גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #30211 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 30211
LOCKE
חבר מתאריך 3.1.17
87 הודעות
יום שני כ''ח בסיון תשפ''ב    09:54   27.06.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

דני דנון חוזר לצמרת הליכוד: במידה ויהיו בחירות אני אהיה על המגרש  

דני דנון, שגריר ישראל באו"ם לשעבר ויו"ר הליכוד העולמי, מתכוון להתמודד בפריימריז לרשימת הליכוד אם יוכרזו בחירות בקרוב.
בינתיים, דנון פועל להקים ממשלה חלופית עוד בכנסת הנוכחית, "לטובת מדינת ישראל אני מקווה שישימו את האגו בצד ויקימו ממשלה חלופית. אני מנסה לסייע במאמצים להקים ממשלה חלופית", סיפר דנון לגלי צה"ל. "במידה ויהיו בחירות אני אהיה על המגרש".
יו"ר הליכוד העולמי הבהיר שלמפלגת רע"מ אין מקום בקואליציה עתידית, "לא ניתן לרשימה אסלאמית קיצונית לנהל את המדינה. הניסוי הזה של שיתוף פעולה עם רשימה מוסלמית נכשל. הם לא הצליחו לעסוק בנושאים אזרחיים. הם עסקו בהר הבית ונטיעות בנגב. לא נשתף פעולה איתם".

אמש השתתף דנון בכנס פעילי הליכוד בכפר סבא וסיפר על פעילותו הדיפלומטית בשנים האחרונות: "לפני מספר שנים יצאתי לשליחות חשובה באו"ם ואני גאה במהלכים שהובלתי בזירה המדינית. נאבקתי למען האינטרסים של מדינת ישראל מול הגורמים הכי עויינים בזירה הבינלאומית וברוך השם הבאתי הישגים אדירים. עכשיו הזמן לחזור לעשייה פה בארץ''.
"אנחנו ככל הנראה הולכים לבחירות", המשיך דנון. ''יש לנו מה לעשות ולתקן. הממשלה הזו, בשנה אחת הרסה הרבה מאוד. התקשורת מאתרגת אותם ולכן אנחנו לא מספיק מבינים את זה אבל את הנזק שעשתה הממשלה הזו ייקח הרבה זמן לתקן.
"מה שקרה בהר הבית זה אירוע תקדימי. מי נסע למלך ירדן כנציג הממשלה? לא בנט, לא לפיד, לא גנץ. מנסור עבאס נסע לסגור עם מלך ירדן הסדרים על נוכחות אנשי הווקף בהר הבית'', מחה דנון והדגיש: ''כשנחזור לשלטון אנחנו נצטרך להיות חזקים מספיק כדי למשול ולשלוט''.

http://ch7.io/aclgd

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות