אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #16668 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 16668   
RingO
חבר מתאריך 30.12.08
6288 הודעות
אור ליום חמישי ו' בשבט תשע''ג    19:49   16.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

לחוטובלי לא מפריע הקמפיין נגד הרב ליאור ומוטי יוגב  

חוטובלי התארחה בכיפה: הבית היהודי הובילו נגדנו קמפיין שלילי.

ח"כ ציפי חוטובלי התארחה בפורום אקטואליה בכיפה והשיבה לשאלות הגולשים. "לו היו מציעים לי לעמוד בראש הבית היהודי - הייתי מסרבת", אמרה, "רק מפלגת שלטון יכולה לקדם אותנו"
מערכת כיפה
ה שבט תשע"ג, 16/01/2013 13:24

ח“כ ציפי חוטובלי, המתמודד לכנסת הבאה מטעם מפלגת הליכוד-ביתנו, התארחה היום (ד‘) בפורום אקטואליה בכיפה והשיבה לשאלות הגולשים. חוטובלי האשימה את ”הבית היהודי“ בכך שהמפלגה מנהלת נגד הליכוד קמפיין שלילי וטענה ”לו היו מציעים לי לעמוד בראש הבית היהודי - הייתי מסרבת“.

חוטובלי הסבירה כי ”הדרך הטובה ביותר לייצג את הערכים בהם אני מאמינה ואת הציונות הדתית, יכולה להתבצע באופן הטוב ביותר אך ורק מתוך מפלגת שלטון“. לדבריה, ”מפלגת הליכוד מכילה קשת רחבה ומגוונת של אישים שהוכיחו עצמם בעשייה למען הכלל. יש שיצביעו לליכוד משום שפייגלין ברשימה ויש שיצביעו בגלל הערכה לסילבן שלום“.

”רק השבוע ראש מפלגת הבית היהודי טען ברשתות החברתיות שאני עומדת מאחורי הקמפיין הנגטיבי נגדו“, האשימה חוטובלי את בנט, שטענה כי ”הבית היהודי מנהל קמפיין נגטיבי נגד הליכוד מזה זמן רב גם כאן - באתר כיפה - בין בעצמן ובין על ידי גורם שלישי. זעקת הקוזאק הנגזל לא מקובלת עלי. אני מאוכזבת מההתנהלות של הבית היהודי נגד הליכוד“.

לדבריה, ”יכולת הפנייה לשותפים הטבעיים נעוצה בראש ובראשונה במספר המנדטים של הליכוד. ליכוד חזק יותר יבנה קואליציה יציבה עם השותפות הטבעיות. אם הליכוד לא יהיה חזק מספיק, הוא יהיה נתון ללחצים מצד המפלגות המכנות עצמן מרכז“. חוטובלי הסבירה כי ”התפיסה כי הליכוד ינצח בבחירות וביבי בין כה וכה יהיה ראש ממשלה הבאה, גורמת לרבים בימין להצביע ’בשני פתקים‘. תפיסה זו שגוייה“.

חוטובלי הודתה באירוח כי קיימים חילוקי דעות בינה לבין נתניהו סביב סוגיית ההתיישבות, אך לטענתה הדברים אינם רלוונטיים. ”בבחירות הקרובות אף מפלגה משמעותית לא מדברת על פינוי ישובים ועל הקמת מדינה פלסטינית, חוץ ממפלגת התנועה שצונחת בסקרים. אפילו מר"צ מסכימים שהסכמי אוסלו היו כישלון“, היא הסבירה, ”בשורה התחתונה אין סיכוי לעקירת יישובים בקדנציה הקרובה של נתניהו. אפילו יו"ר מועצת יש"ע לשעבר אומר שעל אף ההקפאה, בתקופתו של נתניהו ההתיישבות זכתה לתנופה אדירה“.

http://www.kipa.co.il/now//50602.html

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אתה יודע איפה אתה נמצא? שלומצי 16.01.13 19:50 1
  תמשיכי להוריד מנדטים לליכוד, נראה מה תעשי בעמונה בעוד חודשיים אורוול 1984 16.01.13 19:57 2
  גם לי. אז מה? אופטלגין 16.01.13 19:59 3
  ביבי הוא זה שהביא אותה לליכוד ממועצת החכמים. לא הגיוני שתצא נגדו תשבץ 16.01.13 20:54 4

שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
48135 הודעות
אור ליום חמישי ו' בשבט תשע''ג    19:50   16.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אתה יודע איפה אתה נמצא?  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
אורוול 1984
חבר מתאריך 31.5.12
2596 הודעות
אור ליום חמישי ו' בשבט תשע''ג    19:57   16.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. תמשיכי להוריד מנדטים לליכוד, נראה מה תעשי בעמונה בעוד חודשיים  
בתגובה להודעה מספר 0

השמאל מכין את הדרכון

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
אופטלגין
חבר מתאריך 30.4.12
18698 הודעות
אור ליום חמישי ו' בשבט תשע''ג    19:59   16.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. גם לי. אז מה?  
בתגובה להודעה מספר 0

תשבץ
חבר מתאריך 12.10.04
35551 הודעות
אור ליום חמישי ו' בשבט תשע''ג    20:54   16.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. ביבי הוא זה שהביא אותה לליכוד ממועצת החכמים. לא הגיוני שתצא נגדו  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות