להורדת אפליקציה:
החופשה הבאה שלך מתחילה כאן
פורום סקופים וחדשות אשכול 15257

אוהבחדשות 28.04.1315:20

שוהה בלתי חוקי נמלט ממתקן הכליאה עופר שליד ירושלים.

עצור פלסטיני נמלט היום (ראשון) ממתקן הכליאה עופר הסמוך לירושלים. האדם נעצר תחילה על ידי כוחות הביטחון משום ששהה בארץ באופן בלתי חוקי ונשלח למתקן הכליאה עופר. עם ההגעה למתקן, ירד הכוח שליווה אותו מהרכב בכדי לטפל בניירת, אז קפץ העצור החוצה ונמלט. סריקות נערכות אחריו בשעה זו.

וואלה.
ilan1201 28.04.1315:31
1. סוהרים לא שמו לב: פלסטיני ברח מכלא עופר בתגובה להודעה מספר 0
סוהרים לא שמו לב: פלסטיני ברח מכלא עופר
העציר נמלט מהרכב שבו הובא לכלא כששומריו לא הבחינו, וטרם אותר. הוא אינו נחשב לעציר מסוכן
עציר פלסטיני שהובא לכלא עופר הצליח היום (א') להימלט מכלי הרכב שבו שהה ולברוח מתחת לאפם של הסוהרים. העציר טרם אותר, וכוחות גדולים של מג"ב ומשטרה מחפשים אחריו. נסיבות המקרה נבדקות.
מפרטים ראשונים הנוגעים לבריחה עולה כי העציר נעצר בחשד לשהייה בלתי חוקית ולהתחזות. הוא הובא לכלא עופר, שם ניצל את העובדה ששומריו עסקו בענייניהם ותשומת לבם הוסטה ממנו לכמה שניות. הוא קפץ מהרכב שבו שהה ונמלט מהמקום.

העציר, שאינו נחשב מסוכן, לא נאזק או נכבל כנראה, מה שאפשר לו לברוח. מיד עם היוודע דבר ההימלטות הוקפצו לאזור כוחות של משטרת מחוז ש"י, שתוגברו ע"י אנשי משטרת מחוז ירושלים. אלה עורכים סריקות אחר העציר באזור הכלא,

הממוקם בסמוך מאוד לקו הירוק ולשטחי הרשות הפלסטינית. הגופים האמונים על הובלת אסירים והשגחה עליהם פתחו בבדיקה שכעת נמצאת בראשיתה.

לפני חודש בדיוק אירע אירוע דומה: מיכאל ירוסלובסקי, עציר בן 50 שחטף אשת העסקים מיליונרית מביתה בירושלים והואשם גם בניסיון רצח, נמלט מבית החולים מאיר בכפר סבא, לאחר שחטף את נשקו של אחד משני הסוהרים שהופקדו לשמור עליו וכפת את שניהם. כוחות גדולים של משטרה ושב"ס הוזעקו למקום והוא אותר בסיוע מסוק משטרתי.


http://www.ynet.co.il/articles/0,73...
הנסיך הפרסי 28.04.1315:39
2. הפקרות בתגובה להודעה מספר 1

* כפוף לתקנון המבצע , עד גמר המלאי ט.ל.ח
אשדודה 28.04.1315:59
3. שוטר אזולאי הארונוביץ כמו בסרט לא רואה את הבזיונות שמסביבו כי הוא קונילמל גאה בתגובה להודעה מספר 0

יש לשחרר את הסמול הקיצוני מלשרת בצה"ל מהטיעון "בגידתו אמנותו"
העבר לפורום אחר
העבר לפורום:
סיבה:
תגובה חדשה
כותרת:
תוכן:
סמיילים:
הצג
עריכת אשכול
כותרת:
תוכן:
סמיילים:
הצג