להורדת אפליקציה:
החופשה הבאה שלך מתחילה כאן
פורום הזעקה אשכול 20646

יחזקאל 18.01.2113:45

סוויס סיסטם ביקורת ראשונה על המיטה החכמה

לאחר כשבועיים על מיטה חכמה של סוויס סיסטם זה הזמן לבצע ביקורת מקיפה.

שמעתי את המושג מיטה חכמה לראשונה לפני כחודש בפרסומת שראיתי בטלוויזיה. אני ואשתי צפינו, ואני בטוח שכמו עוד רבים אחרים, נדהמנו לגלות שיש דבר כזה מיטה חכמה.
אני כחובב גאדג'טים מושבע, הייתי חייב לנסות ולבדוק בעצמי.
בגלל שעכשיו קורונה אי אפשר להגיע סתם כך לחנות וצריך לתאם מראש. אז למחרת התקשרתי לחברה ותיאמתי פגישה עם נציג.
אני ואשתי הגענו לסניף בכפר סבא. סניף מזמין וגדול עם מגוון דגמים של מיטות בין אם חכמות ובין אם לא. יש לשבח את המוכרת שטיפלה בנו שענתה תשובות לעניין והסבירה לנו לעומק את יתרונות המיטה החכמה לעומת מיטה רגילה.
אז מה שהכי זכור לי הוא שהמיטה מתאימה עצמה לחום הגוף של מי ששוכב עליה, במהלך השינה שולחת נתונים על איכות השינה לאפליקציה בטלפון החכם והפקודות הקוליות נשמעו לי כמו איזה משהו חביב אבל שלא בטוח שנשתמש בהן. מה שכן אשתי זכרה רק דבר אחד שהמיטה החכמה יכולה לעזור לי לנחות פחות, נו טוב..
לאחר כ-10 שנים עם מיטה מתפרקת הגיע הזמן להחליף ואכן סגרנו את כל הפרטים וביצענו את השינוי המיועד עם מיטה חכמה של סוויס סיסטם.

11 ימים חיכינו בציפייה רבה לשדרוג המיוחל והופ הנה טלפון מחברת ההתקנות שההתקנה תתבצע למחרת, היינו נרגשים.

ביום ההתקנה הם גם הוציאו את המיטה הישנה שלנו כמובטח לנו.

אז אחרי סופ"ש ו3 לילות עם המיטה אני חייב לומר. השלט בהתחלה היה נראה לנו כמו דבר שלא נצליח להשתלט עליו..אבל אחרי קריאת ספר ההדרכה והסבר שקיבלנו הוא פחות מפחיד..במיוחד שרוב הפונקציות הבסיסיות מאוד פשוטות לתפעול.
המזרן נוח וגמיש בטירוף וזה ממש כיף אפילו סתם לשבת על המיטה לנעול אפילו נעליים מאשר על כיסא.
הפונקציה של הרמת משענת שלא הייתה קיימת לנו עד היום זה יתרון ענק. בשבת קראנו ספרים במיטה ותהילים וזה היה ממש נוח..למי שתהה השארנו את המיטה מוגבהת מעט במהלך כל השבת והוצאנו אותה מהחשמל כך לא נחלל שבת.
במקביל יש לציין שאת האפליקציה הורדנו והתחלנו לקבל נתונים על השינה וזה באמת מגניב..לגבי נחירות אשתי אומרת שהיא עדיין שומעת אותי נוחר..אבל מי יודע אולי זה באמת מפחית לעומת מה שהיה קודם (או שאני פשוט קצת מצונן כעת)

בקיצור, זו הייתה ביקורת מקיפה על מיטה חכמה של סוויס סיסטם. לנו באופן אישי זה היה מתאים בתקציב אבל קחו זאת בחשבון שזו לא מיטה זולה, אך בהחלט כזו שתוכל לשדרג את חדר השינה שלכם מבחינת נוחות ופונקציונליות. בהצלחה!סוויס סיסטם ביקורת על המיטה החכמה
שויין 20.01.2115:08
1. מה יהיה 🤷‍♂️ בתגובה להודעה מספר 0
העבר לפורום אחר
העבר לפורום:
סיבה:
תגובה חדשה
כותרת:
תוכן:
סמיילים:
הצג
עריכת אשכול
כותרת:
תוכן:
סמיילים:
הצג