גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #722461 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 722461        
החלילן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.8.18
2757 הודעות, 16 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    11:09   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

התחזק החשד לאונס בבסיס, קו ההגנה: ''התרעתי שהיא מוציאה עליי שם רע''  

https://www.ynet.co.il/news/article/hymvpr9of

מפרטים חדשים בחקירת החשד לאונס בכיפת ברזל שנחשף ב-ynet, עולה כי הלוחם והמתלוננת ניהלו זוגיות ממושכת בידיעת הקצינים, שדחו את בקשותיו לעבור לפלוגה אחרת ברקע פרידת השניים. החשוד: "הייתה הסכמה והיא יזמה". צה"ל: "דוחים את הטענה לקשר בין שירות משותף לפגיעה על רקע מיני"
יואב זיתון|08:01
גילויים חדשים בפרשת החשד לאונס במערך כיפת ברזל: בית הדין הצבאי ביפו האריך אתמול (יום ג') בשישה ימים את מעצרו של רב-טוראי נ', לוחם ההגנה האווירית שלפי החשד אנס בתחילת החודש את חברתו ליחידה ותקף אותה באלימות. דבר מעצרו של הלוחם נחשף ב-ynet.
נשיא בית הדין הצבאי, אלוף-משנה רונן שור, קבע כי החשד נגד הלוחם התחזק. החשוד טוען מנגד כי ייתכן שמפקדיו ביחידה המעורבת יכלו למנוע את האקט המיני האסור בבסיס היחידה.

מפרטים חדשים בחקירה עולה כי החייל והחיילת העבירו שמירה יחד בתוך הבסיס, חרף ידיעת הקצינים הממונים על מערכת היחסים האינטימית הממושכת שהייתה ביניהם ואף עלתה בשבועות האחרונים על שרטון תוך כדי שירותם המשותף ביחידה.
לפי עדות הלוחם, החיילת התלוננה נגדו ברקע של פרידה וסופה של הזוגיות בין השניים. הוא טוען עוד כי היא זו שיזמה את המגע המיני במהלך השמירה בבסיס, שכלל גם את חניקת צווארה.
2
צפייה בגלריה הלוחם שנאשם באונס חברתו ליחידה
הלוחם שחשוד באונס חברתו ליחידה בבית הדין הצבאי(צילום: שאול גולן)
"היא אמרה לי ללכת להביא אמצעי מניעה במהלך השמירה, והכול היה בהסכמה", טען נ' בפניו קרוביו. "גם לאחר המעשים, היא שמרה איתי על קשר טוב ולא הביעה שום ביטוי שלילי לקשר בינינו. כך עולה גם מהתכתבויות בינינו ומשיח שקיימה לגבי עם חיילים אחרים ביחידה".

בצה"ל טוענים בתוקף כי המפקדים פעלו כשורה ולא יכלו ולמנוע את הזוגיות הרומנטית שהתפתחה במשך חודשים ארוכים בין החייל והחיילת בתוך היחידה הקרבית הסגורה. גורמים בצה"ל אמרו כי לא ניתן לאסור מערכות יחסים בין חייל לחיילת ביחידות קרביות סגורות.
"חשד סביר להיעדר ההסכמה"
בהחלטתו להאריך את מעצר החשוד, ציין נשיא בית הדין הצבאי אל"מ שור: "חלק מפעולות החקירה החדשות שבוצעו בימים האחרונים מחזקות את החשד הסביר נגד החשוד ביחס לעיקר העבירות המיוחסות לו, הן עבירות שבוצעו בחודשים האחרונים והן עיקר האירוע שהתרחש ביחידה לפני כשבועיים. התשתית הראייתית מלמדת על חשד סביר לעצם קיום העבירות וגם להיעדר ההסכמה לביצוע המעשים באירוע המרכזי".
בסביבת נ' בן ה-18, שהתגייס בשנה האחרונה לשירות לחימה בכיפת ברזל, טענו עוד כי ביחידה ידעו על "הקשר שהתפתח בין השניים. התרענו על כך בפני המפקדים שאפשרו בידיעה לשניהם לשרת יחד".

לטענת הלוחם, בחודש שעבר, כשבועיים לפני האירוע שמייחס לו אונס של החיילת, הוא כתב למפקד המחלקה שלו: "אני מרגיש שהחיילת מוציאה לי שם רע, פוגעת בחזות שלי, מספרת עליי דברים שבכלל לא קרו, שרק פוגעים בשם שלי ואני מבקש לעבור פלגה. לא בגלל שאני לא יכול להתמודד עם המצב. אני מרגיש שעשינו טעות איומה שהגענו שנינו לאותה פלגה. אני הגעתי לצבא על מנת לתרום ולתת ככל שביכולתי ואני מרגיש שזה בלתי אפשרי לעשות זאת במסגרת הנוכחית. בבקשה תעזור לי לצאת".
הלוחם שנאשם באונס חברתו ליחידה
בידי חוקרי מצ"ח עדויות שזכו לגיבוי בית הדין הצבאי(צילום: שאול גולן)
לפי גרסת הלוחם, גם אמו התריעה בפני הקצין הממונה עליו לנוכח המורכבות הרגישה שנוצרה והצורך המיידי להפריד בין השניים, אך ביחידה לא עשו זאת. "האם גם ביקשה ש-נ' ייצא לחודש וחצי בבקו"ם לעידוד מתגייסים לשרת ביחידה, וכל זאת כדי שהוא לא יהיה באותו מקום עם אותה חיילת", אמרו בסביבת הלוחם.

בגרסת החשוד נאמר עוד כי השניים היו במערכת יחסים זוגית במשך כחצי שנה וקיימו יחסי מין בהסכמה מלאה. מנגד, בידי חוקרי מצ"ח עדויות שזכו לגיבוי בית הדין הצבאי ולפיהן טענות החיילת היו ברורות ועקביות ונתמכו גם על ידי ראיות נוספות שנאספו.
בצבא טוענים כי לנוכח בקשותיו, כן אושר בסופו של דבר ל-נ' לעבור לתפקיד זמני אחר, אך ככל הנראה זה היה מאוחר מדי. כך או כך, הבהירו גורמים בצבא, אין שום הצדקה או תירוץ למעשים המיוחסים ללוחם, גם אם המשיך לשרת לצידה של החיילת.
העבירות המיוחסות ללוחם הן אינוס, מעשה מגונה בכוח, מעשה מגונה, הטרדה מינית, תקיפה וניסיון חבלה חמורה. התביעה הצבאית התנגדה לבקשת איסור הפרסום שהגיש החשוד על זהותו בהיעדר מסמכים שתומכים בנימוקי הבקשה. ואולם, במקביל הסכימה התביעה לאיסור פרסום זמני על פרטי הלוחם.

עו"ד אייל בסרגליק, פרקליטו של הלוחם, מסר בתגובה: "אנו רואים בצורה ברורה שאין כל שחר לחשדות ונוכיח זאת בבית הדין. הייתה כאן מערכת יחסים מורכבת ללא כל עבירה פלילית. החשוד לא מאשר שום עבירת זולת אינטראקציה שהייתה בין בני זוג ובהסכמה מלאה".

מדובר צה"ל נמסר בתגובה לטענות סביבת הלוחם החשוד: "באתרי פריסות ההגנה האווירית קיימת הפרדה ברורה בין מגורי החיילים והחיילות. משימות ההגנה האווירית הן משותפות אך משימות השמירה הן יחידניות, והחיילים לא שמרו יחד בעמדת השמירה. צה"ל דוחה מכול וכול את הטענה לקשר בין שירות משותף לפגיעה על רקע מיני".
גורם צבאי ציין כי "שני החיילים הכירו במהלך שירותם הצבאי ובמהלך השירות נפרדו. בנוסף, אמו של החייל פנתה למפקדו הישיר בבקשה להעבירו ולאחריה התבצעה גם שיחה עם החייל בנושא.

"לפנים משורת הדין ולאור בקשת החייל, למרות שצה"ל לא קובע את שיבוצי משרתיו על בסיס מערכת יחסים זוגית, נקבע שבוע לפני המקרה שהחייל ישובץ לתפקיד זמני במיטב כדי לאפשר הפרדה בינו לבין החיילת לאחר הפרידה".
בהתאם להחלטת בית הדין הצבאי, פרטיו המזהים של החשוד אסורים בפרסום עד 28 בנובמבר 2021.

https://www.youtube.com/watch?v=vOkD6CCngj0 What a scary video.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אחרי שהם נפרדו ונפרדו רע, והוא מבטא מצוקה ורוצה לעזוב ומבקש לעזוב והיא כבר משמיצה אותו, אז הוא יעשה כזה דבר? החלילן 24.11.21 11:10 1
     איך אנחנו ממהרים לשפוט ולהתלהם לפי כותרות סנסציוניות בעיתון בלי שיודעים דבר על הנושא עצמו. אלפקה-מן 24.11.21 11:14 3
         חברי: שים לב שמשפיצי הזוהמה והתליינים שיוצאים עם קילשונים ולפידים וקובעים קביעות על בסיס ANTI-PC 24.11.21 13:14 26
             לא יודע. אני מזועזע מספיק מכך שסיפקו חיילות לפי דרישה של אסירים, ולו רק בשביל להסתכל עליהן אלפקה-מן 24.11.21 13:18 27
     נכון. יכול להיות שאשם או חף מפשע, אבל ללא ספק זה חיזוק לגרסתו חרובי 24.11.21 11:16 6
     הכל הגיוני. מעניין מה מצאו בטלפונים שלהם שזה מחזק את הראיות לאונס. קוראת ותיקה 24.11.21 12:10 24
  קראתי הכל ולא הבנתי איך התחזק החשד לאונס. להיפך פרופט 24.11.21 11:12 2
     אם הבנתי נכון הם טוענים שהשמירות יחידות, ולכן לכאורה הוא הלך לשם במיוחד בשביל זה. etayle 24.11.21 11:30 9
         בכתבה הזאת לא נאמר מי שמר יחידי ומי בא לשמירה, הוא שמר לבד והיא באה או ההפך... החלילן 24.11.21 11:33 11
  צה''ל: ''דוחים את הטענה לקשר בין שירות משותף לפגיעה על רקע מיני'' החולדה 24.11.21 11:15 4
     מעניין מיהם הגורמים בצה״ל עם התובנות ההפוכות: אלפקה-מן 24.11.21 11:18 7
         קבל עוד פנינה שלהם... ארץ 24.11.21 15:03 30
     באמת בדיחה עצובה LCH 24.11.21 12:09 22
  אז איך מכל זה התחזק החשד לאונס, איך? גולדברג 24.11.21 11:15 5
     יכולות להיות ראיות ועדויות שלא מוזכרות בכתבה שמחזקות את החשד. אנחנו לא יודעים. החלילן 24.11.21 11:34 12
  צה''ל מטומטם. יש אלף מקרים כאלה במסגרות מעורבות. הרומנטיקה כמקדמת חיילות (בשורוק). shabor 24.11.21 11:22 8
  אומר בזהירות, זה לא אונס לדעתי. ורד הרים 24.11.21 11:31 10
     +1 גולדברג 24.11.21 11:40 13
     חיים של גבר יהודי במדינה שווים לתחת. כל אחת יכולה להרוס חיים לגבר בשניה. Whereismymind 24.11.21 16:09 34
  שלישייה בצבא גנוטי 24.11.21 11:43 14
  בחצוצרות וקול שופר.. חיליק 24.11.21 11:49 15
  אני מאמין לגרסת החייל, מקווה שיזוכה אבי_85 24.11.21 11:51 16
  מה הקשר בין הכותרת לתוכן ? מדמחיסט 24.11.21 11:53 17
  לא פשוט יותר לא להגיע למצבים האלה לכתחילה? MechanicalMan 24.11.21 11:55 18
     לא מה פתאום... ארץ 24.11.21 15:04 31
  דוגמא קלאסית לתת-רמה אג'נדאית תעמולנית: galt 24.11.21 11:59 19
     ++ מדמחיסט 24.11.21 12:08 21
     בול LCH 24.11.21 12:10 23
  אין אפוטרופוס לעריות תנסו לגלגל כמה שתירצו כונן 24.11.21 12:00 20
  כמו כן בטח דוחה גם את הטענה לקשר בין מד''סניקיות למח''טים סקוטי 24.11.21 13:00 25
  אחלה קו הגנה... bear yogurt 24.11.21 13:47 28
  דווקא מתחזק החשד שמדובר בתלונת שווא - תלונת נקם - על רקע פרידה NH4NO3 24.11.21 13:55 29
  מעלה השערה menahem 24.11.21 15:43 32
  נקווה שהמקבילה הנוכחית של שולמית אלוני לא תגרום לחקיקה שתקבור גברים לעוד 40 שנה האינג'יניר 24.11.21 16:05 33
  מציע לחכות טרם חריצת דין. איש ונוב לו 24.11.21 16:56 35
  בין השורות משתמע שהיא ניצלה את המשמרת המשותפת כדי לפתות אותו - ואז לסגור עליו סופית. הפוך גוטה 24.11.21 17:04 36
     זה אפשרי שהיא תכננה נקמה שטנית, אחרי שכבר שנאה אותו פיתתה אותו לסקס ואחרי הסקס שרטה ופצעה את עצמה ואז החלילן 24.11.21 18:49 37
         גם אם קשה לפצח/להתיר את הפלונטר בין העדויות שלהם - עומדת לו חזקת החפות. הפוך גוטה 24.11.21 18:58 38

חבר מתאריך 4.8.18
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    11:10   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אחרי שהם נפרדו ונפרדו רע, והוא מבטא מצוקה ורוצה לעזוב ומבקש לעזוב והיא כבר משמיצה אותו, אז הוא יעשה כזה דבר?  
בתגובה להודעה מספר 0

"
לטענת הלוחם, בחודש שעבר, כ*שבועיים לפני האירוע שמייחס לו* אונס של החיילת, הוא כתב למפקד המחלקה שלו: "אני מרגיש שהחיילת מוציאה לי שם רע, פוגעת בחזות שלי, מספרת עליי דברים שבכלל לא קרו, שרק פוגעים בשם שלי ואני מבקש לעבור פלגה. לא בגלל שאני לא יכול להתמודד עם המצב. אני מרגיש שעשינו טעות איומה שהגענו שנינו לאותה פלגה. אני הגעתי לצבא על מנת לתרום ולתת ככל שביכולתי ואני מרגיש שזה בלתי אפשרי לעשות זאת במסגרת הנוכחית. בבקשה תעזור לי לצאת".

לפי גרסת הלוחם, גם אמו התריעה בפני הקצין הממונה עליו לנוכח המורכבות הרגישה שנוצרה והצורך המיידי להפריד בין השניים, אך ביחידה לא עשו זאת. "האם גם ביקשה ש-נ' ייצא לחודש וחצי בבקו"ם לעידוד מתגייסים לשרת ביחידה, וכל זאת כדי שהוא לא יהיה באותו מקום עם אותה חיילת", אמרו בסביבת הלוחם.
"
---------
הכל יכול להיות ואין להסתמך על כתבה בתקשורת אבל בכל זאת מוזר, אחרי שהם נפרדו ונפרדו רע, והוא מבטא מצוקה ורוצה לעזוב ומבקש לעזוב והיא כבר משמיצה אותו, אז הוא יעשה כזה דבר? הגיוני?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
אלפקה-מן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.20
8745 הודעות, 82 מדרגים, 152 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    11:14   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. איך אנחנו ממהרים לשפוט ולהתלהם לפי כותרות סנסציוניות בעיתון בלי שיודעים דבר על הנושא עצמו.  
בתגובה להודעה מספר 1

מספיק לראות את התגובות באשכול הראשון בנושא:

https://rotter.net/forum/scoops1/722275.shtml

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ANTI-PC לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.8.18
7184 הודעות, 116 מדרגים, 223 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    13:14   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. חברי: שים לב שמשפיצי הזוהמה והתליינים שיוצאים עם קילשונים ולפידים וקובעים קביעות על בסיס  
בתגובה להודעה מספר 3

תסריט שמגיע ממוחם ועולמם, לעולם לא נכנסים לדיווח שבו מתבררת האמת.

הכל מונחה אג'נדה
אלו לא כאלו שאיכפת להם מנשים אלא כאלו שונאים ונלחמים בגברים וסביב זה יסוב כל השיח שלהם.

כן, יש גם גברים שמישום מה לעולם לא ישפטו גבר לכף זכות ונלחמים בגבר ומבחינתם כל גבר הוא אנס ואלים רק חלקם עדיין לא עשו את זה אבל חייבים להקדים תרופה.
(ניתן להסיק מתגובותיהם)

שים לב איך הם יעלמו מדיווחים על אונס של קיהולות מסויימות ולא ינוחו לרגע כשמדובר באוכלוסיה אחרת.

אונס ורצח של נשים ערביות לא מעניין אותם הם רק צריכים אותן או יותר נכון את מספרם בסטטיסטיקה כדי לשפר עמדות ולהתקדם במלחמה נגד הגבר הלבן/הישראלי.

שים לב שתמיד יהיה אחד או שניים שיכתוב בהיגיון ושצריך להמתין וכו' באשכולות שאלו נמצאים וגם הם יחטפו נזיפות על חוסר האהדה שלהם "לאישה הנאנסת"(זו חלק מהסיבה שרבים אחרים לא כותבים אלא רק אחד או שניים בערך)

אז מדוע אותם לוחמים פמיניסטים זועמים לא שורצים ומשפריצים את מישנתם גם בדיווחים על אנס ורצח של נשים ערביות שבשמן הם משתמשים כנשק נגד הגבר?

חברי, הכל בסוף זו אג'נדה ודרך חיים.
כל אחד כותב על העולם איך שהוא חווה אותו וכך לפעמים כשאין לך את כל הפרטים המוח שלך עושה את ההשלמה בעצמו מהעולם המוכר לו.

יש לך אומץ להגן על סבא או אבא או גבר שאישה אמרה עליהם שהוא עשה משהו מיני לילד/לנכד שלו וכשצמאי הקרבת קורבנות האדם באמוק עם קילשונים ולפידים בוערים בידיים וקצף בשפתיים?

ומי שהיה לו אומץ להשאר שקול וחטף את כל הבזיונות של הלוחמים הפמיניסטים ובסוף הסתבר שהמעשה שאבא/הסבא מואשם בו בפדופיליה והכותב שאינו אוחז בלפיד וקילשון נחשב מגן פדופילים ו/או אנסים, זה כשהגבר חיבק את הילד ועשה לו סוס דיגידן או החליף לו טיטול ובכלל הכל נקמנות של האם ו/או האישה באותו גבר.
האם לפחות מהניק שהותקף על ידם הם מבקשים סליחה?

האם בפעם הבאה ינהגו אחרת?

הכל בסוף מסתכם באג'נדה והשקפת עולם.

*תגובה זו נכתבה באופן כללי על הפער בהשתתפות שבין דיווח של משפט לבין דיווח על התבררות האמת כהצבעה על האג'נדה כהגורמת לכאוס.

*אין בתגובה זו משום כוונת ביזוי ו/או לגופו ו/או של גולש ו/או לגופה גולשת כזה ו/או כזו אחר ו/או אחרת.

*אין בתגובה זו משום דיאגנוזה אישיותית מרחוק של גולשים ו/או גולשות כלשהם.

אלפקה-מן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.20
8745 הודעות, 82 מדרגים, 152 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    13:18   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. לא יודע. אני מזועזע מספיק מכך שסיפקו חיילות לפי דרישה של אסירים, ולו רק בשביל להסתכל עליהן  
בתגובה להודעה מספר 26

ולהתגרות מינית.
מצד שני - האפשרות האחרת היא או לא לשים חיילות במקומות כאלו (כשמן הסתם הן יהיו בכל מקרה אובייקט מיני בעיני האסירים), או שיקשרו את עיני האסירים באופן תמידי.
האם המזועזעים מצד מסויים (הבא נקרא לו ״ליבראלי״) ידרשו להוציא חיילות משירות בבתי כלא בטחוניים? אני בספק.

חרובי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.8.18
920 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    11:16   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. נכון. יכול להיות שאשם או חף מפשע, אבל ללא ספק זה חיזוק לגרסתו  
בתגובה להודעה מספר 1

קוראת ותיקה
חבר מתאריך 23.1.15
8968 הודעות
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    12:10   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. הכל הגיוני. מעניין מה מצאו בטלפונים שלהם שזה מחזק את הראיות לאונס.  
בתגובה להודעה מספר 1

פרופט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.5.17
5060 הודעות, 29 מדרגים, 57 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    11:12   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. קראתי הכל ולא הבנתי איך התחזק החשד לאונס. להיפך  
בתגובה להודעה מספר 0

etayle לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.12.13
16577 הודעות, 83 מדרגים, 160 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    11:30   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. אם הבנתי נכון הם טוענים שהשמירות יחידות, ולכן לכאורה הוא הלך לשם במיוחד בשביל זה.  
בתגובה להודעה מספר 2

לא יודע מה הדינמיקה של זה, אבל חייל שהולך לבצע אונס תוך כדי שמירה של מישהי, נשמע מוזר מאוד.

חבר מתאריך 4.8.18
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    11:33   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. בכתבה הזאת לא נאמר מי שמר יחידי ומי בא לשמירה, הוא שמר לבד והיא באה או ההפך...  
בתגובה להודעה מספר 9

החולדה
חבר מתאריך 13.5.21
384 הודעות
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    11:15   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. צה''ל: ''דוחים את הטענה לקשר בין שירות משותף לפגיעה על רקע מיני''  
בתגובה להודעה מספר 0

תמשיכו לדחות

אלפקה-מן
חבר מתאריך 2.4.20
8745 הודעות
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    11:18   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. מעניין מיהם הגורמים בצה״ל עם התובנות ההפוכות:  
בתגובה להודעה מספר 4

גורמים בצה"ל אמרו כי לא ניתן לאסור מערכות יחסים בין חייל לחיילת ביחידות קרביות סגורות.

ארץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.8.19
2722 הודעות, 50 מדרגים, 99 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    15:03   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. קבל עוד פנינה שלהם...  
בתגובה להודעה מספר 7

"דוחים את הטענה לקשר בין שירות משותף לפגיעה על רקע מיני"....
הם לא למדו שיש הורמונים של נער ונערה בני 18 לבד בלילה בשמירה?? מה חשבתם שהם יקראו ביחד תהילים???לך תנצח מלחמות עם צבא של בית זו&ת...

LCH לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.6.21
976 הודעות, 1 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    12:09   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. באמת בדיחה עצובה  
בתגובה להודעה מספר 4

גולדברג
חבר מתאריך 7.4.21
670 הודעות
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    11:15   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. אז איך מכל זה התחזק החשד לאונס, איך?  
בתגובה להודעה מספר 0

חבר מתאריך 4.8.18
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    11:34   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. יכולות להיות ראיות ועדויות שלא מוזכרות בכתבה שמחזקות את החשד. אנחנו לא יודעים.  
בתגובה להודעה מספר 5

הנקודה שלי היא שהארוע אמיתי או תלונת שווא, קשור לשירות משותף ביחידות שדה...

shabor לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.11.03
27251 הודעות, 163 מדרגים, 326 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    11:22   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. צה''ל מטומטם. יש אלף מקרים כאלה במסגרות מעורבות. הרומנטיקה כמקדמת חיילות (בשורוק).  
בתגובה להודעה מספר 0

צה"ל: "דוחים את הטענה לקשר בין שירות משותף לפגיעה על רקע מיני"

ורד הרים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.3.17
6999 הודעות, 41 מדרגים, 79 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    11:31   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. אומר בזהירות, זה לא אונס לדעתי.  
בתגובה להודעה מספר 0

בחור ובחורה בקשר, כולל קשר מיני, טענה של אונס אצל מי שחוזר שוב ושוב אל הצד השני לא מקובלת לדעתי. זה כבר לא סביר.

(מקרים חריגים כמו קטין וכדו' לא שייכים פה)

גולדברג
חבר מתאריך 7.4.21
670 הודעות
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    11:40   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. +1  
בתגובה להודעה מספר 10

Whereismymind לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.5.15
13445 הודעות, 136 מדרגים, 249 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    16:09   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. חיים של גבר יהודי במדינה שווים לתחת. כל אחת יכולה להרוס חיים לגבר בשניה.  
בתגובה להודעה מספר 10

גנוטי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.20
1001 הודעות, 22 מדרגים, 43 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    11:43   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. שלישייה בצבא  
בתגובה להודעה מספר 0

הוא ז**ן אותה
היא ז**ה אותו
ועכשיו הצבא יז**ן את שניהם.

חיליק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.4.18
3512 הודעות, 45 מדרגים, 25 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    11:49   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. בחצוצרות וקול שופר..  
בתגובה להודעה מספר 0

הנה עוד תפירת תיק ..
אהבה נכזבת ..
העיקר כולם קרעו את הקצין סתם

אבי_85 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
50959 הודעות, 159 מדרגים, 274 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    11:51   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. אני מאמין לגרסת החייל, מקווה שיזוכה  
בתגובה להודעה מספר 0

מדמחיסט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.11.18
9137 הודעות, 45 מדרגים, 74 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    11:53   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. מה הקשר בין הכותרת לתוכן ?  
בתגובה להודעה מספר 0

לפי התוכן הייתי אומר שהתחזק החשד ליחסי מין בהסכמה ועלילה של המתלוננת.

אם שבועיים לפני הוא התלונן שהיא עושה דברים נגדו כדי להוציא לו שם רע זו נורה אדומה בוהקת.

MechanicalMan לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.7.20
2446 הודעות, 22 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    11:55   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. לא פשוט יותר לא להגיע למצבים האלה לכתחילה?  
בתגובה להודעה מספר 0

אלה הפירות הבאושים של שירות משותף של בנים ובנות ביחד באותן פלוגות ומחלקות.

מהנדס (שמזהה) תהליכים

ארץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.8.19
2722 הודעות, 50 מדרגים, 99 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    15:04   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. לא מה פתאום...  
בתגובה להודעה מספר 18

בצהל "דוחים את הטענה לקשר בין שירות משותף לפגיעה על רקע מיני"...

galt לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
85577 הודעות, 304 מדרגים, 393 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    11:59   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. דוגמא קלאסית לתת-רמה אג'נדאית תעמולנית:  
בתגובה להודעה מספר 0

צה"ל: "דוחים את הטענה לקשר בין שירות משותף לפגיעה על רקע מיני"

בוודאי שכל הקשר שבעולם בין המקרה הזה לבין השירות המשותף. זה לא אומר שהשירות המשותף לא טוב. זה אומר שאינו חף מרע באופן מוחלט.

אין קשר בין ההרוגים בתאונות הדרכים לבין המכוניות. שום קשר. גם אם חלילה מכונית דורסת אדם אין קשר.. זה בעצם מה שאומרת התת-רמה של צה"ל..

מדמחיסט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.11.18
9137 הודעות, 45 מדרגים, 74 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    12:08   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. ++  
בתגובה להודעה מספר 19

LCH לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.6.21
976 הודעות, 1 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    12:10   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. בול  
בתגובה להודעה מספר 19

כונן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.5.12
23052 הודעות, 132 מדרגים, 260 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    12:00   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. אין אפוטרופוס לעריות תנסו לגלגל כמה שתירצו  
בתגובה להודעה מספר 0

צה"ל: "דוחים את הטענה לקשר בין שירות משותף לפגיעה על רקע מיני

"אדם שלא היה שמאלני בצעירותו הוא חסר לב, אדם שלא הפך לימני עם השנים הוא חסר מוח"

סקוטי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.7.17
6842 הודעות, 58 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    13:00   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. כמו כן בטח דוחה גם את הטענה לקשר בין מד''סניקיות למח''טים  
בתגובה להודעה מספר 0

ומה לגבי סרסור חיילות למחבלים? גם לזה אין קשר.

צה"ל דוחה מכול וכול את הטענה לקשר בין שירות משותף לפגיעה על רקע מיני

bear yogurt
חבר מתאריך 11.11.14
3436 הודעות, 22 מדרגים, מינוס 3 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    13:47   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. אחלה קו הגנה...  
בתגובה להודעה מספר 0

היא עצבנה אותי אז אנסתי

NH4NO3
חבר מתאריך 27.5.21
247 הודעות
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    13:55   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. דווקא מתחזק החשד שמדובר בתלונת שווא - תלונת נקם - על רקע פרידה  
בתגובה להודעה מספר 0

"הגישה שלי היא זכויות נשים" (ב. סלע) | "הגישה שלי היא כנות" (ב. נפתלי)

menahem לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
10283 הודעות, 49 מדרגים, 89 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    15:43   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. מעלה השערה  
בתגובה להודעה מספר 0

היא הייתה איתו בפעם האחרונה בשביל שיהיה לה סיפור להעליל עליו אחר כך.

לפי הכתבה דווקא לא נשמע אונס, מחכה לתגובה של הזאת מהאשכול הראשון שישר תלתה את החייל כשעוד שום דבר לא התברר.

שירות משותף... אין מה לצפות

האינג'יניר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.7.14
35860 הודעות, 157 מדרגים, 310 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    16:05   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. נקווה שהמקבילה הנוכחית של שולמית אלוני לא תגרום לחקיקה שתקבור גברים לעוד 40 שנה  
בתגובה להודעה מספר 0

בשנת 1978 הואשם האלוף ברקאי בניסיון אונס חיילת שהייתה תחת פיקודו. הוא הועמד למשפט צבאי בפני הרכב שכלל את האלוף חיים הרצוג, ואת השופטים שלמה לוין ויעקב קדמי שקבלו דרגות ייצוג של אלוף לצורך המשפט. את התביעה ייצגו התובעים הצבאיים הראשיים, שבתי לוי ואמנון סטרשנוב. בנובמבר 1978, הושעה מתפקידו כמפקד חיל הים עד קיום משפטו. המשפט התנהל בדלתיים סגורות תוך שימוש בסעיף הגנה על ביטחון המדינה, והעיתונות דיווחה מדי יום על העדים שהגיעו להעיד במשפט. בפסק הדין, שניתן בינואר 1979, זוכה ברקאי מכל סעיפי האישום. השופטים קבעו כי אף שהם מאמינים לגרסתה הבסיסית של החיילת שברקאי תקף אותה וניסה לאנוס אותה, הם אינם יכולים להרשיעו, הואיל ובאותה עת נדרשה על פי הפסיקה ראיה מסייעת לכך שברקאי הוא שתקף את החיילת, לצורך הרשעה באונס. השופטים דחו כבלתי מהימנה את גרסתו המכחישה מכל וכל של הנאשם.

לאחר המשפט הודח ברקאי על ידי שר הביטחון עזר ויצמן מהפיקוד על חיל הים, ופרש מצה"ל בשנת 1979. שר הביטחון עזר ויצמן לא קיבל את המלצותיו של ברקאי באשר למועמד הראוי להחליפו. והודיע כי יתמוך במועמד שימליץ הרמטכ"ל. הרמטכ"ל רפאל איתן העדיף לתפקיד מפקד החיל את זאב אלמוג אותו הכיר מתקופת מלחמת ההתשה.

בעקבות זיכויו של ברקאי יזמה חברת הכנסת שולמית אלוני, שסייעה למתלוננת, תיקון לחוק שביטל את החובה בהצגת ראייה נוספת בתיקי אונס.

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%99%D7%9B%D7%90%D7%9C_%D7%91%D7%A8%D7%A7%D7%90%D7%99

איש ונוב לו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.9.18
8897 הודעות, 68 מדרגים, 74 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    16:56   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. מציע לחכות טרם חריצת דין.  
בתגובה להודעה מספר 0

הדברים שהוא אומר נשמעים על פניו מאוד הגיונים, אך מוקדם מכדי לדעת מהי האמת.

הפוך גוטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.16
26841 הודעות, 237 מדרגים, 457 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    17:04   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. בין השורות משתמע שהיא ניצלה את המשמרת המשותפת כדי לפתות אותו - ואז לסגור עליו סופית.  
בתגובה להודעה מספר 0

היא יותר מניפולטיבית? או שהוא יותר אגרסיבי?
נראה שהוא הצד החלש וזה שהרגיש מצוקה לאחר הפרידה.

חבר מתאריך 4.8.18
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    18:49   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. זה אפשרי שהיא תכננה נקמה שטנית, אחרי שכבר שנאה אותו פיתתה אותו לסקס ואחרי הסקס שרטה ופצעה את עצמה ואז  
בתגובה להודעה מספר 36

ביקשה מחברות שיעידו שניגשה אליהן בוכה ואמרה שנאנסה. זו הנקמה וזה כמעט מושלם כי שריטות+ חברות מעידות שסיפרה להן בוכה על המקרה מיד אחרי המקרה זה הרשעה בטוחה. זה בדיוק מה שבתי המשפט מבקשים כ"דבר מה נוסף" לעדות המתלוננת כדי להשתכנע ולהרשיע. אני לא אומר שזה מה שהיה אבל זה אפשרי. ואם זה ככה, לא נראה שהמשטרה תהיה מסוגלת לפצח את הקנוניה הזאת. אבוד לו. מסכן.

הפוך גוטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.16
26841 הודעות, 237 מדרגים, 457 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בכסלו תשפ''ב    18:58   24.11.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. גם אם קשה לפצח/להתיר את הפלונטר בין העדויות שלהם - עומדת לו חזקת החפות.  
בתגובה להודעה מספר 37

כמו שכרגע עומדת לה חזקת החפות שלא תפרה לו תיק מזעזע.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות