גירסת הדפסה          
קבוצות דיון יש לי מה לומר נושא #18948 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 18948   
ECONOBLOG
חבר מתאריך 29.10.15
845 הודעות, 12 מדרגים, מינוס 3 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ג בחשון תשע''ח    11:01   02.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

חשד : יגאל עמיר רצח את רבין בהשראת עוזי משולם/ פרשת ילדי תימן- הסכמי אוסלו כיסוי  

האם יגאל עמיר השתמש ״בהסכמי אוסלו״ כמסווה ותירוץ לרצח רבין על חלקו לכאורה ״בפרשת ילדי תימן״ ועקב מעצרו וכליאתו של הרב עוזי משולם בהוראתו של ראש הממשלה יצחק רבין ז״ל ?

כשנה וחצי אני חוקר את פרשת ילדי
תימן עד שלאחרונה צצו פרטים מוכמנים המחייבים בדיקה יסודית .

עדות אישית : לאחר שהמסמכים הסודיים שהחזיק הרב עוזי משולם ז״ל בנושא חטיפת ילדים וניסויים רפואיים ומידע חשוב נוסף הגיעו אלי לאחרונה , פניתי מייד בכתב אל השב״כ פעמיים דרך אתר השב״כ בתאריך 09.10.17 ולאחריו בבקשה לפגוש בדחיפות רכז שב״כ במגזר היהודי, בכדי להעביר מידע מוכמן לבדיקה של אפשרות לרצח ראש הממשלה יצחק רבין על רקע ״פרשת ילדי תימן״/ רקע אחר .

(התבצרות עוזי משולם ביהוד היתה באפריל 1994 ולאחריה הרב עוזי משולם נעצר ונכלא בהוראה אישית של יצחק רבין, הרצח היה בנובמבר 1995)

נעניתי בטלפון חסוי מהשב״כ שייצרו עימי קשר, אך דבר לא קרה .
מה גם שהשארתי את כל פרטי האישים המלאים האזרחיים והצבאיים, את דרגתי הצבאית והמספר האישי ואת היותי קצין מודיעין - אותו תרחיש קרה לפני 22 שנים בפרשת שלומי הלוי שדיווח לשב״כ בזמן על יגאל עמיר - למדנו שאסור לשתוק ולהתעלם - זה יכול לחזור הכל לטובת השב״כ .

מהחומרים שהצטברו בידי עולות העובדות הבאות לכאורה:

יצחק רבין לא נרצח על ידי ״חובש כיפה״ אלא על ידי יגאל עמיר שהיה דתי חרדי, תימני אדוק, מעריץ של הרב עוזי משולם בשעה שבמשפחתו המורחבת של יגאל עמיר היה מקרה של ״חטיפת ילדים״ ( ספרה של לריסה טרימבובלר- סף הפחד עמ 16 ) כתבת נתן אודנהייימר/ שיחה מקומית)

הרב עוזי משולם תקף מהכלא 07/95 את מדיניות רבין בהסכמי אוסלו בעיתון ״ משכן אוהלים״ - ״מה שלא עשו הערבים 40 שנה עשה רבין בשנתיים״ ( ארכיון נוח זבולוני/עוזי משולם)
ויתכן שזה היה ההכשר האידיאולוגי רבני

מטרות הרצח : בהשראת דברי הרב עוזי משולם שפורשו על ידי יגאל עמיר בהבנתו , הוא גרם לאסון נורא לתדמית העדה התימנית, במטרה לבדלה מעם ישראל ולמנוע את התבוללותה וחילונה -אמונת סבו של משולם . .

גם מנהיגי הציונות הדתית שהאשמה המיידית הוטלה עליהם נפלו במכוון קרבן לרצח רבין משום שנתפסו בידי עוזי משולם כשותפים ההיסטוריים של מפא״י ״לחטיפת הילדים״ וכן רבניהם , אותם הרב עוזי משולם נהג להתקיף בכינוי ״ערב רב ערב יחסם לרבני תימן״ .

בנוסף גם מחנה הימין הואשם ברצח רבין שאנשיו לא בצעו, בשעה שבצעו מחאה אידיאולוגית לגיטימית נגד ״הסכמי אוסלו״ -ודיווחו על אבישי רביב ויגאל עמיר בזמן , זה היה הכיסוי האידיאולוגי לרצח והסתרת המניע האמיתי .

מי שטוען שהרצח היה פוליטי חי משמועות ליבו, העובדות המוצגות כאן מוכיחות אחרת .

אין לי כוונה להרחיב לפני בדיקה מסודרת של מלוא הפרטים על ידי השב״כ אציין 2 רק 2 עובדות קריטיות .

א. מתברר כי היה קשר הדוק בין כל מפיצי תיאוריות הקונספירציה לבין אנשי חסידי עוזי משולם/ עוזי משולם שעמדו מאחורי הקונספירטורים בחשאי, והעבירו להם חומרים באופן רצוף כדי להסיט את האש לכיוון הפוליטי אידיאולוגי ( פ״ש) .

ב. מתברר כי אנשי עוזי משולם היו מהתורמים לספרו של ד״ר אורי מילשטיין ״מיתוס רבין״ (דף תודות ע״מ 3 ) שיצא 8 חודשים לפני הרצח באפריל 94
ספר ששימש כהשראה סמכותית פוליטית/אידיאולוגית ליגאל עמיר ונמצא בחדרו של עמיר בשעה שד״ר אורי מילשטיין מחברו לימד בבר אילן.

ראוי שתפתח במהירות חקירת שב״כ לברור העניין עד תומו .

אבי זלינגר - קצין מודיעין 052-8010967
[email protected]

מטרת הכותב חיסול וסגירת ״פרשת ילדי תימן״ בצורה מסודרת והוגנת לטובת הצדדים, כפי שהיתה באמת בגדלה האמיתי וההיסטורי , וחיסול והקונספירציות השקריות שנוצרו בצידה והקונספירציות שנוצרו לאחר רצח רבין - אין מקום לעלילות דם בעם היהודי שחייב להיות מאוחד .

מחלוקת כן - לא יותר

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  בהצלחה, היה נעים להכיר שדה יער 02.11.17 11:03 1
  אם יגאל עמיר היה רוצח את רבין על רקע פרשת ילדי תימן, למה הוא לא אמר את זה בפומבי? dilbert 02.11.17 11:06 2
  בספק רב ראנץ 02.11.17 13:51 3
  לא היתה כל תרומה! אורי מילשטיין 02.11.17 16:37 4
     לא ידעתי שאתה חבר בפורום אהרון5 03.11.17 11:34 6
         כוחי מוגבל אורי מילשטיין 03.11.17 14:05 7
             כמובן אהרון5 03.11.17 21:41 8
                 תודה אהרון ידדי! אורי מילשטיין 04.11.17 13:26 9
     תודה על התגובה, וכבוד גדול הוא לנו שאתה חבר כאן simonik 12.11.17 07:01 12
     קראתי את ספרייך המצויינים פשוט 13.11.17 17:39 13
  לא יודע מי החמור שכתב את ה''חשד'' הזה.... זעקת-אמת 02.11.17 23:20 5
  תיאוריית קונספירציה מארץ ההזיות. ש-עצמון 10.11.17 12:07 10
     בכל קונספירציה יש משהו! לעולם אסור לדחות על הסף! אורי מילשטיין 10.11.17 12:50 11

שדה יער לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.7.15
12045 הודעות, 162 מדרגים, 324 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ג בחשון תשע''ח    11:03   02.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. בהצלחה, היה נעים להכיר  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
dilbert לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.3.02
44503 הודעות, 291 מדרגים, 143 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ג בחשון תשע''ח    11:06   02.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אם יגאל עמיר היה רוצח את רבין על רקע פרשת ילדי תימן, למה הוא לא אמר את זה בפומבי?  
בתגובה להודעה מספר 0

האינטרס שלו במקרה הזה הוא דווקא לפרסם את זה כמה שיותר.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ראנץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.10.17
12013 הודעות, 80 מדרגים, 144 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ג בחשון תשע''ח    13:51   02.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. בספק רב  
בתגובה להודעה מספר 0

נעים מאוד להכיר.
הבה נניח שאכן יגאל עמיר רצח את רבין על רקע פרשת ילדי תימן.
מדוע לא להגיד זאת בפה מלא ולתפוס 2 ציפורים במכה אחת?
גם העלאת המודעות לפרשה( שזו למעשה המטרה שלשמה רצח את רבין לפי הערכתך)
וגם ניקוי המחנה הפוליטי/ לאומי שאליו השתייך עמיר.
כמו כן- הלחיצה על ההדק באה רק בסיום של תהליך ארוך, בו הוצג רבין כבוגד, מוסר , משתף פעולה עם הטרור ואפילו קצין אס.אס.
דמו הותר.
באופן אישי קשה לי עם תאור הרצח של רבין.
הרצח בוצע על ידי יגאל עמיר, אומנם בתמיכה של חלק קטן וקיצוני- אבל לא של כל הצד הימני במפה.
אין לי ספק שרוב מוחלט מתומכי ימין התנגדו והזדעזעו מהרצח

אורי מילשטיין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.3.03
1215 הודעות, 55 מדרגים, 106 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ג בחשון תשע''ח    16:37   02.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. לא היתה כל תרומה!  
בתגובה להודעה מספר 0

א. ספרי/מחקרי "תיק רבין - איך תפח המיתוס" יצא לאור בהוצאת ירון גולן חודשים אחדים לפני רצח רבין. איש לא תמך בכתיבת הספר, ובהוצאתו לאור. כל ההוצאות היו מכיסי הפרטי ומזמני שאיש לא שילם עליו. גם את הוצאותיו של ירון גולן אני מימנתי.
ב. אכן תמכתי ואני עדיין תומך בחקירתה של פרשת ילדי תימן. את עוזי משולם לא פגשתי מעולם אבל היו לי ידידים שנמנו על תומכיו, ואחדים ממקורביו אכן התקשרו אלי. בעיתון שהם היו קשורים אליו פרסמתי מאמר על מלחמת העצמאות שכמובן נגע גם ברבין.
ג. בחגיגות ל"ג בעומר ליד קבר בר יוחאי במירון מכרתי לעוברים ושבים סמוך לאוהל של אנשי עוזי משולם את ספרי על רבין וספרים אחרים. מחוץ להשאלת שולחן לשים עליו ספרים לא קיבלתי מאנשי עוזי משולם דבר.
ד. יגאל עמיר אכן היה סטודנט שלי לא בשנת הרצח אלא שנה קודם לכן. לאחר הרצח נזרקתי ממכללת אריאל שהיתה אז שלוחה של בר אילן.
ה. יגאל עמיר הזמין אותי לשאת הרצאה באחת הפעילויות שלו ושילם לי על כך.
ו. כמו שכתבה דודתי רחל המשוררת: בפרשה זאת "את כולי סיפרתי עד תום" ובשל "פשעי" אני מוחרם מאז על ידי כל זרועות הממסד. אין לי טענות על כך ואני אילו מרוצה שכן אינני חייב לאיש דבר.

אהרון5 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.15
64032 הודעות, 256 מדרגים, 445 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בחשון תשע''ח    11:34   03.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. לא ידעתי שאתה חבר בפורום  
בתגובה להודעה מספר 4

איש אשכולות, איש דגול, אנציקלופדיה מהלכת. אחד האנשים הכי חכמים במדינה ובעולם, מאוד מעריך אותך.

אנצל את ההזדמנות כדי לשוב ולפנות אליך. ראשית אציג את הבושה: התרבות הכי ברברית! מנצחת בקלות כבר עשורים רבים בעולם כולו!! את התרבות החכמה מכולם ממנה יצאו הגאונים הגדולים ביותר!!! בתחום שלה, תחום החכמה, המדע, ההסברה, הבנת העובדות ההיסטוריות ומצב האנושות!!!!

אבסורד על אבסורד על אבסורד. היום הם מוחים נגד בלפור. רוצים להשמיץ אותו, להוציא לו שם רע כגזען ציוני, וכך למחוק את תרומתו להיסטוריה כלא הייתה. אין גבול לחוצפה. זאת כאמור עשרות שנים בכלל לפני שמישהו מעדר המהגרים הערבים חלם לגנוב מאיתנו את הזהות כפלשתינאים...

זה רק מראה כמה ביטחון עצמי וחוצפה יש להם. היום העולם בכיס שלהם כך שהם לא מתביישים להפגין נגד ההיסטוריה. עוד מעט יפגינו נגד המדע..

אם אני במקומכם הייתי מתבייש. אתם, האנשים החכמים בעולם בתקופתנו בתחומכם, מזרחנים, היסטוריונים, מומחים: אתה, מרדכי קידר, גיא בכור, יוחאי סלע, המדע כולו, האמת ההיסטורית, מנוצחים בקלות על ידי חבורת ברברים. אני הייתי מתבייש.

לא יקום ולא יהיה! חייבים לקום ולעשות מעשה! אני שוב קורא לך ולכל המומחים להתאחד, להקים קבוצה, אפשר להצטרף לקבוצה קיימת: חוג הפרופסורים לחוסן מדיני. לארגן סימפוזיונים, תוכניות רדיו, טלויזיה, בערווץ 10, 11, 12, 13, בארץ ובחול, cnn, nbc, פייסבוק, מה לא, ולקרקס את עדר הגלמים כפי שעשה קידר בראיון המיתולוגי שלו באל ג'זירה על ירושלים בקוראן.

אני מציע לך להבין את שני חוקי הטבע שגיליתי: 1. חוק הג'ונגל, החזק מנצח. 2. חוק העדר: כח הנורמות, המוסכמות, הערכים, הקונספציות, התפיסות הקולקטיביות, המסורת, הדת, וכו של תרבות.

במקרה של ערב תרבות פרימיטיבית, ברברית, פרזיטית, שטופת שנאה, דם, טבח וזוועות, הלוקה בסינדרום של מבחר סטיות מין קשות. בהן מילת נשים, דיכוי נשים, ריבוי נשים, הכאת נשים, הסתרת נשים, פדופיליה ממוסדת, רצח על כבוד המשפחה, נישואי קרובים, נישואי תענוג, חטיפת שפחות, סקילת נואפות, שי צנוע של עשרות בתולות חסודות לשהידים מצטיינים.

במקרה של תרבות המערב עדר נאורים הלוקה בתפיסות של ערכים יפי נפש המנותקים מן המציאות ומובילים את האנושות אל השמדתה על ידי תרבות ערב.

אתה חייב לשמוע את הרצאתי אלאור הגיבור. יחד נמצא דרך להעיר את האנושות מתרדמתה עוד בתקופתנו. השיטה בה אתם ספונים בספריכם, מאמריכם, הרצאותיכם, בעוד העולם כולו נופל כפרי בשל לאסלאם, אינה חכמה במיוחד... בסופו של דבר חכמה צריכה להביא תוצאות. תודה.

https://rotter.net/forum/ihaveasay/18890.shtml

חבר מתאריך 16.3.03
יום ששי י''ד בחשון תשע''ח    14:05   03.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. כוחי מוגבל  
בתגובה להודעה מספר 6

אהרון שלום!
תודה על המחמאות. אני פועל כמידת יכולתי בכל תחום שיכול לנטרל איומים אבל כוחי מוגבל מאוד אחרי עשרות שנים של מאבק כמעט לבדי.

אהרון5 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.15
64032 הודעות, 256 מדרגים, 445 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בחשון תשע''ח    21:41   03.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. כמובן  
בתגובה להודעה מספר 7

אני רק רוצה להודות לך בשמי ובשם כל מי שמעריך את פעלך וגם כל אלו שלא יודעים, על תרומתך האדירה. אני חושב שהידע העצום שצברת עושה אותך בר סמכא מספר אחד בכל הנוגע להיסטוריה העכשווית. תודה.

חבר מתאריך 16.3.03
יום שבת ט''ו בחשון תשע''ח    13:26   04.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. תודה אהרון ידדי!  
בתגובה להודעה מספר 8

simonik
גולש אורח
יום ראשון כ''ג בחשון תשע''ח    07:01   12.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. תודה על התגובה, וכבוד גדול הוא לנו שאתה חבר כאן  
בתגובה להודעה מספר 4

התיאוריה לא מופרכת בכלל, אבל אם היא נשענת על בסיס מה שנכתב על אורי ובא הה' שיחיה לאורך ימים ברגליו, זה לא כל כל משכנע.
וד.א. איך רחל המשוררת דודה שלך?

פשוט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.9.17
17331 הודעות, 105 מדרגים, 145 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד בחשון תשע''ח    17:39   13.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. קראתי את ספרייך המצויינים  
בתגובה להודעה מספר 4

היה משעשע לשמוע את יובל רבין מכריז שאביו מעולם לא ברח מאחריות לאור הבריחות הסדרתיות של רבין משדה הקרב ב1948 וגם כרמטכ"ל ב1967 !! כפי שניתן לקרוא מהעדויות בספרך.
אגב לא מזמן ראיתי סרט ארכיוני בו מסופר שבן גוריון האשים את רבין בביקורו בשדה בוקר ערב מלחמת ששת הימים בהמטת חורבן על ישראל בחוסר תפקודו והבנתו.
רבין קודם בפרוטקציה ללא קשר למקצועיות שלו ונס שלא הוא ניהל את מלחמת ששת הימים אחרת כבר כנראה לא היינו כאן.

יישר כוחך !

זעקת-אמת לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.12.06
4117 הודעות, 186 מדרגים, 370 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ג בחשון תשע''ח    23:20   02.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. לא יודע מי החמור שכתב את ה''חשד'' הזה....  
בתגובה להודעה מספר 0

אבל בטוח שהוא לוקה בנפשו

מטומטמים נמאסתם

ש-עצמון
חבר מתאריך 10.4.16
69228 הודעות
יום ששי כ''א בחשון תשע''ח    12:07   10.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. תיאוריית קונספירציה מארץ ההזיות.  
בתגובה להודעה מספר 0

חבר מתאריך 16.3.03
יום ששי כ''א בחשון תשע''ח    12:50   10.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. בכל קונספירציה יש משהו! לעולם אסור לדחות על הסף!  
בתגובה להודעה מספר 10

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות