אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #16593 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 16593
אוהבחדשות
חבר מתאריך 2.4.12
28318 הודעות
אור ליום רביעי ה' בשבט תשע''ג    22:39   15.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

ישראל בונדק: ש''ס הפילה את ערוצי הקודש.  

הועבר בתאריך 15.01.13 בשעה 22:42 מפורום חדשות על-ידי Maya, (גלובל)

איש הפנתרים השחורים וממנהלי תחנת הרדיו הפיראטית קול המזרח, מקווה שש"ס תימחק, "ערוצי הקודש העלו את ש"ס והיא הפילה אותם".

ישראל בונדק, אמרגן ומפיק בתעשיית המוסיקה המזרחית, וחבר בפנתרים השחורים של שנות השבעים, ישב כמעט שנתיים בכלא בשל הפעלת תחנת הרדיו הפיראטית קול המזרח.

לקראת הבחירות הוא תוקף את המפלגה שלדבריו פגעה הכי הרבה בעדות המזרח, "עברנו 11 שרי תקשורת כולל טומי לפיד, אבל אף אחד לא עשה את מה שעשה שר התקשורת בכנסת הקודמת אריאל אטיאס מש"ס. ערוצי הקודש העלו את ש"ס, וש"ס היא זו שסגרה אותם. עבדנו למענם יומם ולילה, הם קיבלו את תחנת הרדיו קול ברמה בתנאי שיסגרו אותנו".

בונדק סובל עד היום מנזקים כלכליים קשים בעקבות סגירת התחנה, "ישבתי בכלא חודשים ארוכים ומשרד התקשורת מנהל נגדי תביעה גדולה של מאות אלפי שקלים. אני מקווה שבורא עולם יעניש את ש"ס שירדו במנדטים עד שייעלמו".

לדבריו ש"ס קיבלה הזדמנויות רבות, אבל במקום לקדם את יהדות המזרח, היא פגעה בהם פעם אחר פעם, "הם מנפנפים בדגל החברתי, אבל הם קיבלו תיקים חברתיים, כמו שיכון, עבודה, רווחה ופנים. תראה לי הצעת חוק חברתית אחת שהם חוקקו חוץ מלדאוג לחברים שלהם. מה שקורה היום לעדות המזרח זה הרבה בגללם, אני מקווה שהם ייעלמו".

מש"ס לא נמסרה תגובה לטענותיו של בונדק.

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/250070

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות