אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #16971 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 16971   
פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    02:22   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

תמליל הראיון עם דודו אלהרר בגל''צ 26.10.09  

עבר עריכה לאחרונה בתאריך 27.10.09 בשעה 13:56 על-ידי בטוח (מנהל הפורום)

מיסטר בין
חבר מתאריך 17.10.07
יום שני ח' בחשון תש''ע 10:37 26.10.09

האזינו לדבריו של דודו אלהרר בגל''צ

תמליל: (פ"ש)

דודו אלהרר: אתה מתקשה בהבנת הנשמע, קודם כל אני לא עשיתי השוואה בין היטלר לאריק שרון, בוודאי לא רמזתי שהוא גרוע ממנו

רזי ברקאי: מה אני עד כדי כך לא מבין מה אמרת?

דודו אלהרר: לא עד כדי כך, אתה בדרך כלל לא מבין, לא מי יודע מה חדשה מסעירה

רזי ברקאי: הבנתי, כלומר זה שאתה מזכיר את היטלר ואחריו את אריאל שרון

דודו אלהרר: לא לא

רזי ברקאי: ואומר שאריק שרון להבדיל מהיטלר הוא הראשון שעורר בך שנאה כל כך גדולה, משום שהיטלר היה משוגע

דודו אלהרר: זה אתה מבין, זה אתה מבין

רזי ברקאי: אתה רוצה שאני אשמיע לך את הקטע עוד פעם?

דודו אלהרר: לא אני מכיר אותו בעל פה, בחייך אתה יכול להשמיע אותו עוד פעם, זה נורא נחמד, אני אוהב שאתה משמיע את זה

רזי ברקאי: בקיצור בשיחתנו שתימשך עוד כמה דקות, בשום פנים לא תחזור בך משום דבר שאמרת?

דודו אלהרר: תשמע, אמנון אברמוביץ לקח תפוח רקוב, בואש ומצחין וקרא לו אתרוג וכל התקשורת לרבות אתה אחריו, האתרוג הזה היה נבל רמאי רשע מרושע וכנראה גם גנב לא קטן, שהמילה שרץ טמא קטנה עליו

רזי ברקאי: דודו, כל זה עובר וכל זה שדיר, אפילו שאתה מכנה אותו גנב ושקרן

דודו אלהרר: נכון

רזי ברקאי: כל זה נגיד עובר במציאות חיינו המידרדרת לה, מה לעשות

דודו אלהרר: שום נגיד, אתה פשוט לא מתייחס לשאלה שלו

רזי ברקאי: מתי זה לא עובר

דודו אלהרר: אני אגיד לך

רזי ברקאי: שאתה אומר שבית משפט בישראל היה צריך לגזור גזר דין מוות על אריאל שרון ועל זרעו אחריו

דודו אלהרר: לא, אני לא אמרתי על אריאל שרון שבית המשפט היה צריך לגזור עליו מיתה, תבדיל בין הדברים, אני אמרתי שצריך היה לגזור מיתה על יוסי ביילין, על שטרנהל, על גדעון לוי, על אנשים האלה כן, למה? מפני שאני ציטטתי קודם את החוק והחוק אומר כל מיני דברים מעניינים מאוד ואם אתה תסתכל על החוק הזה, אז אתה תבין שהאיש הזה עבר על החוק עשה עבירה פלילית, איש לא מתייחס לזה, אבל היה צריך להעמיד אותו לדין, ואז הוא שואל אותי ואם אתה היית השופט? אני לא הייתי מקל בזה, הייתי מחמיר מאוד והייתי מוציא אותו להורג בכיכר העיר

רזי ברקאי: תגיד, זה לא סוג של עידוד לרצח הדברים שאתה אומר?

דודו אלהרר: לא, מה פתאום זה לגיטימי לחלוטין, אתה רוצה שאני אתן לך דוגמאות של אנשים מהשמאל שהתבטאו הרבה הרבה יותר חמור?

רזי ברקאי: כן תן לי דוגמא אחת

דודו אלהרר: אחת אתה רוצה?!

רזי ברקאי: כן

דודו אלהרר: אז אני אתן לך דוגמא אחת, "הכיפות הסרוגות עבורי הן כמו צלב הקרס על השרוול של החיילים הנאצים"

רזי ברקאי: מי אמר?

דודו אלהרר: שלמה גזית, אני אתן לך "החרדים יונקים מאותם יצרים אפלים שמהן ינקה הזוועה הנאצית פשיסטית"

רזי ברקאי: גסות רוח מאין כמוה

דודו אלהרר: זאת שולמית אלוני

רזי ברקאי: גסות רוח מאין כמוה, אני לא יודע אם אתה מצטט במדויק

דודו אלהרר: במדויק

רזי ברקאי: אבל אין ספק שזאת גסות רוח, השאלה האם זה תירוץ טוב בשבילך להשתמש בביטויים האיומים והנוראיים שאנחנו השמענו עכשיו

דודו אלהרר: אבל אני לא, אני לא השתמשתי, שום איומים ונוראים, אני בסך הכל אמרתי דברים מאוד מאוד לגיטימים, מותר להגיד את הדברים האלה, תשמע הצדקנות וההתחסדות תקעו יתד בתקשורת הישראלית וקנו בה אחיזה משמעותית, מדי יום אני שומע רדיו צופה בטלויזיה, קורא בעיתונים אמירות מקוממות שאין לי מילה אחרת בשבילם מלבד דברים מתואבים שראויים לכל גינוי ולכל הוקעה, להסתיגות מוחלטת, נו אז אני מגנה, אתה מגנה, הם מגנים, לא מזה נוושע הדוגמה הבולטת של הימים האחרונים, מהומה בעניין ילדי העובדים הזרים, כל ההתייחסות של התקשורת מעוררת קבס בחילה וגואל, מה הטענה, מסכנים ילדים שנולדו כאן, מדברים עברית, אינם מכירים מולדת אחרת ועוד כל מיני שטויות וקישקושים, מי שתומך בעובדים הזרים וילדיהם השוהים כאן שלא כחוק, תומך בעבדות במסווה של הומניות, תגידו שנח לכם לגדל דור שני ושלישי של עבדים, כל זאת שבשעה שלא נותנים לילדים יהודים אתיופים בפתח תקוה ללמוד עם

רזי ברקאי: כלומר אלה מאיתנו שחושבים שילדים שאכן גדלו בארץ על לא עוול בכפם, אף אחד הרי

דודו אלהרר: תומכים בעבדות

רזי ברקאי: לא סליחה, שאנחנו חושבים שהם צריכים להישאר כאן כי הם ישראלים כמוני וכמוך, זה אנשים שתומכים בעבדות

דודו אלהרר: בוודאי, בוודאי, הלו בשביל מה אתה רוצה שהם ישארו פה, מה אתה הומני מי יודע מה

רזי ברקאי: תגיד, אם

דודו אלהרר: מה חשבת על הילדים בגוש קטיף

רזי ברקאי: אם יוסי ביילין, אגב הילדים בגוש קטיף עברו טראומה איומה ונוראה, אבל מדינת ישראל דואגת

דודו אלהרר: איומה ונוראה?! כל המדינה עברה טראומה איומה ונוראה, אתה עוד לא יודע לאן זה יגיע, זה עוד כלום, זה שאתמול בכותל המערבי חיילים הניפו שלטים זאת התוצאה של הגירוש מגוש קטיף

רזי ברקאי: וגם את זה אתה מצדיק כמובן

דודו אלהרר: לא אני לא מצדיק, אבל אני אומר, זה אתם שהבאתם את זה על עצמנו, אתם.. זה עוד כלום, זה עוד ילך ויחמיר

רזי ברקאי: דודו שאלה לי אליך, תראה אם אוסלו הוא פשע ומי שהביא את אוסלו, מי שחתם על אוסלו זה יצחק רבין, ראוי היה שיצחק רבין ימות?

דודו אלהרר: לא מה פתאום, הנה עכשיו אתה מעלה את מה שאנחנו קוראים יום אידם, אתה יודע מה זה יום אידם?

רזי ברקאי: למה יוסי ביילין ראוי שימות שהוא עמד מאחורי אוסלו ומי שקידם את זה והמריץ את זה הרצח שלו לא מוצדק בעיניך?

דודו אלהרר: הרצח של רבין?

רזי ברקאי: המממ

דודו אלהרר: לא מוצדק, אני לא בעד רצח בכלל, אני בעד מיתה בחסות החוק, על פי דין

רזי ברקאי: אז אני אעזור לך אם כך, בית משפט ישראלי היה צריך להעמיד את יצחק רבין לדין ולגזור עליו גזר דין מוות?

דודו אלהרר: לדעתי רבין הובל באף, אבל זה סיפור מאוד מאוד קשה, אני רוצה להגיד לך, התחלתי להגיד לך שיום רצח רבין בשבילי ולא רק בשבילי הוא יום אידם, אנחנו קוראים לזה יום אידם, יום אסונם, זה יום האסון של השמאל, זה מונח ממסכת עבודה זרה שמתייחס ליום האסון של הגויים

רזי ברקאי: מה שמרחיק אותך מהיום הזה

דודו אלהרר: נכון, שלושה ימים לפני זה, לא מדברים איתם, לא מקיימים איתם קשרי מסחר, הם מלאים כעס, זעם

רזי ברקאי: אבל יום אידם זה אומר שזה גם לא יום זיכרון בשבילך

דודו אלהרר: לא לא לא, אני לא זוכר כבר, אני זכרתי כמה שנים אבל אחר כך הפסקתי לזכור כי

רזי ברקאי: כי מה

דודו אלהרר: כי זה כבר הפך להיות פסטיבל שהופך להיות קרנבל ועוד מעט יתחילו עם תופים ומחולות, לאט לאט זה מקבל את הפרצוף ה

רזי ברקאי: תגיד לא למדת כלום ממה שקרה לפני 14 שנים?

דודו אלהרר: ואתה לא למדת כלום?

רזי ברקאי: אני למדתי שיש

דודו אלהרר: מה למדת?

רזי ברקאי: יש דברים.. יש מילים שהורגות והמילים שאתה אמרת כלפי אריאל שרון ויוסי ביילין וזאב שטרנהל הם מילים הורגות

דודו אלהרר: והמילים שאתם אומרים יוםיום ושעה שעה במשך 97% מכל השידורים הם מילים הורגות עוד יותר, ואתם עושים רע מאוד רע מאוד למדינה, אתם חושבים.. תשמע אני רואה בדו"ח גולדסטון ברכה גדולה לעם ישראל, אני מקווה שהוא לא יהיה האחרון, הוא יביא לנו אני חושב את המזור
האמיתי, הוא חגיגה גדולה בשבילי, אני כל פעם שמח, אני מחכה רק שיתפתלו עוד ועוד ועוד ולא יוכלו לו ובסוף יכנעו לו, ואז יבוא עוד דו"ח אחד ועוד דו"ח אחד ואז אנחנו נתכנס בעצמנו ונהפוך להיות באמת עם לבדד ישכון

רזי ברקאי: בתוך הגאווה שלך לדברים האלה שאמרת שהשמעתי אותם, אני מבין שאתה גם מחכה שהיועץ המשפטי לממשלה יגיש נגדך כתב אישום, כי בשבילך זו הזדמנות

דודו אלהרר: אני כתבתי ליועץ המשפטי לממשלה מכתב מנומק ואני ביקשתי בעקבות יוזמת ז'נבה ליזום יוזמה חדשה, תראה יוסי ביילין וחבר מרעיו נפגשו עם ערבים בז'נבה ודיברו, על מה דיברו? איך עושים שלום, איך עושים שלום? בין היתר מעבירים את השטחים האלה לריבונות של הערבים
את השטחים האלה לריבונות יהודית, סחר מכר של קרקעות המדינה, עכשיו תראה, יוסי ביילין לא היה שר ולא חבר כנסת ולא שלוח מטעם המדינה, סתם יוזמה עצמאית פלילית לחלוטין, אז אני הצעתי

רזי ברקאי: זה לא מדויק היסטורית מה שאתה אומר

דודו אלהרר: לא לא, מדויק לחלוטין

רזי ברקאי: לא, אבל הוא עשה את זה בידיעתו של שמעון פרס ולאחר מעשה גם בידיעתו של יצחק רבין אבל עזוב

דודו אלהרר: ידיעה זה לא אומר, אני אזרח, אני צריך את הידיעה?! אני צריך שיהיה נייר שהוא יהיה שלוח רשמי

רזי ברקאי: אוקיי אז היועץ המשפטי לממשלה

דודו אלהרר: אז אני הצעתי יוזמה משלי, שאני קורא לה יוזמת ריאד, בסעודיה, אני רוצה ללכת לריאד לדבר עם הערבים ולהציע להם את כל אדמות המדינה, תאמין לי שאני אצליח לגייס מיליארדים, לא רק מסעודיה ולא רק מאיראן

רזי ברקאי: לך על זה

דודו אלהרר: גם האיחוד האירופי ישלם לי

רזי ברקאי: דודו לך על זה

דודו אלהרר: ואז אקים את מרכז אלהרר לשלום ונקים בניין גדול כמו מרכז רבין וכמו מרכז פרס, סוף סוף תהיה לי משכורת של שועה, אולי גם יהיה לי מטוס מנהלים ויהיה כיף

רזי ברקאי: אוקיי, דודו אלהרר אני מאוד מודה לך על השיחה הזאת

דודו אלהרר: אני גם מאוד מאוד מודה

תגובות ותזכורת:

AVNER
חבר מתאריך 15.4.02
יום שני ח' בחשון תש''ע 09:39 26.10.09

לחקוק בסלע את דברי דודו אלהרר, רזי ברקאי נפל בפח שיקש

חובה להאזין למניפסט הציוני הגאה של דודו אלהרר,
שעלה בהפוך על הפוך, בקו-פרודוקציה של התקשורת ושלום עכשיו,
בעת בניסיון הנלעג של רזי ברקאי להמעיד אותו בתכנית הבוקר של גלי צה"ל.
והלך הזרזיר אצל העורב, רזי מביא את הקדושה טליה ששון לסיוע,
ולא עולה בידו אלא, כדרכו, לנפח את המח במילות הסתה נגד הימין,
בעודו מדקלם מנטרות שמאלניות שאפילו הטליה הזו לא מצליחה לגבות.

מי שיתמלל את דברי דודו אלהרר בראיון הזה, יבורך.

מרבים בשמחה
חבר מתאריך 3.3.09
338 הודעות אור ליום שלישי ט' בחשון תש''ע 22:24 26.10.09

דודו אלהרר אצל עודד בן עמי - סרט חובה לצפיה ומדהים

http://www.mako.co.il/news-channel2/Six-Newscast/Article-b660cb808b19421004.htm

lurker
חבר מתאריך 18.9.05
אור ליום שלישי ט' בחשון תש''ע 21:48 26.10.09

ערוץ 2 משקר : ''אלהרר טען שיש להוציא את שרון להורג''

ערוץ 2 שם מילים בפיו של דודו אלהרר, שלא נאמרו על ידו כלל וכלל.
יתר על כן, נאמרו דברים מנוגדים לגמרי למה שטען הערוץ.
במהלך ראיון שקיים הערב, עודד בן עמי, עם דודו אלהרר
הריץ העורך, מספר פעמים, את הכתובית הבאה בתחתית המסך:

"בראיון לסטודנטים מתחזים השווה אלהרר את אריאל
שרון להיטלר וטען שיש להוציאו להורג."

מילא שהרישא של הכתובית אינה מדויקת, ואינה אלא פרשנות מתלהמת
של אנשי תקשורת שמאלנית (ברקאי, גולן ואחרים..לאורך כל היום).

הסיפא הנה תרמית ושקר גס!!

אלהרר טען, שכשופט היה גוזר מיתה על : ביילין, שטרנהל
גדעון לוי, ישעיהו ליבוביץ, רון פונדק..אבל בשום מקום לא הוזכר
שרון בהקשר זה, אלא בדמיונם של אנשי ערוץ 2

ההיפך הוא הנכון! (אלהרר דווקא מייחל לכך ששרון ישאר בחיים)

הוקרן הקטע בו המתחזה משלום עכשיו, מעיר לאלהרר על כך ששרון מת.

המתחזה: הוא מת..הוא מת..

אלהרר: הוא לא מת..הוא שוכב שמה.. אבל הייתי כל כך רוצה
שהוא גם ירגיש את זה!..שהוא יסבול!..מגיע לו את העונש הכי
חמור בשמיים..
נבלה..נבלה..פשוט רמאי..כנראה גם גנב..

קישור לראיון עם דודו אלהרר בערוץ 2.
http://www.mako.co.il/news-channel2/Six-Newscast/Article-b660cb808b19421004.htm

תזכורת:

51. דודו אלהרר: סעיף 97/ב' לחוק העונשין בפרק ....
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=5535&forum=gil&viewmode=all&keywords=דודו אלהרר#51

דודו אלהרר מדבר בגלי צה''ל: להלן התמליל......אהרון ברק
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=5110&forum=gil&viewmode=all&keywords=דודו אלהרר#37

דודו אלהרר מראיין את המשפט משה הנגבי בתכניתו: ''הפוגה''
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=5110&forum=gil&viewmode=all&keywords=דודו אלהרר#51

דודו אלהרר : יש עם מי לדבר בצד הפלשתיני......
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=5556&forum=gil&viewmode=all&keywords=דודו אלהרר#40

דודו אלהרר : ''גדעון לוי עושה את העבודה עבור הג'יהאד''
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=5227&forum=gil&viewmode=all&keywords=דודו אלהרר#84

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
21:38 14.10.03

25. !! הסערה סביב הסכם ז'נבה - למישור המשפטי !!

שלשום, התלונן השחקן דודו אלהרר במשטרה נגד יוסי ביילין, ד"ר רון פונדק, ח"כ נחמה רונן ויתר חותמי הסכם ז'נבה, בטענה כי אלה עברו על סעיף 97 לחוק העונשין, הקובע: "מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו ייצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו כדי להביא לכך, דינו - מִיתָה או מאסר עולם".

לדברי אלהרר, "לשון הסעיף ברורה. מדובר, בין היתר, בנסיון להוציא שטחים משטחה הריבוני של מדינת ישראל, מתחומי מדינת ישראל, בידי גורמים שאינם מוסמכים לכך. לאור לשון החוק, אין אלא לקבוע כי מעשי הנילונים מהווים הפרה בוטה של החוק".

אלהרר אף שיגר אמש מכתב ליועץ המשפטי לממשלה, אליקים רובינשטיין, בו הוא מבקש להורות למשטרה לפתוח בחקירה של העניין.
מקור:
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=5535&forum=gil&viewmode=all&keywords=דודו אלהרר#25

דודו אלהרר: ''ראיון עם ד''ר יוסי ביילין שלא נברא''
http://rotter.net/forum/gil/16341.shtml#9
יוסי ביילין הבוגד י/נפגש עם נציגי החמאס בכנס בג'נבה !!
http://rotter.net/forum/gil/16341.shtml

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  שמע, אתה עושה שירות עצום מימדים לאנשים שאוהבים את האמת. ישר כוח שלום אני גלעד 27.10.09 02:34 1
     הוא מעוות את האמת וגורר אחריו אנשים פותים. מה קורא 27.10.09 02:37 2
         עין לציונה, הכנת כבר את הדרכון הזר? כדאי לך להימלט מכאן עלמה חסודה 27.10.09 12:08 17
             נקמת התרנגול2 מה קורא 27.10.09 13:29 29
  תודה ידידי, כל הכבוד על ההשקעה dave333 27.10.09 02:39 3
  תודה על המאמץ ועל העלאת החומר, אשרייך . kitzz 27.10.09 02:41 4
  ''נתתי במה לרעיונותיהם הקיצוניים'' פילוביץ שחף 27.10.09 03:29 5
  מומחים: דברי דודו אלהרר מגונים, אך לא פליליים פילוביץ שחף 27.10.09 03:38 6
     אבל הכניסה לביתו בתחבולה היא עבירה לכאורה. הגורם האנושי 27.10.09 12:12 20
     מגונים, כי הם שייכים לצד אחר של הקליקה? או מה? אבנר וולפסון 27.10.09 13:16 24
  ישר כוח, ותודה על ההשקעה!!! NewsMan 27.10.09 03:51 7
  ''פושעי ההינתקות לדין'' פילוביץ שחף 27.10.09 05:04 8
  שמעו את אלהרר אומר ששנאתו לשרון גדולה משנאתו להיטלר צבר 27.10.09 07:11 9
     שכחת שהשמאלנים הישוו את נתניהו להיטלר?! יוליה 27.10.09 11:26 11
         אם הגיע הזמן - אז למה את לא שותקת ומתביישת. שלומצי 27.10.09 11:45 14
             מה את נדחפת לכאן?תכתבי ''כפול'' ותעופי יוליה 27.10.09 11:54 16
                 חחחח עלמה חסודה 27.10.09 12:09 18
                 חחחחח שלום אני גלעד 27.10.09 13:26 28
         לא חבל שתשחקי את ה-IQ הבודד שלך לכתיבת שטויות? צבר 27.10.09 13:34 30
             לפחות לי יש עם מה לשחק..לך אין אפילו אחד יוליה 27.10.09 13:48 31
                 זהו, שחקת אותו לחלוטין ! (לא שזה הבדל גדול במקרה שלך) צבר 27.10.09 13:58 33
                     אל תדאג לIQ שלי-תדאג שלך הם מתחת ל-100 יוליה 27.10.09 14:06 34
                         כבר לא נותר לך IQ, כך שאין צורך לדאוג לו ! צבר 27.10.09 14:41 35
  כל הכבוד שחף-עבודה מעולה! כרגיל. יוליה 27.10.09 11:22 10
  דודו אלהרר תותח על DOBBY 27.10.09 11:36 12
  הדרך להחרים מפעלים של בעלי ערוץ 2 כמו קוקה קולה WB 27.10.09 11:43 13
  יהודי יקר ואמיץ אשריך בוחש בקדירה 27.10.09 11:52 15
  ההתבטאות של בן עמי ''איכותי'' הן מהחמורות שהושמעו bosem 27.10.09 12:09 19
     הם תמיד פולטים בלי משים הודעות כאלה שמאירות לנו יוליה 27.10.09 12:53 21
         כן. אבל ראה באיזה שקט חרישי זה עובר. איפה ... אבנר וולפסון 27.10.09 13:23 27
             ראי,ראי רחל ראי יוליה 27.10.09 13:50 32
     כאשר שומעים את הדיביל אלהרר מדבר - אז אין ספק מלכישוע 27.10.09 13:08 22
     משפט חמור מאוד שאמר בן עמי בול טרייר 27.10.09 13:21 25
         צודק בהחלט !! פילוביץ שחף 27.10.09 18:41 36
     על צ'חצ'חים שמעת? אבנר וולפסון 27.10.09 13:21 26
  תודה רבה פילו! תשבץ 27.10.09 13:13 23

שלום אני גלעד
חבר מתאריך 26.2.09
5988 הודעות
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    02:34   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. שמע, אתה עושה שירות עצום מימדים לאנשים שאוהבים את האמת. ישר כוח  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מה קורא
גולש אורח
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    02:37   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. הוא מעוות את האמת וגורר אחריו אנשים פותים.  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
עלמה חסודה
גולש אורח
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    12:08   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. עין לציונה, הכנת כבר את הדרכון הזר? כדאי לך להימלט מכאן  
בתגובה להודעה מספר 2

לפני שיהיה מאוחר מדי.

מה קורא
גולש אורח
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    13:29   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. נקמת התרנגול2  
בתגובה להודעה מספר 17

הרחקה סופית - דיבור דוחה ונורא לחברים בפורום.

dave333
חבר מתאריך 26.7.08
39276 הודעות
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    02:39   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. תודה ידידי, כל הכבוד על ההשקעה  
בתגובה להודעה מספר 0

kitzz
חבר מתאריך 7.5.07
91272 הודעות
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    02:41   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. תודה על המאמץ ועל העלאת החומר, אשרייך .  
בתגובה להודעה מספר 0

http://www.thcendcbd.com/

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    03:29   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. ''נתתי במה לרעיונותיהם הקיצוניים''  
בתגובה להודעה מספר 0

"נתתי במה לרעיונותיהם הקיצוניים"
מתוך "בוקר טוב ישראל"
עדכון אחרון: 15:20 , 26/10/2009

השחקן שהתחזה לסטודנט והוציא מדודו אלהרר את אמירותיו השערוריתיות, מספר הבוקר כי בסך הכל ניסה לתת במה לדעותיהם של האנשים אותם ראיין ב"קלטת הלוהטת" של תנועת "שלום עכשיו". "אינני פעיל בארגון, העיקרון היה להעניק להם פתחון פה". תוך שימוש בשאלות פרובוקטיביות ודעות קיצוניות, הצליח "להוציא את השד מהבקבוק"

"אינני פעיל בארגון, זו הייתה עבודה בהזמנה", אומר הבוקר (ב') נימרוד קמר, השחקן שהתחזה לסטודנט בקלטת תנועת "שלום עכשיו", בה ראיין שורת אנשי ימין, ביניהם דודו אלהרר, חבר-הכנסת מיכאל בן-ארי ונועם פדרמן. "העקרון היה לראיין אותם, ולהיות יותר קיצוניים מהם, במטרה לתת להם פתחון פה", סיפר בראיון לתוכניתנו "בוקר טוב ישראל" עם גולן יוכפז.

קמר הוסיף כי ניסה לתת במה להשקפת העולם של האנשים איתם שוחח, באמצעות הצגה של שאלות פרובוקטיביות. "לדוגמא, שאלתי את ח"כ מיכאל בן בן-ארי (האיחוד הלאומי), הידוע כתומך של הרב כהנא, מדוע אתם אומרים 'הרב כהנא צדק' ולא 'צודק'? מה מדבריו הוכח כנכון עם השנים?", שאל, "לבסוף הוא 'עלה' עליי וגירש אותי מלשכתו", אמר.

בין השאלות אותן נשאלו המרואיינים: "האם אתה בעד טרנספר מרצון או שלא מרצון?", "מה דעתך על האמירה שגולדשטיין עשה מעשים טובים בחייו?" והשאלה שגררה תרעומת רבה: "מה היית עושה אם אחותך הייתה מתחתנת עם ערבי?". בנוסף, החתים קמר את ח"כ פאינה קירשנבאום (ישראל ביתנו) על 'מסמך נאמנות' פיקטיבי וקיצוני.

פרסום הקלטת עורר סערה רבה, ואת מלוא תשומת הלב משכו דבריו של המוסיקאי השנוי במחלוקת דודו אלהרר: "אריק שרון הוא צורר שקם לישראל, גרוע מהיטלר, ומגיע לו העונש חמור ביותר בשמיים", אמר והוסיף: "אם הייתי שופט, הייתי גוזר על יוסי ביילין מיתה", אלו הם רק חלק מ'פניני' הלשון של אלהרר.

חשוב לציין כי מלבד התבטאויותיו של אהרר, לא נשמעו מאנשי ציבור אחרים דברים כה חריפים. אלהרר ביקש לומר כי הוא עומד מאחורי הדברים שאמר, ואף מודה לצוות 'שלום עכשיו: "בזכותם הצלחתי לומר דברים שאחרת לא יכולתי לומר. הדברים שאמרתי הינם לגיטימיים".
מקור:
http://glz.msn.co.il/NewsArticle.aspx?newsid=50517

==

הלקסיקון השלם - פרשת רצח רבין ז''ל (2)
http://rotter.net/forum/gil/16904.shtml
הלקסיקון השלם - פרשת רצח רבין ז''ל
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=5614&forum=gil&omm=0

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    03:38   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. מומחים: דברי דודו אלהרר מגונים, אך לא פליליים  
בתגובה להודעה מספר 0

מומחים: דברי דודו אלהרר מגונים, אך לא פליליים

הגבול שבין חופש הביטוי ללשון הרע נבחן שוב עם התבטאויותיו החריפות של דודו אלהרר, שקבע שדינם של ביילין ושטרנהל "מיתה". "הדברים מגונים, אך מכאן ועד העמדה לדין המרחק גדול מאוד", הסביר פרופ' עמנואל גרוס
יעל לוי פורסם: 26.10.09, 00:38

לשון חופשית: המוזיקאי והשדרן דודו אלהרר "נתפס" מכנה את ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון "צורר", וטוען שדינם של יוסי ביילין ופרופ' זאב שטרנהל מיתה - אך משפטנים בכירים סבורים שההתבטאויות השערורייתיות אינן חוצות את הגבול לכדי מעשים פליליים.

"אם אלהרר קורא להעמדה לדין ולעונש שיינתן על ידי בית משפט, נראה על פני הדברים כי קשה לומר שהתקיימו התנאים ההכרחיים לעבירת הסתה לאלימות", טוענת עו"ד טליה ששון, מי ששימשה בעבר כראש המחלקה לתפקידים מיוחדים בפרקליטות המדינה.

דודו אלהרר פותח את פיו
http://rotter.net/forum/gil/16341.shtml#10

"כדי שאמירה תהיה עבירה פלילית שקוראים לה בלשון העם הסתה, אבל הכוונה לעבירה ספציפית, למשל של הסתה לאלימות, יש להוכיח קודם כל כי הייתה קריאה למעשה של אלימות", מסבירה ששון, "כמו כן יש להוכיח שעצם הקריאה יכולה ברמה הסתברותית וממשית להביא לתוצאה זו ובמקרה של אלהרר למיתה".

לדבריה, יש לעשות שימוש מצומצם בהגבלת חופש הביטוי, ובמקרים חריגים בלבד. "אני בעד חופש ביטוי רחב ככל הניתן, וחושבת שהשימוש בעבירות פליליות כדי להגביל את חופש הביטוי צריך להיות שימוש צר רק במקרים קיצוניים ולהמעיט בו ככל הניתן. לכן, נקיטה בכלים הפליליים כדי להעניש או להעביר להליך פלילי התבטאויות צריכה להיעשות בצורה מרוסנת", אמרה.

פרופ' עמנואל גרוס, מומחה למשפט פלילי וחוקתי, מסכים שחופש הביטוי הוא ערך מוביל ומרכזי בישראל. "אין בדברי אלהרר עבירה של הסתה או עלבון של עובד ציבור. אני חושב שהדברים הללו לא ראויים ואפילו מגונים, אך מכאן ועד העמדה לדין המרחק גדול מאוד".

לדבריו, "אנחנו צריכים את חופש הביטוי בדיוק במקרים כאלה, של אמירות מטרידות, מרגיזות ומעצבנות, כדי שנאפשר לבני אדם לבטא דברים שקשה לשמוע. ייתכן ויש כאן מקום לתביעת לשון הרע, אם כי אני מסופק. אלה אמירות שעם כל המטען השלילי שיש בהן, לא ראוי לקחתן למישור המשפטי האזרחי או הפלילי".

למרות זאת, סבורה ששון כי יש להוקיע את דבריו של אלהרר במישור החברתי. "מבחינה ציבורית, אדם שמדבר

בצורה כזאת, שמתבטא באופן זה גם אם זו לא עבירה פלילית, בעיני זה מעשה נתעב שראוי לגינוי בכל פה ויש מי שיכול להבינו הגם שאינו עבירה פלילית, כדרישה לפגיעה שלא כדין באדם אחר. אלו אמירות רעות, מסוכנות, מזיקות ויש לסלוד מהן".

"דבר זה, לפי דעתי ראוי לגינוי, לא משנה באיזו דעה פוליטית אתה מחזיק", אמרה ששון. "מדינת חוק היא מדינה שבה רק התביעה הכללית מחליטה את מי להעמיד לדין ואת מי להרשיע או לא, ולכן על כל אדם לסלוד מאמירות כאלו ויש לגנותן בלי קשר לדעה פוליטית".
מקור:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3795333,00.html

==================

http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=5614&forum=gil&omm=0

הגורם האנושי
חבר מתאריך 7.3.08
11718 הודעות
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    12:12   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. אבל הכניסה לביתו בתחבולה היא עבירה לכאורה.  
בתגובה להודעה מספר 6

אחת החלופות בעבירת התפרצות היא כניסה בתחבולה. השמוש שעשו אנשי השמאל שנכנסו לביתו בסיפור הטעיה כדי להסוות את זהותם יכול להתפרש ככניסה בתחבולה.

גדי איזנקוט הוא לא הרמטכ"ל שלי כל עוד אלאור לא בבית,

אבנר וולפסון
חבר מתאריך 11.12.08
35387 הודעות
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    13:16   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. מגונים, כי הם שייכים לצד אחר של הקליקה? או מה?  
בתגובה להודעה מספר 6

למה מגונים? מה קרה?

הוא ביקש שיישמר החוק שלכם ויקויים במדינתכם כפי שהוא כתוב, לא?

אז מה? זה לא בסדר?

NewsMan
חבר מתאריך 3.2.09
19520 הודעות
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    03:51   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. ישר כוח, ותודה על ההשקעה!!!  
בתגובה להודעה מספר 0

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    05:04   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. ''פושעי ההינתקות לדין''  
בתגובה להודעה מספר 0

דודו אלהרר - פובליציסט | נוצר: 30/09/2009
פושעי ההינתקות לדין

הגירוש - פשע לדורות. פינוי עמונה

----

גם אחרי שחוללו את הרעה יש לזדים הללו עזות מצח להתמקח על כמה מטרים רבועים מגיע לכל משפחה מגורשת שחרב עליה עולמה. כאילו שרווחה כלכלית, כל רווחה כלכלית, יכולה לכסות על מערומי עריצות אווילית

למען הגירוש והחורבן
דודו אלהרר

אי-אפשר לסמוך על שכל ישר או על הגיון כלשהו שיוליכו את מקבלי ההחלטות בישראל. כל האזהרות שהזהרנו לפני ההינתקות לא הועילו. גם לאחר שהתגשמו כל התחזיות השחורות וכל הנגב רוסס בטילי קסאם, עדיין יש המשתעשעים בתוכניות אוויליות לגרש ולהחריב
לרשימה המלאה
http://www.news1.co.il/BringHtmlDoc.aspx?docID=40833&SubjectID=3

----

נחמיה שטרסלר "עובד עלינו"
http://www.news1.co.il/BringHtmlDoc.aspx?docID=40394&SubjectID=3

----

רשעות זדונית אפופה טמטום שהניבה מציאות נוראה כמו החורבן בגוש קטיף וצפון השומרון, מחייבת העמדה לדין וענישה בכל חומרתו של כל רשע שהייתה לו יד או רגל במעל הזה

▪ ▪ ▪

החוצפה של תומכי הגירוש והחורבן מגוש קטיף וצפון השומרון אינה יודעת גבולות. במקום להתכנס עמוק עמוק בתוך חוריהם, להתעטף בושה וכלימה ולא להעיז לראות אור יום, יוצא לו העיתונאי נחמיה שטרסלר ומהין לערוך התחשבנויות קטנוניות: "פינוי גוש קטיף היה הומני, מתחשב, רחב לב ורחב יד. הממשלה חוקקה בעבורו חוק מיוחד, בנתה בשביל המפונים מינהלת מיוחדת והציפה אותם בתקציבי עתק ובכל טוב" (נחמיה שטרסלר - הארץ 29.9.09).

אתחיל מזה שאין מחיר לגירוש אדם מביתו! שום מחיר! יתר על כן, רשעות זדונית אפופה טמטום שהניבה מציאות נוראה כמו החורבן בגוש קטיף וצפון השומרון, מחייבת העמדה לדין וענישה בכל חומרתו של כל רשע שהייתה לו יד או רגל במעל הזה. כן כן, לרבות עיתונאים שליבו וליוו את המהלך האסוני הזה בשנאתם היוקדת. אין ולא יכול להיות פיצוי לנפגעי רוע ונבזות! והגירוש הנורא הזה עם החורבן הנורא של חבל ארץ מארצנו, לא היה שום דבר אחר מלבד רוע לשמו ונבזות מנוולת.

מדינת-ישראל אינה אשמה בכסילות הגזירה הנוראה שגזרה כביכול על עצמה. יש במדינת-ישראל אנשים שמשטמותיהם העבירו אותם על דעתם והם אשר הובילו את האסון הזה, למגינת ליבם של החלוצים ההולכים לפני המחנה הציוני. לפיכך, הפגיעה הייתה לא רק ביהודים הנפלאים האלה שהתיישבו כחוק באזור מסוכן והפריחו אותו, אלא פגיעה של ממש במדינת-ישראל עצמה. במילים אחרות, ניתן לראות בנבזות מעודדי הגירוש והחורבן - חתירה נגד אושיות מדינת-היהודים, וזה כבר מחייב גביית פיצויים נדיבים מכל אידיוט שתמך בשטות האסונית הזאת.

הדבר אינו אפשרי כמובן, משום שאין בנמצא זדון מקביל לזדונם! גם אחרי שחוללו את הרעה יש לזדים הללו עזות מצח להתמקח על כמה מטרים רבועים מגיע לכל משפחה מגורשת שחרב עליה עולמה. כאילו שרווחה כלכלית, כל רווחה כלכלית, יכולה לכסות על מערומי עריצות אווילית. מדינת-ישראל הייתה כלי בידי אנשי רֶשע שפעלו לרעתה והמיטו עליה צרה צרורה בדמות מדינת-חמאסטן בגבולה הדרומי, והם חייבים לשלם על כך. והם עוד ישלמו!

אם מישהו רוצה להבין כיצד נוצר משטר טוטליטארי שבו ממליכים רודן עריץ שיעשה סדר בחסות חוקים דרקוניים שהוא עצמו מחוקק, מוזמן לראות את המציאות הזאת הולכת ומתהווה לנגד עינינו במדינת-ישראל. קודם לכן עלולה להתרחש פה אנרכיה ואנדרלמוסיה בה איש העקום בעיניו יעשה, ואין להוציא מכלל זה מלחמת אזרחים בה יילחמו הכל בכל, עד לעלייתו של קיסר מתיז ראשים שיקים עמודי תלייה בכיכר העיר, מתקני גרדום, כיתות יורים וגיליוטינות לרוב.

יש בתוכנו ככל הנראה אנשים המשתוקקים לכך בכל מאודם ובכל עודם.
http://www.news1.co.il/Archive/003-D-41391-00.html?tag=05-02-53

======

צבר
חבר מתאריך 11.1.08
9312 הודעות
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    07:11   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. שמעו את אלהרר אומר ששנאתו לשרון גדולה משנאתו להיטלר  
בתגובה להודעה מספר 0

דודו אלהרר:
"בפעם הראשונה שנבראה עבורי במיוחד המילה שינאה יוקדת - זה לאריק שרון.
הוא גורם לי ל...."
המראיין:
"לא פרס, לא רבין, אף אחד ? "
דודו אלהרר:
"לא, לא, לא, אף אחד בעולם - אפילו לא היטלר"

הראיון:
http://www.mako.co.il/news-military/politics/Article-2e15ed5881d8421004.htm&sCh=31750a2610f26110&pId=55227376

יוליה
גולש אורח
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    11:26   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. שכחת שהשמאלנים הישוו את נתניהו להיטלר?!  
בתגובה להודעה מספר 9

כאשר הסופר איל מגד הזמין את נתניהו לאירוע לכבוד קבלת פרס ?
כאשר תיארו אותו בעיתונים מנופף את ידו כאילו הוא היטלר בהצדעה?
תפסיק עם הצביעות שלך-הגיע הזמן לשתוק ולהתבייש.

שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
54131 הודעות
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    11:45   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. אם הגיע הזמן - אז למה את לא שותקת ומתביישת.  
בתגובה להודעה מספר 11

יוליה
גולש אורח
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    11:54   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. מה את נדחפת לכאן?תכתבי ''כפול'' ותעופי  
בתגובה להודעה מספר 14

עלמה חסודה
גולש אורח
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    12:09   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. חחחח  
בתגובה להודעה מספר 16

שלום אני גלעד
חבר מתאריך 26.2.09
5988 הודעות
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    13:26   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. חחחחח  
בתגובה להודעה מספר 16

זהו, הכל מוכן ...

צבר
חבר מתאריך 11.1.08
9312 הודעות
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    13:34   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. לא חבל שתשחקי את ה-IQ הבודד שלך לכתיבת שטויות?  
בתגובה להודעה מספר 11

יוליה
גולש אורח
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    13:48   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. לפחות לי יש עם מה לשחק..לך אין אפילו אחד  
בתגובה להודעה מספר 30

צבר
חבר מתאריך 11.1.08
9312 הודעות
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    13:58   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. זהו, שחקת אותו לחלוטין ! (לא שזה הבדל גדול במקרה שלך)  
בתגובה להודעה מספר 31

יוליה
גולש אורח
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    14:06   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. אל תדאג לIQ שלי-תדאג שלך הם מתחת ל-100  
בתגובה להודעה מספר 33

כי מי שצבוע מספיק ל"התייסר" על שינאה לשרון-שלא ישכח שאצל השמאל לא היה מדובר באדם אחד-מדובר על אסופה עלובה של הרבה הרבה שהישוו את נתניהו להיטלר ואיש לא ציפצף ואיש לא צייץ.
אז רמת I/ בין השאר היא המודעות העצמית והיכולת להתעמת מול עובדות.
ובנתיים אתה בורח ממה שכתבתי וניתלה על IQ(שכנראה יש לך חסך רציני בקשר אליהם)

צבר
חבר מתאריך 11.1.08
9312 הודעות
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    14:41   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. כבר לא נותר לך IQ, כך שאין צורך לדאוג לו !  
בתגובה להודעה מספר 34

ואם את כבר מנסה (בקשיים גדולים יש לציין) - להתיחס ברצינות לנושא....
אזי חסרה לי תגובתך לנושא שאל הפרק, דהיינו: דבריו של אלהרר שהוא שונא את שרון יותר מאשר את היטלר.

יוליה
גולש אורח
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    11:22   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. כל הכבוד שחף-עבודה מעולה! כרגיל.  
בתגובה להודעה מספר 0

DOBBY
חבר מתאריך 31.12.02
4381 הודעות
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    11:36   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. דודו אלהרר תותח על  
בתגובה להודעה מספר 0

בהיעדרו של אדיר זיק - שה' רק יתן לו כח להמשיך.

מזל שאני בחו"ל בעת הפסטיבל לרבין ולא אצטרך לצרוך תקשורת מגוייסת מגעילה.

WB
חבר מתאריך 8.7.02
15210 הודעות
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    11:43   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. הדרך להחרים מפעלים של בעלי ערוץ 2 כמו קוקה קולה  
בתגובה להודעה מספר 0

בוחש בקדירה
חבר מתאריך 7.8.08
1687 הודעות
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    11:52   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. יהודי יקר ואמיץ אשריך  
בתגובה להודעה מספר 0

bosem
גולש אורח
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    12:09   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. ההתבטאות של בן עמי ''איכותי'' הן מהחמורות שהושמעו  
בתגובה להודעה מספר 0

ע"י איש הקורא לעצמו "עיתונאי" וחמור מזה התעלמותם של האג'נדאים (עיתונאים) להתבטאות הנ"ל, מאירה באור מסנוור את כל המהלכים המדיניים, פוליטיים וחברתיים של מיעוט "איכותי" זה, מאז קום מדינת ישראל ועד היום. תוך זילזול ברעיון הדמוקרטי שעליו הם מתהדרים כל בוקר וערב.
זה ידוע בכל העולם ש"השמאל" כביכול בישראל, אשר מאוייש ע"י מיעוט "איכותי" זה, מדושן העונג שרובו מורכב מאליטות שבעות שאינן מחטטות בפצעיהן, הוא נדיר בהרכבו יוצא הדופן בזירה הבינלאומית היכן שרובו של השמאל מאוייש במרכיבים אנושיים של המעמד החלש כלכלית ופוליטית.

ההתייחסות המזלזלת הנ"ל, יש בה כדי להוביל לאנרכיה הרת אסון במדינה,
והיא אשר מערערת את יסודות הדמוקרטיה, ואולי זו מטרתם הזדונית, לדחוף אנשים חלשים למעשי יאוש ותיסכול.

יוליה
גולש אורח
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    12:53   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. הם תמיד פולטים בלי משים הודעות כאלה שמאירות לנו  
בתגובה להודעה מספר 19

את "עולמם"

אבנר וולפסון
חבר מתאריך 11.12.08
35387 הודעות
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    13:23   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. כן. אבל ראה באיזה שקט חרישי זה עובר. איפה ...  
בתגובה להודעה מספר 21

איפה העתונות?

איפה כלבי השמירה של הדמוקרטיה?

איפה חסידי השיוויוניות ואי האפליה?

הַה?

יוליה
גולש אורח
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    13:50   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. ראי,ראי רחל ראי  
בתגובה להודעה מספר 27

אני "את" ולא "אתה"
ואתה-צודק

מלכישוע
חבר מתאריך 18.8.05
10178 הודעות
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    13:08   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. כאשר שומעים את הדיביל אלהרר מדבר - אז אין ספק  
בתגובה להודעה מספר 19

שכל מי שנמצא בצד השני והשפוי הוא יותר "איכותי"

בול טרייר
חבר מתאריך 13.5.07
1214 הודעות
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    13:21   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. משפט חמור מאוד שאמר בן עמי  
בתגובה להודעה מספר 19

אבל מי יקח את המשפט שאמר לתשומת לבו ויסתכל על המציאות בעיניים שונות ?

המשפט מזכיר משפט אחר שאמר בזמנו חיים יבין ליצחק רבין לאחר שניצח את שמיר

משהו בסגנון: אוקיי ניצחנו, מה עכשיו

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    18:41   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. צודק בהחלט !!  
בתגובה להודעה מספר 25

==================

אבנר וולפסון
חבר מתאריך 11.12.08
35387 הודעות
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    13:21   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. על צ'חצ'חים שמעת?  
בתגובה להודעה מספר 19

מה אתה רוצה? הוא לא הראשון!

הוא נתלה באילן גבוה ו"איכותי" כבוד ה"כבודו" אהרן ברק. "שופטני" עליון.

תשבץ
חבר מתאריך 12.10.04
46948 הודעות
יום שלישי ט' בחשון תש''ע    13:13   27.10.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. תודה רבה פילו!  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות