אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #17024 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 17024
דוידזון
חבר מתאריך 3.3.08
123430 הודעות
יום שני י' בשבט תשע''ג    15:14   21.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

ברקת לנתניהו: רוצה לראות אותך מוביל  

ראש עיריית ירושלים ניר ברקת התלווה לראש הממשלה נתניהו בסיור במרכז מורשת בגין והביע תמיכה במועמדותו לראשות הממשלה.
אאגודל טקסט
פרסום ראשון: י' בשבט תשע"ג, 21/01/13 14:19שלמה פיוטרקובסקי

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, סייר היום במרכז מורשת מנחם בגין בירושלים, ביחד עם השר משה כחלון וראש עיריית ירושלים, ניר ברקת.

במהלך הסיור הביע ראש עיריית ירושלים את תמיכתו בראש הממשלה, "תודה לך ראש הממשלה. אתה וממשלתך חיזקת את ירושלים באופן חסר תקדים והבאת את ירושלים לצמיחה והצלחה. אני תומך בך ויודע שאתה זה שתמשיך להוביל בגאון ותמשיך להגן על ירושלים המאוחדת מפני כל הלחצים הבינלאומיים. אני רוצה לראות אותך מוביל את ישראל גם בקדנציה הבאה".

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, אמר כי "אנחנו מחויבים לשמירה על ירושלים. זו העיר שלי, זו העיר שלנו. אנחנו הודפים לחצים בינלאומיים ולעולם לא נחלק אותה. אנחנו בונים בירושלים, ונמשיך לבנות בה ובכל מדינת ישראל".

בנוגע למינוי השר כחלון אמר ראש הממשלה, כי "כחלון הוא האיש הנכון במקום הנכון. נוריד את מחירי הדירות כפי שעשינו בסלולר. כשמצביעים למפלגת שלטון גדולה, מצביעים עבור ירושלים מאוחדת, עבור כלכלה חזקה ועבור הכוח להוריד את מחירי הדירות".

"אני פונה לכל אזרח ואזרחית - תחליטו האם אתם מצביעים עבור ישראל מפוצלת וחלשה, או עבור ישראל מאוחדת וחזקה. אין לי ספק שרבים יחליטו לחזור לליכוד - ישראל ביתנו, אין עוד מפלגת שלטון אחרת", הוסיף נתניהו.

שר התקשורת והרווחה, משה כחלון, אמר כי "בגיבוי של הממשלה ושל ראש הממשלה, נבצע את הרפורמות בקרקעות ובשוק הנדל"ן, כמו בסלולר. נתאם הכול מול בנק ישראל והאוצר, נעשה זאת באחריות גדולה. זה דבר שניתן לעשות, והתחלנו אותו כבר בקדנציה האחרונה ונמשיך בזה בממשלה הבאה, שאני מקווה שתהיה גדולה וחזקה, שלא תהיה נתונה לסחטנות. זו הסיבה שאנחנו צריכים ליכוד גדול וחזק".

מקור: http://www.inn.co.il/News/News.aspx/250337

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות