אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #15036 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 15036
אלחנן בן יוסף
חבר מתאריך 2.9.03
19828 הודעות
יום ששי כ''ג בכסלו תשע''ג    09:58   07.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

''האיחוד בציונות הדתית - הישג היסטורי''  

הועבר בתאריך 07.12.12 בשעה 10:00 מפורום חדשות על-ידי גלובל, (גלובל)

מתוך ערוץ 7

חברת מועצת יש"ע, שרה אליאש, גאה ברשימה המשותפת של הציונות הדתית. לדבריה, האחדות באה לידי ביטוי גם בשטח.

שרה אליאש חברה במועצת יש"ע המתחדשת, גאה ברשימה המאוחדת של הציונות הדתית, בראיון לערוץ 7 היא מסבירה שמדובר בהישג היסטורי, "אני הייתי במועצה הציבורית שנכשלה בבחירות האחרונות, קיבלתי את זה מאוד קשה, הרגשתי שהפילוג מחליש אותנו. כל איחוד כזה נותן הרגשה של אופטימיות".

היא מברכת את כל אלה שנתנו את ידם לכך שהאיחוד יצא לפועל, "אתה מסתכל על רשימות אחרות, ורואה איך כאלה שלא נכנסו מתחילים לחרחר ריב ולהוציא לכלוכים. פה ראינו את המפלגה היחידה שלמרות שאין רב שמכריע לכולם, אנשים התגברו על יצרם, לא היו לכלוכים, זה דבר נדיר, זה מרגש אותי".

אליאש מציינת כי האחדות מחלחלת גם לשטח, "אני יודעת על הרבה צעירים שזה קונה אותם, הם אמנם התפקדו לליכוד אבל הם יצביעו לבית היהודי, בזכות המופע של האחדות. אפילו המתחים שהיו בין הפלגים, היותר ממלכתיים ואחרים שנחשבו לפחות מתונים כמעט נעלמו, יש היום התקרבות, הטונים הם אחרים".

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות