החופשה הבאה שלך מתחילה כאן
פורום גילוי מסמכים אשכול 23193

הערוץ היהודי 12.11.1119:29

האם יואב קוריאל הוא המאבטח שרצח את רבין ?


יואב קוריאל נורה ונקבר בליל הרצח בבית עלמין ירקון אך אינו מופיע ברשימה. אומרים שהתאבד, אבל קצת קשה להתאבד עם 8 קליעים בחזה, לא ?

http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P1...

יואב קוריאל "התאבד" כביכול למחרת הרצח. אולם העובדות מעידות שקוריאל מצא את מותו בליל הרצח עצמו. כזכור, למיון איכילוב הגיעה בליל הרצח גופת מאבטח שהשתתף בארוע. כמו כן, במושב הקדמי תועד כתם דם
גדול, כמו כתם הדם במושב האחורי...
ועדת שמגר עשתה מאמץ עילאי להעלים מן הדו"ח את שמו של המאבטח הרביעי. בהיותו אחד מארבעת המאבטחים הצמודים, הוא היה חייב להיות במכונית שהובילה את ראש הממשלה. המאמץ לטשטש את פרטיו של המאבטח הרביעי, אשר הוגדר ע"י השב"כ כמפתח להבנת רצח רבין יכול להסביר את היעדר שמו של יואב קוריאל מרשימת הנפטרים בבית עלמין ירקון.

גם הדחייה הרשמית של תאריך מותו של יואב קוריאל ל 15/11/1995 מעידה על רצון לטשטש קשר בין מותו של

רבין למותו של קוריאל.

ארבעת המאבטחים של רבין תועדו באחת התמונות, ושמם של המאבטחים מצויין כאשר על גבי תמונתו של המאבטח הרביעי מצויין השם "אבי".

http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P1...

לקראת העצרת : פיענוח סופי של הרצח ע''פ הממצאים והעובדות

http://zviel.blogspot.com/2011/11/2...

· לכל אנשי השב"כ נמסר שמתקיים תרגיל עוקץ ובמהלכו יופלל יגאל עמיר בנסיון לרצח רה"מ. זו הסיבה שאיש לא ירה ביגאל עמיר. גם יצחק רבין ידע על כך. זו הסיבה שלבש אפוד מגן למקרה שעמיר ינסה להחליף את הכדורים.

· אבישי סיכם עם יגאל שאדם שלישי יספק לו נשק בליל הרצח. האדם השלישי שנראה בצילום הוידאו יורד ממכונית GMC בליל הרצח הינו סוכן שב"כ שמסר ליגאל עמיר אקדח טעון בכדורי סרק. סוכן זה היה חלק מתוכנית ההפללה של עמיר אך ככה"נ לא ידע על תוכנית ההמשך

· יגאל עמיר אכן חשב בעודו יורה כי הוא מתנקש ברה"מ אך למעשה ירה כדורי סרק.

· קבוצה קטנה של פוליטיקאים החליטו להשתמש בתוכנית הזו של המחלקה ע"מ לבצע רצח שכזה באמת. מטרת הרצח היתה לסלק את רבין מהפוליטיקה הישראלית ובכך להאיץ את הדרך להסכמי אוסלו.

· קבוצה קטנה של ארבעה-חמישה אנשים מבכירי המחלקה היהודית בשב"כ שהיו שותפים בסוד העניין תיכננו כי ה"תרגיל" יהווה תרגיל עוקץ כפול וישמש כיסוי לרצח האמיתי של רה"מ יצחק רבין שיתבצע ברכב השרד שלו.

למאמר המלא
http://zviel.blogspot.com/2011/11/2...
סגול88 13.11.1102:14
1. אבטחת הלוויה בתגובה להודעה מספר 0
חבר שלי באוניברסיטה סיפר שחברתו ששירתה במשטרה צבאית פעלה באותה לילה של הלוויה כדי לחסום כבישים באיזור הבית עלמין ולסגור את האיזור הרמטית. פחדו שמישהו יגנוב את הגופה?
איש אחד 22.10.1823:58
2. יואב קוריאל נמצא ברשימת הנפטרים בירקון. אני קיבלתי פרטי מקום קבורתו מח. קדישא בתגובה להודעה מספר 1

העבר לפורום אחר
העבר לפורום:
סיבה:
תגובה חדשה
כותרת:
תוכן:
סמיילים:
הצג
עריכת אשכול
כותרת:
תוכן:
סמיילים:
הצג