אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #16964 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 16964   
yedidya
חבר מתאריך 2.4.12
65 הודעות
יום ראשון ט' בשבט תשע''ג    18:26   20.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

הרב בן דהן מתייחס להתקפות של ש''ס ומנהיגה, על הבית היהודי  

הועבר בתאריך 20.01.13 בשעה 18:43 מפורום חדשות על-ידי Maya, (גלובל)

"...בנוגע לגיור מעולם לא דיברנו על גיור שלא כהלכה. חבל שבשביל מערכת בחירות אומרים דברים שאינם נכונים, בלשון המעטה..."
"יו"ר הבית היהודי וכן כל חברי מפלגת הבית היהודי מאוחדים באותה עמדה והם אמרו זאת הלוך וחזור בצורה מאוד ברורה, אף אחד מאיתנו לא נגד ציבור כלשהו בישראל. הקפדנו לאורך כל הדרך בחודשים האחרונים לדבר מתוך כבוד. אנו פועלים כך גם בכל הקשור למגזר החרדי, אנחנו מכירים ויודעים את ערך לימוד התורה ולא נפגע בתורה, אבל כל מי שלא באמת לומד תורה, יצטרך לשרת בצבא או בשירות האזרחי במסלולים מותאמים, כשהכל יעשה תוך הידברות ועל מנת למנוע פילוגים מיותרים".
להמשך קריאה:http://www.inn.co.il/News/News.aspx/250282

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  לכן ה'בית היהודי' יקבל בערך 20 מנדטים. shaulc 20.01.13 18:29 1
     עוד מתפקד ליכוד שמצביע בנט? שאול 20.01.13 18:36 2
         בחיים לא הצבעתי מפד''ל. לצערי- אני אצביע לבנט. קודם כל בגלל ביבי. Hesitant 20.01.13 20:43 7
  אתה משקר בן תורה 20.01.13 18:42 3
     אתה משקר אריאל5 20.01.13 18:50 4
         הרב מרדכי אליהו היה תומך במפלגה כמו אריאל5 20.01.13 18:52 5
             חבר'ה יש לכם משהו על מספר 15 בבית היהודי אריאל5 20.01.13 20:25 6
  גם אמנון ואמסלם לא יהודים אצל ש''ס , רק ערבים שמצבעים ש''ס יותר טובים akkonews 20.01.13 20:50 8

shaulc
חבר מתאריך 22.11.08
20661 הודעות
יום ראשון ט' בשבט תשע''ג    18:29   20.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. לכן ה'בית היהודי' יקבל בערך 20 מנדטים.  
בתגובה להודעה מספר 0

גם אני ישראלי פטריוטי

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
שאול
חבר מתאריך 13.10.09
12911 הודעות
יום ראשון ט' בשבט תשע''ג    18:36   20.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. עוד מתפקד ליכוד שמצביע בנט?  
בתגובה להודעה מספר 1

מכבי ת"א 51 | הפועל י-ם 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Hesitant
חבר מתאריך 5.2.06
6347 הודעות
אור ליום שני י' בשבט תשע''ג    20:43   20.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. בחיים לא הצבעתי מפד''ל. לצערי- אני אצביע לבנט. קודם כל בגלל ביבי.  
בתגובה להודעה מספר 2

פעם קודמת נתתי לליברמן.
אבל הוא החליט ללכת עם ביבי וצחי הנגבי, ושאר הרופסים מהליכוד, לצערי אני איאלץ להמנע ממנו הפעם.
דחיפה נוספת בעד בנט נתן לי הרבובודיה בהתקפתו הלא שפויה לאחרונה. אני חש חייב להמרות את פיו ולהצביע דווקא למפלגה שהוא וחבר הפושעים סביבו מתעבים.

הייתי בקלות נותן לאלדד, אבל משום שמאחוריו עומד מרזל, ומשום שהרב ליאור - הוא זה שיחליט שם - אני איאלץ להימנע גם ממנו.

האפשרות שלי היא להישאר בבית (שזה לטובת ביבי) או לבנט.
אחרי כל כך הרבה שנים... אני לא מאמין שאני הולך לעשות את זה...
ואני כבר מרגיש עם זה רע, אבל לא השארתם לי שום ברירה אחרת.

בן תורה
חבר מתאריך 14.10.12
308 הודעות
יום ראשון ט' בשבט תשע''ג    18:42   20.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אתה משקר  
בתגובה להודעה מספר 0

איילת שקד אמרה מפורש שיש למפלגתה הרבה משותף ליאיר לפיד והביאה דוגמא על חברתה שלא יכולה להינשא
מה שאתה עושה זה שקר ומניפולציה אתה קישוט מזרחי למפלגה חילונית שבראשה אדם חובש כיפה בגודל שקל ואשתו חילונייה בלי כיסוי ראש אתה צריך להתבייש שאתה משמש כסות וקישוט מזרחי למפלגה כזו מורך הגר״מ אליהו זצוק״ל מתבייש בך ואין לי שום ספק שהוא לא היה תומך במפלגה הזו בגלל שהוא נפטר אתה מרשה לעצמך לעבור על דברי תורה ולהתפרע איפה ההיראת שמים שלך לשבת עם חילונייה מוצהרת תתבייש לך

אריאל5
חבר מתאריך 5.1.09
7053 הודעות
יום ראשון ט' בשבט תשע''ג    18:50   20.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אתה משקר  
בתגובה להודעה מספר 3

למה חברתה לא יכולה להינשא? אם זה בגלל שהיא לא יהודיה אז זה ענין. ששני גויים יוכלו להתחתן אזרחית השאר רק לפי ההלכה. ואתה מסלף ומשקר כי ש"ס מרמים את הציבור. כמו בענין הגיור שהרב עובדיה הוא המיקל ביותר בגיור אבל הם תוקפים מי שרוצה להקל

אריאל5
חבר מתאריך 5.1.09
7053 הודעות
יום ראשון ט' בשבט תשע''ג    18:52   20.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. הרב מרדכי אליהו היה תומך במפלגה כמו  
בתגובה להודעה מספר 4

הרב משואל אליהו. זו מפלגה שפונה לכל העם אבל מתוך ערכי היהדות וההלכה. לעומת זאת החרדים לא מקפידים על לא תגנוב, על שוחד, על "ונשמרתם מאוד לנמשפותיכם", על לשון הרע, ואפילו יש בהם עובדי עבודה זרה שהוא יהרג ובל יעבור.

אריאל5
חבר מתאריך 5.1.09
7053 הודעות
אור ליום שני י' בשבט תשע''ג    20:25   20.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. חבר'ה יש לכם משהו על מספר 15 בבית היהודי  
בתגובה להודעה מספר 5

לאחר שהותקף הרב בן דהן הוא מתראיין ומראה שהוא לא קיצוני מדי. אורית סטרוק התראיינה בגלי צה"ל ויעל דן כמעט בכתה כשלא סיפקה את התשובה. הערב סיון רהב מאיר ראיינה את גימפל ומסתבר שגם הוא אחלה. כלומר אם רוצים הרבה מנדטים לבית היהודי חייבים למצוא דברים שליליים על הבאים בתור כדי שיתראיינו. דרך אגב מס' 34 בליכוד הוא איש עבודה נקווה שלא יעברו את ה-33.

akkonews
חבר מתאריך 5.8.12
1457 הודעות
אור ליום שני י' בשבט תשע''ג    20:50   20.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. גם אמנון ואמסלם לא יהודים אצל ש''ס , רק ערבים שמצבעים ש''ס יותר טובים  
בתגובה להודעה מספר 0

מתלבט

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות