גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #789464 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 789464        
Like לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
3226 הודעות, 15 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט' בניסן תשפ''ג    17:52   31.03.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

עו''ד ירום הלוי:זיכוי שני השופטים הוא זיכוי מוחלט, לא מחמת הספק, וזה זיכוי מאוד נדיר! | כעו''ד 33 שנה אני מכיר רק עוד זיכוי אחד מוחלט.  

ערכתי לאחרונה בתאריך 31.03.23 בשעה 18:10 בברכה, Like

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

אתמול (ה'), לאחר 16 שנים וברוב של שני שופטים מול אחת - זוכה רומן זדורוב מהרשעתו כי רצח את תאיר ראדה ז"ל. פרופ' אריה אלדד שוחח ב־103fm עם עו"ד ירום הלוי, פרקליטו של זדורוב, אשר התייחס לדברים.

"הזיכוי של שני השופטים הוא זיכוי מלא, לא מחמת הספק, הוא זיכוי מוחלט", הבהיר עורך הדין. "זיכוי כזה הוא זיכוי מאוד נדיר. נא לזכור ולהפנים במוח של כולם - זה זיכוי מוחלט. על רקע האור העצום הבוקע מפסקי הדין של שני השופטים ישנו פסק הדין החשוך של דעת המיעוט. פסק הדין שלה לא קשור לראיות בכלל. לכן אני יכול להגיד, לי יש את הכוח ואת ההצדקה להגיד - הראיות החדשות עם עדים מומחים משני הצדדים שמסכימים את אותו הדבר. אמרו שאין מחלץ אלמוני, שהעקבות הזרות של הרוצח. פסק הדין מנותק מהראיות. לכן מבחינה משפטית היא לא חשוכה, אני מכבד שופטים וגם אותה, אבל פסק הדין הוא חשוך. יש מסה קריטית של ראיות חדשות, היא התעלמה מהן".

באשר לשאלה האם הפרקליטות תערער על פסק הדין, הודה עו"ד הלוי כי "אני לא יודע. עד היום הניסיון שלי היה רע עם הפרקליטות, סברתי ואני עדיין סבור שלא היה מקום לנהל את המשפט החוזר ובכל זאת הוא נוהל, ולשמחתי התוצאה כפי שיצאה לפועל. אני לא יודע מה הם יעשו, אני חושש שהם יערערו כי הם ימצאו תקווה בפסק הדין השגוי של השופטת. אז הם יגידו 'יש פה מתח לא ברור, פער קיצוני לא ברור בין פסק הדין שלה לפסק הדין של דעת הרוב', אבל היא אולי תרצה להתעלם ממה שאמרתי, שפסק הדין של דעת המיעוט הוא לא קשור למשפט החוזר".

"מה להערתך עושה זיכוי כמו אתמול לאמון הציבור במערכת?", תהה פרופ' אלדד, ועו"ד הלוי השיב: "יש שני צדדים למטבע. צד אחד יכול להגיד שזה פוגע במערכת, כי אם הפרקליטות שגתה או התרשלה וכנ"ל השוטרים, מצד שני אני רואה את האור - המערכת יודעת להכיר בטעויות שלה. כולנו טועים. המערכת צריכה ללמוד 'סליחה, טעינו'. אתה מפגין יושר, קביעות ואמינות. המערכת לא יודעת, עד היום, בדברים גדולים להכיר בטעויות. באים שני שופטים, שאני מצטער שאני צריך להגיד שהם אמיצים".

בהמשך, כאשר נשאל האם ישנם עוד אנשים חפים מפשע כמו זדורוב הנמצאים בבתי הכלא, חשף עורך הדין כי "אני מכיר לפחות שלושה שיושבים מאסר עולם על רצח שהם לא ביצעו, ואני בטוח בזה כמו שעכשיו אור ולא חושך בחוץ. יש טעויות. לא תמיד יש ראיות חדשות, זה מה שכואב. אני רואה לפעמים עוולות, באים אליי למשפט חוזר, אבל אין מה לעשות. אז כואב לי הלב אבל אין ראיות חדשות. לרומן קרה נס. זה דבר נדיר למצוא ראיות חדשות".

"המדינה תפצה אותו על השנים בכלא?", התעניין אלדד לסיום, ועו"ד הלוי הדגיש: "אני לא רוצה לדבר על הנושא הזה כי פסק הדין לא סופי, הוא נתון לערעור. לפרקליטות יש זכות לערער, וסיבה לתאבון לערער בגלל דעת המיעוט. אני מקווה שהיא תתעלה על עצמה בגלל שפסק הדין של דעת המיעוט שגוי. רומן נאשם סדרתי, דיי, יש פה בן אדם שעמד לדין וזוכה במשפט חוזר, עוד פעם תקחו אותו כנאשם לעליון? המשפט החוזר של הנאשם, לא של הפרקליטות, יש לה אמנם זכות לערער אבל זה עוולה. במשפט החוזר הוא זוכה, די, תניחו".

הראיון המלא:
https://103fm.maariv.co.il/programs/media.aspx?ZrqvnVq=JEFLID&c41t4nzVQ=EL

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  ירום הודו Hamkan 31.03.23 18:06 1
     הוא ייצג אותו בהתנדבות אם אני לא טועה menahem 31.03.23 18:08 2
         אמת - חינם אין כסף gal24 31.03.23 18:45 12
         למיטב הבנתי פרו בונו מיזנתרופ 31.03.23 19:00 13
             מי שצריך להכיר את ירום הלוי מכיר מזמן. הוא ממש לא היה צריך את זדורוב כדי להשיג חשיפה ופרסום. חדה 31.03.23 19:20 17
                 ראוי בהחלט להיות ראש לשכת עו''ד הבא! avivikan 31.03.23 21:45 25
                     מעדיף לראות אותו כשופט בבית המשפט העליון. Like 31.03.23 23:46 26
  מישהו הבטיח חשבון נפש זופ-ניק 31.03.23 18:08 3
     לא הבטיח מתי The Godfather 31.03.23 18:09 4
     אם אז כשהעליון החליט על משפט חוזר לא שמענו על חשבון נפש, זה בטח לא הולך לקרות עכשיו Like 01.04.23 16:25 30
  לא ברור מי ממשיך לפמפם שמדובר בזיכוי מחמת הספק. pilot 31.03.23 18:10 5
     אופן הסיקור התקשורתי רק מראה כמה מסוכנת הסימביוזה בין הפרקליטות למשטרה. party pooper 31.03.23 19:07 15
         בכל המהדורות וגם בשידור בלייב אמרו ''מחמת הספק'' מתכנן צ'יפים 31.03.23 19:33 20
             כולל כותרת השוקנטן מהיום מחדד עפרונות 31.03.23 20:29 24
             כולם ציפו לזיכוי מחמת הספק כי זיכוי מוחלט זה דבר שכמעט ולא קיים אצלינו Like 01.04.23 19:41 35
     היה אתמול בשעות הבוקר גולש בפורום, שהתווכח אתי על כך. נמוג. סייר 31.03.23 19:20 16
     אפילו השופורות גליקמן וקרא כבר לא מדברים על זיכוי מחמת הספק Like 01.04.23 16:27 31
  עוד לפחות שלושה אנשים שיושבים מאסר עולם על רצח שלא ביצעו יופיטר_יופיטר 31.03.23 18:11 6
  הוא תותח. אבל מתגרה הפרקליטות, בשופטת, ובא.ק עמלץ פלד 31.03.23 18:12 7
     השופטת הזאת ממחישה לי באופן אישי מתכנן צ'יפים 31.03.23 19:43 22
         הבעיה עם פסה''ד של השופטת ניסים עמוקה יותר והאמת די מעורר אי נוחות. החלילן 01.04.23 07:07 29
             אתה צודק במיליון אחוז, צריך להרחיק מידית שופטים חסרי לוגיקה בסיסית, או מונחי מטרה הניצוץ 01.04.23 20:19 36
             אני דווקא חושב שא.ק חפה מפשע רוח שמיניות 01.04.23 21:43 37
  אחלה, אבל עדיין נותר טעם מר: במקום ששוטרים ופרקליטים יחששו מכניסה לכלא אחרי שרדפו את זדורוב, הפוך גוטה 31.03.23 18:16 8
  קראתי הבוקר את פסה''ד...החלק ההכי מטריד זה דברי השופטים קולה וצרפתי בהקשר של אולה... החלילן 31.03.23 18:20 9
     היי חלילן. הקישור כבר לא פעיל. תוכל להעלות מחדש את הפסק דין או לשתף איתי בפרטי? Aenima 31.03.23 18:37 11
  זו הרפורמה שצריכה להעשות. לחקור את השוטרים ומפקדיהם שרק רצו לסגור את התיק. לשפוט אותם ולגרש מהמשטרה. קוראת ותיקה 31.03.23 18:22 10
     חלקם פרשו כבר ממזמן yaboosh 31.03.23 19:27 18
         נבלות קוראת ותיקה 31.03.23 19:29 19
  איש יקר ואמיץ לומי 31.03.23 19:02 14
  אם אסתבך הוא יהיה העו''ד שלי ZioNLight 31.03.23 19:37 21
     בציניות? דוש 31.03.23 20:18 23
     בדר''כ נדרש כיס עמוק בשביל כזה ייצוג Like 01.04.23 19:38 34
  מסביר הכל… היפכא מסתברא 31.03.23 23:53 27
  תפסיק לטפוח לעצמך על הכתף. תפסת הרכב נוח ותאב פרסומת. נראה אותך בערעור. מבט צלול 01.04.23 06:25 28
  מכתב Like 01.04.23 19:29 32
  הריאיון עם ירום הלוי בחדשות 12: Like 01.04.23 19:35 33

Hamkan
חבר מתאריך 29.11.21
115 הודעות
יום ששי ט' בניסן תשפ''ג    18:06   31.03.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. ירום הודו  
בתגובה להודעה מספר 0

מקצוען.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
menahem לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
19572 הודעות, 73 מדרגים, 137 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט' בניסן תשפ''ג    18:08   31.03.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. הוא ייצג אותו בהתנדבות אם אני לא טועה  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
gal24 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.10.07
1777 הודעות, 17 מדרגים, 28 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט' בניסן תשפ''ג    18:45   31.03.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. אמת - חינם אין כסף  
בתגובה להודעה מספר 2

מיזנתרופ
חבר מתאריך 29.1.23
82 הודעות
יום ששי ט' בניסן תשפ''ג    19:00   31.03.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. למיטב הבנתי פרו בונו  
בתגובה להודעה מספר 2

אבל אל דאגה, את החשיפה והיוקרה שהתיק הזה השיג לו, לא בטוח שהיה משיג בכסף.
בכל מקרה סחתיין, רומן זדורוב איבד הרבה שנים מהחיים שלו, ולפעמים קורים ניסים.

חדה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.7.17
4734 הודעות, 55 מדרגים, 9 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט' בניסן תשפ''ג    19:20   31.03.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. מי שצריך להכיר את ירום הלוי מכיר מזמן. הוא ממש לא היה צריך את זדורוב כדי להשיג חשיפה ופרסום.  
בתגובה להודעה מספר 13

avivikan לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.5.16
1374 הודעות, 7 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט' בניסן תשפ''ג    21:45   31.03.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. ראוי בהחלט להיות ראש לשכת עו''ד הבא!  
בתגובה להודעה מספר 17

חבר מתאריך 2.4.12
יום ששי ט' בניסן תשפ''ג    23:46   31.03.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. מעדיף לראות אותו כשופט בבית המשפט העליון.  
בתגובה להודעה מספר 25

זופ-ניק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.12
23428 הודעות, 192 מדרגים, 355 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט' בניסן תשפ''ג    18:08   31.03.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. מישהו הבטיח חשבון נפש  
בתגובה להודעה מספר 0

The Godfather לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.4.21
7087 הודעות, 70 מדרגים, 138 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט' בניסן תשפ''ג    18:09   31.03.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. לא הבטיח מתי  
בתגובה להודעה מספר 3

גם לא בטוח ליבתי

חבר מתאריך 2.4.12
יום שבת י' בניסן תשפ''ג    16:25   01.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. אם אז כשהעליון החליט על משפט חוזר לא שמענו על חשבון נפש, זה בטח לא הולך לקרות עכשיו  
בתגובה להודעה מספר 3

pilot לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.6.12
9640 הודעות, 54 מדרגים, 104 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט' בניסן תשפ''ג    18:10   31.03.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. לא ברור מי ממשיך לפמפם שמדובר בזיכוי מחמת הספק.  
בתגובה להודעה מספר 0

party pooper לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.19
7963 הודעות, 17 מדרגים, 29 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט' בניסן תשפ''ג    19:07   31.03.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. אופן הסיקור התקשורתי רק מראה כמה מסוכנת הסימביוזה בין הפרקליטות למשטרה.  
בתגובה להודעה מספר 5

בגלובס כתבו אתמול במפורש בכותרת הראשית שהזיכוי הוא ״מחמת הספק״.

מתכנן צ'יפים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.3.21
4913 הודעות, 9 מדרגים, 18 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט' בניסן תשפ''ג    19:33   31.03.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. בכל המהדורות וגם בשידור בלייב אמרו ''מחמת הספק''  
בתגובה להודעה מספר 15

זה כבר מושרש אצל כולם.
תשאל אדם רנדומלי ברחוב הוא יגיד לך "מחמת הספק".

יש לנו תיקשורת ברמה של ברית המועצות.

מחדד עפרונות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.10.20
10534 הודעות, 41 מדרגים, 80 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט' בניסן תשפ''ג    20:29   31.03.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. כולל כותרת השוקנטן מהיום  
בתגובה להודעה מספר 20

חבר מתאריך 2.4.12
יום שבת י' בניסן תשפ''ג    19:41   01.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. כולם ציפו לזיכוי מחמת הספק כי זיכוי מוחלט זה דבר שכמעט ולא קיים אצלינו  
בתגובה להודעה מספר 20

סייר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.3.03
19909 הודעות, 151 מדרגים, 272 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט' בניסן תשפ''ג    19:20   31.03.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. היה אתמול בשעות הבוקר גולש בפורום, שהתווכח אתי על כך. נמוג.  
בתגובה להודעה מספר 5

חבר מתאריך 2.4.12
יום שבת י' בניסן תשפ''ג    16:27   01.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. אפילו השופורות גליקמן וקרא כבר לא מדברים על זיכוי מחמת הספק  
בתגובה להודעה מספר 5

יופיטר_יופיטר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.6.17
1412 הודעות, 40 מדרגים, 80 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט' בניסן תשפ''ג    18:11   31.03.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. עוד לפחות שלושה אנשים שיושבים מאסר עולם על רצח שלא ביצעו  
בתגובה להודעה מספר 0

כוזלי וסביחי מנאשמי דני כ"ץ בוודאות. מעניין אם בשלישי הוא מתכוון למשה קסטל?

עמלץ פלד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.12.17
57190 הודעות, 148 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט' בניסן תשפ''ג    18:12   31.03.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. הוא תותח. אבל מתגרה הפרקליטות, בשופטת, ובא.ק  
בתגובה להודעה מספר 0

מתכנן צ'יפים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.3.21
4913 הודעות, 9 מדרגים, 18 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט' בניסן תשפ''ג    19:43   31.03.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. השופטת הזאת ממחישה לי באופן אישי  
בתגובה להודעה מספר 7

שיש אנשים הממונים למשרת שיפוט, לא לפי כישוריהם.
עושה רושם שהיא לא היתה בדיונים ולא ראתה את החומר לפי הדברים שהיא אמרה.
בנוסף, נתנה את חוות הדעת הפסיכולוגית שלה על הנאשם, חזרה על האשמות המשטרה בקשר לאופיו האלים של הנאשם והשמיצה אותו ללא שום סיבה.

העורך דין כנראה מאוד מעוניין להמשיך בהליך נגד א.ק.
אולי יש לו סיבה.
כאילו, נגמר, ניצחת, זיכית את הלקוח שלך באופן מהדהד. תוסיף את זה לקורות החיים שלך ותמשיך הלאה. אבל הוא מתעקש להמשיך ולהתעסק, גם בתקשורת, גם בא.ק. וגם בפרקליטות.

מעניין. אני מעריך אנשים כאלה.

החלילן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.8.18
7127 הודעות, 51 מדרגים, 53 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י' בניסן תשפ''ג    07:07   01.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. הבעיה עם פסה''ד של השופטת ניסים עמוקה יותר והאמת די מעורר אי נוחות.  
בתגובה להודעה מספר 22

הכרעת הדין במשפט זדורוב, דעת המיעוט של השופטת תמר ניסים, האם יש זוית פמיניסטית?
דברי תמר ניסים עוררו בי תחושות מאד לא נוחות. זה נראה שהיא עשתה איזה צ'רי פיקינג. בחרה את הדברים לחובתו ואת הפרשנויות לרעתו וסגרה ענין כך תוך התעלמות מהתמודדות אמיתית עם הראיות הסותרות והפרשנויות האפשרויות האחרות. כאילו היתה מכוונת מטרה. כך לפחות בדבריה היום, אולי פסק הדין המלא שלה כולל התמודדות רצינית יותר עם מכלול הראיות.

אבל מה שעורר בי הכי הרבה אי נוחות היתה התייחסותה לענין אולה. היא היחידה מ 3 השופטים שהתייחסה לזה בכלל. היא אמרה שההאשמה-עדות של חבני נגד אולה היא בזויה, נקמה על שעזבה אותו. המילה בזויה היא אמירה אמוציונלית ושיפוטית אידאולוגית ולא ניתוח קר של ראיות. אני מקוה שאני טועה, הלוואי ואני טועה אבל אני קצת חושש שהנקודה הזאת גרמה לה במודע או בתת מודע שלפרש את הראיות כאילו הן מוכיחות את אשמת זדורוב ואין ספק ואין ראיות סותרות מטילות ספק. הקביעה שחבני נקם באולה כי עזבה אותו היא כמובן התרשמות. היא לא יכולה להיות מרכזית במשפט, השופטת גם לא התייחסה בכלל למכלול הראיות שקשורות להיפותיזת הרוצחת החלופית, אולה. רק לענין של חבני גבר בזוי נוקם באשה שעזבה אותו.

אני מקוה שההתרשמות שלי שגויה, אבל הגישה הזאת שמפרשת ראיות במשפט בזוית הפמיניסטית של הגבר הרע והאשה המסכנה ידועה מבתי משפט לעניני משפחה ואחראית לכמה פסיקות שהן מעשי עוול. אבל שם זה עוד בקטנה, כל מיני קביעות בדיון במשפטי גירושין, מכסימום צו הרחקה. אבל הכנסת ה"דעה הקדומה" הפמיניסטית הזאת למשפט כזה מעורר בי תחושת אי נוחות. מקוה שאני טועה.

נכנסתי קצת לפסיכולוגיה ואולי לא במודעות של השופטת ואולי אני טועה כי רק שמעתי את התקציר ולא קראתי את מלוא הכרעת הדין שלה ואולי שם היא מתמודדת לעומק טוב עם מלוא הראיות.
שימו לב ללוגיקה של השופטת:
"
3. כמו כן, איני מקבלת כלל את התרחיש האלטרנטיבי שהציגה ההגנה לעניין זהות הרוצח, לפיו אולה קרבצ'נקו היא זו רצחה את המנוחה. אני סבורה שגרסתו של אדיר חבני היא עלילה בזויה, שמטרתה נקמה באולה על פרידתה ממנו. לנוכח קביעתי זו, סוגיית הדנ"א המיטוכונדריאלי איננה רלבנטית כלל.
עם זאת, גם לגופו של עניין, לא מצאתי כי יש לסוגיה זו משקל ממשי, וזאת מקום בו לא הוכח כי השערה שנמצאה בתא הגיעה דווקא מהרוצח, ובעיקר מקום בו לא ניתן לבסס כל קביעה ממשית, על פי אמת מידה מדעית, כי אדיר דווקא הוא המקור לאותה שערה."

היא בפסקה הראשונה אומרת שבעקרון מרגע שקבעה שדברי חבני הם עלילה בזויה של גבר כי חברתו עזבה אותו אז סוגיית הדנ"א המיטוכונדריאלי איננה רלבנטית כלל. לפי אותו ההגיון היא היתה, לכאורה, קובעת שגם אם היו מוצאים ד.נ.א. רגיל מלא של אולה זה לא היה רלוונטי. אין שום לוגיקה משפטית או אנושית שבגלל פרשנות שופט למניעים הפסיכולוגים של עד בעדותו עובדות מדעיות מפסיקות להוות ראיות ועוד משהו מוחלט כמו ד.נ.א.
דברי השופטת תמר ניסים עוררו בי תחושות לא נוחות.

זה נראה לכאורה, על פניו, שהיא עשתה איזה צ'רי פיקינג. בחרה את הדברים לחובתו ואת הפרשנויות לרעתו וסגרה ענין כך תוך התעלמות מהתמודדות אמיתית עם הראיות הסותרות והפרשנויות האפשרויות האחרות. כאילו היתה מכוונת מטרה. כך לפחות בדבריה היום, אולי פסק הדין המלא שלה כולל התמודדות רצינית יותר עם מכלול הראיות.

אבל מה שעורר בי הכי הרבה אי נוחות היתה התייחסותה לענין אולה. היא היחידה מ 3 השופטים שהתייחסה לזה בכלל. היא אמרה שההאשמה-עדות של חבני נגד אולה היא בזויה, נקמה על שעזבה אותו. אני מקוה שאני טועה, הלוואי ואני טועה אבל אני קצת חושש שהנקודה הזאת גרמה לה במודע או בתת מודע שלפרש את הראיות כאילו הן מוכיחות את אשמת זדורוב ואין ספק ואין ראיות סותרות מטילות ספק.

הקביעה שחבני נקם באולה כי עזבה אותו היא כמובן התרשמות. היא לא יכולה להיות מרכזית במשפט, השופטת גם לא התייחסה בכלל למכלול הראיות שקשורות להיפותיזת הרוצחת החלופית, אולה. רק לענין של חבני גבר בזוי נוקם באשה שעזבה אותו. הביטוי בזוי הוא גם במובהק אמוציונלי ולא קריאה קרה של ראיות. אני מקוה שההתרשמות שלי שגויה, אבל הגישה הזאת שמפרשת ראיות במשפט בזוית הפמיניסטית של הגבר הרע והאשה המסכנה ידועה מבתי משפט לעניני משפחה ואחראית לכמה פסיקות שהן מעשי עוול. אבל שם זה עוד בקטנה, כל מיני קביעות בדיון במשפטי גירושין, מכסימום צו הרחקה. אבל הכנסת ה"דעה הקדומה" הפמיניסטית הזאת למשפט כזה מעורר בי תחושת אי נוחות.

מקוה שאני טועה. נכנסתי קצת לפסיכולוגיה ואולי לא במודעות של השופטת ואולי אני טועה כי רק שמעתי את התקציר ולא קראתי את מלוא הכרעת הדין שלה ואולי שם היא מתמודדת לעומק טוב עם מלוא הראיות.

גם האמירה שלה "זאת מקום בו לא הוכח כי השערה שנמצאה בתא הגיעה דווקא מהרוצח" אינה לוגית כי תיאורטית אם יוכח שזו בודאות שערה של אדיר או אולה זה ראיה שמוכיחה כמעט בודאות שאחד מהם הוא הרוצח. השערות נמצאו על הגופה. וכמו כן הרצח לא קרה בשירותי קניון עזריאלי שכל אחד יכול להיות שם אלא בשירותי קומה שניה בבית ספר בקצרין, אין שום תסריט סביר שאולה או אדיר יהיו שם ואם אחד מהם היה שם ובסמוך לרצח אז הנורה האדומה דולקת בחוזקה.

מדאיג שזו הלוגיקה של שופטת מחוזית.

הניצוץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.12.08
23253 הודעות, 245 מדרגים, 490 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י' בניסן תשפ''ג    20:19   01.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. אתה צודק במיליון אחוז, צריך להרחיק מידית שופטים חסרי לוגיקה בסיסית, או מונחי מטרה  
בתגובה להודעה מספר 29

גם במשפט אלאור עזריה השופטים החליטו שרירותית למי בא להם להאמין ומי לא בא להם בטוב. למה, ככה.

רוח שמיניות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.12.21
4188 הודעות, 24 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י' בניסן תשפ''ג    21:43   01.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. אני דווקא חושב שא.ק חפה מפשע  
בתגובה להודעה מספר 29

הפוך גוטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.16
33830 הודעות, 271 מדרגים, 518 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט' בניסן תשפ''ג    18:16   31.03.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. אחלה, אבל עדיין נותר טעם מר: במקום ששוטרים ופרקליטים יחששו מכניסה לכלא אחרי שרדפו את זדורוב,  
בתגובה להודעה מספר 0

דווקא הם אלה שעוד בפוזיציה לערער על זיכוי זדורוב. ועוד עלולים לערער - בדיוק כדי לקבע את זדורוב כמתגונן.

וכל הביזיון והסירחון שבא מהם - מכספי המיסים של אזרחי ישראל. עד מתי? ניקוי אורוות עכשיו! גם פיטורין, גם העמדה לדין.

החלילן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.8.18
7127 הודעות, 51 מדרגים, 53 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט' בניסן תשפ''ג    18:20   31.03.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. קראתי הבוקר את פסה''ד...החלק ההכי מטריד זה דברי השופטים קולה וצרפתי בהקשר של אולה...  
בתגובה להודעה מספר 0

חלק ממה שכתבו על עדותה צונזר בפרסום לציבור מטעמי צנעת הפרט אבל מה שהם כותבים על עדותה, עדות אדיר והיחס של העדויות לראיות שידועות בלי קשר ולענין ה DNA המיטוכונדריאלי מטריד. בלי לקבוע מסקנות כמובן. דברי השופטת ניסים הפוכים אבל נראים בעיני כנובעים מתפיסה אפריורית על "נקמות של גברים שחברה עזבה אותם" שמקשות לבחון הדברים באופן אוביקטיבי. תקראו, פסה"ד המלא הועלה כאן בפורום.

Aenima
חבר מתאריך 17.12.21
498 הודעות
יום ששי ט' בניסן תשפ''ג    18:37   31.03.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. היי חלילן. הקישור כבר לא פעיל. תוכל להעלות מחדש את הפסק דין או לשתף איתי בפרטי?  
בתגובה להודעה מספר 9

ערכתי לאחרונה בתאריך 31.03.23 בשעה 18:44 בברכה, Aenima

מצאתי את הקישור לפסק הדין המלא ברחבי הרשת. תודה בכל מקרה.

קוראת ותיקה
חבר מתאריך 23.1.15
23574 הודעות
יום ששי ט' בניסן תשפ''ג    18:22   31.03.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. זו הרפורמה שצריכה להעשות. לחקור את השוטרים ומפקדיהם שרק רצו לסגור את התיק. לשפוט אותם ולגרש מהמשטרה.  
בתגובה להודעה מספר 0

לחקור ולשפוט את הפרקליטים ששיתפו איתם פעולה ולשלול את רישיונם. כך ילמדו כל השאר.

yaboosh לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.5.07
21197 הודעות, 85 מדרגים, 157 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט' בניסן תשפ''ג    19:27   31.03.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. חלקם פרשו כבר ממזמן  
בתגובה להודעה מספר 10

והם עדיין מאמינים לשקר של עצמם.
מכיר אחד מהם שהיה מעורב בצורה כזו או אחרת בתיק שמספר לכל מי שמעוניין לשמוע, שזדורוב הוא הרוצח.

קוראת ותיקה
חבר מתאריך 23.1.15
23574 הודעות
יום ששי ט' בניסן תשפ''ג    19:29   31.03.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. נבלות  
בתגובה להודעה מספר 18

לומי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.10.18
5582 הודעות, 33 מדרגים, 58 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט' בניסן תשפ''ג    19:02   31.03.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. איש יקר ואמיץ  
בתגובה להודעה מספר 0

זוכר כמה ניסו להגחיך אותו .

ZioNLight לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.4.16
57738 הודעות, 397 מדרגים, 422 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט' בניסן תשפ''ג    19:37   31.03.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. אם אסתבך הוא יהיה העו''ד שלי  
בתגובה להודעה מספר 0

דוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.12.08
7138 הודעות, 64 מדרגים, 126 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט' בניסן תשפ''ג    20:18   31.03.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. בציניות?  
בתגובה להודעה מספר 21

חבר מתאריך 2.4.12
יום שבת י' בניסן תשפ''ג    19:38   01.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. בדר''כ נדרש כיס עמוק בשביל כזה ייצוג  
בתגובה להודעה מספר 21

היפכא מסתברא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.3.15
2757 הודעות, 24 מדרגים, 44 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט' בניסן תשפ''ג    23:53   31.03.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. מסביר הכל…  
בתגובה להודעה מספר 0

אני מכיר לפחות שלושה שיושבים מאסר עולם על רצח שהם לא ביצעו, ואני בטוח בזה כמו שעכשיו אור ולא חושך בחוץ.

לפחות נכון לשעת 23:53 בלילה

מבט צלול לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.7.18
6187 הודעות, 26 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י' בניסן תשפ''ג    06:25   01.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. תפסיק לטפוח לעצמך על הכתף. תפסת הרכב נוח ותאב פרסומת. נראה אותך בערעור.  
בתגובה להודעה מספר 0

חבר מתאריך 2.4.12
יום שבת י' בניסן תשפ''ג    19:29   01.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. מכתב  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 01.04.23 בשעה 19:36 בברכה, Like

חבר מתאריך 2.4.12
יום שבת י' בניסן תשפ''ג    19:35   01.04.23   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. הריאיון עם ירום הלוי בחדשות 12:  
בתגובה להודעה מספר 0

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות