גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #730014 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 730014        
משטח העקומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.6.20
1778 הודעות, 14 מדרגים, 28 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    13:13   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

ישראל תחת מעקב: אלפי צווי האזנה, עשרות אלפי צווי חיפוש. בעולם זה לא כך  

 
  
פיקוח שיפוטי או חותמת גומי? שבוע אחרי חשיפת פרשת "פגסוס" בכלכליסט, נתונים שהגיעו לידי שומרים לגבי כשלושה מיליון תיקי משטרה חסויים, חושפים את השימוש העצום של המשטרה בהאזנות סתר. ב-2020 הגישה המשטרה 3,692 בקשות לצווי האזנה, רק 26 מהן נדחו. אל האזנות הסתר מתווספים צווי חיפוש שכוללים גם חדירה למחשבים ואשר ניתנים במעמד צד אחד על ידי שופט בית משפט שלום, המספרים מזנקים ל-65 אלף בקשת בשנה - וכמעט כולן מאושרות. בארה"ב ובבריטניה המספרים נמוכים משמעותית. תגובת הרשות השופטת: "בית המשפט קרא למחוקק להתאים את החקיקה למציאות ולהתפתחויות הטכנולוגיות". המשטרה: "תחום האזנות הסתר הוא המפוקח והמבוקר ביותר"


קו ההגנה המרכזי של משטרת ישראל ביחס לתחקיר העיתון כלכליסט בשבוע שעבר, שחשף כי המשטרה השתמשה בתוכנית הריגול "פגסוס" של חברת NSO למעקב אחר טלפונים סלולריים של אזרחים ישראלים, הוא שהכול נעשה תחת פיקוח ועל פי צווים של בית המשפט. אולם גם אם נניח בצד לרגע את השימוש בתוכנת המעקב הפולשנית, נתונים שהגיעו לידי שומרים מעלים כי משטרת ישראל משתמשת בהאזנות סתר לאין שיעור יותר מאשר משטרות במדינות מערביות אחרות. כמו כן עולה מהם כי בתי המשפט מאשרים כמעט בלי יוצא מן הכלל את בקשות המשטרה לצווים, באופן שמעלה ספקות באשר לשאלה אם יש על המשטרה איזשהו פיקוח אמיתי.

צווי האזנת סתר נחשבים רגישים, והחוק בישראל מחייב כי יאושרו על ידי נשיא או סגן נשיא של בית משפט מחוזי. לא כך לגבי צווי חיפוש, שאותם יכול לאשר כל שופט בבית משפט שלום. הכותרת "צו חיפוש" היא מטעה, שכן תחתיה נכללים גם צווי חיפוש פיזיים, אך גם צווים של חדירה לחומרי מחשב. מהנתונים שהגיעו לידי שומרים לא ניתן להבחין בין שני סוגי החיפושים, שמתבקשים במספרים גדולים הרבה יותר מהאזנות סתר: מדי שנה מבקשת המשטרה כ-65 אלף צווים כאלה. בשנת 2020 עמד שיעור הבקשות שהתקבלו על 97.5%. בשנים 2017-2019 שיעור האישורים היה גבוה אף יותר.

את הנתונים קיבל לידיו לאחרונה פעיל חופש המידע גיא זומר, במסגרת בקשת חופש מידע לגבי כלל התיקים החסויים במדינת ישראל. מדובר על כשלושה מיליון תיקים שאינם חשופים לציבור הרחב ולא מופיעים במאגרי המידע המשפטיים מסיבות שונות. בין היתר, מדובר על בקשות של המשטרה לצווי האזנות סתר, צווי חיפוש וצווי חדירה לחומרי מחשב. בקשות אלה, יש לומר, הן הליכים חריגים. אם בהליך משפטי רגיל יש שני צדדים והשופט נדרש להכריע ביניהם, צווי חיפוש, וביתר שאת צווי האזנת סתר, מתבקשים בדרך כלל בשלב החקירה הסמויה, כאשר החשוד כלל לא יודע שמתקיימת חקירה נגדו. כדי לא לחשוף את דבר קיום החקירה, במהלך הדיון בבקשת המשטרה לא נשמע הצד של החשוד. מי שאמור להגן על זכויותיה הוא השופט.

"אני מכיר בזה שבהחלט יש מקרים שאי אפשר לקיים הליך בנוכחות שני הצדדים, כי זה עלול לשבש את החקירה", אומר לשומרים עו"ד גיל שפירא, מנהל המחלקה לייצוג אסירים בסניגוריה הציבורית. "אבל גם כשאין ברירה אלא לקיים הליך במעמד צד אחד, נדרש שתהיה בחינה יסודית ומעמיקה לא רק של הצורך החקירתי אלא גם של ההשלכות שלו ושל הפגיעה הפוטנציאלית שלו בזכויות יסוד. באופן ספציפי בהקשר של מחשבים ומכשירים סלולריים, אנחנו לא מדברים רק על פגיעה באותו חשוד או נחקר, אלא גם בצדדים שלישיים או רביעיים (שהיו עמו בקשר. ד"ד).

"הרבה פעמים הצורך החקירתי הוא ברמה שטחית מאוד, של חשד שמוגדר כמידע מודיעיני, והרבה פעמים גם לא יודעים באיזה דרך הוא הושג או מה מידת המהימנות שלו, והרבה פעמים על סמך התשתית רעועה הזו, המשטרה מקבלת סמכות לפגוע פגיעה אנושה בזכויות יסוד חוקתיות. ואני חושב שזו השורה התחתונה של מה שאנחנו רואים כאן".

אנחנו רואים שיש בערך 65 אלף צווי חיפוש וחדירה לחומר מחשב בשנה. יש אפשרות לקיים דיון רציני כשאלו הן הכמויות?
"אני חושב שכל מי שמצוי בפרקטיקה יודע שברוב המקרים לא מוקדש לכך פרק זמן ממושך, בוודאי לא כפי שהיינו רוצים. בתי המשפט שלנו עמוסים לעייפה. יש מחקר של הרשות השופטת על העומס, והם עצמם אומרים שחסרים מאות שופטים כדי לתת שירות מיטבי. אז כשהמערכת מעידה על עצמה שהיא פועלת בחסר, בוודאי שהיא לא יכולה להקדיש את מלוא התשומות שנדרשות כדי להביא להליך אופטימלי".

בארה"ב אושרו ב-2019 בבתי המשפט הפדראליים והמדינתיים 7,210 צווי האזנת סתר. בישראל, שגודל אוכלוסייתה הוא כ-3% מאוכלוסיית ארה"ב, אושרו באותה שנה 3,816 האזנות סתר. בבריטניה, על 65 מיליון תושביה, הסתפקו הרשויות ב-3,007 היתרי האזנה ב-2016 לעומת 3,303 בישראל באותה השנה

האזנות סתר: ישראל הרבה לפני אנגליה, אוסטרליה וארה"ב
על בקשות להאזנות סתר מחויבת המשטרה לדווח פעם בשנה לוועדת החוקה של הכנסת. מהדיווחים הלו עולה כי בשנת 2020 הגישה המשטרה 3,692 בקשות לצווי האזנה – ורק 26 מהבקשות נדחו. ב-2017 דחו השופטים רק שתי בקשות מתוך 3,483. מדובר במספר עצום של האזנות סתר בהשוואה למדינות אחרות, שהאוכלוסיה בהן גדולה מאשר בישראל פי כמה וכמה. כך למשל באוסטרליה, שאוכלוסייתה מונה 25 מיליון נפש, העניקו ב-2020 בתי המשפט 3,677 צווי האזנת סתר לכל רשויות אכיפת החוק. בישראל, שאוכלוסייתה כ-9 מיליון, קיבלה המשטרה בלבד באותה שנה 3,666 היתרים כאלו (לנתונים באוסטרליה).

עו"ד דותן המר: "בארה"ב המשטרה צריכה להביא בפני השופט ראיות קבילות, שמצביעות באופן ישיר על מעורבות של החשוד בעבירה, וכאלו שמוכיחות שיש סיכוי של יותר מ-50% שנעברה עבירה, ושההאזנה תוכל להשיג ראיות נגד החשוד. כשזה הרף, ברור שהמספרים בארה"ב הם נמוכים הרבה יותר. כלומר, בישראל האצבע קלה על ההדק גם מבחינת הרף חוקי, וגם מבחינת איך שהשופטים מיישמים אותו"


בבריטניה הנתונים העדכניים ביותר הם משנת 2016 וגם הם מעידים על פערים גדולים מאשר ישראל. באותה שנה אושרו למשטרת ישראל 3,303 היתרים להאזנת סתר ואילו בבריטניה - שבה חיו אז כ-65 מיליון תושבים - "הסתפקו" הרשויות ב-3,007 היתרי האזנה בסך הכול. בפועל, הפער גדול אף יותר, שכן בדיווחים של הרשויות הבריטיים נכללים גם צווים שהוצאו בגין חשדות הנוגעים לביטחון הלאומי. בישראל לעומת זאת חשדות כאלה נחקרים על ידי שב"כ, והאזנות הסתר שמבוצעות בחקירות אלה כלל לא נכללים בדיווחים של משטרת ישראל לכנסת (לנתונים בבריטניה).

ומה קורה בארה"ב על 330 מיליון התושבים שלה? שם אושרו ב-2019 בבתי המשפט הפדרליים והמדינתיים 7,210 צווי האזנת סתר. בישראל, שגודל אוכלוסייתה הוא כ-3% מאוכלוסיית ארה"ב, אושרו באותה שנה 3,816 האזנות סתר (לנתונים בארה"ב).

עו"ד דותן המר, שמוסמך לעריכת דין בישראל ובניו יורק ועוסק בנושאי פרטיות וסייבר במשרד עוה"ד פרל כהן, סבור כי הסיבה העיקרית הוא רף הראיות שבתי המשפט בארה"ב דורשים כדי לאשר צו האזנה. "הרף הזה שונה בישראל ובארה"ב בצורה שבעיניי היא מהותית", הוא אומר. "בישראל יש רשימה של שיקולים שבית המשפט אמור לשקול. חומרת החשד, עד כמה ההאזנה יכולה לעזור לברר את החשד, כמה אנשים עשויים להיפגע בעקבות ההאזנה, תקופת ההאזנה וכו'. מתוך השיקולים האלה, השאלה של מה עוצמת החשדות נגד מי שמבקשים להאזין לו, היא רק שיקול אחד, ואינו השיקול המכריע.

"בארה"ב לעומת זאת התמונה שונה לחלוטין. יש שיקול אחד ויחיד שמנחה את בית המשפט בשאלה אם לאשר האזנה או לא. המשטרה צריכה להביא בפני השופט ראיות קבילות, שמצביעות באופן ישיר על מעורבות של החשוד בעבירה, וכאלו שמוכיחות שיש סיכוי של יותר מ-50% שנעברה עבירה, ושההאזנה תוכל להשיג ראיות נגד החשוד. כשזה הרף, ברור שהמספרים בארה"ב הם נמוכים הרבה יותר. כלומר, בישראל האצבע קלה על ההדק גם מבחינת הרף חוקי, וגם מבחינת איך שהשופטים מיישמים אותו".

"נגיד שניתן צו חיפוש במחשב", אומר עו"ד שפירא, "אף אחד לא הולך לבדוק מה קרה עם הצו הזה. האם הוא הניב ראיה מפלילה או ראיה מזכה? האם הוא קידם את החקירה? אנחנו רק יכולים לדעת שיש רבבות חיפושים שנעשים, ושהזכויות של אנשים נפגעות, ושבסופו של דבר יש הרבה פחות מקרים שמוגש בהם כתב אישום"

עו"ד שפירא מהסניגוריה הציבורית מוסיף כי "בארה"ב יש דיווח שנתי לקונגרס על כל האזנות הסתר שנעשות בחקירות פליליות. הדיווח הזה, בחתך של כל המדינות, לא מסתכם בכמה בקשות הוגשו ואושרו. יש בו גם פירוט של כמה מהאזנות הניבו ממצאים מפלילים, מה היתה העלות של ביצוע הצווים האלה, מה העלות הממוצעת לציבור של כל האזנה. אפילו כמה אנשים נקלטו בממוצע בכל האזנה, כלומר כמה אנשים שאינם החשוד, שזכויותיהם נפגעו. ואתה רואה שזה יכול להיות אפילו מאות אנשים שהפרטיות שלהם נפגעה. לנו בארץ מנגד אין נתונים שמאפשרים לבחון את האפקטיביות של הצווים. אין בקרה אמיתית. אנחנו נמצאים באפלה מוחלטת בהקשר הזה".

סוגיה נוספת שמעלה שפירא היא העובדה שאין גם ביקורת אמיתית שבודקת בדיעבד האם הצווים שאושרו היו באמת נחוצים, והאם הניבו תוצאות. המשטרה אמנם מדווחת לכנסת מדי שנה כמה האזנות סתר ביקשה, כמה מהן אושרו, ובגין אילו עברות - אך לדבריו זה לא מספיק. "נגיד שניתן צו חיפוש במחשב", הוא מסביר, "אף אחד לא הולך לבדוק מה קרה עם הצו הזה. האם הוא הניב ראיה מפלילה או ראיה מזכה? האם הוא קידם את החקירה? אנחנו רק יכולים לדעת שיש רבבות חיפושים שנעשים, ושהזכויות של אנשים נפגעות, ושבסופו של דבר יש הרבה פחות מקרים שמוגש בהם כתב אישום. הפער הזה יכול ללמד אותנו שלפחות בשיעור מסוים, יש כאן פגיעה מיותרת, ויש מקרים שבהם נערך חיפוש שלא לצורך".


עו"ד רמי תמם, ששירת שנים כקצין בכיר ביחידת להב 433 ונכח בדיונים בהם התבקשו צווים במעמד צד אחד, סבור שהתמונה שונה. "בדיונים על צווי האזנת סתר, שאני הגעתי אליהם, השופט היה רחוק מלהיות חותמת גומי. השופטים הקשו, שאלו שאלות, ולא עשו חיים קלים בכלל. בשום מקום לא ראיתי ששופט שאל 'איפה אני חותם'"

צווי חיפוש: "שופט תורן רואה מספר עצום של תיקים בלשכה שלו"
שיעור הדחייה האפסי של בקשות המשטרה מעלה את האפשרות שהשופטים מאשרים את הבקשות בסרט נע, ומשמשים בפועל חותמת גומי עבור המשטרה. עו"ד רמי תמם, ששירת שנים כקצין בכיר ביחידת להב 433 ונכח בדיונים בהם התבקשו צווים במעמד צד אחד, סבור שהתמונה שונה. "בדיונים על צווי האזנת סתר, שאני הגעתי אליהם, השופט היה רחוק מלהיות חותמת גומי", מסביר תמם, כיום מומחה למשפט סייבר ולהגנה על נושאי משרה בסייבר במשרד RTCO LAW. "מי שהולך לשם זה לרוב סגן-ניצב, אחרי שניצב-משנה חתם על הבקשה. זה לפי החוק. ואז גם ראש צוות החקירה שמכיר את החומרים מגיע לדיון כדי להסביר לשופט. והשופטים הקשו, שאלו שאלות, ולא עשו חיים קלים בכלל. בשום מקום לא ראיתי ששופט שאל 'איפה אני חותם'".

"אל תשכח", הוא מוסיף, "שבלא מעט בקשות זה מתחיל בצורה מסוימת, אבל תוך כדי דיון עם השופט יש מגבלות, ותיקונים, וצמצומים של משרעת הצו, ולכן השופט לכאורה מקבל את הבקשה – אבל בפועל הוא מקבל בקשה אחרת. אתה תראה על חלק גדול מהצווים מחיקות בכתב יד (לעומת הבקשה המקורית). לפעמים גם השופט אומר 'תאזינו לשיחות האלה והאלה, ואם יהיו חומרים חדשים אז תחזרו אליי בעוד חודש ותבקשו הרחבה של הצו'. כלומר, הוא מכניס בקרה".

ישנם צווים שמאושרים על ידי בתי משפט שלום, כמו צווי חיפוש, צווים או צווים להמצאת מסמכים. "בצווים במעמד צד אחד של בית משפט שלום, שופט תורן רואה מספר עצום של תיקים בלשכה שלו, וזה עוד לפני העצורים שהוא מקבל באולם", אומר עו"ד תמם. "יש הרבה יותר צווים כאלה מאשר צווי האזנת סתר, וגם פחות פנאי לשופטים לרדת לעומקם של דברים"

"לגבי האזנות סתר", אומר עו"ד תמם, "יש גם תהליך סינון מאד משמעותי שנעשה עוד בתוך המשטרה עצמה. זה תהליך מובנה, עם פרוטוקול שמתעד אותו, והרבה מאוד בקשות נפסלות בשלב הזה. לכן, כמעט כל הבקשות שכן מגיעות לבית המשפט הן כאלו שיש בהן ממש. לא פעם קרה שקצינים בכירים לא הסכימו לחתום על בקשה להאזנת סתר. ואלה לא בקשות שנעשו כי החוקר רוצה להאזין לשכן שלו, אלא כאלו שלא הגיעו לבסיס הראייתי שנדרש. לכן הרבה דברים נשארים על רצפת חדר העריכה ביחידה החוקרת, ואי אפשר להתעלם מזה".

בעוד האזנות סתר מאושרות על ידי שופטים בכירים בבית המשפט המחוזי, ישנם כאמור גם צווים שמאושרים על ידי בתי משפט שלום, כמו צווי חיפוש, צווים או צווים להמצאת מסמכים. שם, מסכים תמם כי המצב מורכב יותר. "בצווים במעמד צד אחד של בית משפט שלום, שופט תורן רואה מספר עצום של תיקים בלשכה שלו, וזה עוד לפני העצורים שהוא מקבל באולם. אני לא אומר שהשופטים לא עוברים עליהם חלילה, אני רק אומר שיש הרבה יותר צווים כאלה מאשר צווי האזנת סתר, וגם פחות פנאי לשופטים לרדת לעומקם של דברים".

הן עו"ד תמם והן עו"ד שפירא מצביעים על כך שהחקיקה בישראל, אשר קובעת את המסגרת לשימוש בהאזנות סתר ובחדירה לחומרי מחשב, מיושנת ולא מתאימה לזמננו. "האזנת סתר נתפסת כאמצעי מאד פוגעני ופולשני, ויכול להיות שבאמת מקפידים יותר בהליך האישור שלה ושואלים יותר שאלות ומנסים לצמצם את הפגיעה על ידי כל מיני מגבלות", אומר שפירא. "עם זאת, כשאנחנו עוברים היום לעולם המחשבים, התחום הזה הרבה יותר פרוץ, כי שם לא בטוח שיש לשופטים את מלוא הידע להבין מה היקף הפגיעה. אני חושב שהעידן של הסלולרי מקרב את החיפוש לעולם של האזנות הסתר, כי מה שנחשף באותו 'חיפוש' הוא סוד שיחו של אדם – שזה בעצם הערך המוגן בהאזנות סתר. ובהקשר הזה קיים פער עצום בחקיקה".

תגובות משטרת ישראל והנהלת בתי המשפט
"בית המשפט קרא למחוקק להתאים את החקיקה למציאות ולהתפתחויות הטכנולוגיות"
ממשטרת ישראל נמסר בתגובה:
"הטענות שעולות בפנייתכם מציגות נתונים עלומים בנושא האזנות סתר במדינות אחרות ולכן לא נוכל להתייחס לנתונים. יחד עם זאת, נדגיש כי תחום האזנות הסתר הוא המפוקח והמבוקר ביותר במשטרת ישראל, הן על ידי נהלים פנים ארגוניים, והן על ידי בתי המשפט המאשרים את הצווים. בנוסף, הנתונים נמסרים מדי חודש ליועץ המשפטי לממשלה ובאמצעותו לכנסת אחת לשנה".

תגובת דוברת הרשות השופטת: "מספר הבקשות לצווי האזנות סתר המוגשות על ידי המשטרה מצומצם מאוד ביחס להיקף תיקי החקירה הנפתחים (כ- 300,000 אלף בשנה סה״כ), ומהווה כאחוז בלבד מהם. למעלה מ-25 אחוז מתיקי החקירה שבהם מבוקש צו האזנת סתר הם בעבירות מסוג אמל״ח ונשק, ויתר הצווים מתבקשים בתיקי רצח, סמים ואירגוני פשיעה. הנתונים הסטטיסטיים הנוגעים למספר הבקשות המוגשות על ידי רשויות החקירה או למספר הצווים הניתנים על ידי בתי המשפט מטעים שכן בתי המשפט מצמצמים ומתנים בתנאים את היקף הצווים הניתנים על ידם. עוד יצוין כי השופטים הדנים בבקשות אלו הם רק נשיא בית משפט מחוזי או סגנו שהוסמך לכך.

"לעניין צווי החיפוש- בפס״ד בעניין אוריך שניתן לאחרונה בהרכב מורחב של תשעה שופטים, עמד בית המשפט על כך שלא נקבעו בחוק סדרי דין לדיון בבקשה לצו חיפוש בחומר מחשב, ולא נקבעו הוראות ברורות התוחמות את שיקול הדעת השיפוטי באשר לבקשות מסוג זה.

"בית המשפט קרא למחוקק להתאים את החקיקה למציאות ולהתפתחויות הטכנולוגיות ועד אשר ייעשה כן, עמדה הנשיאה חיות על אמות מידה שרשויות החקירה ובתי המשפט יידרשו ליישם בכל הנוגע לבקשות לצווי חיפוש במחשב. זאת, על מנת להבטיח את מידתיות הפגיעה בזכות לפרטיות ובזכות הטיעון ולאפשר ביקורת שיפוטית על הליך החיפוש. בתי המשפט בישראל הם אכן מן העמוסים בעולם. עם זאת, שופטי ישראל דנים בכל בקשה שבאה בפניהם בכובד ראש".

https://www.hashomrim.org/hebrew/490              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  לא קראתי הכל, אבל אני משער שיש פער ברור בין ישראל לבין שאר העולם בגלל האוכלוסייה הערבית ג'ק ספארו 28.01.22 13:17 1
     חחח.. הפוך. חותם שרובם בעלי תפקידים במגזר הציבורי/משפחתם Idan 28.01.22 13:24 5
         מצטרף. ערבים-איסלמים תומכי-טרור ושות' - יש גם בשאר המדינות המערביות. גם בישראל וגם שם נותנים לאיסלם לפרוח. הפוך גוטה 28.01.22 14:27 24
             ''רק מי שיבטיח לעבוד חזק בכיוון הזה''. ציני 28.01.22 15:33 39
                 ועדיין, יש מי שיכול לעמוד מול נחש חשוף שיניים ולשון, ועדיין להושיט יד ולתפוס. הפוך גוטה 28.01.22 16:23 49
             אמיר אוחנה לא עשה כלום חוץ מלרצות את ביבי ShocKi 28.01.22 16:12 47
                 אמיר אוחנה התחיל יפה כשר *המשפטים*. לבד במערכה מול הכנופיה, והם התחילו לצופף שורות. הפוך גוטה 28.01.22 16:20 48
                     כי ל''כנופיה'' יש אינטרס שתקבל יחס מחפיר בהגשת תלונה? ShocKi 28.01.22 16:26 50
                         הכל קשור להכל. אני מתחבר לנאום הפתיחה של אלשיך (שאחרי כמה חודשים הומר לציד פוליטיקאים וצפצוף על האזרח). הפוך גוטה 28.01.22 16:44 51
     או בגלל שהמשטרע ובתי המשפח עושים מה שהם רוצים ארבע אותיות 28.01.22 13:24 6
     הרוב המוחלט של הפשיעה של הערבים אבל רוב ההאזנות על יהודים הניצוץ 28.01.22 13:33 10
         סביר מאד שאתה צודק. inature 29.01.22 07:47 62
     המספרים זה רק מהמשטרה או גם מהשב''כ? סקופ השנה 28.01.22 14:18 22
         שב''כ לא צריכים צו בית משפט בשביל האזנות איתי שלום 28.01.22 14:40 25
             זאת אומרת שהכמות המטורפת הזו של האזנות זה רק על רקע פלילי ופוליטי סקופ השנה 28.01.22 15:00 32
     אם המבחן הוא התוצאה זה אומר שמשטרת ישראל עושה את מה שקל לה לא לספור אותנו ולקחת לנו את הפרטיות אבל לא מתאמצת פשטות 28.01.22 14:43 27
     תמימות Hugo 28.01.22 14:45 28
         המשטרה תמיד תמצא את המטבע שמתחת לפנס . ציני 28.01.22 15:40 40
     שאלה: ידעת שמשטרת ישראל מפעילה בהר חוצבים יחידת סייבר בת 500 אנשים? סייר 28.01.22 17:45 53
     יש פער ברור בין ישראל לבין שאר העולם בגלל האוכלוסייה הערבית חדה 28.01.22 17:51 54
     יותר הגיוני שזה מופעל על יהודים ונגד יהודים Seagulls 28.01.22 21:05 57
  ''עם זאת, שופטי ישראל דנים בכל בקשה שבאה בפניהם בכובד ראש'' love fire 28.01.22 13:19 2
     השאלה ללא תשובה היא מה יש באותו ראש מחדד עפרונות 28.01.22 13:29 8
         כובד Ofer H 28.01.22 13:49 17
     פעם שהיינו נאיבים האמנו לזה . ציני 28.01.22 15:42 42
  הארה''ב יש קטסטרופה בפשיעה. באוסטרליה ובריטניה אין בדואים. באנגליה יש הרבה ערבים ושחורים, והפשיעה עולה. פלדל 28.01.22 13:19 3
     ובמגזר הערבי בישראל, אין קטסטרופה בפשיעה? cf7 28.01.22 13:41 12
  מדינת מעקב? אעצ 28.01.22 13:24 4
  האזנות סתר ו''חדירות סמויות'' הן פרקטיקות חיוניות ביותר למלחמה בפשיעה ובטרור Sarek 28.01.22 13:24 7
     גם על עבירות פעוטות המשטרה מחרימה את הטלפון הנייד וחוקרת את כל תכולתו. משה בן אברהם 28.01.22 15:41 41
  חותמת גומי בעיקר, שום דבר לא השתנה אבו צאלח 28.01.22 13:29 9
     +1 כמו שאמר השופט מודריק: ''לא חשבתי פעמיים. ביקשו ונתתי'' זבנג וגמרנו 28.01.22 13:43 14
     ++ הקשרים החבריים של משטרה-פרקליטות-שופטים היא אחד מגורמי הכאוס במדינה. תראו מופתעים כינוי 28.01.22 13:53 20
         זה כמעט נכון כלומר, יש מעין הסכם לא כתוב בין הגורמים אבו צאלח 28.01.22 14:54 31
             אכן זה המצב. עצוב מאוד. כינוי 28.01.22 15:29 36
  במדינת ישראל לא קיימת תודעת חירות, והאזרחים אוהבים את השקר. Law 28.01.22 13:35 11
  כתבה חשובה זבנג וגמרנו 28.01.22 13:42 13
  כן ... תחת פיקוח ולפי החוק . ציני 28.01.22 13:43 15
     קלעת בול, ממקור ראשון אבו צאלח 28.01.22 13:51 19
  הפכנו להיות מזרח גרמניה Skynet84 28.01.22 13:45 16
  חלמתם על דמוקרטיה סבריש 28.01.22 13:51 18
  איך שהתברר שפגסוס שמשה מעקב אחרי יאיר נתניהו ועוד כמה מקורבים של נתניהו. BEBO 28.01.22 13:57 21
  אני מקווה שזה מתועל נכון (פשיעה חמורה, נגב פרוע, פרוטקשין) ולא בכדי למצוא ילד שהיה ליד מורה מאומתת Reflektor 28.01.22 14:23 23
     זה מתועל למה שמעניין את הפרקליטות משטרה... רמז... לא בדואים ולא פרוטקשייין. משה בן אברהם 28.01.22 15:52 44
     אם זה היה מתועל נכון היינו רואים תוצאות מזמן inature 29.01.22 07:48 63
  ישראל❓ ביריון 28.01.22 14:42 26
  בגלל זה אין שוטרים ברחובות . ואיש הישר בעיניו יעשה. Hugo 28.01.22 14:46 29
     מה אתה מציע? אני איתך האלכימאי 28.01.22 14:53 30
  דמוקרטיה עלק. kidi 28.01.22 15:02 33
  כל זה כי-נוי 28.01.22 15:13 34
  ראשית אין לי ורוב אזרחי ישראל אמון במשטרה. דורון 28.01.22 15:23 35
  1-2 מיליון מבוגרים וילדים Django 28.01.22 15:30 37
  צפון קוריאה זה כאן !! לא לא להאמין !!!! יאצק 28.01.22 15:31 38
  הימין, במשך שנים רבות, מינה פה שופטים קומונסנס 28.01.22 15:44 43
  והכי מושחתים זה השוטרים והפרקליטות. blackjack 28.01.22 16:01 45
  בטוח שקוריאה הצפונית מצליחים יותר. יש לנו לאן לשאוף. Q 28.01.22 16:10 46
     הם לא. פשוט זה רק המספריים הרשמיים.. the_coon 28.01.22 16:44 52
  יש לשים לב שרוב רובם של השופטים הם יוצאי הפרקליטות, לכן כאשר הם עוברים לצד השני ה-DNA שלהם עובד. הבסבורג 28.01.22 18:10 55
  גם בבקשות לפייסבוק טוויטר גוגל וכול השאר ישראל צועדת בראש hutznik 28.01.22 18:47 56
  עכשיו ברור איך שי ניצן אישר להשתמש בטלפון של אפי נווה. פרי העץ המורעל תשבץ 28.01.22 21:17 58
     אתי כרייף לאיילה חסון: ״שי ניצן רצה לחסל את אפי נווה ובשביל זה הוא דרך עליי ורמס אותי. BEBO 28.01.22 21:41 60
         משטרה מושחתת תחת ניהולו של שי ניצן בן החסות של אהרון ברק דודידו 29.01.22 07:40 61
  עם כל צווי האזנות האלה תלאביביבדם 28.01.22 21:38 59
  טוב מאוד שיאזינו אם זה עוזר למנוע פיגועי טרור הנבון 29.01.22 09:12 64
  חותמת בית משפט זה צחוק מהעבודה בהתחשב בחומר ממנו מורכבים השופטים! WB 29.01.22 11:33 65
  המשטרה מעל החוק. איש ונוב לו 29.01.22 13:34 66
  מתקיים עכשיו דיון מעניין בכנסת על חוק האזנות הסתר עדי 01.02.22 14:03 67

   
   
ג'ק ספארו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.20
20228 הודעות, 106 מדרגים, 212 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    13:17   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. לא קראתי הכל, אבל אני משער שיש פער ברור בין ישראל לבין שאר העולם בגלל האוכלוסייה הערבית  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ועדיין המספרים נשמעים מטורפים לגמרי.


You may have my number, you can take my name, But you'll never have my heart


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Idan לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.5.13
2582 הודעות, 16 מדרגים, 32 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    13:24   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. חחח.. הפוך. חותם שרובם בעלי תפקידים במגזר הציבורי/משפחתם  
בתגובה להודעה מספר 1
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הפוך גוטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.16
27425 הודעות, 240 מדרגים, 463 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    14:27   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. מצטרף. ערבים-איסלמים תומכי-טרור ושות' - יש גם בשאר המדינות המערביות. גם בישראל וגם שם נותנים לאיסלם לפרוח.  
בתגובה להודעה מספר 5
 
  
אלא שכאן, בסדום, גם מחפשים להפריע לדמוקרטיה (הפיכת שלטון) ולאדם הרגיל.

דחוף ניקוי אורוות משטרה-פרקליטות.
רק מי שיבטיח לעבוד חזק בכיוון הזה.

עד עכשיו רק אמיר אוחנה התחיל באמת - ואז ביבי העביר אותו.
שקד - מעט מידי, ורק כלפי בגצ (ולא הפרקליטות).
בן גביר - פוטנציאל חיובי בהחלט.
השאר משאירים את הריקבון במערכת.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ציני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.7.08
15746 הודעות, 56 מדרגים, 107 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    15:33   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. ''רק מי שיבטיח לעבוד חזק בכיוון הזה''.  
בתגובה להודעה מספר 24
 
  
תהיה בטוח שלאחד כזה ( אם בכלל קיים ) יש תיק מוכן על המדף . רק יאמר " רוצה אני " וכבר ימצא עצמו עצור ובחקירה .

המצב יצא משליטה על רובנו יש כבר חומר שממתין לשעת כושר .

אנחנו לא רחוקים מצפון קוריאה או סין . מזל שעדיין אי אפשר להעלים אנשים בין אם בכלא או בכלל לקבור אותם חיים .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הפוך גוטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.16
27425 הודעות, 240 מדרגים, 463 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    16:23   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. ועדיין, יש מי שיכול לעמוד מול נחש חשוף שיניים ולשון, ועדיין להושיט יד ולתפוס.  
בתגובה להודעה מספר 39
 
  
כמעט לכל בעיה 'בלתי פתורה' יהיו אנשים שעדיין יש להם את האומץ / החוכמה / הכישרון / הניסיון לתת מענה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ShocKi
חבר מתאריך 2.9.03
10161 הודעות
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    16:12   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. אמיר אוחנה לא עשה כלום חוץ מלרצות את ביבי  
בתגובה להודעה מספר 24
 
  
תגיד לי בבקשה התקשרת ל 100 בתקופתו של אוחנה והתקשרת עכשיו. יש הבדל?
הלכת למשטרה להגיש תלונה. יש הבדל?

די עם הבלבולי שכל. את אמיר אוחנה עניין רק חקירות ראש הממשלה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הפוך גוטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.16
27425 הודעות, 240 מדרגים, 463 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    16:20   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. אמיר אוחנה התחיל יפה כשר *המשפטים*. לבד במערכה מול הכנופיה, והם התחילו לצופף שורות.  
בתגובה להודעה מספר 47
 
  
אני מסכים איתך שכשר לבטחון הפנים הוא היה צל. אין לי הסבר לזה. מקווה שלא השתיקו אותו עם פרשיה מומצאת כלשהי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ShocKi
חבר מתאריך 2.9.03
10161 הודעות
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    16:26   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. כי ל''כנופיה'' יש אינטרס שתקבל יחס מחפיר בהגשת תלונה?  
בתגובה להודעה מספר 48
 
  
שתתקשר ל 100 ויגידו לך שאין מה לעשות?
שתגיש תלונה על גנבת קורקינט והשוטר ירמוז לך שאתה מבזבז את הזמן של כולם?
גנבים מסתובבים ברחובות תל אביב לאור יום וגונבים אופניים. המשטרה יודעת היטב באיזה חנויות בדרום תל אביב נמכרת סחורה גנובה והיא לא עושה כלום.

שנתחיל לדבר גם על מצלמות המהירות השנויות במחלוקת ושאר דברים הזוים שהמשטרה עושה?

אז די כבר עם החרטוטים האלה.
אמיר אונחנה בחר לא להתעסק בדברים שמשפיעים על האזרח הקטן. הוא בחר להתעסק בנתניהו. בסוף הוא איבד גם את נתניהו וגם את האזרחים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הפוך גוטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.16
27425 הודעות, 240 מדרגים, 463 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    16:44   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. הכל קשור להכל. אני מתחבר לנאום הפתיחה של אלשיך (שאחרי כמה חודשים הומר לציד פוליטיקאים וצפצוף על האזרח).  
בתגובה להודעה מספר 50
 
  
''אנחנו כאן, כדי לשרת! תפקידנו לשרת את האזרח הנורמטיבי שומר החוק, לאפשר לו ביטחון אישי מיטבי, לתרום את חלקנו בשיפור נורמות הציות לחוק בקרב האזרחים הנורמטיביים וכל זאת, לצד מלחמה נחושה ובלתי מתפשרת במי שבחר להגדיר עצמו כעבריין. אין ולא תהיה סתירה בין המאמץ שלנו לאפשר לאזרח ההגון לחיות את חייו באופן תקין ובין הפעילות שתגרום לעבריין לחיות בפחד תמידי!

שמחתי לגלות שיש במשטרה עם מי לעבוד. ראיתי שוטרים עם ניצוץ בעיניים, שמבינים את חשיבות תפקידם רגישותו ומורכבותו ואיתם אלך קדימה''.

https://www.kipa.co.il/%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA/%D7%A6%D7%A4%D7%95-%D7%A0%D7%90%D7%95%D7%9E%D7%95-%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%90-%D7%A9%D7%9C-%D7%94%D7%9E%D7%A4%D7%9B%D7%9C-%D7%94%D7%A0%D7%9B%D7%A0%D7%A1-%D7%A8%D7%95%D7%A0%D7%99-%D7%90%D7%9C%D7%A9/            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ארבע אותיות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.2.16
16671 הודעות, 113 מדרגים, 174 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    13:24   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. או בגלל שהמשטרע ובתי המשפח עושים מה שהם רוצים  
בתגובה להודעה מספר 1
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הניצוץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.12.08
20853 הודעות, 237 מדרגים, 474 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    13:33   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. הרוב המוחלט של הפשיעה של הערבים אבל רוב ההאזנות על יהודים  
בתגובה להודעה מספר 1
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
inature לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
5828 הודעות, 30 מדרגים, 60 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ז בשבט תשפ''ב    07:47   29.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  62. סביר מאד שאתה צודק.  
בתגובה להודעה מספר 10
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סקופ השנה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.11.20
4225 הודעות, 15 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    14:18   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. המספרים זה רק מהמשטרה או גם מהשב''כ?  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
פשיעה לאומנית מטופלת ע"י השב"כ.
ואם המספרים הגבוהים האלו הם רק מהמשטרה אז אין קשר לאוכלוסיה הערבית...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איתי שלום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.18
9839 הודעות, 54 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    14:40   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. שב''כ לא צריכים צו בית משפט בשביל האזנות  
בתגובה להודעה מספר 22
 

מספיקה חתימה של שר הבטחון או ראש השבכ.
ההאזנות פה בכתבה הן רק האזנות של המשטרה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סקופ השנה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.11.20
4225 הודעות, 15 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    15:00   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. זאת אומרת שהכמות המטורפת הזו של האזנות זה רק על רקע פלילי ופוליטי  
בתגובה להודעה מספר 25
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פשטות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.10.15
9187 הודעות, 98 מדרגים, 174 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    14:43   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. אם המבחן הוא התוצאה זה אומר שמשטרת ישראל עושה את מה שקל לה לא לספור אותנו ולקחת לנו את הפרטיות אבל לא מתאמצת  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
לא עושה עם זה כלום.
בין אם זה בפשיעה הערבית ובין בפשיעה היהודית.
חבורת בריונים נטולי רסן מביאה שחיתות.
מי ישמור על השומר?
ולצערי, סיפור סנדק מערער יותר את אמון הציבור.
אני אינני מתומכי הנוער המתגרה באומות.
אבל אני לא יכול שלא להתפוצץ על משטרת ישראל שכל כך לא סופרת את האזרחים שגם לא מפריע לה שהם נראים בסיפור הזה רע.
וכאן נדלקה לי הפרוזקטור האדום            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Hugo
חבר מתאריך 23.6.14
1068 הודעות, 12 מדרגים, מינוס 4 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    14:45   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. תמימות  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
אם היה נכון, היו ממגרים את הפשיעה באחוב הערבי. מראה לי שאנחנו יעד מועדף.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ציני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.7.08
15746 הודעות, 56 מדרגים, 107 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    15:40   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. המשטרה תמיד תמצא את המטבע שמתחת לפנס .  
בתגובה להודעה מספר 28
 
  
עושה תמיד מה שקל לה .

לטפל ביהודים קל . לטפל בערבים שהם מוקד הפשיעה ? חס ושלום . קשה . הם מתנגדים קשוחים .

דוחות תנועה ? בכביש מהיר ופתוח ולא בכבישים אדומים .

המשטרה ביו"ש ? נגד יהודים . עשו משהו נגד הערבים ? שום דבר .

בקיצור - משטרת המנדט .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סייר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.3.03
16805 הודעות, 136 מדרגים, 246 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    17:45   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. שאלה: ידעת שמשטרת ישראל מפעילה בהר חוצבים יחידת סייבר בת 500 אנשים?  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
למיטב ידיעתי אף אחד משרי ביטחון הפנים לא ידע שהיחידה הזאת התנפחה לממדי מפלצת בתקופתו של אלשיך.
שים לב: היחידה הזאת לא עוסקת במלחמה בטרור.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חדה
חבר מתאריך 9.7.17
1549 הודעות, 27 מדרגים, מינוס 3 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    17:51   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. יש פער ברור בין ישראל לבין שאר העולם בגלל האוכלוסייה הערבית  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
ויש גם פער ברור בין ישראל לאוסטרליה ואנגליה ברמת השחיתות והפשיעה. תודה, נהנתניהו, על שלטון אימפוטנטי ומשחית לאורך דור שלם.


היצמד לאלה שמחפשים את האמת. התרחק מאלה שמצאו אותה.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Seagulls לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.2.19
22643 הודעות, 165 מדרגים, 315 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    21:05   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  57. יותר הגיוני שזה מופעל על יהודים ונגד יהודים  
בתגובה להודעה מספר 1
 


אזרחים נאלצים לקחת זריקות מסוימות ונדמה להם שהם מחוסנים


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
love fire
חבר מתאריך 12.1.22
209 הודעות
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    13:19   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. ''עם זאת, שופטי ישראל דנים בכל בקשה שבאה בפניהם בכובד ראש''  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
טוב אחי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מחדד עפרונות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.10.20
4967 הודעות, 21 מדרגים, 41 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    13:29   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. השאלה ללא תשובה היא מה יש באותו ראש  
בתגובה להודעה מספר 2
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Ofer H
חבר מתאריך 9.8.18
36079 הודעות
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    13:49   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. כובד  
בתגובה להודעה מספר 8
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ציני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.7.08
15746 הודעות, 56 מדרגים, 107 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    15:42   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. פעם שהיינו נאיבים האמנו לזה .  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  
כיום , כבר לא רלוונטי .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פלדל
חבר מתאריך 10.7.13
15761 הודעות
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    13:19   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. הארה''ב יש קטסטרופה בפשיעה. באוסטרליה ובריטניה אין בדואים. באנגליה יש הרבה ערבים ושחורים, והפשיעה עולה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
cf7 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.3.19
2083 הודעות, 10 מדרגים, 19 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    13:41   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. ובמגזר הערבי בישראל, אין קטסטרופה בפשיעה?  
בתגובה להודעה מספר 3
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 28.01.22 בשעה 13:50 בברכה, cf7
 
לפי ההגיון הזה או שבאמת מאזינים בעיקר ליהודים בארץ או שמאזינים לערבים וזה לא מסייע להתמודדות עם הפשיעה שלהם.
ואם לא מסייע , מדוע להשתמש, רק כדי לחדור לפרטיות?
זה גם עולה הרבה מאוד כסף, צוות שלם צריך להאזין/ לנתח 24/7            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אעצ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.15
703 הודעות, 6 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    13:24   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. מדינת מעקב?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מדינת מעבדה ניסיונית בכל תחום.
כדי להיטיב, להתחבר ולספק את שלטונות העולם השלטון המקומי מוכר את הציבור, האוכלוסיה האטומה ושטופת מוח לחו"ל בתור שפנים ועכברים גם בקורונה וחיסונים, גם בטכנולוגיות למיניהם, גם בשיטות שליטה חדשות, גם באורח חיים שהופכים אותו לבלתי נסבל עם הזמן כשבהתחלה הכל נראה "זבת חלב ודבש" ואחר"כ העטיפה יורדת ורק אחרי שאנו דוחפים את המוצר הקלוקל פנימה - מרגישים משהו לא בסדר ואין לנו מושג מה, הרי הכל "כל כך מושלם"...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Sarek לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
10446 הודעות, 157 מדרגים, 308 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    13:24   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. האזנות סתר ו''חדירות סמויות'' הן פרקטיקות חיוניות ביותר למלחמה בפשיעה ובטרור  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
הדבר היחיד שצריך להקפיד עליו הוא שהשימוש בפרקטיקות הללו יהיה רק במקרים המתאימים (עבירות פשע ואולי עבירות פשע חמורות) ותחת בקרה ראויה. המספר הוא, לפחות בעיני, נתון לא רלוונטי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
משה בן אברהם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.2.15
16373 הודעות, 63 מדרגים, 113 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    15:41   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. גם על עבירות פעוטות המשטרה מחרימה את הטלפון הנייד וחוקרת את כל תכולתו.  
בתגובה להודעה מספר 7
 
  
ולך תדע אם על הדרך לא מכניסים אמצעי מעקב.
המשטרה לא צריכה אמצעים כאלו למלחמה בטרור בגלל שזה תחום של השב"כ.
הפשיעה החמורה חוגגת מכאן תסיק שהשימוש בחדירות ומעקבים לא ממש יעיל.
מה נשאר?? רק מעקב אחרי אזרחים ישראלים שאינם עבריינים.


כך אזדרע שמא גליפא מפורש בארבעין ותרין אתוון דעובדא דבראשית.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבו צאלח לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.7.19
1777 הודעות, 66 מדרגים, 120 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    13:29   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. חותמת גומי בעיקר, שום דבר לא השתנה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
כבר עשרות שנים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
61736 הודעות
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    13:43   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. +1 כמו שאמר השופט מודריק: ''לא חשבתי פעמיים. ביקשו ונתתי''  
בתגובה להודעה מספר 9
 
  


טופס דיווח על תופעות לוואי ואירועים חריגים של חיסון הקורונה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כינוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.6.21
12485 הודעות, 35 מדרגים, 69 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    13:53   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. ++ הקשרים החבריים של משטרה-פרקליטות-שופטים היא אחד מגורמי הכאוס במדינה. תראו מופתעים  
בתגובה להודעה מספר 9
 
  


לא היה דתי במטכל עשור. צהל מקבל עשרות מיליארדים רק בשביל מודיעין וחימושים שמונעים פגיעה באזרחי האויב


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבו צאלח לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.7.19
1777 הודעות, 66 מדרגים, 120 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    14:54   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. זה כמעט נכון כלומר, יש מעין הסכם לא כתוב בין הגורמים  
בתגובה להודעה מספר 20
 
  
הרי שופט לא באמת יכול לדעת האם החומר שהוגש לעיונו הוא נכון אמיתי, המינימום הנדרש ממנו זה לשאול שאלות חחח מי שאומר שהתשובות שהוא מקבל הן מדויקות.
וככה זה עובד כולם תומכים את כולם בתוך המערכת המסריחה הזו.

ועצוב שככה הפרטיות של כל אחד ואחד נאנסת מבלי שהוא יודע בכלל            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כינוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.6.21
12485 הודעות, 35 מדרגים, 69 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    15:29   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. אכן זה המצב. עצוב מאוד.  
בתגובה להודעה מספר 31
 
  


לא היה דתי במטכל עשור. צהל מקבל עשרות מיליארדים רק בשביל מודיעין וחימושים שמונעים פגיעה באזרחי האויב


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Law לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.10.18
10632 הודעות, 93 מדרגים, 182 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    13:35   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. במדינת ישראל לא קיימת תודעת חירות, והאזרחים אוהבים את השקר.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אנשי החירות האמיתיים הזהירו מהמאגר הביומטרי, מחוק המזומן אבל הנתינים מהונדסי הדעת בטוחים שהמשטר שם את ביטחונם וטובתם בראש רשימת האינטרסים.

ואז הגיעה הקורונה, הגענו למצב בו חוק הסמכויות עבר כאשר 10% מנבחרי הציבור בלבד מצביעים על החוק הדרקוני הזה, המשטר ממשיך לרמוס זכויות אדם ולבצע פשעים נגד האנושות בשם הבריאות שכביכול בראש רשימת האינטרסים.

כדאי לעם שבישר לאנושות את בשורת החירות להתעורר, כי המדינה שלו היא לא יהודית, היא פרוגרסיבית, משעבדת ובלתי מוסרית שהופכת את בני עמה לרכוש שתפקידו רק לציית.

רוב הנתינים בטוחים שהחוק שמאפשר לשוטר להיכנס ללא צו לבית ישמש נגד הפשיעה הערבית, תמשיכו לאכול את השקר של המשטר המשעבד שלנו…


Every actual State is corrupt. Good men must not obey the laws too well.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
61736 הודעות
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    13:42   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. כתבה חשובה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


טופס דיווח על תופעות לוואי ואירועים חריגים של חיסון הקורונה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ציני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.7.08
15746 הודעות, 56 מדרגים, 107 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    13:43   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. כן ... תחת פיקוח ולפי החוק .  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
לפי חוקי סדום זה היה חוקי .

מקבלים צו שיפוטי זה נכון , לאחר שהושגו הוכחות בדרך לא חוקית ואז כמובן שיש חותמת "כשרות".

שישוו תאריכים של הוצאת חומר מטלפונים מול תאריך קבלת צו שיפוטי ויראו שיש פערים וזאת בהנחה שאין זיופים ולא בטוח שאין .

כבר הוכח שהמשטרה כארגון שקרנים עם קבלות . למה שבמקרה זה נקבל את דבריהם כתורה מסיני .

קיבלו צעצוע בדמות כלי של NSO למה שלא ינוצל בכל חקירה ולו הפשוטה ביותר ?

אם במדינת ישראל בוצעו יותר האזנות יחסית מבריטניה וארה"ב זה אומר דרשני כמו 98% הרשעות בבית המשפט זה אומר "סופר דרשני" .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבו צאלח לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.7.19
1777 הודעות, 66 מדרגים, 120 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    13:51   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. קלעת בול, ממקור ראשון  
בתגובה להודעה מספר 15
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Skynet84 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.1.20
1760 הודעות, 2 מדרגים, 3 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    13:45   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. הפכנו להיות מזרח גרמניה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סבריש
חבר מתאריך 9.7.08
3709 הודעות
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    13:51   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. חלמתם על דמוקרטיה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


**


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
BEBO לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.9.11
32865 הודעות, 223 מדרגים, 444 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    13:57   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. איך שהתברר שפגסוס שמשה מעקב אחרי יאיר נתניהו ועוד כמה מקורבים של נתניהו.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
התקשורת הצפון קוריאנית בישראל הפסיקה לדבר על זה.


we are fed up with being ruled by goyim


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Reflektor לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.6.15
26991 הודעות, 121 מדרגים, 234 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    14:23   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. אני מקווה שזה מתועל נכון (פשיעה חמורה, נגב פרוע, פרוטקשין) ולא בכדי למצוא ילד שהיה ליד מורה מאומתת  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
משה בן אברהם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.2.15
16373 הודעות, 63 מדרגים, 113 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    15:52   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. זה מתועל למה שמעניין את הפרקליטות משטרה... רמז... לא בדואים ולא פרוטקשייין.  
בתגובה להודעה מספר 23
 
  


כך אזדרע שמא גליפא מפורש בארבעין ותרין אתוון דעובדא דבראשית.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
inature לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
5828 הודעות, 30 מדרגים, 60 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ז בשבט תשפ''ב    07:48   29.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  63. אם זה היה מתועל נכון היינו רואים תוצאות מזמן  
בתגובה להודעה מספר 23
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
87673 הודעות, 350 מדרגים, 575 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    14:42   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. ישראל❓  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Hugo
חבר מתאריך 23.6.14
1068 הודעות, 12 מדרגים, מינוס 4 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    14:46   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. בגלל זה אין שוטרים ברחובות . ואיש הישר בעיניו יעשה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
הרבה יותר נוח לשבת עם אוזניות. בטוח שיש גם מיזוג אויר....            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
האלכימאי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.6.16
3826 הודעות, 36 מדרגים, 67 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    14:53   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. מה אתה מציע? אני איתך  
בתגובה להודעה מספר 29
 
  


עֵת לְהַשְׁלִיךְ אֲבָנִים, וְעֵת כְּנוֹס אֲבָנִים


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
kidi לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.5.07
13968 הודעות, 90 מדרגים, 158 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    15:02   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. דמוקרטיה עלק.  
בתגובה להודעה מספר 0
 

מאמין שהם מצוטטים לכולם כל הזמן.
צווים זה כסת״ח!


ותחזינה עינינו בשובך לציון ברחמים. הנה הנה משיח בא


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כי-נוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.3.17
1516 הודעות, 10 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    15:13   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. כל זה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
והם עדיין רודפיים אחרי ילדה באפניים עם צמות ...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דורון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.10.20
2076 הודעות, 6 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    15:23   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. ראשית אין לי ורוב אזרחי ישראל אמון במשטרה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אין משילות
יש אלימות אין סופית במיוחד מהערבים .
יש פרוטקשן .
המשטרה משקרת ואינה משרתת את הציבור, המשטרה משרתת את השוטרים והקצינים .
והכי גרועים במשטרה : המפכ"ל וברלב שהם אחראי לברדק במשטרה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Django לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.5.13
4532 הודעות, 47 מדרגים, 81 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    15:30   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. 1-2 מיליון מבוגרים וילדים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
יוצא שהם חודרים לפרטיות של מדינה שלמה כמעט.


אדם נמצא במקום בו נמצאות מחשבותיו


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יאצק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.1.15
15868 הודעות, 157 מדרגים, 286 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    15:31   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. צפון קוריאה זה כאן !! לא לא להאמין !!!!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קומונסנס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.1.21
1044 הודעות, 5 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    15:44   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. הימין, במשך שנים רבות, מינה פה שופטים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
שלא ראויים לשפוט אפילו בתוכנית ריאליטי.
אתה פשוט משפשף עיניים ומסרב להאמין שמי שיושב מולך הוא שופט.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
blackjack לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.4.19
6539 הודעות, 15 מדרגים, 25 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    16:01   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. והכי מושחתים זה השוטרים והפרקליטות.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Q לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.10.01
36251 הודעות, 157 מדרגים, 306 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    16:10   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. בטוח שקוריאה הצפונית מצליחים יותר. יש לנו לאן לשאוף.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
the_coon לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.2.21
3910 הודעות, 38 מדרגים, 23 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    16:44   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. הם לא. פשוט זה רק המספריים הרשמיים..  
בתגובה להודעה מספר 46
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הבסבורג
חבר מתאריך 28.11.20
702 הודעות
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    18:10   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. יש לשים לב שרוב רובם של השופטים הם יוצאי הפרקליטות, לכן כאשר הם עוברים לצד השני ה-DNA שלהם עובד.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
hutznik לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
13248 הודעות, 133 מדרגים, 266 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    18:47   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  56. גם בבקשות לפייסבוק טוויטר גוגל וכול השאר ישראל צועדת בראש  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ניתן לראות הכול באתרים שלהם שהם מפרסמים דוחות על שקיפות            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
תשבץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.10.04
79957 הודעות, 336 מדרגים, 637 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    21:17   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  58. עכשיו ברור איך שי ניצן אישר להשתמש בטלפון של אפי נווה. פרי העץ המורעל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
BEBO לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.9.11
32865 הודעות, 223 מדרגים, 444 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    21:41   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  60. אתי כרייף לאיילה חסון: ״שי ניצן רצה לחסל את אפי נווה ובשביל זה הוא דרך עליי ורמס אותי.  
בתגובה להודעה מספר 58
 
  
תיק החקירה נגדי נפתח ללא אישור היועמ"ש...זייף אישור לפתיחת חקירה בתיק שוחד."


אל קפונה קטן עליו


we are fed up with being ruled by goyim


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דודידו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.17
13306 הודעות, 73 מדרגים, 105 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ז בשבט תשפ''ב    07:40   29.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  61. משטרה מושחתת תחת ניהולו של שי ניצן בן החסות של אהרון ברק  
בתגובה להודעה מספר 60
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
תלאביביבדם
חבר מתאריך 20.1.22
250 הודעות
יום ששי כ''ו בשבט תשפ''ב    21:38   28.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  59. עם כל צווי האזנות האלה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
הייתה מצפה שהפשיעה בדרום תטופל            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הנבון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.2.13
5163 הודעות, 36 מדרגים, 70 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ז בשבט תשפ''ב    09:12   29.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  64. טוב מאוד שיאזינו אם זה עוזר למנוע פיגועי טרור  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
WB לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.7.02
17414 הודעות, 234 מדרגים, 454 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ז בשבט תשפ''ב    11:33   29.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  65. חותמת בית משפט זה צחוק מהעבודה בהתחשב בחומר ממנו מורכבים השופטים!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  

בשביל כבוד צריך לעבוד

אחת המנטרות שנוהגים לזמר בפנינו המגינים על החוק והמשפט בישראל היא מנטרת: "השופט המקצועי".

האם מישהו יואיל להסביר לי מתי הפך עורך הדין (עם כל המטען החיובי והשלילי שיש לו) עם כל הדימוי השלילי שיש על המקצוע הזה, לשופט מקצועי – באיזו שנייה זה קרה – האם מסמך מהוועדה למינוי שופטים גורם לעו"ד להיות ל"שופט מקצועי" – מה גם שאותם חברים בוועדה עצמם לוקים בעצמם בחסר, איך זה קורה.

המנטרה השנייה שמזמרים לנו בעניין השופטים – זוהי מנטרת "המזג השיפוטי", איך בוחנים את זה? ברור שעו"ד שמגיע לוועדה למינוי שופטים עוטה על עצמו מסיכה מנומסת – האם כך אפשר לבחון "מזג שיפוטי"? בולשיט, אל תאמינו לשקר הזה.

אגב, בעיני, עיני הקטן ממעש רק המערכת המשפטית, היא ורק היא לוקה בנפיחות וצביעות שבעיני מעוררת גיחוך ויש להראות על אופייה צבוע ועל חוסר יכולתה להיות מחוברת אל העם אותו היא שופטת, אם כבודם רוצים לדבר בנוסח: "כבודו", "חברי", ועוד מילים מנופחות ולא אמיתיות, שכן כשעו"ד הסניגור אומר לעו"ד מהתביעה – "חברי", הוא מתכוון להגיד "תסתום את הפה יא חלאה" וההיפך, הסגנון המשפטי הוא נפוח וצבוע – אפשר לדבר יפה, מבלי להשמע מגוחך.

אפשר לדבר בשפה ישראלית מבלי לרדת לביבים אך כמו שאמר לי חבר שנשפט לפני בית המשפט: "תביא לי מילון כדי שאני יבין, מה רוצים אלה?

האמת שאם אנו רוצים משפט צדק, צריכה להיות רפורמה שתשנה את כל בתי המשפט ותחבר אותם למציאות ולעם, אם השופטים רוצים לדבר בנפיחות – שילכו ללונדון.

הפלצנות – נגמרה אצלנו וכדאי שגם בתי המשפט יידעו זאת. רפורמה כמו שרוצה נשיא בית המשפט העליון, רק תנציח את הניתוק הזה מהעם, הדרך הנכונה להוציא את הצדק לאור היא בשינוי שיטת המינוי – והתנאים לקבלת שופטים.

כדי שמנטרת "השופט המקצועי" – תהיה צודקת צריך שמעבר ללימודי משפטים על השופט תהיה חובה להתמחות בנושא מסויים, נגמרו ימי החאפ-לאפ, אי אפשר ליהנות מכבוד סתם.

שופט שדן בסוגייה כלכלית, בפירוק חברות קובע גורלות וחורץ את פרנסתם של רבים – על סמך אמונות לא עושים צדק. שופט מקצועי הוא שופט שמעבר לידיעת החוק יודע והתמחה בנושא שהוא מטפל בו. אם שופט דן בסוגייה מסויימת הוא צריך לדעת במה מדובר, לפחות ברמת הידע הבסיסי (לפחות תואר ראשון). איך שופט יכול לדון ברשלנות מקצועית של רופא, אם הוא אינו רופא שמכיר את הנושא על בוריו ('מומחי' בית המשפט עושים קופה על כל חוו"ד וכל צד מביא מומחה משלו). הנה אם כן, הצעתנו הראשונה, בטרם מונה עורך דין לשופט עליו להתמחות בדיספליצינה ייחודית לו (אגב, כך יהיה איזון הדדי ופורה שינבע מתנועה בין מקצועית).

כדי שמנטרת "המזג השיפוטי" – תהיה נכונה על המועמד לשיפוט לערוך "גיבוש שיפוטי" שבו יבחן מזגו השיפוטי בתנאי לחץ, בדילמות מוסריות ומשפטיות ולא על יד שולחן הוועדה למינוי שופטים – שהרי כל מי שעומד לפניה כמועמד, ברור שיתנהג בצורה נאותה, אלא רק אם ילקה באי שפיות זמנית.

ושתי הצעותינו האחרונות בכדי להוציא את הצדק לאור (מלבד פיתוח מאסיבי של הסניגוריה הציבורית), באות מתחום הפרוצדורה – יש להקל את ההליכים ולפשטם – לתת להם שמות שכל בן אדם שצריך לעמוד בפני המערכת הזו, יבין אותה, הרי ידוע שגילדות ומועדונים סגורים שומרים על עצמם בשמות מנופחים כדי שמסביב לא יבינו והרי אנחנו רוצים בית משפט ומערכת שיפוט שתהיה מובנת ומחוברת.

ולבסוף הצורך להוציא צדק רק על פי דיני ראיות, אי אפשר לדון אדם אם אין מספיק ראיות נגדו, יכול להיות שעושי פשעים ישוחררו, אבל עדיף שיהיה אשם משוחרר מאדם חף מפשע שחירותו נשללה ממנו – פסק דין שיהיהי מבוסס רק על דיני ראיות – יהיה קרוב לאמת, שכן ברגע שפונים ל"נסיבות" – נכנסת אמונת השופט לתמונה וזו כבר ראינו, ניתנת להטייה בקלות רבה.

נכתב ע"י איש העסקים משה בדש, קשר השתיקה, ינואר 2001.
https://tickchak.co.il/24881            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איש ונוב לו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.9.18
9624 הודעות, 74 מדרגים, 72 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ז בשבט תשפ''ב    13:34   29.01.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  66. המשטרה מעל החוק.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עדי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.9.19
11311 הודעות, 30 מדרגים, 27 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ל' בשבט תשפ''ב    14:03   01.02.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  67. מתקיים עכשיו דיון מעניין בכנסת על חוק האזנות הסתר  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
https://main.knesset.gov.il/Activity/committees//huka/Pages/CommitteeTVarchive.aspx            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבדתגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות