גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #729413 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 729413        
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
32785 הודעות, 213 מדרגים, 372 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    00:28   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

'מצאתי את עצמי על הרצפה, עם ראש פתוח, הכל מלא דם' שנתיים עברו מאז הלילה בו יגאל שילון נפל ואיבד את היכולת לזוז  

כבר שנתיים, מי שהיה במאי, עורך ומנחה מהגדולים בטלוויזיה, אמן משחקי המילים ומלך המתיחות, הפסיק להחזיר טלפונים ולא נראה בשום מקום.

באוגוסט 2019 מעד שילון בביתו, נפל על הרצפה וסבל מפגיעת ראש קשה שגרמה לו לשיתוק מסיבי, אובדן כליל של התנועה בגוף - מאז הוא החליט להסתתר.

סביבתו הקרובה שמרה בקנאות על הפרטיות ועל הסוד שלו, והקדישה את כל כולה להחלמה ושיקום.

שילון היה צריך ללמוד את הכל מהתחלה, ובמאמץ לא הגיוני הוא נלחם על חייו בחזרה. אבל לצד כשלונו של הגוף הרוח השילונית לא נעלמה.

לאחר שנתיים של מאבק צלצל שילון לארז טל: "אני רוצה שתעשה עליי סרט. נפלתי, אני משותק". הם נפגשו לראשונה במרץ 2021, כמעט שנתיים אחרי הנפילה ששינתה את חייו.

הערב בסרט "מה קרה ליגאל שילון?" השניים סיפרו יחד את סיפורו.

מה שלומך יגאל?
"הכי הרבה שאני יכול זה ללחוץ לך את היד ככה".

איך הגענו עד הלום? אמרת לי בטלפון שנפלת.

"בלילה שבו ברצלונה ניצחה 5-2, אכלתי ותקעתי, הרגשתי שאני מגזים. קמתי להשתין, הלכתי לדלת ומעדתי, מצאתי את עצמי בום על הרצפה בפינה, עם ראש פתוח, הכל מלא דם.

התחבאתי, נורא התביישתי. בבית החולים קנו לי כובע כדי שאוכל להסתובב שם שלא יזהו אותי. התביישתי. לא רציתי שאנשים ירכלו עלי".

שילון בבית החולים איכלוב לאחר הנפילה | צילום: מתוך "מה קרה ליגאל שילון?", קשת 12

הבה שילון, בת זוגתו, לא תוכל לשכוח את הרגע בו מצאה את בעלה על הרצפה. "בסביבות 3 בלילה, אני יוצאת מהחדר ורואה את יגאל שרוע על שלולית דם ענקית.

חשבתי שאני הולכת למות. נתתי צרחה 'יגאל, מה המספר של שחל?'. הייתי בטוחה שהוא מת, ואז הוא מדקלם לי את המספר מהשלולית".

מיכל שילון, ביתם הצעירה של זהבה ויגאל, מתגוררת איתם בבית והוזעקה מיד. "אמא שלי התקשרה, ואמרה תרדי. כשהגעתי למדרגה האחרונה ראיתי את הראש מבצבץ מהמסדרון, והרבה דם.

שאלתי אותו 'אתה יכול להזיז את הרגל?' ולא זזה הרגל. הגיע אמבולנס והגענו לבית החולים. סיימו את הניתוח ואמרו הניתוח עבר בהצלחה אבל - אין שיפור.

היום אני רואה שיפורים קטנים, אבל לקום ללכת? אנחנו לא מצפים".

אחרי אשפוז ממושך וטיפול בבית החולים איכילוב, שילון עבר למרכז הרפואי רעות, שם התחיל את מסע השיקום.

הוא נאלץ ללמוד לעשות כמעט הכל מהתחלה. הוא מספר על הצוות המדהים והמיוחד שליווה אותו בכל רגע ולימד אותו להסתגל למצב החדש.
את רגעי השיקום, קשים ככל שיהיו, הוא תיעד בלי הפסקה בעזרת משפחתו.

"אני לצערי הרב כמו שאתם רואים נמצא במצב תחתוני ביותר. אני בתחת, נפלתי, תרתי משמע", הוא מספר למצלמה ביום הראשון לשיקום.

"אני לא יכול כמעט לזוז. המוח שלי עובד יותר מידי, הידיים עובדות קצת, נותנות סיבה לתקווה. גם כפות הרגליים זזות.

היום הוציאו לי את התפרים, נפלתי על הפרצוף ונראיתי כמו פרנקנשטיין אחרי שפתחו לו את הגולגולת.
חטפתי הלם, אני בדרך לצאת ממנו. אני מקווה שכל יום אוכל לספר לכם על עוד התקדמות קלה".

כדי לעבור מהמיטה לכיסא, שילון נאלץ להיעזר במנוף מיוחד, חוויה לא פשוטה עבורו.

אבל גם ברגע הזה הוא דואג שמצלמה תתעד אותו והוא משתף בתחושות: "אם לא ידעתם איך אני עובר מהמיטה לכיסא, אז הנה משהו שאף אחד לא ידע - מרימים אותי כמו מנופי אבי, מנופים שמרימים בן אדם עד 200 קילו, אני פחות מ-200 אני ירדת מ-100.

אני תלוי באוויר כמו חתיכת אידיוט".

במהלך השיקום במרכז הרפואי רעות | צילום: מתוך "מה קרה ליגאל שילון?", קשת 12

בוקר שלישי בשיקום.
"התחלתי לפתח תאוריה שאני נמצא על שביל של אופניים. אני רואה הכל, אבל אני בצד. אני מחוץ למעגל החיים הנורמאלי.

אני על שביל האופניים והחלום שלי זה לחזור לכביש הראשי ולסוע כמו מלך, ולהרגיש כמו מלך".

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

חודש בשיקום.

שילון מתחיל ללמוד איך להשתמש בכלי ההתניידות שמעתה ייעזר בו לכל דבר – כיסא הגלגלים. באמצעות המטפלים בשיקום הוא למד את הטכניקה, התאמן ותרגל את השימוש בו.

כיום, הוא מתנייד רק באמצעותו, ומה שבהתחלה נראה כבלתי אפשרי הפך כעת לשגרה שלו.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

חמישה שבועות מהנפילה.

"ערב ראש השנה, משפחתי היקרה עם הנכדים המקסימים הגיעו לעשות את ארוחת החג כאן. בשנה הבאה נחגוג את זה בבית. אני מקווה ואני גם קצת אופטימי להאמין, אז שתהיה לנו שנה הרבה יותר מוצלחת".

את הפעם הראשונה בה ניסה לשתות הוא תיאר כאירוע מפחיד.

אבל גם שם, המצלמה תיעדה והייתה כדי לתפוס את אותו הרגע: "אני מחזיק כוס קולה, פעם ראשונה.

יכול להיות שאני הולך להרטיב את עצמי", הוא שיתף רגע לפני הניסיון שזכה להצלחה.

כל התקדמות קטנה כמו זאת הייתה מלווה בשמחה אדירה שלו ושל המשפחה שלאורך כל התהליך לא עזבה אותו לשנייה, וזה אולי סוד הקסם של השיקום שלו.

"חטפתי הלם, אני בדרך לצאת ממנו" | צילום: מתוך "מה קרה ליגאל שילון?", קשת 12

אבל התהליך שהתחיל בבית החולים השיקומי רעות נמשך עד היום. בסלון הביתי של המשפחה אפשר לראות את ההתאמות שנעשו בשביל ששילון ירגיש בבית.

כשהוא יושב מול ארז, על הכורסא שמתאימה למצבו, עם המנוף שמוסתר בצד, הוא חוזר אחורה אל הרגעים בהם לא ידע לאילו ממדים הפציעה עתידה להוביל.

במרכז הרפואי רעות זה היה רגע שהבנת שאתה משותק?

"עדיין לא הבנתי שאני משותק, כי אמרו שזה אמור להשתפר, אמרו לי 'תלך לפיזיותרפיה ושם ישפרו לך את החיים'.

זה אולי ישמע לך מצחיק אבל אני מתגעגע לימים של השיקום ברעות כי באמת פגשתי שם אנשים מופלאים, צוות נהדר.

מהר מאוד הבנו שזה מחזק את היד עם כל מיני תרגילים, ואז הגעתי לטיפול בדבש שזה משהו חדשני, מורחים עליך דבש.
תוך שבוע, נס רפואי יקרה, שיפור קצת, אבל לא הרבה".

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

עכשיו אתה יכול להזיז את היד.

"את יד ימין אני יכול להזיז, את שמאל קצת להרים. באצבעות אני יכול בערך לעשות אגרוף אבל לא ממש, אני יכול לגעת ככה (נוגע באצבעות), יכול לגרד פה (בראש).

עוזרים לי, אני יודע. שמח זה לא".

מה שקרה לשילון היה שינוי פתאומי וקיצוני בחיים, ללא שום הכנה מוקדמת, וגם התמודדות נפשית עם המצב החדש היא חלק בלתי נפרד מהסיפור.

"אחד הדברים המדהימים, זה שבכל פגישה עם גורם רפואי אמרו 'פסיכולוגית כבר פגשת'? באיזה מקום ברור להם שאני קצת דיכאוני, אובדני, המתת חסד, אני לא יודע מה.

אבל אני לא. יש רגעים בלילה שכואב לי ואני מחכה שיבוא הבוקר, אבל דיכאון? ממש לא".

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

"מהכתפיים, הרגליים והידיים, אני לא זז. מיטב הרופאים לא הגיעו לתשובות"

חודשיים עברו מהפגישה הראשונה בין שילון לארז. אפשר להבחין בהשתפרות הקלה במצבו אבל הכאבים עצמם לא מרפים.

בשביל להעביר את היום הוא חייב לקחת כדורים ותרופות שיעזרו לו להתמודד עם העצימות שלהם, אבל גם התרופות, לא מספיקות בשביל להעניק לו חיים רגילים.

"כואב לי יותר, המון, כל הזמן. לחם חוקי הוא הכאבים. כל סוגי הכאבים, מהכתפיים, הידיים והרגליים.

אני לא זז. הבוקר לקחתי משככי כאבים מראש. אני מקבל המון כדורים והם לא ממש משככים. אנחנו לא הולכים בכיוונים טובים".

= = = = = = = = = = = = = = = = = == = = = = =

אתה מרגיש את הגוף ולא יכול להזיז אותו.

"נכון, אחת הבעיות המרכזיות שאני לא יכול לנער את עצמי. בן אדם נורמאלי יושב ומזיז את התחת ימינה שמאלה, משהו.

אני לא יכול, אז צריך לכופף אותי קדימה, להשכיב אותי אחורה. אני משנה תנוחות הרבה".

בעזרתה הגדולה של משפחתו, שילון מנסה לחזור למסלול.

יש עוד הרבה עבודה, אבל בכל יום יש שיפור קטן, יש עוד משהו שאפשר להתגאות בו בדרך. אייל, הבן שלו, משתף על התהליך שעבר לצידו בתקופה הזאת: "אני עיוור לנכות שלו.

הייתי איתו בפסגה בפספוסים, והייתי איתו גם על הרצפה באיכילוב, ישנתי עשרה ימים על שק שינה ליד המיטה שלו. כשהורידו אותו פעם ראשונה מהמיטה הוא בקושי החזיק את הכיסא.

ראיתי אותו גם ברעות כשאין כלום ואין רייטינג ואף אחד לא מתעניין ואתה לבד, ואתה איתו".

לבד לכיסא הגלגלים, המנוף והתרופות, אל מערך השיקום של שילון הצטרף גם מייקל קיאביאב, המטפל הסיעודי.

מהר מאוד הוא הפך לחלק מרכזי בחייו. הוא האדם שעוזר לו בכל פעולה ונמצא איתו גם כשהוא בתחתית, והקשר המיוחד שנרקם ביניהם הוא אחת המתנות שלו מהמצב החדש.

החיבור הזה עם מייקל, זה משהו שלא תיארת לעצמך שיכול לקרות.

"בחיים לא, לא תיארתי לעצמי שיהיה לי עוזר סיעודי. אבל כזה קשר טוב עם בן אדם בערוב שנותיי זה מדהים".

טכנית, הוא הכי קרוב אליך היום.

"נכון, אני לא יודע אם הוא אוהב אותי אבל יש לי סימפטיה מאוד גדולה אליו".

היום, שילון מנסה לחזור לשגרה ככל הניתן. הוא מנסה למצוא את האיזון בתוך המציאות המורכבת אליה נקלע, ושם למייקל יש תפקיד גדול.

מידי בוקר הוא לוקח אותו להתאווררות בחנייה של הבית. "זה אחד ממקומות הבילוי האהובים עליי", הוא מספר בחיוך.

מה אתה אוהב לעשות כאן?

"הסיגר. המקום היחידי שאף אחד לא צועק עליי 'אל תעשן'. אבל זה טקס, זה לא פשוט, דיי מסובך. מצמידים לי את האצבעות (שמים מסקנטייפ ביניהן).

ברעות מצאו את הפטנט, בקושי יכולתי להרים את האצבעות ולא מצאתי את הפה, וזה היה מאוד מסוכן, אבל מיכל עזרה לי.

כשאני השתחררתי מבית החולים, סבלתי מאוד כמו היום מכאבים עזים והרופא אמר 'מה שאני יכול להציע לך זה קבנאיס רפואי'.

אז זה הקנאביס הרפואי שלי, זה מהצומח, לא מכניסים את זה לריאות, וזה משכך כאבים. זה מטשטש קצת, אז מה, לא תאשרו למסכן שכואב לו מעט לעשן?"

לפני הנפילה עישנת בלי הפסקה.

"זה הסמל המסחרי שלי. אתה יודע היו מתיחות שהתפוצצו כי אמרו 'הריח של הסיגר, בטח יש פה מתיחה'".

"אני בא לספר שבשיא החרא – יש גם חיים"

שילון לא רוצה שיגידו עליו כמה הוא מסכן, שלא ירחמו עליו. הוא יודע שהוא במקום הכי קשה שהיה בו בחיים, הוא חיי עם המציאות הזאת מידי יום.

הוא איבד את התפקוד הפיזי, אבל ההומור והשנינות עדיין שם. יותר מהכל, הוא רוצה שיזכרו את הדברים שהוא עשה בטלוויזיה, את הקריירה שלו ואת מה שיש לו עוד לתרום, גם עכשיו.

"אני כבר שנה וחצי לא בכיף. מצד שני אני מרגיש שאני חי - ממש חי. רואה כדורגל, צורח, רואה סדרות. אבל אני מת, הגוף שלי בעצם מת.

אני לא הולך, אני עולה למיטה עם מנוף, יורד מהמיטה עם מנוף. אני לא יודע אם להגיד את המשפט הזה, אין לי אומץ להגיד אותו, אבל, לא הייתי שנה וחצי בשירותים".

אז מה, אתה קם בבוקר ועובר לכיסא?

"יש לי כיסא גלגלים, שגם מתחת לבית אני לא מעז לצאת לשכונה אפילו.

'אז אתה מוכן שמיליון איש יראו אותך בטלוויזיה ובשכונה אתה מתבייש?' אני לא בא למכור בולשיט, אני בא לספר שבשיא החרא – יש גם חיים".

מה אתה מאחל לעצמך?

"מהיום שאני זוכר את עצמי אני מצלם הכל ושומר הכל. להחיות ארכיון שהוא בעצם קפסולת זמן של שנות השישים והשביעים של ישראל של פעם, הבוהמה של פעם, זה חלום שלי.

אבל הדבר שכרגע עובר לי בראש זה לשרוד ולחיות, ולראות את הסרט שאתה עושה עליי בשידור. את האמת שאני לא בטוח שאגיע לזה".

אמרת על עצמך "אני בן אדם מת עם מוח".

"התפקוד הגופני שלי הוא כמעט אפס. אבל בתשבצי היגיון אין עליי היום.

הייתי טוב עכשיו אני אלוף. ואז גיליתי שבאמצעות גב כף היד אפשר לגולל את האייפד ולעשות תשבץ".

מה הכי היית רוצה?

"לעבוד. עבודה משמחת אותי, אני נורא אוהב לערוך, לצלם. היום פיזית אני לא יכול לעשות את זה, אבל לשבת מטר אחורה ישמח אותי מאוד.

גם בשנתיים האחרונות הייתי מאחורי הקלעים מאוד מעורב, גם בבית החולים".

אולי בעצם את המתיחה הכי גדולה של חייך אתה בעצם מצלם ברגע זה, נכון? הרי אתה בסוף תקום ותגיד לי "אההה פספסת"

"כמה אתה רוצה שאני אשלם לך עבור זה? אבל אתה יודע מה, זה גאוני".

יאללה קום.

"אני לא יודע אם אני אקום, אבל היו לי המון פספוסים בחיים שלי, ואחד הפספוסים הכי גדולים שלי זה לפני שנתיים איך לא החזקתי נכון את המשקוף ונפלתי. זה הפספוס הכי גדול".

https://www.mako.co.il/news-entertainment/2022_q1/Article-031363b7f488e71027.htm?utm_source=Twitter&utm_medium=NewsChannelPost&partne=rNewsChannelTwitter

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  רפואה שלמה לאיש הבידור מספר 1 במאה שעברה. rocsteady 24.01.22 00:32 1
     מצטרף. האיש גדול מהחיים...:) רוני53 24.01.22 06:35 22
     מצטרף. רחמנות. רפואה שלמה. Ofer H 24.01.22 07:23 30
  רפואה שלמה המקור 24.01.22 00:33 2
  מאחל לו המון בריאות. לא אהבתי את הבילד אפ שעשו לפני כאילו יצא איזה סרט חדש לאקרנים. Jam_session 24.01.22 00:48 3
  האיש והאגדה נאמבר וואן מזכיר לי כמה הפשטות של פעם מנצחת Mr_Black 24.01.22 00:54 4
  כואב עליו כאב גדול הדוד מאשדוד 24.01.22 01:00 5
  רפואה שלימה מגדל אור 24.01.22 01:01 6
  סרט מצויין קייזר סוזה 24.01.22 01:03 7
     עשוי גרוע עם פרומו רדוד ומראיין שלא רוצה להיות שם Dover 24.01.22 01:28 9
         רענן שקד אתה לא קייזר סוזה 24.01.22 02:54 12
     +1 רוני53 24.01.22 06:35 23
  איזה חיים סיוט שלא נדע. מאחל לו רפואה שלמה במהרה. ישראלצ'יק 24.01.22 01:06 8
  רפואה שלמה ומהירה! me אני 24.01.22 01:29 10
  שיקום מהיר ורפואה שלמה KobyBD 24.01.22 01:37 11
  רפואה שלמה מן השמיים Baznoded 24.01.22 03:33 13
  תהנו מכל רגע תלאביביבדם 24.01.22 04:53 14
     + Omnicorn 24.01.22 07:27 31
  המון בריאות !! protos 24.01.22 05:12 15
  רפואה שלמה. ביריון 24.01.22 05:16 16
     השאלה האם כולנו מבינים שיש סוף לחומר ומה עושים בשביל הרוח לעולם הנצח! תצפית 24.01.22 06:18 17
  הסרט מעורר השראה. ארז טל ויגאל שילון עשו זאת שוב!...:) רוני53 24.01.22 06:26 18
  ממליץ ליגאל שילון ליצור קשר עם מוריס בן מיור וקובי פרג'. הם האנשים המתאימים לטפל בארכיון הוידאו שלו...:) רוני53 24.01.22 06:33 19
     לא יהיה סרט משהו פרדוקס 24.01.22 07:29 32
         למה? בגלל האובייקט או בגלל היוצרים המוצעים? :) רוני53 24.01.22 07:39 33
  לא יודע... Spike 24.01.22 06:34 20
  מתיחה של אלוקים.. כואב הלב עליו יחצניק 24.01.22 06:35 21
  רפואה שלמה לאיש יקר ששימח כל כך הרבה אנשים החולדה 24.01.22 06:43 24
  רפואה שלמה i_lan 24.01.22 06:54 25
  רפואה שלמה! כמה שאנחנו קטנים… כל כתם 24.01.22 07:03 26
     לגמרי שוקולד לבן 24.01.22 07:22 29
  עבר טראומה נוראית. רק בריאות. ש-עצמון 24.01.22 07:08 27
  נשבר הלב הסיפור שלו שוקולד לבן 24.01.22 07:21 28
  זה מזכיר לי את המשחק שהוא שיחק איתי: אלמר 24.01.22 07:39 34
  רפואה שלמה. ראיתי את הסרט אתמול אניהיא 24.01.22 07:46 35
     זה היה אירוע מוחי פריווילגית 24.01.22 08:16 40
         זה נאמר? אולי פספסתי אניהיא 24.01.22 08:43 43
             לא נאמר. הייתי צריכה לסייג, מסקנה שלי. פריווילגית 24.01.22 09:03 45
                 לא חושב. מחד, שילון סיפר שנתקל במשקוף...:) רוני53 24.01.22 09:06 46
                     הבן מספר שנפל על הפנים מה שגרם לפתיחה של הראש pilot 24.01.22 09:19 47
                         לא רופאה, רק תוהה. נפילה על הפנים ופתיחת הראש יכולה לגרום עד כדי כך לשיתוק? אסתריקה 24.01.22 09:25 48
                             גם אני לא רופא pilot 24.01.22 09:26 49
  יש קישור לצפיה בלי פרסומות חצי מהזמן? יחצניק 24.01.22 07:48 36
  רפו'ש! ומילה טובה לכל העוסקים במקצועות השיקום: טיפוסים מיוחדים, שעושים כל כך הרבה טוב ומשנים חיים של הרבה יותר ilanka 24.01.22 07:52 37
  אחים של בולפסון שיותר כשרים משווארמה עז בולפסון 24.01.22 07:55 38
     שוב אתה צודק אח שלי היקר כמו חבילת צלחות חד''פ באושר עד אלי-רן 24.01.22 08:10 39
         בסופר פארם.... shabor 24.01.22 08:24 42
  רפואה שלימה. קשה לי עם השפה שלו... אבל אולי זה רק אני. shabor 24.01.22 08:23 41
  איש יקר! רפואה שלימה, אמן! אבי_85 24.01.22 08:46 44
  מסתייג מהאמירות שלו (דוחות בעיניי). שתהיה לו רפואה שלימה. gandalf 24.01.22 09:33 50

rocsteady לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.10.18
15214 הודעות, 67 מדרגים, 114 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    00:32   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. רפואה שלמה לאיש הבידור מספר 1 במאה שעברה.  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
רוני53 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.5.18
16228 הודעות, 101 מדרגים, 164 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    06:35   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. מצטרף. האיש גדול מהחיים...:)  
בתגובה להודעה מספר 1

הצופה אינו נופל ברוחו, ובצר לו מצטחק... "ואת קרתגו צריך להרוס" (קאטו הזקן)

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Ofer H
חבר מתאריך 9.8.18
35941 הודעות
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    07:23   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. מצטרף. רחמנות. רפואה שלמה.  
בתגובה להודעה מספר 1

המקור
חבר מתאריך 19.2.09
58003 הודעות
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    00:33   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. רפואה שלמה  
בתגובה להודעה מספר 0

Jam_session לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.11.18
5807 הודעות, 56 מדרגים, 41 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    00:48   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. מאחל לו המון בריאות. לא אהבתי את הבילד אפ שעשו לפני כאילו יצא איזה סרט חדש לאקרנים.  
בתגובה להודעה מספר 0

Mr_Black לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.2.18
14216 הודעות, 88 מדרגים, 165 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    00:54   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. האיש והאגדה נאמבר וואן מזכיר לי כמה הפשטות של פעם מנצחת  
בתגובה להודעה מספר 0

הדוד מאשדוד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.5.21
1505 הודעות, 20 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    01:00   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. כואב עליו כאב גדול  
בתגובה להודעה מספר 0

אחת הדמויות האהובות עליי והנוסטלגיות שתמיד יזכרו בליבי לטובה

מגדל אור
חבר מתאריך 1.12.21
87 הודעות
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    01:01   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. רפואה שלימה  
בתגובה להודעה מספר 0

קייזר סוזה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.4.18
4113 הודעות, 42 מדרגים, 67 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    01:03   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. סרט מצויין  
בתגובה להודעה מספר 0

באמת לא עצוב
אהבתי
רק בריאות

Dover לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.11.20
1497 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    01:28   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. עשוי גרוע עם פרומו רדוד ומראיין שלא רוצה להיות שם  
בתגובה להודעה מספר 7

היו כל כך הרבה קטעים מביכים כמו חנן בן ארי ודן שילון.
כנראה שזו פריוילגיה שיש לאנשים מסויימים לתפוס זמן מסך על הסיפור שלהם בזמן שאחרים שקופים.
מייצג תקופה של טלויזיה נמוכה ורדודה. כנראה שהגמילה מהאגו זה רק אחרי מאה ועשרים.
רק בריאות ושלא יסבול כאבים.

קייזר סוזה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.4.18
4113 הודעות, 42 מדרגים, 67 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    02:54   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. רענן שקד אתה לא  
בתגובה להודעה מספר 9

חבר מתאריך 8.5.18
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. +1  
בתגובה להודעה מספר 7

ישראלצ'יק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
15348 הודעות, 85 מדרגים, 146 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    01:06   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. איזה חיים סיוט שלא נדע. מאחל לו רפואה שלמה במהרה.  
בתגובה להודעה מספר 0

אגב מעניין מה יהיה עכשיו עם החיקויים של זרחוביץ ברדיו. מן הסתם לא לעניין יותר. אפשר לומר שזרחוביץ עזר לשמור אותו בתודעה של הציבור כל השנים.

ביבי בסירובו לזוז הצידה -הרס את גוש הימין!~~מאות קבוצות לחץ מקמבנות תקציבים אבל רק החרדים הם "הבעיה"

me אני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.12
32507 הודעות, 414 מדרגים, 825 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    01:29   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. רפואה שלמה ומהירה!  
בתגובה להודעה מספר 0

ואם נחרבנו ונחרב העולם עמנו ע"י שנאת חנם,נשוב להבנות והעולם עמנו יבנה ע"י אהבת חנם

KobyBD לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.9.10
9365 הודעות, 48 מדרגים, 91 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    01:37   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. שיקום מהיר ורפואה שלמה  
בתגובה להודעה מספר 0

Baznoded לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
19801 הודעות, 89 מדרגים, 174 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    03:33   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. רפואה שלמה מן השמיים  
בתגובה להודעה מספר 0

תלאביביבדם
חבר מתאריך 20.1.22
53 הודעות
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    04:53   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. תהנו מכל רגע  
בתגובה להודעה מספר 0

שום דבר לא מובן מאליו.

יום אחד אתה למעלה ויום אחר אתה בתחתית

החלמה מהירה לשילון

Omnicorn
חבר מתאריך 28.12.21
39 הודעות
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    07:27   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. +  
בתגובה להודעה מספר 14

protos לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.8.18
4601 הודעות, 26 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    05:12   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. המון בריאות !!  
בתגובה להודעה מספר 0

ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
87285 הודעות, 350 מדרגים, 575 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    05:16   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. רפואה שלמה.  
בתגובה להודעה מספר 0

איך מה שקרה לפני שנתיים הוא סקופ היום❓

תצפית
חבר מתאריך 3.11.21
199 הודעות
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    06:18   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. השאלה האם כולנו מבינים שיש סוף לחומר ומה עושים בשביל הרוח לעולם הנצח!  
בתגובה להודעה מספר 16

??

רוני53
חבר מתאריך 8.5.18
16228 הודעות
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    06:26   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. הסרט מעורר השראה. ארז טל ויגאל שילון עשו זאת שוב!...:)  
בתגובה להודעה מספר 0

צפיתי בו אתמול. יגאל שילון פשוט גדול מהחיים!

מאחל לו בריאות טובה, אריכות ימים עד 120, ושימשיך להנות מהחיים...

רוני53
חבר מתאריך 8.5.18
16228 הודעות
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    06:33   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. ממליץ ליגאל שילון ליצור קשר עם מוריס בן מיור וקובי פרג'. הם האנשים המתאימים לטפל בארכיון הוידאו שלו...:)  
בתגובה להודעה מספר 0

עשו סרטים מדהימים על משפחת פרג', יוסי בנאי ושושנה דמארי.

מגיע ליגאל שילון שאת הסרט עליו - יעשו עוד בחייו...

פרדוקס
חבר מתאריך 8.9.21
796 הודעות, 10 מדרגים, מינוס 11 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    07:29   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. לא יהיה סרט משהו  
בתגובה להודעה מספר 19

חבר מתאריך 8.5.18
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    07:39   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. למה? בגלל האובייקט או בגלל היוצרים המוצעים? :)  
בתגובה להודעה מספר 32

מה יש לך נגד יגאל שילון ו/או מוריס בן מיור וקובי פרג'?...

Spike לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.12.14
19803 הודעות, 44 מדרגים, 66 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    06:34   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. לא יודע...  
בתגובה להודעה מספר 0

מצד אחד, מאחל הרבה בריאות.
מצד שני, אדם כזה לא צריך רחמים. יש לו כח להתגבר על הכל.

בהצלחה!

יחצניק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.2.16
5215 הודעות, 30 מדרגים, 58 נקודות.  ראה משוב
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. מתיחה של אלוקים.. כואב הלב עליו  
בתגובה להודעה מספר 0

אבל זה שאדם מוצא תקווה ואופטימיות בתוך כל המצב המזופת שלו, זה ספר מוסר לכל מי שקצת קשה לו בעבודה, שהפסיד עשיריה או אפילו כמה עשיריות באיזו עסקה כושלת.
תגידו תודה לה' על כל נשימה ונשימה, ובאותה נשימה, תכוונו גם על דן שילון ושאר חולי ישראל, שיבריאו אמן.

החולדה
חבר מתאריך 13.5.21
519 הודעות
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    06:43   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. רפואה שלמה לאיש יקר ששימח כל כך הרבה אנשים  
בתגובה להודעה מספר 0

i_lan לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.10.03
40786 הודעות, 194 מדרגים, 378 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    06:54   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. רפואה שלמה  
בתגובה להודעה מספר 0

כל כתם
חבר מתאריך 8.9.19
5799 הודעות
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    07:03   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. רפואה שלמה! כמה שאנחנו קטנים…  
בתגובה להודעה מספר 0

https://play.google.com/store/apps/details?id=azizi.com.kolketem&hl=iw&gl=US

שוקולד לבן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.12.13
4365 הודעות, 29 מדרגים, 51 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    07:22   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. לגמרי  
בתגובה להודעה מספר 26

ש-עצמון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.4.16
58580 הודעות, 227 מדרגים, 411 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    07:08   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. עבר טראומה נוראית. רק בריאות.  
בתגובה להודעה מספר 0

"מלחמה היא שלום. חירות היא עבדות. בערות היא כוח." {ג'ורג' אורוול}

שוקולד לבן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.12.13
4365 הודעות, 29 מדרגים, 51 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    07:21   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. נשבר הלב הסיפור שלו  
בתגובה להודעה מספר 0

אלמר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.6.16
8471 הודעות, 126 מדרגים, 252 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    07:39   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. זה מזכיר לי את המשחק שהוא שיחק איתי:  
בתגובה להודעה מספר 0

"התפקוד הגופני שלי הוא כמעט אפס. אבל בתשבצי היגיון אין עליי היום.

הייתי טוב עכשיו אני אלוף. ואז גיליתי שבאמצעות גב כף היד אפשר לגולל את האייפד ולעשות תשבץ"

במסגרת העבודה איתו (יש לי טכנולוגיה ייחודית שתוכנית ״פספוסים״ השתמשה בה), היתה לנו פעם אחת (במתיחה של ירון לונדון) חצי שעה פנויה, בין הכנת המתיחה לבין המתיחה עצמה, ששנינו (הוא ואני) היינו צריכים ״להיעלם״ ולא להיראות, אז מצאנו את עצמנו לבד בקומה בבניה של בניין הוורד בגבעתיים, ואז הוא אומר לי, בשביל להעביר את הזמן:
״יש לי משחק שאני משחק עם כולם. אנחנו מגרילים בכל סיבוב שתי אותיות, ורואים מי הראשון שמצליח למצוא סלב שהשם הפרטי שלו מתחיל באות הראשונה ושם המשפחה מתחיל באות השניה. אבל אני מזהיר אותך מראש שזה לא כוחות...״.
וכך עמדנו ושיחקנו כל מיני משחקים כאלה וזו היתה הדרך המושלמת למלא את הזמן הזה.

לפני שעבדתי איתו הייתי בטוח שזו תוכנית אכזרית שמתכבדת בקלונם של אנשים, ורק בדיעבד גיליתי שמדובר בקונספט אחר לגמרי, שמנסה להוציא טוב את כל הצדדים, ובדיעבד אפילו הצליח לתרום להתקדמות של כמה נמתחים, ושום דבר לא מתפרסם ללא הסכמה, וחלק ניכר מהנמתחים אף היו קודם לכן בצד השני של מתיחות.

אני מאחל המון בריאות לאדם היקר והמצחיק הזה, וכמובן גם לבני משפחתו, שמהם אני זוכר במיוחד את אייל, שאפילו הייתי אצלו בבית וערכנו יחד את אחד הקטעים (נדמה לי שהמתיחה של רועי בר נתן).

אניהיא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.1.16
38145 הודעות, 270 מדרגים, 520 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    07:46   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. רפואה שלמה. ראיתי את הסרט אתמול  
בתגובה להודעה מספר 0

קשה לי להאמין שהמצב שלו נובע מנפילה. זה נראה כמו מחלה ניוונית, פשוט לא בא להם לשתף יותר מדי.

פריווילגית
חבר מתאריך 30.8.20
6902 הודעות
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    08:16   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. זה היה אירוע מוחי  
בתגובה להודעה מספר 35

אניהיא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.1.16
38145 הודעות, 270 מדרגים, 520 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    08:43   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. זה נאמר? אולי פספסתי  
בתגובה להודעה מספר 40

פריווילגית
חבר מתאריך 30.8.20
6902 הודעות
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    09:03   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. לא נאמר. הייתי צריכה לסייג, מסקנה שלי.  
בתגובה להודעה מספר 43

אדם בגיל מועד לפורענות, עם כל גורמי הסיכון האפשריים, בחדשות מזמן הנפילה נכתב שהגיע עם אובדן תחושה ביד.
זו דעתי האישית, סליחה שהייתי נחרצת.

חבר מתאריך 8.5.18
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    09:06   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. לא חושב. מחד, שילון סיפר שנתקל במשקוף...:)  
בתגובה להודעה מספר 45

מאידך, חיתוך הדיבור שלו מזכיר משהו כזה.

מעריך בזהירות כי לו היה מדובר באירוע מוחי - שילון היה מספר זאת. האיש מוחצן, בטוח בעצמו ולא מתבייש מכלום...

pilot לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.6.12
8497 הודעות, 54 מדרגים, 100 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    09:19   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. הבן מספר שנפל על הפנים מה שגרם לפתיחה של הראש  
בתגובה להודעה מספר 46

כך שאני מאמין שהאזור שאחראי על הדיבור כנראה ונפגע.
לא ניתן לומר בוודאות שעבר אירוע מוחי.

בריאות שלמה לאיש היקר יגאל שילון.

אסתריקה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.5.18
791 הודעות, 1 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    09:25   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. לא רופאה, רק תוהה. נפילה על הפנים ופתיחת הראש יכולה לגרום עד כדי כך לשיתוק?  
בתגובה להודעה מספר 47

pilot לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.6.12
8497 הודעות, 54 מדרגים, 100 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    09:26   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. גם אני לא רופא  
בתגובה להודעה מספר 48

אבל אם לוקחים פרמטרים כמו משקל וגובה, הסבירות שיגרם נזק משמעותי כתוצאה של נפילה על הראש גבוהה מאוד.

יחצניק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.2.16
5215 הודעות, 30 מדרגים, 58 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    07:48   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. יש קישור לצפיה בלי פרסומות חצי מהזמן?  
בתגובה להודעה מספר 0

ilanka לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.4.02
114725 הודעות, 275 מדרגים, 454 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    07:52   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. רפו'ש! ומילה טובה לכל העוסקים במקצועות השיקום: טיפוסים מיוחדים, שעושים כל כך הרבה טוב ומשנים חיים של הרבה יותר  
בתגובה להודעה מספר 0

מאשר המטופל עצמו.

המקרה הזה הוא גם תזכורת לכולנו, עד כמה קצר המרחק מלמעלה למטה...
בריאות!

בולפסון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.10.20
1636 הודעות, 75 מדרגים, 150 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    07:55   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. אחים של בולפסון שיותר כשרים משווארמה עז  
בתגובה להודעה מספר 0

אני תוהה ביני ובין ליבי, מה הקשר? מה הקשר בין מה שקרה ליגאל שילוו לפני שנה וחצי לבין זה שהוא כבר עשור לא איתנו?

הבן אדם נעלם מהבמה לפני עשר שנים ולפני שנה וחצי נפל והפך למשותק. שיהיה בריא, שמן וטרי. אבל הדרמה הזו שמייצרים כדי להחזיר את יגאל שילון לתודעה היא פייק דרמה. הבן אדם לא איתנו עשר שנים והיה ממשיך לא להיות איתנו אם הנפילה או בלעדיה. כמו רבים וחמודים אחרים שנעלמו כלא היו כי הקסם נגמר.

למה יגאל שילון נעלם? כי הקריירה הטלוויזיונית שלו נתקעה והוא נשאר מאחור. כי תוכניות הפספוסים שלו נמאסו ויצאו מכל חור אפשרי. כי פספוסים זה הכי פסה שיש.

אז אני מאחל לו בריאות איתנה מכל הלב. אבל חלאס עם האובר דרמה והנדסת התודעה המיותרת.

אלי-רן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.6.08
20186 הודעות, 178 מדרגים, 330 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    08:10   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. שוב אתה צודק אח שלי היקר כמו חבילת צלחות חד''פ באושר עד  
בתגובה להודעה מספר 38

shabor לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.11.03
27779 הודעות, 164 מדרגים, 328 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    08:24   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. בסופר פארם....  
בתגובה להודעה מספר 39

shabor לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.11.03
27779 הודעות, 164 מדרגים, 328 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    08:23   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. רפואה שלימה. קשה לי עם השפה שלו... אבל אולי זה רק אני.  
בתגובה להודעה מספר 0

אבי_85 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
51882 הודעות, 159 מדרגים, 274 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    08:46   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. איש יקר! רפואה שלימה, אמן!  
בתגובה להודעה מספר 0

גדלתי על התוכניות שלו )
גם כאישיות, הוא אדם מקסים

gandalf לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.7.08
44562 הודעות, 191 מדרגים, 375 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב בשבט תשפ''ב    09:33   24.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. מסתייג מהאמירות שלו (דוחות בעיניי). שתהיה לו רפואה שלימה.  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות