אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #16968 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 16968   
nesi
חבר מתאריך 15.1.13
1687 הודעות
אור ליום שני י' בשבט תשע''ג    19:39   20.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מנחם בן החליט למי הוא מצביע  

מתוך אתר NRG:

"בניגוד לכל התחזיות המרדימות, הרי על פי התסריט האפשרי והמפורט הבא עשויה שלי יחימוביץ בהחלט להיות ראשת הממשלה הבאה, בגיבוי חלק מן החרדים והערבים. אני, אגב, מצביע בנט, כי ארץ ישראל בסכנה, גם מידי נתניהו, ולא פחות חשוב, אני מצביע בנט גם בגלל איילת שקד, כסמל לסיכוי לפתיחות דתית חדשה, מול החושך הגזעני האפל והמאיים של ש"ס"

"מי שרוצה להילחם באפשרות הזאת צריך להצביע בנט או הליכוד. חד וחלק. אני, אגב, אם לא הבנתם, מצביע בנט, כי ארץ ישראל בסכנה. ולא פחות חשוב: אני מצביע איילת שקד, כסמל לפתיחות דתית חדשה, שאין חשובה ממנה מול החושך הגזעני של ש"ס. הממשלה האידיאלית בעיני היא ממשלה בראשות הליכוד ובנט ובשיתוף לפיד."

מקור: http://www.nrg.co.il/app/index.php?do=blog&encr_id=eb681a54e5fab943de3637e1d1cb52f4&id=4265

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  כרגיל יש לו דברי טעם אריאל5 20.01.13 20:22 1

אריאל5
חבר מתאריך 5.1.09
7053 הודעות
אור ליום שני י' בשבט תשע''ג    20:22   20.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. כרגיל יש לו דברי טעם  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות