גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #24219 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 24219   
daraten
חבר מתאריך 3.8.02
35643 הודעות
יום שלישי י''א בחשון תשע''ח    14:14   31.10.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

יחימוביץ בכנסת - ...רשימת עוכרי ישראל, בעיני הועדהלשמירה על הפטריוטיזם, הולכת ומתארכת  

בטח שמתם לב שרשימת עוכרי ישראל, בעיני הועדה מטעם עצמה לשמירה על הפטריוטיזם, הולכת ומתארכת.
והיום נברך חבר חדש ברשימה, היועץ המשפטי של הכנסת אייל ינון.
מתברר שלא מספיק שאתה מקצוען, צנוע, זהיר, אפילו שמרן, וגם לא מספיק שאתה ממשפחה ימנית מוכרת, מספיק שבחוות הדעת המשפטית שהתבקשת לכתוב ציינת ש"חקירה פרלמנטרית של ארגוני חברה אזרחית על רקע אידיאולוגי עומדת בניגוד לעקרונות משטר בסיסיים". והופ! אתה עוכר ישראל.
זה כבר לא רק "השמאל", זה כבר לא רק התקשורת, זה כבר לא רק בית המשפט העליון.
זה גם היועץ המשפטי לממשלה
וזה גם מבקר המדינה
וזה גם השב"כ
וזה גם המוסד
ואלה גם מפקדי צה"ל, שמבקשים לשמור, תחזיקו חזק, על ציות לפקודות, ועל ערכי צה"ל שעד לפני שניה היו ליבת הקונצנזוס. אפילו לאומיים ממש!
וזה יכול להיות שר הבטחון לשעבר בוגי יעלון – בכלל איש ימין – שמטרידות אותו גם סוגיות משונות של טוהר מידות ודמוקרטיה, סיבה טובה להכריז על החצוף כעוכר.
וזה יכול להיות נשיא המדינה שלנו, רובי ריבלין, שכשתמכתי בו לנשיאות האשימו אותי שאני תומכת באיש ימין. ובצדק, אכן מדובר באיש ימין. בחדרו היה תלוי תמיד ציטוט של ז'בוטינסקי - "ציון כולה שלנו". עד כדי כך.
אבל זה לא משנה: הוא עבר כבר לקבוצת עוכרי ישראל. כי הוא מנסה, בכל כוחו, לגונן על הממלכתיות, על שלטון החוק, על מוסדות המדינה.
אני שומעת שמחר מכינים אמבוש, בכנסת, למפכ"ל המשטרה רוני אלשיך. גם אותו הכנסתם כבר למועדון העוכרים.
נהיינו המון עוכרי ישראל פה ביחד, מה יהיה, את מי תשאירו בסוף?
ומה נשאר אחרי שמחקתם את כל מוסדות המדינה, נשארה בכלל מדינה?
מהי ציונות? אחרי אלפיים שנות גלות, מימש העם היהודי את כמיהתו, שב לארצו, וכונן לעצמו מדינה. זו התגשמות החזון הציוני.
מהי מדינה? הממלכה. אלה בתי המשפט שלה, והצבא, וכל יתר המוסדות האלה שבלעדיהם פשוט אין מדינה. ואותם אתם רודפים.
אז מי פה פטריוט? ומי ציוני? ומי עוכר מדינת ישראל?
22 שנים מלאו לרצח ראש הממשלה ושר הבטחון יצחק רבין ז"ל. רבין נרצח אחרי שהיה קורבן מתמשך של הסתה, עד שדמו הותר. אז הזהרו. הזהרו.
(נאום שלי היום במליאה לפני ההצבעה על אי אמון בממשלה).

הנה תראו איש משתגע, למה תביאו אותו אליי. חסר משוגעים, אני, כי-הבאתם את-זה, להשתגע עליי

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  הגיג לא מעניין micmic 31.10.17 14:15 1
  נאום של חברת כנסת במליאה-מתאים לערוץ הכנסת. מה הקשר לפורום סקופים? סתם עוד אחד 31.10.17 14:16 2
  זה חדשות לא הבנתי כלום ? חושב_ביקורתי 31.10.17 14:53 3
  מה איכפת לי אם לריבלין כתוב במשרד ציון כולה שלנו ובפועל הוא מחזק את הכיבוש הערבי? ידידיה 31.10.17 14:55 4
  ולא נעים לי להגיד אבל מי שבשורה התחתונה לוקח את הצד של הערבים במלחמה הוא תומך באוייב ידידיה 31.10.17 14:57 5
  הרוח הרעה של הפשיזום בארץ שהולכת ומאכלת כל חלקה טובה חייבת לשסות נגד מיעוט דמוני Emerick 01.11.17 13:13 6
  מי טען שהוא עוכר ישראל? Prodigy 01.11.17 21:35 7

micmic
חבר מתאריך 21.12.14
40099 הודעות
יום שלישי י''א בחשון תשע''ח    14:15   31.10.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. הגיג לא מעניין  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
סתם עוד אחד
חבר מתאריך 30.4.12
12514 הודעות
יום שלישי י''א בחשון תשע''ח    14:16   31.10.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. נאום של חברת כנסת במליאה-מתאים לערוץ הכנסת. מה הקשר לפורום סקופים?  
בתגובה להודעה מספר 0

הבחירות חלפו עברו - מחפש חתימה חדשה.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
חושב_ביקורתי
גולש אורח
יום שלישי י''א בחשון תשע''ח    14:53   31.10.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. זה חדשות לא הבנתי כלום ?  
בתגובה להודעה מספר 0

ידידיה
חבר מתאריך 10.5.13
17015 הודעות
יום שלישי י''א בחשון תשע''ח    14:55   31.10.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. מה איכפת לי אם לריבלין כתוב במשרד ציון כולה שלנו ובפועל הוא מחזק את הכיבוש הערבי?  
בתגובה להודעה מספר 0

הכל מדוייק.

ידידיה
חבר מתאריך 10.5.13
17015 הודעות
יום שלישי י''א בחשון תשע''ח    14:57   31.10.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. ולא נעים לי להגיד אבל מי שבשורה התחתונה לוקח את הצד של הערבים במלחמה הוא תומך באוייב  
בתגובה להודעה מספר 0

גם אם מתוך טמטום

הכל מדוייק.

Emerick
חבר מתאריך 8.8.16
7508 הודעות
יום רביעי י''ב בחשון תשע''ח    13:13   01.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. הרוח הרעה של הפשיזום בארץ שהולכת ומאכלת כל חלקה טובה חייבת לשסות נגד מיעוט דמוני  
בתגובה להודעה מספר 0

של "בוגדים".

חשבון זה הינו סאטירי. יתכן וחלק מהתגובות יכילו מידע לא מדויק ו/או שגוי.

Prodigy
חבר מתאריך 17.2.15
26036 הודעות
יום רביעי י''ב בחשון תשע''ח    21:35   01.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. מי טען שהוא עוכר ישראל?  
בתגובה להודעה מספר 0

הליכוד זו המפלגה ששורפת הכי הרבה קולות לימין

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות