אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #16056 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 16056
מהגר
גולש אורח
יום ששי א' בטבת תש''ע    18:02   18.12.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

הרב מלמד אינו חוזר בו מדבריו  

בצד איסור פינוי יהודים גירוש יהודים והשמדת בתיהם ולקיחת אדמותיהם בידי המדינה.
כך אני קורא עכשיו באתר החדשות של ואללה.
הפקודה לפנות לגרש להשמיד להרוס לנתץ בית של יהודי היא פקודה בלתי חוקית בעליל ואינה קשורה כלל לצבא או לגוף כזה או אחר.
ההתנגדות והסרוב לקבל או להסכים לצו שכזה גם אם הוא לכאורה חוקי הוא צו עליון מעל לדמוקרטיה או לכל שלטון היות והוא דן במשהו שהוא ציווי אלוקי לרשת את הארץ בהתאם להבטחה שניתנה לאברהם ויעקב.
אבל הניסיון של רבני ישיבות ההסדר לחסות בצילה של מדינת ישראל כלומר להיות תחת הריבונות שלה לקבל ממנה כספים ולהיות חלק מהדמוקרטיה שלה מצד אחד מחייב אותם לציית לחוקיה של המדינה.
אם הרב מלמד אינו חוזר בו מדבריו חובתו לומר זאת בפרהסיה ויחד עם זאת לומר למדינת ישראל אכן אין ברצוני להיות חלק מהריבונות שלך ולכן אני בצעד ראשון מוותר על התענוג המפוקפק לשלוח את תלמידי לשרת בצבא שמקבל פקודות לגרש להשמיד ישובים ויהודים.
אי אפשר רבותי לאכול את העוגה ולהשאירה שלמה.
כך גם כל רבני ישיבות ההסדר צריכים לפעול ולומר למדינת ישראל כל עוד ומדינת ישראל מגרשת ומשמידה יהודים ומבצעת בהם פוגרומים אנחנו מבטלים את ההסדר ומהיום תלמידנו לא ילכו לשרת בצבא.
אבל היהודים מה חשוב להם? הכסף,הכסף שהציבור הישראלי משלם מיסים למדינת ישראל וההקצבות לישיבות שלהם שמחזיקות אותן בחיים שהרי תפקידו של אברך ישיבתי מהו?
לשבת ולהתפלל וללמוד תורה כל היום וזה לא בדיוק יצרני ולכן אני משוכנע שבסופו של דבר ימצאו הרבנים ושתדלניהם וכמובן סר הבטחון את הנוסחא הגואלת (הנואלת) איך ללכת עם ולהרגיש בלי וכולם ירדו מהעץ.
עד לפיצוץ הבא שאכן ברור שהנוסחא אינה הפתרון לבעייה אלא רק סולם שיאפשר לברק (ברח) ולרב מלמד ולשאר רבני הישיבות להסתיר את קלונם ובושתם על מכירת האידאולוגיה בשביל כסף.
שם המשחק רבותי הוא כסף כסף כסף.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות