גירסת הדפסה          
קבוצות דיון משפטים נושא #15674 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 15674   
מישהו אחד
חבר מתאריך 25.7.14
8207 הודעות
יום שבת כ''ב בשבט תשע''ז    21:48   18.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

שאלה לחברי הפורום  

הועבר בתאריך 18.02.17 בשעה 22:03 מפורום הקפה על-ידי Maya, (גלובל)

אני צריך מישהו שמבין בדיני תעבורה, קיבלתי דו"ח ע"ס 1000₪ לטענת השוטר על שימוש בטלפון שלא באמצעות דיבורית . ביקשתי לערער על הקנס אך יש לי התלבטות קטנה וזה כי בדו"ח צויין שיש תמונה אך לא ברור לי האם התמונה היא של ביצוע העבירה או של הרכב . מצאתי כמה סתירות לגבי מיקום הניידת כפי שציין השוטר בדו"ח אך אני ספקן האם סתירות אלו ביכולתם לבטל את הדו"ח לכן אם יש מישהו בפורום שמכיר קצת את דיני התעבורה או היה כבר במשפט על דו"ח שקיבל ויודע מה קביל או מה לא קביל שיתן קצת מן הנסיון שלו

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  קודם תבקש לקבל את התמונה. ייתכן שהתמונה גם תזכה אותך. לך תדע מה צולם. The cake 18.02.17 23:04 1
     איך אני משיג תמונה? מישהו אחד 19.02.17 06:39 2
         תנסה כאן, זה שמצאתי באינטרנט: The cake 19.02.17 10:45 3
             תודה אחי מישהו אחד 19.02.17 13:17 4
  רכק הערה קטנה בהמשך לדברי קודמי. ET 23.02.17 17:55 5
     תודה (: בגלל זה אמרתי שאני לא מבין. נקודות חשובות. The cake 25.02.17 13:33 6

The cake
חבר מתאריך 4.1.15
12949 הודעות
יום שבת כ''ב בשבט תשע''ז    23:04   18.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. קודם תבקש לקבל את התמונה. ייתכן שהתמונה גם תזכה אותך. לך תדע מה צולם.  
בתגובה להודעה מספר 0

דרך אגב אני לא מבין בחוקי תעבורה, רק איש פשוט שקיבל פעם דוח (על משהו אחר, וצולמתי).
אבל בנתיים עד שיגיעו חכמים ממני, תנסה להשיג את התמונה המדוברת כדי להבין איפה אתה עומד.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מישהו אחד
חבר מתאריך 25.7.14
8207 הודעות
יום ראשון כ''ג בשבט תשע''ז    06:39   19.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. איך אני משיג תמונה?  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
The cake
חבר מתאריך 4.1.15
12949 הודעות
יום ראשון כ''ג בשבט תשע''ז    10:45   19.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. תנסה כאן, זה שמצאתי באינטרנט:  
בתגובה להודעה מספר 2

http://www.police.gov.il/app/NTDriversOffers/020501bd.asp

http://www.hanaya.co.il/traffic1/ערעור%20דוחות%20תנועה-%20המרת%20קנס/index-r.htm

מישהו אחד
חבר מתאריך 25.7.14
8207 הודעות
יום ראשון כ''ג בשבט תשע''ז    13:17   19.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. תודה אחי  
בתגובה להודעה מספר 3

ET
חבר מתאריך 17.6.02
40587 הודעות
יום חמישי כ''ז בשבט תשע''ז    17:55   23.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. רכק הערה קטנה בהמשך לדברי קודמי.  
בתגובה להודעה מספר 0

שים לב שבקשה כזאת (כמו גם פניה ישירה לביטול הדו"ח) לא מעכבת בדרך כלל את המועדים להגשת בקשה להישפט. תיזהר לא לחרוג ממועדים אלו.

לגופו של עניין, משאלתך נראה שאכן שוחחת בסלולרי ללא דיבורית (אחרת זה לא היה משנה אם יש תמונה או לא :-)). עליך להבין שכאשר מדובר במילתו של השוטר מול מילתו של הנהג/אזרח, ביהמ"ש קטגורית יעדיף את מילת השוטר. כלומר גם אם אין תמונה, אלא אם כן יש לך דרך להוכיח שלא שוחחת במכשיר, אתה בבעיה לכאורה.

לגבי אי-דיוקים לגבי מיקום הניידת, אם השוטר ישב בתוכה כשראה אותך מבצע את העבירה, ובמקום שהוא ציין שהניידת עמדה הוא לא יכול היה לראות אותך, ודאי שזה יכול לסייע לך. לעומת זאת אם הוא עמד מחוץ לניידת ו/או אי-הדיוק לא משנה משמעותית את אפשרותו לראותך מדבר ללא דיבורית, הסיכוי שזה ישפיע קלוש לעניות דעתי (אבל זה לא תחום עיסוקי).

The cake
חבר מתאריך 4.1.15
12949 הודעות
יום שבת כ''ט בשבט תשע''ז    13:33   25.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. תודה (: בגלל זה אמרתי שאני לא מבין. נקודות חשובות.  
בתגובה להודעה מספר 5

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות