גירסת הדפסה          
קבוצות דיון יש לי מה לומר נושא #19120 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 19120
שמחה
חבר מתאריך 7.12.16
51 הודעות
יום רביעי כ''ט בשבט תשע''ח    13:12   14.02.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

הרהורים מהשבוע.  

<p style="color:red;font-size:x-small;">הועבר בתאריך 14.02.18 בשעה 13:13 מפורום חדשות על-ידי Arrow, (מפקח)</p>
א. אני לא מעריץ גדול של ביבי, שמיישים מדיניות שמאל שנים וחונק את הבנייה ביו"ש. אבל לקראת פרסום ההמלצות השבוע,(יכול להיות שאני יאכל את הכובע) אני מאמין ששוב לא יהיה בהם כלום. למה? ביבי נמצא כבר עשרים שנה תחת זכוכית מגדלת, תחת מיקרוסקופ שבודק כל צעד ושעל שלו ושל משפחתו. עשרים שנה,שהוא נחקר באופן תמידי ועוד לא הגיע פעם אחת לכתב אישום. אין לענ"ד בן אדם במדינה עם כ"כ הרבה תעודות יושר. אז אפשר להגיד עליו הרבה דברים,אבל מושחת כנראה שהוא לא.

ב. ראיתי את התמונות המחרידות מהלינ'ץ השבוע בג'נין,את הפנים הקרועות של החיילת (שהקב"ה ישלח לה רפואה שלמה) .חזרתי לתמונות מהלינ'ץ ברמאללה ב2002 וחשבתי לעצמי,איך יש עדיין שמאלנים במדינה?! עם מי אתם רוצים לעשות שלום? את הידים המגאולות בדם אחינו אתם רוצים ללחוץ? תפסיקו לדבר על טרור היחדים ,המציאות ממשיכה להתנפץ לכם בפרצוף.

ג. אבי גבאי מעל במה של עיתון דתי,התעסק בספורט הלאומי וחבט בציונות הדתית בכלל ובמכינת עלי,וברב שמואל אליהו בפרט. אז כן גבאי תודה שהזכרת לנו,שיש לנו ענקי רוח כמו הרב אליהו והרב לוינשטיין שיודעים להגיד את האמת בלי למצמץ. נכון יש גם אצלנו להטבי"ם ,ולהט"ב שעומד בניסיון הוא גיבור עצום אבל זה לא אומר שניתן יד לפירוק המשפחה. וכן כשהרטמכ"ל מכניס אג'נדות פמיניסטיות קיצוניות לצה"ל לגיטמי לקרוא לפטר אותו.(חוץ מזה שהוא גם דיבר על הירידיה במוטיבציה וחוסר ההרתעה).אז תודה לרב אליהו ולרב לוינשטיין אשריינו שזכינו.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות