להורדת אפליקציה:
החופשה הבאה שלך מתחילה כאן
פורום סקופים וחדשות אשכול 679518

just say 22.01.2112:30

תגובת הרשת החברתית פרלר להתקפות האישיות על המנכ''ל ובני משפחתו ועל פסק בית המשפט עם עקיצה לג'ו ביידן

ערכתי לאחרונה בתאריך 22.01.21 בשעה 12:59 בברכה, just say

ידיעה זו הובאה באמצעות פורום עיתונות זרה

תגובת פרלר להתקפות האישיות על המנכ"ל ובני משפחתו

במהלך השבועות האחרונים, פרלר הושמצה וקיבלה יחס לא צודק. אך ההתקפות האחרונות על המנכ"ל ג'ון, אשתו אלינה, ומשפחתם, ראויות לגינוי.

אלינה, שמשפחת מעמד הפועלים שלה התגוררה בברית המועצות לשעבר, היגרה לארה"ב כדי להקים משפחה רב גזעית, ובין דתית יחד עם ג'ון. להאשים אותם בהאשמות חסרות בסיס שנישואיהם הם חלק ממזימת ריגול מעוותת, וכל זאת רק כי היא מהגרת, זה בקיצור נמרץ, גזענות, תיעדוף ילידים על פני מהגרים, ופחד, ודמוניזציה – מהם הזהיר הנשיא ביידן בנאום ההשבעה שלו.

כלל צוות החברה, ניצב מאחורי ג'ון ואלינה. הנשיא החדש שלנו קרא לאחדות: "אנחנו חייבים לסיים את המלחמה חסרת התרבות הזאת, שמציבה את האדומים נגד הכחולים, כפריים נגד עירוניים, קונסרבטיבים נגד ליברלים. אנחנו יכולים לעשות את זה, אם נפתח את הנפש שלנו במקום להקשיח את הלב." (ע"כ דברי ביידן). ההכפשות נגד ג'ון ואלינה הן בדיוק סוג הטקטיקות עליהם מדבר הנשיא ביידן, בוא נתחייב לעבודה משותפת ולאיחוי.

תגובת פרלר לפסיקת בית המשפט
אנו מאוכזבים מפסיקת בית המשפט, אך מאמינים שננצח בסופו של דבר. אנו רוצים להזכיר לכולם כי הליכים משפטיים אלו הם רק בתחילת דרכם, וכי לתוצאות תיק זה יהיו השלכות נרחבות על החברה שלנו.

פרלר מרוצה מכך שבית המשפט סירב לקבל באופן לא ביקורתי את טענות אמזון שחזרו על עצמן שוב ושוב בתקשורת, כי הרשת החברתית שימשה לתכנון, תיאום או ביצוע של ההפגנה הבזויה בקפיטול ב-6 לינואר.

בהתבסס על הראיות שיש בידנו, בפרלר לא נעשה שימוש לשם כך, למרות שפלטפורמות מתחרות שימשו באופן ברור לכך. אנחנו מלאי תודה שבית המשפט סרב להצטרף לניסיון להפוך את פרלר לשעיר לעזאזל לאחר המהומה.

באותה המידה פרלר מאוכזבת מכך שבית המשפט התעלם מהעובדה שרשתות מתחרות ולעתים אמזון עצמה בחנות המקוונת שלה, גם אם בהיסח הדעת מאחסנת תוכן, שקורא לאלימות או לעתים אינו ראוי. הבדיקות שלנו מוכיחות כי תוכן כזה היה פחות בהרבה בפרלר מאשר בפלטפורמות מתחרות. פרלר גם פיתחה מערכת אכיפה מבוססת בינה מלאכותית שתפחית מקרים כאלו בעתיד.

פרלר מביטה קדימה ומצפה לעבוד עם שותפים ישנים וחדשים, כדי להקים מחדש אלטרנטיבה ורשת חברתית שלא רק נמנעת מהצזורה הנרחבת שהופכת לפופלארית יותר ויותר בקרב המתחרות אלא גם שומרת יותר על בטחון הציבור.

מקור
https://parler.com
ישראל_השלישית 22.01.2112:53
1. אצלנו חיים לווינסון מחזיק בתיק הרפואי של אלי ציפורי ומפרסם את זה (כדי שיפסיק לפרסם את האמת על תפירת התיקים?) בתגובה להודעה מספר 0
העידן החדש פה.
1984
שיחדש

מי שמתנגד לפשיזם הכוחני - אז עוברים איתו ישר לאיומים "דמוקרטיים"
מאן דהוא 22.01.2112:53
2. מה שהיה הוא לא מה שיהיה בתגובה להודעה מספר 0
אדריכל 22.01.2112:57
3. הזקן המושחת הסינילי לא מבין מה זה עקיצה בתגובה להודעה מספר 0
הוא בעולם משלו, מוקף בקיצונים ומחכה לפנסיה
just say 22.01.2113:00
5. הוא בסך הכל בובה שנשלטת ע''י גורמים חיצונים בתגובה להודעה מספר 3
ממש חדש 22.01.2114:58
6. הוא עשור וחצי לאחר הפנסיה ... בתגובה להודעה מספר 3
אני במקומו מזמן נח בפלורידה ונהנה מהחיים
Mr W 22.01.2112:57
4. תודה רבה על התרגום בתגובה להודעה מספר 0
אקטואלי 22.01.2118:26
7. סביר שיגישו ערעור על החלטת השופטת (שמונתה ע''י קרטר) צריך לעצור את הקומוניזם החדש בתגובה להודעה מספר 0
מילה 22.01.2118:32
8. תודה רבה על התרגום. בתגובה להודעה מספר 0
העבר לפורום אחר
העבר לפורום:
סיבה:
תגובה חדשה
כותרת:
תוכן:
סמיילים:
הצג
עריכת אשכול
כותרת:
תוכן:
סמיילים:
הצג