אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #10542 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 10542   
עזרא הסופר
גולש אורח
אור ליום חמישי ל' בסיון תשס''ח    20:48   02.07.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

נהג הטרקטור בראיון מיוחד מהשמיים.  

-הלו, אפשר לדבר עם מר חוסאם תייסיר דוויאת?

-מדבר. מי זה? ת'יכול לדבר יותר חזק?

-מדבר עתונאי מלמטה, כאן מפלשתינה. נסה לקרב ת'סלולרי לפה, אז ישמעו יותר טוב. ספר, איך למעלה?

-בינתיים שום דבר מיוחד. מחכה בתור למיון - גן עדן או גהינום - אין לי ספק שאני הולך לגן עדן. הרגתי יהודים, שמעתי לקריאות מנהיגינו הדגולים. אני כבר מת לראות את גן-עדן.

-תגיד, מה פתאום עלית ככה על יהודים שאתה לא מכיר?

-היהודים לקחו לנו את האדמה. הם כובשים. הם קיבלו מה שצריך.

-מה פתאום היהודים כובשים? איפה שמעת את זה?

-ערפאת אמר ככה, אחמד יאסין אמר, החברים משלום עכשיו אומרים, גם אריק שרון אמר שזה כיבוש. וגם הנשיא היהודי - מה קורים אותו? אה, פרס - אמר שזה שטחים שאתים צריכים להיפטר מהם. אז מי אני שאגיד "לא"?

-אבל אולי תקבל עכשיו גהינום כי הרגת סתם אנשים שאתה לא מכיר?

-לא, לא, אני מקבל גן-עדן, זה הובטח לי. יהיו גם בתולות, 7 או 70, לא זוכר, אבל אני יעשה חיים. אח, אח, אח...

-אבל מה יהיה עם המשפחה שלך? היהודים יתנקמו בהם!

-איזה יתנקמו? שומרים עליהם כבר עכשיו מפני מתפרעים של גוש-אמונים. אני רואה מכאן מלמעלה את סוכת האבלים לכבודי. הג'מעה אוכלים ממתקים. יש תמונות יפות שלי תלויות שם, אני נראה ממש מצוין. איך זה שעד עכשיו לא שמו עלי והייתי סתם מלגזן מסכן? תמהר, קראו לי עכשיו לדוכן המיון.

-רציתי רק לשאול מה יהיה עם הפרנסה של המשפחה שלך? האשה והילדים. לא יהיה להם כסף לחיות.

-אדוני, אל תדאג, יש בטוח לאומי, והם ישלמו למשפחה שלי. מה זה? שכחת שיש זכויות סוציאליות? אנחנו אזרחים עם זכויות בפלשתינה. תמהר, המלאכים כבר מתעצבנים עלי שאני מתעכב. אחד מהם בכלל עם כנפיים שחורות...מה קורה פה?

-יהיה בסדר, אל תדאג. אתה רק צריך לצטט מהקוראן ותקבל ישר כרטיס לגן-עדן. אבל עדיין בענין הכסף, אתה חושב שביטוח לאומי יספיק למשפחה שלך?

-אה, תיראה, יש סידור שהמשפחה שלי תקבל הרבה כסף. סעודיה ועוד עשירים ערבים ישלחו קיצבה חדשית, כי המשפחה שלי נהייתה משפחת שהיד. יהיה לה כבוד, יהיה לה כסף, יהיו שידוכים טובים. יהיו גם ראיונות באל ג'זירה. הילדים שלי יהיו סלבריטי. אוף, עכשיו פתאום כואב, מישהו תופס לי בצוואר וגורר אותי לאיזה מאורה. אני מרגיש שנהיה חם מאד, אין לי אויר, תשתדל לגמור כבר.

-אני כבר גומר. גם אצלנו חם עכשיו. הלחות גבוהה.

-נידמה לי ששורף לי ברגליים. ומה זה הנחש שנכרך לי על הצואר? גן עדן הולך עם נחשים, עם תפוחים...איפה חווה? איי, אין אויר!...

ובסלולרי: "הקשר עם מנוי מס' 707070 נותק באופן פתאומי. אנא התקשר מאוחר יותר"...

-

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  לא עדיף שהיית מביא צילומים נועזים מהמפגש עם ה-72 ? qm 04.07.08 09:57 1

qm
חבר מתאריך 9.8.02
45019 הודעות
יום ששי א' בתמוז תשס''ח    09:57   04.07.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. לא עדיף שהיית מביא צילומים נועזים מהמפגש עם ה-72 ?  
בתגובה להודעה מספר 0

מעניין אם גם שם הוא יקפיד שהן תהיינה יהודיות...

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות