אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #15116 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 15116
bugy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.12.08
7019 הודעות, 50 מדרגים, 92 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ה בכסלו תשע''ג    14:53   09.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

העבודה השיקה הקמפיין: ''ביבי טוב לעשירים''.  

"לאחר שבוע פוליטי סוער, השיקה הבוקר (ראשון) מפלגת העבודה את קמפיין הבחירות שלה לכנסת הבאה, במסיבת עיתונאים מיוחדת שהתקיימה במטה המפלגה שבתל אביב. את הקמפיין הציגו בעלי התפקידים במטה הבחירות, בהם ח"כ יצחק בוז'י הרצוג, ראש מטה הבחירות, ח"כ איתן כבל, ראש צוות התגובות, ואיציק שמולי, ראש מטה חיילים משוחררים, מילואימניקים וסטודנטים.

במוקד הקמפיין של העבודה עומדת הסיסמא "ביבי טוב לעשירים, שלי טובה בשבילך", והוא יכוון למתקפה כלפי מפלגת הליכוד-ביתנו ומדיניות הממשלה – ולא כלפי מפלגות אחרות בגוש השמאל-מרכז. "לא נעסוק בשום פנים ואופן במפלגות, סיעות או תנועות שנמצאות לצידנו בגוש. הם לא המאבק שלנו, הם לא הקרב שלנו, הקרב המרכזי שלנו הוא להחליף את נתניהו", אמר ח"כ כבל, "אני מקווה שלא נזכה להתגוששויות מיותרות בתוך הגוש". כבל הוסיף גם כי המפלגה לא תעסוק בעזיבתו של מי שדורג במקום השלישי ברשימה, עמיר פרץ: "הסיפור שנוגע לעמיר פרץ הסתיים. אין לי ולחבריי שום כוונה לעסוק בעניין הזה".

http://news.walla.co.il/elections/?w=/2780/2594733

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות