להורדת אפליקציה:
החופשה הבאה שלך מתחילה כאן
פורום סקופים וחדשות אשכול 497271

נווה מדבר 25.08.1819:59

ממשל טראמפ יודיע על מדיניות המבטלת את זכות השיבה לפלסטינים

החדשות
אלבטרוס 25.08.1820:00
1. אפילו שזה לא היה על השולחן בכלל זה נתן לנו עוד שנתיים עד שש שנים להמשיך להרחיב בתגובה להודעה מספר 0
את הבנייה באיו"ש ולקבוע עובדות בשטח בגלל שהם ימשיכו להתעלם מהצעת טראמפ.
רק בשביל זה, זה שווה.

בכל רצועת עזה היו 9,000 יהודים, ההתיישבות גדלה כל שנה ב-15,000, משמעותי מאוד.
הרווחנו עוד 30 עד 90 אלף יהודים לפחות באיו"ש בזכות זה.
qm 25.08.1820:29
38. ומה יצא לנו מזה, מדינה דו לאומית? בתגובה להודעה מספר 1
מחפש בנרות 25.08.1820:33
41. מדינה דו לאומית תהיה אם נבטל את חק הלאום בתגובה להודעה מספר 38
אלבטרוס 25.08.1820:34
45. נספח את שטח C ואוטונומיה לערבים בשטחי A ו-B, התוכנית כבר ידועה לך בתגובה להודעה מספר 38
בעתיד היותר רחוק אני מקווה שנעביר גם את "ערביי ישראל" לאוטונומיה הזו או לירדן.
את זה ניתן לעשות לאחר אינטיפדה של הערבים בארץ או במקביל לגירוש הערבים מאירופה ע"י מפלגות הימין אם יתרחש בשנים הקרובות.
הרדאר 25.08.1821:58
87. רעיון טוב. בתגובה להודעה מספר 45
בו נספח את מה שנראה לנו.
כדאי לעשות משאל עם על גבולות הארץ ואז לספח את מה שהוסכם ולאזרח את מי שבפנים. מי רוצה לעבור דירה יקבל פיצוי נדיב.
דני מכפר סבא 25.08.1820:50
50. הערבים ותרבותם : בתגובה להודעה מספר 38

תיאורית האנשים הרגילים של כריסטופר בראונינג בעקבות הניסויים של מילגרם,אש,זימברדו והגל השלישי.

"אבל יש ערבים טובים ושרוצים שלום":
זה לא כל כך משנה מה שערבי ספיציפי בליבו חושב .יש להכיר את תיאורית האנשים הרגילים. ולהבין איך מתנהגים אנשים בחברה בעלת אופי דיקטטורי. .ב 1933 רק 32% מהגרמנים הצביעו להיטלר, מתוכם רק
15% מהגרמנים היו באמת נאצים והיתר הצביעו התבעת מחאה על המצב הקשה בגרמניה.
.ב 1938 כבר 99% מהגרמנים היו נאצים או משתפי פעולה כדי שלא יבולע להם.
ב 1945 90% מהגרמנים שבשטח השליטה הסובייטי היו קומוניסטים ן 90% מהגרמנים בשטח השליטה האנגלו אמריקנים היו דמוקרטים נאורים והסתירו את עברם הנאצי.
90% לפחות מבני האדם אינם אידאליסטים או בעלי עקרונות אלא אופורטוניסטים חסרי עקרונות ומזדהים בחברה דיקטטורית עם החזק כדי לשרוד ולא לשלם את המחיר של התנגדות.ערבי שיהיה באמת בעד שלום , שיחשוב שצריך לותר על חלק מפלסתין -ירצח. אין חוכמות בענין הזה. אבל לפני זה הוא וכל משפחתו יעברו התעללות סדיסטית שטנית. זה התרבות שלהם. בוא עכשיו תעשה תרגיל מחשבתי: דיקטטורה כהניסטית משתלטת על ישראל .אין לך אפשרות לברוח מהארץ. הבת שלך בת 8 חוזרת מבית הספר בוכה שהילדים הרביצו לה ולעגו לה שאבא שלה שמאלני, פוטרת מהעבודה וברחוב אנשים זרים מרשים לעצמם לירוק עליך .נכנסת לתחנת משטרה להתלונן והקצין פרץ בצחוק רם .יש לך אפשרות להצהיר שמעכשיו אתה כהניסט וכל ההתעללות תפסק או שבהעדר מקור פרנסה תהפוך להומלס והבת שלך תסבול מתת תזונה ורעב. תארתי עכשיו מה יקרה לכל ערבי שיעיז לרצות שלום


* ראו בסוף המאמר לינקים לחומר בתחום הפסיכולוגיה החברתית בנושאי ציות למרות, לחץ חברתי ,השתחררות הרסן.הבעיה של השמאלנים היא שהם מאמינים באוטופיה, בעולם שיש בו צדק,מוסר והגיון וזה כי אתם לא מבינים שיצר לב האדם רע מנעוריו ולכן תמיד יהיו מלחמות ותמיד יהיה רע .אתה חושב שזה מקרה שכבר 4,300 שנה מאז הממלכה הראשונה,שומר, יש מלחמות בלתי פוסקות בכל הארצות,בכל היבשות, כל הזמן ? גם העמים באפריקה,אסיה ואמריקה נלחמו האחד נגד השני ללא הפסקה לפני שהאירופאים הגיעו. מימי קדם, ימי הביניים והעת החדשה.


זה לא בידנו לשנות את האופי הלאומי של החברה הערבית, את התרבות ששמה את הכל על נושאי כבוד,שליטה ,כח ,השתלטות ,נקמה ( במקרה שלנו על ההשפלה של 48, ראית הזכויות שלהם בלבד והצדק שלהם כיותר חשוב מחיי אדם).
לכן המלחמה הניצחית הזאת היא גורל שלא נצליח לברוח ממנו.

אותו ערבי ישראלי מהגליל שהיום מצהיר שהוא מתון ובעד שלום עם היהודים אם חס וחלילה ישראל תחלש ודאע"ש יכבוש את הגליל והוא יראה את השכן שלו מקבל כדור בראש כי הוא אוהב יהודים הוא מיד יצהיר על נאמנות לדאע"ש ויצווח אטבח אל יהוד. אתה לא מבין שלרוב האנשים אין דעות אמיתיות אלא בחברה דיקטטורית הם רק אומרים מה שנחוץ כדי לשרוד. זה הכשל הבסיסי שמוביל לאי ההבנה מוחלטת של טבע האדם כי גדלתם בחברה דמוקרטית בה הסנקציות על דעות לא קונפורמיסטיות הן מעטות מאד.
בזמן מבצע צוק איתן התארגנה הפגנה מספר ערבים בעיר עזה בקריאה לחמאס להסכים להפסקת אש. שוטרי החמאס באו למקום, הקריאו למפגינים פס"ד שמרשיע אותם בבגידה שניתן שלא בנוכחותם לפני 5 דקות ואז על המקום הוציאו אותם להורג בשני צרורות מרובה. טבח. לכן זה ממש ממש לא רלוונטי בחברה כל כך ברברית,אכזרית ואלימה אם יש איזה ערבי שבליבו הוא רוצה שלום. הוא לא יעיז להגיד את זה. כדי לשרוד הוא חייב להצטרף להמון שקורא אטבח אל יהוד.
תקראו את הספר אנשים רגילים של בראונינג. גדוד 101 בצבא המילואים הגרמני שרצח מעל 100,000 יהודים בבורות הירי בפולין היה מורכב מחיילי מילואים בני 30 פלוס, לא מתנדבי ה ss ורובם לפני 1933 היו סוצילדמוקרטים וקומוניסטים. גם רוב האקדמאים הסוצילדמוקרטים הגרמנים מלפני 1933 הפכו לנאצים נאמנים תוך שנים ספורות.טבע האדם הוא להתייפיף כשיש משטר דמוקרטי ואין סנקציות אמיתיות על החזקת דעות מתייפיפות ומיד להפוך לרוצח נאצי כשמשטר נאצי משתלט והסנקציות על אי ציות הן בין פיטורים ועוני ונידוי חברתי לרצח.
השואה התחילה רק ביוני 41, כשגרמניה פלשה לברה"מ אבל ההתעללות הנפשית ,הכלכלית והפיזית ביהודי גרמניה התחילה כבר ב 1933.יהודים גרמנים שניצלו מהשואה העידו שהזכרון ההכי קשה שלהם מכל התקופה הזאת אינו הסבל במחנות, הרעב, המכות וכד' אלא דוקא איך עברו ב 1933 ממעמד של אזרחים מכובדים במדינה שומרת חוק לאנשים שדמם הפקר. ישנם הרבה סיפורים. ב 1934 יצא חוק שפיטר את כל עובדי המדינה היהודים. באחת מערי השדה היה שופט יהודי בבית משפט מקומי. כשהחוק נכנס לתוקף ההנהלה היתה צריכה לפטר אותו בתוך 30 יום אבל לכנופיה הנאצית המקומית אצה הדרך. הם פרצו באותו היום לאולם בית המשפט באמצע דיון, גררו את השופט מכס השיפוט באולם, היכו אותו, גררו אותו החוצה לרחוב, הפשיטו אותו לבגדים תחתונים וגררו אותו ברחוב למצעד השפלה מוכה וחבול לעיני כל. השופט סיפר שהזכרון ההכי קשה שלו הוא מהמבטים וההתחמקות של השופטים האחרים ויתר עובדי בית המשפט, רובם היו חברים שלו ואהבו אותו והוא ידע שהם לא אנטישמיים ולא נאצים אבל כולם התחמקו וברחו. אף אחד לא היה מוכן להסתבך עם השלטון הנאצי בגללו.מי שהתגלה כפרו יהודי סבל מנידוי חברתי, פיטורים, סבל סבל רב... כולם פחדו. עכשיו תנסי לערער על תקפות תיאורית האנשים הרגילים.אגב מישהו בעיתון הארץ עשה או יעשה כתבה על החברה והתרבות הפלסתינאית, על האנטישמיות, החינוך לשינאה ליהודים ,החינוך לשיחרור פלסתין כולךה? אה, לא, אסור שהקוראים ידעו את מימדי הרשע בצד השני בסכסוך הזה....

ערביי ישראל
כל פעם שאני קורא דברים שכותב ערבי ישראלי על "עוולות הכיבוש " ,"הדיכוי", "אתם מחזיקים עם שלם בכלא", "חיילים מכים והורגים", "מתנחלים שורפים מטעי זיתים", "הערבים מסכנים","עשיתם טיהור אתני" וכד', אני כותב לו את הדברים הבאים:
"רק תצהיר בפה מלא ובלי הסתייגויות שאם ישראל תסוג מהגדה ותחזור לגבולות 67 ותפנה את כל ההתנחלויות אתה אישית מותר על זכות השיבה לשטחי ישראל שלפני מלחמת 67 ומסכים שמדינת ישראל תהיה מדינת הלאום של העם היהודי כמו שפלסתין תהיה מדינת הלאום של העם הפלסתינאי. ואם אתה לא מוכן אז אין לך שום טענה.השימוש הנכלולי בשפה של זכויות האדם ע"י כאלו שאין להם כל התייחסות אמיתית לערכים אוניברסליים אלא רק לקידום מטרות לאומניות וכפל הלשון חייב להחשף".
בחלק מהמקרים הם מודים שאין שלום בלי שיבת 4 מליון פליטים לחיפה ,עכו,טבריה,צפת,יפו,באר שבע ואשדוד ובמקרים אחרים הם נעלמים מהדיון. עוד לא נתקלתי בערבי ישראלי אחד שבגלוי ובפה מלא יצהיר שנסיגה לגבולות ה 4 ביוני 67 ופינוי ההתנחלויות והקמת מדינה פלסתינאית שם זה סוף הסכסוך. רק כרגע בואו תסוגו ואח"כ נראה מה יהיה הלאה.
אני לא מתרשם מהניפנוף ב"שיח הזכויות" כי אלו דמעות תנין .הצד הפלסתינאי שמשתמש בשיח הזכויות לא באמת מאמין בערכים הנאורים ,הומניסטים, המערביים שמאחוריו ולא יכיר בזעכויות הצד השני אלא רק עושה שימוש מניפולטיבי לא הגון ב"שיח הזכויות" והשמאלנים בטיפושתם נופלים בפח ומאמצים את הקישקוש הזה.
היתה לי התכתבות עם עו"ד ערבי מנצרת.
הערבי: ברור פיתרון שתי המדינות ,פלסתין וישראל לפי גבולות 67.
אני: בסדר, אבל בלי זכות השיבה.
הערבי: מה פתאום, ברור שזכות השיבה ,זה זכויות וצדק שהם ישובו.
אני: על כמה מדובר?
הערבי ,הם וצאצאיהם בין 4 ל 5 מליון.
אניף וכולם יחזרו לישראל? ליפו,חיפה,טבריה, הגליל, באר שבע ,אשדוד וכד'?
הערבי: כן.
אני: ולזה אתה קורה פתרון שתי המדינות? הרי תהיה פלסתין א' ופלסתין ב', ישראל עם רוב ערב י.
הערבי: לא יהיה שלום בלי זכות השיבה.
עצה לי לכל שמאלני, תבדוק לעומק מה באמת ערביי ישראל אומרים ולמה הם מתכוונים ואל תשלה את עצמך ע,י זה שאתה מניח אוטומטית בלי לבדוק שהם באמת רוצים שלום עם ישראל. תבחן את המציאות במקום להניח שמה שאתה רוצה שתהיה המציאות זה המציאות .
וביוטיוב ,איסלמיסט בלונדון אמר את זה יותר ברור:
"כמובן שאנחנו בעד דמוקרטיה ,אמר , בשם הדמוקרטיה הפליטים צריכים לחזור ואז יהיה רוב ערבי בפלסתין ואז בבחירות יבחר פרלמנט וממשלה ערבית ואז באופן דמוקרטי אנחנו נחליט מה לעשות עם הפולשים היהודים שנמצאים במולדת שלנו. אמר וחייך חיוך מבשר רעות ומסביר איך הוא כאיסלמיסט שמאמין בדיקטטורה של כוהני דת פאנטיים מתפקע מצחוק מאיך ניתן לנצל את השיטה הדמוקרטית ואת התמימות של החנונים האלו שמאפשרים את הניצול לרעה הזה."


020516 ברדיו : מראיינים ערבי ישראלי ,בענין הצהרת אבו מאזן על מדינה בגבולות 67. המרואיין מהלל ומשבח את אבו מאזן איש השלום שמציע הצעה נדיבה ,הוגנת שמוסכמת על ארה,ב ואירופה.רזי ברקאי: תגיד אבל זה בלי זכות השיבה ליפו, עכו, טבריה ,באר שבע וכד' .משתררת שתיקה לשניה ואז המרואיין אומר: למה להתעסק עכשיו בזוטות... אחרי כדקה או שתיים הוא זורק רמז ,הנה יהבודים וערבים יכולים לחיות יפה ביחד ,כמו בגליל....אחרי זה תגידו לי שאני פרנואיד/פסימי כשאני מרגיש שעובדים עלינו עם ה"שתי מדינות לשני עמים

קראתי באיזה קבוצה הודעה של ערביה ישראלית נואמת נאום חוצב להבות על האפליה נגד ערביי ישראל, אי השיוויון, הפרות זכויות האדם, קיפוח כלכלי ובנוסף מתנהל כיבוש אכזרי של הפלסתינאים בשטחים ,שלילת הזכות למדינה עצמאית וכשיש סבל מלחמתי בעזה ישראל רוצחת מאות ילדים וישראל מפירה את זכויות האדם ללא הפסקה .בחיפוש על השם שלה מצאתי הודעה קודמת שלה מלפני כחצי שנה שאומרת שלא היתה לארה,ב כל הצדקה לפלוש לאפגניסטן לאחר הפיגוע במרכז הסחר העולמי ,הפלישה נעשתה ממניעים אימפריליסטים וכדי לגזול את האדמה האפגנית ולמטרות שוד כלכלי של אוצרותיה. נגד בן לדן היה צריך להוציא צו מעצר עולמי דרך האינטרפול ולנסות לעצור אותו ,אבל ללא מעורבות הצבא למרות שלא בטוח שהוא עשה את הפיגוע ויש לחקור ברצינות את הטענה שיהודים אמריקנים ביצעו את הפיגוע כדי לסכסך בין האיסלם לאמריקה. אז give me a break....

מה שהשמאל הרדיקלי אומר ( מדינת כל אזרחיה וכד') זה שערכים שתיאורטית הם רצויים ונאורים -הם גם נכונים כהוראות פעולה מעשיות תמיד,בכל רגע,בכל מצב תוך התעלמות מוחלטת מהסיטואציה ומכוונות הצד השני והאידאולוגיה שלו. משל היו ב 3/9/1939 ( יום הכרזת המלחמה על גרמניה הנאצית) אומרים לממשלת אנגליה, עכשיו זה הזמן לפרק את הצבא האנגלי ולהכריז על אנגליה כמדינה פציפיסטית שלא תצא למלחמה לעולם נגד אף מדינה כי כעקרון פציפיזם זה ערך ראוי .
הבלוף הגדול של "פעילי זכויות האדם":
כביכול, הפלסטינים והישראלים שמשתתפים ב"מאבק" המשותף למען השלום בין העמים מדברים באותה השפה ושותפים לאותם ערכים.
מאלו ומאלו תשמעו על זכויות אדם, משפט בינלאומי, עוולות הציונות ופשעי הכיבוש. אולם בפועל, הנחות היסוד שלהם שונות לחלוטין.
הצד הפלסטיני במשוואה הוא לאומני, גאה בתרבותו, מאמין באלימות כדבר מוצדק להשגת מטרותיו ומה שהוא חושב כזכויותיו, לא באמת מאמין בערכי ההומיזם,זכויות האדם ושיוויון כל האנשים אבל כן מאמין שניתן באופן מניפולטיבי וערמומי לנצל את האמונה של אנשים מערביים בתיאוריות הזאת למטרותיהם הרצחניות והג'נוסידיות.
מאמין שלא מוטלת עליו כל חובה להתחשב בזכויות הצד השני, מאמין שחיסול מוחלט של המפעל הקולונליסטי -אימפריליסטי הציוני זה "הצדק", השמדת מדינת ישראל והקמת מדינה ערבית,מוסלמית,פאנטית דתית שלא יהיה בה אפילו יהודי אחד כי כולם יגורשו או ירצחו ברצח עם זה "צדק" ודבק בעברו ובזהותו הייחודית ולועג לרעיון אחוות העמים.
פעילי השמאל הרדיקלי הישראלי, לעומת זאת, נוטים להיות אוניברסליסטים, הומניסטים,אנטי לאומיים,חילוניים אנטי דתיים עד כדי שינאה והצגה אנטישמית של יהודים דתיים וביקורתיים כלפי ההיסטוריה של עמם והחברה של עמם עד כדי נטייה לדמוניזציה, ראיתה כסמל הרשע עלי אדמות, תיאור שקרי ומעוות של מעשי ישראל ותיעוב ומנגד תמיכה אוטומטית בכל מה שהפלסתינאים והמוסלמים עושים באופן גורף ועיוור והעדר ביקורתיות מוחלט על הפלסתינאים והצדקה אוטומטית של כל מעשיהם עד כדי צדקנות ברמה של עו"ד פלילי שמגן על פושע נוראי. "
זאת ולא רק זאת, בהמשך הרומנטיזציה הרגשית של ה"קורבן המוחלט הפלסתינאי שהוא זך וטהור" מובילה לנטישת העמדה האונברסליסטית לטובת הזדהות מלאה עם הזהות הלאומית של הצד האויב לעמם ולעיתים להשלכה של המורשת היהודית על הזהות החדשה.
יצא לי להיתקל במספר לא מבוטל של פוסטים של שמאלנים שמתרפקים על עץ הזית ואיתנותו שהיא כמו האיתנות של העם הפלסטיני, בהתרגשות עד דמעות הם מזכירים בגאווה את ה"צוּמוּד" למול הכיבוש ושמפרסמים פוסטים כאובים על אישה פלסטינית זקנה עניה ורעבה עם כעס בעיניים לובשת חולצה בצבעי הדגל הלאומי וממלמלת שחררו אותנו מהכובשים האכזריים.
לא מעט פעמים אותם אנשים גם עושים השלכה של המאפיינים של ה"יהודי הנודד" על ה"פלסטיני הנודד", טוענים את הטיעון ש"הפלסטינים הם גם קורבנות של השואה",קורבנות עקיפים ולפעמים, אם מתעמקים בדיונים היסטוריים, גם מעלים את הטענה ש"הפלסטינים הם צאצאיהם של היהודים המקוריים של ימי קדם שנשארו כאן אחרי חורבן הבית והתאסלמו כשבינו שמוחמד הוא נביא האמת". והאשכנזים, הם סתם כוזרים שהתגיירו וחסרי שורשים. והמזרחיים? הם היהודים ערביים שזהותם עירקית,מרוקאית,תימנית וכד' והם היו מרוקאים מבחינה לאומית רק בני דת משה שהיה להם טוב כמיעוט דתי בארצות ערב עד שהציונות הסיתה אותם. כאמור, אין גבול לשטויות,עיוות המציאות והמציאות הדמיונית.

חיים בסרט מדע בדיוני:


בלי ההתנחלויות ישראל לא היתה עומדת בלחץ הבינלאומי לסגת לגבולות 67. בלי הפוזה של זו ארץ ישראל שהובטחה לאברהם אבינו וכאן מלך דוד המלך והנוכחות האזרחית בשטח נאלץ לסגת לגבולות 67. ואז תתחיל המערכה על שיחרור יתר השטח. מג'נין ירו טילים על טבריה ,עפולה וחיפה .מטום כארם על חדרה ונתניה. מרמאללה על גוש גן. מחברון על ירושלים ובאר שבע .וכמובן שאסור לכבוש מחדש את השטח. אולי תהיה דרישה "ליגיטימית" לספח את הגליל למדינה הפלסתינאית כי בלי מחוז חיפה יש רוב ערבי בגליל .כמה אצבעות שתתן להם הם ירצו את כל היד.אובמה במסיבת עיתונאים יגיד שהדרישה לסיפוח הגליל לפלסתין סבירה ויש לנהל
ובאמת במשפט אחד: אתה לא יכול לנהל דיון או דו שיח ב"הגיון" ו"לפי הצדק, עם פסיכופתים. זה כמו לנהל מו,מ על היטלר מתוך נקודת מוצא שהוא צודק שהסכמי ורסאי עשו עוול לגרמניה והיו לא צודקים .העם הגרמני נעשק בפיציים, המושבות סתם נלקחו והדרישה לאזס ולורין מוצדקת ובכלל הוא רק רוצה שכל אזור שהרוב בו גרמני, אוסטריה ,סודטנלנד, ממל ,דנציג, יסופח לרייך. זה עקרון ההגדרה העצמית.
השיח שלהם תמיד יעשה שימוש נכלולי ומניפולטיבי במושגי ה"צדק" ו"זכויות אדם, ו"דיכוי, ו,כיבוש" אבל אין להם בכלל שום יחס אמיתי לערכי השמאל ההומניסטי המערבי. הם רק עושים שימוש מניפולטיבי ערמומי בזה לקידום מטרותיהם הכוחניות האגואיסטיות.עבורם רק לצד אחד יש זכויות. מאחורי הקלעים הם צוחקים על היהודים השמאלנים ,איך הם עובדים עליהם ,איך הם תמימים.

הערבים לא באמת רוצים שתי מדינות או מדינת כל אזרחיה. הם רוצים מדינה אחת ,ערבית איסלמית, מהים עד הירדן בו יחיו רק ערבים מוסלמים אחרי שיזרקו לים את כל היהודים. והם לא יפסיקו לשאוף למטרה הזאת עד שישיגו אותה ,גם אם זה יקח 200 שנה .זו תרבותם והם לא יכולים להשתנות. הדרך לשם ארוכה וכוללת טקטיקות מגוונות, כולל מלחמות גדולות, טרור, לדרוש באופן נכלולי וחלקלק "רק" שיוויון וזכויות, העמדת פנים שהם מאמצים את הערכים ההומניים המערבים וזונחים את דרך הג'יהאד וההשמדה הפיזית של הלא מוסלמים כפיתרון היחידי לכל סכסוך ,העמדת פנים שהם רוצים 2 מדינות ,אחת יהודית השניה ערבית, העמדת פנים שהם מקבלים את ערכי הנאורות המערבית ורוצים מדינת כל אזרחיה עיוורת לזהות אתנית ,כל הטעיה נכלולית שמקדמת את המטרה הסופית ,השמדת מדינת ישראל לחלוטין ואז השמדת היהודים ברצח עם כולל יותר גדול מהשואה. למזלם יש קבוצה של תמימים בקרב היהודים שניתן למכור להם את הסחורה הנכלולית, למזלם של היהודים, רוב היהודים לא מטומטמים ומבינים בדיוק עם מי יש להם עסק.


https://www.facebook.com/Thefirstso...

טירוף, טירוף מוחלט בחלק מהשמאל...

מתל אביב עד ג'נין תשוחרר פלסתין, לא כיפה ולא ברזל, צה"ל הוא ארגון טרור- שרים פעילי שמאל בהפגנה
https://www.youtube.com/watch?v=wRu...


חומר קריאה נוסף מומלץ בנושאי פסיכולוגיה חברתית, התנהגות בני אדם בחברה, בקבוצה.

מילגרם:

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9...

https://www.google.co.il/search?q=%...


אש:
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A...

https://www.google.co.il/search?ei=...זימברדו:
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A...

https://www.google.co.il/search?hl=...הגל השלישי:

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9...

https://www.google.co.il/search?q=%...


לחץ חברתי:
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9...

רביב 25.08.1821:20
57. אתה צוחק עלינו ? כזה מאמר דעה מדהים כתגובה לתגובה עלובה ? בתגובה להודעה מספר 50
פרסם בריש גלי כסקופ. מקסימום יחסמו את הסקופ אבל כולם יוכלו להינות ולצטט ולהפנות. אל תבזבז את הכישרון לכתוב בשפה רהוטה את מה שכולנו חושבים.
חתול 25.08.1821:33
67. לגמרי!!! בתגובה להודעה מספר 57
מחזק את דבריך
Ys1668 25.08.1821:33
68. לגמרי בתגובה להודעה מספר 57
דני מכפר סבא 25.08.1821:39
76. תודה. המקור הוא הבלוג שלי. זה רק פרסום משני. אני מידי פעם מפרסם את זה בתגובה להודעה מספר 57
בתגובות לשמאלנים בכל מיני מקומות.
הנה המקור בבלוג שלי:

http://bloogerisrael.blogspot.com/2...

ויש למסמך הזה גירסה ארוכה יותר ומפורטת יותר תחת השם "הסבר לשמאלני הנאיבי".
כאן:

http://bloogerisrael.blogspot.com/2...
Midlife 25.08.1821:50
82. מרתק. כל הכבוד. צודקים המגיבים למעלה, תפרסם כסקופ. בתגובה להודעה מספר 76
דני מכפר סבא 25.08.1821:52
83. לא אפרסם מאמר דעה כסקופ כי זה בניגוד לחוקי הפורום. אני משיג לאורך זמן די הרבה בתגובה להודעה מספר 82
קוראים לטקסט הזה ע"י פירסומו שוב ושוב כתגובה להודעות שונות כאן ובפייסבוק.
דני מכפר סבא 25.08.1821:55
85. ואכן, הייחוד של הטקסט שלי הוא שאני מסביר את צדקת העמדה הימנית גם מנקודת המוצא בתגובה להודעה מספר 76
של הערכים האוניברסלים, ההומניים. העמדה של א"י הובטחה לנו ע"י הקדוש ברוך הוא ככתוב בתורה ולכן היא רק שלנו ו"שווה" להלחם גם אם אופצית השלום תמורת ויתור על שטחים אפשרית לא תתקבל עד דעת רוב החילוניים, ההסבר שלי, שהוא נכון גם עובדתית וענינית- כן.
נאקימה 26.08.1807:02
129. חוץ מלהסביר את הפסיכולוגיה איך אתה פותר הבעיה הדמוגרפית בתגובה להודעה מספר 76
איך אתה מעלים שש מליון ערבים מתחת לרדאר - לפי רמת הכתיבה שלך בטוח שאני אקבל תשובה יפה
דני מכפר סבא 26.08.1811:23
136. יש כאן מלכוד מסוים, נכון, אבל לעצום עינים, לשחק בנדמה לי שיהיה שלום אם ניסוג מיו''ש בתגובה להודעה מספר 129
ולסגת ולתת לאסון להתרחש זה לא פיתרון. לא לכל בעיה יש פתרון. נמשיך להלחם אפילו עוד 2-3 דורות בתקוה שיחול שינוי בתרבות הערבית איסלמית. ואולי תהיה מלחמה קשה במהלכה חלק גדול מהם יברח, כמו ב 48.
עכביש 26.08.1813:31
139. תשתדל שהשורות יהיו קצרות. לא נוח לקרא ככה. בתגובה להודעה מספר 76
הרוב קוראים מהניידים שלהם.
דני מכפר סבא 26.08.1813:58
141. צודק. תוקן. גירסת שורות קצרות : בתגובה להודעה מספר 139

הערבים ותרבותם :
תיאורית האנשים הרגילים של כריסטופר בראונינג בעקבות הניסויים של מילגרם
,אש,זימברדו והגל השלישי.

"אבל יש ערבים טובים ושרוצים שלום":
זה לא כל כך משנה מה שערבי ספיציפי בליבו חושב .יש להכיר את תיאורית האנשים
הרגילים. ולהבין איך מתנהגים אנשים בחברה בעלת אופי דיקטטורי. .ב 1933 רק
32% מהגרמנים הצביעו להיטלר, מתוכם רק
15% מהגרמנים היו באמת נאצים והיתר הצביעו התבעת מחאה על המצב הקשה בגרמניה.
.ב 1938 כבר 99% מהגרמנים היו נאצים או משתפי פעולה כדי שלא יבולע להם.
ב 1945 90% מהגרמנים שבשטח השליטה הסובייטי היו קומוניסטים ן 90% מהגרמנים
בשטח השליטה האנגלו אמריקנים היו דמוקרטים נאורים והסתירו את עברם הנאצי.
90% לפחות מבני האדם אינם אידאליסטים או בעלי עקרונות אלא אופורטוניסטים
חסרי עקרונות ומזדהים בחברה דיקטטורית עם החזק כדי לשרוד ולא לשלם את
המחיר של התנגדות.ערבי שיהיה באמת בעד שלום , שיחשוב שצריך לותר
על חלק מפלסתין -ירצח. אין חוכמות בענין הזה. אבל לפני זה הוא וכל משפחתו
יעברו התעללות סדיסטית שטנית. זה התרבות שלהם. בוא עכשיו תעשה תרגיל מחשבתי:
דיקטטורה כהניסטית משתלטת על ישראל .אין לך אפשרות לברוח מהארץ.
הבת שלך בת 8 חוזרת מבית הספר בוכה שהילדים הרביצו לה ולעגו לה
שאבא שלה שמאלני, פוטרת מהעבודה וברחוב אנשים זרים מרשים לעצמם
לירוק עליך .נכנסת לתחנת משטרה להתלונן והקצין פרץ בצחוק רם .יש לך אפשרות
להצהיר שמעכשיו אתה כהניסט וכל ההתעללות תפסק או שבהעדר מקור פרנסה
תהפוך להומלס והבת שלך תסבול מתת תזונה ורעב. תארתי עכשיו מה יקרה לכל
ערבי שיעיז לרצות שלום


* ראו בסוף המאמר לינקים לחומר בתחום הפסיכולוגיה החברתית בנושאי ציות למרות,
לחץ חברתי ,השתחררות הרסן.הבעיה של השמאלנים היא שהם מאמינים באוטופיה,
בעולם שיש בו צדק,מוסר והגיון וזה כי אתם לא מבינים שיצר לב האדם רע מנעוריו
ולכן תמיד יהיו מלחמות ותמיד יהיה רע .אתה חושב שזה מקרה שכבר 4,300 שנה
מאז הממלכה הראשונה,שומר, יש מלחמות בלתי פוסקות בכל הארצות,בכל היבשות,
כל הזמן ? גם העמים באפריקה,אסיה ואמריקה נלחמו האחד נגד השני ללא הפסקה
לפני שהאירופאים הגיעו. מימי קדם, ימי הביניים והעת החדשה.


זה לא בידנו לשנות את האופי הלאומי של החברה הערבית, את התרבות ששמה את
הכל על נושאי כבוד,שליטה ,כח ,השתלטות ,נקמה ( במקרה שלנו על ההשפלה של 48,
ראית הזכויות שלהם בלבד והצדק שלהם כיותר חשוב מחיי אדם).
לכן המלחמה הניצחית הזאת היא גורל שלא נצליח לברוח ממנו.


אותו ערבי ישראלי מהגליל שהיום מצהיר שהוא מתון ובעד שלום עם היהודים אם
חס וחלילה ישראל תחלש ודאע"ש יכבוש את הגליל והוא יראה את השכן שלו
מקבל כדור בראש כי הוא אוהב יהודים הוא מיד יצהיר על נאמנות לדאע"ש
ויצווח אטבח אל יהוד. אתה לא מבין שלרוב האנשים אין דעות אמיתיות אלא
בחברה דיקטטורית הם רק אומרים מה שנחוץ כדי לשרוד. זה הכשל הבסיסי
שמוביל לאי ההבנה מוחלטת של טבע האדם כי גדלתם בחברה דמוקרטית
בה הסנקציות על דעות לא קונפורמיסטיות הן מעטות מאד.

בזמן מבצע צוק איתן התארגנה הפגנה מספר ערבים בעיר עזה בקריאה לחמאס
להסכים להפסקת אש. שוטרי החמאס באו למקום, הקריאו למפגינים פס"ד
שמרשיע אותם בבגידה שניתן שלא בנוכחותם לפני 5 דקות ואז על המקום
הוציאו אותם להורג בשני צרורות מרובה. טבח. לכן זה ממש ממש לא רלוונטי
בחברה כל כך ברברית,אכזרית ואלימה אם יש איזה ערבי שבליבו הוא רוצה
שלום. הוא לא יעיז להגיד את זה. כדי לשרוד הוא חייב להצטרף להמון שקורא
אטבח אל יהוד.
תקראו את הספר אנשים רגילים של בראונינג. גדוד 101 בצבא המילואים הגרמני
שרצח מעל 100,000 יהודים בבורות הירי בפולין היה מורכב מחיילי מילואים
בני 30 פלוס, לא מתנדבי ה ss ורובם לפני 1933 היו סוצילדמוקרטים וקומוניסטים.
גם רוב האקדמאים הסוצילדמוקרטים הגרמנים מלפני 1933 הפכו לנאצים נאמנים
תוך שנים ספורות.טבע האדם הוא להתייפיף כשיש משטר דמוקרטי ואין סנקציות
אמיתיות על החזקת דעות מתייפיפות ומיד להפוך לרוצח נאצי כשמשטר
נאצי משתלט והסנקציות על אי ציות הן בין פיטורים ועוני ונידוי חברתי לרצח.
השואה התחילה רק ביוני 41, כשגרמניה פלשה לברה"מ אבל ההתעללות
הנפשית ,הכלכלית והפיזית ביהודי גרמניה התחילה כבר ב 1933.יהודים גרמנים
שניצלו מהשואה העידו שהזכרון ההכי קשה שלהם מכל התקופה הזאת אינו
הסבל במחנות, הרעב, המכות וכד' אלא דוקא איך עברו ב 1933 ממעמד של
אזרחים מכובדים במדינה שומרת חוק לאנשים שדמם הפקר. ישנם הרבה סיפורים.
ב 1934 יצא חוק שפיטר את כל עובדי המדינה היהודים. באחת מערי השדה
היה שופט יהודי בבית משפט מקומי. כשהחוק נכנס לתוקף ההנהלה היתה
צריכה לפטר אותו בתוך 30 יום אבל לכנופיה הנאצית המקומית אצה הדרך.
הם פרצו באותו היום לאולם בית המשפט באמצע דיון, גררו את השופט
מכס השיפוט באולם, היכו אותו, גררו אותו החוצה לרחוב, הפשיטו אותו לבגדים
תחתונים וגררו אותו ברחוב למצעד השפלה מוכה וחבול לעיני כל. השופט סיפר
שהזכרון ההכי קשה שלו הוא מהמבטים וההתחמקות של השופטים האחרים
ויתר עובדי בית המשפט, רובם היו חברים שלו ואהבו אותו והוא ידע שהם לא
אנטישמיים ולא נאצים אבל כולם התחמקו וברחו. אף אחד לא היה מוכן להסתבך
עם השלטון הנאצי בגללו.מי שהתגלה כפרו יהודי סבל מנידוי חברתי, פיטורים,
סבל סבל רב... כולם פחדו. עכשיו תנסי לערער על תקפות תיאורית האנשים
הרגילים.אגב מישהו בעיתון הארץ עשה או יעשה כתבה על החברה והתרבות הפלסתינאית,
על האנטישמיות, החינוך לשינאה ליהודים ,החינוך לשיחרור פלסתין כולךה? אה,
לא, אסור שהקוראים ידעו את מימדי הרשע בצד השני בסכסוך הזה....

ערביי ישראל
כל פעם שאני קורא דברים שכותב ערבי ישראלי על "עוולות הכיבוש " ,"הדיכוי",
"אתם מחזיקים עם שלם בכלא", "חיילים מכים והורגים", "מתנחלים שורפים
מטעי זיתים", "הערבים מסכנים","עשיתם טיהור אתני" וכד', אני כותב לו את
הדברים הבאים:
"רק תצהיר בפה מלא ובלי הסתייגויות שאם ישראל תסוג מהגדה ותחזור
לגבולות 67 ותפנה את כל ההתנחלויות אתה אישית מותר על זכות השיבה
לשטחי ישראל שלפני מלחמת 67 ומסכים שמדינת ישראל תהיה מדינת
הלאום של העם היהודי כמו שפלסתין תהיה מדינת הלאום של העם
הפלסתינאי. ואם אתה לא מוכן אז אין לך שום טענה.השימוש הנכלולי בשפה
של זכויות האדם ע"י כאלו שאין להם כל התייחסות אמיתית לערכים אוניברסליים
אלא רק לקידום מטרות לאומניות וכפל הלשון חייב להחשף".
בחלק מהמקרים הם מודים שאין שלום בלי שיבת 4 מליון פליטים לחיפה ,עכו,
טבריה,צפת,יפו,באר שבע ואשדוד ובמקרים אחרים הם נעלמים מהדיון. עוד
לא נתקלתי בערבי ישראלי אחד שבגלוי ובפה מלא יצהיר שנסיגה לגבולות ה 4 ביוני 67
ופינוי ההתנחלויות והקמת מדינה פלסתינאית שם זה סוף הסכסוך. רק כרגע בואו
תסוגו ואח"כ נראה מה יהיה הלאה.
אני לא מתרשם מהניפנוף ב"שיח הזכויות" כי אלו דמעות תנין .הצד הפלסתינאי
שמשתמש בשיח הזכויות לא באמת מאמין בערכים הנאורים ,הומניסטים, המערביים
שמאחוריו ולא יכיר בזעכויות הצד השני אלא רק עושה שימוש מניפולטיבי לא הגון
ב"שיח הזכויות" והשמאלנים בטיפושתם נופלים בפח ומאמצים את הקישקוש הזה.
היתה לי התכתבות עם עו"ד ערבי מנצרת.
הערבי: ברור פיתרון שתי המדינות ,פלסתין וישראל לפי גבולות 67.
אני: בסדר, אבל בלי זכות השיבה.
הערבי: מה פתאום, ברור שזכות השיבה ,זה זכויות וצדק שהם ישובו.
אני: על כמה מדובר?
הערבי ,הם וצאצאיהם בין 4 ל 5 מליון.
אניף וכולם יחזרו לישראל? ליפו,חיפה,טבריה, הגליל, באר שבע ,אשדוד וכד'?
הערבי: כן.
אני: ולזה אתה קורה פתרון שתי המדינות? הרי תהיה פלסתין א' ופלסתין ב', ישראל עם רוב
ערבי.
הערבי: לא יהיה שלום בלי זכות השיבה.
עצה לי לכל שמאלני, תבדוק לעומק מה באמת ערביי ישראל אומרים ולמה הם מתכוונים
ואל תשלה את עצמך ע,י זה שאתה מניח אוטומטית בלי לבדוק שהם באמת רוצים שלום
עם ישראל. תבחן את המציאות במקום להניח שמה שאתה רוצה שתהיה המציאות זה המציאות .
וביוטיוב ,איסלמיסט בלונדון אמר את זה יותר ברור:
"כמובן שאנחנו בעד דמוקרטיה ,אמר , בשם הדמוקרטיה הפליטים צריכים לחזור ואז
יהיה רוב ערבי בפלסתין ואז בבחירות יבחר פרלמנט וממשלה ערבית ואז באופן דמוקרטי
אנחנו נחליט מה לעשות עם הפולשים היהודים שנמצאים במולדת שלנו. אמר
וחייך חיוך מבשר רעות ומסביר איך הוא כאיסלמיסט שמאמין בדיקטטורה של כוהני דת
פאנטיים מתפקע מצחוק מאיך ניתן לנצל את השיטה הדמוקרטית ואת התמימות של החנונים
האלו שמאפשרים את הניצול לרעה הזה."


020516 ברדיו : מראיינים ערבי ישראלי ,בענין הצהרת אבו מאזן על מדינה
בגבולות 67. המרואיין מהלל ומשבח את אבו מאזן איש השלום שמציע הצעה נדיבה ,
הוגנת שמוסכמת על ארה,ב ואירופה.רזי ברקאי: תגיד אבל זה בלי זכות השיבה ליפו,
עכו, טבריה ,באר שבע וכד' .משתררת שתיקה לשניה ואז המרואיין אומר:
למה להתעסק עכשיו בזוטות... אחרי כדקה או שתיים הוא זורק רמז ,הנה יהודים
וערבים יכולים לחיות יפה ביחד ,כמו בגליל....אחרי זה תגידו לי שאני פרנואיד/פסימי
כשאני מרגיש שעובדים עלינו עם ה"שתי מדינות לשני עמים

קראתי באיזה קבוצה הודעה של ערביה ישראלית נואמת נאום חוצב להבות על האפליה
נגד ערביי ישראל, אי השיוויון, הפרות זכויות האדם, קיפוח כלכלי ובנוסף מתנהל
כיבוש אכזרי של הפלסתינאים בשטחים ,שלילת הזכות למדינה עצמאית
וכשיש סבל מלחמתי בעזה ישראל רוצחת מאות ילדים וישראל מפירה את זכויות
האדם ללא הפסקה .בחיפוש על השם שלה מצאתי הודעה קודמת שלה מלפני
כחצי שנה שאומרת שלא היתה לארה,ב כל הצדקה לפלוש לאפגניסטן לאחר הפיגוע
במרכז הסחר העולמי ,הפלישה נעשתה ממניעים אימפריליסטים וכדי לגזול את
האדמה האפגנית ולמטרות שוד כלכלי של אוצרותיה. נגד בן לדן היה צריך להוציא
צו מעצר עולמי דרך האינטרפול ולנסות לעצור אותו ,אבל ללא מעורבות הצבא
למרות שלא בטוח שהוא עשה את הפיגוע ויש לחקור ברצינות את הטענה שיהודים
אמריקנים ביצעו את הפיגוע כדי לסכסך בין האיסלם לאמריקה. אז give me a break....

מה שהשמאל הרדיקלי אומר ( מדינת כל אזרחיה וכד') זה שערכים שתיאורטית
הם רצויים ונאורים -הם גם נכונים כהוראות פעולה מעשיות תמיד,בכל רגע,
בכל מצב תוך התעלמות מוחלטת מהסיטואציה ומכוונות הצד השני והאידאולוגיה שלו.
משל היו ב 3/9/1939 ( יום הכרזת המלחמה על גרמניה הנאצית) אומרים לממשלת
אנגליה, עכשיו זה הזמן לפרק את הצבא האנגלי ולהכריז על אנגליה כמדינה
פציפיסטית שלא תצא למלחמה לעולם נגד אף מדינה כי כעקרון פציפיזם זה ערך ראוי .
הבלוף הגדול של "פעילי זכויות האדם":
כביכול, הפלסטינים והישראלים שמשתתפים ב"מאבק" המשותף למען השלום
בין העמים מדברים באותה השפה ושותפים לאותם ערכים.
מאלו ומאלו תשמעו על זכויות אדם, משפט בינלאומי, עוולות הציונות ופשעי
הכיבוש. אולם בפועל, הנחות היסוד שלהם שונות לחלוטין.
הצד הפלסטיני במשוואה הוא לאומני, גאה בתרבותו, מאמין באלימות כדבר מוצדק
להשגת מטרותיו ומה שהוא חושב כזכויותיו, לא באמת מאמין בערכי ההומיזם,
זכויות האדם ושיוויון כל האנשים אבל כן מאמין שניתן באופן מניפולטיבי וערמומי
לנצל את האמונה של אנשים מערביים בתיאוריות הזאת למטרותיהם הרצחניות
והג'נוסידיות.
מאמין שלא מוטלת עליו כל חובה להתחשב בזכויות הצד השני, מאמין שחיסול
מוחלט של המפעל הקולונליסטי -אימפריליסטי הציוני זה "הצדק", השמדת מדינת
ישראל והקמת מדינה ערבית,מוסלמית,פאנטית דתית שלא יהיה בה אפילו יהודי אחד
כי כולם יגורשו או ירצחו ברצח עם זה "צדק" ודבק בעברו ובזהותו הייחודית
ולועג לרעיון אחוות העמים.
פעילי השמאל הרדיקלי הישראלי, לעומת זאת, נוטים להיות אוניברסליסטים,
הומניסטים,אנטי לאומיים,חילוניים אנטי דתיים עד כדי שינאה והצגה אנטישמית
של יהודים דתיים וביקורתיים כלפי ההיסטוריה של עמם והחברה של עמם עד
כדי נטייה לדמוניזציה, ראיתה כסמל הרשע עלי אדמות, תיאור שקרי ומעוות של
מעשי ישראל ותיעוב ומנגד תמיכה אוטומטית בכל מה שהפלסתינאים והמוסלמים
עושים באופן גורף ועיוור והעדר ביקורתיות מוחלט על הפלסתינאים והצדקה
אוטומטית של כל מעשיהם עד כדי צדקנות ברמה של עו"ד פלילי שמגן על פושע נוראי. "
זאת ולא רק זאת, בהמשך הרומנטיזציה הרגשית של ה"קורבן המוחלט הפלסתינאי
שהוא זך וטהור" מובילה לנטישת העמדה האונברסליסטית לטובת הזדהות
מלאה עם הזהות הלאומית של הצד האויב לעמם ולעיתים להשלכה של המורשת
היהודית על הזהות החדשה.
יצא לי להיתקל במספר לא מבוטל של פוסטים של שמאלנים שמתרפקים על עץ
הזית ואיתנותו שהיא כמו האיתנות של העם הפלסטיני, בהתרגשות עד דמעות
הם מזכירים בגאווה את ה"צוּמוּד" למול הכיבוש ושמפרסמים פוסטים כאובים
על אישה פלסטינית זקנה עניה ורעבה עם כעס בעיניים לובשת חולצה בצבעי
הדגל הלאומי וממלמלת שחררו אותנו מהכובשים האכזריים.
לא מעט פעמים אותם אנשים גם עושים השלכה של המאפיינים של ה"יהודי הנודד"
על ה"פלסטיני הנודד", טוענים את הטיעון ש"הפלסטינים הם גם קורבנות של
השואה",קורבנות עקיפים ולפעמים, אם מתעמקים בדיונים היסטוריים, גם מעלים
את הטענה ש"הפלסטינים הם צאצאיהם של היהודים המקוריים של ימי קדם שנשארו
כאן אחרי חורבן הבית והתאסלמו כשבינו שמוחמד הוא נביא האמת". והאשכנזים,
הם סתם כוזרים שהתגיירו וחסרי שורשים. והמזרחיים? הם היהודים ערביים
שזהותם עירקית,מרוקאית,תימנית וכד' והם היו מרוקאים מבחינה לאומית רק
בני דת משה שהיה להם טוב כמיעוט דתי בארצות ערב עד שהציונות הסיתה אותם.
כאמור, אין גבול לשטויות,עיוות המציאות והמציאות הדמיונית.

חיים בסרט מדע בדיוני:


בלי ההתנחלויות ישראל לא היתה עומדת בלחץ הבינלאומי לסגת לגבולות 67.
בלי הפוזה של זו ארץ ישראל שהובטחה לאברהם אבינו וכאן מלך דוד המלך
והנוכחות האזרחית בשטח נאלץ לסגת לגבולות 67. ואז תתחיל המערכה
על שיחרור יתר השטח. מג'נין ירו טילים על טבריה ,עפולה וחיפה .מטול כארם
על חדרה ונתניה. מרמאללה על גוש גן. מחברון על ירושלים ובאר שבע .וכמובן
שאסור לכבוש מחדש את השטח. אולי תהיה דרישה "ליגיטימית" לספח את הגליל
למדינה הפלסתינאית כי בלי מחוז חיפה יש רוב ערבי בגליל .כמה אצבעות
שתתן להם הם ירצו את כל היד.אובמה במסיבת עיתונאים יגיד שהדרישה לסיפוח
הגליל לפלסתין סבירה ויש לנהל
ובאמת במשפט אחד: אתה לא יכול לנהל דיון או דו שיח ב"הגיון" ו"לפי הצדק,
עם פסיכופתים. זה כמו לנהל מו,מ על היטלר מתוך נקודת מוצא שהוא צודק
שהסכמי ורסאי עשו עוול לגרמניה והיו לא צודקים .העם הגרמני נעשק בפיציים,
המושבות סתם נלקחו והדרישה לאזס ולורין מוצדקת ובכלל הוא רק רוצה שכל אזור
שהרוב בו גרמני, אוסטריה ,סודטנלנד, ממל ,דנציג, יסופח לרייך. זה עקרון ההגדרה העצמית.
השיח שלהם תמיד יעשה שימוש נכלולי ומניפולטיבי במושגי ה"צדק" ו"זכויות אדם,
ו"דיכוי, ו,כיבוש" אבל אין להם בכלל שום יחס אמיתי לערכי השמאל ההומניסטי המערבי.
הם רק עושים שימוש מניפולטיבי ערמומי בזה לקידום מטרותיהם הכוחניות האגואיסטיות.
עבורם רק לצד אחד יש זכויות. מאחורי הקלעים הם צוחקים על היהודים השמאלנים ,
איך הם עובדים עליהם ,איך הם תמימים.

הערבים לא באמת רוצים שתי מדינות או מדינת כל אזרחיה. הם רוצים מדינה אחת ,
ערבית איסלמית, מהים עד הירדן בו יחיו רק ערבים מוסלמים אחרי שיזרקו לים את כל
היהודים. והם לא יפסיקו לשאוף למטרה הזאת עד שישיגו אותה ,גם אם זה יקח 200 שנה .
זו תרבותם והם לא יכולים להשתנות. הדרך לשם ארוכה וכוללת טקטיקות מגוונות,
כולל מלחמות גדולות, טרור, לדרוש באופן נכלולי וחלקלק "רק" שיוויון וזכויות,
העמדת פנים שהם מאמצים את הערכים ההומניים המערבים וזונחים את דרך
הג'יהאד וההשמדה הפיזית של הלא מוסלמים כפיתרון היחידי לכל סכסוך ,
העמדת פנים שהם רוצים 2 מדינות ,אחת יהודית השניה ערבית, העמדת פנים
שהם מקבלים את ערכי הנאורות המערבית ורוצים מדינת כל אזרחיה עיוורת
לזהות אתנית ,כל הטעיה נכלולית שמקדמת את המטרה הסופית ,השמדת
מדינת ישראל לחלוטין ואז השמדת היהודים ברצח עם כולל יותר גדול מהשואה.
למזלם יש קבוצה של תמימים בקרב היהודים שניתן למכור להם את הסחורה
הנכלולית, למזלם של היהודים, רוב היהודים לא מטומטמים ומבינים בדיוק עם מי יש להם עסק.


https://www.facebook.com/Thefirstso...

טירוף, טירוף מוחלט בחלק מהשמאל...

מתל אביב עד ג'נין תשוחרר פלסתין, לא כיפה ולא ברזל, צה"ל הוא ארגון טרור- שרים פעילי שמאל בהפגנה
https://www.youtube.com/watch?v=wRu...


חומר קריאה נוסף מומלץ בנושאי פסיכולוגיה חברתית, התנהגות בני אדם בחברה, בקבוצה.

מילגרם:

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9...

https://www.google.co.il/search?q=%...


אש:
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A...

https://www.google.co.il/search?ei=...זימברדו:
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A...

https://www.google.co.il/search?hl=...הגל השלישי:

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9...

https://www.google.co.il/search?q=%...


לחץ חברתי:
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9...


הגיון_בריא 26.08.1818:32
143. מאמר כביר. אך פיסוק בעייתי שמזכיר את הפוסטים של ארגז. בתגובה להודעה מספר 141
אז לרגל חשיבות המאמר עשיתי לו פיסוק נוח יותר.

הערבים ותרבותם :
תיאורית האנשים הרגילים של כריסטופר בראונינג. בעקבות הניסויים של מילגרם, אש, זימברדו, והגל השלישי.

"אבל יש ערבים טובים ושרוצים שלום":

זה לא כל כך משנה מה שערבי ספיציפי בליבו חושב.
יש להכיר את תיאורית האנשים הרגילים. ולהבין איך מתנהגים אנשים בחברה בעלת אופי דיקטטורי.

ב- 1933 רק 32% מהגרמנים הצביעו להיטלר. מתוכם רק 15% מהגרמנים היו באמת נאצים, והיתר הצביעו הצבעת מחאה על המצב הקשה בגרמניה.

ב-1938 כבר 99% מהגרמנים היו נאצים או משתפי פעולה כדי שלא יבולע להם.

ב- 1945 90% מהגרמנים שבשטח השליטה הסובייטי היו קומוניסטים.
90% מהגרמנים בשטח השליטה האנגלו אמריקנים היו דמוקרטים נאורים והסתירו את עברם הנאצי.

90% לפחות מבני האדם אינם אידאליסטים או בעלי עקרונות, אלא אופורטוניסטים חסרי עקרונות, ומזדהים בחברה דיקטטורית עם החזק כדי לשרוד ולא לשלם את המחיר של התנגדות.

ערבי שיהיה באמת בעד שלום , שיחשוב שצריך לוותר על חלק מפלסתין - ירצח. אין חוכמות בענין הזה.
אבל לפני זה הוא וכל משפחתו יעברו התעללות סדיסטית שטנית. זה התרבות שלהם.

בוא עכשיו תעשה תרגיל מחשבתי:
דיקטטורה כהניסטית משתלטת על ישראל. אין לך אפשרות לברוח מהארץ.
הבת שלך בת 8 חוזרת מבית הספר בוכה שהילדים הרביצו לה ולעגו לה שאבא שלה שמאלני.
פוטרת מהעבודה, וברחוב אנשים זרים מרשים לעצמם לירוק עליך.
נכנסת לתחנת משטרה להתלונן והקצין פרץ בצחוק רם.

יש לך אפשרות להצהיר שמעכשיו אתה כהניסט וכל ההתעללות תיפסק, או שבהעדר מקור פרנסה תהפוך להומלס, והבת שלך תסבול מתת תזונה ורעב.

תארתי עכשיו מה יקרה לכל ערבי שיעיז לרצות שלום.


* ראו בסוף המאמר לינקים לחומר בתחום הפסיכולוגיה החברתית בנושאי ציות למרות, לחץ חברתי.
השתחררות הרסן.

הבעיה של השמאלנים היא שהם מאמינים באוטופיה, בעולם שיש בו צדק, מוסר והגיון.
וזה כי אתם לא מבינים שיצר לב האדם רע מנעוריו. ולכן תמיד יהיו מלחמות ותמיד יהיה רע.

אתה חושב שזה מקרה שכבר 4,300 שנה מאז הממלכה הראשונה, שומר, יש מלחמות בלתי פוסקות בכל הארצות, בכל היבשות, כל הזמן ?
גם העמים באפריקה, אסיה ואמריקה נלחמו האחד נגד השני ללא הפסקה לפני שהאירופאים הגיעו.
מימי קדם, ימי הביניים והעת החדשה.


זה לא בידנו לשנות את האופי הלאומי של החברה הערבית.
את התרבות ששמה את הכל על נושאי כבוד, שליטה, כח, השתלטות, נקמה (במקרה שלנו על ההשפלה של 48), ראיית הזכויות שלהם בלבד, והצדק שלהם, כיותר חשוב מחיי אדם.

לכן המלחמה הנצחית הזאת היא גורל שלא נצליח לברוח ממנו.


אותו ערבי ישראלי מהגליל שהיום מצהיר שהוא מתון ובעד שלום עם היהודים, אם חס וחלילה ישראל תחלש, ודאע"ש יכבוש את הגליל, והוא יראה את השכן שלו מקבל כדור בראש כי הוא אוהב יהודים, הוא מיד יצהיר על נאמנות לדאע"ש ויצווח אטבח אל יהוד.

אתה לא מבין שלרוב האנשים אין דעות אמיתיות אלא בחברה דיקטטורית הם רק אומרים מה שנחוץ כדי לשרוד.

זה הכשל הבסיסי שמוביל לאי ההבנה מוחלטת של טבע האדם.

כי גדלתם בחברה דמוקרטית בה הסנקציות על דעות לא קונפורמיסטיות הן מעטות מאד.

בזמן מבצע צוק איתן התארגנה הפגנה מספר ערבים בעיר עזה בקריאה לחמאס להסכים להפסקת אש.
שוטרי החמאס באו למקום, הקריאו למפגינים פס"ד, שניתן לפני 5 דקות שלא בנוכחותם, שמרשיע אותם בבגידה, ואז על המקום הוציאו אותם להורג בשני צרורות מרובה.
טבח.

לכן זה ממש ממש לא רלוונטי בחברה כל כך ברברית, אכזרית ואלימה, אם יש איזה ערבי שבליבו הוא רוצה שלום.
הוא לא יעיז להגיד את זה.
כדי לשרוד הוא חייב להצטרף להמון שקורא אטבח אל יהוד.

תקראו את הספר אנשים רגילים של בראונינג.
גדוד 101 בצבא המילואים הגרמני שרצח מעל 100,000 יהודים בבורות הירי בפולין היה מורכב מחיילי מילואים בני 30 פלוס, לא מתנדבי ה ss, ורובם לפני 1933 היו סוציאלדמוקרטים וקומוניסטים.

גם רוב האקדמאים הסוצילדמוקרטים הגרמנים מלפני 1933 הפכו לנאצים נאמנים
תוך שנים ספורות.

טבע האדם הוא להתייפיף כשיש משטר דמוקרטי ואין סנקציות אמיתיות על החזקת דעות מתייפיפות, ומיד להפוך לרוצח נאצי כשמשטר נאצי משתלט, והסנקציות על אי ציות הן בין פיטורים ועוני ונידוי חברתי לרצח.

השואה התחילה רק ביוני 41, כשגרמניה פלשה לברה"מ, אבל ההתעללות הנפשית, הכלכלית והפיזית ביהודי גרמניה התחילה כבר ב 1933.

יהודים גרמנים שניצלו מהשואה העידו שהזכרון הכי קשה שלהם מכל התקופה הזאת אינו הסבל במחנות, הרעב, המכות וכד' אלא דוקא איך עברו ב 1933 ממעמד של אזרחים מכובדים במדינה שומרת חוק לאנשים שדמם הפקר.

ישנם הרבה סיפורים.
ב 1934 יצא חוק שפיטר את כל עובדי המדינה היהודים.
באחת מערי השדה היה שופט יהודי בבית משפט מקומי.
כשהחוק נכנס לתוקף, ההנהלה היתה צריכה לפטר אותו בתוך 30 יום, אבל לכנופיה הנאצית המקומית אצה הדרך.
הם פרצו באותו היום לאולם בית המשפט באמצע דיון, גררו את השופט מכס השיפוט באולם, היכו אותו, גררו אותו החוצה לרחוב, הפשיטו אותו לבגדים
תחתונים וגררו אותו ברחוב למצעד השפלה מוכה וחבול לעיני כל.
השופט סיפר שהזכרון ההכי קשה שלו הוא מהמבטים וההתחמקות של השופטים האחרים ויתר עובדי בית המשפט.
רובם היו חברים שלו ואהבו אותו, והוא ידע שהם לא אנטישמיים ולא נאצים, אבל כולם התחמקו וברחו.
אף אחד לא היה מוכן להסתבך עם השלטון הנאצי בגללו.
מי שהתגלה כפרו יהודי סבל מנידוי חברתי, פיטורים, סבל סבל רב... כולם פחדו.

עכשיו תנסי לערער על תקפות תיאורית האנשים הרגילים.

אגב, מישהו בעיתון הארץ עשה או יעשה כתבה על החברה והתרבות הפלסתינאית,
על האנטישמיות, החינוך לשינאה ליהודים, החינוך לשיחרור פלסתין כולה?
אה, לא, אסור שהקוראים ידעו את מימדי הרשע בצד השני בסכסוך הזה....

ערביי ישראל.

כל פעם שאני קורא דברים שכותב ערבי ישראלי על "עוולות הכיבוש", "הדיכוי",
"אתם מחזיקים עם שלם בכלא", "חיילים מכים והורגים", "מתנחלים שורפים
מטעי זיתים", "הערבים מסכנים", "עשיתם טיהור אתני" וכד', אני כותב לו את
הדברים הבאים:
"רק תצהיר בפה מלא ובלי הסתייגויות, שאם ישראל תסוג מהגדה ותחזור
לגבולות 67 ותפנה את כל ההתנחלויות, אתה אישית מותר על זכות השיבה
לשטחי ישראל שלפני מלחמת 67, ומסכים שמדינת ישראל תהיה מדינת
הלאום של העם היהודי, כמו שפלסתין תהיה מדינת הלאום של העם
הפלסתינאי.
ואם אתה לא מוכן אז אין לך שום טענה.
השימוש הנכלולי בשפה של זכויות האדם ע"י כאלו שאין להם כל התייחסות אמיתית לערכים אוניברסליים אלא רק לקידום מטרות לאומניות וכפל הלשון חייב להחשף".

בחלק מהמקרים הם מודים שאין שלום בלי שיבת 4 מליון פליטים לחיפה, עכו,
טבריה, צפת, יפו, באר שבע ואשדוד. ובמקרים אחרים הם נעלמים מהדיון.

עוד לא נתקלתי בערבי ישראלי אחד שבגלוי ובפה מלא יצהיר שנסיגה לגבולות ה 4 ביוני 67 ופינוי ההתנחלויות והקמת מדינה פלסתינאית שם, זה סוף הסכסוך.
רק כרגע בואו תסוגו ואח"כ נראה מה יהיה הלאה.

אני לא מתרשם מהניפנוף ב"שיח הזכויות" כי אלו דמעות תנין.
הצד הפלסתינאי שמשתמש בשיח הזכויות, לא באמת מאמין בערכים הנאורים, הומניסטים, המערביים שמאחוריו.
ולא יכיר בזכויות הצד השני. אלא רק עושה שימוש מניפולטיבי לא הגון
ב"שיח הזכויות", והשמאלנים בטיפושתם נופלים בפח ומאמצים את הקישקוש הזה.

היתה לי התכתבות עם עו"ד ערבי מנצרת.
הערבי: ברור פיתרון שתי המדינות ,פלסתין וישראל לפי גבולות 67.
אני: בסדר, אבל בלי זכות השיבה.
הערבי: מה פתאום, ברור שזכות השיבה ,זה זכויות וצדק שהם ישובו.
אני: על כמה מדובר?
הערבי ,הם וצאצאיהם בין 4 ל 5 מליון.
אני: וכולם יחזרו לישראל? ליפו, חיפה, טבריה, הגליל, באר שבע, אשדוד וכד'?
הערבי: כן.
אני: ולזה אתה קורה פתרון שתי המדינות? הרי תהיה פלסתין א' ופלסתין ב', ישראל עם רוב ערבי.
הערבי: לא יהיה שלום בלי זכות השיבה.

עצה לי לכל שמאלני, תבדוק לעומק מה באמת ערביי ישראל אומרים ולמה הם מתכוונים.
ואל תשלה את עצמך ע"י זה שאתה מניח אוטומטית בלי לבדוק שהם באמת רוצים שלום עם ישראל.
תבחן את המציאות במקום להניח שמה שאתה רוצה שתהיה המציאות זה המציאות .

וביוטיוב, איסלמיסט בלונדון אמר את זה יותר ברור:
"כמובן שאנחנו בעד דמוקרטיה ,אמר, בשם הדמוקרטיה הפליטים צריכים לחזור ואז יהיה רוב ערבי בפלסתין, ואז בבחירות ייבחר פרלמנט וממשלה ערבית, ואז באופן דמוקרטי אנחנו נחליט מה לעשות עם הפולשים היהודים שנמצאים במולדת שלנו.
אמר וחייך חיוך מבשר רעות, ומסביר איך הוא כאיסלמיסט שמאמין בדיקטטורה של כוהני דת פאנטיים מתפקע מצחוק מאיך ניתן לנצל את השיטה הדמוקרטית ואת התמימות של החנונים האלו שמאפשרים את הניצול לרעה הזה."


02.05.16 ברדיו : מראיינים ערבי ישראלי, בענין הצהרת אבו מאזן על מדינה
בגבולות 67.
המרואיין מהלל ומשבח את אבו מאזן איש השלום שמציע הצעה נדיבה, הוגנת, שמוסכמת על ארה"ב ואירופה.
רזי ברקאי: תגיד אבל זה בלי זכות השיבה ליפו, עכו, טבריה ,באר שבע וכד'.
משתררת שתיקה לשניה ואז המרואיין אומר:
למה להתעסק עכשיו בזוטות...
אחרי כדקה או שתיים הוא זורק רמז, הנה יהודים וערבים יכולים לחיות יפה ביחד, כמו בגליל....

אחרי זה תגידו לי שאני פרנואיד/פסימי כשאני מרגיש שעובדים עלינו עם ה"שתי מדינות לשני עמים".


קראתי באיזה קבוצה הודעה של ערביה ישראלית נואמת נאום חוצב להבות על האפליה נגד ערביי ישראל, אי השיוויון, הפרות זכויות האדם, קיפוח כלכלי, ובנוסף מתנהל כיבוש אכזרי של הפלסתינאים בשטחים, שלילת הזכות למדינה עצמאית, וכשיש סבל מלחמתי בעזה, ישראל רוצחת מאות ילדים, וישראל מפירה את זכויות האדם ללא הפסקה.

בחיפוש על השם שלה מצאתי הודעה קודמת שלה מלפני כחצי שנה, שאומרת שלא היתה לארה"ב כל הצדקה לפלוש לאפגניסטן לאחר הפיגוע במרכז הסחר העולמי.
הפלישה נעשתה ממניעים אימפריליסטים, וכדי לגזול את האדמה האפגנית ולמטרות שוד כלכלי של אוצרותיה.
נגד בן לאדן היה צריך להוציא צו מעצר עולמי דרך האינטרפול ולנסות לעצור אותו, אבל ללא מעורבות הצבא. למרות שלא בטוח שהוא עשה את הפיגוע ויש לחקור ברצינות את הטענה שיהודים אמריקנים ביצעו את הפיגוע כדי לסכסך בין האיסלם לאמריקה...
אז give me a break....

מה שהשמאל הרדיקלי אומר ( מדינת כל אזרחיה וכד') זה שערכים שתיאורטית
הם רצויים ונאורים -הם גם נכונים כהוראות פעולה מעשיות תמיד, בכל רגע,
בכל מצב.
תוך התעלמות מוחלטת מהסיטואציה, ומכוונות הצד השני והאידאולוגיה שלו.

משל היו ב 3/9/1939 ( יום הכרזת המלחמה על גרמניה הנאצית) אומרים לממשלת אנגליה, עכשיו זה הזמן לפרק את הצבא האנגלי, ולהכריז על אנגליה כמדינה פציפיסטית שלא תצא למלחמה לעולם נגד אף מדינה. כי כעקרון פציפיזם זה ערך ראוי .

הבלוף הגדול של "פעילי זכויות האדם":
כביכול, הפלסטינים והישראלים שמשתתפים ב"מאבק" המשותף למען השלום בין העמים, מדברים באותה השפה ושותפים לאותם ערכים.

מאלו ומאלו תשמעו על זכויות אדם, משפט בינלאומי, עוולות הציונות ופשעי הכיבוש.
אולם בפועל, הנחות היסוד שלהם שונות לחלוטין.

הצד הפלסטיני במשוואה הוא לאומני, גאה בתרבותו, מאמין באלימות כדבר מוצדק להשגת מטרותיו ומה שהוא חושב כזכויותיו.
לא באמת מאמין בערכי ההומניזם, זכויות האדם ושיוויון כל האנשים.
אבל כן מאמין שניתן באופן מניפולטיבי וערמומי לנצל את האמונה של אנשים מערביים בתיאוריות הזאת למטרותיהם הרצחניות והג'נוסידיות.

מאמין שלא מוטלת עליו כל חובה להתחשב בזכויות הצד השני.
מאמין שחיסול מוחלט של המפעל הקולונליסטי - אימפריליסטי הציוני, זה "הצדק".
השמדת מדינת ישראל והקמת מדינה ערבית, מוסלמית, פאנטית דתית, שלא יהיה בה אפילו יהודי אחד, כי כולם יגורשו או ירצחו ברצח עם, זה "צדק".
דבק בעברו ובזהותו הייחודית ולועג לרעיון אחוות העמים.

פעילי השמאל הרדיקלי הישראלי, לעומת זאת, נוטים להיות אוניברסליסטים, הומניסטים, אנטי לאומיים, חילוניים אנטי דתיים, עד כדי שנאה והצגה אנטישמית של יהודים דתיים, וביקורתיים כלפי ההיסטוריה של עמם והחברה של עמם, עד כדי נטייה לדמוניזציה, ראייתה כסמל הרשע עלי אדמות, תיאור שקרי ומעוות של מעשי ישראל.
ומנגד תמיכה אוטומטית בכל מה שהפלסתינאים והמוסלמים עושים, באופן גורף ועיוור, והעדר ביקורתיות מוחלט על הפלסתינאים, והצדקה אוטומטית של כל מעשיהם, עד כדי צדקנות ברמה של עו"ד פלילי שמגן על פושע נוראי.

זאת ולא רק זאת, בהמשך, הרומנטיזציה הרגשית של ה"קורבן המוחלט הפלסתינאי
שהוא זך וטהור" מובילה לנטישת העמדה האונברסליסטית, לטובת הזדהות מלאה עם הזהות הלאומית של הצד האויב לעמם, ולעיתים להשלכה של המורשת היהודית על הזהות החדשה.

יצא לי להיתקל במספר לא מבוטל של פוסטים של שמאלנים, שמתרפקים על עץ הזית ואיתנותו, שהיא כמו האיתנות של העם הפלסטיני.
בהתרגשות עד דמעות הם מזכירים בגאווה את ה"צוּמוּד" למול הכיבוש.

ושמפרסמים פוסטים כאובים על אישה פלסטינית זקנה עניה ורעבה עם כעס בעיניים לובשת חולצה בצבעי הדגל הלאומי וממלמלת שחררו אותנו מהכובשים האכזריים.

לא מעט פעמים אותם אנשים גם עושים השלכה של המאפיינים של ה"יהודי הנודד"
על ה"פלסטיני הנודד".
טוענים את הטיעון ש"הפלסטינים הם גם קורבנות של השואה", קורבנות עקיפים, ולפעמים, אם מתעמקים בדיונים היסטוריים, גם מעלים את הטענה ש"הפלסטינים הם צאצאיהם של היהודים המקוריים של ימי קדם שנשארו כאן אחרי חורבן הבית, והתאסלמו כשבינו שמוחמד הוא נביא האמת".
והאשכנזים? הם סתם כוזרים שהתגיירו וחסרי שורשים.
והמזרחיים? הם היהודים ערביים שזהותם עירקית, מרוקאית, תימנית וכד', והם היו מרוקאים מבחינה לאומית, רק בני דת משה, שהיה להם טוב כמיעוט דתי בארצות ערב, עד שהציונות הסיתה אותם.

כאמור, אין גבול לשטויות, עיוות המציאות והמציאות הדמיונית.


חיים בסרט מדע בדיוני:


בלי ההתנחלויות, ישראל לא היתה עומדת בלחץ הבינלאומי לסגת לגבולות 67.

בלי הפוזה של זו ארץ ישראל שהובטחה לאברהם אבינו, וכאן מלך דוד המלך, והנוכחות האזרחית בשטח, ניאלץ לסגת לגבולות 67.
ואז תתחיל המערכה על שיחרור יתר השטח.
מג'נין ירו טילים על טבריה ,עפולה וחיפה.
מטול כארם על חדרה ונתניה.
מרמאללה על גוש דן.
מחברון על ירושלים ובאר שבע.
וכמובן שאסור לכבוש מחדש את השטח.
אולי תהיה דרישה "לגיטימית" לספח את הגליל למדינה הפלסתינאית, כי בלי מחוז חיפה יש רוב ערבי בגליל.
כמה אצבעות שתתן להם הם ירצו את כל היד.

אובמה במסיבת עיתונאים יגיד שהדרישה לסיפוח הגליל לפלסתין סבירה, ויש לנהל מו"מ.

ובאמת במשפט אחד:
אתה לא יכול לנהל דיון או דו שיח ב"הגיון" ו"לפי הצדק" עם פסיכופתים.

זה כמו לנהל מו"מ על היטלר, מתוך נקודת מוצא שהוא צודק שהסכמי ורסאי עשו עוול לגרמניה והיו לא צודקים, העם הגרמני נעשק בפיציים, המושבות סתם נלקחו, והדרישה לאזס ולורין מוצדקת, ובכלל הוא רק רוצה שכל אזור שהרוב בו גרמני, אוסטריה, סודטנלנד, ממל, דנציג, יסופח לרייך. זה עקרון ההגדרה העצמית.

השיח שלהם תמיד יעשה שימוש נכלולי ומניפולטיבי במושגי ה"צדק" ו"זכויות אדם, ו"דיכוי, ו"כיבוש".
אבל אין להם בכלל שום יחס אמיתי לערכי השמאל ההומניסטי המערבי.
הם רק עושים שימוש מניפולטיבי ערמומי בזה לקידום מטרותיהם הכוחניות האגואיסטיות.

עבורם רק לצד אחד יש זכויות.
מאחורי הקלעים הם צוחקים על היהודים השמאלנים, איך הם עובדים עליהם, איך הם תמימים.

הערבים לא באמת רוצים שתי מדינות או מדינת כל אזרחיה.
הם רוצים מדינה אחת, ערבית איסלמית, מהים עד הירדן, בו יחיו רק ערבים מוסלמים אחרי שיזרקו לים את כל היהודים.
והם לא יפסיקו לשאוף למטרה הזאת עד שישיגו אותה.
גם אם זה יקח 200 שנה .
זו תרבותם והם לא יכולים להשתנות.
הדרך לשם ארוכה וכוללת טקטיקות מגוונות, כולל מלחמות גדולות, טרור, לדרוש באופן נכלולי וחלקלק "רק" שיוויון וזכויות, העמדת פנים שהם מאמצים את הערכים ההומניים המערבים, וזונחים את דרך הג'יהאד וההשמדה הפיזית של הלא מוסלמים כפיתרון היחידי לכל סכסוך, העמדת פנים שהם רוצים 2 מדינות, אחת יהודית השניה ערבית, העמדת פנים שהם מקבלים את ערכי הנאורות המערבית ורוצים מדינת כל אזרחיה, עיוורת לזהות אתנית.

כל הטעיה נכלולית שמקדמת את המטרה הסופית, השמדת מדינת ישראל לחלוטין, ואז השמדת היהודים, ברצח עם כולל, יותר גדול מהשואה.

למזלם, יש קבוצה של תמימים בקרב היהודים שניתן למכור להם את הסחורה
הנכלולית.

למזלם של היהודים, רוב היהודים לא מטומטמים ומבינים בדיוק עם מי יש להם עסק.

דני מכפר סבא 26.08.1819:02
144. תודה. בתגובה להודעה מספר 143
חתול 25.08.1821:32
65. ואאאאוווווווווווווווווו בתגובה להודעה מספר 50
מדהים.

כמו שכתבו כאן - שווה אשכול משלו
AlmogL 25.08.1821:35
72. תגובת השבוע !! בתגובה להודעה מספר 50
כנר 25.08.1821:57
86. תקציר? ארוך מאוד... בתגובה להודעה מספר 72
צריך למצוא זמן
הינשוף 25.08.1821:50
81. חזק מאוד! בתגובה להודעה מספר 50
Herbalist 25.08.1822:09
93. מאמר מדהים. בתגובה להודעה מספר 50
נהנתי מכל שורה איש יקר !
פיקאצ'ו 25.08.1822:59
108. דני לראשות הממשלה! בתגובה להודעה מספר 50
BOSS 25.08.1823:03
109. אני לא יודע מה חשבת לעצמך שכתבת את כל זה בתגובה להודעה מספר 50
בתגובה לאשכול הנ״ל ולא בתור מאמר דעה בפורום...
חובה לפרסם כמאמר פה!

yf007 26.08.1800:10
120. כתיבה מדהימה המשך כך בתגובה להודעה מספר 50
יש לי מספר אנקדוטות מעניינות על דבריך ברשותך,

אינני יודע אם אתה אדם מאמין או לא

אבל לא חייב להיות אדם מאמין כדי לראות במוחש שכל כך הרבה נבואות ומדרשי חז"ל מתקיימים כבר עשרות בשנים ובמיוחד מתחילת העניין בסוריה.

חשוב בדעתך מה יקרה אם יגיע אדם וייתן נבואה בשם ה'
ויגיד כך (לדוגמא) ביום שני תהיה רעידת אדמה מטורפת באיראן בעוצמה לא רגילה משהו שלא היה וינקוב בשעה 5 בערב

כולם יצחקו אבל ברגע שזה יקרה כולם ישמעו בקולו ואלו שלא? ישמעו בנבואה הבאה שתהיה יותר ממוקדת מסתמא...

אני צודק בלוגיקה?

המלחמות שלנו כאן הן מלחמות דת כשכל דת חושבת שהיא צודקת

ברגע שיבוא מישהו עם הוכחות להיותו משיח גואל כולם יתרכזו סביבו באופן טבעי (אגב זה מה שכתבת במאמרך הזה שכולם הולכים כעדר).

בכל מקרה הביאה הזאת תהיה הטריגר היחידי לסיום מלחמות העולם כולו "לא יישא גוי אל גוי חרב וכו'"

אבל... לפני כל זה יהיה מה שנקרא פיניש אחד גדול וזה אמור להתחיל בכך שאומות העולם לא ירצו להכיר במשיח ויבואו להילחם על ישראל ואז תהיה מלחמת גוג ומגוג שנאמר ש "גוג יבוא להילחם על ה' ועל משיחו"...

אז נכון זה לוקח זמן וזה קשה מאוד אבל סבלנות + ה' יתברך לא חייב לנו כלום ומתי שהוא יחליט זה יקרה!

שבוע טוב ומבורך לכולם
נ.ב. אינני נביא או בן נביא רק מנסה לקרוא את המפה על פי דברי חז"ל...
Mr W 26.08.1800:40
124. מאמר רהוט ופוקח עיניים! בתגובה להודעה מספר 50
madog 26.08.1801:20
127. תודה דני.היסוד להסדר עם הפלסטינאים הוא וויתור על תביעת השיבה. בתגובה להודעה מספר 50
וכאן מסתיים כל העניין. הפלסטינאים לעולם לא יסכימו. כל פירמידת הדרישות שלהם עומדת על זכות השיבה.אם משהו יתרחש הוא יתרחש רק אם יאלצו אותם בכוח ע״י הבובונאים שמפעילים את מריונטת העם הפלסטינאי.
haier_82 26.08.1809:53
131. את הפוסט הזה שלך אני שומר בתגובה להודעה מספר 50
האינג'יניר 26.08.1811:20
135. 2+ למרות שאתה לא במערכת הדירוג בתגובה להודעה מספר 50
כל הכבוד!
champ 26.08.1813:13
138. לגבי עיתון הארץ אפשר לטעון את אותו דבר בתגובה להודעה מספר 50
אף אחד בעיתון הארץ לא יכתוב כתבה על האנטישמיות אצל הערבים כי הוא פשוט יפוטר ויוגלה מחוץ לגבולות המחנה ויסבול מכך כלכלית וחברתית.
יש תרבות חזקה של דיקטטורה בסמול הישראלי שאינה מאפשרת הבעת דעה חופשית.
הבעיה שהם משנה לשנה מקצינים יותר ויותר ובגלל שאף אחד מתוכם לא יכול להעביר ביקורת על כך הם מצאו את עצמם עם דמות קיצונית כמירב מיכאלי משמשת יושבת ראש הסיעה.
לימור 26.08.1813:32
140. ארוך ושווה כל מילה, מצויין!!! בתגובה להודעה מספר 50
איש השלג 25.08.1823:23
110. ממש לא בתגובה להודעה מספר 38
מדינה יהודית מהירדן לים. הערבים יהיו תושבים לא אזרחים בעלי זכויות מלאות למעט זכות בחירה אותה יממשו בירדן.
הם יהנו מאוטונומיה, מנפלאות מערכת הבריאות הישראלית, מהכלכלה הצומחת ומכל מה שניתן לתת להם כשיעבור להם הבאג המוחי של להתאבד ולשפוך דם בתמורה לשטחים
Ofer H 25.08.1820:37
48. זה לא היה על השולחן מהצד שלנו אבל זה כל הזמן על השולחן מהצד שלהם בתגובה להודעה מספר 1

ערכתי לאחרונה בתאריך 25.08.18 בשעה 21:19 בברכה, Ofer H

ככה באים לשולחן בידיעה שזה לא על השולחן של אף צד. או שלא באים לשולחן…
פרה אדומה 25.08.1820:01
2. ל'גבולות 67' ? או בכלל? בתגובה להודעה מספר 0
איש השלג 25.08.1820:02
3. שבוע טוב נפתח בתגובה להודעה מספר 0
עם חדשות טובות מאוד
עם הספר 25.08.1820:27
35. בהחלט בתגובה להודעה מספר 3
gold1980 25.08.1820:03
4. עוד פרסום ראשון של החדשות. שאפו לדנה וייס בתגובה להודעה מספר 0
סתם אחת 25.08.1821:36
74. בהצלחה לטראמפ בתגובה להודעה מספר 4
Liran401 25.08.1820:04
5. מוקדש לכל מי שטוען שביבי שמאלני והוא צריך ללמוד מטראמפ להנהיג בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 25.08.18 בשעה 20:15 בברכה, Liran401

ממי נראה לכם שטראמפ למד את הפרטים האלה שהוא מבטל עכשיו?
Braveheart 25.08.1820:14
19. ב ד י ו ק . בתגובה להודעה מספר 5
אגנוסטיקן 25.08.1820:23
25. ביבי לימד את טראמפ ?! חחח הצחקתני - מפקיר חברון והחלש מול החמאס ילמד את טראמפ ?? בתגובה להודעה מספר 5


ביבי הוא איש שמאל - עובדה
eli19 25.08.1820:25
31. לטראמפ לא היה חצי מושג על הסכסוך. הצוות שלו מושפע עמוקות מביבי. זה הסיפור. בתגובה להודעה מספר 25
Ys1668 25.08.1821:34
71. שטויות. בתגובה להודעה מספר 31
מסביב לטראמפ יש ימניים שלא רואים את ביבי בסיבוב.
מיאני ומהאני 25.08.1822:01
90. תנסה להסביר לג'ון בולטון מה זה עם פלסתיני, נראה אם תצליח, הוא יצחק לך בפנים. בתגובה להודעה מספר 31
לידיעתך ביבי מכיר בעם המומצא ואפילו התחייב להם למדינה סמוך לנרניה.
Liran401 25.08.1820:26
34. אתה יכול לכתוב ולשים איזו תמונה שאתה רוצה בתגובה להודעה מספר 25
השורה התחתונה היא שנתניהו מנהיג את ישראל וטראמפ יתייעץ עם מנהיג ישראל שמכיר את ההיסטוריה בצורה טובה יותר ממנו ובתיאום מלא מחליט לחסל את ההמצאה ה"פלשטינית".
לא נראה לי שהוא דיבר עם ברוך מרזל מעל לראש של נתניהו
משה בן אברהם 25.08.1821:24
60. לטראמפ יש מספיק מקורבים ציונים יהודים ושאינם יהודים שמסבירים לו את המציאות. בתגובה להודעה מספר 34
למשל השגריר פרידמן.
בית ישראל 25.08.1820:25
32. חחח בתגובה להודעה מספר 5
cesium 25.08.1820:53
52. מעניין אם ביבי תמך במהלך הזה או שהוא הונחת עליו בתגובה להודעה מספר 5
די ברור שהמהלך הזה פוגע ב'הסדרה', כי עכשיו יקראו לה השלמה עם מהלך אמריקאי נגד זכות השיבה. בעיקר בהתחשב בכך שההסכם אמור להוביל לסוף 'צעדות השיבה'.

אם הייתי מנהיג פתח, הפעולה הראשונה שלי היתה להורות להוציא הפגנות לרחובות, והפעולה השניה היתה להגיד שהחמאס הם משת"פים שמוכרים את זכות השיבה תמורת הקלות כלכליות...

נ.ב. יש ידידים רבים של ישראל בארה"ב שפעלו למען זה.
דורבן 25.08.1820:59
53. הקיצוניים לעולם לא יהיו מרוצים משום דבר בתגובה להודעה מספר 5
Brasilver 26.08.1807:17
130. בטח לא מביבי שרק הזיק לארץ הזאת בלי סוף , ביבי עסקן פוליטי טהור ולא מעניין אותו חיי בתגובה להודעה מספר 5
האזרחים ,בדיוק כמו קודמיו אולמרט וברק ,עשרים שנה של ראשי ממשלה מהדור החדש שרק עניין אותם הכיסא וזאת התוצאה, הלכה המדינה ,נהיה פה כאוס מפחיד .
דנזל 25.08.1820:04
6. וואי וואי בתגובה להודעה מספר 0
חדשות טובות
אם זה יקרה אני MAGA
OmG 25.08.1820:05
8. Maga? בתגובה להודעה מספר 6
דנזל 25.08.1820:06
9. make america great again בתגובה להודעה מספר 8
maga
OmG 25.08.1823:35
112. תודה בתגובה להודעה מספר 9
galt 25.08.1820:05
7. איך אפשר לבטל משהו שלא קיים? בתגובה להודעה מספר 0
והאם יש ממשל אמריקאי כלשהו שהכיר רשמית "בזכותם" של "הפליטים" להתיישב בישראל?
איש השלג 25.08.1820:33
40. האמירה היא הרבה יותר עמוקה בתגובה להודעה מספר 7
היא מכוונת לעולם כולו שיפסיק עם הפליטות הפלסטינית התורשתית שלא קיימת בשום מקום אחר ולאף אוכלוסייה. טראמפ הבין מה שכל אדם שפוי מבין ש פליטות המורדת היא המנוע לחוסר הסיכוי לשקט. כל עוד הפלסטינים בפנטזיית שיבה ולא משתקעים במדינות בה הם חיים הם תמיד יסרבו להסכם.
במקביל אונר״א מנפח מספרים מקבל תקציב של 1.2 מליארד דולר שכולו למימון המשך ה שנראה בספרי חינוך ובתי ספר.
כל המטרה של ההחלטה היא להסביר לפלסטינים שהזמן עובד נגדם. שכל חודש שעובר עם סרבנות חותך מהם עוד הטבה. בסוף הם כרגיל יסרבו להסדר וישארו זנוחים. זה גורלם
משה בן אברהם 25.08.1821:27
61. בוודאי שתמכו בשיבת הפלשתינים ואפילו יש החלטה 194 של האו''ם. בתגובה להודעה מספר 7
אחרי מלחמת העצמאות היה לחץ על ישראל לקבל את הפלשינינים שברחו.
אקטואלי 25.08.1820:06
10. נתניהו לבטח אומר לטראמפ- העזרה שאתה נותן לי, זו הנקמה הכי טובה שלך בתקשורת הישראלית בתגובה להודעה מספר 0
שלושת המהדורות הכניסו לכותרות המהדורה דיווח רכילותי ולא מאומת נגד טראמפ- השומר מספר
Prodigy 25.08.1820:07
11. WTF? זה יהיה לא פחות ממדהים. הלוואי. בתגובה להודעה מספר 0
liran 25.08.1820:08
12. זה אף פעם לא היה על השולחן כי הרי מדובר בהתאבדות של מדינת ישראל בתגובה להודעה מספר 0
Prodigy 25.08.1820:09
13. קודם כל, אולמרט הציע לכמה עשרות אלפי פרטנרים להיכנס לכאן, כך שזה כן על השולחן בתגובה להודעה מספר 12
במידה מסוימת.

דבר שני, השאלה היא האם הכוונה בידיעה על שיבה לישראל או למדינה הפרטנרית שתוקם.
liran 25.08.1820:12
17. אולמרט הציע את מדינת ישראל למרבה במחיר בתגובה להודעה מספר 13
שוב עוד דרך להודות לפלשתינים שהצילו אותנו מעצמנו כי אני חושב שאבו מאזן התנגד להצעה הזו.
זכות השיבה לישראל אין שום סיכוי שאף ממשל אמריקאי דמוקרטי או רפובליקני יסכים לזה - ואם למדינה שלהם זה כבר משהו שאני לא חושב שאפילו אם זה יהיה חתום בהסכם יהיה אפשרי לשלוט בו
בחלם 25.08.1820:21
24. חשוב שנית בתגובה להודעה מספר 17
ממשל דמוקרטי זה התאבדות לישראל.
ראה את ממשלו של אובמה
max 25.08.1820:34
42. זה תמיד על השולחן , תמיד תהיה כמות מסויימת שתקבל זכות לחזור בתגובה להודעה מספר 12
מה שיעשו , 50 אלף ערבים יקבלו זכות שיבה , וזה אנשים שיש להם כבר משפחה ענפה , הם גם ככה לא יחזרו לבד לגור פה

אבל משהו קטן חייב להיות
inature 25.08.1821:06
56. רק מי שגר כאן אי פעם יכול ''לשוב'' בתגובה להודעה מספר 42
כלומר, הצעירים ביותר הזכאים לכאורה עברו כבר את גיל 69 (חתימת הסכם שביתת הנשק עם סוריה ביולי 1949). לא נראה לי שיש 50 אלף "פליטים" כאלו, בטח לא כאלה שיכולים להוכיח שהם נולדו בארץ.
max 25.08.1821:58
88. אז מצויין אפילו פחות , אבל הרעיון אותו רעיון בתגובה להודעה מספר 56
איש השלג 25.08.1820:34
44. ברגע שתהיה מדינה פלסטינית בתגובה להודעה מספר 12
לא תוכל למנוע שיבה ל״פלסטין״. מגינות ערב ששונאות את הפלסטינים התקועים אצלם יגרשו אותם ואז תקבל חמישה מליון פלסטינים תקועים מול נתבג. מתכון למלחמה
max 25.08.1820:52
51. אשכרה בתגובה להודעה מספר 44
אור_יקרות 25.08.1820:09
14. כל עוד אונר''א קיימת זה בעייתי בתגובה להודעה מספר 0
גיאאוני 25.08.1820:10
15. אני נזכר בכל החבורה שאחרי שטראמפ נבחר חפרו ש''צריך לחכות.. חכו שיתהפך.. בתגובה להודעה מספר 0
"הוא איש עסקים.. עושה מה שטוב לו..."

איזה קשקשנים מביכים לעצמם
JohnnyK 25.08.1821:53
84. הוא איש עסקים והוא ינסה להגיע למו''מ שאפשר להכיל בשני הצדדים בתגובה להודעה מספר 15
אבל אי אפשר להתעלם מהאג'נדה שלו. הוא פרו ישראלי, הוא מאמין לנרטיב הישראלי הרבה יותר משהוא מאמין לזה הפלסטיני וזה מורגש מאוד בשטח.
BEBO 26.08.1800:00
118. ++ ''עוד נתגעגע לאובמה'' אמרו לנו פה ובתקשורת כשטראמפ נבחר. בתגובה להודעה מספר 15
BlackHawkIL 25.08.1820:11
16. מרגש ומחמם את הלב בתגובה להודעה מספר 0
מלכישוע 25.08.1820:14
18. כבר לפני שבועיים יצאה הודעה על כך - אבל לא משנה בתגובה להודעה מספר 0
העיקר שזה באמת יקרה
זקי ושות 25.08.1820:24
29. נכון בתגובה להודעה מספר 18
מיאני ומהאני 25.08.1822:08
92. אחרי כמעט שנתיים של טראמפ, הוא לא אומר או מציף סתם דברים בתגובה להודעה מספר 18
אם הוא בחר להעלות נושא כל שהוא הוא גם יפעל לגביו ובכל הכח, TRUMP 2020.
Facts 25.08.1820:16
20. פרטי הפרסום הבלעדי של דנה ויס מהחדשות: בתגובה להודעה מספר 0
דנה ויס: ממשל טראמפ יכריז על תכנית לפגיעה דרמטית במשמעויות דה פקטו של זכות השיבה הפלסטינית

הממשל צפוי לנקוט במספר פעולות ביניהן:
• דו״ח ממשלתי המכיר בכחצי מיליון פלסטינים בניגוד גמור לעמדת אונר״א המנופחת
• הכרזה אמריקנית על ביטול ההכרה במעבר בירושה של זכות השיבה
• קיצוץ מאסיבי בתקציבי אונר״א באיו״ש
• בקשה מישראל לשקול מחדש את האפשרות של ביטול ההכרה האמריקנית מאונר״א

המשמעות מבחינת ישראל: אם טראמפ הוריד מהמשא ומתן את עניין ירושלים, כעת מדובר בהורדה מהמשא ומתן של שאלת זכות השיבה
כלומר: ממשל טראמפ מכיר באופן נחרץ ומלא בעמדת ישראל בנושא הפלסטינים
אלבטרוס 25.08.1820:20
22. מה שמעולה כאן ששינוי המצב ע''י נשיא עתידי יהווה שינוי של הסטטוס קוו שנקבע ע''י טראמפ בתגובה להודעה מספר 20
מה שיקשה על הנשיא שיבוא לאחריו לבטל זאת אם הוא ירצה.
Facts 25.08.1820:21
23. טראמפ לא יכול לבטל את החלטה 2334, ונתניהו לא יכל לבטל את אוסלו בתגובה להודעה מספר 22
נאחל לנו ככל שעוברים השנים - להתקדם לכיוון ריבונות ולא לכיוון רפיסות
אלבטרוס 25.08.1820:23
26. ולכן בדיוק הצעד של טראמפ חשוב ביותר בתגובה להודעה מספר 23
אם ננצל את תקופתו ונעלה את הגדלת האוכלוסייה באיו"ש מ-15 אלף בשנה בשנים האחרונות ל-25-30 אלף נוכל לחסל את "פיתרון 2 המדינות" שכבר גוסס במילא עד סוף הקדנציה שלו.
אבי_85 25.08.1820:24
28. לשם כך צריך עלייה יהודית מוגברת לחו"ל, וישר לשכנם באיו"ש בתגובה להודעה מספר 26
משה בן אברהם 25.08.1821:34
70. הגידול ביוש בערך 5%. זה גידול טבעי של 25 אלף. רק שביבי יפסיק להקפיא ויתחיל לבנות. בתגובה להודעה מספר 28
אלבטרוס 25.08.1821:45
77. בדיוק, אם כי לדעתי הגידול הוא פחות מ-5% (3.5-4) בתגובה להודעה מספר 70
נכון לסוף שנת 2017 היו 440,000 יהודים באיו"ש (לא כולל ירושלים).
אם ביבי יגביר את הבנייה נוכל לעבור את החצי מיליון עד סוף הכהונה הראשונה של טראמפ.
משה בן אברהם 25.08.1823:48
114. בין 2006 ל 2016 היה 4.6% ממוצע. בשנתיים האחרונות יש החלשות בגידול. בתגובה להודעה מספר 77
ואני די בטוח שזה בעיקר בגלל חוסר בבניה.
אין מספיק בניה אז אנשים עוברים בלית ברירה למקומות אחרים.
https://www.inn.co.il/News/News.asp...
פשוט וחד 25.08.1823:52
115. במועצה אזורית שומרון מדברים על גידול של 8%-10% בשנה למרות ההקפאות בתגובה להודעה מספר 77
אהרון5 25.08.1820:24
27. טראמפ צריך לשנות את המשפט הבינלאומי בתגובה להודעה מספר 23
כנר 25.08.1822:10
95. ויעשה את זה לבסוף בתגובה להודעה מספר 27
לשם חותר. הסכסוך הישראלי ופלסטיני ואפילו הזווית היהודית הם לא השיא הממשל הזה.

איחוד אירופי. נאטו. ערכים חדשים. סדר כלכלי חדש. פרספקטיבה מוסרית שונה. הדברים הגדולים עוד לפנינו.

תוקף שחורים ביבשת הבית שלהם אפריקה, תוקף ראש עיר מוסלמי שנבחר בלונדון הדמוקרטית... האיש הזה יגיע ויגע בכל אזור ואספקט בעולם
לוס-אנג'לס 25.08.1821:29
62. נתניהו כן יכול לבטל את אוסלו (כמו שטראמפ ביטל את הסכם הגרעין עם אירן) בתגובה להודעה מספר 23
אבל נתניהו לא צריך למהר ולבטל את אוסלו.

החמאס ואבו מה-שמו יעשו זאת עבורנו, קודם.
משה בן אברהם 25.08.1821:36
73. למהר ולבטל את אוסלו. לפרק את הרש''פ ולשלוח את המחבלים מכאן. בתגובה להודעה מספר 62
ולהתחיל תוכנית פינוי פיצוי.
ועדיף שעה אחת קודם.
האינג'יניר 25.08.1820:20
21. זה כנראה המחיר שהשמאל של מדינת ישראל יצטרך לשלם כדי שיהיה שלום בתגובה להודעה מספר 0
איך כותב אהרון5-
ערבים לערב
מערבים למערב
אהרון5 25.08.1820:25
33. שהשמאל ישלם קצת בתגובה להודעה מספר 21

הוא כל הזמן אוהב לשלם מחיר כבד... את המתנחלים.
התרגל לספר לנו שכואב לו הלב לחלק פרסים לטרור... מסכן.
ציני 25.08.1820:24
30. צריך לבטל את אונר''א המיותרת בתגובה להודעה מספר 0
ולהכפיף את שארית הפליטים מ-48 לסוכנות הפליטים של האו"ם . אין דבר כזה להעביר את "הפליטות " בירושה . שיקלטו במדינות בהם נמצאים .
GaggeR 25.08.1820:28
36. זה חלק מהמחיר הכבד שישראל משלמת או שהמחיר הכבד היה ביוטל ה200 מיליון דולר לרשות? בתגובה להודעה מספר 0
משה בן אברהם 25.08.1821:37
75. זה המחיר הגבוה על העברת השגרירות לירושלים בתגובה להודעה מספר 36
מחיר כבד אבל נלמד לחיות איתו
GaggeR 26.08.1801:03
125. עם מחירים כאלו אני אחיה עד גיל 200 בתגובה להודעה מספר 75
מלכישוע 26.08.1810:42
132. אל תהיה מודאג - הפנקס הפרטי של טראמפ ממשיך להתמלא במה שישראל תצטרך לשלם בתגובה להודעה מספר 36

ערכתי לאחרונה בתאריך 26.08.18 בשעה 10:49 בברכה, מלכישוע

לאחר כל הטובות שטראמפ עושה לנו

מזכיר לי את הפנקס של יודלה מאסקימו לימון

יודלה מתעסק עם פנקס החובות שלו במחראה של הבסיס


בחנות המרקחת רוצים לקנות משחה לגירוד בביצים אבל מתביישים לבקש עד ש.. המוכר קולט ואומר בקול רם מאוד "בביצים?! כבר בגיל שלכם -הנוער של היום של לא כמו של פעם"
פלומה 25.08.1820:28
37. כל הכבוד לעשייה שלו. בתגובה להודעה מספר 0
ZioNLight 25.08.1820:31
39. #הדיווח המלא מוטמע # בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 25.08.18 בשעה 20:40 בברכה, ZioNLight

1) פירסמנו הערב : הממשל האמרקאני צפוי להכריז בקרוב על המדיניות החדשה לגבי אירגון אונר"א שמבטלת הלכה למעשה את זכות השיבה מבחינת הממשל. המדיניות שתפורסם בראשית ספטמבר כוללת מספר צעדים ובהם פירסום דוח שמכיר רק בעשירית ממספר הפליטים שמוכרים על ידי אונר"א >>

2). ביטול ההגדרה של הפליטות של הארגון שמעביר את מעמד הפליט בירושה. בנוסף ביטול העברת התקציב לארגון בגדה ( להבדיל מעזה ) ובקשה מישראל לשקול מחדש את המנדט לארגון בגדה כדי למנוע מימון על ידי מדינות ערב. בירושלים רואים בכך צעד היסטורי שמכיר במציאות בשטח ומסיר מהשולחן את זכות השיבה>>

בהמשך להכרה בירושלים והעברת השגרירות. תגובת דובר במועצה לביטחון לאומי בבית הלבן מסר :"הממשל יפרסם את המדיניות שלו כלפי ארגון אונר"א בזמן המתאים" .סוף.


איש השלג 25.08.1820:35
46. מרגש ומחמם את הלב!! בתגובה להודעה מספר 39
Street 26.08.1800:15
121. זה וואחד פצצה לפלסטינים.. בתגובה להודעה מספר 39
בטח עכשיו הם ירדו מהעץ.
איש השלג 26.08.1801:09
126. זו גם פצצה לשמאל - מציפי עד זחלקה בתגובה להודעה מספר 121
Street 26.08.1802:07
128. פחות.. בתגובה להודעה מספר 126
ואתה לא באמת קשרת עובדת מוסד לשעבר עם ההזוי הזה...

ברכותיי, אתה קיצוני.
eli_s 25.08.1820:34
43. ביבי וטראמפ מתואמים כפרה עליהם. להוריד את ''זכות'' השיבה זה להרוג כל מו''מ בתגובה להודעה מספר 0
כי אם מראש זה לא על השולחן הערבים כנראה לא יגשו בכלל לשולחן.

מעניין מאוד מה יהיה המהלך הבא.

אני מהמר/מקווה לסוג של מהלך חד צדדי בהובלת ישראל בו היא תספח שטחי c ותיסוג מהשטחים שמפוצצים בערבים.
Liran401 25.08.1821:00
54. אני רק מקווה שהסיפוח יהיה בניכוי עשרות אלפי הערבים שחיים בשטח הזה בתגובה להודעה מספר 43
מרשמלוי 25.08.1820:35
47. כלומר הוא יודיע שיש למדינת ישראל זכות להתקיים, ממש לא חדשות בתגובה להודעה מספר 0
כפיר 25.08.1821:31
64. רק לא מזמן יצא חוק שהמדינה היא יהודית וזה היה חדשות.. בתגובה להודעה מספר 47
איציקציק 25.08.1820:39
49. זה מתנהג כמו משיח, מדבר כמו משיח, זה המשיח בתגובה להודעה מספר 0
לא באמת, אבל הוא אחלה גבר
yf007 26.08.1800:29
122. אתה צודק הוא לא יכול להיות משיח בתגובה להודעה מספר 49
אבל הוא מכין את הקרקע לבואו של משיח
הוצלפ 25.08.1821:02
55. "זה היום עשה השם נגילה ונשמחה בו" בתגובה להודעה מספר 0
Golani73 25.08.1821:20
58. בסוף בסוף... יצהירו שאין פלסטינים! בתגובה להודעה מספר 0
לוס-אנג'לס 25.08.1821:31
63. חחח... בתגובה להודעה מספר 58
Rainingblood 25.08.1821:22
59. אחרי שטראמפ מסיים כנשיא בארהב בתגובה להודעה מספר 0
שיבוא לפה לעשות סדר
אבי_85 25.08.1821:33
69. הוא יתקבל בברכה! בתגובה להודעה מספר 59
איזי מהחונטה 25.08.1821:33
66. הישג מאוד יפה לנתניהו. הישג אמריקאי יהיה להביא את הפלסטינים לשולחן המו"מ תחת התנאים האלה בתגובה להודעה מספר 0
אלבטרוס 25.08.1821:46
78. מו''מ הוא בדיוק מה שנתניהו ומצביעיו לא רוצים בתגובה להודעה מספר 66
רוצים כמה שיותר זמן על מנת לקבוע עובדות בשטח.
איזי מהחונטה 25.08.1821:49
80. לדעתי אתה טועה. ביבי רוצה משא ומתן. בתגובה להודעה מספר 78
אלבטרוס 25.08.1822:00
89. אם כך מדוע הוא מתחמק ממנו כבר 10 שנים ברצף? בתגובה להודעה מספר 80
המטרה שלו היא אוטונומיה ושליטה ביטחונית של ישראל על כל השטח, הערבים לא יקבלו מצב כזה אפילו באופן זמני כך שאין על מה לעשות מו"מ.

במהלך שנות אובמה להקים לערבים מדינה היה דבר קל מאוד, להתנגד לכזאת היה בהחלט דבר קשה וזה מה שביבי עשה.
איזי מהחונטה 25.08.1822:05
91. הוא לא מתחמק. הפלסטינים הם סרבנים. ורוב העולם רואה את זה בתגובה להודעה מספר 89
ביבי כבר הציע הרבה לפלסטינים.
אבל הם עם הראש בקיר.
חוק השבות וביטול זכות השיבה הם שני יסודות הציונות.
ביבי מוכן לתת בתנאים מסויימים לפלסטינים מדינה.
הלוואי וטראמפ יצליח להביא אותם למו"מ תחת שני התנאים האלה.
חוק השבות וויתור זכות השיבה
אלבטרוס 25.08.1822:09
94. כל מהות של ההצעות האלו היו בזבוז זמן בתגובה להודעה מספר 91
הוא הרי חוזר ואומר שצה"ל יסתובב בכל השטח - אם צבא זר הוא הריבון, היישות היא אינה מדינה.
הוא ממשיך את הבנייה באיו"ש כולל ביישובים שאינם קרובים לקו הירוק וכאלו שנמצאים מזרחית לירושלים - ביטול הרצף הטריטוריאלי שלהם.

אם הוא היה רוצה להקים להם מדינה היא הייתה קמה כבר מזמן.

איזי מהחונטה 25.08.1822:17
100. ההצעה היא לא שצה"ל יסתובב בכל מקום בתגובה להודעה מספר 94
לדעתי צפויות הפתעות.
טראמפ יציע להם הרבה מאוד.
כולל חלק ממזרח ירושלים.
כולל המון המון כסף.
וכולל פינוי התחלויות מחוץ לגושים.
עם ויתור על זכות השיבה.
אחרי אבו מאזן הם יקבלו את זה.

רק ממשלת ימין אצלינו תעביר את זה במשאל עם
אלבטרוס 25.08.1822:18
102. תקוות שלך וזהו, המציאות רחוקה מאוד מכך בתגובה להודעה מספר 100
המונח "גושים" לא קיים יותר.
הבנייה בשנים האחרונות גרמה להתיישבות להתפשט על אזורים רבים שבהם לא היו יהודים קודם לכן.

איזי מהחונטה 25.08.1822:22
104. לדעתי זאת כוונת טראמפ. והוא מתואם עם ביבי. השאלה אם הפלסטינים ילכו על זה. ומתי.. בתגובה להודעה מספר 102
יש נכונות לפנות חלק מההתנחלויות ולהקים מדינה פלסטינית.
אלבטרוס 25.08.1822:25
105. לא ברור לי איך הגעת לזה, המציאות מראה בדיוק הפוך בתגובה להודעה מספר 104
JohnnyK 25.08.1822:12
97. אני נוטה שלא להסכים בתגובה להודעה מספר 78
לדעתי בדיוק לשם טראמפ מכוון
הוא רוצה להוריד את הפלסטינים מהעץ ולגרום להם להגיע לשולחן כשהם מנסים להיאחז בכל דבר שהם יכולים לפני שהקרקע נשמטת מתחת לרגליהם

וביבי בעד. אם הוא יוכל לחתום על הסכם שיהיה מקובל אפילו על הימין, זה יהיה הישג אדיר בשבילו.
אלבטרוס 25.08.1822:17
101. רק שהצעדים של טראמפ מרחיקים את המו''מ, אולמרט וברק הציעו לערבים הרבה בתגובה להודעה מספר 97
יותר ממה שטראמפ מתכנן שהם יקבלו והם סירבו.

שום הסכם שבו הערבים יקבלו מדינה לא יהיה מקובל על הימין כי אז הוא לא ימין.
JohnnyK 25.08.1822:25
106. אני חושב בדיוק הפוך בתגובה להודעה מספר 101
הערבים לא הסכימו לאולמרט וברק כי הם הרגישו שאם הם ימשיכו הם יצליחו להשיג יותר, הרי המצב הנוכחי טוב למנהיגים שלהם (אנדרדוגים, מסכנים) ואם הם יסגרו הסכם אז שם יגמר הסיפור מבחינתם (או שהוא יחזיק, או שיהיה מרד - בשני המקרים הם לא יוכלו לאחוז בהנהגה ובכסף לנצח).
עכשיו מגיע טראמפ ומבהיר - חברים, מה שאני מוכן לתת לכם קחו, לפני שאקח לכם עוד.

הרי אף נשיא אמריקאי כנראה לא יבטל את העברת השגרירות. זו עובדה מוגמרת בשטח.
כנראה שאם יצא דו"ח רציני על מצב הפליטים אז אף נשיא לא יוכל לבטל אותו.
אלו דברים שמבחינת הפלסטינים יהיה קשה עד כדי בלתי אפשרי להחזיר. בדיוק באותו היגיון שבשמו אנחנו בונים בהתיישבות - מה שכבר קיים קשה מאוד לבטל, על מה שלא קיים אפשר לדבר.
ואני חושב שהערבים הולכים להפנים את זה בשלב מסוים ולבוא לשולחן, מהר לפני שיקחו להם עוד.

לא מסכים איתך לגבי האמירה על מדינה. בקונסטלציות מסוימות, לאור העובדה שאנחנו קוראים את המציאות ויודעים גם מה המגבלה שלנו, יש הסכמים שהימין יוכל לקבל.
ברור שהחלום הרטוב של כולנו זה להעביר את כולם למדינות המקור שלהם ולסגור את הסיפור המטופש הזה, אבל זה לא אפשרי. זה לא יקרה. אין מה לעשות. ובהנתן המצב הקיים בשטח, אם ביבי יוכל להגיע להסכם שבו הפלסטינים מקבלים מדינה מצומצמת בשטחי רצועת עזה וחלק משטחי הרשות, שבירתה רמאללה, אין לה צבא ואין לה דרישות עתידיות על שום שטח ישראלי (ובטח שבטח שלא על ירושלים) - אני בטוח שכל הימין יוכל להסכים לחתימה על כך.
משה בן אברהם 25.08.1821:46
79. טראמפ משחק אותה. זה הממשל הטוב ביותר לאמריקה וגם לישראל בעידן המודרני. בתגובה להודעה מספר 0
ולי אין ספק שהוא ממש הציל את העולם מהשתלטות של כוחות הרשע סין רוסיה אירן צפון קוריאה על העולם.
בני מרום 25.08.1822:12
96. אין שיבה, אין עם (שלא יודע לבטא שמו),אין פליטים, אין מדינה בתגובה להודעה מספר 0
שיעיפו את חוסיין ויקימו בירדן מדינה

אין תקציבים
אין אונרא
איפוה היה טראמפ לפני 30 40 שנה
אם ביבי היה אמיץ אז לא היה לא את אסד ולא את סוריה
והיו מיליון סורים בחיים ועשר מיליון לא היו הולכים לגלות באירופה ובירדן
המקור 25.08.1822:15
98. דיווח: ארה''ב מתכוונת לצמצם לחצי מיליון את הפליטים הפלסטינים שהיא מכירה בהם בתגובה להודעה מספר 0
לפי דיווח בחברת החדשות, ממשל טראמפ עומד להודיע על שינוי המדיניות שלו כלפי ארגון אונר"א, שמכיר בחמישה מיליון פליטים. הממשל צפוי לשלול את הגדרת הפליטות של הארגון ולבלום את המימון לפעילותו בגדה

הממשל בארה"ב עומד להכריז על שינוי המדיניות שלו לגבי אונר"א והפליטים הפלסטינים - כך לפי דיווח בחברת החדשות הערב (שבת). לפי הדיווח, דו"ח שיפרסם הממשל בתחילת ספטמבר יקבע שמספר הפליטים הפלסטינים הוא כחצי מיליון - כעשירית מהמספר שבו נוקב ארגון האו"ם לטיפול בפליטים. לפי הדיווח, הממשל צפוי להודיע כי אינו מקבל את הגדרת המשימה של אונר"א, שלפיה מעמד הפליט מועבר מדור לדור.

עוד דווח שארה"ב מתכוונת להקפיא את המימון לארגון בגדה המערבית, ולבקש מישראל לשקול להגביל את פעילותו. ארה"ב היא התורמת הגדולה ביותר לאונר"א, ובשנה שעברה העבירה לארגון יותר מ-360 מיליון דולר. במהדורה הובאה תגובת המועצה לביטחון לאומי בבית הלבן, שלפיה הממשל יודיע על מדיניותו בנוגע לאונר"א במועד המתאים לכך.

בסוף השבוע הודיע הממשל על קיצוץ של כ-200 מיליון דולר מתקציב הסיוע לפלסטינים. הכסף לא היו אמור להגיע לרשות הפלסטינית עצמה, אלא לגופים הומניטריים וכלכליים הפועלים בגדה וברצועת עזה. איש משרד החוץ של ארה"ב מסר כי "ההחלטה הזו מביאה בחשבון את האתגרים שהקהילה הבינלאומית מתמודדת עמם כשהיא מנסה לסייע לעזה - שם חמאס שולט, מסכן את חיי התושבים ומדרדר מצב הומניטרי וכלכלי נורא ממילא".

בכירי ממשל דונלד טראמפ מרבים באחרונה לבקר את אונר"א. אחד מהם אמר החודש ל"הארץ" כי "המנדט של אונר"א העצים ופגע במשבר הפליטים וזה חייב להשתנות". עוד אמר הבכיר שרק שינוי בהגדרת תפקידו של הארגון יאפשר לפלסטינים "למצות את מלוא הפוטנציאל שלהם". דברים אלה נאמרו על רקע דיווח שלפיו חתנו ויועצו של טראמפ, ג'ארד קושנר, לחץ על ירדן לשלול משני מיליון פלסטינים החיים בשטחה את מעמד הפליט שלהם.

בינואר הקפיאה ארה"ב העברה של עשרות מיליוני דולרים לאונר"א. בכיר בממשל הסביר ל"הארץ" כי בכך מבהירה וושינגטון למדינות העולם שהיא מצפה מהן להגדיל את תמיכתן בארגון ולא להסתמך רק על המימון האמריקאי. בעקבות ההקפאה פיטרה הסוכנות עשרות מורים בגדה ובמזרח ירושלים ועוד כמאה עובדים שלה במחנות פליטים בירדן. יו"ר אונר"א, פייר קרנבול, הזהיר בשבוע שעבר כי תקציב הארגון יספיק להפעלת מוסדותיו רק עוד סוף ספטמבר, וכי יידרשו לו 217 מיליון דולר כדי להפעילם עד סוף השנה.

המדיניות המסתמנת של הממשל כלפי אונר"א תואמת את העמדה שהציג ראש הממשלה, בנימין נתניהו. בשנה שעברה אמר נתניהו: "הגיע הזמן שהאו"ם יבחן את המשך קיומה של אונר"א. אונר"א מנציחה את בעיית הפליטים הפלסטינים ולא פותרת אותה, ולכן צריך לפרק אותה ולשלב את חלקיה בנציבויות אחרות של האו"ם". עם זאת, בישראל הביעו דאגה מההשלכות של פגיעה באונר"א. בתחילת השנה אמר בכיר ישראלי כי נתניהו מעדיף שהקיצוץ בתקציב הסוכנות יהיה הדרגתי, ומאז דווח כי ישראל פנתה לארה"ב וביקשה ממנה להעביר לארגון כסף.

הצעדים האחרונים מוכרזים על רקע הצהרתו של טראמפ השבוע, שלפיה הפלסטינים "יקבלו משהו טוב מאוד" כפיצוי על העברת שגרירות ארה"ב בישראל לירושלים, משום ש"עכשיו תורם לקבל". בעצרת במערב וירג'יניה אמר טראמפ: "הורדנו את ירושלים מהשולחן. עכשיו ישראל תאלץ לשלם מחיר גבוה יותר, כי עשינו את זה". הנשיא לא פירט לאילו צעדים הוא מתכוון, אך באחרונה מסרו בכירים בבית הלבן כי תוכנית השלום של טראמפ תכלול צעדים לשיפור המצב הכלכלי של האוכלוסייה הפלסטינית.

https://www.haaretz.co.il/news/poli...
דמוקריטוס 25.08.1822:15
99. ככל הנראה טראמפ יטפל גם באונר''א בתגובה להודעה מספר 0
יוסף 25.08.1822:21
103. מה עשינו שזכינו לכל הטוב הזה? בתגובה להודעה מספר 0
תודה לה' על הנשיא הנפלא הזה.
בקרוב אצלנו בעזרת ה'.
המקור 25.08.1822:35
107. זכות השיבה חיה וקיימת בתגובה להודעה מספר 0
כל ערביי ישראל ישובו לירדן

צפוני 32 25.08.1823:31
111. מעניין שכשיש דיווח שמציג את טראמפ באור חיובי פה, זה לא פייק ניוז בתגובה להודעה מספר 0
אבל לא מעט דיווחים של דנה וייס שהציגו אותו פה באור שלילי דווקא כן זכו לאמירות שזה פייק.
איך זה עובד מתי מחליטים אם זה פייק או לא? רק על פי האג'נדה האישית?
Facts 26.08.1812:08
137. כדאי שתתן דוגמאות ספציפיות אחרת אף אחד לא יוכל לענות לך על השאלה הזאת בתגובה להודעה מספר 111
מה שכן, הסיקור התקשורתי של האמירה של טראמפ שישראל תצטרך לתת יותר היה מפוצץ ומוגזם מצד התקשורת הישראלי שלקחה חצי אמירה והפכה את זה לנאום שלם על כמה שישראל תהיה חייבת לתת משהו שיתכן שהעברת השגרירות לא הייתה משתלמת עבורו
רק אני 25.08.1823:39
113. מה בדיוק ההתלהבות? זה נון סטארטר מצד ישראל מאז ומעולם. בתגובה להודעה מספר 0
זה למכור לנו את הדברים המובנים מאליהם...קצת כמו שגרירות במערב ירושלים...תסלחו לי אבל רק מעריצי ביבי יכולים להתלהב מעמדה שאין עליה ויכוח.
משה בן אברהם 25.08.1823:53
116. לי ולך אין עליה ויכוח אבל עם הפלשנינים ברור שיש עליה ויכוח בתגובה להודעה מספר 113
ועד היום ארה"ב ישבה על הגדר וזה נתן לפלשנינים את התקווה שאפשר יהיה ללחוץ על ישראל.
טראמפ סוגר לפלשנינים עוד דלת בפרצוף.
איזה כיף שיש טראמפ!
רק אני 26.08.1800:01
119. מה שאני אומר זה פשוט..טראמפ נתן לנו ''מתנות'' שהם בכלל לא שלו לתת.. בתגובה להודעה מספר 116
ברור שירושלים היא בירת ישראל (טראמפ לא הכריז על ירושלים המאוחדת דרך אגב) וברור שפלסטינים לא יחזרו לישראל..אנחנו חוגגים כאילו נעשתה פה פריצת דרך מהדהדת אבל לא קיבלנו דבר שכל הנושאים ונותנים בשם ישראל (גם השמאלנים ביותר) כלל לא היו מוכנים לשמוע עליו...

ועכשיו נותר לתהות מה הוא ייבקש חזרה?

דוגמא למתנה אמיתית ,בקעת הירדן בריבונות ישראלית..סתם דוגמא..
cesium 26.08.1800:31
123. כאן אתה טועה בתגובה להודעה מספר 119
הנושאים והנותנים השמאלנים בהחלט היו מוכנים לדון ב'זכות השיבה'. יש כאלו שקיבלו את הרעיון שתוכנס 'כמות סימלית' של פליטים. יוזמת ז'נבה תמכה בזה שיוכנס לישראל מספר שיקבע ע"י צד שלישי, על בסיס ממוצע ה'פליטים' שיקלטו במדינות אחרות.
dave333 25.08.1823:53
117. אם רק היה בישראל מנהיג בסגנון טראמפ בתגובה להודעה מספר 0
לצערנו, אנחנו מסתפקים במנהיגים עלובים, שיושבים בקבינט וחושבים איך להיטיב עם האוייב, ואיזה חבילת פינוקים אטרקטיבית יתנו להם, כדי שלא יאלצו להתמודד עם המציאות.
מלכישוע 26.08.1810:56
133. בוא נגיד שאולי מנהיג כמו טראמפ היה עוזר לנו כראש ממשלה יותר מביבי אבל אי אפשר בתגובה להודעה מספר 117
להשוות את מה שהוא יכול להרשות לעצמו בתור נשיא המעצמה החזקה בעולם בכל הפרמטרים לעומת מה שהוא היה יכול לעשות כראש ממשלת ישראל עם כל הכבוד למדינת ישראל עדיין יש הבדלים עצומים בינינו לבין ארה"ב
מלכישוע 26.08.1811:15
134. טראמפ הבין מהר מאוד כי כל עניין זכות השיבה זה קו אדום עבור ישראל ויפורר כל תכנית להסדר בתגובה להודעה מספר 0
שלום עתידית
Omer-L 26.08.1816:09
142. צריך להודות לטראמפ כל בוקר בתגובה להודעה מספר 0
הוא גאון ונדיב לעם היהודי.

צריך לעשות מוזיאון על שמו או משהו בירושלים
godfrey 26.08.1819:04
146. הוא יגבה את המחיר שלו בתגובה להודעה מספר 142
אל דאגה.על כל דבר טוב שהוא עשה לנו הוא יגבה מחיר כפול.
godfrey 26.08.1819:03
145. מלחמה גדולה בדרך בתגובה להודעה מספר 0
זוהי ההרגשה שלי..
העבר לפורום אחר
העבר לפורום:
סיבה:
תגובה חדשה
כותרת:
תוכן:
סמיילים:
הצג
עריכת אשכול
כותרת:
תוכן:
סמיילים:
הצג