להורדת אפליקציה:
החופשה הבאה שלך מתחילה כאן
פורום סקופים וחדשות אשכול 646006

F35_F16 31.07.2019:13

מלחמת ארגוני הפשע מתחממת | הרמז העבה של העבריין מיכאל מור ליריביו: ''מי שקרוב יידע ומי שרחוק עוד יבין''

חודשיים וחצי אחרי שפייסבוק חסמה את ראש ארגון הפשע בצפון, מיכאל מור, לאחר ששיגר איומים על יריבו, ראש ארגון הפשע המתחרה שמואל הרוש, מור חזר לרשת עם מסרים חדשים ורמזים לגבי כל מי שהספיד אותו מוקדם מדי. "מיכאל רוצה להוכיח שהוא חזר לחיים"

מלחמת ארגוני הפשע מתחממת. אמש (חמישי) חזר מיכאל מור לפייסבוק לאחר חודשיים וחצי של שתיקה כאשר מישהו מטעמו פרסם פוסט בערב תשעה באב. "לא לעולם חוסן – מי שקרוב שיידע ומי שרחוק עוד יבין...", נכתב בפוסט, "לחברים ולחברות בפייס ובאינסטגרם ששלחו את ההודעות – הפייס והאינסטגרם לא היו פעילים, ומרגע זה הם פעילים. צום קל וסופ"ש מהנה".

התזמון של הפוסטים בתשעה באב הוא לא מקרי. "מיכאל רוצה להוכיח שהוא חזר לחיים, רוצה להשמיע את קולו שלא יחשבו שהוא נעלם", הסביר גורם עברייני המעורה בארגוני הפשע בצפון הארץ. "הוא עדיין בעניינים. הוא לא פראייר וזה גם עניין של זמן עד שהוא ישתחרר מהכלא".

מקורבים לארגון הפשע של הרוש לא ידעו כלל על קיומו של הפוסט, "אנחנו חיים את החיים האמיתיים, לא את הרשתות החברתיות. אנחנו בחוץ, ובינתיים הוא זה שאכל אותה, הוא יושב בכלא ועלול להיכנס למאסר עולם. הארגון שלו לא קיים יותר", אמרו בשיחה עם mako.

כזכור, הסכסוך בין מור להרוש עלה שוב לכותרות בעקבות סרטון שהופץ ברשתות החברתיות בו נראה הרוש מבקש מהזמר דקל וקנין לשיר שיר בגנותו של יריבו מור במהלך מסיבה שבה נכח במועדון שבצפון הארץ.

כשמור שמע על כך ממקורביו, הוא רתח מזעם שהרוש לעג לו וכתב פוסט חריף ונוקב עליו ועל חייליו הקרובים, "אל תשכח שבקרוב אני משתחרר, אל תפקיר את כולם ותברח לכפר... תהיה גבר כמו שאתה מנסה להיות עכשיו. סתם לידע כללי שמוליק זה שם של זין", כתב אז בין השאר.

מור, נעצר לפני למעלה משלוש שנים בתיק רצח עד המדינה טל קורקוס. על פי כתב האישום הוא מכר מטען חבלה מוכן להפעלה לאנשיו של העבריין, ניבי זגורי תמורת 9,000 שקלים. המטען הקטלני הופעל וחיסל את קורקוס, כך שמור נאשם בעבירת רצח.

עד לפני כמה שנים הרוש ומור היו חברים קרובים והרוש היה יד ימינו. אך כשמור יצא ל'גלות' וטס לתאילנד ודרום אפריקה, הרוש החליט לפתוח בדרך חדשה והקים ארגון פשע משלו. מור ראה בכך סוג של בגידה מצד הרוש, כך שהיריבות ביניהם הפכה לשנאה יוקדת שהובילה לחיסול של כמה אנשים שהיו קרובים למור.
https://mobile.mako.co.il/men-men_n...
פזמונים 31.07.2019:28
1. חחח בתגובה להודעה מספר 0
גם כן עבריינים.מעביר מסרים בפייסבוק, תכף יעלה סטורי,או שיר בטיקטוק
שונר 31.07.2020:00
2. ''מקורבים לארגון הפשע של הרוש לא ידעו כלל על קיומו של הפוסט'', כאן התחלתי לחשוד... בתגובה להודעה מספר 0
עתיד מתוק 31.07.2020:17
3. אפשר לפוצץ מכוניות ברחובות, בתגובה להודעה מספר 0
לירות רקטת לאו, לרסס אנשים על החוף,
להשליך רימונים לחצר,
להניח לבנות חבלה,
לדקור, לסחוט כספים,
לעקוץ זקנים,
לנפק חשבוניות פיקטיביות במאות מיליונים,
אבל כל עוד אף אחד לא עשה גרפיטי על מסגד של אוהבי ישראל,
אין לאף אחד מהמעורבים סיבה לדאוג.

הם לא יהיו במעצר מנהלי,
והם לא יהיו בחקירת שב"כ.Mk Madison 31.07.2020:45
4. טוני סופרנו מתהפך בקיברו בתגובה להודעה מספר 0
לֹא-כֵן הָרְשָׁעִים: כִּי אִם-כַּמֹּץ, אֲשֶׁר-תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ.
העבר לפורום אחר
העבר לפורום:
סיבה:
תגובה חדשה
כותרת:
תוכן:
סמיילים:
הצג
עריכת אשכול
כותרת:
תוכן:
סמיילים:
הצג