להורדת אפליקציה:
החופשה הבאה שלך מתחילה כאן
פורום פוליטיקה ואקטואליה אשכול 27038

חדשות גאל 01.08.2022:05

בועז גולן על ניר ברקת: ''כך צריך להתנהג נבחר ציבור''

איש התקשורת בועז גולן התייחס ב"אולפן הפתוח" בערוץ 20 להתנהלות של ח"כ ניר ברקת מאז הבחירות כאשר לא מונה כשר האוצר למרות הבטחתו של ראש הממשלה נתניהו

בועז גולן, מגיש בכיר בערוץ 20 ומו"ל האתר 0404: "יש כאלה שמדברים, יש כאלה שחופרים מתחת לשולחן ויש כאלה שבאמת נמצאים העמדת המתנה. אני אתן דוגמא כזאת ועושים את העבודה: למשל ניר ברקת. ניר ברקת היה יכול להיות המאוכזב הגדול של מערכת הבחירות האחרונות. למה? כי השתמשו בניר ברקת כשהוא היה המועמד לכהן כשר האוצר. נתניהו לקח אותו והציג אותו כשר האוצר הא של ישראל".

עוד אמר: "ניר ברק הכין תכנית. אני ראיתי אותה, תכנית אדירה. אני לא כלכלן ואנני לא מבין בתחום אבל היא נראת תכנית שבנויה בבדיקות ויראת עמוק ואני אומר שראש הממשלה נתניהו אהב אותה. ולכן הוא אמר אני אשתמש בניר ברקת כשר האוצר וכך באמת יהיה".

לבסוף אמר: "אבל הגיע מציאות אחרת . נתניהו בחר בישראל כץ. ניר ברקת לא איים לפני המינוי, לא בא בדרישות בניגוד לאחרים. נעשה לקבל ולא קיבל. איך ניר ברקת אומר? אני אמתין לתורי. תורי יגיע, אני אקבל את התפקיד ואני אעשה אותו על הצד הטוב ביותר ורוגע. כך צריך להתנהג נבחר ציבור".

מצ"ב סרטון יוטיוב: https://www.youtube.com/watch?v=bqy...

קרדיט: ערוץ 20
העבר לפורום אחר
העבר לפורום:
סיבה:
תגובה חדשה
כותרת:
תוכן:
סמיילים:
הצג
עריכת אשכול
כותרת:
תוכן:
סמיילים:
הצג