אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #10325 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 10325
יצקחיטו
גולש אורח
יום ששי י''ז בסיון תשס''ח    13:03   20.06.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

הון ,שלטון,תקשורת..גודי ניר מוזס את המלקק חיים רמון  

אתם מבינים את זה. לא רק שלגודי הצרלילה יש עתון ידיעות אחרונות. לא רק שמפעם לפעם היא מתפרצת אלינו במכוערותה כי רבה,,בערוץ המסחרי..יש לה פינה בימי שישי ברדיו הממלכתי. ברשת ב. בשעתו כשמנהל הרדיו דאז אמנון נדב רצה למצוא חן בעיני הכל יכול נוני מוזס,הוא נתן לאחותו גודי טור שבועי בימי שישי ברדיו. הצרלילה הזאת השתלחה היום במערכת המשפט ובממני מזוז..תוך שהיא מצדיקה את המלצתו של הפושע המורשע חיים רמון להקים ועדת חקירה..בושה וכלימה. לדידי כל עלמא..היא טיפשה. אישית אני מכיר אותה ויודע גם יודע שהיא טיפשה. ובכל זאת היא קיבלה פינה ברדיו, ושם היא מגינה על איש שהורשע לאחר שהודה...ובהקשר דומה..אני קורא באינטרנט כי אריה שקד מונה למנהל הרדיו בפועל, בעוד שגיל ליטמן מונה למנהל רשת בית. מי שיוצא נגד המינויים בטענה כי הממונים החדשים קרובים לליבו של המנכל שקלר. יוני בן מנחם מוריד דמעות תנין, האיש שכח שמונה למנהל רדיו רק לאחר שליקק ללשכת שרון , כמו גם למנכל שהודח יוסף בראל. המנכל היחיד בשירות הציבורי שהודח בעת מילוי תפקידו. הלכו מושחתים אצל מושחתים.למנהל החדש אריה שקד שגם אותו אני מכיר...הוא לקקן כמו כל הסובב אותו. לא היה עתונאי גדול ,וגם לא בינוני. איכה נפלנו. מזל רק שלגבי הערוץ הראשון..היתה החלטה מדהימה של שיבוץ ינון מגל ומירב מילר. יופי של החלטה מקצועית ונכונה

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות