אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #17377 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 17377   
דב שריד
חבר מתאריך 10.7.11
1879 הודעות
אור ליום שלישי א' בניסן תשע''ג    23:45   11.03.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

דעה: אם נהיה הגיוניים, נבין שלפיד חייב יהיה להיכשל.  

לפיד אינו רופא, מכאן שאינו מבין בבעיות בריאות, לכן אין הוא כשר להיות שר הבריאות.
לפיד איננו קצין צה"ל בכיר בדימוס, מכאן שאין לו ידע צבאי, ולכן הוא אינו כשר להיות שר הבטחון.
לפיד אינו יודע מאומה בכלכלה, לכן הוא איננו כשר להיות שר האוצר.

האמת היא שלפיד לא למד מעולם שום מקצוע, אין לו התמחות בשום תחום. לכן אין שום סיבה הגיונית שהוא יהיה מיניסטר בתחום כלשהו. הוא יהיה מיניסטר רק משום שיש לו הערכה עצמית מופרזת. הוא חושב שהוא מסוגל, כי הוא אינו יודע לזהות את מגבלותיו.

לפיד חשב פעם שמספיק ללמוד כמה שיעורי קיק-בוקס על מנת לעלות לזירה ולנצח. כידוע, הוא חטף על הזירה נוק-אאוט חזק מאין כמוהו. נכון, הוא הראה בכך שיש לו אומץ לב, אך אומץ לב צריך שיהיה גם שכל לידו. הבנאדם לא העריך נכונה את כוחותיו והלך להתמודד בזירה בגלל כושר שיפוט גרוע לגבי יכולותיו. רבותי, עכשיו הוא עושה אותה הטעות, הולך להיות שר אוצר בלי שהוא מכיר את החומר. והוא יכשל בגדול, הוא יחטוף שוב נוק-אאוט, ככה אומר ההגיון. אין לי שום דבר אישי נגדו, בסך הכל הוא בחור נחמד, מגיש תכניות סימפטי למדי. אך הוא היה צריך להישאר שם, בטלויזיה! לפטפט בטלויזיה - זה בשבילו, אבל לפיד בתור שר אוצר יהיה בדיחה אחת גדולה: כולם, מכל הכיוונים, יתנו לו עצות, "תעשה ככה", "תעשה אחרת", הוא יתבלבל לגמרי. הטייקונים העשירים יורידו עליו הוראות משלהם, ילחצו עליו. העם ילחץ וידרוש ויתמרמר, ראש הממשלה יקבל בגללו את הסעיף - לפיד יאבד את הראש, אין לו סיכוי אחר.

מה הוא כן צריך לעשות עכשיו? זאת הבעיה! עכשיו הוא כבר לא יכול לעשות שום דבר, מאוחר לו מדי, הוא כבר בבוץ, הוא כבר עשה את הטעות הסופית שלו - נטישת כסא המנחה מהטלויזיה. עכשיו הוא ילך מכשלון לכשלון עד שידיחו אותו, וזה יהיה קץ הקריירה הפוליטית שלו. הוא יוצג ככלי ריק. אפילו הטלויזיה לא תירצה לקבל אותו בחזרה לשורותיה. הוא עלול פשוט להיות מובטל.

מזל שיש לו כמה לירות שהוא שם בצד...

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אני מציין שוב שאין לי שום דבר אישי נגדו. דב שריד 11.03.13 23:49 1
  הוא לא חייב לגלות הבנה מקצועית בכלכלה Will33 12.03.13 15:01 2

דב שריד
חבר מתאריך 10.7.11
1879 הודעות
אור ליום שלישי א' בניסן תשע''ג    23:49   11.03.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אני מציין שוב שאין לי שום דבר אישי נגדו.  
בתגובה להודעה מספר 0

אינני מכיר אותו אישית. אני אפילו חושב שהוא בחור אמיץ (היו לו ביצים לעלות לזירת האגרוף), אבל אומץ איננו מספיק.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Will33
חבר מתאריך 2.4.12
1683 הודעות
יום שלישי א' בניסן תשע''ג    15:01   12.03.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. הוא לא חייב לגלות הבנה מקצועית בכלכלה  
בתגובה להודעה מספר 0

אם הוא ישכיל להעסיק לצידו יועצים, אנשי מקצוע ומנכ"ל, שלא ינצלו את חוסר מקצועיותו, ויידע להקשיב לעצות שלהם וליישמן הוא עשוי להצליח.
שר זה משרה ניהולית. כשם שמנהל חברת הייטק לא חייב להיות מהנדס, גם שר אוצר לא חייב להיות כלכלן.
מנהל טוב זה אחד שיודע למנות אנשים טובים ומתאימים ואמינים שלא יעבדו עליו.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות