גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #771034 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 771034        
Amadeus
חבר מתאריך 15.11.22
310 הודעות
יום שני ד' בכסלו תשפ''ג    22:51   28.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

יש תרחיש שבו תיכנס לממשלה? ''אם ביטחון ישראל יהיה בסכנה'' גנץ בריאיון פרידה מתפקיד שר הביטחון  

גנץ בריאיון: "לא אחבור לנתניהו, אבל אם ביטחון ישראל יהיה בסכנה מוחשית - אשרת את המדינה"
רגע לפני סיום תפקידו ולקראת השבעת הממשלה החדשה, שר הביטחון היוצא בריאיון פרידה: על התקיפה בחברון - "גיבוי מבחוץ לחיילים שנוהגים באלימות - מסוכן לדמוקרטיה" • הוא דיבר על המוכנות הצבאית בצל האיום האיראני ועל החשש מפני פגיעה ביחסים של ישראל עם מדינות המפרץ • "אני מודאג, אנחנו הולכים ומלבים את הסכסוך"

ימים ספורים לפני שבני גנץ יסיים את תפקידו כשר הביטחון ויעביר את השרביט, הוא העניק היום (שני) ריאיון פרידה ל"מהדורה המרכזית" שבו התבטא נגד העלאת הקצבאות לאברכים, גינה את תקיפת הפעילים בחברון והצהיר כי "לא אחבור לנתניהו, אבל אם ביטחון ישראל יהיה בסכנה מוחשית שרק אני יכול לפתור - אשרת את המדינה". צפו בריאיון המלא.

איפה אנחנו עומדים היום מבחינת המוכנות לאיראן?

"זה המקום הכי גבוה שזה היה. תוכניות מוכנות, תוכניות טובות והתקפיות - אבל את הדבר הזה צריך להמשיך ולתחזק. האתגרים נהיים יותר מורכבים, מערכות ההגנה מורכבות יותר. הכול יותר מפוזר ומסובך, צריך ואפשר להמשיך לעבוד על היכולת הזו".

"במקום הכי גבוה שהיינו בו, צריך להמשיך ולתחזק את זה". מתקן הגרעין האיראני, ארכיון | צילום: AP
בדרך במסוק, כתבנו הצבאי שאל את שר הביטחון היוצא אם הוא יתגעגע. "בסוף כל דבר חוזר", כתב גנץ. אך כשנשאל אם הוא יכנס לממשלת נתניהו - הוא לא כתב תשובה על כך, אך התייחס לכך בהמשך הריאיון ופסל את האפשרות הזו.

מה הדבר הכי חשוב שהיית אומר למחליף שלך?

"אחרי שאני אדע מי זה, יהיה לי טוב יותר לדעת. אני מעדיף שזה יהיה מישהו שיש לו הבנה ביטחונית עמוקה, שיש לו הבנה מדינית רחבה ושהוא ידע להיות שר ביטחון ולא רמטכ"ל על. רמטכ"ל אחד יש לנו, אנחנו לא צריכים שניים".

הרצי וגלנט יסתדרו?

"אני לא יודע מי זה יהיה, אבל רמטכ"ל ושר ביטחון צריכים לדעת להסתדר".

מבצע עלות השחר: רה"מ, שר הביטחון, הרמטכ"ל (צילום: אלעד מלכא, משרד הביטחון)
"רמטכ"ל ושר ביטחון צריכים לדעת להסתדר". גנץ וכוכבי | צילום: אלעד מלכא, משרד הביטחון
לא רק הצפון, כל הזירות נפיצות - כאשר אחת הרגישות ביותר היא חברון. אירוע האלימות שהפגינו חיילי גבעתי, תפס את גנץ מוטרד מהאווירה בשטח. "אני חושב שזה אירוע חמור, צה"ל אמור להפעיל כוח - הוא לא אמור לנהוג באלימות ולהכניס התבטאויות פוליטיות אל תוך המגרש הזה ואחר-כך לקבל על זה גיבוי מבחוץ זו מגמה מאוד מסוכנת לדמוקרטיה הישראלית", הוא אמר. "אני מקווה שראש הממשלה המיועד ידע לשלוט בעניין הזה כמו שאני משוכנע שהוא אמור לעשות, השאלה אם הוא יצליח".

בן גביר אומר שהוא רוצה הבהרות מהרמטכ"ל. אתה רואה כבר את המאבק שמתחיל בינו לבין אביב כוכבי?

"אני שר הביטחון, אני מגבה את הרמטכ"ל ואני מגבה את המפקדים בכל הרמות. אני משוכנע שהם יטפלו בזה בצורה הנכונה פיקודית, הסברתית, הדרכתית, דוגמה אישית בשטח. כמו שאני מבין כרגע, בן גביר איננו הגורם המוסמך ובטח שלא בשלב הזה".

גנץ מתנגד להעברת הסמכויות מפיקוד המרכז שהבטיח נתניהו לבן גביר ולסמוטריץ' - מג"ב איו"ש ואחריות על המנהל האזרחי. "לקחת את זה ולפזר את זה עכשיו לכל הכיוונים רק יזמין בעיות וכמובן בהפעלת הכוח זה בלתי קביל", הוא הדגיש. "מה? יהיו שני מפקדים להפעלת הכוח באיו"ש. זה עושה את זה וזה את זה".

איתמר בן גביר (צילום: יונתן סינדל, פלאש 90)
העברת הסמכויות לבן גביר על מג"ב איו"ש: "לא סביר" | צילום: יונתן סינדל, פלאש 90
"נראה לי לא סביר לחלוטין, מקווה שראש הממשלה יעצור את הסאגה המיותרת הזאת", הוא המשיך. "אני חושב שכל שינוי של הסיפור הזה יביא צרות אזוריות ובין-לאומיות ובוודאי יקשה על עבודת הכוח".

אתה רואה את עצמך חוזר לממשלה או נכנס אליה כדי להציל אותה מהקיצוניים שבה?

"לא, עם ישראל בחר והחברה הישראלית בחרה. נתניהו בישל, אחרים לא עשו את מה שהם צריכים לעשות. זו התוצאה, נחיה איתה, נתמודד ונשרת את הציבור מהאופוזיציה. זה מה שיהיה".

דיברת עם נתניהו לאחרונה?

"לא".

אתה מתכוון?

"לא, ככל שיהיה צורך ביטחוני או אחר לדבר - אני לא ברוגז איתו או משהו כזה. איחלתי לו בהצלחה באחד המפגשים שהתקיימו בכנסת ואני מאחל לו באמת שיצליח".

בנימין נתניהו ובני גנץ (עיבוד: POOL)
גנץ: "ככל שיהיה צורך ביטחוני אדבר עם נתניהו, לא ברוגז איתו" | עיבוד: POOL
יש תרחיש או תסריט חמור ככל שיהיה שכן יגרום לך להיכנס לממשלה?

"לא. אם יעלה תסריט שאתה לא יודע לתאר אותו ואני לא יודע לדמיין אותו, שפתאום ביטחון ישראל בסכנה מוחשית ככל גדולה ומיידית שרק אני פותר אותה - אני תמיד אשרת את מדינת ישראל".

מה ההחמצה הגדולה ביותר שאתה יודע להצביע עליה בכהונה שלך?

"אני חושב שלא קידמנו מספיק את מתווה השירות. צריך להבין - היום מתגייסים באזור 50% משנתון לצה"ל, אולי קצת יותר. אי אפשר להמשיך את הסיפור הזה. לתת יותר מקום לשירות של חרדים ויותר מקום לשירות של לא יהודים, בין שהם מוסלמים או נוצרים. זה הצורך שלנו כצבא עם לעתיד".

בינתיים מעלים את הקצבאות לאברכים, איך אתה רואה את זה?

"אני חושב שהממשלה צריכה להיות מאוד אחראית על מה שהיא עושה בעניין הזה, היא יכולה לתקן את זה לכיוון השני. היא לא יכולה לייצר את האפליה הזאת ואני מקווה שהציבור ידרוש את התיקון הזה".

איפה טעיתם בקמפיין?

"אנחנו עדיין לומדים מבחינתנו את הקמפיין עצמו. לצערי, כל מה שמשמאלנו לא התאחד, מפלגות לא עברו את אחוז החסימה. הרוב עבר לנתניהו כתוצאה מהעניין הזה ולכן, אי אפשר היה לממש את זה. למחנה הממלכתי יש את המדיניות שלה ואת התפיסות שלה, היא תנהג בצורה של אופוזיציה נאבקת מצד אחד - אחראית מצד שני".

מסיבת עיתונאים: איזנקוט מצטרף למפלגת המחנה הממלכתי (צילום: N12)
"ננהג בצורה של אופוזיציה נאבקת - אחראית מצד שני" | צילום: N12
אתה מאוכזב מלפיד?

"זה לא עניין של מאוכזב. אני עובד איתו בשיתוף פעולה בממשלה, אנחנו יודעים לעבוד בנושאי ביטחון. רק בסוף השבוע האחרון עסקנו בכל מיני דברים בצורה טובה יחד".

דיברתם על הבחירות ועל התוצאות?

"הייתה פגישה של ראשי מפלגות האופוזיציה לפני 10 ימים. אמרנו שצריך לדעת לשתף פעולה קדימה, הדגשנו את הדברים ונמשיך את השיחות האלה".

אתה מספיק לראות קצת כדורגל במונדיאל הזה?

"מעט".

ממה שאתה שומע מהם, למשל בממשלה הנוכחית יגיבו אחרת הקטארים או מדינות מפרציות אחרות?

"זה יכול להתקלקל כי אני חושב שבסוף מדינות המפרץ ואחרות אמרו בצדק: 'אנחנו לא מתנות את יחסינו עם ישראל בהסדרה סופית של הסוגיה הפלסטינית'. אני מאוד מודאג שבמקום ללכת ולצמצם את הסכסוך, אנחנו הולכים ומלבים את הסכסוך".

אין תפקיד רגיש שנוגע ברבדים רבים כל כך כמו שר הביטחון - צבא, ציבור, יחסים עם שכנותינו ובעיקר מוכנות למלחמה. אחר הצוהריים נחתנו במרכז, גנץ חזר לקריה. כעת, הוא כבר נדרש להיערך למלחמה אחרת, זו של ספסלי ומסדרונות הכנסת.

https://www.mako.co.il/news-politics/2022_q4/Article-54d08dbee9eb481027.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=173113802

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  עכשיו תורי לנסח כותרת יותר מתאימה למציאות מאשר: ''יש תרחיש שבו תיכנס לממשלה? ''אם ביטחון ישראל יהיה בסכנה'' הבאבא תור 28.11.22 22:55 1
     סופרמן? האזרח ע 28.11.22 23:15 16
         בדיוק את גנץ אנחנו צריכים בעת סכנה. הבנתם ?. האיש עף על עצמו מבלי לדעת שהוא הסכנה עצמה. בן יהוידע 29.11.22 06:12 32
  השאלה אם מינוי בן גביר הוא מספיק ''סכנה לישראל'' בשבילו KobyBD 28.11.22 22:55 2
     גנץ היה שמח לשבת תחת בן גביר אם זה היה רה''מ. הסלידה היא אך ורק מנתניהו, לא מגוש הימין וגם לא מהליכוד. מאור 28.11.22 22:58 6
     ביבי כבר מקרר את השמפניות. תוסיף לזה את הנסיגות בהסכמים עם סמוטריץ׳, ולקינוח נקבל מביבי: ''לא היתה לי ברירה'' מלאכת_מחשבת 28.11.22 23:13 13
     מכתב winter1 28.11.22 23:19 19
  אחד הרמטכלים הגרועים ושר הביטחון מהכושלים. לדעתי. אלברט 28.11.22 22:55 3
  חלומו הרטוב של ביבי נתניהו השמאלן הקיצוני. David Sword 28.11.22 22:56 4
  אני חושב שהמדינה צריכה אחדות, ממשלה בלי קיצוניים וסחטנים, עם לפיד וגנץ, Mad-Dog 28.11.22 22:57 5
     אוקסימורון... (''ממשלה בלי קיצוניים וסחטנים, עם לפיד וגנץ'') איש חברון 28.11.22 23:06 7
     הכי קל לחשוב את זה אחרי שהפסדתם בבחירות. מזל שהעם חכם יותר ובחר אחרת ממך. כינוי 28.11.22 23:14 14
     אישית הייתי מתפדח לכתוב משפט שמשמעותו ''הפסדתי ולכן אני מוכן להתפשר על תיקו'' winter1 28.11.22 23:20 21
         חחח. +1 Galgal 29.11.22 07:12 36
     תמיד אצל שונאי הדת אחדות = טהרת האפיקורסיות Foreteller 28.11.22 23:47 26
  רק אני.. רק אני.... תמשיך לברבר את עצמך לדעת עם דיכוטומיה. קונדור 28.11.22 23:08 8
  אתה רואה את עצמך חוזר לממשלה או נכנס אליה כדי להציל אותה מהקיצוניים שבה? avizaz 28.11.22 23:08 9
  חח מדהים: ''אם ביטחון ישראל יהיה בסכנה מוחשית שרק אני יכול לפתור''. סופרמן, זה אתה? מלאכת_מחשבת 28.11.22 23:08 10
  אתה הסכנה לבטחון ישראל, אז תשאר בחוץ ויהיה בסדר swoll 28.11.22 23:09 11
  סר הביטחון הכושל ביותר שהיה כאן מאז ומעולם Smartaxi 28.11.22 23:12 12
  כמה מאמצים להאדיר רמטכל אפור ובינוני שר ביטחון כושל סדר יום של התקשורת ציון לנצח 28.11.22 23:15 15
  הימרתי פה מספר פעמים שגנץ יכנס לממשלה ''כדי להציל את המדינה ולהתמודד עם איראן''. לדעתי תוך פחות משנה winter1 28.11.22 23:17 17
  סע לשלום coyote 28.11.22 23:17 18
  אני מבין מזה שגנץ ״הקשוח״ ולכאורה נעול… הוא פתוח לגמרי לחבור לביבי…. Seagulls 28.11.22 23:20 20
  שר ביטחון ורמטכ''ל צריכים לדעת להסתדר אז למה לא השארת את הבחירה לשר הבא טהרן שכמותך ? מזל דלי 28.11.22 23:32 22
  העיקר ''אנחנו הולכים ומלבים את הסכסוך'' כך אמר האיש. אופיר צרפתי 28.11.22 23:38 23
  איש קטסטרופה שכניסתו לממשלה תדרדר את המדינה העיברית שלו דלוחה עם מעצורי כיחכוח גרוניים ותנועות ידיים גולמיות בני מרום 28.11.22 23:42 24
     הפוסל במומו פוסל מירי 29.11.22 02:41 30
  ביטחון ישראל יהיה בסכנה אם הוא ייכנס לממשלה !!! שלום ולא להתראות יאצק 28.11.22 23:46 25
  יכנס בסוף מור ברגמן 29.11.22 00:11 27
  הביטחון עכשיו בסכנה.ֶתישאר האינג'יניר 29.11.22 00:29 28
  ביטחון ישראל יהיה בסכנה ברגע שתצטרף לממשלה,בבקשה תשאר איפה שאתה ואל תבוא לנו בחלום חברה בפורום 29.11.22 02:30 29
  בטחון ישראל דורש שלא יהיה בממשלה חושב_פעמיים 29.11.22 05:15 31
  ממש המושיע הלאומי, אפס קטן, בטחון ישראל בסכנה כשזה ביידים שלך Artline 29.11.22 06:21 33
  בני גנץ הוא הוא הסכנה לביטחון ישראל MechanicalMan 29.11.22 06:22 34
  לא הייתי סומך על גנץ.מקווה שלא יחבור לביבי. ש-עצמון 29.11.22 06:38 35
  רק בפורום רוטר הכל קל ופשוט, יורים למות בכל מיידה אבנים, כולל ילד בן 8, נכנסים לכמה כפרים ומגרשים בכח החלילן 29.11.22 07:52 37
  הופה... R-1 29.11.22 08:02 38

הבאבא תור
חבר מתאריך 28.11.20
1851 הודעות
יום שני ד' בכסלו תשפ''ג    22:55   28.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. עכשיו תורי לנסח כותרת יותר מתאימה למציאות מאשר: ''יש תרחיש שבו תיכנס לממשלה? ''אם ביטחון ישראל יהיה בסכנה''  
בתגובה להודעה מספר 0

יש תרחיש שבו ביטחון ישראל יהיה בסכנה? ''אם תיכנס לממשלה''.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
האזרח ע
חבר מתאריך 21.10.15
15085 הודעות
יום שני ד' בכסלו תשפ''ג    23:15   28.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. סופרמן?  
בתגובה להודעה מספר 1

אבל אם ביטחון ישראל יהיה בסכנה מוחשית שרק אני יכול לפתור - אשרת את המדינה

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
בן יהוידע
חבר מתאריך 5.6.22
1066 הודעות
יום שלישי ה' בכסלו תשפ''ג    06:12   29.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. בדיוק את גנץ אנחנו צריכים בעת סכנה. הבנתם ?. האיש עף על עצמו מבלי לדעת שהוא הסכנה עצמה.  
בתגובה להודעה מספר 16

KobyBD
חבר מתאריך 28.9.10
16269 הודעות
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. השאלה אם מינוי בן גביר הוא מספיק ''סכנה לישראל'' בשבילו  
בתגובה להודעה מספר 0

אני חושב שהוא רמז או השתמש בכינוי הזה לגבי מינוי מפלגות הימין והסכמים הקואליציונים...האם זה רמז?

מאור
חבר מתאריך 2.4.12
7001 הודעות
יום שני ד' בכסלו תשפ''ג    22:58   28.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. גנץ היה שמח לשבת תחת בן גביר אם זה היה רה''מ. הסלידה היא אך ורק מנתניהו, לא מגוש הימין וגם לא מהליכוד.  
בתגובה להודעה מספר 2

מלאכת_מחשבת
חבר מתאריך 22.2.21
2790 הודעות
יום שני ד' בכסלו תשפ''ג    23:13   28.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. ביבי כבר מקרר את השמפניות. תוסיף לזה את הנסיגות בהסכמים עם סמוטריץ׳, ולקינוח נקבל מביבי: ''לא היתה לי ברירה''  
בתגובה להודעה מספר 2

winter1
חבר מתאריך 19.6.17
51062 הודעות
יום שני ד' בכסלו תשפ''ג    23:19   28.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. מכתב  
בתגובה להודעה מספר 2

אלברט
חבר מתאריך 29.11.14
15399 הודעות
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אחד הרמטכלים הגרועים ושר הביטחון מהכושלים. לדעתי.  
בתגובה להודעה מספר 0

David Sword
חבר מתאריך 22.2.21
6702 הודעות
יום שני ד' בכסלו תשפ''ג    22:56   28.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. חלומו הרטוב של ביבי נתניהו השמאלן הקיצוני.  
בתגובה להודעה מספר 0

Mad-Dog
חבר מתאריך 24.8.08
8127 הודעות
יום שני ד' בכסלו תשפ''ג    22:57   28.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. אני חושב שהמדינה צריכה אחדות, ממשלה בלי קיצוניים וסחטנים, עם לפיד וגנץ,  
בתגובה להודעה מספר 0

איש חברון
חבר מתאריך 1.4.12
12984 הודעות
יום שני ד' בכסלו תשפ''ג    23:06   28.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. אוקסימורון... (''ממשלה בלי קיצוניים וסחטנים, עם לפיד וגנץ'')  
בתגובה להודעה מספר 5

כינוי
חבר מתאריך 18.6.21
25238 הודעות
יום שני ד' בכסלו תשפ''ג    23:14   28.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. הכי קל לחשוב את זה אחרי שהפסדתם בבחירות. מזל שהעם חכם יותר ובחר אחרת ממך.  
בתגובה להודעה מספר 5

winter1
חבר מתאריך 19.6.17
51062 הודעות
יום שני ד' בכסלו תשפ''ג    23:20   28.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. אישית הייתי מתפדח לכתוב משפט שמשמעותו ''הפסדתי ולכן אני מוכן להתפשר על תיקו''  
בתגובה להודעה מספר 5

Galgal
חבר מתאריך 2.12.17
15409 הודעות
יום שלישי ה' בכסלו תשפ''ג    07:12   29.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. חחח. +1  
בתגובה להודעה מספר 21

Foreteller
חבר מתאריך 22.2.22
17809 הודעות
יום שני ד' בכסלו תשפ''ג    23:47   28.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. תמיד אצל שונאי הדת אחדות = טהרת האפיקורסיות  
בתגובה להודעה מספר 5

קונדור
חבר מתאריך 12.4.10
8801 הודעות
יום שני ד' בכסלו תשפ''ג    23:08   28.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. רק אני.. רק אני.... תמשיך לברבר את עצמך לדעת עם דיכוטומיה.  
בתגובה להודעה מספר 0

avizaz
חבר מתאריך 19.10.15
2611 הודעות
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. אתה רואה את עצמך חוזר לממשלה או נכנס אליה כדי להציל אותה מהקיצוניים שבה?  
בתגובה להודעה מספר 0

מראיין אובייקטיבי ביותר.

מלאכת_מחשבת
חבר מתאריך 22.2.21
2790 הודעות
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. חח מדהים: ''אם ביטחון ישראל יהיה בסכנה מוחשית שרק אני יכול לפתור''. סופרמן, זה אתה?  
בתגובה להודעה מספר 0

ברכותיי גנץ, ניצחת. זה אחד הסולמות הכי מגוחכים שפוליטיקאי הציב כדי לרדת מעץ ההזיות אליו הוא טיפס.

swoll
חבר מתאריך 18.12.13
12430 הודעות
יום שני ד' בכסלו תשפ''ג    23:09   28.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. אתה הסכנה לבטחון ישראל, אז תשאר בחוץ ויהיה בסדר  
בתגובה להודעה מספר 0

Smartaxi
חבר מתאריך 29.11.21
2622 הודעות
יום שני ד' בכסלו תשפ''ג    23:12   28.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. סר הביטחון הכושל ביותר שהיה כאן מאז ומעולם  
בתגובה להודעה מספר 0

ציון לנצח
חבר מתאריך 16.9.19
2434 הודעות
יום שני ד' בכסלו תשפ''ג    23:15   28.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. כמה מאמצים להאדיר רמטכל אפור ובינוני שר ביטחון כושל סדר יום של התקשורת  
בתגובה להודעה מספר 0

winter1
חבר מתאריך 19.6.17
51062 הודעות
יום שני ד' בכסלו תשפ''ג    23:17   28.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. הימרתי פה מספר פעמים שגנץ יכנס לממשלה ''כדי להציל את המדינה ולהתמודד עם איראן''. לדעתי תוך פחות משנה  
בתגובה להודעה מספר 0

לא פוסל שליברמן יהיה האדם השני.

זו המטרה של השיח המתחדש על תקיפה באיראן

coyote
חבר מתאריך 6.3.15
15400 הודעות
יום שני ד' בכסלו תשפ''ג    23:17   28.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. סע לשלום  
בתגובה להודעה מספר 0

אף אחד לא יקרא לך

Seagulls
חבר מתאריך 11.2.19
27361 הודעות
יום שני ד' בכסלו תשפ''ג    23:20   28.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. אני מבין מזה שגנץ ״הקשוח״ ולכאורה נעול… הוא פתוח לגמרי לחבור לביבי….  
בתגובה להודעה מספר 0

כי אתם יודעים
זאת שעת חירום וסכנה

סמוט וגביר מסוכנים
לפי הבנתו של הסתום בלום

מדהים איזה עולם הפוך

מזל דלי
חבר מתאריך 6.3.18
43771 הודעות
יום שני ד' בכסלו תשפ''ג    23:32   28.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. שר ביטחון ורמטכ''ל צריכים לדעת להסתדר אז למה לא השארת את הבחירה לשר הבא טהרן שכמותך ?  
בתגובה להודעה מספר 0

אופיר צרפתי
חבר מתאריך 2.4.12
14471 הודעות
יום שני ד' בכסלו תשפ''ג    23:38   28.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. העיקר ''אנחנו הולכים ומלבים את הסכסוך'' כך אמר האיש.  
בתגובה להודעה מספר 0

פשוט מכה.

בני מרום
חבר מתאריך 20.8.13
12489 הודעות
יום שני ד' בכסלו תשפ''ג    23:42   28.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. איש קטסטרופה שכניסתו לממשלה תדרדר את המדינה העיברית שלו דלוחה עם מעצורי כיחכוח גרוניים ותנועות ידיים גולמיות  
בתגובה להודעה מספר 0

מירי
חבר מתאריך 27.8.19
11358 הודעות
יום שלישי ה' בכסלו תשפ''ג    02:41   29.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. הפוסל במומו פוסל  
בתגובה להודעה מספר 24

יאצק
חבר מתאריך 15.1.15
18000 הודעות
יום שני ד' בכסלו תשפ''ג    23:46   28.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. ביטחון ישראל יהיה בסכנה אם הוא ייכנס לממשלה !!! שלום ולא להתראות  
בתגובה להודעה מספר 0

למפקיר חיי חיילינו כדי שאוייב לא ייפגע !! ועוד מתגאה בזה !!!

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

מור ברגמן
חבר מתאריך 6.6.22
66 הודעות
יום שלישי ה' בכסלו תשפ''ג    00:11   29.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. יכנס בסוף  
בתגובה להודעה מספר 0

האינג'יניר
חבר מתאריך 16.7.14
40143 הודעות
יום שלישי ה' בכסלו תשפ''ג    00:29   29.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. הביטחון עכשיו בסכנה.ֶתישאר  
בתגובה להודעה מספר 0

סתם לץ
לך!

חברה בפורום
חבר מתאריך 2.4.12
11876 הודעות
יום שלישי ה' בכסלו תשפ''ג    02:30   29.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. ביטחון ישראל יהיה בסכנה ברגע שתצטרף לממשלה,בבקשה תשאר איפה שאתה ואל תבוא לנו בחלום  
בתגובה להודעה מספר 0

חושב_פעמיים
חבר מתאריך 1.8.17
10303 הודעות
יום שלישי ה' בכסלו תשפ''ג    05:15   29.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. בטחון ישראל דורש שלא יהיה בממשלה  
בתגובה להודעה מספר 0

Artline
חבר מתאריך 4.1.15
2109 הודעות
יום שלישי ה' בכסלו תשפ''ג    06:21   29.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. ממש המושיע הלאומי, אפס קטן, בטחון ישראל בסכנה כשזה ביידים שלך  
בתגובה להודעה מספר 0

לך הביתה!

MechanicalMan
חבר מתאריך 1.7.20
3086 הודעות
יום שלישי ה' בכסלו תשפ''ג    06:22   29.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. בני גנץ הוא הוא הסכנה לביטחון ישראל  
בתגובה להודעה מספר 0

וכמובן כל בוגרי קרן וקסנר לדורותיהם. הם הרעל שמחסל את המערכת הביטחונית מבפנים.
אנחנו צריכים צבא בצלמם ודמותם של אבינועם אמונה, רסאן עליאן ועופר וינטר. לא צבא כניעה וסיכון חיילים לשווא של גנץ את אייזנקוט.

ש-עצמון
חבר מתאריך 10.4.16
69228 הודעות
יום שלישי ה' בכסלו תשפ''ג    06:38   29.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. לא הייתי סומך על גנץ.מקווה שלא יחבור לביבי.  
בתגובה להודעה מספר 0

החלילן
חבר מתאריך 4.8.18
5083 הודעות
יום שלישי ה' בכסלו תשפ''ג    07:52   29.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. רק בפורום רוטר הכל קל ופשוט, יורים למות בכל מיידה אבנים, כולל ילד בן 8, נכנסים לכמה כפרים ומגרשים בכח  
בתגובה להודעה מספר 0

את כל התושבים לירדן, אולי ימצאו גם כמה שידברו מפורשות על מעשי טבח והופ, הבעיה נפתרה וארה"ב ויתר מדינות המערב יתמכו בנו ובכל מקרה אנחנו לא צריכים אותם. ואם ביידן ידבר יותר מידי נגדנו פשוט נזרוק פצצת אטום על וושינגטון, נשמיד את הבית הלבן והנישא שיחליף אותו כבר ילמד את הלקח לא לדבר נגד ישראל. קלי קלות. כל הבעיה היתה שהשמאלנים יפי הנפש אוהבים ערבים אבל עכשיו כשיש ממשלה עם עוצמה יהודית ואנשים שמבינים את המצווה למחות את זכר עמלק הכל קלי קלות ופשוט.

R-1
חבר מתאריך 2.4.12
1619 הודעות
יום שלישי ה' בכסלו תשפ''ג    08:02   29.11.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. הופה...  
בתגובה להודעה מספר 0

מישהו פה מתחיל לפתוח סדק..

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות