גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #755985 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 755985        
Pierre לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.10.19
2431 הודעות, 9 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    01:05   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מרגע ההיעלמות ועד הפיצוח: כך פוענח רצח ספיר נחום  

בבוקר 2 ביוני לקחה ספיר נחום, בת 25, את בתה לגן - ומאז נעלמה. מדינה שלמה עקבה בדאגה אחר מבצע החיפושים. בן זוגה לשעבר נעצר בחשד לחטיפה. במשטרה נעזרו במצלמות האבטחה שתיעדו את רגעיה האחרונים, איכוני הטלפון האישי שלה - ואחרי 12 ימים של חיפושים קדחתניים היא נמצאה ללא רוח חיים. כך פוענח תיק הרצח - דקה אחר דקה

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

בלעדי: בבוקר 2 ביוני 2022 ירדה ספיר נחום מביתה שבעכו וכמדי יום, לקחה את בתה בת השנתיים לגן הילדים. מצלמות האבטחה מספרות סיפור על אם אוהבת שדוחפת את העגלה של הבת לעוד יום בגן. מה ששתיהן עדיין לא יודעות זה שהמפגש ביניהן יהיה המפגש האחרון בין האם לבתה הקטנה. "היא קמה בבוקר, ארגנה את הנכדה שלי, לקחה את הילדה למעון", אמרה סוזי, אמה של ספיר. אחרי האירוע הזה, ספיר נעלמה כאילו בלעה אותה האדמה. היא הייתה אמורה לחזור הביתה דקה אחרי שהשאירה את בתה בגן. היא אפילו לא לקחה איתה את הטלפון הנייד. בחלוף הימים התגייסה מדינה שלמה בניסיון לפצח את התעלומה: לאן נעלמה ספיר נחום?

"אני נשארתי עם הנכד, הבת שלי ישנה. היא התעוררה ב-11:00 ואמרה לי, 'אימא, מה, ספיר, איפה היא?' אני מסתכלת, אני אומרת, 'מה זאת אומרת, איפה היא? מה, היא לא חזרה מהמעון?'", הוסיפה סוזי. עדן, אחותה הצעירה של ספיר, שיתפה: "לא היו לי דקות אחרונות להחליף איתה. המשפט האחרון שאמרתי לה היה 'לילה טוב'. היא לא העירה אותי לגן, לקחת איתה את הילדה".

מפקד תחנת עכו, סגן-ניצב מוליה ניר ג'מבו, אמר כי שמו של וולא חלאילה הדליק אצלו נורה אדומה. "בתחושה שלי, בפנים, אמרתי, זה משהו לא רגיל", אמר ג'מבו. "אני מתחיל לבצע מספר פעולות טכנולוגיות על הטלפון של בן הזוג, על הרכב שלו, עליה, ואני מזהה תנועה של בן הזוג, שהוא נע באזורים שונים בצפון, לכיוון כרמיאל, לכיוון נהריה", הוסיף פקד משה מלכה, קצין מבצעים בתחנת עכו.

"הוא האחרון שראה אותה. אנחנו כבר רואים במצלמות, בתחקור שעשינו רואים כבר שהוא מוריד אותה בחוף ארגמן, היא עוברת לחלק השני של הרכב, ואנחנו כבר רואים בשלב הזה שהוא איתה, שהוא קשור אליה. בשעה 11 בבוקר ביום שישי, אנחנו עושים מעצר שלו בנהריה, צוות של התחנה מגיע ועוצר אותו בנהריה יחד עם אח שלו", אמר ג'מבו.

"בהתחלה הוא אמר לי שהוא לא יודע איפה היא בכלל, ואז, כשגילינו שהיא כן הייתה איתו ברכב ושרואים אותה במצלמות, הוא התחיל לשנות גרסאות ופה הבנו שאנחנו מתקדמים לאירוע לא פשוט ומורכב" הוסיף פקד משה מלכה. "ברור לי מההתחלה שמדובר באירוע חמור של חטיפה, קודם כול, של מעורבות של החשוד בחטיפה שלה, בהעלמה שלה. אני לא יודע מה המצב שלה וכרגע אנחנו מתייחסים לזה שהיא בחיים, וככה זו צורת העבודה שלנו. זאת אומרת, כל מי שנכנס לעבודה מתחיל לטפל בזה", סיפר סנ"צ יוני חג'ג', ראש מחלק תשאול בימ"ר חוף.

"כשאנחנו מקבלים זירת רצח, אז אנחנו מגיעים לזירת רצח ויש גופה ומתחילים לעבוד סביב הזירה החוצה. פה אין לי, אין לי את הנקודה האחרונה או את הזירה שאני אמור להגיע אליה ולטפל בה. הזירה שלנו היא בעכו. הזירה שלנו היא המקום האחרון שבו אפשר לזהות את ספיר נחום, עם מי היא נמצאת ולאן היא הלכה משם, וככה החקירה שלנו מתמקדת. היא מתמקדת באיסוף מצלמות, מתמקדת בחקירה של החשוד", הוסיף חג'ג'.

"אני ישבתי איתו שעות על גבי שעות בחדר החקירה ובכל פעם שאני יושב איתו אני מתרשם עוד יותר שהוא לא מתרגש מכלום. הוא עשה והוא שלם עם ההחלטה שלו", אמר ראש צוות החקירה וראש מחלקת תפקידים מיוחדים בימ''ר חוף, רפ"ק ביאן מולא. לאחר מכן, החוקרים החלו להתחקות אחרי הפעולות האחרונות של חלאילה. הם גילו שבימים לפני ההיעלמות של ספיר, חלאילה היה באזור הסלעי והמיוער של הכפר איבטין שבצפון.

"בתחילת החקירה עצמה, שאנחנו מבינים, שהוא לקח אותה לאזור איבטין, ואז אתה אומר לו, 'בוא, יש פה בחוץ מלא שוטרים, מסוקים באוויר, מחפשים, בוא נחסוך. 'בוא, קח אותי אליה', ואז הוא מסתכל עליי, הוא אומר לי, 'אני חף מפשע, לא עשיתי כלום'. אני שותק כזה ואני אומר לו, 'אתה יודע מה? אני, יומיים, שלושה, שבוע, אני אביא אותה'", הוסיף רפ"ק מולא.

"הוא מזהה שאתה מחפש, הוא מזהה את הבגדים שלך ובסוג של צחוק כזה, של 'וואו, איזה קשה אתם עובדים', ממש, אני מחזיק אצבעות לכם שתמצאו אותה", הוסיף סנ"צ יוני חג'ג'. "אני לא אגיד שאין רגעים במהלך השבוע של החיפושים שאתה לא מתחיל לפקפק בעצמך, אתה לא מתחיל לחשוב פעמיים", אמר.

ואז השוטרים מגלים שהוא רכש טלפון מבצעי, שממנו יצאו עשר שיחות למכשיר הנייד של ספיר ביום ההיעלמות שלה. את הטלפון האישי שלו, על פי כתב האישום, הוא השאיר ביום הרצח בבית. "הוא עשה המון טעויות בדרך. זה מההתנהלות של לרכוש טלפון מבצעי ולהתנייד איתו, זה מכל השקרים שלו שהוא מספר לאורך החקירה, איפה הוא היה ועם מי הוא היה ומה הוא עשה. אנחנו מצליחים לשלול גם את האליבי שלו וגם את כל ההודאה שלו, לשלול נקודה-נקודה", אמר חג'ג'.

ואז, ביום ה-12, רגע לפני שהם מרימים ידיים ומקפלים את מרבית הכוחות, מגיעה הקריאה בקשר לפיה נמצאה גופתה. "היא הגיעה לשם, אם באמתלה או אם בכפייה, על ידי החשוד. אי אפשר להגיע לזירה הזאת. אין לנו ספק שהוא לקח אותה לשם באמירה חד-משמעית שהיא צריכה להגיע איתו לשם. מצאנו אותה באזור בלתי אפשרי באותו אזור שאנחנו מחפשים במשך שבוע", הוסיף חג'ג'.

בתוך בור שנחפר, מתחת לשיח עבות, נמצאה נחום ללא רוח חיים. החולצה הוורודה עם ציור האננס לא הותירה ספק עוד לפני הבדיקות הפורנזיות. סוף מר לספיר נחום. "בתרגיל כזה או אחר, עלינו על מספר הטלפון שלו וכשאנחנו פותחים את הטלפון ושמים לו את זה בפרצוף, בחקירה עצמה, הוא עמד בהלם. הוא לא האמין. הוא הבין שפה הוא נפל", אמר רפ"ק מולא.

ולמרות כל הראיות הנסיבתיות שנאספו נגדו ושקשורות אותו להיעלמות, חלאילה מסרב להודות ומכחיש בכל תוקף את העובדה שרצח אותה. "בטלפון שלו יש ראיות חד-משמעיות, לא רק לסכסוך הכספי שהתנהל, היא תבעה אותו מזונות. בימי שלפני הוא קיבל תביעה, הזמנה לבית משפט, ולדעתנו, מה שעולה מהחקירה זה בצורה ברורה שזה המניע שגרם לו לקבל את ההחלטה ולקטול את החיים שלה", אמר סנ"צ יוני חג'ג'.

"בין בני הזוג הייתה איזושהי מחלוקת לגבי משמורת על ילדים או לגבי סכומי מזונות או שמות של הילדים, כל דבר כזה ואחר. יכול להיות שהיה, אני לא אומר שלא. יחד עם זאת, עד היום לא הוגשה שום תביעה. אני יכול לומר לך שבתיק הזה, מעבר לעובדה שמדובר בתיק עם ראיות נסיבתיות, גם הראיות הנסיבתיות שקיימות בתיק הזה, לשיטתי, כבר היום אני אוכל לומר שהן לא יספיקו בסופו של יום להרשעה" אמר עו"ד של חלאילה, אביעד חייט.

"הייתה לי הרגשה שהיא תחזור, ממש היא תחזור, לא בשבילי, בשביל הילדים שלה. הוא לקח אותה מהילדים שלה, השאיר אותם יתומים", אמרה סוזי נחום - אמה של ספיר. "אין שעה שלא הייתי מדברת איתה או בודקת מה קורה איתה או סתם מהשעמום. אני מתגעגעת לדבר איתה, לשיחות שלנו, מאוד", הוסיפה עדן, אחותה.

https://13tv.co.il/item/news/domestic/crime-and-justice/sapir-nahum-903205649/?pid=902564637&cid=903205649

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  צריך לדפוק לזבל הזה מכות כל יום עד שיגיע לרמה של עילפון וחוזר חלילה עד המוות שלו בגיל 84 להכות בברזל 13.08.22 01:13 1
     ברור עם פרקליטות פרו מחבלים וחונטא בעליון שבכלל מעריצה אותם.... יאצק 13.08.22 21:00 34
     צריך צריך. בפועל יותר סיכוי שהוא יקבל בכלא שפחת מין ישראלית + תנאי מלון 5 כוכבים דה לוקס. תמהוני 13.08.22 21:21 36
  למה זאב הערבות 13.08.22 02:32 2
     נכון,יש רמות של טמטום שקשה להבין rolt 13.08.22 02:39 3
         לפני שעה קלה זאב הערבות 13.08.22 02:43 4
             דבר כזהמצריך טלפון לארגון להבה. סיימון טמפלר 13.08.22 05:56 5
     למה עורך דין יהודי מסכים לייצג ערבי חלאה שרצח יהודיה? שטיכמוס 13.08.22 06:31 6
         שלושת ה - כ ציוני חם 13.08.22 08:57 17
             שמעת על לאה צמל? מחדד עפרונות 13.08.22 10:48 24
         גם הם יודעים שעו''ד יהודי קיפי בן קיפוד 13.08.22 10:16 19
         העו''ד הזה כנראה לא בענינים ולא מבין שאחד כזה וחבריו המציל 13.08.22 15:37 33
         למה תמי אולמן ייצגה את רושרוש שניפץ גולגולת לתהילה נגר?? יאצק 13.08.22 21:04 35
     כי בערים מעורבות אלה יכולים להיות השכנים שלה בדלת ממול פרש צפוני 13.08.22 06:31 7
  אדם ארור. חבל שהוא עדיין נושם. מאחל לו מוות ביסורים. ש-עצמון 13.08.22 07:31 8
  עוד סימפטום מתוך אלף לבעיה השורשית: דו-קיום עם האוכלוסיה הנפלאה הזו. הפוך גוטה 13.08.22 07:57 9
     ++100 דו קיום הוא מושג שטני ובלתי מוסרי מפני שלוקחים נמר רעב וכופים עליו לגור בכלוב קטן עם קוקי 13.08.22 08:09 11
         כן. כנ''ל במערב-אירופה וארהב שנאכלות מבפנים. הפוך גוטה 13.08.22 08:15 12
             אפשר לערבב בין עמים רק אם הם בעלי רקע תרבותי ועולם ערכים זהה וללא שאיפות לאומניות ובדלנות קוקי 13.08.22 08:23 13
                 בארץ הבעיה לא רק בשמאל, אלא גם בימין/חרדים. הפוך גוטה 13.08.22 08:26 14
                     למעשה אין בישראל אף מפלגה שזה במצע שלה,האחרון שעוד קצת האמין בזה בפולטיקה הישראלית היה גנד קוקי 13.08.22 08:32 15
                     הכנסת החרדים למשוואה היא עיוות מוחלט של הנושא. לא מכיר אף חרדי שדוקר יהודים רק בשל דתם,ואף חרדית שמתפוצצת מחדד עפרונות 13.08.22 10:50 25
                         התכוונתי שהמפלגות החרדיות (והליכוד) לא בעד עידוד הגירה לאיסלמים אנטישמים. הפוך גוטה 13.08.22 10:52 26
  מה שמסקרן במיוחד זאת השאלה איך הוא הוביל אותה לנקודה שבה היא נמצאה(שטח סבוך וקשה להליכה) קוקי 13.08.22 08:03 10
     איים עליה. עילף אותה yaboosh 13.08.22 08:56 16
         אבל אם עילף אותה זה היה מאלץ אותו לגרור אותה,וזה כאמור קשה במיוחד...סימם אותה זאת אפשרות קוקי 13.08.22 08:59 18
             הייתה לו עזרה בטוח yaboosh 13.08.22 10:45 22
                 מה זאת אומרת פחדנים? kobe_bryant 13.08.22 10:46 23
                     שהם לא יבצעו פשעים כאלו לבד yaboosh 13.08.22 10:53 27
  לא אותו צריך להעניש, את ההורים והאחים שלו צריך החזאי 13.08.22 10:21 20
  מעניין שדווקא פה לא שמעתי על שום אמצעים מיוחדים kobe_bryant 13.08.22 10:44 21
  אזהרת יחצ דוברות משטרת ישמעאל דוקטורנו 13.08.22 11:13 28
  מניע סכסוך מזונות? פחח. המניח העיקרי הוא שמדובר במוסלמי לאומן רוצח מטונף, זה המניע Dark Blue 13.08.22 11:24 29
  כל הכבוד למשטרה אריסטו 13.08.22 11:45 30
  בצער רב, ברצוני לעדכן את כל המגיבים לפני, הבאבא תור 13.08.22 13:26 31
  ביזבוז זמן חמור ינשוף 13.08.22 14:06 32

להכות בברזל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.12.07
19061 הודעות, 162 מדרגים, 309 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    01:13   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. צריך לדפוק לזבל הזה מכות כל יום עד שיגיע לרמה של עילפון וחוזר חלילה עד המוות שלו בגיל 84  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
יאצק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.1.15
17152 הודעות, 160 מדרגים, 288 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    21:00   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. ברור עם פרקליטות פרו מחבלים וחונטא בעליון שבכלל מעריצה אותם....  
בתגובה להודעה מספר 1

איך אמר החוקר:
"אני ישבתי איתו שעות על גבי שעות בחדר החקירה ובכל פעם שאני יושב איתו אני מתרשם עוד יותר שהוא לא מתרגש מכלום. הוא עשה והוא שלם עם ההחלטה שלו"

אין לו מה להתרגש, תנאים מעולים בכלא מובטחים לו....

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
תמהוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.3.19
13705 הודעות, 119 מדרגים, 206 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    21:21   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. צריך צריך. בפועל יותר סיכוי שהוא יקבל בכלא שפחת מין ישראלית + תנאי מלון 5 כוכבים דה לוקס.  
בתגובה להודעה מספר 1

זאב הערבות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.2.18
4140 הודעות, 32 מדרגים, 64 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    02:32   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. למה  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 13.08.22 בשעה 02:40 בברכה, זאב הערבות

למה יהודייה צריכה לצאת עם מוסלמי
למה ?
למה ????

rolt לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.2.16
2598 הודעות, 23 מדרגים, 41 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    02:39   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. נכון,יש רמות של טמטום שקשה להבין  
בתגובה להודעה מספר 2

זאב הערבות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.2.18
4140 הודעות, 32 מדרגים, 64 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    02:43   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. לפני שעה קלה  
בתגובה להודעה מספר 3

ראיתי ב ת.ד. דור אלון , נגב
בדווי ברכב
מאחורה יהודייה
מקדימה יהודייה
קנה לה פרחים שתייה וכדו'
ויאלה ליער הסקס
.
תהנו לכם באהבה
למה לצאת עם בדווי
אתם לא רואות ושומעות מה קורה בארץ
למה ?
חסר יהודים ???

סיימון טמפלר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.5.16
2804 הודעות, 16 מדרגים, 25 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    05:56   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. דבר כזהמצריך טלפון לארגון להבה.  
בתגובה להודעה מספר 4

משם הם כבר יטפלו בעניין והרשויות
כבר יידעו.

שטיכמוס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.7.14
3149 הודעות, 29 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    06:31   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. למה עורך דין יהודי מסכים לייצג ערבי חלאה שרצח יהודיה?  
בתגובה להודעה מספר 2

ערכתי לאחרונה בתאריך 13.08.22 בשעה 06:47 בברכה, שטיכמוס

ומנסה לפעול לזה שלא תהיה הרשעה??
חסר עורכי דין ערבים?

ציוני חם
חבר מתאריך 9.1.22
969 הודעות
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    08:57   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. שלושת ה - כ  
בתגובה להודעה מספר 6

מחדד עפרונות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.10.20
6788 הודעות, 22 מדרגים, 43 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    10:48   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. שמעת על לאה צמל?  
בתגובה להודעה מספר 17

קיפי בן קיפוד
חבר מתאריך 24.6.22
53 הודעות
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    10:16   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. גם הם יודעים שעו''ד יהודי  
בתגובה להודעה מספר 6

ייצג אותם יותר טוב מערבי

שמעתי אותם כמה פעמים אומרים "תיקח יהודי, הם חכמים"

קל וחומר אם הוא שמאלן נאלח שיסכים לייצג אותם

המציל
חבר מתאריך 6.11.21
734 הודעות
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    15:37   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. העו''ד הזה כנראה לא בענינים ולא מבין שאחד כזה וחבריו  
בתגובה להודעה מספר 6

יכולים לקטול אותו אם לא יביא את התוצאה המצופה ......שיחרור

יאצק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.1.15
17152 הודעות, 160 מדרגים, 288 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    21:04   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. למה תמי אולמן ייצגה את רושרוש שניפץ גולגולת לתהילה נגר??  
בתגובה להודעה מספר 6

והוציאה אותו בזיל הזול!! למה???

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

פרש צפוני
חבר מתאריך 5.7.18
968 הודעות, 6 מדרגים, מינוס 6 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    06:31   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. כי בערים מעורבות אלה יכולים להיות השכנים שלה בדלת ממול  
בתגובה להודעה מספר 2

ומתרגלים מהר מאוד לרעיון שאפשר לשהות במחיצת ערבים. מי שמגיע ממשפחת קשת יום גם עשוי להסתנוור מכסף, מכוניות, דאווין וכריזמה, תכונה שלרוצח יש ממנה בשפע.

ש-עצמון
חבר מתאריך 10.4.16
64574 הודעות
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    07:31   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. אדם ארור. חבל שהוא עדיין נושם. מאחל לו מוות ביסורים.  
בתגובה להודעה מספר 0

הפוך גוטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.16
31111 הודעות, 257 מדרגים, 492 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    07:57   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. עוד סימפטום מתוך אלף לבעיה השורשית: דו-קיום עם האוכלוסיה הנפלאה הזו.  
בתגובה להודעה מספר 0

עידוד הגירה היה פותר.

קוקי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.18
13267 הודעות, 77 מדרגים, 154 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    08:09   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. ++100 דו קיום הוא מושג שטני ובלתי מוסרי מפני שלוקחים נמר רעב וכופים עליו לגור בכלוב קטן עם  
בתגובה להודעה מספר 9

כבש תמים וטהור,הסוף ידוע מראש.
מי ששואף להשכין יחד עם מתורבת,שוחר שלום וטוב לב עם "עם" ברברי,רצחני,פאנטי ובהמי איננו אדם מוסרי.
השאיפה -גם אם איננה ריאלית,וגם אם היא אוטופית לחלוטין- צריכה להיות טרנספר והפרדה בין העמים,יהודים ליהודה, ערבים למדינות ערב.

חבר מתאריך 14.3.16
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    08:15   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. כן. כנ''ל במערב-אירופה וארהב שנאכלות מבפנים.  
בתגובה להודעה מספר 11

בישראל - גם מרכיב הדתי-תרבותי (כמו במערב) וגם השנאה-קנאה הלאומנית.

חבר מתאריך 24.3.18
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    08:23   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. אפשר לערבב בין עמים רק אם הם בעלי רקע תרבותי ועולם ערכים זהה וללא שאיפות לאומניות ובדלנות  
בתגובה להודעה מספר 12

זה ממש לא המקרה כאן אצלנו,לכן לעולם לא יוכל להיות כאן דו-קיום.
חבל שבשמאל שמתהדר באיזה עליונות אינטקטואלית והתנשאות לא מבינים את העניין הכל כל פשוט הזה

חבר מתאריך 14.3.16
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    08:26   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. בארץ הבעיה לא רק בשמאל, אלא גם בימין/חרדים.  
בתגובה להודעה מספר 13

ביבי, דרעי, גפני - נגד עידוד הגירה.

חבר מתאריך 24.3.18
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    08:32   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. למעשה אין בישראל אף מפלגה שזה במצע שלה,האחרון שעוד קצת האמין בזה בפולטיקה הישראלית היה גנד  
בתגובה להודעה מספר 14

גנדי עליו השלום.
נכון להיום הדבר הכי קרוב לשם כרגע הם סמוטריץ ובן גביר ולכן צריך להצביע להם.
ביבי ודרעי הם שמאל מובהק,לא רק שאינם מייחלים לטרנספר,הם בעד למסור שטחי מולדת שלנו לאוייב הרצחני,ונתניהו אף הצביע בעד עידוד עליה של האוייב פנימה אלינו ואיזרוח שלו כאן(הצביע נגד הארכת חוק האזרחות)

מחדד עפרונות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.10.20
6788 הודעות, 22 מדרגים, 43 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    10:50   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. הכנסת החרדים למשוואה היא עיוות מוחלט של הנושא. לא מכיר אף חרדי שדוקר יהודים רק בשל דתם,ואף חרדית שמתפוצצת  
בתגובה להודעה מספר 14

במסעדה

חבר מתאריך 14.3.16
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    10:52   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. התכוונתי שהמפלגות החרדיות (והליכוד) לא בעד עידוד הגירה לאיסלמים אנטישמים.  
בתגובה להודעה מספר 25

חבר מתאריך 24.3.18
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    08:03   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. מה שמסקרן במיוחד זאת השאלה איך הוא הוביל אותה לנקודה שבה היא נמצאה(שטח סבוך וקשה להליכה)  
בתגובה להודעה מספר 0

לפי התמונות מהכתבה אין מצב שהוא הרג אותה לפני וגרר את הגופה שלה במרחק כזה ובשטח כזה סבוך והררי מהרכב עד לנקודת הקבורה שלה,מה גם שלא נמצאו סימנים בשטח לגרירה, כלומר הוא הוביל אותה חיה לנקודה ושם רצח אותה,אבל איך? האם בעורמה כלשהי? האם הצמיד לה אקדח לרקה ואיים עליה ללכת איתו אל מותה? האם המציא לה משהו שפיתה אותה לבוא לשם? מה עבר לה בראש ברגעים האלה שהיא הובלה אל מותה?
שאלות שכנראה ישארו ללא מענה לנצח(אלא אם הוא יחליט להתוודות ולספר)
נקווה א.שבתי המשפט המרושעים שלנו לא יגיעו איתו לאיזה הסדר טיעון או משהו כמו במקרה של רצח תהילה נגר הי"ד
וב. שהחלאה הזאת ימות מאיזה מחלה כמה שיותר מהר לא לפני שיסבול יסורי תופת וכאבים ושלא נצטרך להאכיל ולממן אותו כל חייו בבית זוהר

yaboosh לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.5.07
20448 הודעות, 84 מדרגים, 159 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    08:56   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. איים עליה. עילף אותה  
בתגובה להודעה מספר 10

קשר אותה ומישהו סייע לו.

חבר מתאריך 24.3.18
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    08:59   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. אבל אם עילף אותה זה היה מאלץ אותו לגרור אותה,וזה כאמור קשה במיוחד...סימם אותה זאת אפשרות  
בתגובה להודעה מספר 16

יתכן שגם אחיו עזר לו

חבר מתאריך 16.5.07
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    10:45   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. הייתה לו עזרה בטוח  
בתגובה להודעה מספר 18

אח, קרוב משפחה, חבר.
ערבים הם פחדנים, לא עשה את זה לבד.

kobe_bryant לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.8.15
1963 הודעות, 15 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    10:46   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. מה זאת אומרת פחדנים?  
בתגובה להודעה מספר 22

מה עושה אותם יותר פחדנים מכל גזע / עם אחר? דווקא הם יחסית לא רואים בעניים, תמיד יש משוגע יותר כמוני.

חבר מתאריך 16.5.07
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    10:53   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. שהם לא יבצעו פשעים כאלו לבד  
בתגובה להודעה מספר 23

תמיד בצוותא.

החזאי
חבר מתאריך 20.4.22
79 הודעות
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    10:21   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. לא אותו צריך להעניש, את ההורים והאחים שלו צריך  
בתגובה להודעה מספר 0

לכלוא את כל המשפחה ולתת להם להרקב בכלא

kobe_bryant
חבר מתאריך 22.8.15
1963 הודעות
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    10:44   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. מעניין שדווקא פה לא שמעתי על שום אמצעים מיוחדים  
בתגובה להודעה מספר 0

דוקטורנו
חבר מתאריך 26.8.08
6800 הודעות
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    11:13   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. אזהרת יחצ דוברות משטרת ישמעאל  
בתגובה להודעה מספר 0

Dark Blue לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.12
13831 הודעות, 114 מדרגים, 165 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    11:24   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. מניע סכסוך מזונות? פחח. המניח העיקרי הוא שמדובר במוסלמי לאומן רוצח מטונף, זה המניע  
בתגובה להודעה מספר 0

כל היתר טריגרים קלים, אם בכלל.

והבחורה טיפשה, כמו יותר מידי בחורות שהולכים עם החיות אדם הללו.

אריסטו
חבר מתאריך 5.8.22
37 הודעות
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    11:45   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. כל הכבוד למשטרה  
בתגובה להודעה מספר 0

ולשבס: צינוק, חמש על שלוש. אוכל בחמגשית בלי לפתוח דלת. כפול 40 שנה. חלאה.

הבאבא תור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.11.20
1459 הודעות, 11 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    13:26   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. בצער רב, ברצוני לעדכן את כל המגיבים לפני,  
בתגובה להודעה מספר 0

הכותרת אליה אתם מתייחסים "כך פוענח רצח ספיר נחום", רחוקה מן המציאות (על פי היכרותי עם מערכת המשפט) מרחק של שמיים וארץ. עוד שנים רבות יחלפו בין מעצרו של ה"צדיק" לבין הרשעתו החלוטה בדין, אם בכלל.
אז כמובן שמערוצי התעמולה הנקראים בטעות "עיתונות" אין לי שום ציפייה, אבל אתם, גולשי רוטר היקרים, מבזבזים אנרגיה לשווא. הרי כרגע, חוץ ממעצר חשוד, אין לנו כלום ובפיענוח רצח ניתן להתהדר רק לאחר הרשעת הרוצח (וגם אז לא תמיד- ראה מקרה ברנס, אולג שייחט, זדורוב וכו'.

ינשוף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.6.14
8086 הודעות, 48 מדרגים, 88 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ט''ז באב תשפ''ב    14:06   13.08.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. ביזבוז זמן חמור  
בתגובה להודעה מספר 0

ידעו שהוא רצח ולכן היה צריך להתייחס למקרה כמו פצצה מתקתקת ולהפעיל עליו עינויים.תוך חמש דקות היו פותרים את הפשע וחוסכים המון זמן

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות