גדול של אנשים שאין להם מושג מה מתרחש סביבם. הנה לכם סיפור קטן, בהחלט לא מהמשמעותיים שהיו כאן, אבל כזה שראיתי בעיניי. כשהייתי בן 16 הצטרפתי לתנועת התחיה ולסניף שפעל ברחוב רוטשילד בתל אביב. פה ושם יצאנו להפגנות ולמחאות בסוגיות שונות. בשאר הזמן ישבנו בסניף ודיברנו על המצב.

גם אבישי רביב נהג לבלות בסניף שלנו. לפעמים, בעיקר כשישבנו במשרד הנעים, היה איתנו. לפעמים, בעיקר כשהפעילות נדדה אל השטח, היה עם החבר'ה של כך. באחת ההזדמנויות, נדמה לי שהיה זה בשנת 88' או 89', הזמין אותי, יחד עם עוד שני חברים, לעלות איתו אל הר הבית. הרעיון קסם לי, המקום ריתק אותי, לא ביקרתי בו מעולם קודם לכן, ולפיכך השבתי מיד בחיוב.

אני זוכר, כמו היה זה היום, את הרגע שבו עברנו את שער המוגרבים ונכנסו אל רחבת ההר. "אנחנו מתקדמים קדימה", הסביר לנו רביב. כולנו צעירים ממנו בכמה שנים. "מאחורינו הולך נציג של הווקף, אל תסתכלו אחורה ואל תקשיבו לו. אתם רואים את הרחבה קדימה?", שאל והמשיך בלי לחכות לתשובה, "אסור ליהודים להיכנס לרחבה הזו, ולמרות זאת, אנחנו ניכנס. ברגע שנעשה את זה, האיש מאחורינו יתחיל לצעוק, ורגע אחר כך יצטרפו אליו אחרים ותהיה כאן מהומה גדולה. אנחנו מתעלמים מהכל", הורה, "וממשיכים ללכת קדימה. זה ברור לכולם?".

זה היה הרגע המדויק שבו ניתקתי מגע מרביב ומהחברים, וחזרתי לאחור. לא הייתה לי שום כוונה להדליק בכוח מדורה על ההר. נדמה לי שלרביב הייתה גם הייתה כוונה כזו. זו לא הייתה הפרובוקציה הכי גדולה שארגן רביב, ועדיין, הידיעה שהאיש פעל כך ביומיום, כשהוא מקבל את שכרו משירות הביטחון הכללי, הציקה לי שנים רבות אחרי, ומציקה לי עד היום.

ולפני הסוף - חזרה אל קייטנת הנשק של כך. מי שרוצה את כל הסיפור בתמונה אחת, צריך ללכת אל סצינת הסיום של הקייטנה הזו, כפי שהיא באה לביטוי בכתבה ההיא של ניצן חן. נערי הקייטנה, ילדים רכים, נראים בה כשהם צועדים בטור, שרים את הלהיט שליווה את הקייטנה: "ברוך אתה, דוקטור גולדשטיין, קידשת שם במכפלה". את הטור מוביל סוכן המשטרה "ברק". אחריו צועד סוכן השב"כ אבישי רביב. אחרי שניהם צועדים החניכים כולם. תמונה אחת. כל הסיפור.

https://www.maariv.co.il/journalists/Article-875571

ביביזם, רלביזם, בנטיזם, אותה אדרת בשינוי גברת.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מטורף נוזו 06.11.21 20:26 1
     יותר גרוע granit 06.11.21 21:23 24
         גם יגאל עמיר פעל עבור השב''כ. הוא היה אמור לירות בכדורי סרק, כחלק מהתנקשות מבויימת. אבל הוא החליט להחליף את JackAren 07.11.21 03:46 62
             למה שיסכים לכך? עמלץ פלד 07.11.21 04:08 63
                 שאלה שולית שמטשטשת את העיקר. לשב''כ שיטות שיכנוע מקוריות. סביר שיואב קוריאל הוא שהרג את רבין תות 07.11.21 06:03 73
  הטרור של השמאל סוכני הכאוס שלו הם לא דבר חדש חוצב להבות 06.11.21 20:31 2
     סוכני כאוס אהבתי את ההגדרה. זורבה 06.11.21 20:57 12
  חייב ועדת חקירה על הזמנים האפלים ההם BlackHawkIL 06.11.21 20:31 3
     לא בטוח שזה הימים האפלים 'ההם'... קוזק 06.11.21 21:47 27
     ''הזמנים האפלים'' לניסוחך, החלו עוד מקום המדינה Hermon 06.11.21 22:36 37
  אלחנן גרונר אחד נותן עבודה עיתונאית יותר מכל הפעילים הפוליטיים הנושאים תעודת עיתונאי. היטש 06.11.21 20:31 4
     תוסיף את זה לחשיפה שלו אודות עוזרת שר הביטחון אעופה אשכונה 06.11.21 21:01 15
         ועוד רבים ורעים. הוא כריש! היטש 06.11.21 21:12 21
         עוזרת שר הביטחון גנץ? לדעתי אתה מתכוון לעוזרת יו'ר ועדת החוץ והביטחון בן ברק Hermon 06.11.21 23:39 55
  פסיכי פשוט ... מדמחיסט 06.11.21 20:32 5
     יותר פסיכי, זה שעד היום תושבי קרית ארבע חברון רועדים כשמישהו חדש מגיע לגור, והוא לא נשוי... יהודי 6וב 06.11.21 21:46 26
         סליחה אבל היה גם סוכן שבכ שנישא למישהי בערמה כדי להסתנן. מסכנה. השבכ הרס לה את החיים. Zair 06.11.21 22:49 43
             היו כמה כאלה.. ביניהם יהודה כהן שחוסל במקסיקו לא מזמן.. זנב לאריות 06.11.21 23:06 46
             מאלקנה Yehudah770 06.11.21 23:19 53
  גם אם רצח רבין נעשה ע''י עמיר- ליצירת האווירה מסביב היה חלק גדול של המחלקה היהודית בשבכ ושל המשטרה כינוי 06.11.21 20:40 6
     שו ''אווירה מסביב''?! סוכן השב''כ ישב למתנקש על הווריד במטרה לשכנע אותו שרבין הנו בן מוות...והוא הצליח! היטש 06.11.21 20:46 7
         אחראי האבטחה של רבין דיבר לארונה על הצורך לפתוח את הרצח שוב נוזו 06.11.21 20:49 9
             ובצדק, כי יש דברים שאנחנו עדיין לא יודעים על ההתנקשות, אך על תפקידו של הסוכן המדיח אנחנו יודעים. היטש 06.11.21 20:58 13
         ואתה לא חושב שהאווירה מסביב תרמה לאירוע (חוץ מפעולותיו של רביב)? כינוי 06.11.21 22:37 38
             אתה מתכוון לאווירה של אוטובוסים, מסעדות ומועדונים מתפוצצים פעמיים בשבוע? עוף החול 06.11.21 23:11 50
                 זה קרה גם אחרי רבין ואף אחד לא ניסה לרצוח את ביבי ברק ושרון שבאו אחריו כינוי 07.11.21 00:53 61
                     כי איש מהם לא יצר את הבעיה הזו, מה שקשה להגיד על רבין. וכמובן היתה הטראומה הלאומית מהרצח. זבוב על הקיר 07.11.21 06:48 77
                     כי לא רק שזה לא הם שהביאו ארגון טרור רצחני מטוניס עוף החול 07.11.21 11:53 80
  פשוט מטורף... מעניין מה היה חלקו של שמעון פרס בדבר האזרח ע 06.11.21 20:49 8
     לא חלקו... כולו קוזק 06.11.21 21:57 30
         ברור לחלוטין שלפרס היה אינטרס אדיר שרבין יסולק איך שהוא , זו לא הוכחה מספיקה לכך שהוא אחראי להריגת רבין. היכנס תות 07.11.21 06:16 74
  כאילו הכתבה הזו היתה אתמול , זוכר אותה טוב מאוד. לא מאמין שגם הוא היה משתפ pingi 06.11.21 20:52 10
     רק בן גביר נשאר קרידו 2 06.11.21 20:55 11
  מצ''ב תמונתו של ''ברק'' - זוהר קובני קרידו 2 06.11.21 20:59 14
     והדגנרט הזה לא חשב שפקודה להסית ולהדיח ילדים לאלימות היא פקודה בלתי חוקית בעליל...מארת עולם על ראשו. היטש 06.11.21 21:04 18
     זה לא זוהר קובני בתמונה אייל לוגצקי 06.11.21 22:19 34
         אכן ביריון 06.11.21 22:23 35
  החלטה לא הגיונית של ליבסקינד להסתיר את שמו של זוהר קובני שפורסם בכתבה של לוינסון שהוא מזכיר אותה: זבנג וגמרנו 06.11.21 21:01 16
     זה ממתג את זה כתופעה. דווקא אהבתי. ידידיה 06.11.21 21:14 22
     יש שם, אבל לא תמונה יהודי 6וב 06.11.21 21:43 25
         הסוכן ''ברק'' מתואר בכתבה של ליבסקינד: ''ברק'', חמוש במשקפי שמש, כובע מצחייה לראשו. אאא 07.11.21 00:26 58
             זה נתן לוי ולא זוהר קובאני. ביריון 07.11.21 04:37 66
                 חחחח. אז בקיצור לאף אחד אין את התמונה של ''ברק''... יהודי 6וב 07.11.21 05:14 69
                     באמת שאינני יודע. ביריון 07.11.21 05:15 70
                         תודה יהודי 6וב 07.11.21 05:57 72
                         לכאורה זוהר קובני אמור להופיע באופן בולט בכתבה משנת 1994 שפרסם ניצן חן על נוער כך בתוכנית יומן בערוץ הראשון: אאא 07.11.21 11:54 81
                         אז צריך לאתר את הכתבה של ניצן חן... אאא 07.11.21 11:57 82
                             זה לא מטריד אותי כי הכרתי את זוהר קובני אישית ביריון 07.11.21 12:22 86
                                 אשריך... אבל אנחנו פשוטי העם לא הכרנו, אז רוצים תמונה, רצוי עדכנית. ;-) יהודי 6וב 07.11.21 12:26 87
                                     יגעת ומצאת תאמין... ביריון 07.11.21 12:27 89
                             אולי היא נמחקה ''בטעות''... יהודי 6וב 07.11.21 12:26 88
  אין לשמאל גבולות מתיחסים לפעילי ימין כאחרוני האויבים ולאויבים בסלחנות הנה עוד דוגמה זורבה 06.11.21 21:04 17
     פרק מזעזע עמוקות עוד קצת 07.11.21 06:43 76
  החשש הגדול שלי שגם היום השב''כ והמשטרה פועלים באותה צורה ולשם אותה מטרה! עבד לעם קדוש 06.11.21 21:08 19
     ברור liozc 06.11.21 22:41 40
     ברור לגמרי שלהבת 07.11.21 00:43 59
     חשש❓ עובדה. ביריון 07.11.21 04:44 67
  מה השמאל לא יעשה כדי להשחיר את הימין לאיזה דיוטא תחתונה הם עוד ירדו מזל דלי 06.11.21 21:11 20
  רצח רבין היה רק חוליה בשרשרת כך נרצח רבין 06.11.21 21:15 23
  מניח שהיום השיטות שוכללו עפרנח 06.11.21 21:49 28
  למה נתניהו לא הקים ועדת חקירה ממלכתית לחקר המשטרה והשבכ בנושא הזה? קסדו 06.11.21 21:54 29
     כשתבין מי זה נתניהו ולמי הוא מחויב Seagulls 06.11.21 22:03 32
         או שידע שירצחו אותו אם יעשה את זה עוף החול 06.11.21 23:14 51
     למי יש אומץ להתעסק עם השב''כ? עבד לעם קדוש 06.11.21 23:17 52
  אולי הגיע הזמן לספר שבאותה התקופה טרום רצח רבין, הופעלו למעלה מ10 שמפניות מדיחות Seagulls 06.11.21 22:01 31
  אז בעצם השב''כ הסית יהודי שיחשוב שהוא רצח את רבין ובפועל יואב קוריאל חיסל אותו? gandalf 06.11.21 22:15 33
     מפרוטוקול הדיונים נראה שזה די קרוב למה שקרה. shabor 06.11.21 22:46 42
     עדיין רב הנסתר.. זנב לאריות 06.11.21 23:03 45
     כרה בור ויחפרהו כך נרצח רבין 07.11.21 05:53 71
  לא!! אבל זו קונספירציה של הימין הסהרורי וההזוי! לא יכול להיות מורשה 06.11.21 22:35 36
  הקונספירציה מתחילה להתגלות מעניין מה פרס ידע היום אנחנו כבר יודעים על צדדים שחורים אצלו בני מרום 06.11.21 22:37 39
  מסתבר שלאנשים שהיו אמונים על ביטחוננו יש בעיות זיכרון קשות. shabor 06.11.21 22:45 41
  אני מוצא את עצמי הערב כבר במאמר השני המסעיר ממעלליהם של שב''כ פרקליטות ומשטרת ישראל זנב לאריות 06.11.21 23:02 44
  רק לפני כמה ימים שמעתי סיפור דומה לפני קום המדינה עוף החול 06.11.21 23:07 47
     המרגל הכי גדול היה יש''ו טדי קולק, ומה שעשה למשפחות המזרחים בממילא ובעוד מקומות... pingi 07.11.21 04:16 64
  מטורףףף שומרוני 06.11.21 23:08 48
  היה סיפור באותו סגנון בשנות החמישים סביב התארגנות בשם ''ברית הקנאים'' שכביכול רצתה לפוצץ פצצה בכנסת winter1 06.11.21 23:10 49
     כאן: שלהבת 07.11.21 00:47 60
     הגאון רבי מרדכי אליהו זצ''ל ביריון 07.11.21 04:30 65
  בתחבולות..... עזיזה 06.11.21 23:36 54
  ואז שואלים למה אנשים מפקפקים בחלקה של המדינה ורד הרים 06.11.21 23:57 56
  ואז שואלים למה אנשים מפקפקים בחלקה של המדינה ורד הרים 06.11.21 23:57 57
  משהו זז מתחת לשטח פרופסור סבבה 07.11.21 05:08 68
  טירוף ממוסד עוד קצת 07.11.21 06:40 75
  מעניין מתי נדע מי רצח את... נהג 07.11.21 06:59 78
  אבות המייסדים של השמאל הינם קומניסטים. porshe 07.11.21 11:23 79
  אלו דברים שרק עכשיו נחשפים כשהם היו אמורים להיות מועלים במחזוריות כל שנה בחודש רבין. ANTI-PC 07.11.21 12:04 83
  הימין צריך להילחם על האידאולוגיה שלו לא רק מול השמאל, אלא גם מול תקשורת עוינת, מערכת אכיפת חוק מוטית האדם החושב 07.11.21 12:08 84
  אם הוא יבקש סליחה מהימין, צריכים לסלוח לו? סימוניק 07.11.21 12:16 85
  מי שחושב שבקרב הציבור החרדי בכלל ובמאה שערים בפרט לא פועלים סוכנים פרובוקטורים כאלו בדיוק, תמים.מאד. עדיטק 07.11.21 12:42 90

נוזו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.2.17
7005 הודעות, 71 מדרגים, 129 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    20:26   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מטורף  
בתגובה להודעה מספר 0

מדינה שעושה תיאטרון צבאי שלם להכפיש את הימין שאפילו לא חושב להיות אלים

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
granit לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.8.09
2778 הודעות, 42 מדרגים, 72 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    21:23   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. יותר גרוע  
בתגובה להודעה מספר 1

גם עושה תיאטרון וגם המחזאים לא מתואמים ביניהם. ואת התוצאה מפילים על ציבור שלם והאחראים לא יתנו את הדין

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
JackAren לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.1.09
12586 הודעות, 76 מדרגים, 136 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    03:46   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  62. גם יגאל עמיר פעל עבור השב''כ. הוא היה אמור לירות בכדורי סרק, כחלק מהתנקשות מבויימת. אבל הוא החליט להחליף את  
בתגובה להודעה מספר 24

הכדורים, לכדורים חיים.
זה מה שמוסתר בחלק החסוי של דו"ח וועדת שמגר. (וועדת החקירה).

עמלץ פלד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.12.17
41873 הודעות, 112 מדרגים, 163 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    04:08   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  63. למה שיסכים לכך?  
בתגובה להודעה מספר 62

תות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.7.20
3372 הודעות, 25 מדרגים, 27 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    06:03   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  73. שאלה שולית שמטשטשת את העיקר. לשב''כ שיטות שיכנוע מקוריות. סביר שיואב קוריאל הוא שהרג את רבין  
בתגובה להודעה מספר 63

ערכתי לאחרונה בתאריך 07.11.21 בשעה 06:33 בברכה, תות

ראה: https://www.inn.co.il/news/529535 25.10.2021
הפיזיקאי נחום שחף: ליגאל עמיר אליבי מושלם
ולהכרת המחלקה היהודית ראה:
https://youtu.be/cZxaYJyfxf0

חוצב להבות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.7.20
1886 הודעות, 16 מדרגים, 28 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    20:31   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. הטרור של השמאל סוכני הכאוס שלו הם לא דבר חדש  
בתגובה להודעה מספר 0

זורבה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.1.15
666 הודעות, 3 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    20:57   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. סוכני כאוס אהבתי את ההגדרה.  
בתגובה להודעה מספר 2

BlackHawkIL לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.16
33566 הודעות, 134 מדרגים, 256 נקודות.  ראה משוב
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. חייב ועדת חקירה על הזמנים האפלים ההם  
בתגובה להודעה מספר 0

קוזק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.1.21
1508 הודעות, 15 מדרגים, 18 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    21:47   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. לא בטוח שזה הימים האפלים 'ההם'...  
בתגובה להודעה מספר 3

Hermon לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.8.02
34158 הודעות, 87 מדרגים, 173 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    22:36   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. ''הזמנים האפלים'' לניסוחך, החלו עוד מקום המדינה  
בתגובה להודעה מספר 3

זו מדיניות מתמשכת של השב"כ להחדיר סוכנים מסיתים לתוך ארגוני הימין ובכך להרוג שני ציפורים במכה אחת: 1. להכפיש את אנשי הארגון מבחוץ. 2. לפרק את הארגון מבפנים.

אני יכול להעיד מעדות אישית שזה מה שעשו שני סוכני השב"כ שהוחדרו לארגון דב (המקבילה של כך) ב1972. הם לכאורה דחפו לפעולות אלימות נגד אנשי שמאל ולמעשה פעלו נגד הארגון מבפנים והביאו לפירוקו.

היטש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.9.16
16172 הודעות, 90 מדרגים, 167 נקודות.  ראה משוב
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אלחנן גרונר אחד נותן עבודה עיתונאית יותר מכל הפעילים הפוליטיים הנושאים תעודת עיתונאי.  
בתגובה להודעה מספר 0

מכיכר טייאנמן שבמזרח ועד למדשאות המוריקים שבסיליקון וואלי, מסך ברזל של חשכה שמאלנית ירד על העולם!

אעופה אשכונה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.3.18
5336 הודעות, 92 מדרגים, 134 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    21:01   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. תוסיף את זה לחשיפה שלו אודות עוזרת שר הביטחון  
בתגובה להודעה מספר 4

ונדמה לי שגם בחשיפת סיפור הכספים העוברים לחמאס יש לו חלק.
בקיצור הייתי מציע לו להיזהר....

חבר מתאריך 8.9.16
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    21:12   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. ועוד רבים ורעים. הוא כריש!  
בתגובה להודעה מספר 15

מכיכר טייאנמן שבמזרח ועד למדשאות המוריקים שבסיליקון וואלי, מסך ברזל של חשכה שמאלנית ירד על העולם!

Hermon לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.8.02
34158 הודעות, 87 מדרגים, 173 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    23:39   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. עוזרת שר הביטחון גנץ? לדעתי אתה מתכוון לעוזרת יו'ר ועדת החוץ והביטחון בן ברק  
בתגובה להודעה מספר 15

מדמחיסט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.11.18
9010 הודעות, 45 מדרגים, 74 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    20:32   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. פסיכי פשוט ...  
בתגובה להודעה מספר 0

יהודי 6וב
חבר מתאריך 17.10.07
14304 הודעות
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    21:46   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. יותר פסיכי, זה שעד היום תושבי קרית ארבע חברון רועדים כשמישהו חדש מגיע לגור, והוא לא נשוי...  
בתגובה להודעה מספר 5

חתימה 1. סמולני, הוא הכי לא אחי ! חתימה 2. ערבי? שלא תעיז להתקרב אל אחותי!

Zair לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.4.12
5142 הודעות, 19 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    22:49   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. סליחה אבל היה גם סוכן שבכ שנישא למישהי בערמה כדי להסתנן. מסכנה. השבכ הרס לה את החיים.  
בתגובה להודעה מספר 26

זנב לאריות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.5.17
4810 הודעות, 37 מדרגים, 74 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    23:06   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. היו כמה כאלה.. ביניהם יהודה כהן שחוסל במקסיקו לא מזמן..  
בתגובה להודעה מספר 43

הוא גם הקים משפחה עם ילדים

https://m.ynet.co.il/Articles/59280280

Yehudah770 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.12.15
10110 הודעות, 105 מדרגים, 204 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    23:19   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. מאלקנה  
בתגובה להודעה מספר 43

כינוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.6.21
6964 הודעות, 22 מדרגים, 43 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    20:40   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. גם אם רצח רבין נעשה ע''י עמיר- ליצירת האווירה מסביב היה חלק גדול של המחלקה היהודית בשבכ ושל המשטרה  
בתגובה להודעה מספר 0

לא היה דתי במטכל עשור. צהל מקבל עשרות מיליארדים רק בשביל מודיעין וחימושים שמונעים פגיעה באזרחי האויב

חבר מתאריך 8.9.16
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    20:46   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. שו ''אווירה מסביב''?! סוכן השב''כ ישב למתנקש על הווריד במטרה לשכנע אותו שרבין הנו בן מוות...והוא הצליח!  
בתגובה להודעה מספר 6

נוזו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.2.17
7005 הודעות, 71 מדרגים, 129 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    20:49   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. אחראי האבטחה של רבין דיבר לארונה על הצורך לפתוח את הרצח שוב  
בתגובה להודעה מספר 7

יש לטענתו הרבה חורים בגרסה הרשמית ….

חבר מתאריך 8.9.16
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    20:58   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. ובצדק, כי יש דברים שאנחנו עדיין לא יודעים על ההתנקשות, אך על תפקידו של הסוכן המדיח אנחנו יודעים.  
בתגובה להודעה מספר 9

חבר מתאריך 18.6.21
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    22:37   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. ואתה לא חושב שהאווירה מסביב תרמה לאירוע (חוץ מפעולותיו של רביב)?  
בתגובה להודעה מספר 7

לא היה דתי במטכל עשור. צהל מקבל עשרות מיליארדים רק בשביל מודיעין וחימושים שמונעים פגיעה באזרחי האויב

עוף החול לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.3.19
11281 הודעות, 130 מדרגים, 233 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    23:11   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. אתה מתכוון לאווירה של אוטובוסים, מסעדות ומועדונים מתפוצצים פעמיים בשבוע?  
בתגובה להודעה מספר 38

חבר מתאריך 18.6.21
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    00:53   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  61. זה קרה גם אחרי רבין ואף אחד לא ניסה לרצוח את ביבי ברק ושרון שבאו אחריו  
בתגובה להודעה מספר 50

זבוב על הקיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.18
7185 הודעות, 53 מדרגים, 106 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    06:48   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  77. כי איש מהם לא יצר את הבעיה הזו, מה שקשה להגיד על רבין. וכמובן היתה הטראומה הלאומית מהרצח.  
בתגובה להודעה מספר 61

זה התירוץ הכי טוב שלך?

חבר מתאריך 27.3.19
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    11:53   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  80. כי לא רק שזה לא הם שהביאו ארגון טרור רצחני מטוניס  
בתגובה להודעה מספר 61

לכאן על עשרות אלפי מחבלים, חימשו אותם, נתנו להם טריטוריה, מיליארדים והכרה בינלאומית בנארטיב השקר, הם הזהירו והתריעו בלי סוף מהקטסטרופה שזה יביא..

האזרח ע לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.10.15
12168 הודעות, 107 מדרגים, 209 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    20:49   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. פשוט מטורף... מעניין מה היה חלקו של שמעון פרס בדבר  
בתגובה להודעה מספר 0

רק תוהה עד כמה השמועות של פעם הופכות למציאות

קוזק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.1.21
1508 הודעות, 15 מדרגים, 18 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    21:57   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. לא חלקו... כולו  
בתגובה להודעה מספר 8

תות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.7.20
3372 הודעות, 25 מדרגים, 27 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    06:16   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  74. ברור לחלוטין שלפרס היה אינטרס אדיר שרבין יסולק איך שהוא , זו לא הוכחה מספיקה לכך שהוא אחראי להריגת רבין. היכנס  
בתגובה להודעה מספר 30

הכשלון המוחלט של אסון אוסלו שעשה רבין הביא לכך שהוא עמד לפני מפלה מוחצת לבחירות לראשות ממשלה מול נתניהו. היה בפיגור של 5% לפי הסקרים. אז היה אמון מוחלט בסקרים.
רבין היה במעמד של מת פוליטי. לשמאל בכלל ולפרס בפרט היה אינטרס אדיר לסלק את רבין מה שהעלה במקומו את פרס. הכפשת הימין היה אינטרס מובהק של השמאל ואכן פעיל הבחירות למען המערך , יואל בן-נון עופרה הפיץ את עלילת הדם כאילו רבנים הוציאו פסק דין רודף על רבין. אחרי שבוע נאלץ להודות ששיקר.
( ידיעות 15.11.95 עמ' 6)
שבוע לאחר שזרק את הפצצה אודות רבנים שפסקו דין "רודף" על יצחק רבין התנצל אתמול הרב בן נון "אישית" בפני הרבנים ששמותיהם הועלו בקשר לכך הרב דב ליאור והרב רבינוביץ. פרס עמד לנצח , אך העם התפכח ברגע האחרון ופרס נכשל.

pingi לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.9.14
18596 הודעות, 43 מדרגים, 66 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    20:52   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. כאילו הכתבה הזו היתה אתמול , זוכר אותה טוב מאוד. לא מאמין שגם הוא היה משתפ  
בתגובה להודעה מספר 0

אז מי באמת היו ה"פסיכופתים המתנחלים"?
עוד נגלה שברוך גולדשטיין גם היה סוכן.

קרידו 2 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.11.19
7415 הודעות, 11 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    20:55   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. רק בן גביר נשאר  
בתגובה להודעה מספר 10

אולי..

קרידו 2 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.11.19
7415 הודעות, 11 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    20:59   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. מצ''ב תמונתו של ''ברק'' - זוהר קובני  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 06.11.21 בשעה 21:06 בברכה, קרידו 2

חבר מתאריך 8.9.16
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    21:04   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. והדגנרט הזה לא חשב שפקודה להסית ולהדיח ילדים לאלימות היא פקודה בלתי חוקית בעליל...מארת עולם על ראשו.  
בתגובה להודעה מספר 14

אייל לוגצקי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.5.14
3097 הודעות, 24 מדרגים, 48 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    22:19   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. זה לא זוהר קובני בתמונה  
בתגובה להודעה מספר 14

זה נתן לוי

ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
84048 הודעות, 340 מדרגים, 563 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    22:23   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. אכן  
בתגובה להודעה מספר 34

זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
59366 הודעות
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    21:01   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. החלטה לא הגיונית של ליבסקינד להסתיר את שמו של זוהר קובני שפורסם בכתבה של לוינסון שהוא מזכיר אותה:  
בתגובה להודעה מספר 0

https://www.haaretz.co.il/news/politics/1.1557193

טופס דיווח על תופעות לוואי ואירועים חריגים של חיסון הקורונה

ידידיה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.5.13
20479 הודעות, 198 מדרגים, 345 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    21:14   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. זה ממתג את זה כתופעה. דווקא אהבתי.  
בתגובה להודעה מספר 16

הכל מדוייק.

יהודי 6וב
חבר מתאריך 17.10.07
14304 הודעות
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    21:43   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. יש שם, אבל לא תמונה  
בתגובה להודעה מספר 16

אאא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
1791 הודעות, 34 מדרגים, 64 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    00:26   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  58. הסוכן ''ברק'' מתואר בכתבה של ליבסקינד: ''ברק'', חמוש במשקפי שמש, כובע מצחייה לראשו.  
בתגובה להודעה מספר 25

ערכתי לאחרונה בתאריך 07.11.21 בשעה 00:34 בברכה, אאא

ובסירטון ביוטיוב על אבישי רביב קל מאוד לזהות בחור שעונה לתיאור הנ"ל.
קישור לסירטון ביוטיוב.
https://www.youtube.com/watch?v=hNpZyhyRqAo

יוצאים מהמטריקס - המרד מתחיל!

חבר מתאריך 2.9.07
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    04:37   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  66. זה נתן לוי ולא זוהר קובאני.  
בתגובה להודעה מספר 58

הוא החל לפעול בתנועת כך אחרי שקיבלתי את אחותו עפרה לתפקיד מזכירה במשרד של כך בירושלים.

יהודי 6וב
חבר מתאריך 17.10.07
14304 הודעות
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    05:14   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  69. חחחח. אז בקיצור לאף אחד אין את התמונה של ''ברק''...  
בתגובה להודעה מספר 66

חבר מתאריך 2.9.07
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    05:15   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  70. באמת שאינני יודע.  
בתגובה להודעה מספר 69

יהודי 6וב
חבר מתאריך 17.10.07
14304 הודעות
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    05:57   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  72. תודה  
בתגובה להודעה מספר 70

חבר מתאריך 2.4.12
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    11:54   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  81. לכאורה זוהר קובני אמור להופיע באופן בולט בכתבה משנת 1994 שפרסם ניצן חן על נוער כך בתוכנית יומן בערוץ הראשון:  
בתגובה להודעה מספר 70

יולי 1994. ניצן חן, אז כתב הערוץ הראשון, מתלווה במשך שבוע לקייטנה של נערים מתנועת כך, ומפרסם בתוכנית "יומן" כתבה מטלטלת בת 11 דקות

"אני עם צמרמורת", אומר גם ניצן חן, כשאני מעדכן אותו ש"ברק" לא היה פעיל של כך, אלא פעיל של משטרת ישראל. "הוא לא היה סתם משתתף בקייטנה הזו. הוא היה המנוע של הקייטנה.

כבר בתחילת הכתבה נראה "ברק", חמוש במשקפי שמש, כובע מצחייה לראשו, כשהוא מנהל את העניינים.

חבר מתאריך 2.4.12
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    11:57   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  82. אז צריך לאתר את הכתבה של ניצן חן...  
בתגובה להודעה מספר 70

חבר מתאריך 2.9.07
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    12:22   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  86. זה לא מטריד אותי כי הכרתי את זוהר קובני אישית  
בתגובה להודעה מספר 82

יהודי 6וב
חבר מתאריך 17.10.07
14304 הודעות
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    12:26   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  87. אשריך... אבל אנחנו פשוטי העם לא הכרנו, אז רוצים תמונה, רצוי עדכנית. ;-)  
בתגובה להודעה מספר 86

חבר מתאריך 2.9.07
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    12:27   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  89. יגעת ומצאת תאמין...  
בתגובה להודעה מספר 87

יהודי 6וב
חבר מתאריך 17.10.07
14304 הודעות
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    12:26   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  88. אולי היא נמחקה ''בטעות''...  
בתגובה להודעה מספר 82

זורבה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.1.15
666 הודעות, 3 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    21:04   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. אין לשמאל גבולות מתיחסים לפעילי ימין כאחרוני האויבים ולאויבים בסלחנות הנה עוד דוגמה  
בתגובה להודעה מספר 0

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

עוד קצת לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.11.20
1737 הודעות, 4 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    06:43   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  76. פרק מזעזע עמוקות  
בתגובה להודעה מספר 17

..

עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
39114 הודעות, 168 מדרגים, 319 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    21:08   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. החשש הגדול שלי שגם היום השב''כ והמשטרה פועלים באותה צורה ולשם אותה מטרה!  
בתגובה להודעה מספר 0

liozc לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.6.16
10569 הודעות, 211 מדרגים, 255 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    22:41   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. ברור  
בתגובה להודעה מספר 19

כמה

"תנער זדים מזבולך"

שלהבת
חבר מתאריך 3.7.14
19125 הודעות
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    00:43   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  59. ברור לגמרי  
בתגובה להודעה מספר 19

Magna est veritas et praevalebit

חבר מתאריך 2.9.07
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    04:44   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  67. חשש❓ עובדה.  
בתגובה להודעה מספר 19

החשש

מזל דלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.3.18
32158 הודעות, 122 מדרגים, 236 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    21:11   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. מה השמאל לא יעשה כדי להשחיר את הימין לאיזה דיוטא תחתונה הם עוד ירדו  
בתגובה להודעה מספר 0

היום הימין בדמותו של בנט וסילמניה עושים את זה הרבה יותר טוב כמו שנאמר "צדיקים" מלאכתן נעשית בידי אחרים ( בנט שקד ונוכליהם )

כך נרצח רבין
חבר מתאריך 3.11.21
28 הודעות
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    21:15   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. רצח רבין היה רק חוליה בשרשרת  
בתגובה להודעה מספר 0

מדוע ירה השב"כ בגופה של רבין?! https://rotter.net/forum/gil/27961.shtml

עפרנח לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.09
16269 הודעות, 136 מדרגים, 265 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    21:49   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. מניח שהיום השיטות שוכללו  
בתגובה להודעה מספר 0

איזהו בן העולם הבא? זה הסומך גאולה לתפלה של ערבית!

קסדו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.9.18
2322 הודעות, 19 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    21:54   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. למה נתניהו לא הקים ועדת חקירה ממלכתית לחקר המשטרה והשבכ בנושא הזה?  
בתגובה להודעה מספר 0

Seagulls לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.2.19
20858 הודעות, 156 מדרגים, 297 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    22:03   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. כשתבין מי זה נתניהו ולמי הוא מחויב  
בתגובה להודעה מספר 29

אולי אז תדע את התשובה לשאלתך

הם אומרים שהם לא קופים עלינו

חבר מתאריך 27.3.19
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    23:14   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. או שידע שירצחו אותו אם יעשה את זה  
בתגובה להודעה מספר 32

רק על זה שניסה לפתוח התקשורת לתחרות המציאו לו משפט דרייפוס. על חקירת השבכ ורצח רבין היו מסדרים לו מוות כלשהו, פומבי יותר או פחות.

עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
39114 הודעות, 168 מדרגים, 319 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    23:17   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. למי יש אומץ להתעסק עם השב''כ?  
בתגובה להודעה מספר 29

Seagulls לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.2.19
20858 הודעות, 156 מדרגים, 297 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    22:01   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. אולי הגיע הזמן לספר שבאותה התקופה טרום רצח רבין, הופעלו למעלה מ10 שמפניות מדיחות  
בתגובה להודעה מספר 0

ע״י שרות הבטחון הכללי של מדינת ישראל

לא רק אבישי

הם אומרים שהם לא קופים עלינו

gandalf לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.7.08
43419 הודעות, 188 מדרגים, 369 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    22:15   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. אז בעצם השב''כ הסית יהודי שיחשוב שהוא רצח את רבין ובפועל יואב קוריאל חיסל אותו?  
בתגובה להודעה מספר 0

רצינו עליונות מוסרית - קיבלנו תעסוקה מבצעית.

shabor לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.11.03
27094 הודעות, 163 מדרגים, 326 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    22:46   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. מפרוטוקול הדיונים נראה שזה די קרוב למה שקרה.  
בתגובה להודעה מספר 33

חבר מתאריך 17.5.17
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    23:03   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. עדיין רב הנסתר..  
בתגובה להודעה מספר 33

כך נרצח רבין
חבר מתאריך 3.11.21
28 הודעות
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    05:53   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  71. כרה בור ויחפרהו  
בתגובה להודעה מספר 33

מדוע ירה השב"כ בגופה של רבין?! https://rotter.net/forum/gil/27961.shtml

מורשה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.5.10
12910 הודעות, 154 מדרגים, 307 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    22:35   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. לא!! אבל זו קונספירציה של הימין הסהרורי וההזוי! לא יכול להיות  
בתגובה להודעה מספר 0

https://www.viglink.com/?vgref=4328741

בני מרום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.8.13
9932 הודעות, 34 מדרגים, 53 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    22:37   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. הקונספירציה מתחילה להתגלות מעניין מה פרס ידע היום אנחנו כבר יודעים על צדדים שחורים אצלו  
בתגובה להודעה מספר 0

shabor לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.11.03
27094 הודעות, 163 מדרגים, 326 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    22:45   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. מסתבר שלאנשים שהיו אמונים על ביטחוננו יש בעיות זיכרון קשות.  
בתגובה להודעה מספר 0

כאלו השקרן, אריה עמית השכחן ולדור הדמנטי.

חבר מתאריך 17.5.17
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    23:02   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. אני מוצא את עצמי הערב כבר במאמר השני המסעיר ממעלליהם של שב''כ פרקליטות ומשטרת ישראל  
בתגובה להודעה מספר 0

בהובלת מדינת ישראל דאז..

ועדת חקירה לכל האירועים דחוף

חבר מתאריך 27.3.19
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    23:07   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. רק לפני כמה ימים שמעתי סיפור דומה לפני קום המדינה  
בתגובה להודעה מספר 0

בגדול, ההגנה היה שותל מרגלים אצל הלחי והאצל. מתי שהוא 2 סוכנים נתפסו ע"י הבריטים אזולאי (המושתל) והשני נדמה לי קראו לו פיינשטיין (לא נשבע על השם). גולדה רצה לבריטים להציל את המושתל שלה והצליחה כמובן. לאיש הלחי/אצל נתנה למות, החלאה.

pingi לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.9.14
18596 הודעות, 43 מדרגים, 66 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    04:16   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  64. המרגל הכי גדול היה יש''ו טדי קולק, ומה שעשה למשפחות המזרחים בממילא ובעוד מקומות...  
בתגובה להודעה מספר 47

שומרוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.08
23481 הודעות, 249 מדרגים, 476 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    23:08   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. מטורףףף  
בתגובה להודעה מספר 0

איזה טוב השם !!

winter1
חבר מתאריך 19.6.17
46382 הודעות
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    23:10   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. היה סיפור באותו סגנון בשנות החמישים סביב התארגנות בשם ''ברית הקנאים'' שכביכול רצתה לפוצץ פצצה בכנסת  
בתגובה להודעה מספר 0

אך מהארכיונים עולה שהאדם שהכין את הפצצה היה סוכן משטרתי, ולמרבה האירוניה האדם שהוא ניסה לשדל לביצוע המשימה גם היה סוכן משטרתי. שניהם לא ידעו אחד על השני כמובן. חברים אחרים בהתארגנות הפכו לרב ראשי וחבר כנסת...מי שרוצה להרחיב שיחפש על המחקר של ד"ר אופירה קובלסקי.

שלהבת
חבר מתאריך 3.7.14
19125 הודעות
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    00:47   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  60. כאן:  
בתגובה להודעה מספר 49

https://he.m.wikipedia.org/wiki/%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%AA_%D7%94%D7%A7%D7%A0%D7%90%D7%99%D7%9D

Magna est veritas et praevalebit

חבר מתאריך 2.9.07
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    04:30   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  65. הגאון רבי מרדכי אליהו זצ''ל  
בתגובה להודעה מספר 49

לרב ראשי

עזיזה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.12.16
3479 הודעות, 20 מדרגים, 40 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    23:36   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. בתחבולות.....  
בתגובה להודעה מספר 0

ורד הרים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.3.17
6871 הודעות, 40 מדרגים, 77 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    23:57   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  56. ואז שואלים למה אנשים מפקפקים בחלקה של המדינה  
בתגובה להודעה מספר 0

(על שלוחותיה השונות, הידועחת ואלו שעוד יתפרסמו)
ברציחתו של רבין.

ורד הרים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.3.17
6871 הודעות, 40 מדרגים, 77 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ב' בכסלו תשפ''ב    23:57   06.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  57. ואז שואלים למה אנשים מפקפקים בחלקה של המדינה  
בתגובה להודעה מספר 0

(על שלוחותיה השונות, הידועחת ואלו שעוד יתפרסמו)
ברציחתו של רבין.

פרופסור סבבה
חבר מתאריך 16.4.20
367 הודעות
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    05:08   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  68. משהו זז מתחת לשטח  
בתגובה להודעה מספר 0

יותר מדי דברים עולים ואולי למישהו יש / כבר אין אינטרס שזה יהיה חסוי
כגון ההטרדות של שמעון פרס
ומי שרוצה לעשות 1+1 אולי יבין סוד אפל מאד

עוד קצת
חבר מתאריך 26.11.20
1737 הודעות
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    06:40   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  75. טירוף ממוסד  
בתגובה להודעה מספר 0

..

נהג לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.7.02
10646 הודעות, 147 מדרגים, 258 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    06:59   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  78. מעניין מתי נדע מי רצח את...  
בתגובה להודעה מספר 0

porshe
חבר מתאריך 10.12.13
2613 הודעות
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    11:23   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  79. אבות המייסדים של השמאל הינם קומניסטים.  
בתגובה להודעה מספר 0

ומכאן נגזרת כל ההתנהגות שלהם

ANTI-PC לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.8.18
7032 הודעות, 116 מדרגים, 223 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    12:04   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  83. אלו דברים שרק עכשיו נחשפים כשהם היו אמורים להיות מועלים במחזוריות כל שנה בחודש רבין.  
בתגובה להודעה מספר 0

נראה שהמקרה של רבין נכנס ממש להגדה "רצחת וגם ירשת" מבחינת מעשיו השמאל הפרווילגי....לא?

האדם החושב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.11.08
7046 הודעות, 62 מדרגים, 124 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    12:08   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  84. הימין צריך להילחם על האידאולוגיה שלו לא רק מול השמאל, אלא גם מול תקשורת עוינת, מערכת אכיפת חוק מוטית  
בתגובה להודעה מספר 0

וגופים ממשלתיים עויינים.
כאן רואים דוגמה קלאסית לניסיון לגחח את הימין ולהסית נגדו.
השב"כ היה מעורב עמוק בכל ההסתה שקדמה לרצח רבין והקמת אירגוני ימין פיקטיביים כדי להשיר את פני הימין ולעשות דליגיטימציה לאידאולוגיה שלו.

סימוניק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.8.17
1941 הודעות, 13 מדרגים, 25 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    12:16   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  85. אם הוא יבקש סליחה מהימין, צריכים לסלוח לו?  
בתגובה להודעה מספר 0

או שהוא חושב שאם זה בשירות המשטרה , אז מותר להשחיר פניו של ציבורים שלמים של יהודים?

עדיטק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.11.12
5196 הודעות, 92 מדרגים, 161 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ג' בכסלו תשפ''ב    12:42   07.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  90. מי שחושב שבקרב הציבור החרדי בכלל ובמאה שערים בפרט לא פועלים סוכנים פרובוקטורים כאלו בדיוק, תמים.מאד.  
בתגובה להודעה מספר 0

כמו שאפשר ללמוד.
גם סוכנים של השב"כ.
וגם סוכנים של המשטרה.

.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות