אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #16811 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 16811   
דוידזון
חבר מתאריך 3.3.08
123430 הודעות
אור ליום ששי ז' בשבט תשע''ג    21:48   17.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

גירוש יהודים מיו''ש יפגע בכלכלה הישראלית  

יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט בכנס העסקים באילת: "אם חלילה נצא משם, מיהודה ושומרון שכר הדירה יעלה בישראל, הכלכלה תקרוס"

פרסום ראשון: ו' בשבט תשע"ג, 17/01/13 19:50בן שאול

"אם חלילה נצא משם, מיהודה ושומרון שכר הדירה יעלה בישראל, הכלכלה תקרוס" – כך אמר הערב יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט, בנאום כלכלי ומדיני חריף, בכנס "מעריב" למעורבות עסקים בחברה, שהתקיים באילת.

בנט על הצורך בשבירת המונופולים שיביאו להורדת המחירים בשוק, ואמר כי "הממשלה הבאה צריכה להיות ממשלת חרום חברתית". המנחה גדי סוקניק החל לתקוף את בנט ואמר: "אתה מדבר על כלכלה אבל אתה תומך בהשקעת מיליונים בתושבי יהודה ושומרון".

בנט הגיב לדברים: "יש 400 אלף ישראלים שגרים ביהודה ושומרון. הם חייבים לחיות איפשהו. אתה רוצה שהם יתאדו? גם להקים את העיר מודיעין עולה כסף, וגם להקים מצפה בגליל עולה כסף. אל תפנו את האש שלכם לתושבי יהודה ושומרון".

בנט הוסיף: "אתם רוצים להגיד שצריך למסור לאוייב את השטחים? תגידו את זה, אל תתלו את הדברים בתואנות כלכליות, ואל תגידו שהמתנחלים עולים יותר. אני אומר לך באחריות - אם חלילה נצא משם, מיהודה ושומרון - העלויות יהיו גדולות הרבה יותר. שכר הדירה יעלה בישראל, הכלכלה תקרוס. אני מדבר על אריאל עופרה, גוש עציון, ולשאלתך גם על גם מגרון, גם שם חיים בני אדם. אם רוצים להפיל את כלכלת ישראל - תגרשו את יושבי יהודה ושומרון".

בנט התייחס גם לפן האידיאולוגי, וציין כי "מעבר לכל השיקולים, אני מתנגד בכל נימי נפשי להקמת מדינה פלסטינית בתוך הארץ שלנו. זהו אסון היסטורי. ארץ ישראל היא שלנו כבר 3800 שנה. אם במשך השנים היו אומרים את זה גם בעולם לא היינו מגיעים למצב המדיני אליו הגענו".

גדי סוקניק שב ותקף את בנט ואמר: "החזון הכלכלי היפה שלך נעצר כשזה מגיע לשאיפות אידיאולוגיות?"

בנט לא ויתר ואמר: "אני חושב שזה משיק לשיקולים כלכליים ותואם להם. לא סותר אותם. העולם בז למדינה שכל הזמן מתקפלת.העולם בז למדינה שלא יודעת להגגן על האזרחים שלה. כל הגמגומים לא קונים אהדה בעולם – להיפך".

מקור: http://www.inn.co.il/News/News.aspx/250187

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  בלי קשר לפיצויים שיצטרכו לתת. אריאל5 17.01.13 21:51 1

אריאל5
חבר מתאריך 5.1.09
7053 הודעות
אור ליום ששי ז' בשבט תשע''ג    21:51   17.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. בלי קשר לפיצויים שיצטרכו לתת.  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות