להורדת אפליקציה:
החופשה הבאה שלך מתחילה כאן
פורום פוליטיקה ואקטואליה אשכול 27036

אקטואלי 31.07.2023:07

טראמפ מרוצה שקיבל 50% שביעות רצון בסקר רסמוסן. בסקר אמרסון הוא בפיגור 4%. ומה הלאה?

לדעתי בשום אופן אסור להספיד את טראמפ.
הסקרים סותרים. הם תקפים ליום עריכתם, יש למעשה כ-25 מערכות בחירות במדינות המפתח.
טראמפ עושה שינויים כולל זגזוגים. הוא ניסה להיות יותר מדי רכרוכי, אבל כנראה שהבייס לא אהב את זה, וגם התקשורת טענה שזה בגלל מצבו בסקרים, אז הוא בחר בדרך ביניים, להיות תקיף, אבל יותר ממלכתי ופחות בוטה מהעבר.

ביידן אמור לבחור סגנית נשיא, וזה חשוב כי לא ברור איך יתפקד בעוד שנה שנתיים. חלק מהבוחרים יקחו בחשבון היא יכולה להיות הנשיאה הבאה או הנשיאה בפועל.

לגבי העימותים, טראמפ צפוי להגיע מוכן ולהציג את הרקורד שלו, ושורה של מסרים שהם טובים לפי הסקרים. ביידן עלול להגיע חסר ביטחון. הוא יודע שתומכים רבים שלו חוששים שהוא ימעד בלשונו. הוא ינסה ללמוד טקסטים בעל פה, ולא ברור כמה הוא יהיה מסוגל להגיד בצורה סבירה תחת לחץ את המסרים שלו בלי מעידות קשות.

האם מספיק שביידן יותר נחמד כדי שייבחר לנשיא? טראמפ שומר על הפופולריות שלו בקרב הרפובליקנים למרות שהוא לא נחמד. הם לא רוצים להחליף אותו ברפובליקני נחמד. טראמפ ינסה לשכנע בעימות שהוא יחסית נחמד, ומצד שני עשה המון ומתכנן לעשות המון למען הציבור.

צריך לזכור שאחרי העימותים הדמקורטים, שבהם ביידן ממש לא הצטיין- הוא התרסק בבחירות המקדימות ב-3 המדינות הראשונות ורק התגייסות הממסד והמומעדים האחרים סייעו לו לנצח את סנדרס.

בנוסף נדמה שהקמפיין של טראמפ יותר מקצועי ומתוכנן ויש להם עבודת שטח טובה שהביאה בפריימריז האחרונים מספר שיא של מצביעים בפרמרייז של נשיא מכהן. וגם הסקרים מוטים נגד טראמפ ורבם אומרים שיש בוחרים שנמנעים להגיד שהם תומכי טראמפ.

ויש גם את עניין החיסון לקרונה שטראמפ צפוי לנסות למנף סמוך לפני הבחירות.
אקטואלי 31.07.2023:08
1. ליינט מצייצים ''חוק וסדר'' מסע ההפחדה של טראמפ לא מחלחל בתגובה להודעה מספר 0
כמובן שהם משקרים, ולא מספרים שמהומות בפורטלנד במשך חודשיים ועלייה משמעותית בפשיעה בערים דמוקרטיות, והציבור מתנגד לקריאות של דמקורטים רבים לקצץ בתקציבי המשטרה. אז המשבצת של טראמפ שהוא בניגוד לדמוקרטים יפעל נגד הפשיעה הגוברת, כולל נגד הפשע המאורגן- בהחלט יכולה לסייע לו בבחירות
eli_s 31.07.2023:15
2. לא יהיו עימותים. בתגובה להודעה מספר 0
הלוואי ואני טועה, אבל המנהלים של הגרוטאה בחיים לא יתנו לו לעלות לדיבייט מול טראמפ. הלוואי ואני טועה.
אקטואלי 01.08.2000:44
3. זה תסריט אפשרי אבל קיצוני בתגובה להודעה מספר 2
לא קל להתחמק מ-3 עימותים שהם מסורת עתיקה. רק אם ביידן יהיה גרוע מאוד באימונים, אז אולי יביימו איזה בעיה רפואית זמנית, אבל זה יגביר את הטענות שהוא מתחמק בגלל שהוא לא כשיר לעימות ולנשיאות וצפוי להזיק לו מאוד בבחירות
eli_s 01.08.2008:57
4. לא יודע מה יהיה התירוץ, אבל אופתע אם יהיו עימותים. ממש אופתע. בתגובה להודעה מספר 3
אקטואלי 01.08.2018:44
7. ומה יקרה אם ביידן יופיע לעימות ויהיה מאוד מבולבל? יש תסריט קיצון שהוא יפרוש ויוחלף בתגובה להודעה מספר 4
בתסריט קיצון אם הופעה כושלת בעימות תגרום לנפילה גדולה בסקרים, או לכך שדי ברור שהוא לא הכי כשיר להיות נשיא- כל המימסד הדמוקרטי יפעיל על ביידן מכבש אדיר לפרוש, ובמימסד יעשו גם סקר מי המועמד בעל הסיכויים הכי טובים לנצח את טראמפ והוא כנראה ייבחר להחליף את ביידן, או מי שמקום שני
oby 01.08.2009:38
5. יתנו לו בזום בתגובה להודעה מספר 2
ככה לא יראו את מפעיל הבובה או הטלפרומפטר
Big Joe 01.08.2012:40
6. טראמפ מרוצה בתגובה להודעה מספר 0
העבר לפורום אחר
העבר לפורום:
סיבה:
תגובה חדשה
כותרת:
תוכן:
סמיילים:
הצג
עריכת אשכול
כותרת:
תוכן:
סמיילים:
הצג