גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #28015 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 28015   
שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
67883 הודעות
יום רביעי כ''ו באדר תשפ''א    19:35   10.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

זאב אלקין: יעקב ברדוגו לא אומר מילה בלי לקבל אישור מנתניהו. ברדוגו הגיב: ''שקרים''  

ערכתי לאחרונה בתאריך 10.03.21 בשעה 20:43 בברכה, שלומצי

זאב אלקין: יעקב ברדוגו לא אומר מילה בלי לקבל אישור מנתניהו. ברדוגו הגיב: "שקרים"

מועמד ''תקווה חדשה'' טען כי פרשן גלי צה''ל עובד למען ראש הממשלה. "אני הייתי בחדר שבו ניתנו לו הנחיות, על ימין ועל שמאל''.

ערוץ 7, כ"ו באדר תשפ"א, 10/03/2021

השר לשעבר זאב אלקין, מועמד ''תקווה חדשה'' לכנסת, טען הבוקר (רביעי) כי הפרשן הפוליטי של גלי צה''ל יעקב ברדוגו ''משרת'' את ראש הממשלה בנימין נתניהו.

"לא עובר בוקר וערב בלי שיעקב ברדוגו תוקף את גדעון סער", אמר אלקין לרדיו 103FM. "ברדוגו לא מוציא מילה מהפה בלי לקבר הנחיה מבלפור. אני הייתי בחדר שבו ניתנו לו הנחיות, על ימין ועל שמאל.

''ברדוגו עובד בשירותו של ראש הממשלה ולא אומר מילה בלי לקבל אישור", הוסיף אלקין. ''כשרואים שברדוגו תוקף אותנו על ימין ועל שמאל זה ברור שנתניהו מפחד''.

יעקב ברדוגו הגיב בחשבון הטוויטר שלו: ''סער-שאשא-אלקין מתחנן שראש הממשלה יביט לעברו. עד שזה יקרה, שולח לך הזמנה נוספת לבוא לראיון מקיף בתוכנית יומן הערב חמש ׳וילנסקי את ברדוגו׳ בגל״צ. תספר לנו גם על צלאח א-דין שם כיהנת כעוזרה המשפטי של עדנה ארבל''.

על דבריו של אלקין הגיב ברדוגו: "ככל שהמנדטים הווירטואלים נעלמים השקרים נערמים. אלקין-היית בחדר ושתקת?. סער-שאשא-אלקין מתכונן להיתמך על ידי הרשימה המשותפת. זה מתואם עם צמד העריקים 'הנדל-האוזר'?''

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אני מאמין לברדוגו כי אלקין הוא הפכפך וכבר היה לפחות ב 4 מפלגות.אך יש לו אופי לנצור את השינאה לנתניהו שנים בני מרום 12.03.21 09:48 1
     בוא נראה אם הברדוגו ייתבע אותו. בינתיים הוא מנהל מסע צלב נגד סער- שאשא ביטון- אלקין. שלומצי 12.03.21 11:23 2
         לברדוגו עדיף להתעלם ולבוז לכל השלישיה הזו כשהוא מפרשן אותם ברדיו והוא מכיר טוב טוב את השניים בני מרום 12.03.21 11:45 3
             והם מכירים אותו טוב טוב… שלומצי 12.03.21 16:41 4
                 גם זה נכון אך אני מאמין לו יותר (זה סובייקטיבי ולא אמת מוחלטת וצרופה) בני מרום 13.03.21 23:03 5
  אלקין איש חסר חשיבות שקופץ ממפלגה למפלגה ליה 15.03.21 10:26 6

בני מרום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.8.13
12489 הודעות, 38 מדרגים, 56 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח באדר תשפ''א    09:48   12.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אני מאמין לברדוגו כי אלקין הוא הפכפך וכבר היה לפחות ב 4 מפלגות.אך יש לו אופי לנצור את השינאה לנתניהו שנים  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
67883 הודעות
יום ששי כ''ח באדר תשפ''א    11:23   12.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. בוא נראה אם הברדוגו ייתבע אותו. בינתיים הוא מנהל מסע צלב נגד סער- שאשא ביטון- אלקין.  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
חבר מתאריך 20.8.13
יום ששי כ''ח באדר תשפ''א    11:45   12.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. לברדוגו עדיף להתעלם ולבוז לכל השלישיה הזו כשהוא מפרשן אותם ברדיו והוא מכיר טוב טוב את השניים  
בתגובה להודעה מספר 2

שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
67883 הודעות
יום ששי כ''ח באדר תשפ''א    16:41   12.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. והם מכירים אותו טוב טוב…  
בתגובה להודעה מספר 3

חבר מתאריך 20.8.13
יום שבת כ''ט באדר תשפ''א    23:03   13.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. גם זה נכון אך אני מאמין לו יותר (זה סובייקטיבי ולא אמת מוחלטת וצרופה)  
בתגובה להודעה מספר 4

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
27697 הודעות
יום שני ב' בניסן תשפ''א    10:26   15.03.21   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. אלקין איש חסר חשיבות שקופץ ממפלגה למפלגה  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות